Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amekageho kancelář

+15
Assasin Senju
Rokuro
Reina Kana
Sakura Haruno
Tobiru Senju
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Hakuei
Rei Casius
Yorimi Sonoe
Fili RyoGui
Hana Ichiro
Yoshita Kanen
Uchiha Madara
Hanzō Salamandr
19 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 6:02 pm

First topic message reminder :

,Velká oválná budova svým stylem vybočující od ostatních, na jejím předku je znak Ame
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Nov 28, 2014 8:03 pm

Sedela som si na stole, popíjala kávičku, mala som mierné kruhy pod očami, viditeľne som bola unavená. Mala som toho už na dnes dosť, vonku sa už zotmelo, bol večer. Zima je o chvíľu tu.
Ako som tak relaxovala, premýšľala som nad mnohými vecami, dokonca i nad tým, kedy ma príde Seito navštíviť. Prudko som sebou trhla, keď som začula klopanie a začala prudko kašľať, pretože mi tá káva zabehla. Kurnik šopa! Zanadávala som potichu, keď to prešlo a ja som sa opäť narovnala. Kto tu mohol prísť o takom čase? Vstúpte! Zvolala som, pričom som sa posadila aspoň trochu normálne, pretože som tam doteraz sedela pokrútená jak paragraf.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Fri Nov 28, 2014 8:26 pm

Jakmile Konohagakure no shinobi uslyšel vyzvání ke vstupu, vešel. Pohled na Amekage jej trochu zarazil, jelikož nečekal u tak vysoce postavené osoby, že bude sedět na stole, ale konec konců je to její kancelář, a tak ať si v ní dělá cokoli si zamane. Důležité pro posla nyní bylo to, aby hlavně on působil slušně se vším všudy, když nepřišel jen tak s ledajakou zprávou. Na začátek mírná úklona s frází: "Dobrý večer přeji, Amekage-sama."  Nechtěl toto celé protahovat, jelikož považoval za nezbytné říct vše, co měl v plánu, Amekage v jak nejkratším čase. Okamžitě po pozdravení a uklonění začal.

"Posílá mě osobně Nanadaime Hokage. Jak jistě víte, Konoha se nenachází v nejlepší situaci, když v jejím čele zasedá rada, která je značně ovlivňována ambicemi jednoho člověka, Kentara-dono." Samotná Amekage měla příležitost se s Kentarem již samotná setkat a určitě si byla schopna všimnout těch jeho přetvářek, které nevěstí nic dobrého. "Hokage-sama se již pravděpodobně do funkce nevrátí, jelikož dokument, jenž podepsali všichni významní představitelé politiky Konohagakure no sato, a kterým byl na oko dočasně sesazen, mu to neumožňuje. Rozhodl se tedy na chvíli odcestovat, respektive se k tomu chystá." Jistěže se nebude jednat o jen tak ledajakou cestu. Jakožto Nanadaime Hokage se určitě nebude ve světě shinobi flákat a svůj volný čas využije pro dobro nás všech.

"Potřebuje ale, aby se někdo v době jeho nepřítomnosti ve vesnici o vesnici postaral. Rada ale případné zvolení Kyuudaime Hokageho přísně kontroluje, a taktéž si nenechá z čela vesnice svého člověka jen tak odklidit, ale Hokage-sama se podařilo přesvědčit část rady na vybrání dalšího nástupce, jim navrženého. Rada v tomto je ale dosti vybíravá, a proto se nemůže jednat jen tak o někoho." Amekage možná již napadlo, proč pak to vše ji posel mluví, ale copak to jde zvolit Amekage navíc i Hokagem? Nebudou to brát občané Konohy nebo Ame nějak špatně? Ame s Konohou v poslední době úzce spolupracuje, jako by se již jednalo o jednu vesnici, jmenováním Amekage by to bylo oficiální, navíc již nikdo nebude moci vznášet námitky na Konohu, že ovládá Ame, když hlavní představitel Ame bude vládnout Konoze. Býti Kagem není ale o vládě, ani o ochraně vesnice... je to o službě lidem. "Hokage-sama navrhl vás a rada to vidí jako krok ku předu. Zlepšení ekonomických podmínek obou vesnic a lepší šance obstát proti tlaku ostatních vesnic." Ame byla známa tím, že se nachází uprostřed velkých shinobi vesnic, takže se v minulosti stala místem, kde mocnosti světa řešili násilně své spory. S tím jak se to v tomto světě vše vyvíjí, se můžeme k tomuto navrátit, a už jen proto bude lepší Ame více zabezpečit, třeba už tím, že jmenujeme Amekage Hokagem.  Pro teď jsem svůj proslov ukončil, ale samozřejmě ještě nebyl konec. Je toho toli, co říct, ale tak málo času! ... žel.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Nov 28, 2014 8:44 pm

Prehliadla som si chlapíka, ktorý vstúpil, od hlavy po päty a odzdravila sa mu. Dobrý večer prajem. Bola som predsa slušne vychovaná kunoichi, musela som to urobiť, aj napriek mojej momentálnej lenivosti niečo robiť, dokonca i rozprávať.
Zamračila som sa, keď prehovoril. Vypočula som si jeho preslov, neskákala som mu zbytočne do reči. Čím viac ale rozprával, tým viac som sa tvárila udivenejšie. Skrátka, bolo to pre mňa prekvapením, keď mi potom narovinu oznámil, že ma Hokage navrhol ako jeho nástupcu. Doslova som naňho vyvalila oči a chvíľu naňho len tak čučala. Následne som si odkašľala. Rozumiem. Zamrmlala som. Verila som Assasinovi, avšak tomu divnému starému páprdovi za stolom ani náhodou. Prišiel mi taký falošný a nemyslím si, že mal nejaké dobré plány, skôr som sa obávala toho, že plánoval niečo nie príliš dobré i pre Ame, a to som nechcela dopustiť. Na chvíľu som sa zamyslela, mohlo by to byť výhodné pre obe dediny, vzťahy medzi nimi by sa zlepšili tak, ako nikdy. Takže, takto. Nechcem Assasina sklamať, rovnako ako nechcem nechať Konohu a tak povediac i Ame v rukách toho človeka. Postavila som sa ladne na nohy. Ame by tak mohla prosperovať, rovnako ako Konoha, takýto vzťah by bol prospešný pre obe dediny. Povzdychla som si. Stále som ale bola na pochybách, pretože byť hlavou tak veľkej dediny ako Konoha...Je strašne veľká zodpovednosť, nikdy by som si ale neodpustila, keby som to nechala tak. Tak teda fajn, súhlasím s tým rozhodnutím.Dodala som napokon tichým hláskom a jemne sa usmiala. Bola som rada, že mi Assasin tak dôveroval.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Sun Nov 30, 2014 12:58 pm

Posel Konohagakure no sato si po odpovědi Amekage pořádně oddych. Nerad by totiž zjistil, že celá tato cesta do Ame byla jen ztráta času, když Nanadaime Hokage-sama v něj vkládal veškerou svou důvěru. Věděl totiž že se na Amekage může kdykoli obrátit s prosbou o pomoc, navíc když to prospěje i její vlastní vesnici, proč to nepřijmout? "Vyřídím to Hokage-sama." Odvětil posel Amekage, a pak se pustil do další nutné části k vysvětlení ohledně dostání Amekae-sama na post Kyuudaime Hokageho.

"Je potřeba aby jste se v brzké době dostavila do zasedací místnosti v Konohagakure no sato. Pokud vše půjde podle plánu, bude tam i přítomen Hokage-sama s části rady, která toto jeho rozhodnutí podporuje. Tam se pak dozvíte vše ostatní ohledně vašeho jmenování na post Hokageho." Jisté již bylo, že se hana stane Hokagem, ale bylo potřeba zařídit tu formální část, na které jsou potřeba přítomni všichni, kteří se shodli neoficiálně na jmenování Hany Kyuudaime Hokage. Snad to vše vyjde... v zájmu Konohy a celého světa, neboť Kentarovy úmysly jsou zákeřné, podlé a podle osobní zkušenosti hádám, že se jedná o ten typ muže, který by nejraději ovládl celý svět. 

"Budeme se na vás Amekage-sama v Konoze těšit." Řekl mile posel. Toto bylo z jeho strany vše. Nyní byly na řadě veškeré možné Haniny otázky k jejímu jmenování Hokagem. Pokud řekne, že vše pochopila, už se nebude nic opakovat a pojedeme už na ostro bez generální zkoušky.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Nov 30, 2014 6:54 pm

Jemne som sa usmiala. Bola to viac menej pozitívna správa, i keď som stále mala pochybnosti, že nebodaj niečo dokafrem a...Stane sa niečo hrozné. Musela som si ale začať veriť. Assasin mi dôveroval. Nesmela som ho sklamať.
O to sa nemusíte báť, dorazím tak skoro, ako budem môcť. Presunula som sa k oknu a uprela pohľad na upršané ulice Ame. Zvykla som si na to pochmúrne počasie. Dokonca som si ho obľúbila.
Premýšľala som nad tým, aká bude reakcia Kentara. Od začiatku mi nebol sympatický, a myslím, že ani ja jemu nie. Bude sa musieť stiahnuť, to bolo isté. Ja sa budem tešiť na vás. Pootočila som k nemu hlavu a opäť sa naňho usmiala. Milovala som Konohu. Bola pre mňa mojim druhým domovom, na ktorom mi záležalo viac, ako na sebe samej. Nemala som otázky, všetko mi bolo jasné, akurát som ohľadom toho potrebovala vyriešiť pár vecí. Ale to zvládnem. Snáď.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Mon Dec 01, 2014 1:32 pm

"Pro teď se s vámi loučím. Pokud vše půjde podle plánu, budu přítomný u vašeho jmenování." Samotný konohagakure no shinobi doufal, že vše půjde podle plánu. Když se všechno povede, Kentaro pocítí na politickém bojišti v Konoze tvrdou nekompromisní porážku. Jak se asi bude tvářit, když to zjistí? Doposud totiž o tomto nevěděl, a podle mého názoru ho bude s tímto nejlepší obeznámit až po tom, co to provedeme. Kdyby to věděl dopředu, ještě by se pokusil Amekage odstranit, jelikož to vypadá na jediné pro něj přínosné východisko. 

"Na shledanou." Posel se rozloučil, a pak se již vydal pryč. Amekage-sama neměla očividně žádné otázky, co se týče jejího jmenování Kyuudaimem, takže má práce tady končí. Na ceremoniálním jmenování Amekage Hokagem přítomný však budu, a to protože mou přítomnost si vyžádala rada pro případ, že by se něco semlelo, a pak také někdo to Kentarovi dát vědět musí... v Konoze jsem známý poslíček svou spolehlivostí. (PŘESUN)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 01, 2014 7:40 pm

Samozrejme, dovidenia. Len čo opustil moju kanceláriu, sadla som si do kresla a pokračovala v popíjaní kávy. Zaujímalo by ma, či ma Konožania, ak nenastanú nejaké problémy pri mojom menovaní, ma za svojho Hokageho prijmú. Aj keď vzťahy medzi Konohou a Ame boli lepšie než kedykoľvek predtým.
Pustila som sa do potrebnej práce, ktorú som v minulom poste spomínala. Potrebovala som toho toľko vyriešiť, aby som aspoň častočne vrátila ekonomiku Ame do starých koľají. Napriek jej úpadku po minulých udalostiach, na tom Ame bola stále lepšie ako ostatné dediny, pomaly sa spamätávala a ľuďom svitalo na lepšie časy.
Po niekoľkých hodinách to už všetko bolo vyriešené, preto som neváhala a vytvorila svoj klon, ktorý to tu počas mojej neprítomnosti jakž takž udrží. Sama som si na seba navliekla čierny plášť a vyšla z budovy, kde sa mi na na chrbte vytvorili obrovské krídla a s pomocou nich som prudko vzlietla do vzduchu, kde som okamžite zamierila do Konohy. Takýmto spôsobom sa tam dostanem oveľa rýchlejšie, ako keby som sa tam mala trepať po vlastných. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Wed Jul 08, 2015 7:36 pm

Konečně jsme došli až k budově, která architektonicky vůbec nekorespondovala se svým okolím. Jednalo se o budovu Amekage. Složila jsem svůj deštník a lehce se o něj opírala jako o vycházkovou hůl. Náš cíl je na dosah.

Bylo více než zřejmé, že kancelář Hany bude prázdná, avšak tato budova skrývala mnohem více kanceláří a v jedné z nich se musela nacházet osoba, zodpovědná za vedení vesnice v době nepřítomnosti Amekage. Skutečně tomu tak bylo. Stačil letmý pohled na ceduli, která visela na stěně naproti vrátnici. Usnadnila mi orientaci a já věděla kam jít.

Stoupala jsem po schodech vzhůru spolu se svým doprovodem. Duo nebezpečných sourozenců se možná cestou trochu pošťuchovalo, avšak dokud se nemínili zabít, nebo způsobit skandál, nechávala jsem jim v jejich projevech celkem volnost. Vedle jejich věrnosti jsem si cenila i charakteru, kterým oplývali, neboť měli vzácný dar strhávat na sebe pozornost. Díky nim jsem mohla být neviditelným stínem, hlídajícím jejich záda, nebo alespoň na okamžik uvěřit tomu, že jsem pro své okolí i v tomto těle neviditelná.

Stanuli jsme před dveřmi, které jsme hledali. Byl podvečer a z oken už do místnosti neproudilo žádné světlo. Okenní tabule dávaly proniknout jen zvuku neutuchajícího deště. Zablesklo se. Zvuk hromu neměl zpozdění ani desetinu sekundy. Když dozněla bouřná árie, zaposlouchala jsem se ještě více. Za dveřmi jsem slyšela tlumené hlasy. Tušila jsem komu patří, avšak nevěděla jsem, co je to za lidi. Ať už jsou zlí, dobří, nebo třeba šílení, dnes je čeká velký zlom v jejich životech. Ještě stále o tom nemají sebemenší tušení. Ale za minutu to bude jinak. Za pár vteřin se naše pohledy střetnou. Zaklepala jsem.

Jaké změny nám tento večer přinese? Z velké části svůj osud ovlivní několika málo slovy, která vyřknou v následujících minutách. Mohou způsobit to, že v poklidu zůstanou ve své kanceláři a budou pokračovat ve své práci jako vždy. Nebo v této místnosti po pár minutách nezbyde nic víc, než vychládající těla, ze kterých uniká karmínová barva života? Kdo ví. Vzala jsem za kliku a vstoupila.

Za stolem seděl muž, který zdá se, má v současné době největší slovo v Ame. Po jeho boku postává mladá žena, spolu s Anbu. Vešla jsem dovnitř. Tři kroky stačily na to, abych umožnila pohodlně vstoupit i svému doprovodu a zaujmout místo po mé pravici a levici. Tři na tři...

Hlavou jsem naznačila úklonu a navázala oční kontakt s přítomnými. Dveře se s lehkým klapnutím zavřely a tehdy jsem teprve promluvila.
"Přála bych vám dobrého večera, nebýt toho, že pro vás zatím mnoho dobrého nechystá." zaznělo místností, ve které by bylo slyšet spadnout i špendlík na vyšívaný polštář. Právě díky tomuto tichu jsem mohla mluvit takřka polohlasem a přesto si být jistá, že mě všichni dobře slyší. Tón, který se zavrtal do jejich uší rozhodně nepůsobil výhružně, spíše smířeně, věcně, objektivně.

Dokažte mi, že nejste jako ti ostatní, nebo popřete mou existenci. Nebojím se ničeho. Na to jsem došla až příliš daleko.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 08, 2015 8:32 pm


Prechod dedinou bol jednoznačne až príliš pokľudný. Navzdory tomu, že sa zopár pohľadov strhlo smerom k súrodeneckej dvojici, nenašiel sa absolútne nikto, kto by ich právo na pobyt v dedine čo i len náznakom spochybňoval. Ako si to i samotná Sayame želala, zostávala prakticky takmer neviditeľnou, skoro ako keby aj sama stelesňovala ponurý nočný dážď. Zapadala vskutku dokonale a na rozdiel od svojich spoločníkov nevzbudzovala ani len najmenšie podozrenie. Bolo až neuveriteľné, s akou jednoduchosťou a ľahkosťou sa cudzinecká výprava uberala tým správnym smerom. Niet preto divu, že sa táto mierumilovná trojica bez problémov dostavila až na miesto, ktoré ani len náznakom nepripomínalo okolité vysokánske budovy a veže. Mladí osloboditelia pokojne vstúpili do samotného centra aktuálneho diana, budovy terajšieho vodcu dediny.

Tak sa teda pekne pozrime, čo si na nás naši zapršaní susedia nachystali, pomyslela si mužská časť cudzieho obecenstva a ihneď po vstupe do miestnosti začala bezostyšne analyzovať situáciu. To, čoho sa jeho zvedavé oči dočkali, mu však žiaľ viacmenej len pozdvihlo krvný tlak. Bolo zrejmé, že ani on sám nevedel, či sa má rozčuľovať alebo smiať. Pre jeho ľahkovážu povahu ale tentokrát zvíťazil práve druhý menovaný prejav rozporuplných emócií, popadnúc ho tak zadržiavaný smiech.
"Hahaha, čo to má k*rva znamenať? Ospravedlňte moje chovanie, len som nevedel, že sme prišli do Konohy."

Napriek tomu, že jeho reakcia nebola úplne mimo, očividne postrádala rešpekt, preto ho jeho milujúca staršia sestrička radšej bez zaváhania zastavila.
"Láskavo kroť svoje hormóny a nechaj hovoriť Sayame-sama. Neprišli sme sem šaškovať," usmernila ho nie iba nepekným slovom, ale dokonca aj tým, že mu na ústa položila dlaň. Trochu detinské zaobchádzanie, ale vzhľadom na to, že si mužský súrodenec uvedomoval, že nejaké ďalšie prejavovanie sa by mohlo ich aktuálnu veliteľku výpravy vyrušovať, predsa len pomlčal. Neubránil sa však tomu strhnúť jej ruku z tváre a nenápadne si odkašľať do opačnej strany.
"Ble, tvoj parfém smrdí ako obvykle," poznamenal viacmenej len sám pre seba, vyslúžiac si z jej strany dosť škaredý pohľad. Žiadne ďalšie verbálne vyjadrovanie už však u nich nenastalo.

Niet čo i len najmenších pochýb o tom, že sa prítomné velenie vôbec necítilo byť polichotené. Pravda, Sayame síce klopala, ale to nič nemenilo na tom, že sa sa po ich vstupe dočkalo len nezodpovedaných otázok a nie práve najprívetivejších slov. Muž, ktorý z nich pôsobil najdominantnejšie, spražil návštevu čiastočne chladným a trochu tázavým pohľadom, následkom čoho sa zdvihol zo svojej nepohodlnej stoličky a prekrížil rukami. Ťažko povedať, čo si v tom okamžiku asi tak mohol myslieť, ale jednoznačne sa nejednalo o komplimenty.

"Ehm, nie som si istý, či to mám brať ako vyhrážanie sa, ale pre tentokrát to radšej ponechám stranou," prehovoril bez obáv, naznačil rukou svojej ochranke, aby sa pre istotu mali na pozore, a chopil sa slova.
"Viem, že je to pre niektorých z vás ťažko pochopiteľné, ale nie sme tu na to, aby sme Amegakure utláčali. Práve naopak. Situácia sa má tak, že dedina prišla o väčšinu svojho vlastného velenia. Bolo nevyhnutné, aby sme sem prišli my a pomohli jej dostať sa z toho, keďže aktuálna vodkyňa má veľa práce akožto hokage," vysvetlil prekvapivo ochotne napriek tomu, že si nemohol byť istý, s akým úmyslom k nemu návšteva dorazila. Povedal toho ale viac.
"Ubezpečujem vás, že ste dorazili správne. Teraz, keď už to viete, čím môžem poslúžiť?"
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Wed Jul 08, 2015 8:53 pm

Velmi dobře jsem si uvědomovala, že sourozenecké duo má své mouchy, zejména jeho tupější "mužská" část. Přestože náš kolega dříve mluví než myslí, musela jsem uznat, že naše pocity jsou naprosto stejné. Jediný shinobi z Amegakure v této místnosti jsem byla aktuálně já sama. Věděla jsem, že situace je zlá. Netušila jsem však, že bude zlá natolik. Kdy už Konoha přestane laskavě strkat prsty do našich záležitostí?

Navzdory tomu, že za mými zády se odehrávalo jistě velice zajímavé divadlo, já jsem si zachovala seriózní výraz ve tváři. Svým průvodcům jsem nevěnovala jediný pohled, vlastně jsem zůstávala naprosto nehybná. Stále jsem se oběma rukama opírala o svůj deštník, ze kterého už opadalo několik kapek a zanechalo na zemi mokrou cestičku. Na okamžik se v mých očích průzračné kapky zbarvily do ruda.
"Nejedná se o vyhrožování, ale o oznamování prostého faktu." sklopila jsem oči. Možná skutečně nemají o ničem sebemenší zdání. Pak má slova pochopili špatně.
"Aktuálně byste se měli starat o Konohagakure no sato. Amegakure vaši pomoc nepotřebuje. Vesnice skrytá v listí se však zmítá v chaosu." promluvila jsem do ticha, které se rozhostilo po mé první větě a znovu upřela oči na muže před sebou. Samozřejmě mohl mít pochybnosti o této informaci, ale jistě nebyl problém si ověřit pravdu. Bylo to k neuvěření. Zpupná Konoha chce mít víc a víc a přitom není schopná udržet si pořádek na svém vlastním území.

Čekala jsem, jak se tomu tři shinobi stojící proti nám postaví. Doufala jsem, že jejich reakce pro mne nebude jenom dalším zklamáním.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 08, 2015 9:16 pm


Prítomní Konohagakurčania nemali prehľad o tom, čo sa v ich rodnej dedine deje práve teraz. Uvedomovali si však veľmi dobre, že v poslednom čase trpí niekoľkými vlastnými problémovými záležitosťami, ale to nič nemenilo na tom, že boli ešte stále ochotní poslúchať svoje rozkazy.
"Vážim si vašu starostlivosť, nech ste už ktokoľvek, ale verte mi, že máme byť práve na tomto mieste. Aktuálnou vodkyňou jak Amegakure, tak aj samotnej Konohy, je celosvetovo uznávaná nástupkyňa legendárnej Konan, Ichiro Hana-dono osobne. Ak nás tu viac nebude chcieť, príde nám to povedať sama," vysvetlilo veliteľstvo Sayame svoj neoblomný postoj.
"Keby sme boli potrební doma, sme s našimi v kontakte, takže môžete byť kľudní."

Nezdalo sa, že by Sayame prítomní ninjovia klamali. Prečo by vlastne aj mali? Veľmi dobre si uvedomovali, že sa s najvyššou pravdepodobnosťou nejedná o niekoho, kto by Ame prišiel len vyhlásiť otvorenú vojnu. Keby im šlo o rozsievanie deštrukcie a chaosu, nepotrebovali by sa predsa obťažovať zájsť až do ich kancelárie. To však nič nemenilo na tom, že sa domnievali, že im niečo predsa len hrozí. Očividne neboli dvakrát najžiadanejší.
"Musím povedať, že z vás nemám najlepší pocit. Hovoriť si, čo sa vám len zachce, som vás už nechal pridlho."

Centrála žiadnych narušiteľov nehlásila, takže ku konfliktu pri bráne dôjsť nemohlo. Títo traja si sem podľa všetkého len tak nakráčali. O čo im asi tak môže ísť? Sú nebezpeční? uvažovala vedúca osobnosť nepretržito.
"Požadujem vysvetlenie. Čo ste zač? Ak sa s vami máme vážne rozprávať, potrebujeme pochopiteľne vediet, kto ste. V opačnom prípade vás budeme musieť požiadať, aby ste odtiaľ odišli," vydal zo seba po chvíli opäť sebavedomo, zatialčo mužská časť súrodeneckého dua vzadu len tak tak zvládala zadržiavať smiech. Na uzde ho držali snáď len pohľady jeho staršej sestry a predstava nahnevanej Sayame, ale ťažko povedať, ako dlho to ešte unesie.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Wed Jul 08, 2015 9:29 pm

Navzdory tomu, že jeho slova pro mne byla jako ponižující facka, stále jsem si uchovávala na tváři neutrální výraz. Pro některé by toto byl vrchol v jejich sebeovládání, avšak já byla zvyklá se takto projevovat neustále, ba dokonce i v soukromí. Jen těžko tak mohli konohagurčané tušit, co se mi odehrává v hlavě.
"Sayame." odvětila jsem. Záměrně jsem neuvedla své příjmení, neboť jsem si ani nemyslela, že by jej tito shinobi mohli znát. Ani první, ani to druhé. Možná mě překvapí. Zaslouží si další indicie...
"Hana je laskavá osobnost. Příliš laskavá. Ocitla se ve víru událostí, které jí jen přidělávají vrásky. Ani já jsem netušila jak daleko to všechno zajde. Jak by jen mohla Hana-chan?" dodala jsem, abych vyjádřila, co si o jejím sezení na dvou křeslech myslím. Přesto všechno to mohlo působit dokonce až dojemně starostlivě. Kdybych však chtěla použít tvrdá slova, nazvala bych ji nemyslící panenkou, která posloužila svému účelu. Stala se loutkou a jakousi ikonkou pro křehký "mír", pod nímž se skrývalo tolik špíny, že nemohl mít delšího trvání.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 08, 2015 10:06 pm


Sayamine slová v ušiach veliteľstva naozaj nezneli dvakrát najprívetivejšie. Nutno podotknúť, že si však dokázala udržať dosť chladnú hlavu a na jej hlase nebolo poznať nič, čo by vypovedalo o potenciálnej agresii. Mali sa však predsa veľmi dobre na pozore. U takýchto jeden nikdy nevie.
S-sayame? Nerád to hovorím, ale... netuším, o koho by asi tak mohlo ísť. Súdiac podľa jej slov a toho, že bola pustená do dediny, asi ide o domácu. Je blbé, že ešte nemám dostatočný prehľad.
Dominantná osobnosť z velenia ani na malú chvíľu nelenila, naklonila sa k ANBU po svojej ľavici a vydala prostý povel. Ťažko povedať, akým smerom sa tento rozhovor ešte vydá, no nech už to bude prebiehať akokoľvek, najlepším prístupom sa zdalo byť poistiť sa, a tak teda aj učinil.

"Priveď mi čo najskôr Sayaku-san. Ponáhľaj sa, prosím," vydal zo seba akoby v obavách, no dostatočným šepotom na to, aby ho nebolo jednoduché počuť. Prítomným návštevníkom ale potom, ako sa neznáma v maske z ničoho nič vytratila, zrejme došlo, že jej asi nerozkázal priniesť zmrzlinu pre všetkých.
"Takže Hana-chan? Neviem, či je to len mnou, ale príde mi, že sa nám tu snažíte naznačiť, že sa vy dve veľmi dobre poznáte. Nie som si istý, či ma to veľmi teší."

Muž s blond vlasmi vzadu, ktorý mal čoraz väčšie problémy udržať sa na uzde, pochopiteľne aj so svojou milujúcou staršou sestrou spozornel. Bola to však práve ženská časť dua, ktorá sa naklonila k Sayame a položila jednoduchú otázku tak, aby ju nikto cudzí nemohol vôbec začuť.
"Mám ju prenasledovať?" spýtala sa relatívne nenápadne, ale čosi také samozrejme veliteľstvu neušlo. Všimla si ju tajomná žena po pravici dominantného jedinca, ktorá ich pozorne sledovala.
"Momentálne nikto z vás nikam nepôjde," dala návšteve dosť jasne najavo, že pochopila, o čo šlo, aj keď ich nemala šancu z takej diaľky počuť. Atmosféra začínala byť veľmi napätá.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Thu Jul 09, 2015 7:23 am

Jak by jen mohlo někoho netěšit, že se do Amegakure navrátila sestřenka Hany Ichiro? V porovnání s ní, jsem nikdy nebyla nikým významným, avšak tento muž nepřímo vyjádřil rovnou nesympatie. Nebyl důvod se tím trápit, neboť ani nepatří mezi domácí. Co jen očekávat od Konožanů? Jsou mi jen trnem v oku.
"To nebude nutné." šeptla jsem směrem ke své společnici. Tímto stylem naše setkání nevyhnutě spěje ke krveprolití. Avšak mým ideálem je svět plný porozumění, žijící v míru. Zbylá dvojice tak dostává poslední šanci jak ujít krutému osudu.
"Přišla jsem převzít titul Amekage. Hana bude souhlasit." sdělila jsem jim prostý fakt. Z tónu hlasu čišela stále stejná vážnost, ale navíc i rozhodnost a jistota. Rozhodně jsem nežertovala a ani jsem nevznášela dotaz. Bylo nad slunce jasné, že se nejedná o frázi, která započala vyjednávání. Jednalo se o skutečnost, kterou jim oznamuji. Na tváři pod levým okem se mi objevila nenápadná jizvička. Byla to jediná výraznější změna na mém vzezření.
"Cítím zde strach, ale nerozumím vám. Jestliže jste mne vyhodnotili jako hrozbu, proč jste nám darovali početní převahu?" zaznělo místností, spolu se zvuky připomínajícími šustění stránek knihy. Shinobi u stolu jistě postřehli, že veškeré dokumenty na jejich stole se vznesly a začaly levitovat po místnosti. Z poliček na zdi také vylétlo několik knih a zatím se jen tak ledabyle točilo ve vzduchu. Dávala jsem jim posledních pár vteřin na to, aby se rozmysleli dobře, a nestáli mi v cestě.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 09, 2015 5:59 pm


V tejto chvíli bolo už nad slnko jasnejšie, že sa táto spočiatku zdanlivo mierumilovná návšteva bez násilného konfliktu nezaobíde. Sayame totiž požadovala niečo, čomu prítomní konožania skrátka nemohli vyhovieť. Ich názor ju podľa všetkého tak či tak absolútne vôbec nezaujímal.
"Je mi ľúto, ale čosi také nebude možné. Amegakure bola oficiálne pripojená ku Konohe. Rozhodnutia, ktoré by naše spojenie mohli akýmkoľvek spôsobom ohroziť, už nie sú len na samej Hane-dono, a už vôbec nie na vás. V prípade, že s tým bude hokage-sama osobne súhlasiť, má právo zvolať poradu a spoločne s vybranými hodnostármi rozhodnuť o ďalšom postupe vo vedení dediny, ale sami od seba vám ten titul za žiadnu cenu nepredáme," objasnil jej ten najdominantnejší jedinec v opozícii svoj postoj a pomaly siahal po meči.

Sotva sa však stačil akýmkoľvek ďalším spôsobom angažovať, už aj bol svedkom akéhosi zdanlivo nevysvetliteľného triku, kedy všetky dokumenty v okolí začali podliehať Sayaminej vôli. Jedná sa snáď o nejaký špecifický druh telekinézy, alebo šlo o niečo malilinko iné?
Takže predsa len... od začiatku som z nej mal pocit, že je domáca. Ak naozaj pozná Hanu-dono, ako to navonok prezentuje, potom niet najmenších pochýb. Som si takmer istý, že patrí do klanu Ichiro. Čo sú potom ale zač tí dvaja? analyzoval reprezentant aktuálneho vedenia situáciu, následkom čoho sa provokatívne pousmial.

"Strach? Možno. Priznávam, že oplývate veľmi hrozivou aurou, ale predsa sa cítim trochu pobavený. Početná prevaha? O čom to hovoríte? Všade naokolo sú naši ninjovia. Keby sme neboli schopní vydržať dostatočne dlho na to, aby stihli doraziť posily, nemohli by sme sa nazývať plnohodnotnými shinobi," vydal zo seba opakovane pomerne sebavedomo, pripravic sa na čokoľvek, čo by mohlo nastať. Samozrejme, keby ho Sayame začala ostreľovať zo všetkých strán papierom, ktorého tu bolo dosť, pravdepodobnosť jeho úspechu by nebola dvakrát najvyššia, ale tajomná žena po jeho pravici, šikovne sa schovávajúc za jeho telom, už bola schopná nepozorovane utvoriť nejaké pečate. Miestnosťou sa začal rozpínať biely oblak, typický pre privolávacie techniky.

V kancelárii, ktorá bola vzhľadom na to, že v minulosti slúžila ako zasadacia miestnosť, prekvapivo veľká, už nepoletovali iba tie papierové dokumenty. K neživým predmetom sa pridali celosvetovo známe vtáky, vrany.
Sanzengarasu no Jutsu, tzv. privolávacio - klonovacia technika, ktorá umožňuje behom okamžiku naklonovať nespočetne veľa vrán a využiť ich hromadne v boji prostredníctvom vysokofrekvenčných chakrových vĺn. Tak schválne, máš tu dosť papiera pre úplne všetky?

Tak sa zdalo, že súboju sa už vyhnúť viacmenej nedalo. Čo to znamenalo pre Sayame? Keby sa hneď teraz otočila a aj so svojimi dvomi spoločníkmi ochotne odišla, konožania ju s najvyššou pravdepodobnosťou prenasledovať nebudú, keďže sa doposiaľ technicky ani ničím závažným neprevinila. V prípade, že sa však rozhodne zotrvať, bolo krvipreliatie už na spadnutie. Ťažko povedať, aký postoj k tomu zaujala ona sama, ale súrodenecké duo, ktoré ju sprevádzalo, bolo očividne pripravené na čokoľvek, obzvlášť jeho mužská časť, ktorá prešla od zadržiavaného smiechu po nadšený úsmev od ucha k uchu. Stačil iba jeden jediný rozkaz a mohlo to začať, ale bez neho sa ani jeden z nich neangažoval. Predsa len je možné, že si to chce Sayame vyriešiť po svojom a akurát by jej v tom bránili. Ohrození sa tak či onak napriek okolnostiam necítili.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Thu Jul 09, 2015 6:28 pm

Jejich odpověď mě sice zklamala, na druhou stranu ovšem nepřekvapila. Museli by být skutečně velmi ubozí, kdyby mi vesnici vydali bez boje. Kdyby tak učinili, ocenila bych, že mi dokáží naslouchat a snad ve skrytu duše tuší, oč mi jde. Ale to by bylo možné jen v případě domácích lidí z Deštné. Konožané se neradi vzdávají věcí, vlivu a území, bez ohledu na to, zda jsou v právu.

"Vy mi nerozumíte." oponovala jsem vysvětlení staršího shinobi, které sice bylo obsáhlé a vyčerpávající, avšak nenabízelo pro mne nic atraktivního, nebo nového.

"Nepřišla jsem se o titulu Amekage dohadovat, nebo čekat v nejistotě. Přišla jsem si jej vzít!"

Poslední slovo jsem vykřikla a ve stejném okamžiku se rozpadla se stovky a stovky papírů. Rozptýlila jsem se po místnosti a tak nejen že jsem mohla zaútočit na dva shinobi před sebou zároveň, ale zároveň jsem tak uvolnila místo i pro své věrné spolubojovníky.

"Zabte je." zaznělo nad hlavami lidí přítomných v této místnosti. Není třeba dlouze vysvětlovat, že vran bylo sice úctyhodné množštví, avšak papírů by aktuální situaci několikanásobně víc. Nejsilnější vlna letěla na dva konožany a poskytovala tak částečné krytí pro útok mého doprovodu. Zbylý papír se šíleným tempem proháněl vzduchem, jako by jej unášelo silné tornádo a ohrožoval vrány.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 09, 2015 9:26 pm


Vo chvíli, ako sa Sayame rozdelila na obrovský počet nebezpečných poletujúcich papierikov a vydala prostý rozkaz zabiť, konečne išlo do tuhého. Súrodenecké duo totiž prakticky okamžite zaujalo bojový postoj a jeho mužská časť doslova vybehla naproti svojim protivníkom, zároveň s technikou jeho aktuálnej veliteľky výpravy. Útok, ktorý ale osobne vysielala na konožanov, sa z neznámych príčin nestretol s úspechom. Dôvod bol skrátka ten, že jej do cesty vletel hotový kŕdeľ naklonovaných okrídlencov a ako náhle boli eliminovaní, po nepriateľoch sa zľahla zem.
Hanegakure no Jutsu (羽隠れの術, technika schovávania v pierkach). Nie je moc jednoduché využívať to naplno v otvorenom priestranstve, ale uzavreté priestory s toľkými pribúdajúcimi vranami vskutku náramne hrajú v náš prospech, pomyslela si právom sebavedomá konožanka.

"Čo to k*rva-?!" zanadával už na prvý pohľad značne prekvapený ishigakurčan ihneď potom, ako mu jeho obete doslova zmizli z očí. Niet divu, že ho to vyviedlo z miery.
"Technika neviditeľnosti?!" zhrozil sa celkom pochopiteľne, vyslúžiac si vnútorný facepalm zo strany jeho staršej sestry.
"Padol si na hlavu? Nie sú neviditeľní, to len ty si blbý."
"Čo to má zasa znamenať?!" oponoval urazený súrodenec.
"To to nevidíš? Tá žena synchronizuje leteckú dráhu vrán s vlastnými krokmi, zatiaľčo ich zhromažďuje a klonuje na takých miestach, aby nám znemožňovala sledovať ich pohyby. Decentný trik, ale za týchto okolností..."

Zdalo sa, že kým tu budú poletovať vrany, detekovať konožanov bez senzibilskej schopnosti nebude vôbec jednoduché. Vzhľadom na to, že neustále dochádza k ich ďalšiemu klonovaniu, bude navyše aj s pomocou Sayame pomerne náročné zbaviť sa úplne všetkých, ale možno to ani nebude nutné. Staršia čast súrodeneckej dvojice mala totiž istú teóriu. Je zrejmé, že vrany pribúdajú, aj keď by vzhľadom na papierovú techniku mali skôr ubúdať. Originály sa ale rozhodne tak veľmi rýchlo množiť nemohli, takže ako náhle budú povraždené pôvodkyne klonov, technika by sa mala rozpadnúť.

Nie je možné, aby to za týchto okolností udržala pridlho. To môže znamenať jediné - reči o získavaní času, než dorazia posily, boli kecy. Ich zámer je..., sotva si ženská časť súrodeneckého dua stačila uvedomiť, o čo vlastne ide, miestnosť pokropila krv jej mladšieho brata, sprevádzaná pomerne nahnevaným výkrikom.
"K*rva, k*rva, k*rva, to teda k*revsky bolelo!" Štyrikrát tá istá nadávka v rovnakej vete?
Veru tak. Dominantný muž z vedenia na rozdiel od jeho kolegyne nevyužíval vrany na to, aby sa schovával, ale naopak na to, aby sa nepozorovane priblížil a zaútočil svojim mečom. Neslušnú ranenú obeť zachránili iba jej inštinkty, vďaka čomu si vyslúžila "len" rozťaté pravé rameno.
"Zjavne som ťa podcenil, dedo. Teraz, keď si sa ale ukázal, znova na to isté nenaletím!"

Dedo?! pohoršil sa útočník, následkom čoho okamžite zaujal špecifickú bojovú pozíciu, pohybujúc svojim zakrvaveným mečom vskutku neobyčajným spôsobom.
"Máš lepšie inštinkty, než som čakal. Nemusíš sa však báť. Schovávať sa znova by už nemalo zmysel. Dostal som sa presne tam, kde som chcel byť: medzi vás dvoch," pousmial sa konožan, zahájac svoje vlastné tajuplné kenjutsu. V tejto chvíli bolo už jasné, o čo mu šlo. Neorientoval sa len na blonďavého muža. Veril si natoľko, že zatiaľčo ich budú ochraňovať vrany, mienil eliminovať oboch súrodencov naraz.

"Takže tentokrát sme podceňovaní my, hm?! Nechaj ho na mňa, nee-chan!" odhodlal sa muž navzdory poranenému ramenu k okamžitému útoku, ale to už aj so svojou nič netušiacou sestrou vpadol do nepriateľovej pasce. Jednalo sa o špecifickú kombináciu šermu s genjutsu, ktoré pri snahe čo i len námatkovo sledovať pohyby katany drasticky otupovalo všetky základné zmysly.
A mám vás! Konoha-Ryū Yanagi, pomyslel si útočník so značnou dávkou sebavedomia, zaútočiac niekoľkými sekmi na súrodenecké duo, ktoré sa pre svoj otupený stav len tak tak stačilo brániť.
Heh, už je mi to jasné. Musím priznať, že na nás tí dvaja prichystali naozaj nádhernú formáciu. Aj keby som si našla dosť času na to, aby som nás oboch dostala z ilúzie, podľa všetkého by sme do nej pri pohľade na jeho meč vpadli znova. Zavrieť oči v boji proti schopnému šermiarovi ale tak isto nie je dvakrát najlepší nápad. Vskutku nepríjemná situácia, ale v jeho prípade...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Thu Jul 09, 2015 10:00 pm

https://www.youtube.com/watch?v=vxLbI80RdYs

Mé lístky vířily vzduchem jako zběsilé a řezaly jeden klon za druhým. Přesto všechno to však z nějakého důvodu nestačilo. To není dobré. Vzdušný prostor má patřit mně. Ty vrány musí okamžitě pryč. Měla jsem plán, jak je zlikvidovat účinněji a ve větším množství. Knihy, které doposud jen poletovaly vzduchem, začaly měnit svou formu. Jednotlivé listy byly vytrženy z vazby a dělily se na čtvrtiny, na osminy, šestnáctiny... Papír, který přímo patřil k mému tělu vedle obyčejného řezání a probodávání vran plnil ještě jednu podstatnou funkci. Na několika lístkách se objevila pečeť. Pochybovala jsem o tom, že měli naši nepřátelé dostatek času na to, aby stihli vůbec něco postřehnout.

Vrány náhle nemizely z toho důvodu, že by byly rozpůleny, spíš to působilo dojmem, že jsou pohlcovány. Ne po jedné, nýbrž jako celistvá technika. Věřila jsem, že toto mým spolubojovníkům značně usnadní orientaci.

Akeshi. Nevím jestli mne sleduješ, ale Kyōrinrin zažije již brzy svůj velký návrat. To ti mohu přísahat.

Díky tomu, že jsem byla rozptýlena po celé místnosti, jsem měla perfektní přehled o situaci, i když bylo pravdou, že černá pírka zůstávala všudypřítomná a i já pocítila podstatné omezení svého zorného pole. Díky pečeti umístěné na mém papíru, však vrány začaly skutečně mizet o poznání rychleji. Konožanka tak přišla o své krytí.

Jakmile jsem ji spatřila, obklopila ji clona rotujících papírových ostří. Můj plán byl prostý. Chtěla jsem ji uvěznit uprostřed papírového tornáda a znemožnit jí tak jakkoliv zasahovat do souboje mezi sourozeneckým duem a konožanem. Zároveň jsem jí tak značně omezila možnost manévrování a případnému uhýbání před mými útoky. Vzhledem k tomu, že se nacházíme v místnosti, není až tak velký problém techniku nechat vyrůst až k samotnému stropu.

Mladou ženu tak začalo obklopovat několik set útržků, ostrých jako žiletka. Srovnatelné se žiletkou byly i svou aktuální velikostí. Umínila jsem si, že ji odstraním z cesty, i kdyby to mělo znamenat odkrájet z ní maso centimetr po centimetru.

Amekageho kancelář - Stránka 7 WKX6VVb

Můj výhled se na okamžik zlepšil, avšak soustředila jsem se na uvěznění kunoichi, která byla mému papíru takřka na dosah. Neuniklo mi, že i bratr se sestrou mají plné ruce práce, ale rozhodla jsem se důvěřovat jejich schopnostem, které jsem znala nazpaměť.

Držte se. Jsme blízko cíle...
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 10, 2015 12:49 am


Aj keď sa zdalo, že to súrodenecké duo nebralo dostatočne vážne, napriek značne otupeným zmyslom sa stále dokázalo ako tak brániť, no predovšetkým vyhýbať nepriateľovým útokom.
"Heeeee, musím povedať, že takto je väčšia sranda bojovať ako obvykle! Nebyť toho genjutsu, bol by už dávno mŕtvy. Takto si aspoň trochu pretiahnem kosti," naparoval sa súrodenec, pričom jeho sestra, ktorá sa bola schopná napriek svojej slabosti v boji na blízko brániť najmä vďaka tomu, že sa držala za ním a používala ho ako živý štít, len sústavne krútila hlavou nad jeho ľahkovážnosťou. Jedného dňa by ho to mohlo dostať do závažných problémov.
"Ak s tým niečo neurobíš, dokončím to za teba," varovala ho chladným, otráveným hlasom.
"Pche, nevieš oceniť zábavu. Nuž teda dobre, ak inak nedáš!" usmial sa od ucha k uchu.

Zatiaľčo blondiak doposiaľ len večne utekal a vyhýbal sa, tentokrát využil jediný moment, v ktorom sa jeho protivník zdal byť odkrytý, a celou silou po ňom priamo bezostyšne vyštartoval. Náhle mu však zmizol z dozoru.
Čo to-? Paobraz?! podivil sa právom, kdežto jeho súper bol už dávno vo vzduchu, pripravený definitívne ho sťať.
Hlupák, pod vplyvom ilúzie si jednoznačne pomalejší ako ja! Hiken,Tsukikage! zvolal konožan vo vlastnej mysli víťazoslávne, keď vtom inak bezchybný švih meča zastavilo čosi nečakané. Jeho katana sa mu doslova zlomila o protivníkovu ľavú ruku.

Čože?! Čo sa to práve stalo?! zhrozila sa dominantná veliaca osoba pri pohľade na svoju zlomenú čepeľ, využijúc posledné dávky vplyvu ilúzie na to, aby sa čo najskôr dal dokopy a uskočil od súrodeneckého dua. Nutno povedať, že urobil veľmi dobre.
"Tse, takmer som ho mal! A to som sa obťažoval s použitím kōtonu! Cítim sa ponížený," povzdychol si dotyčný jedinec, vyslúžiac si od svojej staršej sestry ďalší vnútorný facepalm.
"Odkedy sme vyšli z dediny, poriadne mi lezieš na nervy, Kouga," prehlásila nahnevane a rezignovane zároveň.

Kým sa súrodenci medzi sebou naťahovali, Sayame sa konečne pozbavovala väčšiny vrán a zahájila svoj útok na prekvapenú ženu. Pravda, tá si istotne veľmi dobre uvedomovala, že niečo podobné s najvyššou pravdepodobnosťou príde, ale dúfala, že to jej technika vydrží o čosi dlhšie. Teraz jej už ale zostávala iba jediná možnosť.
Nie som si úplne istá, ako to zvládla tak rýchlo, ale to je jedno. Ak s tým niečo okamžite neurobím, bude to môj koniec. Úprimne som dúfala, že si to schovám na neskôr, ale nemám na výber, odhodlala sa ženská časť súčasného vedenia dediny a utvorila pečate.

Za ten čas, čo tu som, hádam nie je prekvapením, že som sa stačila oboznámiť so slabinami najmocnejšieho domáceho klanu. Váš papier je špeciálny. Voda ho len tak nerozmočí a oheň nespáli. Ako je niečo také možné? Dôvod je ten, že ho zámerne udržiavate tak akurát vlhký, aby ste sa vyhli obom menovaným problémom, je tak? Stále ale existujú spôsoby, jak vám ho znemožniť používať, ako napríklad vytiahnuť olej, alebo..., sotva sa tornádo stačilo vyformovať do jeho úplnej podoby, sebavedomá žena sa na mieste roztočila a na všetky strany vypľúvala extrémne lepkavý neriedený sirup. Očividne patrila medzi tie taktickejšie kunoichi.
Suiton Mizuame Nabara! Chcem vidieť, ako ustojíš toto, m*cha! zvolala žena hrdo vo svojej mysli. Bola to technika schopná na krátky čas absolútne prilepiť dospelých statných mužov k zemi. Keďže jej dávkami nešetrila, ťažko uveriť tomu, že by si s tým Sayame poradila.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Fri Jul 10, 2015 8:41 am

Pochopitelně jsem si byla vědoma své slabiny. Každý člen klanu Ichiro věděl, že proti olejovitým látkám je jeho papír bezbranný. To však nic nemění na tom, že jsem neočekávala, že se objeví osoba, která se dokáže mému papíru ubránit tak brzy. Zpropadená Konoha. Byl to jejich záměr? Nepřekvapilo by mě to. Co kdyby se v Amegakure našli hrdí obyvatelé, kterým by se jejich roztahování v našem domově nezamlouvalo? Jistě mají protiútok na všechno. Zbabělci.

Jelikož se papírové tornádo nacházelo v bezprostřední blízkosti sesilatelky sirupu, nebyla sebemenší šance, že bych zásah neutržila. Mohla jsem děkovat své prozíravosti, že většina papíru, který jsem na tornádo použila pocházela z knih, které jsem roztrhala na malé čepele. Sotva začal zasažený papír padat k zemi, použila jsem Meiton. Mohla bych se zbylým papírem uletět z dosahu sirupu, avšak nechtěla jsem se vzdát pokusu o izolaci mladé kunoichi.

Papírová stěna viditelně prořídla, avšak další otáčky a vlny sirupového útoku se evidentně míjely účinkem. Ztrácely se, jako kdyby je papírova stěna žíznivě vsakovala. Možná mladé ženě neunikla jistá podobnost s tím, co se stalo jejím vránám. Stránky papíru, jako kdyby měly opačný efekt, než bývá obvyklé. V knize se pro vás většinou psané písmo stavá živým obrazem, avšak v tomto případě se reálné věci měnily jen na záznam na papíře.

Mladá konožanka tak byla svědkem toho, jak bojuji nejčastěji. Obvykle jsem přešla do papírové formy, takže nepřítel se cítil značně dezorientovaný. Nebylo zde žádné tělo, žádný cíl, na který by se mohl zaměřit. Mohl se jen bránit mým útokům. A s každým dalším seslaným ninjutsu jsem se stávala silnější. Většina si to ani neuvědomovala.

Jakmile jsem začala sirup pohlcovat, otevřela jsem si prostor pro další útok. Zbylý, nezasažený papír vystartoval po pažích kunoichi z různých úhlů. Těžko mohla vidět každou vlnu, která se na ní řítila. Můj cíl byl jasný, znehybnit ji a přerušit veškerou její snahu o skládání dalších pečetí.

Podlaha v našem okolí začínala být nepříjemně ulepená. Uvažovala jsem nad tím, co se stane až někdo šlápne, tam kam nemá. V duchu jsem se modlila, aby Kouga v zápalu boje a arogance nezapomněl koukat pod nohy.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 10, 2015 3:39 pm


Situácia absolútne vôbec nehrala v prospech konožanov. Ich počiatočná stratégia síce bola značne prepracovaná, ale žiaľ nefungovala tak, ako by si želali. Najhoršie na tom aktuálne bola práve žena s vranami a sirupom, ktorá sa ocitla vo veľmi škaredej pasci. Hoci sa jej domnienky o znefunkčnení papiera potvrdili, sotva sa stačila potešiť úspechu, už aj bola konfrontovaná pre ňu nevysvetliteľným javom. Jej technika sa z ničoho nič začala obrovskou rýchlosťou strácať.
Eh? Prečo- prečo mám dojem, že to z ničoho nič nefunguje? zhrozila sa oprávnene, prestanúc s točením v záujme bližšie analyzovať dianie naokolo. Jej technika bola bezpochyby absorbovaná.
Čo to má znamenať?! Počula som už o kdejakom využití papiera, ale ešte nikdy nie o tomto! Ako môže pohlcovať môj sirup rýchlejšie než zaúčinkuje?! mladú konožanku oblieval studený pot.

Toto je zlé. Bola som si istá, že to bude fungovať, preto som sa neobťažovala vymýšľať nič ďalšie. Mysli, povzbudzovala sa žena neprestajne, snažiac sa nejakým spôsobom vzdialiť od útočiacich papierikov. Ešte než boli napadnuté jej ruky ju napokon predsa len niečo napadlo, aj keď sa to v istom zmysle dalo považovať len za zúfalý pokus o záchranu. Zvyšnými dávkami lepkavého sirupu, ktorý si predchádzajúcou technikou prichystala, tentokrát olepila samú seba. Síce to nebolo najpríjemnejšie, ale vďaka sústredení chakry do rúk a nôh v správnej koncentrácii a pomere si bola schopná zachovať aspoň nejakú čiastočne postačujúcu pohyblivosť.

Druhému prítomnému konožanovi sa v tejto chvíli nedarilo o nič viac. Tým, že prišiel o svoj meč, bola prerušená aj jeho ilúzia, nehovoriac o tom, že mu v priamom boji zlyhala najsilnejšia zbraň. Čo si s tým len teraz asi tak počne?
"Odkedy sme vyšli z dediny, neustále máš nejaké blbé reči."
"A hádam sa mi aj čuduješ? Len sa na seba pozri. Sayame-sama vydala prostý rozkaz. Zabiť ich, nie hrať sa s nimi. Kazíš nám reputáciu. Mal si sa oceľou pokryť od začiatku a vyhol by si sa tomu potupnému zraneniu," sťažovala sa sestra.

"Tse, a že vraj ja som tu ten blbý. Zjavne ti pamäť už moc dobre neslúži, aj keď si odo mňa len o trošičku staršia."
"He?! Niekto tu potrebuje poriadnu dávku disciplíny," vyhrážala sa teraz už fakt nahnevane.
"Soráč, nemyslel som to tak, ahahaha! Snažím sa tým len povedať, že aplikovať to na celé telo nie je môj štýl. Míňa to pomerne veľa chakry a ako náhle to aktivuješ, nezostáva ti nič iné, než naháňať vydeseného protivníka po celom bitevnom poli. Na to bol expert Baki-senpai. Používať takú fakticky absolútnu obranu je však skrátka nuda. Vieš predsa veľmi dobre, že tento spôsob využívania kōtonu je mi jednoducho cudzí. Ak už mám svoju oceľovú podstatu využívať v boji, tak radšej takto," oponoval ako obvykle jej mladší brat, Kouga, následkom čoho svoje celkom rozumné argumenty doplnil aj o náležitú fascinujúcu ukážku.

Toto je fakt zlé. Nerád si to pripúšťam, ale všetky naše stratégie úplne zlyhali. Ak v tom boji máme pokračovať, môžeme už tak akurát improvizovať. Možno by som ešte stihol doraziť aspoň toho raneného, ale... eh?! Č-čo to... čo to zasa je?! podivil sa konožan pri pohľade na svojho protivníka, ktorý začal zhromažďovať oceľ zo svojho tela do tvaru dokonale okrúhlej gule. Z nejakého dôvodu ho to nenechávalo chladným a popadli ho nevysvetliteľné obavy, skoro ako keby naberal dojem, že stojí zoči voči samotnej smrti. V tejto chvíli si už ráčil uvedomiť, že by mu ďalší boj víťazstvo nepriniesol.

"Hej, nee-chan. Vedela si o tom, že vyhnúť sa shurikenu vrhnutému skutočným majstrom je aj pre skúsených shinobi v stiesnených priestoroch ozaj extrémne náročné?" opýtal sa potenciálny útočník znenazdajky, skoro ako keby z jej strany ani neočakával žiadnu odpoveď.
Takže to po mne hodíš rovnakou rýchlosťou?! Nemienim si skúšať svoju pohyblivosť, zhrozil sa reprezentant vedenia, pohliadol smerom k oknu kancelárie a celou silou sa ihneď pokúsil o útek.
"O to viac ma zaujíma, ako si náš súper poradí s ešte niekoľkonásobne vyššou rýchlosťou."
Kōton Hagane Dangan! zaznel len v Kougovej mysli názov preňho najšpecifickejšej techniky, ktorá v okamžiku zabezpečila kolíziu pomerne ťažkej oceľovej gule s telom nič netušiaceho konožana. Nie je hádam nutné dodávať, že to preňho malo deštruktívne fatálne následky.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Fri Jul 10, 2015 5:18 pm

Kunoichi z Konohy se pokusila pravděpodobně o poslední zoufalý pokus o sebeobranu. Obalit své tělo do techniky, která je counterem pro můj papír nebyl vůbec špatný nápad. Za normálních okolností by ledajaký člen klanu Ichiro měl problém konožance způsobit nějaké vážnější poranění. Bohužel pro ni, mé pravé příjmení znělo Hitsumi.

Můj papír ani na okamžik nepřestal mladou ženu pronásledovat. Její ruce byly obaleny tak, jak jsem měla původně v plánu. Abych možnosti její sebeobrany snížila na naprosté minimum, vynesla jsem ji pár metrů do vzduchu. Co se však dělo s papírem? Díky vlivu Meitonu mohl stále pokračovat v pohlcování dívčina ninjutsu. Brzy se papír prokousal vrstvou suitonu a nic mu nebránilo v tom odsávat chakru ze samotné dívky.

Amekageho kancelář - Stránka 7 Konanimmm

Tělo konožské kunoichi bylo za krátký okamžik pokryto celé, čímž se destrukční účinky odsávání chakry ještě znásobily. Během pár chvil nezůstalo pro nebohou ženu ani místa pro přístup ke kyslíku. Bez schopnosti učinit byť jednoduchý pohyb se dusila a pociťovala, jak ji opouštějí poslední zbytky chakry.

O půl minuty později jsem pociťovala, že papír nemá co pohlcovat. Chakra těla zabaleného do papíru dosáhla nuly. Papíry se uvolnily a mrtvé tělo dopadlo tvrdě na podlahu kanceláře. Prozatím bylo dokonáno. Rozhodla jsem se vrátit do svého fyziologicky ucelenějšího těla.

Amekageho kancelář - Stránka 7 Giphy


"Vedli jste si dobře. To hlavní nás však teprve čeká." oznámila jsem svým věrným společníkům. Rozhlédla jsem se po místnosti. Nebýt toho, že knihy nejsou na svém místě, té díry ve zdi a dvou mrtvých těl, nebylo by tu téměř žádné stopy po boji. Nutno dodat, že pozůstatky konožského zástupce se nenacházely ve stavu, který je hodno popisovat.

Okna i dveře obalilo pár výbušných lístků. Byla jsem si jistá tím, že anbu, která zmizela ještě neřekla své poslední slovo. Bůhví co nás čeká za posilu. Drobný moment překvapení nebude na škodu.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 10, 2015 7:41 pm


Situácia v zasadačke sa konečne upokojila. Konožania, ktorí sa návštevníkom postavili do cesty, boli bez váhania eliminovaní. Amegakure zasa raz prišla o svoje velenie a na provizorný trón sa mienila posadiť Sayame. Otázkou zostávalo, či sa jej podarí presvedčiť ľud, aby ju nasledoval.
"Vďaka za pochvalu, ale nemôžem s ňou úplne súhlasiť. To JA som si viedol dobre, moja sestra robila p*ču," oponoval opäť mužský predstaviteľ súrodeneckého dua, pozdvihnúc tak nenávistne obočie svojej iritovanej staršej sestry, ktorá k tomu samozrejme mala čo povedať.
"To preto, lebo naliehal, aby som sa mu do toho neplietla," bránila sa právom, ale zbytočne.
"Odrazu ma počúvaš, hm? Priznaj sa, že ti to tak vyhovovalo," nenechal sa Kouga odradiť.

"Sayame-sama, prosím. Môžem teraz zabiť aj jeho? Aj tak je ranený, takto nám už veľmi nepomôže," navrhla oprávnene vytočená staršia sestra, následkom čoho sa jej súrodenec len zasmial a s o čosi pokornejšími slovami podišiel bližšie k oknu.
"Prepáč, prepáč. Uznávam, že od prvej chvíle, čo som opustil Ishigakure, mi doslova vrie krv v žilách od nadšenia. Doma sa nám nemohol nikto rovnať, ale okolitý svet je zjavne plný mocných shinobi. Nemôžem sa dočkať, čo ďalšie si pre nás táto zapršaná dedina pripraví," objasnil jej svoj postoj.

"Chápem, čo sa snažíš povedať, ale musíš pochopiť, že sme si sem neprišli len tak užívať. Našou prioritou je ochrana a naplnenie túžieb Sayame-sama. Ak nám to tvoj ľahkovážny postoj skomplikuje, tak..."
"Len sa ničoho neboj. Nechystám sa robiť problémy. Navyše, nemyslím si, že má so mnou Sayame-sama- tak počkať, čo to- heh, zdá sa, že budeme mať návštevu," oboril sa Kouga zároveň s tým, ako cez okno nahliadol von. To, čo tam videl, ho totiž pomerne dosť prekvapilo. Za ten krátky čas sa totiž vonku stihol nazbierať obrovský počet potenciálnych nepriateľov.
"Prišlo ich prekvapivo celkom dosť. Asi ich prilákali vrany a moja... ehm, zakrvavená oceľová guľa. Čo urobíme? Pôjdeme ich privítať, alebo si tu na nich počkáme?"
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Fri Jul 10, 2015 8:10 pm

Naslouchala jsem dětinské hádce dvou sourozenců. Nemohla jsem se ubránit vzpomínkám na Akeshiho, navzdory tomu, že my dva jsme byli oproti nim doslova andílci. Vztahy mezi bratry a sestrami jsou v mnohém podobné, ale přesto tak rozmanité.

Nebylo sebemenších pochyb, že jsme stále neskončili. Doufala jsem jen, že místo konožanů konečně uvidím i nějakou známou tvář. S lidmi z Amegakure by se snad dalo vyjednávat lépe. Pokud však budou zaslepeni hněvem, budu jejich vůli muset zlomit.

Rozhlédla jsem se po místnosti. Způsoby, jak se dostat dovnitř byly dva. Dveře a okna. Obojí jsem pojistila výbušnými lístky. Nedělala jsem si naděje, že by exploze dokázala zkušeného a zoceleného shinobi zabít, avšak moment překvapení hrál v náš prospěch.
"Stůjme uprostřed místnosti, zády k sobě. Nechceme být poblíž výbuchu." sdělila jsem stručné instrukce svému týmu. Naše zorná pole tak zároveň stihla kontrolovat případné vloupání oknem, či pohyb kliky na dveřích.
"Mluvila jsem o tom s vámi již před výpravou. Přišli jsme Amegakure zachránit, dát jí naději. Nepřišli jsme místní lid masakrovat. Avšak pokud nebude zbytí, udělejte co bude potřeba. Snažte se udržet vlnu nepřátel mimo místnost. Tak nebudou moci plně využít početní převahu." připomněla jsem dvojici instrukce, které však jistě znali nazpaměť. Měli jsme posledních pár minut klidu. Naslouchala jsem zvukům z ulice a přísahala bych, že slyším každý nádech, každý úder srdce těch, kteří se chystají překazit naše plány. A slyšela jsem je blíž a blíž.
"Nechci vás ztratit. Kdyby byla situace neúnosná, dostanu nás ven." objasnila jsem plán B. Zatím nevím proti čemu budeme stát. Možná se však otevřené prostranství ukáže být lepším řešením.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 11, 2015 3:04 pm


Stanovisko, ktoré Sayame zaujala, pochopiteľne dávalo zmysel. Súrodenecké duo preto ani na moment neváhalo a pozorne si vypočulo jej inštrukcie, následne sa nimi samozrejme aj riadiac.
"Držať sa pokope, nezabíjať, udržať nepriateľov mimo túto miestnosť. Rozumiem," zhrnula mužská časť návštevy všetko kľúčové, následkom čoho si ešte vypočula Sayaminu poslednú vetu.
"Ahaha, asi sa budem červenať," neubránil sa blondiak rozporuplných emócií z jej prejavenia starostlivosti. Netrvalo však dlho a ihneď sa vzchopil, čiastočne oponujúc vlastným postojom.
"Avšak... keby šlo naozaj do tuhého, neberte na nás prosím ohľad, Sayame-sama. Šli sme sem s vedomím, že riskujeme naše životy. Tak či tak to ale asi bude v pohode. Nemajú ako vedieť, že sú ich nadriadení mŕtvi, takže zrejme budú postupovať opatrne."

Navzdory tomu, že to Kouga povedal celkom pekne, s ním jeho milujúca staršia sestra predsa len opäť tak úplne nesúhlasila.
Tým by som si nebola tak istá. Úprimne sa domnievam, že ste až príliš optimistickí. Z toho, čo som vysledovala na ich taktike, to vyzeralo tak, že zámerom tých konožanov bolo využiť stiesnené podmienky na to, aby nás čo najviac zdržali, v najlepšom prípade sa aj pokúsili obmedziť naše počty. Pravdepodobne nepočítali s tým, že ich techniku Sayame-sama predčasne eliminuje. Ako náhle si vonkoncom šermiar uvedomil, že zlyhali, pokúsil sa o útek. Môj názor je, že niečo podobné plánovali od začiatku.

Nemám pocit, že by sa sem naši nepriatelia nejak zvlášť ponáhľali. Isteže nie. Určite ten čas využijú na vypratanie okolia a vyčkajú na nejaký signál zo strany ich nadriadených. Keďže sa však žiadneho nedočkali, nehovoriac o tom, že sa odtiaľ už neozýva ani najmenší hluk a cez okno nevidno jednu jedinú vranu, pravdepodobne už počítajú s tým, že sú mŕtvi. Ak je to naozaj tak, potom to najlepšie, čo by mohli urobiť, je... analyzovala sestra medzičasom situáciu, následkom čoho sa neubránila a rozhodla sa Sayame upozorniť.
"Sayame-sama. Myslím, že by bolo najlepšie -" sotva to však stačila dopovedať, kľučka na dverách sa prekvapivo predsa pohla. Znamená to, že jej obavy napokon neboli opodstatnené? Nech už to bolo akokoľvek, ako náhle sa dvere rozrazili, nastala očakávaná explózia, po ktorej ale nezostalo žiadne mŕtve telo, ani zástupy prekvapených ninjov, iba niekoľko papierikov.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 7 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru