Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 7 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 26, 2013 2:45 pm

Všimla jsem si, že se ta dívka ze včerejška probudila tak jsem šla za ní a akorát viděla jak se sesunula k zemi. Pousmála jsem. Už jsem vypadala líp. 
"Už jsi vzhůru." promluvila jsem za jejími zády. 
"Příště nepij jsi na to moc mladá, dámo." podala jsem jí pilulku na hlavu a prošla kolem ostatních do kuchyně a vzala si svůj kabát. Hodlala jsem něco dělat. Mí lidí se měli sejít v Konoze.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 26, 2013 3:33 pm

Můj žaludek sevřel strach. Hokage si mě všiml. Má kůže ztratila i ten zbyteček pigmentu, který měla. Teď už jsem byla bílá jako sníh.
Do prdele... Poprvé v životě jsem se bála o svůj život. O svůj ubohý, bezvýznamný život. Když ke mně přišla nějaká světlovlasá žena a dala mi pilulku, skoro jsem leknutím nadskočila, byla totiž za mnou. Dneska už stačí! V mysli jsem se skoro rozbrečela. Na její narážku však přišlo naštvání.
"Já nejsem moc mladá!" ohradila jsem se. "Mně je sedmnáct a skoro tři čtvrtě!" Pravda, teď jsem se chovala spíše jako malé dítě. A ani Killuni proti tomu nic neměl, v tomhle jsme totiž byli stejní. Pak jsem byla nucena vyjít zpoza rohu a ukázat se všem v kuchyni. V tu chvíli jsem se chtěla propadnout do země. A aby na mě zapomněli. Trapas největšího kalibru. "Tak prosím, můžete mě zabít," nabídla jsem poraženecky.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 4:16 pm

"Nezabíjím geniny, docela bych rád věděl co tady děláš. To Otokage nemá žádné jiné lidi, které by poslal zabíjet Hokageho nebo ho špehovat ve vlastním domě?" pozvedl jsem zvědavě obočí.
"Crystal?" otočil jsem hlavu, když prošla kolem mě.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 26, 2013 5:01 pm

"Já nevím, co tu dělám!" bránila jsem se. A měla jsem pravdu, vážně jsem netušila, proč tu ještě pobývám. "Teda možná krom toho, že jsem se asi trochu víc napila vodky a pak jsem ztratila paměť..." Ano, to byl určitě ten důvod. Tu lahev vodky si ještě jakžtakž pamatuji, co bylo potom, to už ne. "Prostě jsem se tu probudila. Nemám důvod tu být. A jestli si myslíte, že sem mířím ve službách zbabělce Otokageho, co se ani nechce lidem ukázat, tak jste nechápavý idiot. Draci totiž nikomu ne-slou-ží!" Začínala jsem být upřímně drzá. To slovo jsem si dovolila vyslabikovat, přičemž jsem na každou slabiku dávala velký důraz a dělala jsem mezi nimi výrazné mezery. Teď by mě klidně mohl zabít za drzost. Naneštěstí jsem však nemohla lhát, takže jsem mu řekla všechno hezky od srdce.
Ano, teď by mě měl někdo praštit po hlavě. Asi by to teď v tuto chvíli bylo i lepší. Chtěla jsem mlčet, má ústa si však myslela něco jiného.
"A to jsem chtěla být hodná a zase se k vám přidat, protože je v Oto nuda a váhy jsou v rovnováze. Ale jak to tak vidím... ani se mi sem už nechce. Zase." Opět přišlo dětinské chování. "A taky to vypadá, že si budu muset vymyslet další katonovou techniku sama, protože kvůli tomuhle mému hloupému chování dostanu akorát tak přes držku a ne svitek s technikou..." Všechny své myšlenky jsem vyslovovala nahlas. Než jsem se stihla ztrapnit ještě víc, přikryla jsem si ústa rukama. Když jsem se konečně uklidnila, zakroutila jsem hlavou. "Co to sakra melu? No, to asi dělá ještě ten alkohol..." A tak jsem se raději pomalu dala na odchod. Asi bude nejlepší, když se vrátím zase do Otogakure a budu hrát tu šedou myšku, obyčejného pěšáka v armádě.


Naposledy upravil Killunia dne Mon Aug 26, 2013 5:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 5:02 pm

Došel jsem do Senju čtvrti, tak jak mi to řekl Seito a bez klepání vešel dovnitř. Šel jsem směrem, kde jsem slyšel hlasy a pak jsem uviděl Hokageho. ,,Hokage. Potřebuji s tebou mluvit." než stačil cokoliv říct, odtáhl jsem ho do vedlejší místnosti z doslechu všech. ,,Itama Senju uprchl z vězení."
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 5:04 pm

"Hokage-Sama no nevim co stimto vetrelcem? Mam se o ni postarat?" Nenapadne jsem mrkl na Hokageho. Momentalne mi tahle situace prisla elkem vtipna vypadalo to ze ani nevi jak se sem dostala.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 5:10 pm

"Prosím?" přimhouřil jsem oči a zasyčel, skoro jako had. Starých zvyků se člověk nezbaví.
"Opilá a ještě drzá, ubytovala ses snad někde nebo ne?" přišel Orochimaru ve svém působivém převleku.
"Dobrá, vyřídíme si to později," zašel jsem za ním do kanceláře.
"Cože? To je vtip? Jak je to možné!?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anbu Mon Aug 26, 2013 5:11 pm

Objevil jsem se v Senju čtvrti, přímo v kuchyni. Doslova jsem vyrostlo ze země. To my ANBU umíme. "Kde je Hokage-sama?" porozhlédl jsem se po ostatních, na zádech jsem měl omráčeného Tobiru.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 5:15 pm

Vyšel jsem ven, protože jsem zaslechl temný hlas, který mi přišel povědomí.
"Tobiru? Co ten tu dělá? Co se to s ní stalo!? Jeden den jsem mimo a už je Konoha vzhůru nohama," zavedl jsem ANBU s Tobirem do své kanceláře a naštvaně práskl dveřmi.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 5:15 pm

"Hokage-sama je ve vedlejsi Mistnosti. Tobiru co se mu stalo?"
Udelal jsem pecet a nakonec jsem uvidel pecet na Jeho prise jelikoz zadrzovala jeho cakru.
"Ta pecet. Je mi povedoma nekde jsem ji videl. Nebo spise to co zpusobuje."
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anbu Mon Aug 26, 2013 5:20 pm

Jen jsem tomu Hyuugovi přikývl a šel za Hokagem. Položil jsem Tobira opatrně na stůl.
"Itama uprchl, v jeho cele byl jen Tobiru s pečetí pěti živlů na břiše.."
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 5:26 pm

"Cože?" vystrašeně jsem se sklonil k Tobirovi a zkontroloval jeho tep. Žije. Pocítil jsem neskonalou úlevu.
"Pečeť pěti živlů," poskládal jsem pečeť. "Snad nám dokáže říct víc," na prstech pravé ruky se mi postupně objevily podivné znaky. "Gokyo Kaiin!" vtiskl jsem uvolňovací formuli na jeho pečeť, zmizela. Přiložil jsem ruku na jeho čelo a začal ho probouzet se Shosen jutsu. Mezitím jsem se otočil k Orochimaru. "Orochimaru-sama, slyšel jsi o tom, co se stalo na srazu kage?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anbu Mon Aug 26, 2013 5:27 pm

Moje práce zde končí. "Musím se vrátit, Hokage-sama," poskládal pečeť a opět se vnořil do země a zmizel.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 5:29 pm

Díval jsem se na to, co se tu stalo. Pak se mě Assasin zeptal na ty novinky. ,,Mně nic neunikne. Musím říct, že jste to moc nezvládli." Škoda že jsem tam nebyl, na takovou podívanou bych se rád podíval. Zamyslel jsem se a dále nic neříkal.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 26, 2013 5:44 pm

Prý později... To už tu nebudu... pomyslela jsem si kysele a vyšla jsem z domu. Je čas se vrátit zase... domů... No, moc se to domovem nazvat nedalo. Nikdo se tam o mě nezajímal. A pokud ano, neměl mě v lásce. A tady? Tady jsem si to už taky pokazila u Hokageho. Sama.
"No to je super," povzdechla jsem si nahlas. "Zase jsem to všechno kompletně zpackala. Jako obvykle." Byla jsem v ten moment tak zabraná svým skoro-fňukáním, že jsem nepostřehla, že někdo Hokageho odtáhl pryč. Až když jsem zaslechla Tobirovo jméno, jsem zpozorněla. Napřímila jsem se a otočila jsem se zpět do domu. Vyskočila jsem na nohy a pohled mi padl na mladého Senju. Byl zřejmě omráčený. "Tobiru-kun?" Byla jsem zvědavá, co mu je, jenže to už jej Hokage vtáhl i s ANBU do pracovny. Takže jsem si sedla zase ven před barák a svěsila jsem hlavu.
Jsem já to ale idiot... Nechtěla jsem odejít, má čest mi to nedovolila.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 5:54 pm

Deaktivoval jsem Byakugan a sedl jsem si vedle ni a pak rekl.
"Ono jekdy je pusa rychlejsi nez mozek vim o cem mluvim. Jmenuji se Hikaru Hyuuga a ty? Neboj Hokage te neprizabije nema duvod. V Konoze jsme vsichni jedna rodina i kdyz te zrovna nikdo nemiluje." Tu posledni vetu jsem rekl tak trochu sklesle. Ale co nemohl jsem to ovlivnit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 5:57 pm

"Pche, chtěl bych vidět tebe," ušklíbl jsem se a pak se opět začal tvářit vážně. Né, mě bude za chvíli 33..
"Orochimaru," nauč mě techniku věčného mládí a nesmrtelnosti. "Co teď? Tsuchikage je šmejd, kagové se nějak k jednání nemají, což se dá chápat." musel jsem s ním mluvit, ale nevím o čem. Nevím, jak bych mu to měl říct.
"Orochimaru, nauč mě senjutsu.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 6:06 pm

,,Ale podívejme. Sám Hokage o něco žádá." Senju čtvrť - Stránka 7 929_1222 podíval jsem se na něj a na chvíli se odmlčel. ,,Co můžu nadělat? Působí na mě tvé genjutsu, takže ti pomůžu." znovu jsem se pousmál a pokračoval. ,,Ale co s tím Itamou jen tak ho necháš odejít? Ani nezkusíš někoho poslat? Kagové byli vždycky zbabělci. Kdyby jste chtěli, už dávno byste to měli vyřešené." musel jsem si trochu rýpnout.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 6:12 pm

Slyšel jsem zde spoustu hlasů, tak jsem si myslel že by tady mohla být pro to štěně zábava. Vešel jsem dovnitř, sundal boty a rozhlédl se kolem. Bylo tady nezvykle moc lidí. Pak jsem si všiml ležícího Tobirua. Chvíli jsem se na něj díval a pak se otočil na strejdu Assasina. "Strejdo, co se Tobiruovi stalo?!"zeptal jsem se a pak si všiml že má jinou image. "Páni, ty jsi změnil image. Sluší, blonďáci jsou vždycky nejlepší." pochválil jsem mu jeho nový účes a dal palec nahoru.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 6:17 pm

Dostal jsem se zase k našemu domku a už v okně uviděl hodně lidí. Co to je? Tolik lidí tu snad nikdy nebylo. Vešel jsem dovnitř, ale nešel jsem tam, kde byli ostatní, ale šel rovnou do mého pokoje. Zde jsem si sedl a poslouchal ten hluk dole a čekal, až se to trochu uklidní.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 6:20 pm

"Heh," také jsem se ušklíbl, skoro podobně jako on. Byli jsme snad jak dvojčata xD.
"Ano, zbabělci, proto jsi jím vždy chtěl být, proto jsi několikrát zničil Konohu. Genjutsu, určitě bys vymyslel jak ho obejít, kdybys chtěl, ale děkuji za pomoc," uklonil jsem se. Dost pošťuchování. Mám před sebou svůj starý vzor.
"Pošlu tam Seita, oplývá sledovacími schopnostmi, je to odkaz Druhého." pak přišel Raiki. "Arigatou. Nic, Tobiru je v pořádku, mám tady jednání s ANBU." ukázal jsem na Orochimara, který měl jinou identitu, takže ho nikdo nemohl poznat. Slyšel jsem také hluk nahoře.
"Půjdeme nahoru.." otevřel jsem dveře své kanceláře a šel nahoru do Seitova pokoje.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Mon Aug 26, 2013 6:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 26, 2013 6:21 pm

Chtěla jsem odejít, ale když přivedli Tobira zůstala jsem a přišla k němu.
"Bude v pořádku." prohlédla jsem mu oči a krk, pak jsem použila zelenou chakru aby ho dostala zpět do vědomí.  To je chaos tedy... pomyslela jsem si
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

Oddychl jsem si. Něco mi zaklepalo na hlavu. Bylo to zase to štěně. Odešel jsem trochu dál a položil ho na zem. "Co chceš?" zeptal jsem se ho. "Potřebuju na záchod. Nevadí když si dojdu za ten gauč?" odpověděl mi. Podíval jsem se na něj jako na blázna a zvýšeným hlasem mu odpověděl: "Si děláš srandu?! Jasně že nemůžeš!" Pak jsem si uvědomil jak nahlas mluvil a doufal že to nikdo neslyšel. "Ale já hrozně musíííím." řekl a hned na to se rozeběhl ke gauči, kde vykonal svou potřebu. "Nee! Sakra." zasténal jsem a běžel do kuchyně pro hadr. Začal jsem tu louži utírat a řekl jsem pyšně strejdovi, abych nějak odpoutal pozornost od té katastrofy: "Už umím Kuchiyose no Jutsu!"
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 6:29 pm

,,Ále s Konohou to byla vždycky jen taková hra. Kdyby ji nikdo nechtěl zničit, tak byste se zde nudili." zašklebil jsem se a podíval se na něj. ,,Ano, půjdeme radši nahoru." následoval jsem Assasina.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 26, 2013 6:32 pm

Otočila jsem se na kluka, který si vedle mě sedl. Chvilku jsem si jej měřila pohledem, nakonec, když jsem usoudila, že mě nechce zavraždit, jsem na něj promluvila.
"Já jsem Killunia Nekotatsu," představila jsem se. Nezdál se o moc starší, takže jsem mu radši o drakovi v sobě neříkala. Nejspíš by to nepochopil. "A s tou rodinou bych to nebrala tak vážně. Víš, s tou vaší "rodinou" nemám příliš dobré zkušenosti..." Všimla jsem si jeho skleslého tónu při poslední větě. "Ty máš co říkat... Mě kvůli mému osudu nesnáší asi celý svět..." Navždy být nucena přebíhat z jedné strany na druhou - velký důvod, proč by mi nikdo neměl věřit a proč by mě všechny vesnice měly nenávidět.
"Nenávidí nás celičký lidský svět..."
"To máš pravdu. A proto je nás tu pět, abychom se necítili sami. Navíc si jsem jistý, že tě tvá sestra bude mít pořád ráda nehledě na příslušnost k vesnici." Alespoň to byla taková malá náplast na mou obrovskou tržnou ránu přímo v mém srdci. Rána, které bude trvat ještě hodně dlouho, než se zahojí. Vrátila jsem ze opět k Hyuugovi.
"Myslíš, že mě i po té drzé scéně a té nadávce bude chtít Hokage-san ve vesnici?"
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 7 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru