Abaku Surieno [CHUNIN]

Goto down

Abaku Surieno [CHUNIN]

Příspěvek pro Mukotushi Ururu za Thu Nov 24, 2016 9:32 pm

Jméno a příjmení:  Abaku Surieno
Pohlaví: muž
Věk: 17
Znamenie v čínskom horoskope: Koza

Vesnice: Kumogakure
Element: Voda
Techniky: Mizu Shori (vodná liečba), Kenjutsu
Hodnost: Chunin
Sensei: ---

Vzhled:
Abakuova postava má celkom obyčajný charakter. Jeho výška je priemerná a jeho váha o trochu menšia, než by sa na jeho vzrast a vek očakávalo. Tvár má taktiež podobnú ako ostatným v jeho okolí. Ak by sa však malo poukázať na črtu podla, ktorej ho rozoznáte, boli by to ústa, ktoré má až neprirodzene veľké a zubaté. Čo sa týka oblečenia, často nosí svoj chuninsky oblek, podobným tým, ktoré môžete vidieť v Kumograkure bežne. Keďže sa však až príliš snaží dbať o svoje zdravie, neustále zvykne nosiť zelenú šálu okolo krku. Snáď choroba z povolania. Svoje vlasy obyčajne zakrýva šatkou. No aj napriek tomu mu si jeho blonďaté pačesy vždy nájdu cestu von a neustále mu padajú do tváre.

Charakter:
Abaku je veľmi nevýrazný charakter s dobrým srdcom. Je spravodlivý, úprimný, ľahko ho možno zatiahnuť do špinavostí. Ak sa mu však niečo nepáči a nesúhlasí s názormi iných ľahko podlieha svojim pocitom a následne je voči druhým veľmi uzavretý a pesimistický. Za normálnych okolností sa však správa sa mierne, ba až placho. To však neznamená, že občas nepodlieha nehodovosti a výbuchom energie. Ak má svoj cieľ, ide si hrdom za ním s prihliadnutím na následky a postoje iných.

Životopis:
     Abaku sa narodil neďaleko Kumograkure v klane Surieno. Bol už v poradí 5 synom a podobne ako jeho bratia bol predurčený pre život shinobi. Klan Surieno, totiž od pradávna ovládal tajnú techniku Mizu Shori, takzvanú liečbu vodou, ktorá bola práve v krajine Kumograkure známou už po celé veky. Ako už z názvu vyplýva  pri liečbe týmito technikami shinobi často využívali vodu a jej energiu, čo umožňovalo efektívnejšiu liečbu.  Mladý Abaku začal svoj výcvik veľmi mladý, podobne ako jeho bratia. Spočiatku sa učil hlavne výbornej techinke taijutsu, ktorá sa vyučovala v jeho rode svojským spôsobom, práve kvôli jeho neskoršiemu rozvoju v oblasti techník v jeho klane. Tým sa však spočiatku neučil, pretože sa jeho vrodená vodná podstata stále neprejavovala.
     Po úspešnom zvládnutí základného výcviku Taijutsu a Ninjutsu, bol mladý Abaku zverený svojou rodinou do rúk Raikage. Ten po vhodnom uvážení udelil Abakuovi hodnosť genia, ktorá ho poverila základnými misami pre Kumograkure no satto. Okrem toho sa však Abaku  pridal do skupiny so svojím novým senseiom, ktorý mu otvoril nové bráni v jeho učení. Zdokonalil svoje taijutsu o tradičnejší štýl boja, ktorý sa vyučoval na academii a podobne ako pred tým skúšal v sebe opätovne prebudiť svoju vodnú podstatu. To sa mu však podarilo tesne pred Chuninskymi skúškami. No práve vďaka tomu  sa prebojoval až do užšieho výberu Geninov, kde upozornil na svoje nové schopnosti. Práve kvôli očakávaniam kage, ktorý v ňom videl výbornú príležitosť pre získanie nových medikov do radov vesnice , rozhodol sa povýšiť Abakua na post Chunina.
     V zápätí sa však Abaku vracia späť do sídla svojho klan, práve kvôli učeniam Mizu Shori. Teraz pripravený pre nové skúsenosti, podrobuje sa výcviku tajných ninjutsu a taijutsu techník. Po dvoch rokoch strávených v obydlí svojho domova, j  však znova povolaný Raikagem do Kumograkure. Tu mu je pridelený nový tím, v ktorom ma začať pracovať. Tento krát však svoje misie plní mimo vesnicu a o nedlho nato si vytvára puto s jedným z jeho partnerov Abaku svoje priateľstvo s Harashom spečatí novými skrúšenostiam v učení. Zatiaľ, čo sa Abaku snaží pomôcť priateľovi prebudiť jeho vrodenú podstatu, Harasho svojho priateľa zasväcuje do základov Kenjutsu. Po nekrátkom trvaní sa však v Kmograkure začína nová organizácia týmov, a Abaku je odtrhnutý od svojho pôvodného týmu.

Techniky:
D Suiton: Mizu no tenohira (vodá dlaň)
C Suiton: Mizurappa
C Suiton: Mizyuri (liečba vodným leknínom)
C Suiton: Atarashī suiren (Nový leknín)
B Suiton: Surien no botsuraku (leknínový pád)
Posielam na schválenie

Bodové ohodnocení schopností:
Ninjutsu: 3,5 bodů
Taijutsu: 4 bodů
Genjutsu: 0,5 bodů
Inteligence: 2 bodů
Síla: 2,5 bodů
Rychlost: 3,5 bodů
Chakra: 2,5 bodů
Ruční pečetě: 2 bodů
Celkem: 20,5 bodů
avatar
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru