Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayashi no Kuni

+5
Tsuki no Sen
Hebi
Sora no Sen
Zetsu
Assasin Senju
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hayashi no Kuni Empty Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Sep 09, 2013 5:38 pm

Hayashi no Kuni Tree_hut_village_by_etate-d62gtur

Hayashi no Kuni je zapomenutá země s malým počtem obyvatel. Mají tajný ANBU oddíl Hannyashu. Před velkou Čtvrtou válkou byl jejich oddíl vyvražděn Danzovým Rootem, v současné době je obnovený.

V zemi Dřeva se nachází také tento starý chrám Sennina.

Hayashi no Kuni Japanese_temple___2012_by_incasent-d5rd06e
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Sep 09, 2013 11:32 pm

Už týden...
Náhle jsem odjel, abych mohl trénovat...Země Dřeva, najde se snad lepší místnost na trénink než tento chrám?
Přemýšlel jsem zatímco v leže sledoval strop chrámové místnosti, kterému mohu přezdívat můj pokoj. Hodil jsem do koše banánovou slupku a oddával se pohody. Pohody, která nebude trvat věčně. Kdo ví, jaké bude mít tato válka následky...Kdo ví, jestli přežijeme.
No, není čas přemýšlet nad takovými věcmi, musím dokončit trénink Senjutsu!
Posadil jsem se...Všude kolem ležely svitky. Nic tak těžkého jsem se za celý svůj život neučil.
"Konec flákání," Vystartoval jsem na zahradu, kde všude kolem byly mé speciální psí hlavy, pohlcovače čakry.
Vlastně to bylo poprvé za celý můj strávený čas zde, kdy jsem proflákal den.
Když si vzpomenu jak vypadal můj první den..
ještě pořád jsem cítil modřinu na břiše. Ušklíbl jsem se.
První den po příjezdu do tohoto chrámu, kde se údajně učil Senjutsu sám První Hokage, no, moc jsem tomu teda nevěřil, ale teď zpátky k Senjutsu.
První den jsem okamžitě začal trénovat. Posadil jsem se do vytvořené zahrady a snažil se načerpávat přírodní energii. Šlo mi to zatím pomalu. To jediné jsem celý den dělal. Snažil se přepnout do módu. Celý první den strávený v klidu, v meditaci, v překrásné zahradě. Nic jiného. Je pravda, že jsem se necítil lépe, nikdy jsem nebyl tak klidný. Válka, smrt, nic kolem neexistovalo, jen já a můj nový spojenec, příroda! No a pak k večeru se stala ta příhoda. Vstal jsem a zkoušel rovnováhu na špičkách stromů. Po několika minutách, ba dokonce hodinách jsem začínal cítit něco zvláštního. Opatrně jsem vyvažoval množství čakry a smíchával je do sennin módu když v tom mě obklopil hmyz. Vylekal jsem se a spadl z cca 20 metrů na zem. To byla ta příhoda..
Další dny jsem se poučil a nelezl tak vysoko. Pohlédl jsem na kruh z psích hlav. Už je nepotřebuji. Ve středu se mi konečně podařilo přepnout do Sennin módu, tak jsem se rozhodl trénovat bez nich na špičky stromech. V boji je to nevyužitelné.
Pohlédl jsem na strom, ze kterého jsem první den spadl a narazil si žebra. Tak, výzva..
Vyskočil jsem a běžel po kmeni, až k samotné špičce. Strom se lehce otřásal. Vytvořil jsem ze dřeva desku, na kterou jsem se mohl posadit. Nechci mít v zadku větev.
Hayashi no Kuni Senjutsu_training_complete_by_GKC07NF
Připravoval jsem se na přechod do módu. Dělal jsem všechno tak, jak jsem se učil. Cítil jsem přírodní energii téměř automaticky, teď jsem ji vstřebával, cítil jsem jak mi kůží proniká jako jed se šíří nehmotným tělem a čakrovým systémem. Nastává ta těžší část...Míchání čakry. Hned druhý den jsem měl zmrzlinu v nedaleké vesnici, bylo ohromné vedro a docela se šikla. Míchaná zmrzlina se třemi chutěmi, dokonale namixovaná. Při pomyšlení na tu zmrzlinu nejeden člověk na ni dostal chuť, ale mě evokovala něco jiného, přesný poměr, na namíchání a přepnutí do sennin módu.
Začal jsem tedy přimíchávat fyzickou, duševní i přírodní energii a pocítil jsem zvláštní šimrání, rozšiřující se po celém těle.
Hayashi no Kuni Sage_assasinv2
"Yosh!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Sep 12, 2013 5:50 pm

Sennin mód už jsem měl zmáknutý. Proudila mi žilami nová síla přírody. Ten trénink byl fakt hustej.
Jenže...válka...
Umyl jsem se, pořádně najedl, převlékl do čistého oblečení a zaplatil jsem za svůj pobyt tady hlavnímu mnichovi.
"Děkuji za všechno, určitě Vám to jednou vše vrátím.." uklonil jsem se a zmizel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Fri Jun 20, 2014 9:23 pm

ZuZuZuZu....
Hayashi no Kuni Shippuuden73zetsu
A bylo to tady..Tajemná postava se vynořila ze země, pomalu a následovala ji další, velmi šílená a bláznivá. Něco se však blížilo. Soumrak, který zachvátil celý svět Shinobi. Konec se nezadržitelně blížil, nikdo však netušil, proč se postava vynořila zrovna zde. V zemi ničím a nikým nezajímavá, žádná tajemná síla se zde nenacházela ani nic jiného zde nebylo. Tak proč zrovna teď a tady? To věděla jen tajemná postava poháněná silnou vůlí. Několik měsíců byla v utajení, proč teda vyrazila teď?
Tyto otázky si pokládal každý. Postava se se svým komplicem vynořila v sídle velitele země. Bílá postava netoliko podobná spirále se dřív než mohl spící vůdce cokoliv zaregistrovat spojila s jeho osobností a splynuly v jedno. Zasmála se.
"Že bych už konečně zjistil jaký to je čůrat a kadit?" Guruguru byl spirálový Zetsu který byl opředen mnoha tajemstvími. AVšak daleko tajemnější byl samotný Zetsu, který se vynořil a sledoval, jak si počíná jeho kolega.
"Připrav se..," promluvila temná půlka a světlá jen stála a pobaveně sledovala svého společníka. Na co se měl Guruguru připravit? To nikdo nevěděl, snad ani jeho bílá půlka...
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Jun 20, 2014 9:41 pm

Pomalými kroky se blížila do místnosti další postava. Čím blíž byla, tím hustší atmosféra nastávala. Atmosféra byla nakonec tak hustá, že v ní šlo stěží dýchat přirozeně. Bylo to právě vyvolané tím, že nikdo až na černého Zetsu a právě příchozího netušil, co zde vlastně pohledává. Nakonec příchozí dorazil na místo schůzky. Byla to postava s loutkou na zádech a ohmatávala si cestu před sebou. Tohle byl pravděpodobně ten důvod, proč ji tak dlouho trvalo se dostavit na místo schůzky. Její slepota ji poměrně dosti komplikovala život, ale Ona i navzdory tomu se zdála být psychicky vyrovnaná. Zavřela za sebou dveře od místnosti, a později se vydala blíže Gurugurovi. "Nastal čas." Po chvíli chladně promluvila. Tento hlas ve vás vzbuzoval husí kůži. po nedávném incidentu, který se této tajuplné postavě stal, se její hlas zdeformoval. Nyní zněl jako hlas desítek starců, kteří současně mluví svá poslední slova před svou smrtí. "Nastal čas opět zazářit ve světle hvězd Zetsu-sama,  neboť bohové v Tobě našli zalíbení." Postava mluvila naprosto nesrozumitelně, jediný Černý Zetsu mohl tušit, na co se naráží. Při tom jak Hakuei léčili po boji Sora no Sena, Sora no Sen zmínil, že nesdílí společnou cestu, a zároveň Hakuei sdělil, že budou mít nového spojence. Kdo jim měl však být bylo až doteď neznámé. 
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Fri Jun 20, 2014 9:54 pm

Guruguru se ošklivě polekal. Odskočil za černého zetsua a vyděšeně se za ním krčil. "Tenhle mi to asi neřekne, co?" zeptal se a držel se Zetsua. Atmosféra neuvěřitelně zhoustla, ale Zetsu tuto postavu očekával. Očekával naprosto všechno, byl to informátor, měl nevídané schopnosti a výhody, které nikdo nečekal. Prohlédl si Sora no Sena a hlubokým hlasem promluvil.
"Sora no Sene, já sloužím jen jednomu Bohu, jedné Bohyni,"Zetsu také mluvil nesrozumitelně. Věděl, že to Sora no Sen pochopí. Věděl více, než by kdokoliv řekl.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Jun 20, 2014 10:06 pm

"Pak tedy nastal čas, aby si Tvá bohyně s mými bohy vypomohla." Nestávalo se často, že by někdo nabízel takovou nabídku, a hlavně když ten někdo byl vysoce hledaný nukenin. Jak Černý Zetsu tak i Sora no Sen byli považování jako jední z nejnebezpečnějších stvoření v tomto světě, ne-li nejnebezpečnější. Málo kdy se stávalo, že by shinobi takových to postavení, a na tak rozdílných stranách, spolupracovali. Ačkoli se zdálo, že tito dva shinobi, jsou tak různí, mířili k stejnému cíli, a to byl důvod proč nyní byli nuceni spolupracovat. Zetsu taky díky svému nepřirozeně dlouhému životu již leda co o tomto světě zjistil, takže si z postavou mohly aji navzájem doplnit informace. Záležitosti, ve kteréch by se doplňovali, bylo příliš mnoho. "Co víš o Shuuketsu?" Tajuplná postava neotálela, nebyl důvod, a okamžitě šla k věci. Zjišťovala informace potřebné k jejímu dalšímu počínání, a to vyhlazovaní nadřazených. Jak by to pan Darwin řekl?-> Na konci evolučního řetězce, v tom případě u lidí s chakrou.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Fri Jun 20, 2014 10:29 pm

Černý Zetsu jen přikývl. SPolupráce byla jediným východiskem. Nehodlal udělat tu samou chybu.
"Shuuketsu? To je organizace, která nám chytne zvířátka a vytvoří nám TO, co oba potřebujeme. Mám pro tebe i další věci. Sora no Sene, už dlouho tě hledám. Víš, co jsi zač? Víš co je Tsuki no Sen?"
neotálet a začít bylo Zetsuovo moto. Guruguru se krčil strachy, byl však také mocný. Jeho úloha teprve nastane.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Jun 20, 2014 10:36 pm

"Já jsem posel bohů." Promluvila postava s naprostým přesvědčením. Pokud by tomu tak nebylo, to co hlásá by tím pádem nebyla pravda, což by v tomto světě zapříčinilo ještě větší zmatek než zde byl doposud. Sora no Sena by navíc Zetsu těžko přesvědčoval o opaku. Co ho však zaujalo byla právě historie Tsuki no Sena. Kdysi jej osvobodil z Krvavého vězení, ale o jeho minulosti a roli v tomto světě ještě příliš nevěděl. Tsuki no Sen byl v jeho nebezpečné ideologii něco jako očista. Kdo ale ví? Možná to má ještě hlubší smysl. "Poslouchám." Tímto dal souhlas Zetsuovi říct vše, co měl na srdci. Sora no Sen nestanovil podmínku, že nechce slyšet ani nic o sobě. Nebude se vzpírat vůli bohů. Je-li toto jeho cesta, a má zjisti o sobě nějaké větší poznatky, udělá to tak. Ohledně odpovědí Zetsua o Shuuketsu. Toto znamenalo jediné, prozatím musí být nedotčeni, ale i jejich čas se naplní.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Fri Jun 20, 2014 10:58 pm

"JÁ jsem vůle Bohů," nikdo netušil, co se zde budě dít. Vypadalo to, že posel zdaleka nevěděl všechno, bylo načase vše připravit na zrození a nebylo času nazbyt.
"Sora no Sene, jsi část síly, která dala vzniknout světu shinobi. Stejně jako Tsuki no Sen. Yin a Yang. Chápeš? Vše bylo připraveno daleko před Vašim narozením. Madara nebyl poražen, Madara byl pohlcen. Hagoromovo děti jej neporazily, to ONA..Všemocná matka. Tuto část historie zatajily. JÁ jsem celou dobu cestoval a připravol svět pro návrat. Přepsal jsem historii a dal vzniknout světu shinobi. Tsuki no Sen je JEJÍ samotnou reinkarnací. Dalším nositelem její vůle. Dalším synem, vy oba..Nyní však nastal čas, aby znovu spatřila světlo světa a pohltila čakru. Nastal čas, kdy všechno musí být ukončeno, aby mohlo začít něco nového. Nekonečné Tsukuyomi, je blábol, který nefungoval.. Navrátíme čakru k pravé podstatě bytí jiným způsobem. Nejdříve, však potřebujeme probuzení. Přineste mi Rinnegan, žije osoba, která si jej přivlastnila a má v sobě vhodnou půdu.." Zetsu musel mluvit chaoticky a velice nejasně. Bylo to nebezpečné, pokud by TO nevyšlo, mohlo to mít velice katastrofické důsledky. Možná,už by se to nepovedlo nikdy.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Jun 20, 2014 11:22 pm

"V poslední době očekávej návštěvu Tsuki no Sena. Přijde si pro instrukce." Jakmile tohle Sora no Sen dořekl, odebral se k odchodu. Nebylo se potřeba vyjadřovat k Zetsuovým požadavkům. Rinnegan byl vzácný, takže ho neměl u sebe jen tak někdo. Existovala však postava, které zánik nebyl prozatím potvrzen, a která je již od samého založení seznamu shinobi k eliminaci na této listině, Tetsuya. Obávaný S rankový shinobi, kterého však vypátrání je extrémně tvrdým oříškem. Proto jsem to přenechal Tsuki no Senovi, jakmile jej díky svému daru lokalizuje, pravděpodobně se připojím. Pokud mi však bude přidělena jiná cesta, bude to muset Tsuki no Sen zvládnout sám. S jeho schopnostmi Sora no Sen o tomto nepochyboval. 
Přesun
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hebi Sat Jun 21, 2014 8:21 pm

Vžuum...
Objevil se vír kamui a vylezl z něj nejdříve Seito a poté sám Kakashi. Promluvil Hebi..
"To jsem já, Zetsu-chan..Tady je naše čás dohody, doufám, že se o něj postaráte tak, jak si velevážený Seito-san zaslouží." Seito byl odstaven pomocí Genjutsu sharingan.
"Ať už chceš udělat cokoliv, potom se stav a splň tvou část dohody.." řekl a zmizel ve víru Kamui,
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sun Jun 22, 2014 12:20 am


Je tuhá noc. Mesačné svetlo presvitá skrz temný závoj mrakov
a jeho oslepujúce, mrazivo biele lúče, dopadajú na čiernou oponou zatiahnutú zem, dusiac aj to posledné, čo sa odhodlalo zveriť svoj dohárajúci plamienok života prírode. Spadané lístie a vetvičky sú ľahko namrznuté a pod nohami praskajú v tichej agónii okolitého sveta. Drsné zvuky noci sa ozývajú zo všetkých strán a týrajú mysle posledných bdelých bytostí. Vzduch je priam nabitý akousi zvláštnou silou, rozochvievajúcou nejedného človeka do morku kostí. Krajinou sviští ľadový vietor, ktorý dýcha do tváre všetkých prítomných osôb.

Je otázkou, ako dlho by táto nádherná scenéria ostala  nenarušená. Zdanlivo neprelomiteľné kúzlo noci však predsa len infiltrovala neznáma postava, ktorá na ono miesto vstúpila vskutku neprirodzeným spôsobom. Podobne, ako to robieval i samotný Zetsu, vyliezla zo závoja zeme, skoro ako keby len nahliadla nad tichú, nerozbúrenú hladinu. To, čo so sebou priniesla, by sa obzvlášť v ponímaní už spomínaného bývalého špeha Akatsuki dalo prirovnať k závanu božskej noci. Hayashi no Kuni svojou návštevou poctil nositeľ chakry všemocnej Kaguye osobne. Pomalými krokmi za sprievodu zvuku praskania konárikov sa temná postava bez váhania vydala naproti Zetsuovi. Slová na uvítanie v tejto chvíli neboli nutné. Obom prítomným stačil jediný pohľad z očí do očí na to, aby pochopili, o koho sa jedná.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Sun Jun 22, 2014 12:44 am

Hebi splnil svou část dohody, my splníme svou. Nemusí se bát. Seito Senju ležel u nohou Zetsua. Bylo to opravdu úžasné. Tak mocný Shinobi je vydán na milost a nemilost.
Cítil tu čakru a jeho přítomnost udeřila jako blesk. Černému Zetsuovi by začalo bušit srdce vzrušením, kdyby nějaké měl.
"Bratře, už přichází..Nemám sílu na to, abych TO získal sám, jdi a přines ho. Je bezvěrec, nic takového si nezaslouží, nepatří mu. Je to Naše, je to JEJÍ."
Zetsu nemluvil jako Zetsu,byl už jiný, každý kdo ho jen trochu znal se musel podivit nad tou náhlou změnou charakteru. Guruguru málem pocítil jaké to je se pomočit nebo pokadit, když uviděl Tsuki no Sena a slyšel mluvit Černého Zetsua.
Nastala chvíle, kdy se musel rozdělit.Hayashi no Kuni XGsH9 Bílý Zetsu si poté našel své místo, stál vedle SEita a dával pozor, aby se o cokoliv nepokusil. Byla by to však sebevražda.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sun Jun 22, 2014 1:51 am


Nadišiel čas. S narastajúcim vetrom sa moje kroky v Zetsuových ušiach ozývali čoraz silnejšie a silnejšie. Nebolo najmenších pochýb o tom, že som sa približoval, a so mnou aj chladný vánok, ktorý prečesával trsy trávy. Ako náhle sa Zetsu premiestnil k Seitovi, ťažké mračná ladne odplávali nočnou oblohou a odostreli výhľad na krajinku mesiacu i tisíckam hviezd. Jasné striebrasté svetlo preťalo nebesá a spočinulo na mojej doposiaľ temnej postave, následkom čoho všetko živé nakrátko stíchlo a na zem dopadla hustá hmla. Donedávna búrlivej hry prúdenia vzduchu sa z ničoho nič ujalo bezvetrie, napätie by sa dalo krájať nožom.

Od čierneho Zetsua ma už delil sotva jeden meter. Niet preto divu, že som zastavil a poriadne sa zahľadel na osobu, ktorá ma sem nepriamym pričinením pozvala. Na počudovanie som však neodhalil svoju tvár, i naďalej ju schovávajúc pod rúškom kapucne a maskou, ale ani to tomuto momentu nezabránilo v tom, aby sa z neho stal historický okamžik. Posledný pozostatok Zetsuom celoživotne uznávanej bohyne bol ukrytý hlboko v mojom vnútri. Muselo mu byť preto nad slnko jasnejšie, že práve s mojou pomocou bude po zmocnení sa rinneganu schopný ukojiť svoje túžby a naplniť ambíciu starú stovky rokov. Je však nutné dodať, že to v istom zmysle bolo obojstranné. I napriek tomu, že som iba zriedkakedy prejavil skutočné emócie, sa vo mne po stretnutí s vôľou mojej nebohej pramatky voľačo pohlo. Ani v najmenšom som nepochyboval o tom, že sa sem skutočne oplatilo prísť. Navzdory tomu som však predsa len iba postával na mieste a v tichosti vyčkával na uvítacie slová, ktoré mal Zetsu už istotne na jazyku...
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jun 22, 2014 10:29 am

Po dlouhé době jsem se konečně dostal z toho Genjutsu a rozhlídl se kolem. Má chakra byla na minimu a navíc mě bolelo celé tělo. Když jsem však spatřil Zetsua a tu tajemnou postavu, tak mé myšlenky byly rázem jiné. Kde to jsem? Doufám, že Akio předá zprávu, protože tohle pro mě moc dobře nevypadá. Zatím jsem byl potichu a čekal, co bude.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Sun Jun 22, 2014 11:53 am

Kukuku..
Zetsu nikdy neoplíval dobrými vlastnosti a nikdy nikomu neprojevoval úctu. Ani Madarovi a už vůbec ne Obitovi. Nyní se v Zetsuovi něco zlomilo. Tajemná síla jej donutila si pokleknout před čakrou mocného Tsuki no Sena.
"Vítám tě," zahalekal z donucením té tajemné síly, která jej obklopila. "Vítám tě všemocný Tsuki no Sene.." Zetsu přitiskl svou tvář na zem k jeho nohám. Zřejmě ztratil rozum, jeho bílá polovina na něj shlížela nevěřícně a Guruguru kroutil hlavou. Co jen to byla mocná síla, která dokázala takhle zkrotit Zetsua?
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sun Jun 22, 2014 1:05 pm


Bolo zrejmé, že predtým, než budem reagovať na jeho inštrukcie, očakávam nejaké hlbšie vysvetlenie. To, čoho som sa však dočkal, ma akurát ešte viac vyviedlo z miery. Bol som presvedčený o tom, že ma Zetsu nikdy predtým nevidel. Čo ho ku mne natoľko tiahlo? Je pravda, že som na podobné zaobchádzanie bol zvyknutý u niektorých ľudí, ktorí prešli očistou, ale Zetsuovo správanie bolo v mnohom dokonca aj nad moje chápanie. Ani to ma však absolútne neodradzovalo.

"Je to presne tak, ako hovoríš," prehovoril som po chvíli.
"Nie som tým, za koho ma máš," vyslovil som chladne. O svojom pôvode, ani o spätosti s Kaguyou, som dokonca ani ja sám nič nevedel. V mojom vnútri nebol priestor pre zvedavosť, preto som po tom doposiaľ nikdy nepátral.
"Chcem počuť všetko, čo vieš o mne a o tomto svete," dal som mu jasne najavo, že sa situácia zmenila. To, čo som považoval za bremeno, mohlo zohrať úlohu perfektného nástroja na vykonanie našich ambícií. Takúto príležitosť som si nemohol nechať len tak uniknúť.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Zetsu Sun Jun 22, 2014 1:21 pm

Ta síla, která donutila Zetsua chovat se jinak,byla pryč. Vstal a pohlédl na Tsuki no Sena.
"Nemám lízátka, ale můžu ti ukázat obrázky," co toto tvrzení znamenalo? Seito a potencionální špehové z toho nepochopili zhola nic. Ve skutečnosti neexistoval nikdo, kdo by náš plán dokázal ohrozit. Vše probíhalo hladce a přesně tak, jak to bylo předpovězeno. Zetsu ztratil svou pevnou podobu a jako hmota se přiblížil k Tsuki no Senovi. Připevnil svou část k němu a vypadal jako jakýsi symbiont. Předával Tsuki no Senovi informace a část svých vzpomínek. Po malé chvilce se opět rozpojil a spojil sám se sebou.
"Až to uděláš, dám ti přístup k někomu, kdo ti zodpoví všechny tvé otázky."
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sun Jun 22, 2014 1:51 pm


Zetsuove slová boli skutočne dokonalou šifrou, na ktorej porozumenie mi chýbali znalosti. Ako náhle však jeho čierna polovička pristúpila ku mne, bolo mi jasné, že sa konečne dozviem niečo, čo by nás mohlo posunúť ešte viac dopredu. Po celý čas som si ho premeriaval svojim ľavým okom. Možno práve preto som nepohol ani len prstom, keď sa so mnou zlúčil. Videl som na ňom, že zaručene nemá zlé úmysly. Bez váhania som ho to teda nechal vykonať a skutočne sa to vyplatilo. Pred mojimi očami sa náhle zjavili obrazy dávnej minulosti a hoci mi doposiaľ Zetsu zámerne neukázal ani zďaleka všetko, postačilo to k tomu, aby som dospel k porozumeniu.

Ako náhle sa odo mňa čierna polovička odpojila, zachoval som si svoj postoj a kamenný výraz. V mojich očiach nebolo možné spoznať čo i len známku prekvapenia. Opak bol však pravdou. Konečne až teraz som pochopil, k čomu mám vlastne prístup.
"Beriem ťa za slovo," vyslovil som chladne a vydal sa na odchod rovnakým spôsobom, akým som sa sem aj dostavil. Jeden pohľad mojim ľavým okom mi postačil na to, aby som pochopil, že mi neklame. To však nič nemení na skutočnosti, že som čelil závažnej misii. Mojim cieľom vonkoncom bola osoba, ktorá sa vyžívala v unikaní z nebezpečných situácií. Bolo mi jasné, že to nebude vôbec jednoduché. Možno budem musieť aj porušiť nejakú zo svojich zásad, ale stálo to za to. S prvým náznakom zlatistých lúčov nového dňa som sa vytratil.

=) PRESUN (=
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jun 22, 2014 5:59 pm

Když už jsem tam ležel, tak jsem chtěl alespoň odposlechnout nějaké důležité informace, ale to co řekl Zetsu, nemělo pro mě žádný užitek. Tsuki pak zmizel a já tu s ním zůstal sám. Podíval jsem se na něho a pak na okolí. Kdybych použil Hiraishin, tak mi to vezme ten zbytek chakry, co mám a to by byl asi konec. Takže budu muset počkat na lepší příležitost. Ale bude vůbec nějaká?
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jun 22, 2014 6:48 pm

Pri Seitovom uchu zašušťali mávajúce krídla miniatúrneho motýlika. Už len podľa toho zvuku mohol usúdiť, že to nie je normálny motýľ, ale len papierový. Okamžite mu muselo dopnúť, že patrí mne. Z pohľadu iných, pokiaľ ho vôbec niekto nevidel, fakt bol maličký, to bol len obyčajný, neškodný motýľ, ktorý nenápadne kamsi odletel, pričom mapoval tento priestor a snažil sa získať čo najviac potrebných informácií. Zaregistroval aj to, že sa tu nachádzal nejaká podivne zafarbený pajo, pravdepodobne Zetsu. Nie, určite to bol Zetsu!
Teraz bolo na čase zistiť, čo to je za miesto. Motýlik teda nenápadne vyletel von oknom (dajme tomu), aby si prehliadol toto miesto. Trochu sa tu poobzeral a len čo získal dostatok informácií o Seitovej polohe, čakal na to, až ho Hokahe privolá späť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 2:14 pm

Země dřeva...Zastavil jsem se před hranicemi. Zavřel jsem oči a vytvořil ruční pečeť. Jedna..dva..tři...civilisti...hledal jsem místo, kde se nachází Seito. Našel jsem ho! Kolem však byly podivné čakry. Pod jednou se soustřeďovala čakra větší než má sám Kyuubi. Po spánku mi stekla kapka potu.
"Mám Seita, je tam okolo něj týpek, který odněkud shromažďuje čakru, která je větší než má sám Kyuubi. Jinak jsou tam další dva."
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 3:44 pm

Zastavili sme pred hranicami. Sasuke zrejme chcel s pomocou svojej senzibilskej technike preskúmať oblasť, v ktorej sa Seito nachádzal. Chakra väčšia než Kyuubiho...Nebude to Zetsu? Nadvihla som jedno obočie. Vidím to tak, že si tam ešte užijeme dosť srandy. Zetsu bude určite robiť veľké problémy, rovnako ako v minulosti.
V každom prípade som sa necítila dobre. Nie že by som sa bála, to nie, len som mala tak trochu obavy. O Seita, o Sasukeho. Nechcela som, aby sa im niečo stalo, avšak myslím, že Sasukemu som dôverovať mohla. Je to silný shinobi, čo som už stihla usúdiť, keď "navštívil" aj s Konožskou armádou Ame. Máš nejaký plán? Alebo tam prídeme a pokúsime sa ich zmasakrovať naraz? Tú druhú otázku som samozrejme nemyslela vážne, riskovali by sme zbytočne Seitov život.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 4:17 pm

Hleděl jsem před sebe. Zetsu a má takovou čakru? To mi nesedí. Kde by ji vzal? Všiml jsem si, že se necítí ve své kůži, byla jiná než posledně. Já se nebál. S ní jsem se cítil v bezpečí. Něco T však nesedělo. Nechtěl jsem nic říkat.
"Plán? Ehm, spíš bych tam skočil vzal Seita a utekl." Ušklíbl jsem se a čekal, co na to poví sama. Možná, ze o nás uz vi a za chvíli se objeví..
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hayashi no Kuni Empty Re: Hayashi no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru