Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 11 z 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 11 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 28, 2013 12:52 pm

Povzdechl jsem si a urovnal vlasy. "To slýchávám pořád..Tobiru, nemůžu ti dát vyšší hodnost, jsi chuunin, nemáš mise, flákáš se, bla bla," zakroutil jsem hlavou a taky uschoval nádobí. Protáhl jsem se. "Půjdu trénovat, jdeš taky?" zeptal se Hikara a pak podíval na Seita.
"Nebo půjdeme na misi?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 12:56 pm

"A Pro po Tobiru to ze jsi sin hokageho neznamena ze nemuzes dostat na budku. Mame spolu jeste jeden nevirizenej ucet." Na chvili jsem se zamyslel a pak rekl na Tobiru.
"Nevis kam tim miri?" Byla otazka co tady rilkal o poviseni jelikozz to bylo mireno na nas oba.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 28, 2013 1:00 pm

Přimhouřil jsem oči. Jsem sannin, tak si nevyskakuj. pomyslel jsem si, ale neřekl to. Jen jsem pokrčil rameny.
"Netuším, asi tě naváděl k tomu, aby jsi splnil počet misí, které jsou třeba.."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 1:06 pm

"Pokud jsi si nevsiml tak bylo to mireno na nas oba dva ne jen na me." JA Budu ANBU.
"A soude podle tvych pohybu tak pokud se k tobe dostanu blyzko tak nemas sanci. To ti nemusim rikat. ALe pokud mas zajem muzem to vyresit na cvicisti jeste mas u me resty z nasi posledni mise. Mame moznost to vyresit co ty na to?"
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 28, 2013 1:10 pm

Dojedl jsem snídani a talíř odnesl do kuchyně. Assasin tu už nebyl, ale byli tu ti dva. Vypadalo to, že stále něco řeší, tak jsem si jen sedl a poslouchal.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 28, 2013 1:44 pm

"Zachránil jsem ti život, pokud jsi Shinobi, tak jsou naše účty vyrovnány," řekl jsem a možná jsem mohl připomínat svého otce. Nejsi sám, co má útoky na blízko. Rasengan vytáhl jsem svitek, který jsem dostal od Fukasaku-sama. Hm, Ranjishigami no jutsu. Sedl jsem si k Seitovi a začal si číst. Zajímavá technika, podobná jako Hari jizou.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 1:51 pm

"Tohle neni ani o tom co se stalo. To ze jsi mi zachranil zivot je jedna vec." Nakonec jsem usoudil ze tkhle ho nevyprovokuju. "Tady ma si nekdo strach ze dostane nakladacku."
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 28, 2013 3:39 pm

Hlasitě jsem zívl a dál Hikaru nevěnoval pozornost. Věnoval jsem se technikám, to bylo důležitější.
Za chvíli je půjdu trénovat. Dočetl jsem informace k Ranjishigami a otevřel si další svitek. Ach, další A-rank!
Kuchiyose: Gamakuchi shibari.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 28, 2013 4:06 pm

"Mozna nekdy jindy. A ted me omluvte mise cekaji." Rekl jsem dost provokacnim zpusobem. A pak se vytratil.
?(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 28, 2013 6:06 pm

"Tak si to užij HIKARU!" zařval jsem za ním, když se vytratil. No co, já mezitím zesílím. Podíval jsem se na Seita, svitky jsem už dokončil, mohu se je začít učit. Sebral jsem se a šel na cvičiště,.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 29, 2013 9:39 am

Chvíli jsem seděl s Tobirem, ale ten pak odešel pryč. Co teď? Nic moc extra se mi dělat nechtělo, ale po posledním souboji už jsem měl zase plno síly a tak jsem pomalu vstal a odebral se taky na cvičiště.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 29, 2013 9:36 pm

Přišel jsem domů. Vypadalo to že už tu nikdo nebyl. Sundal jsem si boty a zamířil rovnou do svého pokoje. Chtěl jsem se jít ještě osprchovat, ale byl jsem tak unavený, že jsem už na to neměl sílu. Aniž bych se převlíkl jsem ulehl do postele a usnul jsem jako špalek.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Aug 30, 2013 10:48 am

Vstal jsem a vůbec jsem nevěděl kolik je hodin. Chvíli mi trvalo než jsem se zorientoval. Sundal jsem si oblečení a šel se osprchovat. Pak jsem si vzal nové oblečení, které vypadalo úplně stejně jako to staré. Mám celkem 3 v zásobě. Přemýšlel jsem co budu dělat a pak jsem si vzpomněl na tu techniku, co mi strejda dal. Vydal jsem se směrem na cvičiště.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Sep 24, 2013 4:50 pm

Kráčel jsem si to k naší čtvrti. Vešel jsem dovnitř našeho domu a sundal jsem si boty. Vyšlapal jsem po schodech nahoru a sundal si všechno oblečení. Dal jsem si přes rameno ručník a šel se osprchnout. Byl jsem tam celkem dlouho a teprve po půl hodině jsem se rozhodl vyjít ven. Oblékl jsem si svoje super stylový pyžamo a vyčistil jsem si zuby. Konečně jsem měl veškerou hygienu hotovou a já mohl v klidu ulehnout do postele.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Sep 26, 2013 5:05 pm

Vstal jsem. Podíval jsem se na hodiny. Za chvíli by měl být ten pohřeb Nevímkoho. Protáhl jsem se a zívl. Přišel jsem ke skříni a oblékl si černé oblečení. Sprchu jsem ani moc nepotřeboval, spíš na to nebyl čas. Pomalým krokem jsem se vydal k hřbitovu.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Wed Oct 02, 2013 7:15 pm

Objevil jsem se u mě v pokoji a šel rovnou do kuchyně. Nachystal jsem si něco na jídlo a hned to snědl. Měl už jsem docela hlad, takže jídlo celkem bodlo. Chvíli jsem si odpočinul a pak zamířil do zahrady. Máme ji celkem velikou, takže se tu dá i cvičit. Vytáhl jsem tedy katanu a cvičil taijutsu. Přeci jen, tak veliké to tu zase není, abych cvičil i ninjutsu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sun Oct 06, 2013 2:38 pm

Trénoval jsem několik hodin, až se mě to přestalo bavit. Šel jsem tedy zpět do domu a dal si zase něco na jídlo. Chvíli jsem si odpočinul a pak uvažoval, co budu dělat. Něco na práci by se hodilo. Dále jsem už neotálel a vydal se do kanceláře.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Apr 11, 2014 7:45 pm

Bylo to zvláštní, bolest, ne fyzická, ale psychická. Žádný prostor, jen vězení. Byl jsem v nepochopitelné smyčce a ztrácel se v čase a v prostoru. Itamova technika! Došlo mi po čase.
Konečně, připadalo mi to jako věčnost, ale konečně se objevilo světlo a já se padl na svou postel.
Procitl jsem z hrozného snu, konečně otevřel oči. Světlo, měkká matrace, teplo. Zhluboka jsem se nadechl a cítil jsem se jako kdybych umřel a znovu se narodil.
Musím..jít... Sebral jsem své síly a zmizel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jul 24, 2014 7:43 pm

Po dlouhé chůzi jsem se konečně dostal domů. Dveře byly zamknuté, ale naštěstí byl náhradní klíč tam, kde měl být. Pod rohožkou. Odemknul jsem si tedy dveře a zamířil rovnou do kuchyně. Zde se nacházel mini bar, kde bylo to lepší pitivo. Vytáhl jsem nějaké archivní saké a sedl si s ním ke stolu. Momentálně nebylo lepší řešení, jak přijít na jiné myšlenky a vypnout na chvíli hlavu, než s alkoholem. Nalil jsem si první skleničku a pomalu ji vypil. Neměl jsem v úmyslu láhev vypít celou, ale noc je dlouhá a myšlenek hodně...
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jul 25, 2014 9:17 am

Hľadala som Seita po celej Konohe. Nevedela som ho nikde nájsť. Musela som vedieť, ako sa cíti, či sa mu náhodou niečo nestalo. A to nemyslím fyzicky, možno ho nejako ovplyvnila aj smrť Sasukeho.
Keby som bol ním, šiel by som asi domov. Skús ho tam pohľadať. Poradil mi Fírnen, kým som sa stala na ceste plnej ľudí a rozhliadala sa.
Tresla som si s rukou do čela. Že ma to nenapadlo! Zastavila som jedného človeka, ktorého som sa opýtala na polohu sídla klanu Senju, dúfala som, že sa Seito neosamostatnil a stále tam žije.
A tak som sa teda objavila tu. Na mieste, ktoré na mňa pôsobilo tak magicky a pokojne. Krása. Bodaj by aj v Ame bolo niečo takéto, rada by som v takej štvrti žila. Vykročila som teda po cestičke, hľadajúc Seitov dom. Nevedela som, ktorý to je, bolo tu toľko domov! Povzdychla som si. Nebudem predsa chodiť od dverí k dverám a otravovať ľudí, ktorých nepoznám.
Tam. Kývol Fírnen smerom k jednému neďalekému domu, možno len zachytil Seitov pach. Poškrabkala som ho za rohom na znak vďaky a ráznym krokom sa k onému domu vybrala. Zaklopala som a rukou si upravila svoj čierny plášť. Dúfala som, že neotravujem, ale proste som musela vedieť, ako sa má.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Fri Jul 25, 2014 7:16 pm

Měl jsem toho dost vypité a tím pádem pomalu usínal na stole. Když najednou začal někdo klepat. Byl to tak nepříjemný zvuk a já chtěl, aby to přestalo. Klepání však přetrvávalo a já se musel probrat. Nějak jsem se dostal ke vchodovým dveřím a pomalu je otevřel. Stála tu Hana a její drak. ,,Um..Ahoj." Pozdravil jsem je a kývl rukou směrem dovnitř. ,,Pojďte klidně dále." Nečekal jsem na odpověď a zamířil rovnou do kuchyně, abych uklidil láhev saké a skleničku. Ještě si o mně pomyslí, kdo ví co. Bylo to sice dost poznat, že mám něco v sobě, ale snažil jsem se to zahrát jako střízlivý.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jul 25, 2014 7:44 pm

Chvíľu trvalo než otvoril dvere. Takmer okamžite ku mne dorazil pach alkoholu. Asi som prišla...nevhod. Jemne som si odkašľala, Fírnen nahodil taký podivný kyslý xicht, zrejme alkohol nemal v láske, ale čo už. Bude to musieť vydržať. Ahoj! Usmiala som sa, snažila som sa tváriť, ako že sa nič nedeje. Vošla som za ním do domu a aby sa nepovedalo, tak som si vyzula topánky.
Fírnen sa vznášal hneď za mnou, zaujato sa obzeral a len čo si myslel, že ho Seito nepozoruje, vchádzal do rôznych miestností. Robil to nenápadne, nič nebral ani nič podobné, len ho veľmi zaujímalo, v akých podmienkach ľudia zväčša prežívajú, aké majú príbytky. Zrejme som bola prvou osobou, ktorá s ním podpísala zmluvu, predsa len, bol na draka dosť mladý.
Ospravedlňujem sa, že ruším. Len som sa prišla opýtať, ako sa vlastne máš, keďže si mi zdrhol z nemocnice. Uhla som pohľadom do strany, cítila som sa strašne trápne.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 10:01 am

Sedl jsem si na židli a počkal, až se posadí i Hana. Bylo trochu složitější ji zaostřit, ale po chvíli se mi to povedlo. ,,Nic se neděje. Je mi dobře." Samozřejmě mi dobře nebylo, ale přišlo mi to jako rychlejší odpověď. Protože pokud jsem uměl něco dobře, tak to bylo skrytí pocitů v sobě. ,,Chceš něco na pití, nebo tak?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 26, 2014 10:26 am

Vyzliekla som si svoj plášť, začínalo mi byť horúco. Sadla som si na stoličku a prehodila nohu cez nohu. Pri jeho odpovedi som nadvihla obočie, hral to dobre, ale fakt mi to tak neprišlo, pretože som vedela, že Seito alkoholik nie je a vážne pochybujem o tom, že by si vypil len tak pre nič za nič. Kto vie, možno len dostal chuť na niečo tvrdšie. Ťažko povedať.
Viem, že mi netvrdíš pravdu, Seito. Premerala som si ho vážnym pohľadom. Ale nebudem to riešiť, radšej. Zrejme máš svoje dôvody, prečo mi klameš do očí a ja nechcem byť dotieravá. Nad jeho otázkou som len jemne zavrtela hlavou. Nie, ďakujem, nič si neprosím. Mávla som rukou. Rozhliadla som sa. Fírnen tu nebol, zrejme ešte stále obdivoval spôsob ľudského života a podobne.
Panovala tú pochmúrna atmosféra. Bolo potrebné zmeniť to, predsa len, obaja sme si prechádzali trochu podivným obdobím a obaja sme mali dôvod mračiť sa. Ehm. Odkašľala som si a na perách sa mi objavil široký úsmev. Dnes je pekný deň, čo? Mal by si ísť von, medzi ľudí, prospelo by ti to. Navyše si bledý, asi na slnku veľa času netráviš, že?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 26, 2014 10:45 am

Byl jsem rád, že to nechtěla moc řešit. V téhle náladě bych to totiž moc rozebírat nechtěl. Pak se jí z ničeho nic na tváři vytvořil úsměv a já se při zmínce o pěkném dni podíval ven. Aha. Už vím, proč tu neproniká tolik světla. Na oknech byly zatažené žaluzie, tak jsem vstal a pomalu je odhrnul. ,,Máš pravdu. Je pěkně." Hned na to jsem si nalil do sklenice vodu a celé to vypil. Bylo mi o něco lépe a tak jsem se zase posadil ke stolu. ,,Mezi lidi v takovém stavu nejdu. Moc na dobré náladě bych jim nepřidal."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 11 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru