Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Suny

+7
Hiroshi Siakhi
Jenova Tatsumaki
Shinji
Takao Hanare
Kaiji
Sabaku no Aiko
Akasuna no Sasori
11 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice Suny Empty Ulice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:14 pm

Ulice Suny NisabureLocation-SunagakureMainVill
Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a vyhlášené párky v rohlíku.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Jul 16, 2013 5:43 pm

Šourala jsem se ulicemi s pohledem zabořeným do časáku, takže mi lidé museli uhýbat jinak bych do nich narazila. Zaujatě jsem otočila další stránku a šla dál. Zajímavé.. Cestu ke stánku s Dangem jsem znala líp než svůj byt takže dostat se tam by neměl být problém.
Stále s pohledem zabořeným do časopisu jsem zatočila doprava a trochu přidala, protože mi zakručelo v břiše. Stánek byl ode mě už jen pár kroků, zavřela jsem časopis a cestou ho hodila do koše. Plynulým pohybem jsem vytáhla z kapsy peněženku a zastavila se před stánkem.
"Čtyři porce prosíím."
Zazubila jsem se na prodavače.
"To to sníš zase všechno sama?"
Zvedl ke mě oči zatímco připravoval mou objednávku.
"Um, jistě...o jídlo se s nikým nedělím a zároveň nejsem poskok abych ho tu byla objednat za něj."
Ušklíbla jsem se a podala mu peníze. Jídlo bylo pro mě všechno, byla jsem si jistá, že bych za dobré jídlo položila i život.
"Pff holka s tebou je to těžké."
Povzdechl si prodavač a podal mi tašku s objednávkou.
"Jó, já vím. Mějte se."
Mrkla jsem na něj a odkráčela pryč, vlastně jen pár bloků. U nejbližšího nízkého domku jsem se zastavila a vyskočila na střechu. Spokojeně jsem si sedla na kraj a spustila nohu dolů. Protáhla jsem se a hned se pustila do jídla. Mmmm boží... labužnicky jsem přimhouřila oči a dál si pochutnávala zatímco jsem sledovala lidi pode mnou.
_______________________
Ah...vlastně kage!
Došlo mi po chvíli a snědla jsem Dango, zbyla poslední porce. Seskočila jsem ze střechy a s poslední porcí Danga kráčela pryč omrknout Kazekageho. Přece jen, jsem ve vesnici po delší době tak bych se měla ohlásit.

~přesun~
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Thu Jul 18, 2013 2:52 pm

Dotrepala jsem se zase ke stánku s Dangem a zářivě se usmála na prodavače. "Jsem tu zááás" Oznámila jsem a sledovala jak mi jako vždy dělá čtyři porce. Ah...zapomněla jsem tam ten batoh. Ále to nevadí, vyzvednu si ho pak. Mávla jsem nad tím rukou a vytáhla peníze. Čhe začínám být švorc. Nespokojeně jsem nafoukla tváře a s kývnutím si vzala svoje jídlo. Sedla jsem si na schody které vedli k nějakým dveřím a začala dlabat.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 6:56 pm

Prechádzajúc sa mierim po ulici, možno uvažujúc, čo zas vyviesť aby som zahnal začínajúcu nudu. Pritom sa ale aj tak bavím tým, že občas "nechtiac" pri chôdzi kopnem trošku piesku na okoloidúcich. Buď si to nevšimnú alebo na mňa vražedne pozrú, v tom druhom prípade vždy radšej pridám do kroku. Je to však asi tak zábavné ako to znie, čiže nič moc. Preto si cestou povzdychnem, sem tam sa poobzerám po ľuďoch, ktorých by som pieskom mohol zasiahnuť a inak len furt mierim rovno. Púť ale zastavím, keď sa ako zázrakom pred mojim zrakom zjaví Dango-stánok. A keďže ako milovník všetkého dobrého nemôžem ísť okolo a nekúpiť si aspoň jednu porciu, som sa pri stánku zastavil a s narastajúcou chuťou som sa pozrel na predavača. Tomu bolo tiež jasné, že to nebude malá objednávka... O moment nato som už v ruke držal dve špajle, na oboch vlastniac po štyri guličky Danga, do ktorého som sa pustil. Teraz som už ani nikam nekráčal, len som sa oprel o stĺpik vedľa stánku a tam si pochutnával. Aj tak som ešte nezaplatil, nemohol som predsa tomu chudákovi predavačovi ujsť. Hoci by som rád, ale to by som si u neho pokazil mienku! Takže som stál na mieste, vnímal jeho prebodávajúci pohľad a vychutnával som si jednu guličku za druhou. Zaplatiť som samozrejme hodlal, ale najprv som chcel dojesť!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 7:09 pm

Už nějakou tu dobu jsem měla svoje jídlo v sobě a čučela přímo na ten stánek.
Mám..nemám...mám...nemám. Vedla jsem momentálně krutý vnitřní boj.
Měla jsem hlad to jo...ale dneska jsem si jich koupila už dost a..vlastně komu to vadí.
Vyskočila jsem na nohy a hnala se přes ulici ke stánku skrz lidi.
Pár jsem jich srazila ale omluvila jsem se!
Sice za běhu ale co. "Ještě jednou čtyři porce!"
Zastavila jsme se před stánkem a letmo se koukla na Raijina.
"Aish, sem nikdo kromě tebe nemusí ani chodit. Díky tobě slušně vydělávám." Ušklíbl se prodavač a začal mi připravovat za dnešek už  třetí objednávku.
Zajela jsem si rukou do vlasů a rozpačitě se uchechtla.
Vytáhla jsem svou pidi peněženku, která byla hlavně pidi aby se mi vešla do kapsy kraťasů a podala mu penízky.
Když měl hotovou první porci vzala jsem si od něj špejle a celou jednu narvala do pusy. Polkla jsem a následovala druhá. Stačila minutka a něco...a měla jsem v rukou jen prázdné špejle. Hodila jsem je do koše a čekala na další. Muheheh
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 7:20 pm

Len som sa letmo sem tam díval po ľuďoch, pravdaže Dango malo ale prednosť, takže tam šla moja pozornosť najviac. Kto by takú pochutinu nevnímal? Pokračoval som v jedení, no to som na chvíľu prerušil, keď k stánku prišla ďalšia osôbka. Aj tú som vlastne len tak letmo prebehol očami, načo som ale viac kukal nato, ako rýchlo sa toho svojho Danga zbavila. Stiahol som pohľad na svoje, ktoré tak rýchlo teda fakt neubúdalo a nafúkol som si trochu líca. Vzplanula vo mne menšia súťaživosť, hoci netuším prečo, šlo tu len o jedenie Danga! No nič, aspoň trochu ma to prinútilo sa s tým tak nebabrať ale jesť to s trošku lepším tempom. Dovolil som si ale aj pokukujúc po tom, ako rýchlo zje to dievča svoju druhú porciu, či sa mi to náhodou len nezdalo a nevytvoril som si súťaž len sám v hlave. To by bolo totiž už trošku zvláštne. Ale podľa slov predavača tu chodieva často, no budem to brať ako zvýhodnenie a hotovo! Jediac ďalšiu guličku som si ale uvedomil, že predavač zo mňa mohol stiahnuť pohľad. Len som sa tak obzrel, kade ľahšie by sa dalo utekať, no asi vo mne ešte nejaké to dobro k druhým zostalo, keď som si to rozmyslel a ostal som na mieste. Odnesie si to teda iný podnik, čo už...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 7:41 pm

Vzala jsem si další dvě špejle a zopakovala to co předtím, během chvíle už jsem je házela do koše a promnula si ruce.
Yosh další sem! Zatímco jsem opět čekala koukla jsem se na toho vedle jak se podezřele rozhlíží.
He?.. přesně takhle jsem vypadala já když jsem chtěla zdrhnout bez placení.
Udělala jsem dva menší kroky a stála přímo před ním, sice byl větší a vypadalo to celkem komicky ale to mi nevadilo. "Jestli utečeš sama si tě najdu."
Zašveholila jsem sladkým hláskem a usmívala se jako sluníčko což k tomu co jsem právě řekla moc nešlo.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 7:55 pm

Naďalej som si pochutnával a pravda, aj som sa sem tam rozhliadol po možnostiach, no fakt som nechcel ujsť! Ale pre istotu sa rozhliadať môžem, keby niečo! Ale vlastne, načo som hľadal dôvody, veď mi ich netreba. Tak som si sám pre seba pokrčil ramenami a spozornel som, keď som hneď za obrazom paličky s Dangom zazrel niečiu siluetu. Dvihol som hlavu a siluetu som začal rozpoznávať, nakoniec som v nej spoznal práve tú osobu, ktorá ma donútila myslieť súťaživo. Správne, ona za to mohla! Ona, to všetko ona! xD Čakal som, že len pozdraví či niečo poznamená, no nakoniec mi pohrozila, ešte aj takým úplne od-veci tónom.
Niekto je tu téda všímavý. Zamrmlem s tým, že sa zas pozriem na svoje jedlo. Neviem či by ma síce prenásledovala fakt, veľa ľudí, čo mi to tiež vravelo v podobných situáciach nakoniec nič nespravili, takže ju som taktiež nebral príliš vážne. A keby to aj vážne myslí, tak by som teda riskol v pohode to, že by ma hľadala. Síce neviem, čo také by mi spravila, no neprekážalo by mi to zisťovať. A ešte by som aj možno ušetril!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 8:02 pm

Další porce byla hotová, jen jsem natáhla ruku a dál stála na místě.
Po jeho poznámce jsem slupla Danga z jedné špejle a polkla.
"To si piš.." Vykouzlila jsem andělský úsměv a zároveň mu nehezky bodla tu špejli do žeber a dupla na nohu.
Nechala jsem dopadnout špejli na zem a vrátila se před stánek kde jsem snědla Dango z té druhé a čekala na poslední porci.
Prodavač se jen trochu pobaveně usmál když to viděl a pokračoval v přípravě.
Mohl si být sakra jistý, že bych ho pronásledovala..zas takový bezbranný andílek jsem nebyla.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 8:14 pm

S jedným podvihnutým obočím som sa pozrel, ako dostala ďalšiu porciu, načo som konečne dojedol tú svoju, nechajúc si jednu špajlu v ruke a tú druhú som pustil na zem. Vtedy sa zase tak milučko a anjelsky usmiala, pričom do mňa pichla jednu špajlu. Keďže som na sebe mal len tenkú košeľu, tak som to cítil jak na holej koži, ale hádam ma nejaká tyčka nedonúti, aby som sa mykol! Vydržal som bez pohybu, až kým s tým neprestala a vrátila sa pred stánok, tých porcií mala ozaj véééľa. Vtedy som sa zoširoka uškrnul.
Ak budeš takto postupovať ďalej, bude prekvapenie, keď doženieš nejakého starého dedka s palicou. Poznamenám na jej adresu, načo sa začnem prešmatrávať po vreckách, aby som našiel tú chuderu peňaženku. Budem rád, keď tam vôbec nejaké peniaze budú. Pomyslím si vzhľadom k tomu, že nejaký ten dlhší čas som už na misii nebol. Možno dôvod nejakú... nie, vlastne nie, ja mám predsa vlastné misie! No čo, raz aj tak po nejakú zájsť musím. Ale tým som sa teraz nejako nezdržiaval, vytiahol som peňaženku a začal som z nej vyťahovať presnú sumu. Mal by som ešte dostať zľavu za to, že vôbec platím. Bonus za správanie. Pomyslel som si pobavene pri vyťahovaní...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 8:30 pm

Vzala jsem si poslední porci a tentokrát si to vychutnávala a jedla po jedné kuličce.
Pak jsem trhla hlavou a koukla se na něj.
"Překvapení spíš bude až tě dostane malá holka."
Poznamenala jsem a vrátila se k vychutnávání si poslední porce.
Při druhé kuličce mi zakručelo v břiše jako bych vůbec nic nejedla. Ticho tam!
Odstoupila jsem trochu od stánku aby bylo před stánkem volno a jedla.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 8:38 pm

Hodil som peniaze predavačovi a peňaženku som schoval, následne som sa oprel o stĺpik za chrbtom a začal som sa rozhliadať, chcelo to nejakú akciu. Lenže ta keby aj nejaká napadla, to by teda nebolo zlé! Trochu som si povzdychol a s takým provokačným úsmevom som začal otravovať ľudí pohľadom, niektorých som možno ešte aj od stánku odpudil. To je za trest pre predavača, že sa mi jeho zákazníčka vyhráža! Čo mi pripomenulo...
Čo ty si vlastne tu? Stánkový colník či čo? Spýtal som sa, keďže tu len stála a napchávala sa, potom sa za mojich predpokladov niekomu vyhrážala a zas sa presunula k stánku, aby sa mohla napchávať ďalej. Mňa tým pádom zaujímalo čo tu robí, ak len toto, tak aj môj život je teda lepší... a to je fakt čo povedať.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 8:50 pm

"To tě nemusí zajímat." Odsekla jsem a hodila jednu špejli do koše a vrhla se na další.
Když jsem to dodlábla spokojeně jsem hodila špejli opět do koše a mávla na prodavače.
"Tak zase zítra."
Usmála jsem se na něj, prošla okolo toho trolla a spokojeně si vykračovala k obchodu s Rámenem.
Zalezla jsem dovnitř a objednala si.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 9:01 pm

"To ťa nemusí zaujímať". Zopakujem po nej, napodobňujúc aj jej tón a ironicky si odfrknem. Ten pohľad s úsmevom, ktorým som obťažoval okoloidúcich, som nakoniec uprel na ňu keď začala odchádzať. Nemal som akciu, no jedna mi dopla celkom ľahko. Akonáhle bola už trochu ďalej odo mňa, vykročil som za ňou. Cestou som zase nejako ľuďom robil do prieku, je už jedno ako, až som sa zastavil pred Rámenom, do ktorého zašla.
To si zo mňa robí srandu, že? Trochu hlasnejšie sa spýtam, síce len samého seba, no zato sa na mňa obzrie teda ďaleko viac ľudí.
Nečumte. Zašomrem k nim, samozrejme tak nespravia a rovno zaleziem do Rámenu, nech ich pohľadom ujdem.
To s tým zaujímaním sa si uhádla teda pekne mimo. Ozvem sa jej zrazu spoza chrbta, odhadujúc v hlave či si objednala 3 alebo 5 misiek. Nakoniec to nechám na tom vyššom čísle, zároveň aspoň môžem aj otravovať, ako to mám tak rád. A veru že som neotravoval niekoho teda dlho! Takže si to aspoň vynahradím. Nahodím otravne-provokatívny úškrn, s ktorým sa pozriem nielen na ňu, ale opäť aj na ostatných ľudí, ktorý mi prídu pod zrak.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 9:06 pm

Když jsem za sebou zaslechla jeho hlas protočila jsem očima a nic neřekla.
Takové lidi to přestane bavit když budou ignorováni.
Připomněla jsem si v duchu a pustila se do první misky kterou přede mě strýček postavil.
Když jsem dojedla odšoupla jsem jí a hned dostala další.
Mmmm to je dobrý.
Spokojeně a naprosto ignorujíc toho chlápka jsem dojedla další a vzala si třetí.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 9:19 pm

Sadol som si k nej, mohla pokojne ignorovať, ja som zas vedel to, že každý ignorant má hranicu, a tie ja vždy prekračujem, takže čo to vôbec riešiť. Oprel som si hlavu, prižmúril oči a začal som sledovať, koľko tých misiek nakoniec bude.
"Hmm, mal som skôr tipovať tú trojku." Zamrmlem, keď si vezme v rade už tretiu misku a začnem sledovať, či si objedná aj ďalšie, alebo v stávke prehrám proti mne samému. No to je fuk, aj tak pri nej ďalej sedím a kukám na ňu ako puk, môže si ignorovať koľko chce, otravy ako mňa sa zbavuje ťažko!
"Tak čo to si, hm? Verejne takto chodíš po podnikoch a vyjedáš zásoby? Tipujem, ak hej, tak s tým určite len začínaš. Za dlhší čas by ti totiž isto už nepostačila ani táto stolička." Len tak jemne a slabo ťuknem nohou do stoličky, na ktorej sedí aby som upresnil čo myslím, načo sa viac uškrniem a sledujem ju aj naďalej.


Naposledy upravil Raijin Akasuna dne Sun Jul 21, 2013 7:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Jul 19, 2013 9:27 pm

Když jsem dojedla i tohle odsunula jsem misku a odfoukla si ten otravný pramínek zase z obličeje. Prokřupla jsem si prsty a v ignorování pokračovala, přisunula jsem k sobě další misku a tentokrát to snědla rychleji, stejně tak další...a další..a další.
Při poslední jsem se koukla na strýčka a zvedla palec nahoru.
"Dobré jako vždy, zítra přijdu." Usmála jsme se a zvedla se, nic jsem neplatila, protože jsem nemusela...muhehe. Vyšla jsem na ulici a koukla se do peněženky. "Kam teď? " Zamrmlala jsem si pod nos. Hlavně nechoď už na jídlo.. Hlasitě jsem si povzdechla a šla dál. "To není fér."

~přesun~
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Jul 19, 2013 9:34 pm

Zostal som nejakú chvíľu sedieť a kukať, ako tu vystriedala ešte viac misiek než som bol schopný tipnúť. To mala jaký žalúdok preboha?! Len som trochu neveriacky pokrútil hlavou a zvedavo som nadvihol obočie, keď bez platenia vyšla von.
"Hm, diskriminácia." Zašomrem si, každý iný platí, a keby ten starý rozmýšľa, tak na nej ešte aj zbohatne! No viac som sa radšej, aj zo slušnosti, k tomu nevyjadroval a vyšiel som von za ňou, akoby to bolo už zvykom chodiť stále za ňou, čo sa ale s jej ignoráciou možno aj stane.
"Takže ďalej sa hráš na bobríka mlčanlivosti? Vidím, že ťa to veľmi baví." Poviem, viac menej len pre seba keďže ona len mlčí a pravdaže ju následujem, nech mieri kdekoľvek. Možno by som sa k nej aj vlúpal ak by to bolo potrebné...

Presun
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Aug 23, 2013 8:12 pm

Zastavila jsem se před restaurací a počkala až Rai dojde.
Zatím jsem dovnitř nešla a spokojeně se křenila.
"Běž první."
Kývla jsem ke dveřím a strčila ruce do kapes.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Aug 23, 2013 8:21 pm

Ešte k tomu, čo vravela pri bráne som sa nestihol vyjadriť, ale ani som sa nevyjadril.
Sama musela vedieť, že papá viac než veľa, nemuseli sme to ani rozoberať! xD
Zastavil som sa pred nejakou reštauráciou.
"Hm? Prečo?"
Zvedavo som na ňu zaklipkal očami, ale nakoniec som teda otvoril dvere a vstúpil som dnu.
Následne som sa otočil a obzrel som sa po stole, zároveň ale aj tak bočne kukol na Aiko.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Aug 23, 2013 8:24 pm

"Jen tak.."
Pokrčila jsem rameny a když vcházel vytáhle jsem ruce z kapes a chytla ty jeho kšandy.
Absolutně jsem si nemohla pomoct, držela jsem je a jak šel natáhla je.
"Gomen!"
Dopředu jsem se omluvila a pustila. Spokojeně jsem se zasmála a vešla za ním. Ještě, že on mi nic podobného dělat nemohl.
Sedla jsem si k volnému stolu a hned začala chrlit objednávku na nejbližší obsluhu.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Aug 23, 2013 8:32 pm

No jasné... že ja som zabudol na to najpodstatnejšie!
Zas mi nimi pleskla a navyše ma aj prekvapila, takže to boli ako dve rany naraz!
Potichu som si povzdychol, alebo skôr zaskuvíňal, načo som dvihol pohľad plný pomsty na ňu.
Ale to ona dávno už objednávala jedlo, v čo som len dúfal, že to nebude fakt veľká objednávka.
S hlááásnym povzdychom som si sadol k nej.
"Fakt ťa to tak baví?"
Pískol som nespokojne a oprel som si hlavu.
Ja som si neobjednal nič, na veľký účet mi postačí aj ona xD.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Aug 23, 2013 8:39 pm

"Jo.."
Odpověděla jsem mu a dál jsem ani nemukla, protože jsem řped sebou už měla rámen.
Spokojeně jsem si přičichla a olízla se, dál jsem nečekala ani minutku a jedla.
Jako další byla další polívka, ááá další polívka, á překvapivě..další polívka.
Objednala bych si další jenže to už  jsem měla před sebou další objednávku.
Mmm sushi.
Slastně jsem přivřela oči a pustila se do jídla.
Když jsem v sobě měla už půlku všimla jsem si, že si nic neobjednal.
"Nemáš hlad či co?"¨
Zahuhlala jsem překvapeně a nadzvedla obočí.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Kaiji Fri Aug 23, 2013 8:46 pm

"Pfe."
Odfrkol si, načo už len znudene sledoval, ako menila jedno jedlo za druhým.
Toto by malo ísť fakt do telky alebo čo, lebo to nebolo možné.
Len sa trošku uškrnul a mierne pokrútil hlavou, a len sa takto kukal.
Občas sa pozrel aj inde, ale to len keď sa niečo v reštaurácii pohlo.
"Um, no, ani nie... veď najem sa doma."
Uškrnul som sa a len som trochu pokrčil ramenom, až tak hladný som nebol, takže som vedel vydržať.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Fri Aug 23, 2013 8:52 pm

"Se nedivím, že jsi takové pískle když nejíš."
Rýpla jsem si do něj a pokračovala v jídle.
"Tebe by přepral i genin."
Pokračovala jsem v rýpání a lehce zlomyslně se zakřenila.
Jednou rukou jsem si namotala pramínek vlasů na prsteníček a protočila očima.
Už je to nějaký dlouhý..
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Suny Empty Re: Ulice Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru