Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice Suny

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Nemocnice Suny

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

First topic message reminder :

Nemocnice v Suně není nijak velkou budovou, leží ve středu vesnice blízko Kanceláře Kazekage.
Za podmínek, které zde panují se specializujeme na eliminace jedů, protože všude v poušti číhá nebezpečí. Zdravotnictví je jinak standardní, ani nadprůměrné, ale dostačující.
V nemocnici je vždy přítomen personál, spousta sestřiček a doktorů, kteří se o vás postarají!
Nemocnice Suny - Stránka 2 SandHospital
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 5:32 pm

Zahliadol som ten jej úsmev, došlo mi, ako to mohla brať, ale hocikedy som mohol byť zas zlý, takže sa ešte nemusela tešiť!
Následne som ale stíchol a počúval som, čo všetko mi chce povedať. A možno som aj viac vnímal to, čo po každých slovách robila než jej slová samotné, ale to bolo predsa jedno. Po jej poslednom prejdení jazyka po mojej pere som si následne oblízol pery aj ja a pousmial som sa.
"Budem odpočívať, keď budem pod stálym dozorom." Šepol som nevinne a tak nepriamo som jej fúkol na pery, ale to len vydýchnutím. Za to ma ani nemohla nejako potrestať, mohlo sa mi trebárs... ťažšie dýchať, tak som vyfúkol viac vzduchu!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 5:37 pm

"S tím se počítá, takového problematického pacienta nesmíme nechat bez dozoru." Odpověděla jsem mu a varovně přimhouřila oči. Přejela jsem mu konečky prstů po zátylku a dál ho objímala okolo krku. "A když bude náš pacient extra hodný možná mu zařídíme domácí léčbu." Zakřenila jsem se a políbila ho, tentokrát dlouze a procítěně.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 5:42 pm

"V tom prípade sa na oddych dám." Odvetil som potichu a pozorne som si všímal jej tvár. Zacítil som ale aj jej prsty na zátylku, našťastie to žiadnu bolesť nevyvolalo, začo som bol aktuálne dosť rád. Len som teda viac natiahol ruky, aby som ju objal pevnejšie.
"To by som bral." Šepol som natešene, taká možnosť by sa mi páčila! Ale aktuálne som i tak mal dosť pozornosti od tejto zlatej sestričky, od ktorej som práve dostal bozk, už dlhší. Privrel som oči a začal som jej ho nežne oplácať.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 5:53 pm

Vychutnávala jsem si jeho rty a po chvíli zapojila i jazyk. O trošičku víc jsem se na něj natiskla a za trest, že mě provokoval jsem ho jemně kousla do jazyku. Opatrně jsem se rty přesunula na jeho krk a jemně ho líbala. I kdyby nebyl hodný stejně bych sestřičky ukecala aby ho pustili do domácího léčení abych ho mohla při nejmenším mučit! "Ajaj.. vypadá to, že se sestřička nechala unést." Zašeptala jsem mu do ouška a pousmála se.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 5:59 pm

Privreté oči som čoskoro zavrel úplne, a bozk som si vychutnával čo najviac to šlo. Keď ma do jazyka trošku uhryzla, na moment som jazyk stiahol, ale asi to bolo aj vhodné, lebo sa práve zosunula na môj krk. Nadvihol som hlavu a pootvoril som oči, načo som sa trochu pousmial.
"Úprimne... také unesenie sa mi páči." Potichu som sa ozval po slabom zachvení, ktoré mi spôsobila iba tým, že sa mi priblížila k uchu a tak to zašepkala. Nakoniec som pootočil hlavu k nej a zrakom som začal študovať jej tvár.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 6:19 pm

"Mm ale měla bych si zachovat profesionalitu." Zašeptala jsem a naposledy ho políbila na krku. Trochu jsem se odtáhla a zase se mu koukla do očí. Spokojeně jsem se usmívala a pak zase přimhouřila oči. "Tak ty můj drahý paciente, přežiješ tu noc nebo mám začít přemlouvat mé kolegyně?" Zakřenila jsem se a naklonila zvědavě hlavu na stranu.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 6:24 pm

"Možno by to šlo oboma smermi." Zamumlal som a sklonil som hlavu zas do normálu, keď mi už vtisla na krk posledný bozk. Zadíval som sa jej do očí a usmial som sa.
"Buď začni prehovárať... alebo ťa dnes v noci navštívi utečenec z nemocnice." Pobavene som odvetil a privrel som oči. Nemocnice som už samotné neznášal, nieto ešte ležať tu, sám... celú noc... s tými ihlami v rukách... bože, ja som ich mal ešte furt! Začal som to radšej ignorovať a sústrediť sa na Aiko, na ktorú som sa usmial ešte viac než najprv.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 6:29 pm

Zakřenila jsem se a naposledy ho krátce políbila. Pak jsem zmizela z pokoje na chodbu. Odchytla jsem si tam první sestřičku, kterou jsem tam potkala a začala do ní hučet a vykecávat jí díru do hlavy. Po chvíli jsem se vrátila se sestřičkou za zády. Sedla jsem si na svou postel a sledovala jak sestřička s rezignovaným výrazem vytahuje jehly z jeho ruky a kontroluje zranění. Nakonec si hlasitě povzdechla a odešla. "Hehé~ a teď mi budeš do konce večera děkovat." Zakřenila jsem se a postavila se na nohy.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 6:37 pm

Po bozku Aiko zmizla niekde na chodbu. Ostal som sedieť a potichu bubnovať prstami po posteli, pričom som kukal zas na tie ihly v mojej ruke. Ale nevedel by som to nejako vytrhnúť ako Aiko a ešte riskovať, že by mi to tam zas vpichli... no radšej som si počkal na návrat Aiko a dokonca aj sestričky. Zvedavo som na ňu čučal, kým nakoniec zas neodišla. To už som mal ihly z ruky preč a zrejme som bol už aj skontrolovaný.
"Hééh, za toto ťa, keď mi bude už lepšie, pozvem na hocičo, čo budeš chcieť!" Spokojne som vyhlásil a obzrel som sa po zvyšku svojho oblečenia. Bol som tu totiž vo svojej spodnej vrstve, bez trakov, a navyše už len v bielej košeli, čo mi tu dali. Zvyšok mojich vecí bol niekde na stoličke, kam som sa akurát kukol.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 6:47 pm

Spokojeně jsem se usmívala a koukla se na stoličku kde měl oblečení. Mě sestřičky nechaly to co jsem měla v boji, takže jsem byla trochu víc ušpiněná. Odřenina na tváři zmizela, stejně tak malé oděrky co jsem měla po těle a ruka už vůbec nebolela. Díky Ichi.. hodila jsem po Raiovi jeho věci a pak mě něco napadlo. Ichi se mnou sice stále nemluvil ale pořád tu byl. Cítila jsem jeho rozmrzelost ale doufala, jsem že mě doma nenechá ve štychu. Došourala jsem se ke dveřím a opřela se o ně.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 03, 2013 6:53 pm

"Díky." Uškrnul som sa a obliekol som si zvyšok vecí, zároveň hodiac tú nemocničnú košeľu na posteľ. Už som len pomaly vstal, prešiel som si po ruke, kde som mal ešte malé stopy po ihlách, načo som prešiel opatrne až k dverám, kde bola Aiko.
"Ták, môžeme?" Pousmial som sa pri otázke a letmo som kukol aj na chodbu, keby tam bol nebodaj niekto iný, kto by mohol namietať, že idem preč. Ale aj keby, už som bol pustený! A kým by si to vyriešili s tou druhou, už by som s Aiko zdúchol preč xD.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 03, 2013 7:06 pm

"Jistě."
Pousmála jsem se a vzala ho za ruku. Pomalu jsem se vydala spolu s ním chodbou pryč z nemocnice a pak ulicemi ke mě domů.
~přesun~
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Hebi Sat Apr 12, 2014 8:52 pm

Do nemocnice se přířitil nejkrutější ze všech postav. Byl vysoký, ramenatý a svalnatý. Odhodil kápi, měl delší hnědé vlasy. Youton no Doji byl slavný bojovník z linie Tsuchikagových potomků. Zastavil se před nemocnicí.
"Youton...KAKAZAN!" Nemocnice Suny - Stránka 2 Kakazan

Pod nemocnicí se země zatřásla. Pukla a pohltila nemocnici láva, celá v plamenech.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Suny - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru