Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice Suny

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Nemocnice Suny Empty Nemocnice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

Nemocnice v Suně není nijak velkou budovou, leží ve středu vesnice blízko Kanceláře Kazekage.
Za podmínek, které zde panují se specializujeme na eliminace jedů, protože všude v poušti číhá nebezpečí. Zdravotnictví je jinak standardní, ani nadprůměrné, ale dostačující.
V nemocnici je vždy přítomen personál, spousta sestřiček a doktorů, kteří se o vás postarají!
Nemocnice Suny SandHospital
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sun Sep 01, 2013 3:24 pm

Anbu od Kazekageho nás z bojiska doviedli rovno do nemocnice. Následne sa zas vyparili preč, aby Kazekagemu pomohli v boji, hoc tam toho oni osobne asi veľa nebudú schopní spraviť. Mňa aj Aiko hneď presunuli na lôžka, napojili nás na pár prístrojov, na infúziu, a po vyliečení nejakých zranení nás už len nechali ležať, naberať nové sily a hlavne vedomie...

Ja osobne som bol po tom náraze hlavy ešte dlhšie mimo. Dokonca mi hrozilo aj nejaké postihnutie, keďže taký náraz nebol moc dobrý, ale našťastie, okrem povrchového zranenia, sa mi nič nestalo. Maximálne mi cez čelo dali obväz, čo mohlo vyzerať trošku smiešne, ale to bolo asi jedno.. Nakoniec som začal otvárať oči. Videl som ešte rozmazane a navyše nado mnou bola len čistá stena, takže mi to pripadalo ešte divne, keď som ani netušil kde sa nachádzam. Netušil som vlastne skoro nič, ani to, ako mohol dopadnúť boj.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sun Sep 01, 2013 3:42 pm

Po přesunutí do nemocnice jsem byla stále mimo. Neměla jsem víceméně žádná hrozná zranění až na odřeniny a naraženou ruku když se pode mnou ve vzduchu propadl můj vlastní písek. Obvykle bych to měla už vyléčené než mě dopravili do nemocnice ale ten klon mi vzal Ichiho chakru.
Trhnutím jsem otevřela oči a rychle se posadila, všechno bylo rozmazané a divné. Byla jsem naprosto dezorientovaná a nevěděla jsem co se děje. Na okamžik jsem si myslela, že to byl všechno jen sen než ke mě přišla bolest hlavy a ruky.
Ichi!? Zrychleně jsem dýchala a bála se, že mi nikdo neodpoví. Přece jen jsem si myslela, že mi chtějí vzít...ale to bych neměla už žít. Neodpověděl ale cítila jsem jeho přítomnost, vyhrnula jsem si rychle tričko a když jsem viděla, že tam pečeť pořád je spadl mi kámen ze srdce. Měla jsem ho ráda jako člena svojí rodiny. Rai! Vytrhla jsem si z ruky nějaké hadičky a bolestí zasyčela nadávku na mediky. Hupsla jsem na zem a odhrnula zástěnu. Naštěstí jsem ho nemusela hledat po celé nemocnici, byl ve stejném pokoji.
Promnula jsem si místo na ruce ze které jsem si ty hadičky vytrhla a hlasitě si oddechla.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sun Sep 01, 2013 3:59 pm

Bez pohybu som len sledoval stenu, ktorá sa mi trošku zaostrovala každým uplynutím momentu. Nakoniec som si to aj uvedomil, že ležím v miestnosti, napojený na nejaké blbosti, a že žijem. Slabo som otočil hlavu na vankúši a pozrel som na svoju ruku, kde som mal na tetovaní ešte hadičku a tú som mal zas cez ihlu napojenú do žily. Prižmúril som oči, nemal som injekcie v láske, ale ani som nevládal si ju vytiahnuť z ruky. Následne som podvihol oči a všimol som si Aiko. Sám som si uvedomil, že to mi robilo väčšiu radosť než vôbec to, že som sa prebudil ja. Tikol mi kútik a ostal som na ňu kukať, skúšajúc aspoň trošku rozhýbať prsty, potom som hodlal celé ruky a nakoniec celý trup. Musel som sa proste takto rozhýbať. Ale aspoň som vládal sa trošku pousmiať!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sun Sep 01, 2013 4:31 pm

Když pohnul hlavou a pak se koukl na mě usmála jsem se.
Vždycky jsem si myslela, že mě jen tak někdo neporazí, že na volném prostranství jsem neporazitelná...chyba. To co se stalo v ulicích mi dalo lekci. Vždycky bych měla počítat s něčím neznámým...tentokrát to byla pitomá bariéra.
Byla jsem ráda, že mu nic není...teda že žije. S úsměvem jsem ho sledovala a nevnímala sestřičku, která přiběhla a za nadávání a domlouvání mi bodla zase jehly s trubičkami do ruky. Když odcházela jediné co jsem zaslechla a co jsem od ní vnímala bylo něco na způsob, že se na to vykašle.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Sun Sep 01, 2013 4:44 pm

Tak ako aj ona, ani ja som moc tú sestričku nevnímal. Ale keď odchádzala, pokúsil som sa o tiché zasmiatie, alebo aspoň jedno "heh", keď sa tak sestrička vytočila. Následne som dvihol ruky, potiahol som ich lakťami po posteli a nakoniec som ich trochu pokrčil, aby som sa dokázal na nich oprieť a pomaly sa dvihnúť do sedu. Trochu ma zabolelo v hlave pri tom dvíhaní, ale inak to bolo celkom fajn. Chcel som sa ale posadiť na kraj, čelom k nej, nohy položiť na zem, ale to som ešte tak nestíhal rýchlo spraviť. Teda, skúšal som to, ale išlo to celkom pomaly. Blbá hlava. Na moment som sa zamračil, načo som položil chodidlá na studenú podlahu. Ale bolo to naopak príjemné to zacítiť. Oči som následne po tomto podvihol na Aiko.
"S-Si v... poriadku?" Dostal som zo seba len túto otázku, aj to s nadychnutím uprostred vety, ale dostal! Ďalej som už potom len na ňu upieral zvedavé oči. Šli po nej, takže prehrali, keď tu bola?...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 1:09 pm

Sledovala jsem každý jeho pohyb a po jeho otázce se ušklíbla.
"Rozhodně víc jak ty." Znova jsem se pousmála a sedla si na své lůžko.
Potichu jsem ho dál sledovala a usmívala se. To, že jsme tady oba dva znamenalo, že je někdo porazil? Nevěděla jsem co se stalo ale teď mi to bylo jedno.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 1:27 pm

Opatrne som sa poškrabal vo vlasoch, tak aby som sa ani len nedotkol rany.
Následne som s privretými očami pozrel na Aiko.
"Um, čo sa stalo keď... som padol?"
Spýtal som sa zvedavo, možno vedela viac než ja.
Ale tiež to vedieť nemusela, takže som očakával, že sem čoskoro niekto príde.
Ale kým tu nikto nebol, skúsil som sa pomaly postaviť.
Oprel som sa o posteľ a chvíľku som nehybné stál, zisťoval, či vôbec vydržím na nohách.
Ale vydržal som, tak som nakoniec začal kráčať pomaly k Aiko.
V tvári som mal malý, trochu nevinný polo-úsmev.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 1:35 pm

"No, ta holka se zase snažila Ichiho vytrhnout ze mě do té nádoby, ztratila jsem kontrolu nad pískem a slítla dolů. Pak už nevím co se stalo."
Zamumlala jsem trochu nespokojeně, protože mi vadilo, že mě tak dostali. Kdyby neměli tu pitomou nádobu a netahali ze mě Ichiho ven mohlo to dopadnout jinak. Trochu jsem se zamračila a když se vydal ke mě nadzvedla jsem obočí. Měl by ležet! Stoupla jsem si a udělala krůček k němu.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 1:44 pm

"Možno sa konečne ukázal Kazekage, v ten... takmer pravý čas."
Pobavene som usúdil, fakt bolo už moc, keď nás takto doma napadli.
Už nebolo bezpečne nikde... takmer!
Pri svojich myšlienkach som ešte robil malé kroky dopredu.
Nechcel som ležať, nech bol môj stav hocijaký, ja som proste nedokázal len ležať a nič nerobiť.
Nakoniec som pristúpil pred ňu a miernejšie som sa usmial.
"Som rád, že sa ti nič vážne nestalo."
Pošepkal som a prešľapol som z nohy na nohu, pričom som sa len tak letmo pozrel po niečom, čoho by som sa mohol oprieť, keby som v tom stoji nevydržal.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 1:52 pm

"Jéé to bude keců."
Zamumlala jsem a protáhla kysele obličej.
Potichu jsem si povzdechla a když přišel blíž objala jsem ho.
Zavřela jsem oči a dlouhou chvíli jsem si užívala jeho přítomnost.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 2:01 pm

"Ale nie iba na našu adresu."
Podotkol som, pfe, za toto už sme fakt nemohli!
Zrejme by sa ľudia mali pri bráne viac overovať.
Napriek týmto myšlienkam som sa ostal usmievať, keď ma objala.
Podvihol som ruky a stočil som ich jej okolo pásu.
Následne som privrel oči a vydýchol som, teraz som ju nehodlal hneď pustiť.
Ešte naopak, predsa len som si chcel túto chvíľku vychutnať lepšie, takže som ju slabo na seba rukami tisol.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 3:22 pm

"To doufám."
Zamumlala jsem mu do trička a dál ho pevně objímala.
Z toho otravného kluka, kterého jsem chtěla někde umordovat a zakopat se stala osoba, která pro mě byla důležitá. Po dlouhé době tu byl někdo na kom mi záleželo víc než na sobě. "Jsem ráda, že jsi v pořádku." Zamumlala jsem potichu, pořád jsem si to dávala za vinu. Přece jen šli očividně po mě a ne po něm, byla to moje vina.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 3:31 pm

Prižmúril som oči a kukol som na ňu.
Keď som len pomyslel nato, že ma najprv chcela snáď aj fakt zabiť, keďže som ju furt otravoval... a zrazu sa dialo toto... no, oplatilo sa vtedy neustúpiť.
Tá misia v Konohe bola nakoniec viac než prospešná. Usmial som sa a pravú ruku som jej vplietol do vlasov, kde som ju pohladil. Následne som ešte aj do jej vlasov vtisol bozk, načo som si oprel hlavu o tú jej. Následoval už len spokojný výdych.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 3:35 pm

Ještě chvíli jsem ho spokojeně objímala a pak se odtáhla s vážným výrazem, který měla sestřička když přišla. "A teď zase aspoň sednout nebo uvidíte! Víte jakou nám, sestřičkám přiděláváte práci?" Nafoukla jsem tváře a popostrčila ho k posteli. Pořád jsem se tvářila důležitě jako sestřička a s přísným pohledem ho sledovala.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 3:47 pm

Držal by som ju pri sebe aj dlhšie, ale sama sa nakoniec odtiahla.
Prekvapil ma jej výraz, až príliš vážny a... divne známy.
"Ale ja nechcu." Povzdychol som a pomaly som sa posadil na posteľ, ku ktorej ma postrčila. To mi ale doplo po jej slovách, o čo asi má ísť.
"Sestričky by mali vedieť strpieť všeličo!" Vyhlásil som s menším úsmevom a začal som na ňu kukať. Fajn, posadil som sa, ale ľahnúť som si nehodlal! Aspoň nie nejak normálne, len tak ležať ma totiž nebavilo a zaspať by som teraz ani nezaspal.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 3:54 pm

"Aww neodmlouvat nebo uvidíte."
Zakřenila jsem se a když se nakonec posadil odměnila jsme ho úsměvem. V tu chvíli mi došlo, že mám v ruce zase ty hadičky. Zamračila jsem se a pomalu si jehly s hadičkami vytáhla. Já už to stejně nepotřebovala, Ichi se mnou sice pořád nemluvil ale cítila jsem jak se mu vrací chakra a tím se dělalo lépe i mě.
Promnula jsem si ruku a koukla se zase na něj. "A teď klidný režim a pořádně se léčit." Poručila jsem jakoby to snad mohl nějak to léčení urychlit teď hned.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 4:01 pm

"Čo mi urobíte? Hmm?"
S úškrnom som zvedavo provokačne hodil otázku a pozoroval som ju. Síce ma odmenila úsmevom, viac ako sedenie som jej nehodlal darovať naspäť. Aspoň zatiaľ...
"Pfé... pokojný režim nebude." Opatrne som pokrútil hlavou, keďže nejaké prudšie pohyby hlavy by mi spôsobili bolesť. Nakoniec som sa len nanovo provokačne zatváril a sledoval som ju, už vyzerala, že je úplne v poriadku.
Tešilo ho to, ale navonok to nejak veľmi nedal najavo.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 4:06 pm

"Héé? Vážně to chcete vědět?" Tajemně a významně jsem nadzvedla obočí a nebezpečně se usmála. Dala jsem si ruce v bok a chvíli ho tak sledovala a když řekl, že nebude klidný režim zablejsklo se mi v očích.
"Ále bude.." Pronesla jsem přesvědčivě a vydala se pomalu k němu. Když jsem byla těsně u jeho nohou o které jsem se opřela svýma dala jsem mu ruce okolo krku a trochu se ušklíbla. "Myslím, že tu máme velmi, ale velmi zlobivého pacienta." Zašeptala jsem ale dál nic nedělala.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 4:15 pm

"Podľa toho, čo hovoríte, to asi bude stáť zato... takže jop, chcem." Doširoka som sa usmial, ako mi to tvár dovolila aj s menšími rankami, a naklonil som trochu hlavu. Chvíľku som bol ticho, kým sa nepresunula ku mne.
"Ále, ale!" Pobavene som zamumlal a dvihol som ruky, aby som ich slečne sestričke položil k bokom.
"Vyzerá to tak!" Podvihol som významne obočie tentoraz ja, a nevinne som sa na ňu zaškeril. Následne som nato prešiel svojim jazykom po perách a zvedavo som sledoval jej tvár. Zaujímalo ma, čo také so zlým pacientom chce spraviť, hehe!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 4:26 pm

Když mi položil ruce na boky přimhouřila jsem na chvíli lehce oči a s malinkým úsměvem ho sledovala.
"Tak to je špatné, s tím budeme muset něco udělat. Pacienti musí být poslušní." Naklonila jsem hlavu na hlavu a zatvářila se přísně když si olízl rty.
"Ale, ale. Moc s tím jazykem neprovokujte nebo se Vám o něj postarám." Zakřenila jsem se a trochu se k němu sklonila. Jednou rukou jsem mu opatrně zajela do vlasů a stiskla je v pěstičce aby se sám nepohnul dopředu. "Když budete hodný.." odmlčela jsem se a otřela se o jeho rty svými. "..možná dostanete i odměnu." zašeptala jsem a políbila ho jemně na tvář.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 4:36 pm

"Musia? Nemôže sa spraviť výnimka?" Nadvihol som opäť obočie a privrel som oči, keď sa v podstate vyhrážala na to provokovanie a pritom mi to vyhrážanie skôr padlo ako prijateľná vec. Asi preto som aj opäť vystrčil jazyk von, ale len aby som ho na ňu zo srandy vyplazil.
"Ospravedlňujem sa, ale asi má svoje vlastné myslenie." S úškrnom som usúdil a trochu som privrel jedno oko, keď som cítil jej ruku vo vlasoch. Bolo to síce príjemné, ale bolo to blízko tej hlavnej rany, takže to trošku zabolelo. Ale nie moc, nevadilo mi to, o moment to totiž aj tak prešlo. A i tak ma zaujalo viac to, ako sa mi otrela o pery, pošepkala lákavú vec a ešte mi vtisla aj bozk na tvár.
"Odmenu jó? To znie zaujímavo." Pošepkal som a trochu som vystrel nohy, aby som nimi mohol päty zaháknuť na jej lýtkách a zároveň si ju tak popostrčiť bližšie k sebe. Už som len nevinne nahodil úsmev.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 5:10 pm

"Ne to se teda nemůže." Našpulila jsem nesouhlasně rty, když zase provokoval s jazykem přimhouřila jsem oči a výhružně se koukala do těch jeho. "Provokovat sestřičky se nevyplácí." Upozornila jsem ho a když si mě popostrčil blíž pousmála jsem se.
"Mmm ale vy zatím hodný pacient vážně nejste. Vypadá to, že odměna Vás mine." Zašveholila jsem sladce a přejela si schválně pomalu jazykem po rtech a vyzývavě ho sledovala.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 5:18 pm

"Tak oddnes môže." Uškrnul som sa a to aj napriek tomu, že sa mi tak kukala do očí. Vyhrážanie z nej snáď teraz aj chŕlilo. Ale mne to nevadilo, ešte to bolo aj milé.
"To asi áno, ale teraz ide o moju sestričku!" Vyhlásil som pobavene a naklonil som hlavu na pravú stranu. Potom som sa zarazil.
"Minie? Tééh, tak to né." Pokrútil som hlavou a chvíľku som sledoval teraz jej jazyk, ako si prešla po perách... schválne pomalým tempom! Prižmúril som oči a dovolil som si ju teda ešte pevnejšie objať.
"Ták, čo si teda želá moja milá sestrička aby som robil, hm?" Zvedavo som sa spýtal, ak som mal byť dobrý... tak za tú odmenu som to teda chcel risknúť!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 5:24 pm

Vítězoslavně jsem se usmála když se nakonec zeptal co chci aby dělal. To znamenalo, že jsem vyhrála. "Tak hlavně žádné odmlouvání.." Lehce jsem přimhouřila oči a jemně ho políbila na špičku nosu. "..žádná namáhavá práce.." pokračovala jsem a políbila ho na druhou stranu tváře než poprvé. "..jediné co můžete je odpočívat a být hodný na sestřičku." Přivřela jsem oči a přejela mu pomalu špičkou jazyka po jeho spodním rtu.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru