Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amekageho kancelář

+15
Assasin Senju
Rokuro
Reina Kana
Sakura Haruno
Tobiru Senju
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Hakuei
Rei Casius
Yorimi Sonoe
Fili RyoGui
Hana Ichiro
Yoshita Kanen
Uchiha Madara
Hanzō Salamandr
19 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Amekageho kancelář Empty Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 6:02 pm

,Velká oválná budova svým stylem vybočující od ostatních, na jejím předku je znak Ame
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sun Jul 28, 2013 10:29 pm

Seděl jsem jako obvykle dlouho do noci v kanceláři do které neměl nikdo až na pár vyvolených povolený vstup. Žádnou návštěvu jsem již neočekával a tudíž má maska ležela vedle mě na stole. Byl jsem oděn akorát v přilnavém tričku které rýsovalo mé svaly ale také obvazy po boji jež se odehrál před pár dny. Ame nebyla vesnice která potřebovala příliš papírování a proto jsem měl narozdíl od ostatních kage volnější režim, byla schopná se postarat sama od sebe. Ve vesnici jako každý den pršelo a já zamyšleně hypnotizoval dveře při čemž jsem kontroloval ulice Ame pomocí mé velmi často používané techniky
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 28, 2013 10:37 pm

TETSUYA - Jigokudō

Bola to už nejaká doba, odkedy sa odohral onen pre mňa dosť významný súboj. Celý ten čas som však trávil v Amegakure, čo som na sebe aj dal poznať potom ako som doslova vtrhol do dverí, ovešaný rôznymi suvenírmi.
"No teda, kto by si bol pomyslel, že bude Ame až tak bohatá!" povedal som na pozdrav so širokým úsmevom na tvári. Za normálnych okolností by som sa sem mal problém dostať, avšak moje špionážne a transportačné techniky mi to podstatne uľahčovali. Stál som teda už opäť, po druhýkrát, rovno naproti Hanzovi. Narozdiel od nášho prvého stretnutia som však tentokrát neprišiel zbytočne vyvolávať spory, iba sa porozprávať.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sun Jul 28, 2013 10:41 pm

Poklidným pohledem jsem se na něj podíval
"zase ty... myslel jsem že už se neukážeš"
pověděl jsem jako bych jej nečekal a zbylé dny nesledoval a neměl poblíž něho vždy několik shinobi
"tentokrát by jsi měl vážit svá slova, pochybuji že jsi si za tak krátkou dobu našel náhradu za ty dva...."
pohrozil jsem mu
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 28, 2013 10:46 pm

TETSUYA - Jigokudō

Na Hanzove upozornenie som samozrejme patrične reagoval.
"To je fakt, náhradu za ty dva som si doposiaľ nenašiel... ale to určite viete. Stavím sa, že ste ma nespustili z očí," prehovoril som s úsmevom a už sa aj chystal na započatie diplomatického jednania.
"Budem k vám teda úprimný. Prichádzam z ďaleka, aby som s vami dohodol istú pomerne podstatnú maličkosť. Dovoľte mi vám ale predtým položiť otázku," prerušil som sám seba s úmyslom spýtať sa niečo, čo ma samotného zaujímalo.
"Prečo ste ešte stále neuzavreli žiadnu mierovú dohodu s inými dedinami? Ste jedným z mála väčších ninja národov bez akejkoľvek poistky... aký máte dôvod na túto vašu samostatnosť a neutralitu?"
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sun Jul 28, 2013 11:02 pm

zjevně je dobře informovaný
"Odpověď je jednoduchá ovšem před ní si něco ujasněme... pokud se podíváme na Konohu je zde silný vůdce schopný podlých činů, Kiri zase vládce děvče na které bych se bál poslat své chuniny aby ji omylem nezabili... to samé další vesnice, ve kterých jsou jiní kage s jiným charakterem a jiným chováním, řídící si svou vesnici, povězme že by došlo k onomu mírovému spojení všech vesnic... ale, nebylo by to vlastně jenom mírové spojení všech vůdců ? které za vesnici jednají, co ostatní členové vesnice... všichni ti jounini, chunini, genini a obyčejní vesničané... chtějí všichni z nich mír ?...  a i kdyby, pokud bychom tedy přehlídly fakt že zde vždy budou lidé nesouhlasící s mírem, mírová dohoda bude pouze kus papírů který je možný vždy roztrhnout, jak mám vědět že se slečna mizukage špatně nevyspí a ráno na Ame bude pochodovat armádá z kiri, ne .... míru nelze dosáhnout nějakým podepsáním papíru, mír se musí vybojovat, vesnice musí být sjednoceny, ti co nebudou souhlasit musí být odstraněni a tomu všemu musí vládnout pouze jeden jediný vůdce. Takto lze dosáhnout 100% míru a proto ta samostatnost a neutralita..."
konečně jsem po dlouhé řeči domluvil, zahleděl jsem se na něj a sledoval jeho reakce
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 28, 2013 11:13 pm

TETSUYA - Jigokudō

Vypočul som si jeho pomerne zmysluplné odôvodnenie a ihneď aj reagoval. Došlo však k akejsi zmene. Úsmev mi totiž úplne zmizol z tváre a môj pohľad vyzeral z ničoho nič podstatne serióznejší, skoro ako keby som sa behom krátkeho okamihu zmenil na nejakú úplne inú osobu.
"S tým môžem jedine súhlasiť. Táto dočasná fraška nevynahradí to, čo mnohí slepo nazývajú "mierom". Ten na prvý pohľad neuskutočniteľný stav je možné dosiahnuť jedine za predpokladu, že o všetkom rozhoduje iba malá skupinka jednotných ľudí. I napriek tomu, že sa tieto dva výrazy navzájom na prvý pohľad vylučujú... ak niečo história dokázala, tak práve to, že jedinou efektívnou utópiou je paradoxne práve mnohými opovrhovaná dystópia. Konečne nadišiel čas na zjednotenie všetkých ninja národov... a zverenie všetkej moci a zodpovednosti do rúk jediného vodcu. Mohol by si to byť pokojne aj ty," začal som mu na počudovanie prakticky z ničoho nič tykať.
"Každopádne... určite si si vedomý toho, že niečo tak veľké bez pomoci nedosiahneš. Prišiel som sem v mene Otogakure s jasným zadaním úlohy - uistiť sa o tom, že si to skutočne ty, legendárny Hanzo Salamander, potvrdiť si tvoj zámer a navrhnúť dočasné spojenectvo," konečne som sa dostával k veci.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sun Jul 28, 2013 11:28 pm

Mávl jsem rukou
"nestojím o to být onen legendární vůdce celého sjednoceného Světa... nicméně..."
prohlédl jsem si jej a po delší odmlce pokračoval
"spojenectví s Otogakure mi přijde moc unáhlené, povězme že informace o vaši vesnici mám téměř nulové, je mi jasné že ve vaši vesnici máte uživatele rineganu, po té co jsem si několikrát přehrál souboj který se odehrál mi bylo vše jasné a to vše potvrdilo tělo, které jsi mi zde nechal"
zamyšleným pohledem jsem nespouštěl pohled z Tetsuyi
"mám dvě podmínky, za prvé:
přeji si aby semnou osobně Oto sdílela svá nejhlubší tajemství, chci vědět kdo je můj spojenec a za druhé:
chci pojistku, která mi zaručí že mi nebude vražena kudla do zad... oplátkou za to povězme, vám bude otevřena pokladna Ame ze které budete moci libovolně čerpat"
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 28, 2013 11:42 pm

TETSUYA - Jigokudō

Náš rozhovor sa začínal uberať tým správnym smerom. Potreboval som však udať na správnu mieru, čo presne si pod tým spojenectvom vlastne Otogakure predstavuje.
"To znie celkom dobre, ale... bol by som nerád, aby to skončilo len u pokladne. Keď už sme pri tých tajomstvách, tak teda na rovinu... v blízkej budúcnosti sa chystáme na vojnu a boli by sme veľmi radi, keby sa k nám Amegakure pridala a podporila nás nielen finančne, ale aj vojensky. Rovnako samozrejme učiníme i my a napokon sa spoločnými silami dopracujeme k tomu skutočnému mieru. Nechcem aby si sa rozhodoval tu a teraz... vypracuj svoju časť spojeneckej dohody, pričom my tak učiníme tiež... pokojne tam zakomponuj aj tú svoju poistku... a príď pre mňa za mňa i so svojimi najsilnejšími mužmi do Oto. Tam ti ukážeme naše "tajomstvá" a doriešime spojenectvo priamo s Otokagem," podal som mu svoj návrh a pomaly sa už ponáral do zeme s očividným úmyslom pre tentokrát odísť.
"A nemaj obavy, nechystáme tam žiadnu pascu. Určite ti došlo, že to, proti čomu si sa ocitol v boji, bola iba časť mojej sily. Keby som ťa chcel pripraviť o život, urobím to fér. Budem ťa teda čakať. Dúfam, že sa ešte uvidíme, a to v dobrom," dodal som už len na záver a definitívne zmizol. =) PRESUN (=
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Yoshita Kanen Thu Aug 01, 2013 11:36 am

Přišla jsem ke kanceláří Amekageho staly tam ostrahy.Zaklepala jsem. Pane Hanzo,rada bych si o něčem popovídala,mohla bych vstoupit dovnitř?. Řekla jsem nemoc klidnim hlasem.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Thu Aug 01, 2013 3:42 pm

"jistě... vstup"
promluvil jsem ke dveřím a následně se i s židlí otočil zády k nim, za mnou místo zdi bylo velké skleněné okno ze kterého byl výhled na část Ame
už jsem málem zapomněl že tu máme i geniny
zamrmlal jsem si uvnitř hlavy a vyčkával až vstoupí
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Yoshita Kanen Thu Aug 01, 2013 5:45 pm

Ve šla jsem do místnosti a vídě jsem židlu otočenou k velkemu oknu. Pochopitelně jsem měla strach nejenž je to vůdce ,ale i slavný shinobi. Uklonila jsem  řeklas jsem neklidným hlasem  :.Omlovam se,že  vás ruším ,ale chtěla bych si o něčem prodiskutovatDívala jsem se do země.Měla jsem docela strach.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Thu Aug 01, 2013 6:17 pm

Pomalu jsem se otočil na křesle zpět, můj výraz byl jako vždy vážný nahánějící strach... na obličeji jsem měl nasazenou záhadnou masku jejíž důvod mnozí neznali
"poslouchám"
pronesl jsem klidným hlasem jež budil respekt
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Yoshita Kanen Thu Aug 01, 2013 6:29 pm

Podívala jsem se před sebe a sledovala jsem jak se pomalu otáčí na křesle,měla jsem strach až se mi klepaly nohy. Dívala jsem se Amekagovi do očí at vidí ,že to myslím vážně a řekla jsem ustřešením hlasem Zdravím vás,mé jméno je Saku Suiren jsem geninem naší vesnice,to jste si určitě všiml.Měla bych jednu prosbu.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Thu Aug 01, 2013 6:41 pm

pod maskou mi na tváři lehce cukl sval
"tak konečně pověz o jakou věc se jedná"
obrátil jsem oči v sloup a po té zpět na ní, své mírné rozčílení jsem poté umírnil hlasitým klepáním prstů o stůl
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Yoshita Kanen Thu Aug 01, 2013 6:48 pm

Račí jsem to rychle vyklopila, protože jsem mu asi začínala lest na nervyChtěla bych se zeptat jestli ve vesnici není nějaký shinobi který umí zacházet s jehlicemi,velmi rada bych se je naučila používat. trošičku jsem se pousmala
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Thu Aug 01, 2013 7:01 pm

"několik by se jich našlo, záleží na tom jestli mají čas a dostatek trpělivosti"
přestal jsem prsty vydávat otravný prst a místo toho jsem si založil ruce na hrudníku
"zítra buď doma, někoho ti pošlu"
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Yoshita Kanen Thu Aug 01, 2013 7:10 pm

vnitru jsem se radovala .Pousmala sem a odpověděla Děkuju mnohokrát že jste mě vyslyšel. Uklonila jsem se a pomalou chůzí jsem odešla pryč z kanceláře a zavřela za sebou dveře.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 05, 2013 8:45 pm

Na chodbe sa ozývalo šušťanie...Pripomínalo to trepotanie tisícok motýlich krídel...Amekage sa ani nenazdal, a cez medzierku pod dverami sa mu do kancelárie začali predierať stovky drobných motýľov.
Ktoré sa spojili a...Odrazu som tam stála ja. Neutrálny výraz na tvári, ako vždy. Dobrý deň, Amekage-sama... Prehovorila som chladným hlasom, dívajúc sa von oknom. Už zase pršalo. Nevadilo mi to, výhoda pre mňa. Prišla som si sem po nejakú prácičku. Bolo mi jedno čo to bude, len som sa proste chcela zbaviť nudy. Nebavilo ma stále doma vysedávať na zadku. Zamyslený pohľad som tentoraz presunula na Amekageho a trošičku prižmúrila oči.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Mon Aug 05, 2013 9:54 pm

hmm, řeči o tom že vypadá jako Konan byli pravdivé..
"jedna mise by tu byla... vydáš se do Oto přímo za samotným vůdcem, předáš mu dopis který bude určen jen pro jeho zrak a vyčkáš na jeho odpověď a po té se i s ní vrať "
vytáhl jsem ze stolku kus papír na který jsem cosi chvilku psal, následně jsem papír vložil do obálky tu zalepil mou vlastní pečetí a dopis rukou posunul k okraji stolu
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 06, 2013 1:53 pm

Zdvihla som ruku, obálka i s listom vyletela do vzduchu a pristála na mojej dlani. Hai, Amekage-sama. Tak teda zatiaľ dovidenia. Otočila som sa a vypochodovala z kancelárie. Napokon som vyšla i zo samotnej budovy.
Na chrbte sa mi z papiera sformovali papierové krídla, prudko som sa vzniesla do vzduchu a odletela niekam preč... (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Fili RyoGui Sun Apr 20, 2014 2:07 pm

Klon přišel a dal dopis pod dveře.
Spoiler:
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Apr 29, 2014 8:57 pm

S tichým "puf" se na Amekageho stole objevila ještěrka se znakem Kumogakure a s dopisem připevněným v postroji na zádech.

DOPIS:
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 8:54 am

Dorazil k Kancelaří a začal pozorovat Shinobi co tu běhali. Jestli není někde skulinka, kde by se mohl protáhnout ale marně. Nebylo možný se tam dostat bylo tam moc Shinobi. Bylo to, že je mrtví předchůdce nebo opravdu nechce být novy Amekage rušen. A začal přemýšlet, jak se tam mohli dostat přece to nejde aby někdo zvenčí se dostal tak daleko a ani ho neviděli. Jak byl zamyšlený uviděl skulinku tak se propletl dovnitř, ale tam byly další lidi. "Ale no to snad ne…." Sotva se dostal dovnitř a hned byli další lidi na chodbě tak to vzal ke stěny a zase ven. Bylo to celkem rychle, takže snad se dostal zase ven, aby ho neviděli.  "Sakra to nejde, teda jde ale pro genina asi nemožné." Většinou pracuje v klidných situacích, kde není tolik rozruch. A rozhodl se, že se vrátí k Filimu.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Sat May 10, 2014 9:33 pm


Súčasný vodca Amegakure strávil vo svojej novej kancelárii už pomerne veľa času. I napriek tomu však ešte stále trval na tom, aby k nemu nepúšťali len tak niekoho, pričom o misie a ostatné záležitosti týkajúce sa chuuninov a geninov nechával starať sa jouninov. Sám teda v prvom rade zhromažďoval potrebné informácie o svojich dedinčanoch a potenciálnych sokoch, ktorí by sa mu s postupom času mohli stavať do cesty. Niet najmenších pochýb o tom, že ho jeho terajšia moc pomaly začínala ovládať. Aby toho ale na to všetko nebolo málo, nemohol sa za žiadnu cenu zbaviť myšlienok týkajúcich sa posledných udalostí.
Tse... nechápem, aký malo zmysel, že tí zm*di položili životy... a že dopadnem ako tí naničhodníci, ktorí sa ani len nedokážu postarať o dedinu? Blbosť... prehrával si po celý ten čas v hlave posledné slová, s ktorými sa s ním Hakuei lúčilo. V jeho očiach totiž konal správne. Jeho celoživotné ambície mu už pred hodnou chvíľou zatemnili mozog a bolo isté, že sa naňho skôr či neskôr všetko zrúti.

Pravdou ale bolo, že i potom, ako sa s Akeshim Hakuei rozlúčilo, minimálne jeden člen ešte i naďalej pretrvával v dedine. Vzhľadom na to, že bol sám, súčasného vodcu Amegakure ani len nenapadlo z čohokoľvek ho upodozrievať. Mal preto okrem iného aj možnosť nepozorovane preskúmať každičký kút budovy. To sa v konečnom dôsledku rozhodne vyplatilo, keďže natrafil na niečo veľmi cenné.
Takže predsa len boli chýry o tom, že *ho* v minulosti dostal Hanzo, pravdivé, pomyslel si a ihneď sa chopil objavenej zbrane. Jednalo sa o pravý, nefalšovaný Bashosen, ktorý sa do rúk Amegakure dostal takmer ihneď po Salamandrovom oživení. Ako náhle ho však už vo svojej ruke zvieral jeden z pôvodných členov Hakuei, nemal ani len najmenší dôvod i naďalej zostávať na tomto večne upršanom mieste.

=) PRESUN (=
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru