Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amekageho kancelář

+15
Assasin Senju
Rokuro
Reina Kana
Sakura Haruno
Tobiru Senju
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Hakuei
Rei Casius
Yorimi Sonoe
Fili RyoGui
Hana Ichiro
Yoshita Kanen
Uchiha Madara
Hanzō Salamandr
19 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 8 Empty Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 6:02 pm

First topic message reminder :

,Velká oválná budova svým stylem vybočující od ostatních, na jejím předku je znak Ame
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Amekageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Sat Jul 11, 2015 3:34 pm

Se zatajeným dechem jsem sledovala jak se klika pohybuje směrem dolů. Dveře se lehce zachvěly a následovala exploze. Navzdory tomu, že jsem připravila na útok, či případné utržení rány, nic takového se nestalo. Za dveřmi zůstalo jenom pár papírků. Že by konečně přišel člen klanu Ichiro?

Můj obličej již opět poztrácel svou celistvost a rýhy se objevily na mých tvářích. Rozhodla jsem se jít blíž. V tomto stavu jsem si mohla dovolit zariskovat a případně koupit první ránu. Udělala jsem krok do neznáma a rozhlédla se. Nikde nikdo. Jen pár ohořelých papírků leželo na zemi. Po pravé straně již chodba končila. Když jsem se podívala doleva, spatřila jsem několik dveří vedoucích do ostatních kanceláří. Úplně vzadu, na konci chodby se nacházely schody, po kterých jsme přišli. Odtud pravděpodobně přišly i papíry. Je to opravdu tak jak se mi to jeví?

Z ruky jsem oddělila papír, který obsahoval nám známou pečeť. Ven vyletělo několik papírků, které se ihned zformovaly do mé věrné podoby. Klon se vydal ven stejnou cestou, kterou jsme přicházeli před několika minutami. Situace se mi přestávala líbit.
"Co jsi měla na srdci?" otázala jsem se Homury. Možná se na to celou dobu dívám špatně.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 11, 2015 5:34 pm


Navzdory tomu, že nejaká neznáma technika aktivovala explóziu, situácia ešte stále pôsobila pokojne. Ťažko povedať, čo nepriatelia návštevníkov chystali, ale rozhodne to nebude nič pekné.
"Jasné na srdci... Môj názor je, že -" sotva stačila oslovená ženská časť súrodeneckého dua reagovať, opakovane ju niečo prerušilo. Tentokrát to bol už nezadržiavaný smiech jej mladšieho brata, ktorého opäť z neznámych príčin voľačo pobavilo. Niet divu, že ho za to Homura spražila nazlosteným, no zároveň i nechápavým pohľadom, vďaka čomu sa našťastie dočkala vysvetlenia.
"Prepáč, nemohol som si pomôcť! Po všetkom tom napätí sme sa dočkali len veľkého bum s papierovými konfetami. Už som iba čakal na to, kedy niekto vykukne s tortou a zvolá niečo na štýl "prekvapenie"! Len si to predstav, ako by - jasné, ja viem, prepáč. Pokračuj."

Nekomentujúc Kougov pračudesný zmysel pre humor sa jeho staršia sestra zahanbene otočila naspäť na Sayame a hovorila.
"Keďže taktika využívajúca stiesnené priestory nefungovala, nevidím dôvod, prečo by sa nepokúsili dostať nás von. Nie som si istá, čo to teraz malo znamenať, ale nečudovala by som sa, keby si len niekto prišiel overiť, či sú ich nadriadení mŕtvi. Ak sa tým naozaj dozvedeli, že sme získali kontrolu nad miestnosťou, je možné, že ju... nie, možno i celú budovu zničia aj s nami. Predsa len sme im zabili velenie, nebudú nás brať na ľahkú váhu," vysvetlila už konečne Homura.

Teória ženskej reprezentantky súrodeneckej dvojice sa z veľkej časti fakt naplnila. O nebezpečenstve vypovedalo akési mohutné chvenie, prerastajúce takmer až v zemestrasenie. Sayamin klon, ktorý pravdepodobne dorazil takmer až k východu, mal aj ako prvý možnosť zazrieť jeho pôvod. Budovu zo všetkých strán obkolesovali obrovské kamenné stĺpy, rašiace zo samotnej zeme. Jednalo sa o techniku známu ako Jūrokuchū Shibari.
"Vohou, čo sa to zas k*rva deje?!" zvolal mladší súrodenec pri pohľade na to, ako bolo svetlo presvitajúce cez okno behom okamžiku zatienené, zatiaľčo sa podlaha aj s nábytkom otriasala. Aj keby proti tomu Sayame hneď zakročila, priebeh jutsu by už s najvyššou pravdepodobnosťou zastaviť nestihla, nehovoriac o tom, že ho v okamžitej súslednosti sprevádzalo ešte jedno.

Takmer absolútnu tmu vystriedalo neuveriteľne jasné svetlo, pohĺtiac nie iba miestnosť, v ktorej sa návšteva nachádzala, ale prakticky úplne celú budovu a ešte aj jej blízke okolie. Na svedomí to teraz mala technika ohnivej podstaty, Suyaki no Jutsu, ktorá bola dosť využívaná v kombinácii s tou predchádzajúcou práve najelitnejšími konožskými ANBU obvykle na eliminovanie obrovských prekážok. Bolo pozoruhodné, ako ďaleko bola osoba, ktorá to začala, schopná zájsť. Čosi také ju vo vhlkom Amegakurskom prostredí muselo stáť väčšinu jej chakry, ale zdalo sa, že to malo zmysel.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sayame Sat Jul 11, 2015 6:03 pm

Zničí budovu i s námi? Opravdu chtějí zajít tak daleko? Ano, je to možné, avšak měla jsem vážné pochybnosti, že by skutečně zničili budovu s kancelářemi, tím spíš, když jedna z nich náležela samotné Amekage. Jsme jenom tři, to se opravdu uchylují k tak zbabělému kroku? Slova Homury mě přinutila o této možnosti reálně uvažovat. Kdyby to bylo doopravdy tak, měla bych rychle vymyslet plán, jak nás odtud dostat.

Jakmile se budova začala chvět, bylo mi jasné, že Homura měla pravdu.
"Okamžitě z okna! Ven!" vykřikla jsem a v ten moment se rozpoutalo peklo. Vlivem ohně se aktivovaly mé výbušné lístky, takže Kouga a Homura měli svůj útěk zpříjemněný alespoň tím, že se vyhnou pořezání. To vše jsem stihla sotva vnímat. Oheň byl téměř všude. Naštěstí jsem mohla aktivovat pečeť Meitonu a velkou část žáru pohltit. Zároveň jsem udělala několik rychlých kroků, přeskočila psací stůl a vyletěla oknem za svými spolubojovníky. Mám-li být přesnější, doslova jsem z něj vypadla.

Skok do neznáma by byl pro běžného shinobi značný risk. Jakmile jsem však byla na čerstvém vzduchu a padala volným pádem pryč z dosahu plamenů, opět jsem použila techniku Shikigami no Mai.

Amekageho kancelář - Stránka 8 Tumblr_m5iouwHEQu1qa0y6go1_500
 
Máchla jsem křídly a letěla střemhlav za Homurou a Kougem. Chvíli na to mohli pocítit uklidňující objetí mého papíru. Nebylo příliš jednoduché orientovat se v dýmu, ale poslední oč bych stála bylo zůstat na místě a nečinně levitovat nad nepřátelským územím. Zakroužila jsem mezi budovami, až jsem našla vhodnou věž, na jejímž vršku jsme se mohli usadit. Dosedli jsme na střechu a já se rozkašlala. Povedlo se mi pohltit velkou část žáru ohnivé techniky, avšak nadýchala jsem se zplodin, které požár způsobil. Mohli jsme být rádi, že nás během toho šíleného letu nepřekvapily padající sutiny.

Mezitím, co jsem popadala dech, snažila jsem se dohlédnout na místo, kde možná ještě před pár okamžiky stál můj klon. Černá mračna mi téměř znemožňovala dohlédnout na zem.

Jsou to šílenci. Co to proboha provádí s budovami Amegakure? Tohle musí být práce Konohy!

Přesun - Ulice Amegakure
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Aug 02, 2015 9:56 pm

Už z diaľky som videla, že tu čosi nie je v poriadku. Chýbalo mi tu niečo. Medzi stovkami vysokých budov jedna jediná chýbala. Bola proste preč. Ako to? Čo sa tu udialo počas mojej neprítomnosti? Tieto otázky ma trápili, až kým som nedoletela k miestu, kde sa pôvodne nachádza budova s mojou kanceláriou. Ostali po nej len trosky.
Zakrúžila som nad tým miestom. Ako to bolo možné?! Čo sa to tu preboha udialo? To snáď nie...Bola Ame napadnutá? Opýtala som sa samej seba, pričom som sa zniesla k troskám. Kvapky dažďa, ktoré mi dopadali na tvár, sa miešali s mojimi slzami. Presne tak. Plakala som, pretože som tu nebola, keď ma táto dedina najviac potrebovala. Zlyhala som.
Pristála som zľahka na zemi a padla na kolená. Miešalo sa vo mne množstvo pocitov. Cítila som voči sebe odpor, smútok nad tým, ako som zanedbávala svoju rodnú dedinu. Nemala som na sebe plášť. Bola som oblečená len v obyčajnej Jouninskej veste s legínami. Netrápilo ma, že tu ešte prechladnem. Chcela som vedieť, čo sa tu udialo a hlavne prečo!
Vzkypel vo mne hnev voči tomu, kto to spôsobil. Potrebovala som nájsť svojho brata. Kto vie ale, kde sa nachádzal. Zo zeme som sa presunula k stene, o ktorú som sa oprela. Krídla som nechala rozpadnúť na papier. Premýšľala som nad tým, čo ďalej. Nemohla som byť ďalej Amekage. Nie len preto, že som zlyhala, ale i preto, že ak by som v nej zotrvala a Konoha konečne príde na to, kto skutočne stojí za vraždou radného, pôjdú po mne. Mohla by z toho byť vojna. Čokoľvek. A to nechcem riskovať. Už viac nevystavím túto dedinu nebezpečenstvu, ale vložím ju do rúk niekomu, kto sa o ňu postará lepšie ako ja. 

Nemohla som tu ale zotrvávať ďalej. Bola len malá šanca, že by sa tu brat objavil, preto som chcela navštíviť jedno miesto, kde by sa nachádzať mohol. Možno. Ak nie, tak bude doma, asi. Rozpadla som sa na veľké množstvo malých motýlikov a v tejto forme som zamierila priamo k Painovej veži. 


-PRESUN-
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amekageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Amekageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru