Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavní zóna

+5
Nukenin
Shiranui Heiwa
Shinobi
Rokuro
Hanzō Salamandr
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Zábavní zóna

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:58 am

First topic message reminder :

Kasína, restaurace, hospody, obchody... to vše lze najít v této části města, služby pošimrají buňky jak mladých tak starších zákazníků (18+). Pokud máte hodně peněz a nevíte co s nimi, rozhodně musíte zavítat právě sem. Celé místo v noci nabízí krásnou světélkující podívanou (viz obrázek)
Zábavní zóna - Stránka 2 Amegakure
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 13, 2014 4:35 pm

Tak hrozné ticho som dlho nezažil, našťastie prišiel ten šéf. Nemal som tu žiadne zbrane, proste nič. Bol som neozbrojený a mal som len svoje peniaze. Boj by bol pekne blbý... škoda, že som si predsa tie zbrane nezobral. Rozhodol som sa, že im poviem informácie, uvidím ako to bude pokračovať a pri najhoršom použijem svoje techniky.
"Volám sa Rokuro, som z Konohy. Šéf hovorí, že sme prišli pomôcť dostať Ame od tejto vlády. Som tu len na to, aby som nejaké tie informácie nazbieral. "
Dopovedal som, dal som mu odpovede, nevedel som presne, čo by viac chcel vedieť, tak nech sa pýta. Nejako som sa nebál, práve naopak.
"Neviem, prečo sa skrývate v kanáloch, ale nevypadáte práve na to, že by ste tu boli dobrovoľne."
Okomentoval som ich stav. Vlastne to, čo som odpozoroval. Načo by boli v kanáloch? Naviac ich tá ženská poznala, a tak som usúdil, že to nebudú tí zlí... Možno som sa aj mýlil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 13, 2014 5:25 pm

KAZUCHI ISHIN

Pozorne som sa započúval do Rokurových slov a obozretne sledoval každý jeho pohyb, ktorý by mohol vypovedať o tom, že nehovorí pravdu. V celej dedine sa nenašla osoba, ktorá by to dokázala rozoznať lepšie ako ja, keďže aj predtým, než som sa bol nútený uchýliť k presunu do kanálov.
"Počuli ste ho? Takže naši odvekí bratia, konožania, nás prišli "zbaviť od tejto vlády"," ozval som sa k ostatným cynicky a s miernym pousmiatím zodpovedal Rokurovu nepriamu otázku.
"Je pravda, že so súčasným režimom nie sme stotožnení... ale ako by nám mohla pomôcť Konoha? Bývali sme shinobi Ame, ktorí tajne pracovali pre Kōurōtō (降雨老頭, doslova "daždiví donovia"), avšak po ich nedávnej smrti a prevrate v dedine sme stratili naše miesto v tejto spoločnosti. Povedz že nám, úprimne, Rokuro-kun... čo s nami asi tak vaša Listová urobí? Nechá nás nebodaj, skúsených nukeninov, pobehovať po vonku? Myslíš, že nám dovolí pretrvávať v našej odvekej činnosti? Ak mám porovnať život v kanáloch so životom za mrežami, je predsa jasné, čo si zvolím..."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Tue May 13, 2014 5:37 pm

Napriek tomu že jej slová by dokázali presvedčiť väčšinu ľudí, týmito chlapmi to ani nepohlo a ďalej si hľadeli na svoje. V túto chvíľu pripomínali akoby len poslov nejakého veľkého diktátora. A vždy dosiahli to čo chceli, aj keby sa mali vydať cestou ktorá není veľmi humánna alebo nejako eticky prijateľná.
"Takže situácia tu sa týka aj tvojej dediny? Prosím ťa, o akej dedine to vlastne hovoríš? Ďaleko na východe, a predsa sa vás to týka?" Zaznela znova otázka od maskoveného muža stojaceho pri okne, tentoraz ale už nehľadiaceho niekam do neznáma vonku ale práve sledujúceho Heiwu pred ním, dievča ktoré bezbrane stálo medzi dvoma Anbu jednotkami ktoré mali v úmysle ju donútiť aj k falošnej výpovedi. Napriek tomu sa ale zdalo že ku žiadnemu násiliu nedôjde.
"Spolu s tebou vošli do dediny ešte dve osoby. Jedna z nich len čo vošla akoby zmizla z povrchu zemského. Druhá je stále nezvestná. Všade sa kecá o prevrate ktorý oslabil našu dedinu a tá je teraz v pohotovosti kedy je takmer zakázané vôbec len vchádzať to dediny. A jediný človek ktorého chytíme, nám povie že to tu chcela len oživiť? Ak je to naozaj pravda, určite neodmietneš trochu malého výsluchu pomocou Genjutsu, kde nebude možné klamať?" Tak a až teraz začalo prituhovať. Niečo museli vedieť, ak takto zareagovali na jej odpovede.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 13, 2014 5:49 pm

Kejvala jsem hlavou jakože se to té vesnice týká. Nehodlala jsem jim za žádnou cenu říct o mé misi a odkud skutečně pocházím. Jestli se to ještě víc zvrtne tak budu nucena použít násilí. Kdyby už i jen naznačil použití genjutsu, Neru by se mu vrhla po krku a její ušknutí je smrtelné. Začala jsem následně tropit scény když se o genjutsu zmínil. Měla jsem v plánu zahrát šok, co se bude dít dál to už je otázka toho co oni budou dělat. Nehodlala jsem se však zdát bez boje ani se dostat pod vliv genjutsu. " Neeeee " Začala jsem hlasitě křičet s vyděšeným výrazem a chytla si oběma rukama hlavu, přičemž jsem začala ustupovat ke zdi. " Znovu ne "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 13, 2014 7:30 pm

Vypočul som si tohto človeka. O Kōurōtō som započul len veľmi málo.
"Ja nerozhodujem o ničom..."
Dodal som a mierne som sa poškriabal po hlave.
"Môžeš sa pokúsiť ma zabiť."
Potom ako som dopovedal so prehĺtol na prázdno a ruky si zasunul do vačku.
"Alebo mi jednoducho dajte všetky tie informácie. Ja o vás nikomu nepoviem a ak sa nám podarí prevziať Ame, spálim všetky dokumenty o vás. Bude sa o vás hovoriť, ale nikto už nebude vedieť informácie o vás."
Navrhol som, ale to nebolo všetko.
"Posledná možnosť, keď že nikto z tábora by nemal vedieť kto naozaj ste, jednoducho vás predstavím ako povstalcov. Pomôžete nám premôcť toho nového vodcu, získame naspäť Ame. No a na záver, ak by Konoha potrebovala Ame, tak by ste nám trochu pomohli?"
Posledný návrh, trošku nebezpečný a podrazácky z mojej strany a dosť riskantný, ale mohol by fungovať. Myslel som si, že by som tým urobil menšie zlo za väčšie dobro, predsa radšej budem mať na poste Ame nejakých maníkov z podsvetia, ktorý nebudú útočiť na Konohu, než nejakého kreténa, ktorý je schopný poslať celú Ame na Konohu, ale kto vie ako to všetko bude pokračovať. Moc som im neveril...
"Ak máte lepšie návrhy, sem s nimi. A viem, ten prvý je najmenej náročny..."
Dodal som a povzdýchol som si nahlas.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 13, 2014 7:51 pm

KAZUCHI ISHIN

Každý jeden z jeho návrhov znel lákavo. Predsa len sme už hodne dlhú dobu hľadali spôsob, ako sa dostať z tejto prekérnej situácie. Ak mal Rokuro pravdu, Konoha by v konečnom dôsledku mohla byť priepustkou z tohoto väzenia. Takéto rozhodnutie však i napriek mojej dominantnosti v porovnaní s ostatnými členmi bolo až príliš dôležité na to, aby som ho učinil sám. Rozhodol som sa preto, že sa o tom spoločne poradíme.
"V poriadku. Daj nám čas, aby sme zvážili tvoju ponuku. Vezmem zopár svojich "kamarátov" a prediskutujeme to. V prípade, že sa počas nášho rozhodovania o čokoľvek pokúsiš, začne sa lov a ver mi, že v týchto kanáloch, ktoré poznáme aj po slepiačky, nás všetkých nepremôžeš ani keby si bol sám hokage. Shigure-chan, dohliadni naňho v našej neprítomnosti," vydal som rozkaz a s niekoľkými vybranými som sa presunul na iné miesto.

SHIGURE

"Rozkaz," odpovedala som bez mihnutia oka a ihneď sa presunula k Rokurovi. Samozrejme, že som tam neostala sama. Okrem samej seba som sa mohla spoľahnúť ešte na troch ďalších chlapov, a preto som sa neobávala toho, že by sa náš Uchiha o čokoľvek pokúšal. Posadila som sa teda tesne vedľa neho, prekrížila nohy a začala si bez záujmu pohadzovať kunaiom. Ani na malú chvíľu som však z nášho návštevníka nespúšťala oči. V istom zmysle bol pre mňa možno ešte dôležitejší, ako pre všetkých ostatných v tejto diere. To som však samozrejme nedávala najavo. Tak či onak zo mňa bolo možné poznať odhodlanie zakročiť vo chvíli, kedy by urobil akýkoľvek podozrivý pohyb.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 13, 2014 7:59 pm

Kývol som na toho neznámeho, nech sa idú poradiť. Bolo tam dosť alternatív, nech si vyberú.
Znova sa kúsok odo mňa postavila tá ženská, mierne som sa na ňu usmial.
"Zasa tu bude ticho?"
Sarkastickým prízvukom a s menším úškrnom som si dovolil niečo takéto povedať. Teraz som mal najlepšiu šancu na útek, ale nič som neriskoval, boli to proste kanále a ja by som tu najskôr blúdil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 13, 2014 8:08 pm

SHIGURE

Nevedno, čo presne sa Rokuro svojou otázkou snažil dosiahnuť, ale výsledkom bolo, že vo chvíli, ako sa ku mne dostali jeho sarkazmom poznačené slová, mi kunai, ktorí som si pohadzovala, akoby nechtiac unikol a znenazdajky sa ocitol za stenou tesne vedľa Rokurovej hlavy. Ten švih a presnosť, s ktorou som bola tú zbraň schopná hodiť, vypovedala o tom, že som musela byť na dosť vysokej úrovni. Pravdou totiž bolo, že som dosahovala úrovne jounina.
"Psst," položila som prst ľavej ruky na pery a dala mu tak najavo, že sa s ním o ničom nemienim rozprávať. Ako náhle som tak učinila, druhou rukou, ktorú som už vzhľadom na neprítomnosť kunaia mala voľnú, som si podoprela hlavu a znudene hľadela Rokurovým smerom.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue May 13, 2014 8:11 pm

POte co jsem vesel do Ame jsem totalne jsem potlacil svou cakru aby me bylo co nejmene pravdepodobne najit. Pomalu jsem se dostal do zabavni ho centra a me kroky zamirili do jednoho z nedalekych baru. KDe jsem schodou okolnosti nasel tri straze jak se spolecensky unavuji za pomoci Sake. Tak me napadlo ze to muzu vyuzit ve svuj prospech. Prisedl jsme si co nejblize k danym strazim a poslouchal o cem se bavi abych se mohl nejak zapojit do rozhovoru. Jelikoz jsme se u brany predstavil jako contraktor znameho vyrobce zbrani Katsumiho. Jenz byl znamy. Byl jsem sice jen mlady ale stale jsem si pamatoval na misi kterou jsem jako Genin absolboval s mym tymem. Stale jsem mel dotycne dokumenty sice jsem je omylem nevyhodil ale i tak to byl celkem solidni prevlek.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 13, 2014 8:15 pm

Z reflexu som aj mierne uhol hlavou, keď že na mňa letel kunai... Začal som byť malinko nervózny, nemal som rád naťahovania, čakal som kým sa konečne rozhodne.
"Ako dlho ešte?"
Opýtal som sa, a tak nevedomky som porušil jej pravidlo. Bolo jasné, že ona nemôže vedieť, ako dlho t obude trvať, ale bol som teda trośku nervózny.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Wed May 14, 2014 4:17 pm

Ťah o ktorý sa pokúsila Heiwa by určite podľa všetkého vyšiel, avšak to by musela byť aspoň občankou Amegakure aby v sebe Anbu jednotky objavili čo i len kúsok citu a možno prestali s tým o čo sa usilovali. Takto len ostali nehybne stáť nad jej zvýjajúcim sa telom a sledovali, kým to divadielko ustane aby mohli pokračovať.
"Tým že budeš odporovať si nepomôžeš. Je mi úplne jedlo či s tým máš psychický problém alebo nie, hrať tu ďalej divadielko nemusíš.." Prehovoril chladne tentoraz chlap pri dverách pričom Anbu ktorý ju doteraz vypočúval si začal sťahovať rukavice s rúk a pomaly sa blížiť k Heiwe, stále obozretný keby sa niečo prihodilo. Pretože ak má naozaj šok z Genjutsu, môže pokúsať a to teraz nepotrebovali.
"Tým že takto odporuješ nám vlastne dávaš len zamienku že niečo skrývaš, a tak budeme nútený pre prospech Ame dokonca použiť aj násilie.." Tentoraz prehovoril Anbu ktorý ju doteraz vypočúval, tentoraz stojaci nad ňou, čakajúc či sa ukľudní.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed May 14, 2014 4:41 pm

Už to nešlo déle předstírat. Začali se ke mě přibližovat a to nebylo dobré. Neru věděla co má dělat. Ona by se postarala o toho předemnou a já o toho na pravé straně a na levé. Rozpažila jsem v rychlosti ruce což by mohlo překvapit. V tu samou chvíli mi z pod hrudníku vyskočila Neru po tom ANBU předemnou a zakousla se mu do krku čímž do něj proudil  jed. Z rozpažených rukou mi vyletěli hadi, kteří udělali to samé. Použila jsem techniku Senei Tajashu při které i bez pečetí mohu přivolat hady. Ještě že mě to hokage-sensei naučil. Když jsem techniku provedla pro jistotu jsem spozornila i když tento útok byl překvapivý a velmi rychlý. Čistá zabijácká práce.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Wed May 14, 2014 5:23 pm

Bolo nadmieru jasné že práve tento prekvapivý útok mal obrovskú efektivitu pre Heiwu. Anbu jednotky nemali veľké šance aby sa dokázali jej rýchlemu útoku vyhnúť a tak sa stalo niečo čo neočakával ani jeden Shinobi v miestnosti. Nero, ktorú Hiewa poslala na svojho súpera zasiahla jeho krk naozaj dobre, pričom vpustila do jeho tela obrovské množstvo jedu pri ktorom nemal daný Anbu jedinec ani tú najmenšiu šancu prežiť.
"Čo to..?" Nestihol ani dopovedať a sám sa skácal na zem ako domček z kariet. Výraz ktorý mal v tvári hovoril za všetko, ako sa lúčil so svojim životom na zemi, avšak cez masku to nemala Heiwa ako vidieť. Avšak okrem toho jej útok s hadmi bol ešte lepší, ako očakávala. Jej najväčšou výhodou bolo prekvapenie, pomocou ktorého dokázala hadmi pribiť súpera pri dverách a doslova ho poprepichovať a nechať svojimi hadmi rozdrtiť, a tak vlastne v miestnosti ostal len jeden človek, ktorý stál pri okne. To bolo dostatočne ďaleko a odrážal sa od neho odraz, a tak mal dostatok času nato aby sa jej technike vyhol precízne.
"Konoha...!" Zakričal, keď si všimol hadov. Boli to ich techniky, samozrejme a teraz mu to začalo pomaly dochádzať. Už to mohlo ohroziť Konožskú misiu a nie len to. On sám bol obrovský prameň informácii pre Konohu, a keďže ako jediný ktorý prežil zo svojich spoločníkov, bol v túto chvíľu ľahký cieľ pretože vyprázdnili okolie a tak im nemal kto prísť pomôcť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Wed May 14, 2014 5:30 pm

Bez ohľadu na Rokurovu provokáciu Shigure za celý ten čas už ani nemukla. Nepociťovala potrebu čokoľvek robiť. Jej jedinou úlohou bolo starať sa o to, aby odtiaľto nikto neušiel. Niekoľko nasledujúcich chvíľ preto bolo pomerne dosť vypätých, keďže sa práve do značnej miery rozhodovalo o Uchihovom osude. Navonok bol možno nezlomný, ale ako ANBU si už istotne musel uvedomiť, že ako náhle by sa bol nútený brániť, je v obrovskej nevýhode a šance na úspech sú mizivé. Nadišiel čas. Nukenini sa s nič nehovoriacim výrazom vrátili na miesta.

KAZUCHI ISHIN

"Prišiel čas, aby si zhodnotil, či tvoja návšteva mala za daných okolností zmysel...," prehovoril som skoro ako keby som tým chcel naznačiť, že Rokura výmenou za jeho odvahu stihne nepekný osud.
"Shigure-chan. Nepozorovane zozbieraj všetky posily, chystá sa prevrat," vyslovil som sebavedomo, následkom čoho Shigure skutočne opustila toto miesto, hneď potom ako si zobrala svoj kunai.
"V poriadku. Predsa len ti dáme šancu. Ak je pravda, čo hovoríš, tak sa môžeme tešiť na spoluprácu... ale mám podmienku. Podrobíme ťa technikou, ktorá ti v prípade, že na nás príde reč, spúta jazyk. Nebudeš teda schopný vyzradiť absolútne žiadne informácie týkajúce sa nás, takže ti zostane len klamať. Je to taká naša malá poistka..." navrhol som.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed May 14, 2014 5:33 pm

Podařilo se mi sundat dva ze tří ANBU. Ten poslední však unikal. Napadlo mě však že místo zabití bych ho mohla zajmout. " Neru zvětši se " Neru se zvětšila a já znásobila počet hadů vyslaných na ANBU. Ti ho po unikání v místnosti nakonec dostihli a obmotali. Když se mi to však povedlo, hodila jsem ho do tlamy Neru kde byl svázán a spoutali ho i tělní stěny (Stejně jak v žabím žaludku). Poté jsem nechala Neru zmizet do své dimenze. " Později tě zavolám, udrž ho tam v klidu "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Wed May 14, 2014 5:42 pm

Bolo až príliš hlúpe aby si Heiwa myslela že bude len tak ľahké dostať elitnú jednotku Amegakure. Potvrdila si svoju mýlku v momente kedy zväčšila Neru ktorá vďaka tomu zničila kompletne miestnosť a dala Anbu dostatok priestoru nato aby dokázal cez zničené okno uniknúť von, priamo pred budovu kde ostal nerušene a bez jedinej emócie stáť pripravený bojovať aj voči technikám aké boli toto.
"Konožanko, myslela si že bude tak jednoduché preniknúť do Ame a len tak si tadiaľ vykračovať?" Opýtal sa Anbu ktorý práve v tomto momente držal zakrvavenú ruku priamo nad pečaťou. Už z toho bolo jasné že aj on sám má Summona, ktorý sa podľa neho dokáže vyrovnať Neru. Avšak Heiwa mala problém, a to nemohla povolať jej obrovskú podobu inak by na seba príliš upozornila. Avšak pravda, tým že bol zranený aj on sám bol spomalený a poraziť ho bude rýchle a ľahké.
"O čo ti ide? Špehuješ pre nich? Chcete nás dostať?" Spýtal sa zase, už tak vedel veľa nato aby ho nechala ísť len tak preto musela do boja zapojiť všetku dávku rozumu a umenia bojovať, pretože ak unikne, celá práca Konohy padne veľmi rýchlo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Wed May 14, 2014 5:56 pm

Tá žena tu stála, nič nerobila a ja som už nepovedal ani slovo...
"Takže sa pripojíte k nám? "
Opýtal som sa toho vodcu.
"Informácie a pomoc za tú techniku? Ktorá bude mať účinky ako dlho ?"
Fakt, že som nechcel na seba použiť nejakú techniku bolo vidieť, naozaj som to nejako nechcel, už len preto, lebo sa im nedalo veriť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed May 14, 2014 6:06 pm

" Nenechám tě " Zavolala jsem na něj a když jsem viděla jeho ruku zakrvácenou s jeho výrazem došlo mi na co se chystá, ale nehodlala jsem mu na to dát čas. Vytáhla jsem dva kunaie na drátě a hodila ho k jeho ruce. Dráty se překřížily ve chvíli když do sebe u jeho ruky narazili a tím mu ruku vykroutili aby nemohl dosáhnout na zem. Já jsem opět využila své hady a spoutala ho ještě jednou. Doufala jsem, že tentokrát už je dostatečně pomalý aby ho moji hadi dokázali lapit. Když jsem dopadla mohla jsem mu zakrýt i ústa aby nekřičel nebo se pokousel pozřít sebevražednou pilulku.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Wed May 14, 2014 6:33 pm

Boj začal byť pre spomínanú Anbu jednotku naozaj jednoduchý. aj napriek zraneniu, dokázal zo seba vyprodukovať dostatok čakry nato aby sa dokázal s ladnosťou vyhnúť kunaiom ktoré mu mierili na zranenú ruku a položením ruky k zemi kde dokázal v rýchlosti vyvolať už spomínanú techniku, dokázal jej hady odraziť. Zem zahalil oblak dymu.
"Nenecháš.. Si obvinená zo spiknutia voči Amegakure a následne porušenej dohody o neútočení. Nedovolený vstup a následne napadnutie troch príslušníkov strážcov poriadku a zabitie jedného z nich.. Máš právo držať ticho. Čokoľvek povieš ma môže na mieste nasrať.." Prehovoril pod maskou v obrovskej dymovej clone z ktorej teraz vystúpil obrovský chameleón, ktorý v túto chvíľu mal veľkosť ako Heiwa. Nestál už namieste a nebránil sa, pretože Anbu sedel na jeho hlave neviditeľný vďaka schopnostiam daného chameleóna, tentoraz sa nebránil ale útočil jazykom na hada. To ale nebol koniec pretože samotná Heiwa pocítila niečo za svojim chrbtom, podivný šepot priamo do ucha kedy sa neviditeľný chlap ľahko priblížil až za ňu.
"Rozsudok je smrť a bude mnou vyoknaný práve teraz a hneď.." Bol to len šepot a možno upozornil na miesto kde približne stál ale to mu v túto chvíľu nevadilo pretože keď sa tam otočila, nebol tam. Stále bol neviditeľný, spojený so svojim chameleónom. Jediná stopa ktorá po ňom ostala, bola práve malá kaluž krvi.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed May 14, 2014 6:48 pm

Instinktivně jsem udeřila za sebe ale nic se nedělo. Byl neviditelný a já ho nemohla vidět. Neru zatím útočila na chameleona a já se stále rozhlížela po okolí. Musel jsem se uklidnit a soustředit se. Přeci jen ten ANBU byl stále zraněný, ztrácí každou vteřinou hodně krve takže může i odpadnout. Nechtěla jsem ho nechat však uniknout. Poskládala jsem proto pár pečetí. " Kage Bunshin " Kolem mě se objevili dva kloni připraveni mě bránit i napříč nevýhodě zraku. Pozorovala jsem jak zemi tak vzduch a všude nacházela krvavé stopy. Stejně tak jsem sledovala zdali někde neuslyším krev kapat. Neru se stále snažila zakousnout chameleona aby zrušila maskování. Já i s klony jsme každá hodila kunaiem na místo kde bylo nejvíce krve. Já se zamířila na místo kde krev nepokračovala dál, ale zaměřila jsem se tak kdyby tam opravdu byl, abych mu zranila nohy.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Wed May 14, 2014 6:57 pm

KAZUCHI ISHIN

Fakt, že sa Rokurovi veľmi nechcelo nechať sa označiť pečaťou, bol zrejmý. I napriek tomu som však nehodlal odstúpiť.
"Ak je pravda, že si sem prišiel vykonať tak dôležitú úlohu, predpokladám, že máš dosť vysokú hodnosť na to, aby si poznal princíp fungovania umlčovacích techník. Umiestnim na teba pečať, ktorá ti zabráni čokoľvek o nás prezradiť. Púšťame sa do riskantnej akcie, tak si musíme byť istí, že sa nás nerozhodneš zradiť. Ako náhle sa rozlúčime a ja sa od teba vzdialim na dostatočnú vzdialenosť, technika pominie a pečať zmizne," vysvetlil som mu i napriek tomu, že som mu nedával možnosť vybrať si.
"Ak do toho nie si ochotný ísť, neostane nám nič iné než ťa na mieste pripraviť o život. Ale tak hlúpy predsa nebudeš," dal som mu dosť jasne najavo, že to myslím smrteľne vážne.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Wed May 14, 2014 8:01 pm

Takéto typy pečatí som poznal, nakoniec som k tomu pristúpil.
"Tak teda dobre."
Dodal som a čakal, kým mi umiestni niekto pečať na časť tela. Neveril som im nejako, bol som teraz v nevýhodnej pozícií, ale tak nemal som v podstate na výber.
"A aký bude náš spoločný postup, aby ste sa neodhalili a spolupracovali by sme?"
Napadla ma ešte ďalšia otázka, na ktorú som sám nevedel tú odpoveď, chcel som vedieť, ako to plánujeme spraviť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Wed May 14, 2014 8:25 pm

Heiwa asi podľa všetkého ale pozabudla že stojí proti naozaj silnému súperovi ktorý ju rankom prebehuje naozaj strašne moc. Napriek tomu že bol zranený, dalo sa očakávať že to dostatočne očakáva a že si svoju ranu zakryje. Ale možno to bolo jasné že bol asi zranený na takej úrovni že už ani nedokázal poriadne rozmýšľať a tak práve z toho dôvodu stále videla stopy na zemi. Po chvíli si mohla všimnúť aj krvi vo vzduchu a následne obrovské množstvo krvi neďaleko chameleóna ktorého používal podľa všetkého na krytie, pretože pokožka bola tak tvrdá že ani jej hadi ju nemohli prekúsnuť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Wed May 14, 2014 8:35 pm

KAZUCHI ISHIN

Vzhľadom na to, že Rokuro nemal veľa možností na odpor, bolo pochopiteľné, že musel odsúhlasiť. Následne som teda už neváhal a umiestnil na jeho ruku špeciálnu pečať, ktorá mu zakazovala čokoľvek o nás prezradiť. Jej prítomnosť však za normálnych okolností nebolo možné odhaliť, keďže okamžite potom naoko zmizla.
"Teraz, keď už máme formality za sebou, ochotne zodpoviem tvoje otázky, ale predtým sa presunieme na iné miesto," prehovoril som a aj s Rokurom a ostatnými preliezol kanálmi do úplne inej oblasti. Tam sme všetko navzájom prediskutovali a naša spoločná príprava na blížiaci sa prevrat teda mohla nerušene započať...

=) PRESUN (=
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed May 14, 2014 8:49 pm

Neru dále útočila na chameleona, aby nemohl nic dělat proti klonům a Shiranui.  Dokonce se toho chameleona snažila i omotat čímž mu omezit pohyb i když měl tvrdou kůži. Tím že ho zaměstnávala jsem se mohla s klony přiblížit k místu kde bylo mnohem víc krve poblíž chameleona. Ztratil celkem už dost krve, že z toho bude mít anemii a brzy odpadne do bezvědomí. Všechny klony se přemístili Shunshinem k místu s kaluží krve, která se prohlubovala. Ze všech stran byl obklíčen i když jsme ho neviděli. Já jsem pozvedla nohu jako bych ho chtěla kopnout do rozkroku. První klon mířil do středu a poslední mířil na horní část kdyby náhodou chtěl vyskočit. Byl to však stále ANBU, ale ztráta krve dokáže ovlivnit hodně věcí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 2 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru