Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 10 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 10:31 pm

Nechci vědět, jaká to je přísada. Určitě nám zítra narostou všem křídla nebo ocas.
"Saké staré 20 let!?" natěšeně jsem si vzal láhev a přičuchl k ní. JAK LAHODNÁ VŮNĚ!
"Ach děkuji Hikaru!" trochu jsem se ďábelsky pousmál. Byl jsem vážně alkoholik, asi to máme v krvi.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 27, 2013 10:35 pm

Zdá se, že jsem jim tu nevadila, takže jsem zůstala. Alespoň bychom mohli dostat jídlo zadarmo, což je vždy skvělé. (xD) Hokage nejprve vypadal snad smutnější a naštvanější než já, ale za chvíli se proměnil ve veselého člověka. Všichni, kteří přišli, mu kromě svých hmotných dárků přinesli i něco dalšího - lásku. Něco, co jsem dostávala jen od své sestry a Killuniho. Podívala jsem se na Hokageho, zda ode mě nečeká žádný dárek.
"Já nic nevěděla, já nic nemám. Kromě toho, že bych se mohla jako dárek nabídnout jí, když jsou váhy zase v rovnováze. Ale vsadím se, že byste mě chtěl hned reklamovat, takže radši nic..." Snažila jsem se být aspoň trochu vtipná, abych tu nerozšiřovala svou smutnou auru. Když se začali bavit, zalezla jsem si do rohu.
Bohové, co já tu vlastně vůbec dělám? Abych tu dál neotravovala, nevzala jsem si dokonce ani dort. A to miluji sladké! No, asi mám hodně špatnou náladu. Já chci umřít... ozvalo se mi v hlavě.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 10:35 pm

Přijala jsem dort a ze Seitova dárku jsem se začala smát. Opravdu měl smysl pro humor a já ho měla za tu nudnější bytůstku.
Ode mě dostal kapesní hodinky. Byla v nich fotka všech Hokagů a uprostřed byl on, vše v jednom. Nebylo to zrovna lehké si to objednat, ale i tak to zvládli. Z druhé strany bylo také něco vyryto. *„Někdy i žít je statečným činem.“* Ano, snažil se být stále za hrdinu, i když si neuvědomoval, že i jeho život, je hrdinským činem.
Podívala jsem se do rohu za Kill a vzala její tácek s dortem, který jsem natáhla přímo k ní s pousmátím.
„Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.“ Usmála jsem se na ní. Měla to být narážka na to, aby opustila tu svou smutnou auru a usmála se.


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Tue Aug 27, 2013 10:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 10:37 pm

"Ano. Pche starsi jak ja. kdybych ji prodal asi by to celkem vyneslo ale penize nejsou vsechno. Pratelstvi a td je dulezitejsi. " No to byla pravda pro me to bylo uplne jedno ja jsem mel penez dost jelikoz jsem posledni dobou nedokazal utracet aa tak to bylo vzdy. No uspor jsem mel tolik ze bych asi par let nemusel na mise.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 10:49 pm

"Wau," pohlédl jsem na dárek Lucy. Stala se z ní velmi moudrá žena.. cítil jsem se jako její otec a náhle mě napadla jedna myšlenka, kterou jsem zahnal. Kapesní hodinky to však vynahradily. "Zůstaň tady Killuni..Nikdo tě odsud nevyhazuje.." řekl jsem rázně.
"Ano Hikaru," přikývl jsem a šel se posadit. Otevřel jsem šampaňské, které nebylo výbušné. Místo korku mělo uzávěr. Sakra, takový podvod! nalil jsem každému a s rozmýšlením trochu i Tobirovi a Killunii radši džus.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 10:57 pm

Dort byl dobry a to velice. Nakonec jsem chtel rict. "Hokage-sama pokud budete mit chut se opit Sake ktere je starsi jak 18 let tak se klidne stavte. Flasek by tam bylo dost." rekl jsem ze smichem ale zaroven i vaznym hlasem fakt jsem mel doma sbirku dake ktere jsem v zivote neochutnal. A zasmal se pri zmince o podvodu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 11:01 pm

Táta se měl dobře, já chtěl jít trénovat, ale to je super.
Posadil jsem se do křesla a napil se trochu nedůvěřivě šampaňského. Och, tak to je hnus. Alkohol pít nikdy nebudu!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 27, 2013 11:02 pm

Od té dívky jsem si dort vzala. Podívala jsem se na ni, všimla jsem si jejího úsměvu. A nevypadal nijak nucený. Ale který blázen by se na mě dobrovolně usmál? Všichni na mě vrhali jen nenávistné pohledy. Tohle bylo jiné. Že by se mi podařilo objevit světlou stránku Konohy?
"Tak dobře," vzdala jsem to nakonec a skoro jsem se donutila zkroutit své bledé rty do malého úsměvu. Jak dlouho jsem tento pohyb nedělala? Už jsem vyšla ze cviku. Když jsem dostala místo šampaňského džus, ozvala jsem se. "Helé, já chci taky!"
"Tys včera toho alkoholu měla ažaž..." krotil mě Killuni. "A sama jsi viděla, jak to s námi dopadlo."
"No tak fajn..." Ušklíbla jsem se a nakonec jsem si raději nechala ten džuc, teda pardon, džus. Má aura trošku povolila, pořád však převládal spíše smutek, i když jsem se snažila uvolnit. Aspoň trošku. Stále jsem se cítila dost... divně. Nebyla jsem zvyklá na tolik lidí. A už vůbec ne na tolik lidí, kterým má přítomnost nevadí.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 11:04 pm

"Dobře Hikaru, děkuji.." ušklíbl jsem se a zaujalo mě staré album, vyjímající se ve stěně. Přešel jsem k němu a otevřel ho. Našel jsem fotku, kde byla máma a já jako mimino.
Senju čtvrť - Stránka 10 _naruto_ocs__baby_love_his_mother_tits__by_xthedeadpoolx-d69avtn
"U Jashina, nebyl jsem roztomilé a kouzelné dítě?" zasmál jsem se a album ukázal.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 11:18 pm

To je babiččino prso? Chvíli jsem na to koukal s vážně divným výrazem. Pak jsem si radši sedl a jedl křupky. I když..přimhouřil jsem oči a usmál se. Vypadal jsem jako pedobear.
Icha icha.. to jsem taky zahlédl v knihovně. A nevědomky jsem si vzpomněl na misi Kisaragi a Nadeshiko. V Nadeshiko amazonky a nadržené ženské a v Kisaragi nadržení bisexuálové.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 11:22 pm

"Hokage-sama kolik ze vam to je? 150 let. No se divim ze se ta fotka nrozpadla." Rekl jsem se smichem a ocekaval jeho reakci a pritom se napil Sampanskeho.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 27, 2013 11:38 pm

Hokage se dostal ke starému rodinnému albu... Zvědavost mě donutila zvednout a zamířit za ním. Nad jeho otázkou jsem zakroutila hlavou.
"Ne, nebyl," řekla jsem prostě. "Oproti Airyie jste byl úplně ohyzdné dítě." Ne, žádný sarkasmus. "Ale abyste si zase nemyslel, že vás chci urazit, tak vám řeknu, že jste rozhodně byl dost roztomilý, jen má imouto-chan představuje pro všechny příliš silnou konkurenci..." Pravda. Každé děťátko je totiž roztomilé. I když má malá sestřička byla nejkrásnější, nejroztomilejší a nejkouzelnější dítě na světě, když měla tak rok. Pak můj pohled spadl na Tobirua.... který vypadal jako úchyl. Zděsila jsem se a rychle jsem se od něj vzdálila.
Lidi jedni nechutní a nadržení... Naneštěstí pro ně jsem to nikdy nepochopila. Draci mají trochu... jiné vnímání než lidé. Zalezla jsem si do svého rohu, kde jsem do sebe kopla dort a pak jsem tam zůstala raději tiše sedět. Bez jediné hlásky.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 28, 2013 8:30 am

Rodinné fotky?! Otočil jsem se směrem k Assasinovi a viděl, že drží album. Naštěstí to bylo album, kde je jen on. Moje fotky byly v jiných. Lehce jsem si oddechl, protože mě v mládí vidět nemusí. Pak jsem si vzal sklenku šampaňského a sedl si vedle Tobira. Ten se ale tvářil nějak divně.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 28, 2013 11:46 am

"Řekněme, že mi je tolik, že jsem stále mlád," odpověděl jsem takto Hikaru. Pak se ozvala Killunia. Chvíli jsem na ni hleděl a pak odpověděl, "Aha, už chápu," i když jsem vůbec nevěděl, o kom to mluví.
Album se zaklapl a dál si užíval oslavu.
__________
Probudil jsem se na své posteli a díky bohu vedle mě nikdo nahý neležel. Bylo mi nějak divně. Umyl jsem se, převlékl a šel dolů. Byl tu dost velký nepořádek, rychle jsem to nějak poklidil, zbytky vyhodil a pak s kávou a novinama seděl v kuchyni.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 28, 2013 11:59 am

Jeho rodinné album se mi moc líbilo. Byl moc roztomilý. Oslava, no řekněme že díky bohu jsem se nijak neopila, jen se bavila s ostatními. Killunia byla ale podivná, sice se usmála a tak, ale šlo i přes to vše vidět, že má nějakej problém. V tuto chvilku jsem to ale ignorovala a po oslavě jsem se rozloučila a zamířila hned domů, abych se pořádně vyspala.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 28, 2013 12:10 pm

Podařilo se mi nějak vstát, provedl jsem ranní hygienu a šel dolů se nasnídat,"Dobré ráno," pozdravil jsem a sedl si naproti němu. Napil jsem se teplého čaje.
"Musím ti něco říct. S Killunii jsme byli na hoře Myoboku, zatímco jsi byl na srazu Kage. Něco se stalo, velký stařešina nám sdělil svou věštbu. Snad ti to bude dávat smysl.." odkašlal jsem si a zpaměti odříkával.
"Budete svědky velkých světových změn. Svět se schyluje k velkému boji, který stvoří nový svět. Srazem velkých vůdců to všechno začalo. Maskovaný muž se silou v očích čekal na svůj okamžik, jeho hlas utichl, ale srdce bije dál. Někde, v údolí zvuku se skrývá ohromná síla, síla začne konečnou válku a hýbe celým světem. Stín hada je ten, kdo zapálí oheň, konce světa. Je to revolucionář nebo jen průvodce zkázou? Je tu také dítě, nevinné dítě, kterého zahalí stín hada, to on bude pravý světa pán.."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 12:13 pm

Nejakym zpusobem no i diky treninku jsem po jedne sklence sampana byl no v nalade. Bavil jsem se s ostatnima akorat Kuli byla nejaka divna. No mozna to byla i moje prvni oslava ktere jsem se ucastnil a nebylo to tak ze jsem se ukazal a pak hned zmizel. No Tobiru se tvaril dost podezdrele. Ten jeho vyraz jsem uz videl kdyz jsme byly na te misi proti Hoozukimu. a skenoval tak Lucy. Nakonec jsem sedl a nechal tak nakonec jsem byl tak unaveny ze jsem usnul.
--------------------------
Rano jsem se probral a byla me dost mizerne. Nakonec jsem se vydal do kuchyne pro neco k piti. Bolelo me cele telo spal jsem v nejake zajimave poloze. "Zdravim Hokage-sama. Omlouvam se a nejak jsem tady usnul." Rekl jsem a cekal na jeho reakci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 28, 2013 12:18 pm

To že byl na Myoboku bylo možná jen dobře. Sdělil mi teda tu věštbu a najednou jsem byl naprosto probuzený. Přemýšlel jsem, o co by se mohlo jednat. Maskovaný muž se silou v očích..Yoshiro? V údolí zvuku? Otogakure? Otokage je tak mocný? To bych teda do něj neřekl. Stín hada? Orochimaru je v genjutsu, ale..to bude asi Hebi a dítě? Cože? Tohle mi bylo nejasné, velmi nejasné.
"Děkuji Tobiru, nikomu ani muk," přikývl jsem a pak přišel Hikaru. Doufám, že nic neslyšel. Tohle není zpráva pro chuuniny, ačkoliv ji slyšel chuunin a jeden genin. Doufám, že oni taky budou mlčet.
"To je v pohodě Hikaru. Nic se neděje." odpověděl jsem a pokusil se o úsměv.
"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 12:29 pm

"HOkage-sama sice sem slysel co jsem nemel. Muzete se spolehnout ze nic neprozradim. Nevite ksdy se Zhruba vrati Itachi-sama?" Ja mel vice informaci ktere jsem nesdelil ale spise me zajimalo kdy zacne muj pravy trenink.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Wed Aug 28, 2013 12:33 pm

Celou noc jsem pouštěl nějaké písničky a když už šla většina spát, nebo šli domů, tak jsem se taky odebral pryč. Přeci jen je třeba vykonat pár věcí.
/přesun
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 28, 2013 12:35 pm

Probral jsem se nad ránem a pak už jen tak polehával v posteli. Po pár hodinách jsem se oblékl, umyl a vzal potřebné věci. Sešel jsem dolů a už tu bylo jen pár lidí. Něco zrovna řešili, tak jsem si vzal něco na snídani a mlčky se šel posadit do vedlejší místnosti.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 28, 2013 12:41 pm

"Itachiho jsem poslal na dlouhou misi, ze které se nemusí vrátit. Momentálně jeho funkci přebírá Ryuu, to je ten chlap, co mi připravil oslavu." řekl jsem a složil noviny a položil je na stůl. Vzal jsem si sušenky.
Asi je načase vrátit se do práce. Ta halda papírů tam na mě určitě pořád ještě čeká.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 28, 2013 12:44 pm

Zábava pomalu utichala a já se taky rozhodla odejít. Když jsem tedy tiše vyšla ven z budovy, podívala jsem se na nebe plné hvězd. Zachtělo se mi je pozorovat, takže jsem si vylezla na střechu jako kočka a lehla jsem si na ni. Při tom pozorování miliard bílých teček na tmavé obloze se mi nějak podařilo usnout.


Když jsem se probudila a chtěla se protáhnout, málem jsem sjela dolů. Zastavila jsem se až ve chvíli, kdy se mé ruce zachytily o okraj střechy. Pohled dolů nebyl vůbec příjemný, mé tělo ztuhlo strachy. Fóbie si připsala další bod.
Jak jsem se dostala nahoru? nechápala jsem.
"Nahoru to jde vždycky lehce, dolů už zase naopak vůbec," ozval se můj drak. "Hlavně nezmatkuj, pomůžu ti..." Pak na chvíli převzal kontrolu nad mým tělem a s ním bezpečně dopadl na zem. Nikdy jsem to neměla ráda, v tuto chvíli to však bylo nutné.
Nahlédla jsem krátce do domu, už byli vzhůru. A v tu chvíli jsem se rozhodla, že tu už nemám co dělat, takže jsem zamířila zpět do ulic Konohy.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 12:47 pm

"Hmm... No to je celkem neprijemna situace tedy pro me tohle asi Naoto-sama neprijme." Tahle situace se mi nejak moc nelibyla. ALe co nebylo to neco co bych mohl vyresit. "Co mi tedy radite Hokage-sama?"
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 28, 2013 12:50 pm

"Splnit podmínky pro jmenování jouninem," vstal jsem a přísně se podíval jak na Hikara tak Tobira.
"Nemůžu Vám dát vyšší hodnost, pokud nesplníte všechny podmínky, hlavně počet misí. Jounin je elitní ninja, který má zkušenosti, které může předávat dál. To, že jsi syn Hokageho neznamená, že dostaneš všechno zadarmo," ušklíbl jsem se a rozcuchal vlasy Tobiru, dal špinavé nádobí do myčky a nasadil si klobouk na hlavu.
"Zatím," zmizel jsem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 10 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru