Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu no Kuni

2 posters

Goto down

Yu no Kuni Empty Yu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Sun May 10, 2015 10:30 am

Yu no Kuni 1000px-Land_of_Hot_Water

Yu no Kuni sousedí se Shimo no Kuni. Jedná se o pobřežní zarostlou oblast. Nachází se zde jedna Shinobi vesnice, Yugakure, ze které pocházel Hidan. Vesnice se přeměnila do mírumilovné a prosperující vesnice místo toho, aby se dále nazývala Ikusa o Wasureta Sato.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Yu no Kuni Empty Re: Yu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Sun May 10, 2015 11:12 am

Akuma Saito


Cesta byla dlouhá, ale konečně jsem se blížil k pobřeží Yu no Kuni. Bylo to obrovské potěšení, když jsem viděl kamenité pobřeží. Na lodi se mi totiž ani trochu nelíbila. Zjistil jsem totiž, že plavba lodí mi nedělá vůbec dobře. Čím víc jsem jedl, tím to bylo horší. Pravdou však je, že jsem jel poprvé, snad si na to zvyknu. Mělo to však další výhodu, celou dobu jsem musel ležet a pročítal jsem dále kulinářské recepty, které  mi bylinkářský deník nabízel.
Jsme u pobřeží! Vyhodit kotvu, spustit člun! Pán ANBU vystupuje hoši! Zakřičel kapitán tak, že jsem to slyšel i v podpalubí. Na to konto jsem se teda rychle sbalil a vyběhl na palubu, kde na mě čekala již loďka se dvěma muži. Přede mne si stoupl kapitán, který mi podal ruku a začal hovořit.
Moc mě těšilo mladý ANBU. Dávejte si však pozor. Tahle země nepatří k těm nejbezpečnějším. Raději choďte kolem pobřeží, vyhnete se tak překvapením ve vnitrozemí. ANBU jednotky se však nesmí bát problémů, naší prací je problémy řešit. Snad budu mít tu možnost na svojí cestě někomu pomoct. Podal jsem kapitánovi ruku, načež jsme oba pevně sevřeli. 
Nebojte se. Udělám jen to potřebné a když se mi někdo postaví... ať si mě nepřeje. Řeknu načež se zasměji a nasednu na loďku a milý námořníci mě dovezou až k pobřeží, kde mě vylodili a jeli zpátky. Byl jsem plný sil, takže jsem vyrazil rovnou do Oto no Kuni.
Snad mě nic nepřekvapí...


//Přesun Yu no Kuni-> Oto no Kuni 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Yu no Kuni Empty Re: Yu no Kuni

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat May 23, 2015 10:44 am

Procházel jsem zrovna Yu no Kuni. Z počátku jsem byl.. Sme byli, ja i deti, na cestě do Kumo. Někde jsem začít musel a navic tam žila Yuna. Je to dlouho co jsem ji viděl na posled, jak se ji asi daří ? Těšil jsem se až ji zase uvidím. Mé plány však překazil plakát na který jsem po cestě narazil. Slavnosti v Kiri ? Zajímavé. Pomyslel jsem si. Byla snad nějaká šance že právě tam je nekdo ze zlodějů ? Byla. A jaká. Na chvíli jsem se zastavil a podíval se na děti. Teď už jsem nebyl shinobi, už jsem byl otec a uvědomoval jsem si to. Pral sem se sám se sebou. Rodina nebo poslání ? Ne, nešlo si vybrat jen jedno z toho, byl jsem předurčen k tomu vymýtit to zlo. Nakonec jsem uznal že se to dá spojit. Dětem ukázat festival a já mohl pátrat. Nakonec jsem tedy trochu změnil směr a vydal se do přístavu na loď která me zaveze do Mizu kuni. /Přesun - mizu no kuni
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Yu no Kuni Empty Re: Yu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru