Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavní zóna

+5
Nukenin
Shiranui Heiwa
Shinobi
Rokuro
Hanzō Salamandr
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Zábavní zóna

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:58 am

First topic message reminder :

Kasína, restaurace, hospody, obchody... to vše lze najít v této části města, služby pošimrají buňky jak mladých tak starších zákazníků (18+). Pokud máte hodně peněz a nevíte co s nimi, rozhodně musíte zavítat právě sem. Celé místo v noci nabízí krásnou světélkující podívanou (viz obrázek)
Zábavní zóna - Stránka 4 Amegakure
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Oct 23, 2014 5:23 pm

//Někdo mi bezdůvodně maže posty -_-

Přišel jsem do této čtvrti kde mělo být pódium. Na příkaz Amekage se to tu začalo připravovat a já si zatím prohlédl okolí a kontroloval ozvučení. Chtěl jsem aby vše bylo perfektní, dokonce jsem chtěl pro ně něco speciálního. Uprostřed představení se změním na krásku a zazpívám ji ženským hlasem nějnovější song. Snad se jim něco takového bude líbit, chci hlavně aby si to všichni užili. Když jsem se tak připravoval čekal jsem kdy přijde moje manažerka a Amekage.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 23, 2014 5:34 pm

KLON

Dorazila som. Našla som si trochu času na to, aby som sa na tento koncert prišla pozrieť. Nemala som na sebe plášť ani Kageho klobúk, len obyčajný dáždnik v ruke. Oblečená som bola v Jouninskej veste. Nevyzerala som ako niekto, kto vedie dedinu. Splynula som s davom ľudí, ktorý sa tu začal zhromažďovať.
Na môj príkaz dorazilo i niekoľko bodyguardov, ktorý sa rozostavili okolo javiska a bránili tak možnému prechodu fanúšičiek na pódium, k ich idolu. Obchodníci tu tiež nechýbali, kade tade boli rozmiestnené stánky s nápojmi či jedlom, ba dokonca s nejakými suvenírmi.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Oct 23, 2014 5:42 pm

Už bylo skoro vše přichystané a Amekage se taky dostavila což mi celkem udělalo radost. Ještě jsem však nehodlal začít, šel jsem do převlékárny, kde jsem vytvořil několik klonů a začalo to pravé umění. Museli jsme se všichni převlíct do jiného oblečení a celkově se připravit. Vždy jsem hrál za pomocí svých klonů, protože vědí co mají dělat. Čekal jsem už jen na signál od Amekage kdy můžeme vyrazit na pódium hrát.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Oct 25, 2014 11:09 am

Asi som sa niekde zdržiavala, nakoniec som však dorazila na pripravovaný koncert, v Amegakure to šlo naozaj dosť rýchlo, všetko bolo pripravené, vlastne som nič nemusela robiť. Na chvíľku som sa objavila pri Nizashi-ovi. "Veľa šťastia" Popriala som mu, a s kamennou tvárou som sa vybrala do davu ľudí. Niektorí sa tešili, niekto ani nevedel čo sa tu deje a len tak sa tu priplietol a pár ľudí vypadalo prekvapene. Stála som asi na konci davu, ktorý sa nachádzal pred pódiom čakala som, kým Nizashi začne hrať.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Oct 29, 2014 2:18 pm

KLON
Chvíľu som sa len tak obšmietala okolo pódia, než som sa naň rozhodla vyjsť a ako sa patrí, prehovoriť k publiku. Vážení páni a vážené dámy, milí kolegovia. Vítam vás dnes na špeciálnom, muzikálnom predstavení známeho umelca...To, že som ho ja nepoznala, nemusel nikto vedieť, najlepšie bolo "splynúť s davom" a tváriť sa, že ho poznám. ...ktorý sem prišiel pobaviť vás, spríjemniť vám večer a potešiť vaše srdiečka. Žiarivo som sa usmiala, uprela pohľad na Nizashiho a kývla hlavou na pokyn, aby sem prišiel. Vítam medzi nami vami milovaného NIZASHIHO SHIROIA! Z publika sa ozval hlasný potlesk, rev, pískanie fanúšikov, nedivila by som sa, keby som na mieste ohluchla. Usmiala som sa na Nizashiho. Neostáva mi teda nič iné, než vám popriať príjemný večer, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Po týchto slovách som mikrofón, ktorý som po celý ča držala v ruke aby ma bolo zreteľne počuť, odložila na bok a nášmu umelcovi popriala veľa šťastia. Následne som z pódia odišla a zmizla niekde medzi ľuďmi.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Nov 01, 2014 11:51 am

Konečně přišla ta chvíle na kterou jsme všichni čekali, můj koncert konečně mohl započít. Byl jsem celkem dost natěšený, jelikož jsem moc koncertů v poslední době neměl kvůli misím, a proto jsem tenhle koncert chtěl začít trochu s větším rozjezdem a novou písní. Otevřel jsem dveře od své šatny a na pódium se mnou šlo spoustu talentovaných lidí společně s mými klony. Všechno bylo připravené a koncert se dostal do své počáteční fáze. Na pódiu jsem s úsměvem a nadšením uvítal na svém koncertě všechny přítomné. " Zdravím obyvatelé Amegakure, těšíte se na koncert? " Nasměroval jsem mikrofón na diváky. Byl to takový dobrý zvyk, kdy jsem nechal své posluchače také něco říct. " Cestoval jsem z daleka, abych vám pozvedl vaši náladu. Jak já říkám, z hudbou je všechno lepší. Tak si udělejte pohodlí a koncert právě začíná!!! " Hned na to se rozezněly nástroje a vše započalo. Má nová píseň, která měla rozproudit krev ve všech co jsou zde. Koncert byl v plném proudu, píseň si vedla dobře a všichni perfektně ladili. Byly jsme celkem slyšet, takže i když někdo nebyl přímo zde u pódia tak nás mohl slyšet dokonce až k bráně. Lidem se z takového hluku nic nestalo když byli tak blízko. Lidské ucho je na tolik decibelů zvyklé a starým lidem to aspoň pomohlo, jelikož přichází většina o sluch, ale tohle museli zaručeně slyšet.


Jakmile však písnička byla dozpívána, tak nastoupila hned další. Přeci nebudeme jezdit tak daleko jen kvůli jedné písni, a proto jsem vybral jednu z těch známých. Nebyla sice v našem rodném jazyce, ale zněla opravdu dobře. Tyto písně měli rozproudit trochu krve obyvatel, aby zapoměli na starosti a dostali nějakou motivaci do života, vše nejde vidět jen černě. Proto jsem byl taky tady z osobních důvodů abych jim pomohl. " Jdeme na další píseň " Ihned na to jsme konečně začali. Publikum vypadalo celkem spokojeně, myslimže jsem zaslechl i potlesk nebo někoho něco křičet. Soustředil jsem se však na svou píseň a na publikum přede mnou. Já jsem si to rozhodně užíval, obzvlášť u této písně bylo potřeba ukázat nějaké emoce. Dalo by se říct, že momentálně v tuto chvíli je Amegakure živější než ostatní vesnice, jelikož to tu opravdu žije. Doufal jsem, že jim to vydrží i když tady nebudu, ale momentálně tu jsem, takže udělám vše proto, abych je učinil šťastnými.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Nov 01, 2014 7:34 pm

KLON
Ak sa mám priznať, tento koncert bol úžasný. Podľa mňa. A určite i podľa ostatných, pretože vždy, keď pesnička skončila, začali tlieskať, kričať a pískať. Počas pesničiek sa zase rôzne "rozbíjali", myslím to ale v zmysle tanca a skákali. Jednoducho, atmosféra ako má byť.
Ja sama som stála pri jednom stánku a držiac v ruke pivo som sa rozprávala s niekoľkými ľuďmi, pričom som sa sem tam pohupovala do rytmu piesní.
Tešilo ma, že si konečne občania užívajú, popíjajú, smejú sa. To bolo hlavné. Predsa len, nebolo to tak zlé, že som porušila zákaz originálu a Nizashiho vpustila do dediny.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Nov 02, 2014 3:43 pm

Docházel nám čas, který jsme zde měli strávit. Byli jsme tu sice dlouho, ale nic moc jsme nezjistili, kvůli neustálému zdržování ohledně dohodnutí koncertu. Pravděpodobně zaspívám ještě dvě písně a mizím. Možná tu zas někdy něco uspořádám, každopádně měl bych dát nějaké pořádné na závěr. Vzal jsem si tu rychlejší a tu další dám jako závěrečnou. " Už se blíží noc, takže ještě zazní dvě písně a zbytek zase někdy jindy, tak si to užijte " Promluvil jsem k publiku a začal se svou písní. Vše mělo jak má být, lidé se bavili a to bylo hlavní.





Byla tu konečně závěrečná píseň, chtěl jsem tu zůstat déle, ale už i tak se na mě bude Reina zlobit, že mi to tak dlouho trvalo. Dal jsem vše co jsem měl do své poslední písně na Amegakurském pódiu a výsledek byl excelentní. Myslím, že i Amekage z toho má radost. Všichni se samozřejmě snažili ze všech sil, ale začínali býti unaveni, dokonce i kloni. Proto po dohrání poslední písně jsem nechal klony zmizet a naposledy promluvil k publiku. " Tohle je pro dnešek vše lidičky, doufám, že jste si koncert užili. Zas někdy příště, mějte se " Odešel jsem za potlesku a zamířil jsem si to do své šatny. Tam jsem se převlékl a potom vyrazil k Amekage, kde jsem se chystal rozloučit. " Tak a je to. Můj úkol je splněn jak jsem říkal. Chtěl jsem pouze rozveselit váš lid. Možná vás zase někdy navštívím, užijte si zbytek večera a zase někdy naviděnou, Amekage-sama. " Usmál jsem se a odešel k bráně.

/přesun


Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna - Stránka 4 Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru