Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Omoikane

+8
Akemi Kagayaki
Rei Casius
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Nukenin
Goku
Nizashi Shiroi
Hokori Mai
12 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Okolí Omoikane

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 14, 2015 5:22 pm

First topic message reminder :

Okolí Omoikane - Stránka 4 250px-Mt_Coronet_anime

Lesy, propasti, řeky a místy dokonce i skály. To tvoří okolí kolem nejslavnějšího místa na tomto ostrově, hory Omoikane. Můžete zde narazit na různorodá zvířata, takže, když tudy budete procházet, měli by jste si dát pozor. Extra nebezpeční predátoři tu ale nežijí, takže buďte klidní.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rino Hatake Tue Jan 05, 2016 10:03 pm

Ušklíbl jsem se, když se přede mnou slečna objevila. Nebyla tak hloupá jak vypadala a zaujala správnou taktiku, poslala nejdříve klona. Neudělal bych to jinak, jen co byla pravda. Proto jsem jí musel nějak vylákat z úkrytu a nenapadlo mě nic jiného než ji nalákat takto, prostě a jednoduše. Pravdou bylo, že radši měla zůstat tam, kde byla, skrytá.
Uznávám, nebyl jsem nejsilnějším Shinobim, ale neplánoval jsem se vzdát bez boje, to si snad ani nemohla myslet. Nebyl jsem hloupý, když začala pískat, ale nevycházel zvuk, vzpomněl jsem si opět na svého psa Benta. Měl jsem takovou píšťalku, kterou jsem zapískal, aniž bych to sám moc dobře slyšel, ale věděl jsem, že Bento to uslyší výtečně. Kam tím mířím? Znamenalo to dvě možnosti, buď aplikovala Genjutsu a v tom případě je to problém, druhá, používá zvuk, který slyšet nemůžu. Byla to jen moje teorie, ale v praxi se to dá poměrně rychle zjistit.
"Baka..." Vyletělo mi z úst, zatímco jsem praštil do země okamžitě, co se přede mnou objevila. Vlastně jsem jí ani pořádně nenechal domluvit. "Doton Kekkai: Doro Domu" Lizzy se nestihla ani nadít a kupole z hlíny jí obklopila a uzavřela, zatímco já jsem se chytil jejího hrobu, začínajíc jí vysávat chakru a co více, neustále ji opravovat. Uvnitř byla tma, chlad a brzy mohla pocítit, že jí opouští chakra. Tahle technika měla jednu úžasnou výhodu, kvůli které jsem tuto techniku použil, zdi byly odolné a ona netušila, kde přesně stojím, protože jsem se zdi nechytil tam, kde mě naposledy viděla, nýbrž jinde. Slabina se jí bude o to hůře hledat, každopádně už předvedla dost na to, abych si dokázal představit, co dokáže udělat, když v tomto zavřena nebude. Izolace, o to tu hlavně šlo. Jestli používala zvuk, musela v něm mít vlastní chakru, chakru, kterou jsem v této technice dokázal pohlcovat, znamenalo to tedy, že technika neměla šanci projít naskrz, rozhodně ne efektivně, byla totiž bez její chakry a takový zvuk by se jí velice špatně ovládal. 
"Nevzdám se bez boje, nesmím... nemůžu.. a nikdy to neudělám..." Projde mi hlavou. Ani nevím, kde se ve mě ta odvaha brala, spousta lidí by na mém místě utekla, i já jsem z části chtěl. No, ale jaký bych to byl vzor pro nové lístky, pro vůli ohně, pro svoji vesnici. Jestli dnes musím umřít, chci mít na náhrobku vytesáno, že bojoval do posledního dechu.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Lizzy Wed Jan 06, 2016 12:46 am

/my bad - klon sa rozpadol

V podstate mala pravdu, v jednej z jej úvah. Najprv som nechala objaviť klon a až potom som sa objavila ja, aj keď to bolo vynútené, keďže som nechcela, aby mi čo i len jeden z nich utiekol. S tým ako Akemi utiekla, proti tomu som nezmohla nič pretože, ma plne zamestnal Akuma s jeho pokusom o útok. Vyšiel by, keby že nie som kto som, možno keby že ma pred tým skúsi nejakým spôsobom spomaliť, obmedziť v pohybe alebo zastaviť na mieste. Moje reflexy však boli špičkové a s táto technika bola veľmi obľúbená v istých častiach Iwagakure a Otogakure. Možno ma zachránili len moje skúsenosti, možno aj moja fyzička.. no pri úteku som nevyužila jedinú techniku. V momente keď prehovoril, vyrazila som jeho smerom a tých pár metrov som skrátila behom necelých sekúnd. Nemohol do techniky uzavrieť aj sám seba. Teda pravdepodobne mohol no ničomu by to nepomohlo. Mala som v pláne kopnúť ho kolenom do tváre v ten moment, ako položí ruky na zem. Tento krát bez jediného slova. Prečo by som aj hovorila, bolo to zbytočné. Moja rýchlosť bola pozoruhodná, priemerný shinobi sa mi rovnať nemohli, no títo dvaja priemerný pravdepodobne neboli. Jeden člen klanu Hataki a tá druhá.. zaujímavé raitonové techniky. Toto si ešte užijem. Možno ma to bude baviť viac, než tie jatka za ktoré som bola zodpovedná v mnohých bitkách Tsukigakure vs krajiny, ktoré si Tsuki podmanila.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Jan 06, 2016 6:54 pm

Já byla už chvíli mimo jejich bojiště, schovaná a zabezpečená, kdyby se cokoliv stalo a bylo to mířené na mě. Každopádně, stále jsem nad tím přemýšlela, Rino bude muset bojovat a já opravdu Matatabiho potřebovala. Jen jsem skousla pevněji zuby. Do prdele...fakt. Jediné v co jsem mohla doufat bylo to, aby Matatabiho nechytli tak rychle. Protože kdyby se to stalo, moje naděje na to, že svou techniku dotáhnu do konce zmizí.
Jejich situace byla rozhodně zajímavá. Raino se snažil uvěznit Lizzy v kopuli. O této technice jsem četla, kdysi jí použili právě proti Konoze, pokud jsem se nepletla. Ale to bylo jedno. Lizzy byla až příliš rychlá. Jak jsem to mohla vědět? Jednoduše, když jsem zmizela z jejich dohledu a dozvuku, složila jsem pečetě na Raitonové klony a poslala jsem nějaké za Rinem, při čemž jsem stále kontrolovala situaci u sebe v zabezpečeném prostoru. Lizzy si mohla všimnout další chakry na víc, ta se ale pohybovala poněkud zajímavou formou z jedné strany na druhou, až v opravdu pozoruhodné rychlosti. Můj klon stále ale nic nedělal. Tento útok by Rino snad měl vykrýt sám. Klon jakoby jen prolétával zvláštní formou mezi nimi. Mihl se na milisekundu u nějakého stromu a hned byl na druhé straně od nich. Chtěla jsem zastrašit Lizzy, nebo jenom zabezpečit Rina? Kdo ví. Každopádně v této rychlosti, v jaké se pohyboval můj klon by ho i Lizzy měla problém zastihnout v ten pravý okamžik. Vůbec se nepohyboval pravidelně, vždycky někde nečekaně a bylo slyšet pouhé šustnutí. I senzibil by na nějakou dobu ztratil chakru a ucítil jí vždy jenom v jednom z bodů nějakého místa, na které by mohl případně hodit kunai, ten by se však zapíchl do stromu a pokračovalo by to do té doby, dokud by nepřítel nevypotřeboval všechny kunaie, či svou chakru, kdyby se ho pokusili chytit.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rino Hatake Wed Jan 06, 2016 7:42 pm

Tak jo, to asi nevyjde. Nepodceňoval jsem jí, to jistě ne. Věděl jsem, že je rychlá, skoro jako zvuk. Byla skutečně rychlá a už jsem si jednu chvíli myslel, že skapu. Ani sem nestihl techniku použít, na místě, kde jsem ji viděl naposledy zbyl závan prachu a já pochopil, že mi zbývá zhruba vteřina, maximálně dvě, než se ke mě dostane, ne-li méně.
Abych se dotkl země musel jsem se přikrčit, ale věděl jsem, že se jí stejně nedotknu. Vlastně jsem ani nechápal, jak můj mozek namočený v lihu dokáže stále tak rychle uvažovat. I ona si však mohla všimnou, že jsem se proti ní rozběhl s úmyslem ji zmlátit, jak to ještě nikdo neudělal. Pozorný člověk by si mohl všimnout jedné věci, které se však v mých očích blbě všímalo, moje zorničky byly stažené do dvou malých teček. Tahle technika mi už tolikrát zachránila život. Kyooka Kankaku, tak se jmenovala. Umožňovala mým očím se vyrovnat Sharinganu, co se týkalo efektivity očí, měl jsem stejné reflexy jako Uchiha. Stíhání pohybů nyní nebyl problém. Byl jsem stejně rychlý jako ona, nepoužívala-li ke zrychlení žádnou techniku, nevšiml jsem si však toho, že by nějakou použila. Měl jsem nyní však výhodu, že její pohyby pro mě nebyly tak rychlé, jak by si přála.
Když jsme se střetli, vypadalo to jako srážka dvou komet. Čas vypadal, jakoby se zpomalil. Chvíle se zdála jako celé století a Lizzy mohla cítit, jak jí jedna ruka chytá koleno a druhá míří na hrdlo. Mohla být seberychlejší, ale v Taijutsu jsem nyní měl navrch. I kdyby dělala protiútok, byl jsem schopen reagovat rychleji.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Lizzy Wed Jan 06, 2016 8:13 pm

Ťažko povedať, o čo sa pokúšala ta Raitonová kunoichi. Jej klonov som si však nemusela všímať, teda ak to boli kloni no keďže ich bolo viac, o čo iného by sa jednalo nie? Teraz by ma mal zaujímať hlavne súper predo mnou ktorému.. sa zaujímavo zmenil pohľad v očiach. Toto sa mi celkom páčilo. čoho bol schopný? Aký dobrý v Taijutsu bol? Osobne som bola schopná obstáť proti stovkám shinobi no bola pravda, že vtedy sa využívala iná taktika, než proti jednému. Bolo jednoduché využiť protiútoky druhých ľudí ako ochranu pred útokmi ostatných a vytvoriť v ich radách chaos. Chvíľu som sa pohrávala s myšlienkou, využiť infrazvukové vlny na roztrieštenie kostí a svalov v jeho ruke no.. kde by bola sranda? Už len môj úškrn naznačoval ako moc si kontaktný boj užívam. Rukou mi koleno zablokoval, no nerobilo mi problém preniesť na neho váhu, pootočiť ťažiskom tela, bradu schovať medzi ramená, prikrčiť sa a z otáčavého pohybu zároveň nechať skĺznuť jeho úder cez rameno a chrbát. Vystrčiť druhú ruku a lakťom sa mu pokúsiť vybiť zopár zubov. Pôvodne som ho chcela kopnúť no to by na takto krátku vzdialenosť nebolo efektívne. Bola však pravda, že som sa popri tomto pohybe ocitla pár centimetrov vo vzduchu. Silu však lakeť stále mal. Preniesla som do neho otáčavým pohybom celú svoju váhu. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Jan 06, 2016 8:39 pm

Tak dost, ztrácím čas... Řekla jsem si v duchu. Rino očividně nebyl proti boji, spíš se mi zdálo, jako kdyby chtěl bojovat. Jako kdyby to přímo vyžadoval. Mohl kdykoliv utéct, ale to neudělal. Zachraňovat krk někomu, kdo není z mé vesnice? Popravdě jsem začala litovat toho, že jsem mu svůj slib dala. Byla docela chyba, že si Lizzy nevšímala těch klonů a zaměřila se na taijutsu s Rinem, ale líp pro mě. Klony se pohybovaly kolem nich stále v jiných intervalech, ale nebylo to jenom tak. Ve chvíli, kdy Lizzy uhla Rinově manévru, se přímo mezi nimi objevil můj klon. Byla to otázka milisekundy, kdy zabránil tomu, aby Rino dostal ránu. Tento klon zároveň Rina odžduchl od ní a nechal se zasáhnout Lizzyným útokem. Jak se tma tak rychle dostal? Raiton: Bunto byla víc než efektivní technika, která se dala vyrovnat i mé rychlosti v Raiton no Chimera.
Každopádně, Lizzy byla taky hodně rychlá. Já svou rychlost měla nadprůměrnou a s touto technikou jsem šla až nad všechny normy. Každopádně, jaký byl důvod tohoto? Ve chvíli, kdy Lizzy narazila loktem do mého klona-původně do Rina, kdyby se tam neobjevil, pokud by samozřejmě neuhnul. V tu chvíli se obmotal jeden z ocelových drátů na Lizzinu ruku a klon se její ránou loktem rozpadl, při čemž by jí měl způsobit Raitonové poranění. To byl ale snad ten poslední problém, který by měla mít. Ve chvíli, kdy na ní byl totiž přivázán drátek, řítila se na ní dávka Katonu, která v tu chvíli byla od její ruky pár metrů a řítil se samozřejmě příliš rychle. I kdyby se snažila uhnout Katonu, dostane pecku od Raitonového klona. Kdyby se snažila vyhnout klonu, mohla si být jistá, že příjde tímto způsobem o ruku díky katonu. Technika? Katon: Ryuuka no Jutsu. Který seslal druhý klon, který tam byl s tím prvním.
Moje já bylo stále daleko. Proč jsem je nenechala bojovat? Já Rina potřebovala, už kvůli tomuto boji nebudeme mít dostatek energie na Matatabiho. Moje já bylo stále někde zcela jinde. A zůstal v jejich hracím poly pouze můj druhý klon.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rino Hatake Wed Jan 06, 2016 9:26 pm

Zvláštní, jak člověk rychle mění názory. Než jsme začali bojovat, působila Akemi jinak. Byla odhodlaná ji porazit, udělat z ní krátký proces a teď? Jevilo se to jako pravý opak. Ano, nebyl jsem silný, ale taky jsem nebyl zbabělec, co z boje utíká. Neutekl jsem nikdy a taktéž nikdy neuteču. Nemůžu. Člověk, který uteče se nemůže považovat za legendu své vesnice. Každým bojem jsem se totiž přibližoval k tomu, že se legendou stanu. Nemusela tu být, ale byl jsem tu kvůli ní. Mohl jsem sedět v baru a pít, ale ne. Nyní tu stojím a bojuji proti protivníkovi silnějšímu než jsem já, používajíc na něj triky a strategii, žádnou jinou zbraň totiž já nemám. Slíbil jsem jí, že dokud budu žít, nenechám jí zemřít. Vlastně jsem svůj slib plnil dobře.
Můj útok na hrdlo nevyšel, to se dalo čekat, no co jsem plánoval udělat teď já jsem ani neměl původně v plánu. Jak na mě přenesla svojí váhu, v duchu jsem se usmál. Pokud mě chtěla zbavit stability, abych nebyl schopný obrany, musela by vážit více. Její váha jí pomáhala být rychlou, energii úderu čerpala z rychlosti, ne ze své váhy. Koneckonců, váha při úderu dělá méně, bereme v potaz pouze polovinu hmotnosti a to ještě ne celého těla.
Využil jsem techniky, kterou jsem měl aktivovanou. Stíhal jsem jí, jakoby jsme byli ve zpomaleném filmu. Těsně po tom, co se začala protáčet, nabírat rychlost a odrážela se konečky prstů od země mohla ucítit, že tlak v koleni, za které jsem jí držel, se začal zvyšovat. Není totiž nikdo bezbrannější, než protivník ve vzduchu. Vlastně jsem lhal, ještě tu byl protivník, co se otáčel a nehlídal svého soupeře. Jelikož byla křehkého pohlaví, byla ve vzduchu a díky svým očím jsem měl strategickou výhodu, měl jsem dost prostoru k pohybu rukou (kterou držím koleno) dopředu a nohami dozadu. Jak to bylo možné? Hned se k tomu dostaneme. Útok, který je efektivní přichází od nohou, kde se energie ze svalů sbírá, putuje tělem a nabírá energii z ostatních svalů, kterými prochází přes rameno a do ruky, kde se koncentruje v ruce (v oblasti plochy úderu), tak probíhá úder celým tělem, při zásahu do hlavy se tomuto úderu říká knouckout a může dosáhnout až síly 1500 kg. Důležité při tomto úderu byly nohy, to věděl každý, kdo dělal bojová umění typu box, thay box, savate. Po každém úderu se vracím vždy do základní pozice a to velmi rychle. Měl jsem nohou nakročeno, jelikož útok jsem vedl dopředu a letmě přikrčenou. Mohl jsem pustit její koleno, pustit jí na bradu levý zvedák, protože se otáčela v širším úhlu a pravděpodobně by jí ani nenapadlo, že jí z jejího úkrytu mezi rameny přijde útok zespodu. Já to ale udělal jinak. Použil jsem své tělo jako pružinu a Lizzy jako odrážecí bod, lépe řečeno její koleno. Pravděpodobně bych ho stejně pustil, protože zápěstí mi nedovolovalo jej ohnout na více jak (+/-) 60 stupňů, šla širším úhlem, vykloubil bych si ruku. Proto jsem ještě zavčasu investoval dostatek energie do jejího kolena, zároveň co se moje nohy odrážely od země, tvořil jsem odstup a jelikož jsem to udělal takřka těsně ve chvíli, kdy se konečky prstů dotýkala země, skončila buď na zemi, neboť by jistě ztratila rovnováhu, nemohla svoji váhu unést na tok malé ploše zároveň s energií z mého odrazu, v horším případě by spadla na ostrý kámen, rozbila si hlavu a zemřela. (Joke xD)
Vytvořil jsem mezi námi prostor, mezi který vešel Akemin klon a nějak chudáka Lizzy zaměstnával. To bylo těsné, no nemínil jsem čekat, Akemi udělala svoje taktiky, Ryuuka no Jutsu s ocelovým drátem atd. Pozoruhodné, asi bych se měl tu klonovací techniku taky naučit, vypadá to užitečně. Sáhl jsem do brašny, ze které jsem vytáhl kunai s kouřovou bombičkou a hodil ho jen kousek ode mne, ten okamžitě po dotknutí se zemí bouchl a já se ztratil v kouři, nebylo mě zkrátka vidět.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Lizzy Wed Jan 06, 2016 9:49 pm

V skratke, mimo všetkých vysvetlovaní toho ako fungovala energia a jadrová fyzika a podobne, ma v skratke odstrčil čo bola pomerne jednoduchá taktika, keďže som mala malú váhu, bola som vo vzduchu a zároveň mi tým aj pomohol, pretože ma dostal od klonu Akemi ďalej. Tomu som nestihla vraziť práve kvôli jeho odstrčeniu a navyše som sa odstrčeniu nijak nebránila. SKôr to vyzeralo tak, že som schválne vo vzduchu spravila premet, aby som sa dostala ešte o niečo ďalej a dopadla na.. všetky štyri? No vyzeralo to divne. Vlastne to vyzeralo tak, ako keby som celý čas o jej klonoch vedela a schválne sa od Rina nechala odstrčiť. Ani sa ale nikto nestihol nazdať a ja už som bola znova na nohách. Ocelové lanko z mojej ruky opadlo, no, malo to pomerne jednoduchý dôvod. Pri tom odstrčení nebolo možné poriadne mi ho nasadiť + som podobné veci vedela strašne ľahko roztrhnúť. Dokonca aj Ryuuka no jutsu, ak ju nakoniec predsa len vypustila, napálila to niekde do snehu, kde končil koniec pretrhnutého lanka.
 "Kai.." šepla som, na čo si mohli uvedomiť, že som tento súboj prestala brať ako hru. Akemi bola v poriadku, predsa len sa nachádzala ďaleko a do boja poslala len svojich klonov. nevedno koľko ich bolo no, na tom tak úplne nezáležalo. Trvalo to len zlomok sekundy, keď sa zem pod nami roztriasla, vzduch rozochvel a celým okolím sa prehnala masívna zvuková vlna, vlastne hneď desiatky až stovky zvukových vĺn. Jednalo sa o techniku niekedy pomerne známeho shinobiho. ktorá s veľkou pravdepodobnosťou roztrhala ako klonov, tak aj Rinovu orientáciu a mobilitu. Bolo jedno kam ušiel, kam sa skryl, či som ho nevidela, ja som nepotrebovala vidieť. Zrak bol pre mňa ako shinobiho úplne nepodstatný a navyše zvuku, tomu sa vyhnúť komerčným spôsobom nedalo. Navyše, narozdiel od daného shinobiho ktorému pôvodne technika patrila, som ja, pečate nepotrebovala vytvoriť.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Jan 08, 2016 12:51 pm

Rino měl očividně dost zkušeností v taijutsu, to nebylo pochyb. Lizzy si však myslela, že takto lehce unikla? Rino mi vytvořil pouze místo pro to, abych se k ní dostala, což znamenalo, že odkopnutí Lizzy nemělo žádný vliv na mého klona, který měl za úkol se dostat k ní, ať už by byla o 20cm dál od Rina, nebo ne a připevnit na ní lanko. Každopádně, pravdu měla v tom, že to lanko nebylo perfektně nasazené a neměl by jí dělat problém si ho během pár sekund sundat. Jaký v tom byl háček? Vzhledem k tomu, že Katon po lanku putoval už před tím, než byl na ní drátek nasazen, vlastně těsně před tím, než byl na ní nasazen, aby tato technika byla efektivní a alespoň jí popálila ruku, použil jí druhý klon už předčastně-rychlost katonu po drátku byla zmíněna už před tím. Samozřejmě, je to Jonin. Pokud by použila kunai na to, aby drátek přetrhla-přeci jen byl z ocele a nebylo to jenom nějaké lanko-podařilo by se jí včas vyhnout popálení.
Každopádně, popálení ruky by jí stejně neodvedlo od toho, aby použila tuto zvukovou vlnou. Prostě by měla jenom nevýhodu v taijutsu, kvůli tomu, že by byla popálená. Ve chvíli, kdy tuto zvukovou vlnu použila, se mé klony rozpadly, což pocítil můj originál.
S povzdechem jsem si stoupla, daleko od nich a seskočila jsem na zem a najednou jsem zmizela, kdo ví kam. Měla jsem v plánu Rina zachránit, nebo jsem šla pro Matatabiho? To by měla spíš zjistit Lizzy, pokud by jí nehrozilo žádné nebezpečí. Taky, jak by mohlo, když použila tuto techniku, která měla člověka dostat na zadek, no ne?
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rino Hatake Fri Jan 08, 2016 2:36 pm

Situace se začínala přiostřovat. Tohle už nebyla partička přátelského mlácení se po tvářích. Tohle už vypadalo na citově zabarvený souboj. Někoho se to tu asi dotklo, těžko říct koho. Upřímně? Dotklo se to mě. Používání takto útočných technik jsem bral jako podpásovku.
Slyšel jsem, co se děje na povrchu, dokonce jsem věděl, kde obě zúčastněné stojí. Kouř byl skutečně hustý a neprůhledný. Těžko říct, co se tam stalo, tedy pro ně. Já ve skutečnosti byl na úplně jiném a nečekaném místě, pod zemí. Moguragakure no Jutsu byla velice užitečná technika, nejen pro utíkání, ale také pro nečekaný útok. Zespodu. Otřesy půdy mě nijak neohrozily, technika skutečně otřásla zemí, ale nebyla dost silná na zničení její struktury a hlavně jejímu hlubšímu proniknutí pod zem. Zvuk ovládala, to se touto technikou potvrdilo, tou technikou předtím i to, že ovládá i zvuk za hranicí slyšitelnosti.
Nepochybně to muselo být velice energeticky náročné, vždyť zvuk je ve své podstatě mechanické vlnění. Musel jsem činit rychle, než se tam nahoře pozabíjí. Byl jsem pod zemí, zhruba deset metrů. Kdyby se půda prořízla napůl a byl by vidět reliéf, byl jsem přímo pod Lizzy. Brzy však Lizzy mohla ucítit, jak ji něco drží za kotník a ocitla se až po hlavu pod zemí, zatímco já jsem se objevil. Vedle její hlavy. "Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu, znáš ji viď?" Zeptal jsem se jí mile, zatímco jsem si ji prohlížel. Jak říkává jeden můj přítel, i D Ranková technika použitá ve správný moment je stejně efektivní, jak jiná technika vyššího ranku. Samozřejmě, je možné, že se také vyhnula, ale využil sem momentu těsně po skončení té techniky, kdy to pro mě bylo nejbezpečnější a kdy asi nečekala, že na ni někdo zaútočí.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Lizzy Fri Jan 08, 2016 3:45 pm

Nebol to tak úplne kunai, ktorý by som využila na pretrhnutie drátku. Taktiež bola naozaj blbosť, aby niekto nejakým zázrakom navliekol ocelové lanko na ruku jounina. Nebola som genin, aj keď som si začínala myslieť, že ma moji súperi za túto hodnosť berú. 
Ani som nestihla ruky rozpojiť preč a prišiel Rineho nečakaný útok. Problém bol len v tom že som ho očakávala. Aj keď sa mi neoplatilo zbytočne skenovať zem xxx metrov podo mnou, už len tým ako sa ňou brodil smerom ku mne, na seba upozornil. V podstate som o ňom vedela podobným spôsobom, ako on o mne len ja som to nemala vďaka dotonovej technike.
 Na prvý pohľad to vyzeralo, že moju nohu naozaj chytí. Jeho ruka však hrabla na prázdno. Povyskočila som do vzduchu a v ruke som už zvierala kunai. Dopadla som znova na neho. Už pri dopade som však k nemu bola naklonená a pokúsila som sa zachytiť jeho ruku, pritiahnuť sa bližšie k nemu a kunai mu zaraziť do krku. Ak by ho to zasiahlo, v podstate by to nebola smrteľná rana len v prípade, že by si do niekoľkých sekúnd krvácajúcu ranu zastavil a že by si ju následne dokázal ošetriť. To by nebol problém, sama som vedela zastaviť podobné krvácanie aj bez použitia medického ninjutsu.


Naposledy upravil Lizzy dne Fri Jan 08, 2016 5:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nao Okumura Fri Jan 08, 2016 3:57 pm

Po chvíli sa v okolí tohto určite fascinujúceho boja objavila prítomnosť novej osoby, ktorú si isto náš senzibil z Kumo poriadne všimol. Nie že by sa osobne poznali, ale v dedine sa pár krát zazrieť mohli. Po lesoch sa totiž potuloval Nao s Kenom, spoločne si kráčali hustým húštím snažiac sa skrátiť si chvíľku niečím, čo nebolo nudné. Predsa len Ken ešte stále triezvel, čo znamenalo že potreboval do seba dostať čo najviac vody. Rieky však neriskovali, kto vie kto do nich močil a aj keď voda bola priezračne čistá a lákavá, obaja si zažili dosť aby takú hlúposť neurobili. V tom ale Nao pocítil závan vetra a v diaľke zazrel rýchlo sa pohybujúce ciele. To mu dalo dosť jasne najavo že sa tam niečo deje, strhol Kena rukou a spoločne s ním sa vydal na oné miesto. Dúfal že budú mať u seba vodu.

Po chvíľke na onú danú mýtinu narazili. Vyzerala ako po výbuchu, teda skôr akoby tu roľníci mali svoje obdobie a niečo orali, pretože zem bola kvalitne rozbitá. Práve v tom okamihu si všimol člena svojej dediny.
"Akemi.. Aha, to je tá čo odpadla pred bránou a dlho ju ignorovali. Nom, stane sa.." Pousmial sa pod svojim klobúkom, oprel Kena o najbližší strom a sám sa vydal pomalým krokom na miesto, kde bojovali dvaja proti jednej ženskej. Nie žeby to Nao potreboval, predsa len už jeho srdce získal niekto iný, avšak pohľad na Lizzy.. teda skôr jej hrudník, no počarovalo mu v gatiach na okamih. Len pokrútil hlavou aby sa dostal do pohodového stavu a pomalým krokom sa dostával bližšie a bližšie k týmto určite mocným Shinobim ktorí tu bojovali na život a na smrť kvôli. Ehm, mataturi.. Mataka.. Matatab.. Boh vie, proste nejakej kočke.
"Hej, hej.." Začal Nao chácholivo, usmievajúc sa popod klobúk a s rukami pred sebou akoby sa snažil tento zmätok ukľudniť. Bolo mu tak trochu jedno ako sa tu ostatný správali, aj keď spolu medzi sebou bojovali.
"Toto sa robí? Dvaja proti jednej nevinnej žene? Ako vážne?" Vážne sa pýtal, ale dosť psychopatický úsmev mal nasadený stále. Bol celý divný to áno, nejakým spôsobom nezapadal do tohto okolia ani ničomu inému. Avšak mal prosbu.
"Nemáte vodu náhodou?" Jeho otázka bola smerovaná ku všetkým ale jeho pohľad sa zastavil na Akemi, na kunoichi z jeho vlastnej dediny. Nezdalo sa však že jej mienil so súbojom pomôcť.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Jan 08, 2016 10:35 pm

Ja? Ja som mal od triezvenia ďaleko. Vypadal som dosť nevládny, cez túto spoločnú prechádzku s Naom cez les. Niečo som počul v diaľke ale na to som nereagoval, skôr len opito sa čumel dokola. Zrazu mnou Nao trhol a ťahal ma za ním, akurát si neuvedomil, že som bol na zemi a oral so mnou zem...
Čoskoro sme dorazili na miesto toho hluku. Dakto tu robil bordel, čo ja viem kto tam bol. Vedel som, že Nao určite, keď ma tam dovliekol, ale o ostatných som nemal zdanie. Zrazu ma môj spoločník oprel o strom bez známky záujmu, že ma celý čas ťahal po zemi! Dačo aj vyprával, počul som jeho hlas, ale to mi bolo absolutne jedno. Opretý o strom som sa pozeral na oblohu a nikoho nevnímal, keď v tom.. Mi najskôr preplo a rozbehol som sa sám neviem kam, preč. Okolí Omoikane - Stránka 4 Tumblr_m4n3acifJ71qihztbo1_500
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Jan 09, 2016 11:58 am

Ve chvíli, kdy se Rino dostal pod zem, jsem já během okamžiku byla v jejich okolí. Bylo mi jasné, že pokud Rina nevidím ve vzduchu, ve kterém jsem byla já-teda, dalo by se to tak říct-tak byl v podzemí. Musela jsem se pousmát. Dotonové techniky jsou hodně efektivní, i když to spousta shinobi dávno s tímto elementem útočným útokem vzdala. Nečekala jsem ani chvíli, složila jsem pečetě.
Ve chvíli, kdy Rinovi ruce vyšli ze země, aby chytl Lizzy, tak ona nadskočila vzhůru. V ten moment, kdy reagovala na Rina byla určitě v koncích. Rychle reagovala na jeho tah, ale jak mohla v tom samém momentě, ještě k tomu ve vzduchu reagovat i na mě. To byla moje chvíle, kde jsem se v moment, kdy byla ve vzduchu objevila přímo vedle ní. Za pomocí techniky Raiton:Bunto, kterou jsem aktivovala už když jsem zmizela ze své skrýše mimo nich. Moje reakce? Vzhledem k tomu, že tato technika mi dávala neuvěřitelnou sílu do noh, čímž mi umožnila se mnohem rychleji pohybovat, i můj útok byl omnoho silnější.
Kopla jsem jí přímo do hlavy. Pokud jí neuletěla, měla opravdu štěstí. Ale mohla si být jistá, že tímto kopem...Šach mat. Řekla jsem si v duchu, když jsem jí kopla v ten pravý okamžik, když byla ve vzduchu a Rinovi ruce byly v zemi. Všimla jsem si hned potom taky toho, že přišel někdo z mé vesnice. Tse...miluji Kumo, ale už chápu z jekého důvodu lidi v ní ne. Povzdechla jsem si a ani na něho nereagovala. Pokud chtěl vodu, měl si skočit do hospody, tam místo chlastu měli i tuto kapalinu. Mohl si za to sám a to už nebyl můj problém.

Okolí Omoikane - Stránka 4 Latest?cb=20150515004102Okolí Omoikane - Stránka 4 Tumblr_msxohbTVPd1rbymaio3_250
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Lizzy Sun Jan 10, 2016 9:51 pm

/máme preskočiť Rina keďže je tak nejak, v zemi Very Happy

Domienka že som o Akemi nevedela bola chybná. Stále sa ku nám musela priblížiť  za veľmi krátky čas približne tých sto metrov. Predsa len ruky na mňa vyšli v momente, keď som ukončila techniku zvuku a ak by sa začala približovať ešte pred tým, technika by ju zasiahla. Muselo sa uznať že má rýchlosť, no to nie je u shinobiho všetko. Prečo som vyskočila do vzduchu? Aj Rino a aj Akemi sa nad tým mohli zamyslieť, no Akemi prudko zaútočila a tým skočila do predom pripravenej pasce. Mnoho Kumogakurských vysokorýchlostných shinobi mali veľmi podobné myslenie a veľmi jednoduchú taktiku. Prekonať nepriateľa svojou rýchlosťou no, keď narazili a niekoho, kto sa jej vedel vyrovnať a kto v nej vedel stále reagovať na úrovni akú som zvládala ja, nastal problém. Samotná rýchlosť nebol až taký oriešok. Skúsený shinobi, ktorý sa s podobnými ľuďmi už v minulosti stretli vedeli svoje. Čím bol shinobi rýchlejší, tým musel byť jeho útok priamejší, keďže sa v obrovskej rýchlosti dalo len minimálne manévrovať. Už V tom ako prvý krát vstúpila do môjho podvedomého pola, v ktorom som mala vďaka svojmu hijutsu dosť dobrý rozhľad, som mala pripravený counter na jej kop. Mohla si to uvedomiť v momente, keď jej noha nepristála do mojej hlavy, ale do mojej dlane. Stále som bola vo vzduchu a naozaj ma odkopla. No tak silný kop.. a ja som sa posunula len o necelý meter ďalej, kde som dopadla na zem. Táto shinobi jej útokom v podstate schytala 95% sily z kopu naspäť do svojej nohy. Neviem či to bolo dosť na to, aby jej to nohu vyradilo z boja, no proti podobnému typu counteru nebolo obrany a nefungovala ani žiadna obranná technika. Bolo to práve kvôli energii ktorá sa presúvala cez vibrácie ktoré pôsobili priamo vnútri tela. 95% sily z kopu ma nikdy nezasiahlo a nikdy som ho nepotrebovala absorbovať, zvyšných 5 som využila na odsunutie sa z prípadného protiútoku Rineho no.. úprimne? Mohla som v momente zaútočiť na oboch ďalšou technikou, taijutsu, ninjutsu  a podobne ale.. nespravila som to. 
"Ja ťa odniekadiaľ poznám." Poškrabala som sa vo vlasoch a s pohľadom upreným na Akemi to vyzeralo tak, že som poľavila vo svojej ostražitosti. Samozrejme to bola len ďalšia návnada, spolu s mojim hlasom, pohybmi. Na podobný typ boja by sa dalo povedať že.. som bola naozaj špecialistom. V boji proti viacerým súperom sa pomaly iným spôsobom ani len nedalo bojovať. Ak si kryli chrbát ako títo dvaja.. 
Pochopiteľne som pocítila v ruke aj Raiton no príliš na tom nezáležalo, keďže väćšina raitonovej chakry pôsobila na posilnenie samotného kopu.(usudzujem z techniky, sorry ak sa mýlim.) 
"Povedz.. nevoláš sa náhodou.. ah.. ako to bolo.. tá potulná.. kunoichi z Kumogakure no sato.. Ayumi? .. Kikimi? nie nie .. Akumi!" Vyhlásila som nakoniec a usmiala som sa sama pre seba, pretože.. no spomenula som si. Ona bola tá kunoichi ktorá vtedy prišla za Hokorim podať.. mu nejaké informácie alebo tak. Až do takých detailov moja pamäť nesiahala. Ocitlu sa tu však ďalśí shinobi, aj keď jede z nich veľmi rýchlo.. odišiel. Nepriateľ? Aj keď jeho slová boli podivné, ako keby prišiel na pomoc mne? No na klamstvá som bola zvyknutá a nebolo také ťažké ich prekuknúť. No čo.. nepriateľ plus mínu, v najhoršom súboj začnem brať smrteľne vážne, aktivujem druhý stupeň Juinky a zničím polovicu ostrova spolu s týmito troma no tomu by som sa rada vyhla. 
"Poznáme sa?" Spýtala som sa s úsmevom a pohľadom upreným na Naa ktorý, sa ma zastal.. čo bolo celkom vtipné vážne. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 10, 2016 10:26 pm

Moje ruce sáhly do prázdna. Nechytil jsem nic než vzduch do rukou, instinkty mi velely, abych ruce stáhl zpátky do země a přesně to jsem udělal. Ze země jsem vylezl o kousek dále od nich, zrovna v moment, kdy jí ta baba chytla nohu. Těžko říct, co se bude dít dále, i tak jsem se však oprášil a podíval se na tu ženu ještě jednou.
Přemýšlet jak porazit zvuk bylo těžké, možná i nemožné s tím, co jsem já měl. Pravdou bylo, že jediné, co máme je rychlost, otázkou zůstávalo, či k útěku nebo útoku. Pokud utečeme, nemůžeme dále bojovat o Matatabiho, to jsem dopustit nechtěl. Zhluboka jsem dýchal, avšak byl jsem ve střehu, abych mohl uhnout nějaké technice, pokud nějakou plánuje použít a využívá času mluvením. Taktéž jsem věděl, že pokud se Lizzy povede to, co udělala, budu jí muset na nohy asi pomoct.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Jan 12, 2016 8:53 pm

/omlouvám se za zpoždění, mám teď frmoval se oborovýma závěrečkama ^^''

Lizzy byla dobrá, už v tento moment její reakce jsem tento boj začínala brát vážně. Kdyby bylo po mě, mohla jsem využít své eso hned na začátku a celé to ukončit, ale neudělala jsem to. Lizzy chytla mou nohu a posunula se o pár metrů. Jenže? Ve chvíli, kdy se nohy chytla a zasadila ránu, která měla patřit jí, mě, nebo spíš...mému klonovy (post před tím, než zaútočila, vytvořila Akemi pečetě. Na Raiton Bunto pečetě nejsou potřebné, pečetě nemůže složit post po technice Bunto, ale použila jí ještě před jejím použitím). Jaký to mělo vliv? Vzhledem k tomu, že se mé nohy-klonovy-dotkla, tím do něj zasadila ránu, která ho donutila se rozpadnout. Samozřejmě, Raitonový klon dává elektrické pecky po rozpadnutí. Není jako obyčejný Kage Bunshin. Tudíž Lizzy dostala pecku od klonu ve chvíli, kdy se ho dotkla.
Očividně měla docela dost času reagovat ještě na Naa z mé vesnice, který vzhledem k této situaci neměl žádnou čest, ani vychování. V ten moment, kdy se Lizzy rozpovídala, že mě zná, nebo mě někdy viděla, znamenalo mou chvíli. I já sama byla senzibil a mé zorné pole bylo taky vždy perfektní, ale sama jsem věděla jedno a ona by to měla vědět taky, zvlášť když se na samotnou podstatu zvuku zaměřuje. Lidský hlas přenáší určitou kapacitu frekvencí, proto když mluvíte, vždy slyšíte menší procento okolního zvuků a nějaký lehký švih by se dal v tento moment přirovnat padání lístku ze stromu na zem.
Proč o tom mluvím? Rino nejdříve zaútočil ze spodu, můj klon poté z boku a ona odlétla na druhou stranu. Otázkou však zbývala jedna věc...každé zorné pole má svůj slepý bod. I samotný Hyuuga klan, využívajíc oční perspektivy a vidění skrze věci a zaměření se na chakrové body atd. měl ve svém zrakovém poly slabinu. Otázkou zbývalo, kolik jich asi mají normální shinobi bez tohoto daru? Kdo ví, jednoduše bylo jasné, že mnohem víc. Každý shinobi zvládá pozorovat své okolí pod sebou, nad sebou a vedle sebe z každé strany naráz. Ale co v případě, že je útok ze všech stran najednou? To bylo otázkou pro Lizzy, když v ten moment, kdy mluvila, byl přímo před ní kunai, stejně tak i nad ní a další dva ze stran, které na sobě měli dáreček. Háček? Zaměří se na tyto kunaie a bude kontrolovat i spodní část? To bylo na ní. Překvápko však mohla očekávat, já byla pojištěná. Pro všechny okolní otázka...jak? To be continued...xD
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Jan 12, 2016 9:54 pm

Podľa všetkého sa Nao dosť pekne zabával na tejto vzniknutej situácii. Na jeho tvári mal síce stále nasadený ten svoj psychopatický úsmev, no napriek tomu mu v očiach žiarila zvedavosť. Určite chcel vedieť ako to dopadne, keďže vedel že len víťaz tohto súboja môže ďalej pokračovať loviť Matatabi. Aj keď, Akemi sama o sebe bude potrebovať poriadnu dávku oddychu, keďže využívať toľko klonov za sebou, to ju musí vyčerpať. Aj keď sa to nezdalo. Napriek tomu ako hrubo sa k nemu vyjadrila, zdalo sa že Nao naozaj žasol nad jej výdržou a rýchlosťou, ale o to viac bol jeho pohľad zameraný na Lizzy.
"Ja teba áno, slešna. Si Lizzy, že áno?" Spýtal sa. O nej čo to dosť počul. Predsa len sa Nao zdržiaval dlhé roky mimo dedinu a zbieral informácie z každého kútu sveta. O jej činoch sa dozvedel tiež dosť, teda, dosť známych vecí. Legendárny užívateľ zvuku, Tsukigakure no Lizzy. Ale prečo sa k nej prihovoril? No, kto vie čo od nej chcel, avšak momentálne nemal to vychovanie, česť alebo čokoľvek si už Akemi vymyslela, aby nejako reagoval na tento súboj. To že sa tu uprostred bojiska mastilo toľko ľudí, mu bolo akoby ukradnuté, predsa len, tá divná vec po ktorej tu všetci išli ho vôbec nezaujímala. Ani to že by mal skôr pomáhať Akemi, no nezdalo sa že jej pomáhať chce. Avšak, zatiaľ to ani nevyzeralo že by bol proti nej. Takýmto spôsobom ale bude musieť zasiahnuť skôr než Akemi zomrie, pretože by sa mu nechcelo Atsuke vysvetľovať prečo jej na tom ostrove umrel Shinobi.
"Dosť som o tebe počul a zdá sa že to možno aj bola pravda.." Pousmial sa Nao pre seba a o krok ustúpil. Vtedy keď Lizzy preletela ďalej, čo jej pomohlo od toho aby bola zranená šokom z klonu, sa zrazu objavilo množstvo kunaiov, ktoré na Lizzy zaútočili samé od seba. Každá z inej strany. Pravdou bolo že sa Nao nachádzal blízko nej, takže by to mohol pocítiť tiež. A aj keby sa Lizzy nemohla uhnúť, Nao tieto kunaie nepotreboval vidieť. Namiesto toho aby kunaie sa čo i len dostali k ich blízkosti, uprostred letu sa zastavili a práve v tom momente všetky kunaie odleteli do strán preč, od Naa aj Lizzy. Magnetizmus. Izi. Stačilo urobiť proste okolo seba magneticky odpudivú kopulu. Viac však Nao neurobil, neútočil ani nič, iba sa zdalo že bráni Lizzy. Bola predsa len v oslabení, bojovala sama proti dvom a aj keď pomoc nepotrebovala, predsa len bol Nao nejaký gentleman.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Lizzy Tue Jan 12, 2016 10:32 pm

Toto bolo celkom zaujímavé, ďalší raitonový klon. Úprimne ma však jeho výboj nemal ako zasiahnúť. Predsa len som sa od neho stále nechala pomerne malou silou odkopnúť a aj raitonové klony majú istý delay pred ich rozpadnutím po tom, čo dostanú ranu. Nebola som ani len na zemi, aby sa kde prípadná elektrina mala uzemniť, takže sa nedalo hovoriť ani o prípadnom preskokovom napätí ktoré však v raitonových technikách bolo viac ojedinelosťou než pravdepodobnosťou.

Bolo však veľmi nebezpečné niekoho ako mňa prirovnávať k byakuganu. Samozrejme mnoho shinobi malo zorné pole a tak malo aj nejaký bod, pravdepodobne, za ktorý nevidelo. Byakugan mal vlastne len jeden ale ja som ho nikdy nevlastnia. Moje senzibilstvo taktiež nefungovalo na princípe počutia okolitého zvuku no to akým spôsobom som dokázala vnímať v podstate všetko v mojom okolí si na teraz nechám pre seba. Vedela som o nej v momente, keď tie kunaie hodila. Ešte pred tým než čo i len druhý či tretí vypustila zo svojich rúk môj pohľad spočinul na Rinem a prst ukazoval aby bol potichu že.. by sa mu mohlo stať niečo veľmi zlé, keby že prehovorí. Mala som v pochopiteľne v pláne po Akemi ísť, priamo, no na druhú stranu to nebolo treba, keďže o kuanie sa postaral ten kumogakurčan, ktorý ich poslal preč.. takže magnetizmus, alebo nejaký fuuton no, fuuton by som zaregistrovala pomocou iných, vecí.

"Keďže si mi jedného dňa chcela pomôcť, dám ti ešte jednu možnosť utiecť. Tento súboj nebol nikdy fér, nikdy ste nemali šancu. Tuto pán Hatake .. to už pravdepodobne pochopil... a navyše..." Aj keď som doteraz hovorila nahlas, tak že to počul ako Nao tak aj Rin, ďalšie slová zachytili len jej uši, jej, či hocijakých klonov ktorých by sa mohla pokúsiť skryť.. nie, naozaj to predo mnou nebolo možné spraviť. ".. predo mnou sa nedá skryť." Mala čas na rozmyslenie, zatiaľ čo ja som mohla pokecať s týmto novým shinobim. Ďalší nepriateľ? No to by ma mohol napadnúť a to nespravil. Magnetizmus však mohol byť nepríjemnou zbraňou. Ktorý typ ovládal on? V tom mi to došlo, teda pravdepodobne. Teda skôr jeho meno.
"Nie si.. ty.. Nao Okumura? Ten.. shinobi, ktorý sa zúčastnil "tej".. misie?" Spýtala som sa ho a bolo vidieť, že si dávam pozor, že som pripravená na boj, aj keby sa mi vedľa hlavy mala objaviť ďalšia technika. Neprekvapilo by ma to.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Feb 21, 2016 4:43 pm

Postavila jsem se na jednu z větví opodál. To, co Nao udělal by se dalo považovat za zradu vesnice a svých spolubojovníků. To co měla Lizzy na srdci mě upřímně nezajímalo, její slova jsem neposlouchala. Nafoukaní shinobi vždy umřou dřív. Neměla jsem potřebu se k tomuto vyjadřovat. Kdybych chtěla, Lizzy je během pár minut mrtvá, ať už je to mistr ve využívání zvuku nebo ne. V tomto jsem si byla jistá. Nao si nejspíš myslel, že takovýto slabý boj mě mohl nějakým způsobem vyšťavit. Chlapec bohužel nevěděl, že moje ultimátní techniky potřebují větší dávku, než něco takového a i přes to jsem schopna je udržet pár hodin. S povzdechem ve svém podvědomí jsem se podívala na situaci okolo, složila pečetě a rozpadla jsem se. Tady to nemělo žádný smysl, jen mě zdržovala od věci, kvůli které jsem se sem dostala. Doufala jsem, že Hatake mě bude následovat, že bude vědět, co dělat. Nao si mohl být jistý, že tento skutek, který udělal ale nenechám jen tak. Nechápala jsem, jak někdo takový může být součástí vesnice. Jak někdo takový mohl být pod vedením mé sestry. Tse...doufám že tu během toho umřete oba dva, hrdličky. Řekla jsem si už několik kilometrů od nich.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 4 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru