Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

First topic message reminder :

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 15, 2013 8:26 pm

Nevěděl jsem jestli ta její narážka byl test nebo co ale zareagoval jsem vcelku pohotově. "Ne..takový já nejsem, nikdy bych si nemohl najít holku na jednu noc." Vybalil jsem na ní prvotřídní lež, což ona ale nemohla vědět.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 15, 2013 9:52 pm

Nebyl to test, jen normální otázka a ta jeho odpověď...Bylo mi jasný že to je lež, toto by muž nikdy neřekl.
Hodila jsem do sebe na ex tu colu s rumem a pak ještě saké a to vše zabila vodou. Otočila jsem se k němu a podívala do očí. Nahla se, že jsem u něj byla až nápadně blízko a pak se usmála.
"Všichni chlapi, jsou stejní...sex na jednu noc a pak ádie." Prokoulila jsem očima a odklonila se od něj.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 15, 2013 9:59 pm

Vzdychl jsem si "Ne všichni ne..a už mě neurážej prosímtě." Pousmál jsem se "A nehrkej to tak do sebe..budeš opilá a co já pak s tebou ?" Zaculil jsem se
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 15, 2013 10:04 pm

"Urážet tě?...To bych si ani ve snu nedovolila." Usmála jsme se nevině a na jeho další slova jen zbystřila. "Opilá? To fakt ne..." Měla jsem s tímto fakt problém, já a opít se? Max po 10 saké a to zdaleka nebylo moc. Přeci jen jsem se na něj ale zase podívala a zčervenala...měla bych se odnaučit!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 9:16 am

Zasmál jsem se a objednal nám další várku "Tákže ty tvrdíš že tě nedokážu opít ?" Vyplázl jsem na ní jazyk a pousmál jsem se a natáhl k ní ruku "O co ?" opět jsem na ní vyplázl jazyk
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 9:43 am

"Radím ti dobře...nikdo nechce abych se zrovna já opila." Kouzelně jsem se na něj usmála. Když jsem se tehdy opravdu opila, hospoda skončila během tří minut jako sutiny. Opravdu to nebyl dobrý nápad, ale když si teda myslel že to zvládne...Natáhla jsem k němu ruku a vsadila se s ním. "Fajn, ale pod podmínkou že ty budeš pít taky." Ruku jsem mu stále svírala, čhe...mě neopije ani za boha!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 10:54 am

"Heh" Zašklebil jsem se a napil se a s úsměvem jsem jí naznačil že je na řadě ona. Nevěděl jsem kolik toho vydrží, doufal jsem že méně jak já.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 11:49 am

Napila jsem se hned po něm. Takto to šlo pořád dál, asi už po páté skleničce a pořád jsem byla docela dobrá a vydržela to v pohodě. "Tak co? Opilý?" Jen jsem si do něj trošku rýpla, i když znám spoustu lidí co je po pátým panáku saké opilý. Teď, abych ho dokonale neobrala o peníze jsem to začala raději účtovat na sebe, nebo spíš na svou rodinu...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 12:03 pm

Už jsem pociťoval že jsem trochu přiopilý a to znamenalo že jsem prohrál."Pche..vyhrála si.." vykomolil jsem "Počkej... chvilinku..*škyt*"Až pořádně natrénuju" Obeznámil jsem ji.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 12:13 pm

Nějak jsem nemohla uvěřit že fakt byl opilý o pátým panáku saké. "Fakt? Super, s opilýma je vždycky větší sranda." Zazubila jsem se a napila se raději už vody. To bude chlapec trénovat asi dlouho...chuďato...
Stoupla jsem si, zaplatila ale ztratila balanc a spadla rovnou na Kisukeho. Teprve až na zemi jsem si uvědomila jak na něm ležím a celá jsem zrudla.
"G-g-...GOMENESAI!"
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 12:29 pm

Chtěl jsem něco namítnout, třeba to že nejsem opilej, jen trošičku přiopilý ale v tom se zvedla, zaplatila a najednou byla na mě. Celá hospoda vykulila oči a koukala na nás jak na idioty. "Ehm..néé že by se mi to nelíbilo..jen, no kouká se moc lidí." Plácl jsem a čekal až ze mě sleze abych se taktéž mohl postavit.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Fri Aug 16, 2013 12:46 pm

Díval jsem se, jak na sobě leží a pak se podíval na stůl a uviděl kolik toho vypily. Pche, ti nic nevydrží. Nalil jsem do sebe další sake a pohled jsem od nich odvrátil. Když už se napiju jednou za čas, tak aspoň pořádně. Zazubil jsem se a pokračoval ve své činnosti.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 12:56 pm

Se záseky jsem se porozhlédla po hospodě a vyskočila na nohy, myslela jsem si že teď omdlím. Tolik lidí se na nás koukalo a já neměla ani nejmenší tušení co říct. Z těch pocitů co se ve mě mísily jsem ale nemohla a prostě musela nějak reagovat.
"C-co čumíte?! Nemáte dost svých starostí!" Byla jsem pořád pod náporem stresu, byla jsem celá rudá z toho jak jsem se teď ztrapnila!
"Ehm...asi raději půjdu." Upravila jsem si trošku vlasy a podívala se na Kisukeho, samozřejmě můj výraz v obličeji naznačoval jen jedno...jestli chce jít taky, chtěla jsem se mu omluvit, ale moc lidí na nás čumělo a to jsem nesnášela.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 1:08 pm

Taky jsem se postavil a beze slova jsem šel zaplatit druhou půlku, zeptal jsem se taky kolik byla celá útrata. Vrátil jsem se k ní a promluvil. "Doprovodím tě..co bych to byl jinak za gentlemana. Pousmál jsem se a koukal na ní jak je rudá..taková malá čili paprička.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 1:10 pm

Docela mě to pobavilo...gentleman...myslela jsem že vymřeli už ve středověku. I tak mě to ale potěšilo.
Vzala jsem si tedy mikinu do ruky, podívala se ještě jednou na lidi taky a pak odešla.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Aug 16, 2013 1:14 pm

Mávnul jsem přátelsky na gentlemana a následoval ji. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 2:05 pm

Dopil jsem poslední skleničku a za to všechno zaplatil. Je na čase zase něco dělat. Pomalu jsem se postavil a zjistil, že sake na mě nezanechalo žádné stopy, tak jsem se pousmál a vyrazil směrem ke kanceláři.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 11:36 am

Zas som nejako depresívne došiel do krčmy. Najviac ma štvalo, že som začal rozmýšľať nad tou blbou otázkou. Čo vlastne robím v Konohagakure no Sato? ... Oči uchihov ma pomaly menili, možno som už mal byť zlým. No i tak som si to nechcel pripustiť a sadol som si za pult. Radšej som tu hľadal niekoho, s kým by sa dala dať reč, keď že som naozaj nemal náladu byť práve teraz sám a rozmýšľať nad bratom. Stále mi to nedávalo spávať, proste som potreboval spoločnosť. Nakoniec tu však nikto známy ani normálny nebol, preto som odišiel, ale predtým som si dal pár poharikov saké.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Killunia Sun Aug 25, 2013 9:45 pm

Dorazila jsem do hostince. Sedla jsem si hned k baru. Chtěla jsem teď všechen alkohol naproti na polici hodit do sebe, aby všechny emoce alespoň na chvíli odplavaly někam hodně daleko. Abych aspoň chvíli nemyslela. Nechala jsem si přinést pivo, saké a vodku. Když se mě hostinský zeptal, zda jsem dospělá, má odpověď zněla: "Ano..."
...mentálně, dodala jsem v mysli. Vyrostla jsem již dávno, už před sedmi lety. Mentálně. Takže jsem vlastně nelhala, jen jsem pravdu trochu zamlčela. Tělesná dospělost přeci nehraje roli, když budu navždy v podstatě osmnáctiletá dívka. Fyzicky. Trošku se nad tím podivil, ale jelikož jsem i tělesně vypadala dosti dospěle... Vím, kam se dívá... Hodila jsem po něm vražedným pohledem. Lekl se toho a raději mi podal objednané pití. Saké jsem do sebe hodila hned, pivo jsem si vychutnala. Pak jsem mu zaplatila tím, co jsem u sebe ještě měla. Oddechla jsem si, když to přijal bez větších výtek. Asi to stačilo. S lahví vodky v ruce jsem opustila hospodu a zamířila jsem na ulici upíjejíc každý druhý krok. A že toho nebylo málo. Brzy se mi zamlžilo vidění a zamotala hlava. Prázdnou lahev jsem po nějaké chvíli pohodila stranou, přičemž se rozbila. Na mé tváři se objevil podivný úsměv, skoro nedefinovatelný. Nebyla jsem tak úplně opilá, jen "v náladě". Díky Killunimu byl totiž efekt i tak silného alkoholu o dost... menší. Bezcílně jsem začala bloumat Konohou. Nevím, co jsem hledala a proč jsem to hledala. Prostě něco.


(další přesun :p)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 20, 2013 8:01 pm

Celý deň som sa túlal po Konohe. Večer, keď boli na oblohe vidno hviezdy som prišiel na toto miesto, s celkom na nič náladou. Sadol som si za bar, objednal som si západný nápoj menom whiskey s ľadom a pomaly som ju popíjal. Naozaj pomaly, nemal som v úmysle sa opiť, ale len tak si posedieť pri dobrom pití a porozmýšľať, o živote, ľuďoch. Vypadal som depresívne, samozrejme aj kvôli tomu, že ďalšia osoba, s ktorou som sa aspoň rozprával prišla o život. Naozaj to bol na nič deň. Keď som dopil, proste som zaplatil a vybral som sa preč z hospody.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Sep 26, 2013 4:35 pm

"Pff..." zasedl jsem úlevně za rohový stůl s výhledem na dveře do podniku. Mávl jsem na číšnici a ta už dobře věděla, co bych si rád po tak dlouhém dni dopřál. Během chvilky má objednávka byla na stole, džbán plný studeného piva. Spokojeně jsem se na slečnu s díkem pousmál a udělal si větší pohodlí. Celý den jsem strávil tréninkem v sídle a studováním. Pro sebe jsem si mohl bez výčitků říct, že posedět tu na jednom pro mě byla zasloužená odměna. S milým výrazem jsem tu tak popíjel a nerušeně pozoroval celou hospodu. Nad ničím jsem nepřemýšlel a užíval si pohody.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 27, 2013 6:23 pm

Došla jsem rovnou do hospody, pověsila si bundu na věšák a sedla si k baru. Objednala jsem snad 5 flašek Saké, s neutrálním výrazem jsem se koukala do něma. Měla bych se mu jít omluvit?...Bože můj co mám dělat. Složila jsem si hlavu do dlaní a začala o tom přemýšlet, než mi donesly Saké, hned jsem do sebe dala první rundu.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 27, 2013 6:32 pm

Došiel som až sem s ňou. Taktiež som si zavesil plášť a sadol som si k nej. Objednala toho naozaj veľa. Ja som si vyžiadal tiež saké
"Možno by som ti vedel poradiť, ale najskôr nie."
Povedal som pravdivo a dal som do seba prvý pohárik saké.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 27, 2013 6:51 pm

Po dopití pohárků a zároveň jedné celé flašky jsem se na něj podívala.
"V pořádku, chápu." Řekla jsem vyrovnaně a vybavovali se mi vzpomínky...Asi jsem byla moc tvrdá, nebo ne? Rozhodně jsem o něj ale nemohla přijít, nemohla jsem dopustit aby to dopadlo jak kdysi s Naem.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 27, 2013 9:20 pm

"V Konohe je v poslednej dobe dosť rušno. Každý prežíva niečo zlé."
Poznamenal som pochmúrne a pokračoval som v pití saké. Nič sa so mnou nedialo. Zatiaľ ten alkohol ako by neučinkoval.
"Asi by som mal zmeniť na dlhší čas prostredie, v poslednej dobe mi to tu neprospieva."
Dodal som a naozaj som rozmýšľal, kam by som mohol ísť. Najradšej by som šiel odtiaľto preč. Opustil Konohu na dlhý čas.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 5 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru