Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amekageho kancelář

+15
Assasin Senju
Rokuro
Reina Kana
Sakura Haruno
Tobiru Senju
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Hakuei
Rei Casius
Yorimi Sonoe
Fili RyoGui
Hana Ichiro
Yoshita Kanen
Uchiha Madara
Hanzō Salamandr
19 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 6:02 pm

First topic message reminder :

,Velká oválná budova svým stylem vybočující od ostatních, na jejím předku je znak Ame
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon May 19, 2014 3:25 pm

KLON

Viedla som ich k miestu, kde sa Shiranui nachádzala, cez kanály. Iná cesta možná nebola, vzhľadom k tomu, že by takýto počet konožanov spoločne so mnou bol podozrivý a pokiaľ by si nás všimol nejaký z amekageho poskokov, mali by sme prúser. Tak to sme mali istotu, že sa k budove dostaneme bez povšimnutia.
Nebolo mi príjemné tadiaľ chodiť. Im určite nie. Ale museli sa trochu premôcť, rovnako ako ja.
Čoskoro sme sa dostali do centra mesta. Teda, rovno pod budovu Amekageho. Tak sme na mieste. Odtiaľto si už nájdete cestu sami, stačí ak túto vyleziete, pôjdete trošku ďalej a mali by ste Shiranui nájsť. Ukázala som na rebrík. Prosím vás, dávajte si veľký pozor a hlavne sa držte plánu. Usmiala som sa. Radšej som tam nešla, papierový klon je síce ťažké zničiť, ale dá sa to. Kto vie, či nebudú potrebovať moju pomoc, trebárs sa odtiaľ nejako rýchlo dostať, pokiaľ sa dostanú do problémov, takže zostanem radšej tu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon May 19, 2014 3:46 pm

Potom co Nas Hana zavedla pod budovu sem si to vzal na starost ja. Udelal jsem jednoduchou pecet. A Aktivovla Byakugan a kolem mych oci se objevyli male zilky.Amekageho kancelář - Stránka 2 Tumblr_luu5l5ppl71r12d1bo1_500 Nakonec jsem hleda Shiranui jsem sice nasel ale celkove se mi nelibylo ze jsem nevidel nejak extra strezene misto. Neco mi rikalo ze to neni normalni. "Neco se mi nelibi. Myslel jsem ze ji budou hlidat vice skoro to vypada jako........" Nachvili jsem se zarazil a pak dorekl. "Past. Museli vedet ze ji tu nenechame, asi to zajdu omrknout." Spise jsem cekal na svoleni nez bych chtel jen tak neco podnikat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon May 19, 2014 6:47 pm

Vzbudila jsem se poměrně po dlouhé době na neznámém místě kde jsem ještě nikdy nebyla. Krátce na to jsem si vzpoměla na všechno co se událo. To mě upozornilo i na to, že jsem spoutána, ale měla jsem divný pocit. Místo provazu na mě byl papír, který se mi nedařilo roztrhnout a navíc jsem cítila jak mi něco blokuje chakru takže jsem nemohla Neru přivolat na pomoc.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Mon May 19, 2014 7:41 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Za situáciu, v ktorej sa Shiranui ocitla, mohla vďačiť práve mne, súčasnému Amekagemu osobne. Papier, ktorý jej bránil nielen v pohybe, ale aj produkovaní chakry, bol totiž označený blokujúcou pečaťou. Nie nadarmo sa hovorilo, že papier nebola moja najsilnejšia zbraň. Pravdou je, že som v dedine známy ako majster Fūinjutsu, ktoré som kombinoval s Konaninou technikou na vytváranie multifunkčných kirigami.
"Dobré ráno. Dúfam, že máš pohodlie," prehovoril som s nádychom sarkazmu. Už teraz muselo byť Shiranui jasné, že sa nenachádza vo väzení a muž, ktorý sa k nej ozýval, je s najvyššou pravdepodobnosťou zodpovedný za jej dolapenie. Okrem neho však mohla spozorovať ešte jednu známu osobu - ANBU stojaci pri dverách bol nepochybne ten, ktorý predtým predstieral smrť jej rukami, len aby mohol nepozorovane uniknúť a dať mi v pravý čas vedieť. Jeho oči doslova prebodávali Shiranui zo všetkých možných uhlov. Mal na ňu totiž i napriek tomu, ako šikovne ju dostal, obrovskú zlosť.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon May 19, 2014 7:51 pm

Všimla jsem si dvou osob v místnosti přičemž jsem jednu z nich poznávala. Byl to malér, být zajatá v místnosti s tím chlápkem, který měl dávno natáhnout brka aby netrpěl. Nenapadalo mě momentálně nic co bych mohla dělat a tak jsem se trochu změnila. Nejdřív jsem se dívala na toho ANBU, ale potom jsem od něho s odsekem odtrhla zrak jako kdybych s ním neměla nic společného. Podívala jsem se na druhého muže a odpovědělamu. " Ty papíry jsou celkem dost utažené. Bolí mě celé mé ztuhlé tělo " Mrkla jsem se vyzívavě na svá prsa jako bych ho pobízela.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Mon May 19, 2014 8:05 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Postoj Shiranui k veci mnou ani nepohol, ale ANBU, ktorý strážil u dverí, jej trúfalosť nahnevala natoľko, že sa takmer neudržal na uzde a nebyť toho, že osobne zakročím, je možné, že by ju na mieste zmlátil.
"Ale no tak, nebudeme predsa na našu návštevu zlí. Prišla k nám z tak veľkej diaľky, čo by sme to už boli za hostiteľov," prehovoril som nezaujato, hľadiac i naďalej do obrovskej kopy papierov, ktorá sa mi váľala na stole, skoro ako keby ma jej prítomnosť absolútne nezaujímala. Pravdou ale bolo, že som len čakal na vhodnú príležitosť.
"Je pravda, že moje opatrenia sú možno až príliš prehnané. Stačil by vonkoncom jeden jediný papierik a tvoja chakra by bola tak či tak nepoužiteľná, ale pochop. Chcem mať istotu, že tvoja čistá fyzická sila nepostačí na to, aby si sa z môjho malého väzenia bola schopná dostať," objasnil som jej situáciu, v ktorej sa nachádza.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 20, 2014 1:35 pm

Docela brutálně jsem se lekla toho ANBU až se mé tělo instinktivní silou pohlo a napálilo do zdi. Nemohla jsem se ani dotknout hlavy jak se to dělá na umírnění bolesti. " Au " Měla jsem chvíli zavřené oči, protože mě ta hlava nesmírně bolela. Ten chlápek vypadal děsivě až jsem měla chuť mu taky něco podobného udělat. Ale zas se mu nedivím, ale s takovými věcmi jako ANBU musí počítat. On zabil mnohem víc lidí než bylo mojich spolužáků ve třídě a to byla naše třída spojená. Následně po dlouhé bolesti hlavy jsem otevřela oči a podívala se na Amekageho. " Ach jo. Zase jsem všechno zvorala " Postěžovala jsem si sama sobě shrbená u zdi se sklopenýma očima.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Tue May 20, 2014 8:06 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Bolo viac než zrejmé, že Shiranui nie je dominantnou osobnosťou tejto misie. Rýchlosť, s akou sa ponorila do stavu sebaľútosti, tomu nasvedčovala. Namiesto toho, aby som sa ju pokúsil utešiť, som sa so založenými rukami pozrel von z okna a komentoval súčasnú situáciu v uliciach.

"Ale ale... zdá sa, že to už začalo. Situácia na bojisku nevyzerá veľmi priaznivo... pre vás," podotkol som s úsmevom na tvári.
"Vtipné, ako razantne dokáže neschopnosť jedinej kunoichi zmeniť priebeh bitky," dodal som s úmyslom ponoriť Shiranui do čo najväčšej depresie. Bol som totiž presvedčený o tom, že neexistoval lepší spôsob, ako niekoho mučiť, než sa pohrávať s jeho psychikou.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 20, 2014 8:11 pm

Jeho plán vycházel. Ponořila jsem se ještě do větší deprese když to i on zmínil. Sklonila jsem hlavu ještě níže, jelikož tohle mě prostě položilo. Bylo mi pomalu do breku, ale udržela jsem to. Naopak jsem musela přemoct svůj zármutek a začít něco dělat. Jsem na tom nejdůležitějším místě hned u cíle, ale nemohu se hýbat. Musela jsem přijít na způsob jak se zbavit toho otravného papíru.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Tue May 20, 2014 8:27 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Môj plán bol zjavne veľmi úspešný. Nijak zvlášť ma to však vzhľadom na situáciu, v ktorej sa práve nachádzala, neprekvapovalo. Bezmocnosť, ktorú v súčasnosti pociťovala, by otriasla nejedným ninjom. Teraz mi už nezostávalo nič iné, než vyčkať na to, kedy sa konožania pokúsia o jej záchranu. Čím viac rukojemníkov sa mi totiž v priebehu tejto bitky podarí získať, tým jednoduchšie bude vyjednávanie s Konohagakure.

Niet ani len najmenších pochýb o tom, že ako náhle to Konoha začne brať vážne, s najvyššou pravdepodobnosťou sa im nebudeme schopní ubrániť. V prípade, že by ale mali byť stratoví a po vyhlásení otvorenej vojny riskovať nielen spustošenie jednej z najvýznamnejších ekonomických oblastí  v shinobi svete, ale ešte aj životy ich blízkych, neostane im iná možnosť, než zahájiť diplomaciu a pristúpiť na moje podmienky.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 20, 2014 8:50 pm

Snažila jsem se přetrhnout ten papír, ale stále to nějak nešlo. Věděla jsem však že mě sleduje, ale to už v tuto chvíli bylo jedno. Byla jsem celá obalená a nohy měla u sebe, ale když jsem ležela obalená jako mumie něco mě napadlo. Ohnula jsem se jako pružina a jak v nějakým akčním filmu vyskočila na své nohy bez použití rukou. Na radost ani nebyl čas a proto jsem doskákala k oknu jímž jsem se při posledním odrazu snažila vyskočit. Mé skoky byly neohrabané kvůli spoutání a tak byli i prudší a delší. Třeba by se mi podařilo rozříznout papír o nějakou větev při seskoku.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Tue May 20, 2014 9:03 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Vzhľadom na to, že z nej ANBU stojaci pri dverách po celý ten čas nespúšťal oči, bol jej pokus o útek absolútne zbytočný. Ako náhle ma však svojim prudkým pohybom upozornil na to, že sa niečo deje, sám som sa neubránil veľmi zvláštnemu výrazu v tvári. Za normálnych okolností som bol muž, ktorý iba málokedy poľavoval na ostražitosti a vážnosti, ale ako náhle som bol svedkom tohoto zábavného úkazu, neubránil som sa úprimnému zasmiatiu. Niečo také sa každý deň nevidí.

"To nemôžeš myslieť vážne!" okríkol som ju pobavene, zatiaľ čo ju už ANBU pevne zovieral vo svojich rukách a umiestnil naspäť na jej pôvodnú pozíciu. Nebyť mojej pozitívnej reakcie, je možné, že by jej to oplatil prísnejšie. Následne som sa už jedinou pečaťou postaral o to, aby ju papier doslova prilepil k stene, bez akejkoľvek šance na ďalší podobný pokus.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 20, 2014 9:23 pm

Byla jsem zase tam kde jsem byla před chvílí. " Ach jo lidi. To je s váma nuda. Nemůžete aspoň chvíli předstírat, že mi dáte šanci? Baví vás tady být zavření s touhle horou papírů a jen se dívat? " Zeptala jsem se trochu uraženě, jelikož tu se už opravdu nic dělat nedalo a začal mě z té země docela už bolet zadek, ale poškrábat se od něj nenechám.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Tue May 20, 2014 9:34 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Práve kvôli tomu, že som od nej nič neočakával, bolo veľmi ťažké schovávať moje prekvapenie. Sám som nevedel pochopiť rýchlosť, s akou sa jej nálada zmenila.. Nebolo to tak dávno, čo sa utápala v depresii, a teraz to už vyzeralo, ako keby bola len na návšteve.
"Šancu si už raz mala a pozri sa, ako to dopadlo," poukázal som opäť na to, ako sa nechala chytiť. Môj úsmev mi však už dávno zmizol z tváre, keďže som si uvedomil, kam to speje. A nebol som jediný.

Anbu, ktorý bol zodpovedný za stráženie dverí, v sebe už viac nedokázal potlačiť zlosť. Je pravdou, že by mal byť na podobné situácie zvyknutý, ale to, že osoba zodpovedná za smrť jeho kolegov si namiesto náležitého trestu takmer užíva pobyt v kanceárii Amekageho, jednoducho nedokázal stráviť. Zo všetkých síl jej preto uštedril ranu do tváre.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 20, 2014 9:59 pm

Dostala jsem ránu do obličeje což opravdu bolelo. Byla jsem na něj nehorázně naštvaná a mohl vidět a dokonce slyšet jak papíry šponují jako by se tlačilo vší silou na provaz. " Tohle si přehnal. Naprostej zakomplexovanej stroskotanče mlátící ženy bez sebemenší známky sebekontroly. Měli by tě poslat léčit, ještě se utrhneš ze řetězu a ublížíš někomu z vesničanů. To nedovolím " Začala jsem vší svou silou tlačit na papír jako bych ho chtěla brutální silou přetrhnout. Ale čekala jsem kvůli jeho mentálnímu stavu další ránu, a proto kdyby se mě pokusil udeřit tak tentokrát bych ho kousla a to dost tvrdě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hakuei Tue May 20, 2014 10:11 pm


ICHIRO AKESHI - KAMIGAMI (紙神)

Situácia sa čoraz viac a viac vyhrocovala. Nanešťastie pre Shiranui však už nenasledovala žiadna ďalšia rana do tváre, namiesto toho ju totiž nepríčetný ANBU obrovskou silou kopol do brucha a to až natoľko, že nebyť hrubej vrstvy papiera, mohlo by ju to ohroziť na živote.
"Zmlkni! Nerozumiem tomu, prečo s tebou po tom všetkom Kagane-san zaobchádzala tak jemne... byť na jej mieste, osobne by som sa postaral o to, aby si sa najbližší mesiac nezobudila!" vykríkol a už sa aj chystal pokračovať, ale vtom som ho osobne zastavil.

"To stačí," prehovoril som nadradene.
"Urobil si už dosť. Prišiel čas, aby si zaujal svoje stanovisko. Zvládnem to tu sám," vydal som rozkaz, aby opustil miestnosť. Nie však preto, že by mi Shiranui bolo ľúto, ale ak by pokračoval, je vysoko pravdepodobné, že by som predčasne prišiel o cennú rukojemníčku. Význam pre mňa totiž mala len živá. I napriek tomu, že sa mu to nepáčilo, ANBU ma napokon uposlúchol a vydal sa preč.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 20, 2014 10:18 pm

Vůbec jsem nečekala že mě udeří znovu. On mě dokonce vší silou kopnul, že jsem měla podezření o zlomení některého z žeber, ale to mohla být jen má představa. Vykašlala jsem však pramínek krve před sebe a popadávala dech zatímco jsem mohla sledovat jen zem. Na horší misi jsem ještě nebyla, z tohohle ještě budu mít nakonec trauma, ale musela jsem to překonat. Snažila jsem se něco říct, ale bolest mi to nedovolila. Vypadalo to jako bych něco říkala, ale z úst nic nevycházelo.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed May 21, 2014 3:03 pm

Došli jsme tam, kam nás Hana vedla. Bylo to čím dál divnější, podezřelejší a nebezpečnější. Kupodivu jsem byl ticho a přestal se chovat jako idiot. Došlo mi, že to začíná být pro chuuniny vážně nebezpečné, ale my jsme Konožané, my z boje neutíkáme! Máme ohnivou vůli Prvního hokage.
"Hikaru, co se to tam děje? Musíme si pohnout a něco udělat nebo nás to tady zabije!" zašeptal jsem Hikaru do ucha.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sakura Haruno Wed May 21, 2014 3:09 pm

Poslouchala jsem a uzavírala naší skupinku. Zastavili jsme se a čekali na Hikaru a jeho instrukce. Plán byl velmi zajímavý, já bych osobně volila jinou strategii. Musím rychle přivolat Katsuyu, bez ní jsme nahraní. Pokud to nepůjde jinak, budeme muset odlákat Amekageho.
"Jestli to tam nevypadá dobře, dej vědět."
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed May 21, 2014 3:53 pm

Nakonec jsem jenom dodal. "Shiranui trochu provokovala a schytala par ran. Tobiru vim ze chces neco udelat ale tohle neni sranda. Tohle chce plan a ne tam skocit proti po hlave. Pred par mesici kdyz jsme bojovali proti typkovy co zabil Feudalni pani. Jsem ztratil hlavu a nechal se hloupe chitit kdyz se tam obevil madara bylo mi jedno co se semnou stane. Ale uvedom si ze neuvazena akce a reakce nas i To devce stat zivo. Zadalsi je tam jen Amakage a jeho straz. Neni to jako stim Hozukim. Mozna bych mel nejdrive poslat klon  aby zjistil situaci. Nebo pokud mate jiny plan tak sem snim. Jsem si vedom ze moc casu nemame ale taky tam nemuzeme jen tak vlatet Navic zde letaji nejaci papirovy motilci jenz zdrejmne Slouzi jako typ spehovani takze taky moc casu nemame.". Trochu to byl nezvyk ze kazdy se spolehal na me informace, ale taky sem nehodlal ohrozit ani Shiranui a ani skupinu. Spise sem cekal na reakci Sakury preci jen ona byla velitel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat May 24, 2014 4:10 pm

Tohle už jsem zažila několikrát, když jsem bojovala s Madarou a se spoustou dalších. Tsunade-sama, co byste udělala vy?
"Já to udělám, půjdu tam a odvedu jeho pozornost, pak přijdete a zachránite Shiranui. Potom přivoláme velkou trojici a dáme se do úkolu. Neznáme jeho schopnosti, takže nesmíme riskovat Vaše životy a mou pozdější reakci. Já nezemřu," spojila jsem ruce v pečeť a uvolnila byakugou pečeť. "Byakugou no jutsu!"Amekageho kancelář - Stránka 2 Byakugou-no-jutsu-o
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat May 24, 2014 4:18 pm

Stál jsem a s otevřenou pusou sledoval Sakuřino jutsu. Bylo to úžasné. Její plán dával smysl a věřil jsem, že to zvládne. Důležité bylo, abychom to zvládli mi tady a věřili těm venku. Tohle byl velký plán, bylo jasné, že nám to nevyjde 100%, ale alespoň něco vyjít musí. Škoda, že ještě neumím Sennin módo! Přikývl jsem a čekal tiše na Hikaru a na první krok ostatních.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat May 24, 2014 4:29 pm

Nevedel jsem co se chysta ale dobry pocit jsem z toho nemel. Nakonec jsem ze sebu vysoukal. a podival se na Tobiru. "Tobiru pokud se neco pose*e tak utec, Jsi prilis cenny na to aby te zajaly. O me tady nejde a jelikoz to asi nebude typek na Taijutsu tak tady toho moc nezmuzu." Mozna to bylo celkem tvrde a ne hezky receno ale nebyl cas na jednani v rukavickach. Pocital jsem stim ze si asi zase polezim nejakou dobu v nemocnici. Kdyz ne kvuli tomu co se stalo tady tak mozna az si me veme do parady Fuu. Momentalne jsem si pripadal jako zatez a nejslabsi clanek. ALe to uz jsem vsak nahlas nerekl. A cekal jsem az co se bude dit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat May 24, 2014 5:01 pm

Podívala jsem se na ně. "Nedovolím, aby se někomu z mého týmu cokoliv stalo," otočila jsem se a usmála se. Myslela jsem to vážně.
"Hikaru, řekni mi kam mám jít. Já bych mohla rozbít celou budovu, ale mohlo by to Shiranui zabít."
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat May 24, 2014 5:14 pm

Poradne jsem se porozhledl kolem pro jistotu. Nakonec jsem se nadechl a rekl: V te vysoke budove napravo a v predposlednim patre. Ale nejsem si jis zdali nas tam necakaji jina prekvapeni krom toho ze jdeme navstivit Amakageho." Rekl jsem Sakure a pak se pripravoval na akci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 2 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru