Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shimo no Kuni

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Shimo no Kuni Empty Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jun 18, 2015 8:30 pm

Shimo no Kuni je rozsiahla oblasť nachádzajúca sa pod Kumogakure no Sato. Celá oblasť je pokrytá snehom a čím bližšie idete k Shimo no Kuni, tým viac sa mení podnebie a začína sa ochladzovať. V tejto krajine sa nachádza niekoľko rôznych menších dedín a dá sa tam ľahko stratiť.
Shimo no Kuni 13333d1378788024-share-your-wallpapers-9947-snow-storm-1920x1080-fantasy-wallpaper
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jun 18, 2015 8:42 pm

Ja a Yuna sme smerovali do Shimo no Kuni. Začalo sa mierne ochladzovať, zapol som si plášť. Od hraníc s Kumo sme prešli asi pol hodinu. Na otázku, že by sme sa nevrátili do dediny, ktorú mi položila ešte keď sme boli v horách Kumo som odpovedal až teraz. "Predstava žiť ako normálni ľudia? S tebou? Bolo by to dokonalé. Lenže nemôžeme za sebou zanechať časť naších životov ako by sa nič nestalo." Dokázal som si predstaviť žiť normálne s Yunou. Bez všetkých problémov by to bolo fajn. O chvíľku sme narazili na malú dedinku. "Tak sme tu. Teraz sa rýchlo zohriať do hostinca." Pousmial som sa, lebo mi pomaly začínala byť zima. Mali sme šťastie, že už bolo leto a v Shimo no Kuni nebola taká krutá zima, ako keď je zimné obdobie.
Vstúpili sme do malej dediny. Na uliciach nebolo veľa ľudí, občas sa len deti hrali so snehom alebo niekto niekam kráčal. Prišiel som pred hostinec, kde sa určite dalo prespať. "Viem, že to nie je bohvie čo, ale tu nás hľadať nebudú..." Povedal som smerom k Yune a otvoril som dvere do hostinca, počkal si, kým vojde a šiel za ňou. Nebolo to tu najhoršie dokonca tu nebolo ani veľa ľudí. Sadol som si za stôl.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Jun 18, 2015 8:55 pm

Pousmiala som sa. Ak nám neostane iná možnosť, budeme to musieť urobiť, či sa nám to páči alebo nie. Keď sa tak na to dívam, bolo mi jedno, ako to vlastne celé dopadne. Tak či tak, budeme si žiť spokojne, snáď.
Začalo sa ochladzovať. Nanešťastie, bundu som mala v tej svojej stratenej taške, ktorú som zo sebou vláčila predtým, než sa tá misia tak nepekne zvrtla, preto som sa tak trochu...no...veľmi...tisla ku Kenovi. Bola mi hrozná zima, preto, keď mi ukázal nejakú krčmu alebo čo to bolo, doslova som rozrazila dvere a usadila sa za stolom čo najďalej od okna.
Mala som síce zimu rada, ale tak viete, keď nie ste poriadne oblečení...tak vám tá zima i sneh aj celkom vadí. Ešte šťastie, že si prachy uskladňujem len vo svojej kapsičke. Bola som celá šťastná z toho, že som aspoň tie peniažky nestratila. Okamžite som si objednala horúci punč a celá nedočkavá za hentým stolom vyčkávala.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jun 21, 2015 11:38 am

"Teraz by sme mali počkať na nejaký ďalší signál od Atsuki... " Poznamenal som a objednal som si to isté čo Yuna. Mal som našťastie svoje peniaze v nohaviciach a banditi nám ich zabudli zobrať.
"Skúsim sa opýtať hostinského či majú voľný pokoj a nejaké lepšie oblečenie. Je tu dosť zima" Okomentoval som našu situáciu. Telo sa mi začalo ohrievať a samozrejme som sa prisunul čo najbližšie k Yune.


Naposledy upravil Ken Hiashi dne Sat Jul 04, 2015 6:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jul 04, 2015 6:23 pm

Hej no, nič iné nám ani neostáva. Dovtedy budeme musieť zotrvať tu. Zívla som si. Bola som už unavená z tej cesty, navyše ma bolelo celé telo od toho, ako sme tam sedeli priviazaní ku stromom, bolo to strašne nepohodlné a nepríjemné. Odpila som si zo svojho teplučkého punču, pričom som sa zahľadela von oknom. Všade samý sneh.
Dobrý nápad. Rada by som sa už osprchovala a normálne sa vyspala, po dnešku som nenormálne vyčerpaná. Nebolo to spôsobené len tou zdĺhavou cestou, ale aj tým, keď som musela zastaviť všetky balvany. K čomu to ale bolo? K ničomu. Vynaložila som všetko úsilie k tomu, aby som ich aj tak videla všetkých poumierať.
Keďže som ale bola členkou ANBU jednotiek, smrť som brala ako bežnú vec. Skôr ma trápilo to, že bola spôsobená mojim zlyhaním.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jul 04, 2015 7:05 pm

Vypočul som si Yunu, nebolo divu, že je unavená. Tiež som bol už dosť unavený, nehovoriac o tom, že sme zlyhali na misií... "Tiež nie som plný energie, ale všetko bude v pohode." Uškrnul som sa a pomaly sa postavil od stola, šiel som za hostinským.
Hostinský bol taký o pol hlavy nižší muž než ja, mal trošku väčšie brucho. Mal dlhé vlasy a aj jeho brada bola dosť dlhá. Prehodil som s ním pár slov a nakoniec som usúdil, že je to taký pohodový a zároveň zásadový typ človeka. Dohodol som s ním naše ubytovanie a povedal mi, že nám zoženie teplejšie oblečenie. Tu mali stále zimu, síce v tomto období bolo vonku o niečo teplejšie ako obvykle. Nakoniec som slušne poďakoval tomuto staršiemu pánovi. Platiť sme mali až na konci pobytu... Zobral som od neho kľúč od izby.
Znova som prišiel k stole, kde sedela Yuna. "Yosh, máme to zariadené, hore je zopár izieb a jedna je naša." Usmial som sa na Yunu a ukazal jej kľúčik. "Že to nie je nič veľke, ale nič lepšie tu asi nezoženieme." Dodal som a kývol plecami.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jul 04, 2015 7:32 pm

Sledovala som len ako Ken zbehol za tým vedúcim a niečo tam s ním vybavoval. Následne sa vrátil s tým, že izbu máme zariadenú. Usmiala som sa, rýchlo vyskočila na nohy a punč si vzala do ruky. To nevadí, hlavne, že tu môžme prespať, nie? Tak teda poďme. Vybehla som po schodoch hore, na čo som sa objavila v dlhej chodbe. Vzala som od Kena kľúčik, pozrela som sa na číslo a zamierila k dverám s rovnakým číslom. Odomkla som a objavila som sa na menšej chodbičke, ktorá viedla do útulnej izby s manželskou posteľou, skriňou a kto vie čím ešte. Takmer okamžite som sa rozbehla a doslova na tú posteľ skočila. Aaaaaaah, konečne...Privrela som oči a usmievala sa ako mesiačik na hnoji. Paráda!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jul 04, 2015 8:10 pm

"Jasné." Odpovedal som jej a v tom šla celkom neuveriteľne rýchlo na to aká bola unavená hore schodmi. Samozrejme mi zobrala kľúčik. Snažil som sa ísť rovnako rýchlo za ňou. Nakoniec som sa objavil v izbe s manželskou posteľou a nejakým nábytkom. Samozrejme na posteli už bola Yuna a konečne som videl na jej tváry krásny úsmev. Ja som na posteľ neskákal, len som si pokojne ľahol vedľa nej. Teda predtým som zhodil z nôh boty, aby som to tu celé nezašpinil a taktiež plášť. "Vieš, som rád, že si tu so mnou. Sám by som sa tu zbláznil." Povedal som a uškrnul som sa na Yunu. Nakoniec to tu nebude také hrozné aj keď počasie by mohlo byť lepšie...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jul 04, 2015 9:39 pm

No, ja som sa neobťažovala s vyzúvaním topánok, proste som ležala tak, aby mi z postele tie topánky trčali, nech tu až tak nezasviním. Ale tak, nebudem tu ako magor, že ešte aj chlap sa vyzul a žena nie, tak som sa uráčila presunúť sa do sedu, topánky si vyzuť a hodiť ich na chodbu. Ale nepreháňaj, to že som tu s tebou, to je len taký drobný bonus. Správny shinobi by mal zvládať akékoľvek situácie, nie? Hlavne ty, pôsobíš ako silná osobnosť, fyzicky i psychicky. Usmiala som sa naňho a štuchla ho prstom do nosa, na čo som sa len potichučky zasmiala. Bolo by na čase osprchovať sa, hneď som späť, zlato. Zoskočila som z postele a rozbehla sa do sprchy, kde našťastie bolo všetko čo som potrebovala. Šampón na vlasy, sprchový gél a dokonca aj nejaký ružový župan!
Osprchovala som sa len tak na rýchlo, aj keď sa mi ťažko opúšťalo tú horúcu vodu. Presušila som si svoje dlhé vlasy, čo trvalo nejakú tú chvíľu, nemala som ich práve najkratšie, a navliekla sa do toho župana, pod ktorým som mala len svoje spodné prádlo. Zvyšok by trebalo vyprať. Bola som rada, že som konečne zo seba vyzliekla to ANBU oblečko, necítila som sa v ňom veľmi pohodlne.
Vrátila som sa teda späť do izbičky, ľahla som si do postele a skryla sa pod paplón, nech mi je fajne teplúčko. Ideš sa sprchnúť aj ty, či? Opýtala som sa ho, pričom som sa usmievala. Bola som spokojná.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jul 04, 2015 9:52 pm

"Ale musím uznať, že rozhodne mi je tu lepšie s tebou ako bez teba." Zareagoval som a sledoval, ako odchádza do kúpeľne. Zrazu, keď sme prišli na izbu jej akoby nič nebolo, ale asi sa len tešila na sprchu, tak ako ja. Lenže som si ešte musel chvíľku počkať, pokiaľ nevyšla von Yuna, ktorá ma celkom príjemne prekvapila ružovým županom. No nemohol som z nej spustiť oči. Až potom čo ma oslovila, že či sa nechcem osprchovať aj ja som len kývol hlavou a konečne z nej pustil svoj pohľad a odišiel do kúpeľne. Osprchoval som sa takou príjemne teplou vodou, pod sprchou som nebol dlho. Pre mňa tu župan nebol, takže som nemal na výber a mal som len spodné prádlo. Samozrejme som si aj ja sušil vlasy nejakú chvíľku a potom som sa vrátil do izbičky.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jul 04, 2015 10:03 pm

Musela som si chvíľu počkať, než sa Ken osprchoval. Čakanie som strávila vysedávaním na parapete okna a sledovaním zasneženého okolia. Sem tam tadiaľ prešiel človek, ale...Proste som cítila, že toto nie je môj domov. Chýbala mi Kumo, moja rodina i kamaráti. Ale aspoň som nebola sama. Mala som tu niekoho, kto patril medzi mne najbližšie osoby. A ten niekto čoskoro vyšiel z kúpeľne len v spodnom prádle, z čoho som takmer dostala nosebleed. Na perách sa mi objavil úsmev, presunula som sa späť do postele. Poooď ku mneeeee... Rukou som potľapkala na prázdne miesto vedľa mňa, následne som si stiahla zo seba župan a hodila ho niekam na stoličku, samozrejme tak, aby Ken nevidel nič iné len moju gebuľu a možno tak krk a ramená, preboha, ešte by si pomyslel, že ho chcem zviesť alebo čo. Na to som bola príliš uťahaná, ale inokedy by som sa o to asi vážne pokúsila.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jul 04, 2015 10:15 pm

"Už." Odmlčal som a kukol som sa von, na sneh. Chvíľku som mlčala a potom. Potom som sa rozbehol a hodil vedľa Yuny. Samozrejme som sa zakryl paplónom aspoň po brucho a rukou som objal Yunu a trošku sa k nej pritúlil alebo ako to nazvať. "Náááh kde mám pusu na dobrú noc?" Posťažoval som sa, ale každý tušil, že som to nemyslel vážne, proste len tak...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Jul 06, 2015 8:02 pm

Usmiala som sa a jemne ho pobozkala na pery. Spokojný? Bez toho, aby som vôbec počkala na jeho odpoveď, proste som sa k nemu pritúlila a hlavu položila na tú jeho vypracovanú hruď. Dobrú noc a sladké sny, zlato. Popriala som mu ešte predtým, než som zatvorila oči, ale...akosi som nemohla zaspať. Nech som sa už snažila akokoľvek, proste som cítila, že čosi so mnou nie je v poriadku, niečo ma trápilo, možno svedomie, možno mi len chýbala Kumo a moji rodičia. Preto som počkala, až Ken zaspí a presunula sa späť k oknu, kde som si sadla na parapet, dívala sa von oknom a premýšľala nad mnohými vecami. Moja tvár nevyjadrovala jednu jedinú emóciu, proste som len sledovala dopadajúce vločky snehu na zem. Tu niečo ako teplé leto nemali.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Jul 06, 2015 8:45 pm

Vychutnal som si ten jej bozk na dobrú noc. "Aj tebe miláčik. " Odpovedal som jej predtým, než som zatvoril oči. Ani ja som nemal nejaké pokojné myšlienky, ale ako vždy som sa snažil byť optimista. Samozrejme som bol dosť uťahaný a čoskoro som zaspal.
Netušil som, že Yuna sa postavila z postele a pozerala von z okna, isto bola hlboko zamyslená, keď v tom ju z myšlienok vyrušilo... moje chrápanie! Teda bolo to ako zemetrasenie, teda aspoň tak hlučné. A po pár minútach som už pokojne spal počas celej noci.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Jul 06, 2015 8:55 pm

Ani neviem, ako dlho som tu premýšľala, keď v tom ma vyrušilo Kenovo chrápanie. Usmiala som sa viac menej sama pre seba. Čo iné čakať od chlapa počas noci? Netrvalo to dlho, opäť som presunula svoj pohľad von a čelo oprela o sklo. Dúfam, že sa Atsuka čoskoro ozve. Aj keď tu je pekne a nie som tu sama, Kumo mi chýba a neznesiem pomyslenie na to, že budem musieť odísť kvôli krivému obvineniu z hromadnej vraždy. Zamračila som sa. Nech som sa tú myšlienku snažila akokoľvek vyhnať z hlavy, nešlo to. Prenasledovala ma, i keď som pomaly ale isto na tom parapete zaspávala. Bola som nekľudná, môj spánok bol prerušovaný, budila som sa snáď každú hodinu a to kvôli nočným morám. Prestalo to až niekedy ráno, kedy som už bola konečne schopná spať normálne.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Mon Jul 13, 2015 2:34 pm

Priestorom sa začal ozývať spev. Pomerne psychopatická pesnička o tajomstve... spievaná mojim hlasom. Ešte len svitalo, pomerne nikde nič nebolo vidieť. no k nim dvom sa blížil môj tieň. Pomaly a trhane, ako keby som pri tom tancoval. čo som aj robil, takým svojim spôsobom.

"♫ Ja mám tajomstvo, vieš ho u-držať? Sľúb že to-to bud-eš. Páč dvaja udržia tajomstvo keď je-den z nich je dead! ♫" Konečne na mňa bolo vidieť. V rukách som sa hral s balíčkom karát a na mojom krku bolo dosť zjavne vidieť čelenku Kumogakure no sato.
"Viete udržať tajomstvo?" Pousmial som sa na tie dve hrdličky, ktoré práve začali vstávať."
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Jul 13, 2015 7:51 pm

Môj spánok bol ľahký, preto, keď som začula niečí spev, prudko som otvorila oči a presunula sa do sedu. Rozhliadla som sa. Ken ešte stále spal, nemienila som ho budiť. Pohľad som potom presunula na nejaký tieň, jeho pohyby boli...také zvláštne. Zamračila som sa. Kto to je? Jeho chakru som nerozpoznala, pravdepodobne som sa s ním nikdy nestretla.
Akonáhle som ho videla normálne, nie len ako tieň, objavila som sa tesne pred ním a s predlaktím pod jeho krkom som ho pritisla k stene. Kto si a čo po nás chceš? Napriek tomu, že mal čelenku Kumo, neverila som mu. Hlavne, keď sa tak podivne správal. Môj výraz bol chladný a neúprosný, robiť si zo mňa srandu v tejto chvíli by nemusel byť práve najlepší nápad.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Tue Jul 14, 2015 10:23 am

Ocitol som s pri stene s lakťom u krku a pociťoval som nie príliš príjemný tlak.
"Ah.. toľká to láska." Zamrmlal som a bolo vidieť, že v ústach niečo prežúvam. Teda pravdepodobne to bola žuvačka, keďže z môjho dychu bolo cítiť jahody. Na jej otázku som chvíľku neodpovedal, skôr ona mohla pocítiť ako sa musí predkláňať stále viac, aby ma stále lakťom pod krkom držala. Ja som sa totiž "vpíjal" do steny ktorá bola za mnou, až som v nej úplne zmizol a začal som sa už v sede vynárať vedľa Kena.
"Nemala by si byť taká nepríjemná k niekomu z tvojej vlastnej dediny." Oboril som sa na ňu a znova som v rukách namiešal balíček kariet.
"Vidím že sa vám celkom darí... kým na vaše hlavy ešte nie je vypísaná odmena." Z balíčka som vybral dve karty a Yuna mohla zistiť, že sú to informačné karty o nej a Kenovi. Mal som o nich zozbieraných množstvo informácií.
"Ako je na tom tvoje zdravie? Nepreháňala si to moc s "tým" ?" Spýtal som sa jej s ľahkým úsmevom na tvári. Nebol však provokačný. Vlastne som pôsobil celkom milo.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Jul 14, 2015 2:19 pm

Z ničoho nič proste ten čudák zmizol v stene a objavil sa pri Kenovi. Prudko som sa otočila. Nezdalo sa, že by mu chcel niečo urobiť, tak som si vydýchla a trochu povolila na ostražitosti. Gomen, ale...tu už nemôžem veriť nikomu. Prešla som k okraju postele a sadla si naň. Pri jeho poznámke som si len nahlas povzdychla. My sme ich ale nezabili. Hodili to na nás. Istí ľudia nám to asi neuveria, čo? Dôkazy idú proti nám. Uprela som naňho krátky pohľad, následne som sa zahľadela cez okno niekam von. Jeho otázka ma prekvapila, rovnako ako karty, ktoré držal v rukách. Neviem, ako si sa o tom dozvedel, o tomto vie jedine Raikage a niektorí vysoko postavení. Nie je to nikde inde zaznačené, ale... Obrátila som sa k nemu celá. Malo by to byť v poriadku. Snažím sa to využívať čo najmenej, iba ak to je nevyhnutné. Obávam sa však toho, že to nijak nezastavím, len spomalím.Nevrav o tom pred Kenom, nevie o tom. Možno by som mu to mala povedať, ale akosi...akosi som na to nemala srdce.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sun Jul 19, 2015 8:11 pm

"Dobrý nápad.." Poznamenal som s trocha sarkastickým úsmevom, keď povedala že nemôźe nikomu veriť. Len som nakoniec ešte raz súhlasne prikývol.
"Ja viem že nie, ale nevyzerá to tak.. a niekto chce aby mala Kumogakure s istou nemenovanou zemou problémy." Vysvetlil som jej, aj keď viac som len jej hovoriť nechcel. Pokývol som hlavou na Kena.
"Dokedy bude spať?" Spýtal som sa bez toho, aby som venoval príliš pozornosti jej odpovedi. Nie že by ma to nezaujímalo, no tá hviezda, nebola až tak neznáma ako si mohla myslieť. Nie pre niekoho s mojimi informáciami.
"A nemusíš sa báť.." Žmurkol som ešte na ňu, pri čom som nad kena pridržal jednu kartu. Po zložení jednoručnej pečate sa z nej vyvalila voda, ktorá sa vyliala priamo na neho. Teda mohol som s ním aj pomykať no.. to by som si neužil to prekvapenie, jeho prekvapenie.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jul 19, 2015 8:33 pm

Je pravdou, že keď som spal, tak som spal naozaj dlho a neskutočne tvrdo. Jednoducho, keď som bol unavený nedokázalo ma zobudiť skoro nič. Potreboval som predsa doplniť energiu a spánok mi to ponúkal, až pokiaľ ma nezobudila voda...
Voda mi pristala na tvári a ja som otvoril oči a pokojne som sa dal do sedu. Nebolo to príjemné prebudenie. Na tvári som dal poznať svoje prekvapenie až potom, čo som zazrel novú osobu v miestnosti s čelenkou Kumo. Nevedel som čo očakávať, pozrel som na Yunu a tá vypadala, že ten chlapík je v poriadku, inač by ho asi zneškodnila. Nemal som potuchy o čom sa rozprávali, keď som spal a vlastne som ani nevedel kto to je a čo tu robí. "Zdravím" Pozdravil som a vyliezol z postele. "Tak čo sa tu deje?" Spýtal som sa, aby som bol v obraze. Medzitým som sa začal obliekať.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jul 25, 2015 4:27 pm

Myslela som aj na takúto možnosť, lenže...Pohliadla som naňho. ...pokiaľ si dobre pamätám, mali čelenky Suny. A napriek tomu, že som zachytila chakru jedného z nich, nemohla som ich sledovať. Zrejme mali medzi sebou senzibila. Ak by to tak nebolo, pekne by som im to vrátila. Nikto z nás dvoch vrahov robiť nebude! Bohužiaľ. Zdrhli nám. Bola som mu vďačná za to, že bude pred Kenom mlčať. Chcela som mu o tomto povedať, až nastane vhodná chvíľa. Táto to určite nebola, akurát by to našu už zlú situáciu zhoršilo.
Pousmiala som sa, keď s pomocou karty naňho vylial vodu. Nevedela som, ako je to možné, ale to je jedno. Vyzeralo to vtipne. Dobré ránko. Popriala som Kenovi. Toto je...shinobi z Kumo. Pomôže nám. Aspoň teda myslím, že sem prišiel za tým účelom. Nadvihla som mierne obočie a spýtavo sa na Yokua zahľadela. Predpokladala som, že to tak bude, asi sem neprišiel sa len tak porozprávať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sat Jul 25, 2015 6:25 pm

"Sunagakure no sato je zničená. Shinobi zo Suny začali robiť nájomných žoldnierov, keďže sa nejakým spôsobom uživiť musia že?" Podotkol som už pomerne známu vec. "To že sú zo Suny nič neznamená, mnoho shinobi nosieva svoje pásky ako memento." Následne som sa pozrel na zobúdzjaúceho sa kena. No čakal som prudšie zobudenie, čo už. Keď som si ešte raz pozrel Yunu, pomyslel som si, že taká trojka s ňou a Kenom by nemusel byť až taký zlý ápad, ani Ken nevyzeral najhoršie.. keby že ma pred nimi Atsuka nevaruje tak by som tu s tým hneď vybafol.. mal som však rozum.. maybe.
"Yo, moje meno je Yoku." Predstavil som sa Kenovi a následne som sa zamyslel.
"Mám riešenie pre váš problém.. čo ak náhodou niekto z tej karavány prežil?" Spýtal som sa ich dvoch s podivným úsmevom na tvári.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jul 25, 2015 6:42 pm

"Ak niekto z karavany prežil, mali by sme svedka, že za to nemôžeme a to by pomohlo." Poznamenal som, potom čo som sa obliekol. "Problémom je, ako mohol niekto prežiť? " Nevedel som čo ma tento Yo za úmyslom, ale na druhú stranu, každú pomoc som ocenil v momentálnej situácií. Nevypadal však ako neviniatok, isto mal nejaké zajačie úmysli! Nuž bolo mi to celkom jedno, proste sme potrebovali teraz pomoc a on by nás možno z toho mohol vysekať. Mal som však zlý pocit z toho, že by možno niečo za to chcel. Teda ani by mi to nevadilo, záležalo od toho, čo presne by požadoval.


Naposledy upravil Ken Hiashi dne Sat Jul 25, 2015 9:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jul 25, 2015 8:46 pm

To veľmi dobre viem. Samozrejme som počula o tom, čo sa stalo Sune, bola som z toho trochu smutná, pretože som tam prežila istý čas svojho života a strávila tam veľa pekných chvíľ. Ale aj tých hnusných, na ktoré som nerada spomínala.
Teší ma, Yoku. Ja sa asi nemusím predstavovať, keď už o mne vieš toľko informácií. Pousmiala som sa a presadla do tureckého sedu, táto poloha na sedenie bola pre mňa najpríjemnejšia. Vďaka tomu chlapíkovi nám ale svitla nádej, nevedela som teraz síce, či nám chce povedať, že niekto predsa len prežil, ale viac menej sa na to opýtal Ken, čiže som mlčala.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru