Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

First topic message reminder :

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Sep 28, 2013 8:02 pm

"Ano, to je...až moc." Povzdechla jsem si a nalila do sebe další pohárek. Poslouchala jsem ho a zamyslela se. Měl vlastně pravdu, já bych taky nejraději někam vypadla, jenže Assasin byl pro mě rodinou, kterou jsem chtěla mít u sebe, nevěděla jsem si rady.
"Rokuro...gomenesai. Já...musím si odpočinou, bohužel alkohol je z nějakého důvodu neučinkující." Protřela jsem si obličej, vzala si bundu a rychle odešla se zaplacením.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Tue Oct 01, 2013 1:50 pm

"Fajn..."
Povedal som s menším úsmevom. Samozrejme som si dal ešte pohárik saké, ale samého ma to v poslednej dobe nebavilo.
Už som pil len obyčajnú minerálku a pozoroval ľudí v baru.
Takto som tu sedel dosť dlho. Nechcelo sa mi ísť nikam. Ešte som si niečo na jedenie objednal. Bol to ramen a celý som ho zjedol. Potom som si popíjal minerálku. O niečo neskôr, bolo dosť neskoro. Potreboval som si ešte zatrénovať aj napriek tomu, že bolo tak podvečer až večer. Zaplatil so ma vydal som sa smerom na cvičisko.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 10, 2013 2:48 pm

Nuž ako zvyčajne som prišiel do hospody u kulhavého poníka. Samozrejme pred vstupom som dačo k Hane povedal.
"Vitaj u kulhavého poníka. Etoo.. neviem prečo sa to tak volá. Nie je to nič nóbl."
Povedal som s úškrnom, otvoril som jej dvere, nech prejde prvá do tejto hospody. Prečo som si vybral práve túto hospodu a nešiel som s nej do nejakej super reštaurácie? Proste ma to napadlo, že práve sem a nič viac som k tomu nepotreboval.
Automaticky po vstupe som si sadol za stôl v rohu, bolo tam najlepšie, čakal som na barmanku.
"A prečo si vlastne v Konohe, keď pochádzaš z Ame?"
Ďalšia otázka, bol som proste zvedavý, preto som sa stále vypytoval. N a chvíľu som zabudol na tie zlé udalosti, čo sa diali v Konohe v poslednej dobe.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 10, 2013 3:07 pm

Celou cestou som k nemu neprehovorila, bola pravda, že som nepatrila k tým príliš ukecaným ľuďom. U Kulhavého poníka? Veľmi nezvyčajný názov pre...Bar. Neviem ako inak som to mala nazvať. Krčmou? Nebola som na niečo také zvyknutá, v Ame boli naše bary na úplne inej úrovni, ale nesťažovala som sa. Mĺčky som si sadla oproti nemu a upravila si tričko. Chcem vám v tejto vojne pomôcť. Nič viac som k tomu nevravela.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 10, 2013 3:21 pm

"Pomôcť nám proti vlastnej dedine?"
Opýtal som sa dosť zvedavo. Čo muselo človeka prinútiť k tomu, aby sa postavil vlastnej dedine? Možno to bola nepríjemná otázka, čo som si ani neuvedomoval.
"A čo si dáš?"
Opýtal som sa ešte predtým, než tu prišla barmanka. Taktiež som si všimol, že Hana nebola príliš výrečná, ale nejak mi to nevadilo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 10, 2013 3:39 pm

Povzdychla som si. Nerada som premýšľala nad tým, že som prakticky zradila svoju dedinu. Ale ja som to musela urobiť, v mene Konan. Vraví sa, že mojou babkou je Konan, ktorá je už dávno po smrti. Pokiaľ teda o nej niečo vedel, musel vedieť i to, že ju zabil Uchiha. Napriek tomu som k nim nepociťovala žiadnu nenávisť či hnev. Verila v Naruta a v to, že je cestou k mieru. To je ten dôvod prečo som tu, hoc ani Naruto nie je medzi živými. Prstami som poklopkávala po stole a druhou rukou som si podopierala hlavu. Mier, ktorý vytvoril a za ktorý položila Konan život, bol narušený. Minulosť sa znova opakuje. Zamračila som sa. Cítim, že to čo robím, je správne. I keď sa už zrejme nikdy nebudem môcť vrátiť späť do svojej rodnej dediny, ktorá už nie je tým, čím bývala. S nástupom nového Amekageho sa úplne zmenila. To, že môj otec bol popravený pre vlastizradu, som nespomínala. Vedela som, že to isté čaká i mňa, pokiaľ sa im niekedy podarí im chytiť ma. Červené víno. Odvetila som sucho, nebola som žiadna alkoholička, ale tak raz za čas si pohárik tohto chutného vínečka dopriať môžem, nie?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 10, 2013 4:05 pm

"Konan? O nej som sa dočítal, teraz, keď si spomínam na jej opis. Ako by to bol opis práve teba. A tiež ovládala papier ako ty! "
Povedal som s úsmevom. Naozaj som čítal niečo z histórie a bola tam spomínaná aj Konan.
"Jej prezývka bola Tenshi, anjel. Asi to naozaj vystihovalo krásu. Dalo by sa povedať, že ty si druhý anjel. "
Pousmial som sa a trošku som znervóznel, ani neviem prečo, ale tak trošku som jej zalichotil a z toho som najskôr znervóznel. Našťastie to prerušila čašníčka so slovami, čo si objednáme.
"Tak mne jeden rámen a doneste tu fľašu čeveného vína s dvoma pohármi."
Pousmial som sa na barmanku a čakal, či si niečo dá aj Hana.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 10, 2013 4:20 pm

Uhm, nie si prvý ani posledný, kto mi to povedal. Je divné tak veľmi sa na niekoho podobať. Zabrblala som, pričom som sa narovnala a a založila si ruky na hrudi. Nadvihla som obočie, keď mi povedal ten...Kompliment. Nebola som na také situácie zvyknutá, ešte sa nestalo, že by mi niekto pokládal komplimenty. Nečudujem sa, vždy som bola taká utiahnutá a chladná. A málokedy som sa s niekým vôbec rozprávala. Nepreháňaj. Nesčervenala som, ani som neznervóznela, čo vlastne bola typická ženská rekcia. Proste som bola pokojná ako baránok. Nič viac si neprosím. Vzhliadla som k časníčke a pousmiala sa.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 10, 2013 4:40 pm

Čašníčka odišla bez slov a mohol som pokračovať v konverzácií.
"Nemyslím si, že preháňam."
Oporoval som jej tvrdeniu, s milým úsmevom.
"Určite si už navštívila hrad, hokageho monumenty a pamiatky v Konohe alebo nie?"
Opýtal som sa, lebo v Konohe boli veľmi pekné miesta, kde sa dalo pozrieť. Myslel som si však, že tam bola, ak je nejaký čas v Konohe.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 10, 2013 5:06 pm

Nevyjadrovala som sa viac už k tomu, nemalo to pre mňa absolútne žiadny zmysel. Preložila som si nohu cez nohu a opäť začala prstami poklopkávať po stole, vyzeralo to, že som bola nervózna, ale vôbec to tak nebolo. Jednoducho to bol zlozvyk, ktorého som sa akosi nevedela zbaviť. Áno, navštívila som a musím podotknúť, že Konoha je veľmi pekná dedina. Pokrčila som ramenami.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 10, 2013 5:42 pm

"Na tejto dedine niečo predsa len je."
Podotkol som a ruky som si založil na hrudi.
"A kde si ubytovaná? V ubytovni alebo v Konohe 2-11? Po prípade 12-15?"
Opýtal som sa zvedavo, trošku netrpezlivo, ale pokojne som čakal, kým sa tu dopraví môj ramen.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 10, 2013 8:34 pm

Nadvihla som obočie, otázky sa z Rokura sypali ako z krhly. No, ech, prenajala som si jeden taký bytík na Konohe 12-15. Som tu len dočasne, hneď po vojne odtiaľ odídem, takže mi to ako dočasné bývanie stačí. Hoc to bola veľmi pekná dedina, nemalo zmysel tu viac ostávať.
Konečne pred nami pristálo to, čo sme si objednali, naliala som si vínko do pohára a odpila si. Chutilo výborne!
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Fri Oct 11, 2013 5:01 pm

"Hneď po vojne... Myslím si, že to nebude tak skoro. A kam vlastne plánuješ ísť po tom?"
Opýtal som sa znovu. Možno som pokládal veľa otázok, no to som nejako neriešil. I keď ma to napadlo či jej to nevadí.
Doniesol sa ku mne aj ramen, samozrejme došla aj fľasa s pohármi, taktiež som si nalial do pohára a odpil som. Bolo dosť dobré.
"Eh... toľko sa vypytujem, ale ešte som sa ani nepredstavil. Rokuro Uchiha."
Nahodil som milý úsmev.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Oct 11, 2013 5:16 pm

No to je pravda. Prejde ešte dlhá doba, než sa tá vojna skončí. Pohľad som presunula k oknu na druhej strane miestnosti a zadívala sa von oknom. Nad tým je ešte priskoro rozmýšľať, nie je isté, či vôbec prežijem. Ľahostajne som pokrčila ramenami, ako keby mi bolo absolútne jedno, či budem žiť alebo nie. Odpila som si z vína, ktoré však na mňa zatiaľ nemalo žiadny účinok. Ani som sa tu vlastne nemienila opiť. Ja som Hana Ichiro.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sat Oct 12, 2013 5:11 pm

"Isté nie je nič, ale sny a plány, ktoré chceme dokázať nás ženú dopredu."
Trošku vážnym tónom som to povedal. I keď stále s menším úsmevom na perách.
"Máš nejakých súrodencov rodinu ?"
Opýtal som sa ďalšiu otázku, naozaj by som mal s tým prestať, ale bol som zvedavý.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Oct 16, 2013 7:15 pm

Vystihol si to. Zabrblala som si popod nos, skoro mi ani nebolo rozumieť. Nebola to pochvala, skôr len taká poznámka. Zdvihla som k nemu prekvapený pohľad, to všetci Konožania sú takí zvedaví? Áno, mám rodinu, matku a jedného mladšieho brata. Pokúsila som o úsmev, a odpila si z pohára. Čo ho také toľko zaujíma? Ešte som sa nestretla s takým zvedavým človekom...Mohol sa ma rovno opýtať, aké ponožky nosím. Nie že by mi to vadilo, to nie, len som proste na niečo také nebola zvyknutá.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 17, 2013 5:07 pm

"Ah, to muselo ťažké ich opustiť."
Povedal som tak trošku tichšie. Vôbec som jej to nezávidel, bola dosť v mizernej situácií, ale tiež som si myslel, že spravila správne rozhodnutie.
Už som si pripadal sám sebe otravný, preto som radšej prestal s otázkami, schmatol som pohár a celý som ho do seba už nalial, bola tam asi polovička. Mal som tu aj ramen.
"Dúfam, že ti to nebude prekážať, ak si dám ramen."
Pokúsil som sa o nevinný úškrn a po chvíľke som začal jesť. Možno som očakával nejakú otázku ja od nej.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 17, 2013 5:39 pm

Povzdychla som si. To áno, ale...Bola by som príliš sebecká, keby som zostala. Musela som to urobiť. Hlavne po tom, čo mi tie svine zabili otca. Nebezpečne sa mi zablyslo v očiach, rýchlo som dopila svoj pohár a pohľad zabodla do stropu. Prečo by mi to malo prekážať? Nadvihla som obočie, snažiac sa upokojiť a potlačiť svoj hnev, čo sa mi nakoniec o našťastie podarilo. Stále som nebola hladná.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 17, 2013 5:59 pm

"No stretol som sa aj s takými ľuďmi, ktorým vadilo, keď som jedol a oni nie. No vlastne keď som sa s nimi rozprával."
Odpovedal som na jej otázku medzi jedlom. Po dojedení som sa usmial. Netrvalo to dlho, ja som dokázal ramen do seba dostať dosť rýchlo.
"V Ame si mala asi dosť vysoké postavenie či nie? Sila a krása je veľmi nebezpečná kombinácia."
Uškrnul som sa a nalial som si víno do pohára. Začal som znova popíjať víno.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Oct 23, 2013 6:22 pm

Možno to boli práve tí, ktorých výchova bola veľmi prísna a ich život bol založený na etických pravidlách. Pokrčila som ramenami. Sama som nemala rada ľudí, pre ktorých tieto pravidlá slušného správania boli zmyslom života. Podotýkam, že nezmyselným. Človek by mal tráviť čas plnohodnotnejšie než len napomínaním druhých a vtĺkaním im do hlavy, čo sa v spoločnosti smie a čo nie. Viac menej áno, dalo by sa povedať, že som bola pravou rukou Amekageho. Vrhla som naňho nahnevaný pohľad. Nebola som ako iné ženy, neprijímala som komplimenty s nápadným červenaním sa. Ocenila by som, keby si si tie svoje poznámky o mojej údajnej kráse nechal len a len pre seba. Myslela som si, že si si všimol, že komplimenty pre mňa nič neznamenajú. Dopila som pohár, avšak ďalej som si už nenalievala. Nemala som v pláne opiť sa.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Wed Oct 23, 2013 7:09 pm

"To som si všimol, ale z mojich úst idú len pravdivé slová."
Pousmial som sa nad ňou. Nahnevaný pohľad a jej vážnosť som trošku nevnímal. Proste mi to bolo fuk.
"A ty nemáš na mňa žiadne otázky? Ja som ťa tu zavalil tolkými otázkami."
Uškrnul som sa a odpil som si z pohára. Všimol som si tiež, že ona si už nenaliala.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 24, 2013 5:48 pm

Nadvihla som obočie. Ak sa mám priznať, pripadal mi teraz skôr ako ten typ človeka, ktorý to, čo mne, vraví každej. Možno práve tento pocit ma bŕzdil v tom, aby som si ho pripustila bližšie k sebe. Prstom som začala opäť poklopkávať po stole. Nie. Jednoducho povedané, momentálne ma akosi nezaujímal, hoc to bol Uchiha. S legendárnym Mangekyom Sharinganom. Vlastne som ani nevedela, prečo tu som s ním. Zvláštne, nechápem ani samú seba. Narovnala som sa a založila ruky na hrudi.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 24, 2013 7:04 pm

"Nedávaš mi na výber."
Uškrnul som sa a hneď som aj začal s rozprávaním o sebe.
"Tak som v Konohe som aj vyrastal, som bez hocijakej rodiny. Vlastne mám menšiu rodinu, pár  priateľov a študenta, samozrejme aj hokageho. Donedávna som mal aj brata."
Pousmial som sa ani som nevedel načo som jej to hovoril, vlastne asi len tak. Asi ju to najskôr ani nezaujímalo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 24, 2013 7:19 pm

Zarazila som sa, keď začal o sebe rozprávať bez toho, aby som sa ho vôbec niečo opýtala. Tí Konožania sú vážne divní. Neviem prečo, mala som taký pocit, že je tak trochu...Namyslený. Ale myslím, že táto vlastnosť je u Uchihov bežná. V mysli mi utkvela práve tá veta "Donedávna som mal aj brata", znamenalo to, že už nežije? Odrazu mi to doplo, na to, aby získal Mangekyo Sharingan, musel zabiť jemu blízku osobu. Póóčkať, ty si zabil vlastného brata? Až mi naskočila husia koža, keď som to vyslovila. Nedokázala by som zabiť vlastného brata, hoc by sa i pridal na stranu zla a sám by sa ma snažil zabiť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 24, 2013 7:39 pm

Bolo to naozaj čudné, že som rozprával sam o sebe, ale stále lepšie než by tu bolo trápne ticho. A pravda bola, že som bol aj trošku namyslený.
"Takmer zabil on mňa, ale prichádzal o zrak. Chcel moje oči, ale na záver sa zabil on sám. Prezradil, že sa chcel uistiť, že som na žive. A nechcel aby som vyvolal Mankekyou sharingan. To sa však stalo."
Povedal som vážne, nechápal som stále načo to urobil, ale tým, že to urobil prebudil sa vo mne Mangekyou sharingan.
"Stále niekoho len strácam. Ešte sa blíži vojna, kto vie kto bude na rade. Možno aj ja."
Zrazu moja nálada poklesla, mal som prísť o zrak a mala prísť vojna. Ja som bol navyše dosť osamelý a pred nedávnom zomrela Shijin. Proste sa mi všetko rútilo. Stále som si to nepriznával, bol som radšej optimista  i keď teraz som si to pred ňou priznal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 6 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru