Okolí Sayozenu

Goto down

Okolí Sayozenu

Příspěvek pro Seiyuro Hatake za Sat Feb 13, 2016 6:09 pm

avatar
Seiyuro Hatake
Genin
Genin

Počet příspěvků : 23
Registrován : 09. 02. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Okolí Sayozenu

Příspěvek pro Seito Senju za Sun Feb 14, 2016 12:09 pm

Dorazil jsem společně s Hanou na místo, které nebylo až tak daleko od vesnice. Myslel jsem si, že tohle místo bude taky zdecimované podobně jako byla vesnice, ale opak byl pravdou. Bylo tu totiž docela hezky, až mě to na chvíli zarazilo.
Otočil jsem se na Hanu a naznačil jí, ať je ve střehu. Na zemi byly vidět stopy, takže musíme být opatrní. Netušil jsem, jaky protivník na nás čeká, pokud se zde tedy vůbec nějaký útočník objeví. Stopy klidně mohly patřit někomu, kdo pocházel přímo z vesnice a snažil se tudy utéct. Kdo ví? Možností tu bylo opravu hodně.
Každopádně jsem sledoval stopy, protože lepší vodítko jsem zatím nenašel a postupoval pomalu vpřed. Celou dobu jsem šel kousek před Hanou, protože kdyby na nás někdo najednou zaútočil, tak jsem nechtěl, aby se jí něco stalo.
Zatím jsem nic neříkal a sem tam kontroloval nebe, jestli neuvidím světlice od Hidea. Doufal jsem, že budou v pořádku. Neměl jsem moc rád, když se musí tým na misi rozdělit, protože jsem takhle netušil, co se tam děje.

_________________
Techniky
Spoiler:

Body:
Spoiler:
TAI - 3,5 NIN - 5 GEN - 2 RP - 4 SIL - 3 CHAK - 4 INT - 3,5 RYCH - 5

Vybavení:
Spoiler:
ZVN, katana
avatar
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Okolí Sayozenu

Příspěvek pro Hana Ichiro za Wed Feb 17, 2016 10:21 pm

Narozdiel priamo od dediny, jej okolie som nemala takmer vôbec prehľadané. Nebola som jediná, koho jeho stav prekvapil...človek by tu po tom masakry v dedine čakal niečo...viac. Kráčala som hneď za Seitom, cítila som sa tak bezpečne, nemusel sa však o mňa starať, nebola som neschopná. Ale chápala som ho - nezniesla by som totižto, ak by som oňho po takom dlhom čase prišla, takže som sa, chtiac či nie, starala o jeho bezpečnosť aj ja. Takže, chránili sme sa navzájom.
Je tu až nejaké...podozrivé ticho. Mala som zlú predtuchu, to ticho ju len podporovalo, pretože nebolo možné, aby sa tu neozval jeden jediný vták. Opäť som sa rozhliadla. Nikde nič. Škoda, že som sa nešpecializovala na senzibilské techniky. V tejto situácii by sa nám náramne hodili.

_________________
TECHNIKY A BODY:
avatar
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Okolí Sayozenu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru