Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty a stezky napříč světem

+28
Keigo Nakagami
Hirin
Kashike
Sarada
Atsuka
Goku
Lizzy
Kaya
Akemi Kagayaki
Hideo Hatake
Takao Hanare
Sasuke Tobirama
Tetsuya
Kataro Terumi
Hakuei
Hine Kureta
Shinji
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Yogi
Sadao
Ryuu Hiroshi
Seina
Seiji
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Nukenin
Yorimi Sonoe
32 posters

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:35 am

First topic message reminder :

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Long_way_home_by_Sadir89
Cesty, které křižují všech pět velkých zemí a prochází i těmi malými.
Některé úseky jsou bezpečné, jiných je třeba se bát.
Často zde projíždí obchodní karavany, ale narazíte zde i na osamocené poutníky.
Jen pozor, koho oslovíte.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 07, 2013 2:44 pm

Tuhle techniku měl Tobiru na mysli na začátku.
Tak a kukuřičné pole je definitivně v háji, s tímhle množstvím Katonu...
"Hakke Kushou!"
Používat tuhle techniku dvakrát po sobě se mi moc nelíbilo, ale nedalo se nic dělat. Jen touhle jsem mohla dobře posílit jeho Katon. Fungovala by i vlna chakry, ale ta měla nižší rank i dosah a nebyl by to tak takový okouzlující účinek. Můj Juuken/Fuuton a jeho Katon mohly rozpoutat dokonalé peklo a narozdíl od jeho malých ran to tu celé zapálit. Celé a všechny kromě naší strany bojiště.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Wed Aug 07, 2013 2:59 pm

Shinobi pozorujíc jejich obranu a zároven útok si povzdechl. Byl si vědom toho, že todle nejspíš nepřežije. "KUR*A!!!" Zakřičel s plných plic, utíkajíc směrem do centra posílněné Tobiruové techniky. Že by sebevražda? Nejspíš ano... jak se mohlo zdát tento nastály psychický nátlak na něj vyvírany ho dováděl k šílenství. Nemohl to vdržet... nejdřív jeden jeho bratr, druhý, a pak i myšlenka, že zemře i on, a tak skončí krevní linie jejich rodiny. Možná kdyby kdysi nezabili své rodiče a zbytek sourozenců... odkaz... jejich příjmení by žilo dále. Mohlo by se ještě nějak zapsat do historie, ale nyní. To vše bylo ztraceno. Tobirova technika zkombinovaná s Hakke Kushou fungovala perfektně. Na zem po chvíli spadlo ohořelé tělo. Nukenínova vůle jít dál, ho držela na nohou po celou dobu účinku této techniky. bylo to pozoruhodné. Že by ale nyní byl konec??? Ano... byl konec.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 3:01 pm

Konečně přišla na řadu skvělá technika! Páni já jsem byl tak boží! Kdyby to viděly ženy z Nadeshiko! Téměř jsem se dmul pýchou, pomalu jsem vykročil k nukeninovi a skládal pečetě. "Sensei, mohu jej zkrystalizovat?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 07, 2013 3:21 pm

"Ano," přikývla jsem. "Oba. Jejich těla mohou přinést Konoze informace, i když je to kruté. Jeden z nich uměl techniku, kterou jsem ještě neviděla, nejspíš byla tajná. Možná mají i ostatní tajemství, která by stála za to."
Zadívala jsem se na připečeného sokola v poli.
"Spadla nám sem svačinka, Tobiru-kun," rozesmála jsem se. "Alespoň něčím nám posloužili, opekli nám jídlo."
V tu chvíli jsem zmlkla.
"Tobiru."
Zvedla jsem mrtvolku v dlaních.
"Má červený kroužek. Byl to sokol z Konohy."
Zamračila jsem se. Červený kroužek znamenal, že doma mají potíže. A nás čekalo těžké rozhodnutí. Buď se vrátíme ihned nebo dokončíme misi. Buď bude mít víc problémů Konoha nebo Nadeshiko.
"Pokud Konoha nebude schopná splnit své závazky, nebudou za ní ostatní stát. Jsme jen dva vojáci, ačkoli je to pro nás důležité," trochu jsem zbledla. "Ale válku nezachráníme. Nejprve dokončíme misi, doručíme svitek, co nejrychleji a dostojíme tak závazkům své vesnice. Pak se vrátíme domů."
Můj smysl pro povinnost mě nejspíš jednou zabije.

//Děkuji NPC hráři za dobrý, zajímavý filler, rychlé odepisování a pěkné popisy útoků. Ačkoli to ještě není k dokonalé, je to již velice, velice dobré. Jen tak dál.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 3:25 pm

Zbledl jsem. Konoha byla v průšvihu. Co se sakra mohlo přihodit. Já to věděl, to ta schůze jouninů. Nechal jsem jejich těla být, přikývl jsem Shijin.
"Sensei, máte pravdu. Musíme dokončit misi a okamžitě vyrazit! Pokud to nedokončíme do konce dne, tak sním oběd u Fukusaku-sama a to fakt není nic dobrého." při pomyšlení na červy se mi zvedal žaludek. Vydal jsem se tedy na cestu do Kisaragi.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 07, 2013 3:29 pm

"Dokončíme, neboj," pokusila jsem se o úsměv. "Ještě jsem tě ale chtěla pochválit. Bojoval jsi skvěle. Málokdy se stane, aby shinobi vyšli z boje nezraněni a my navíc bojovali proti přesile, byl to náš první týmový boj - a přesto se nám podařilo se určitým způsobem naladit na stejnou vlnu a dokonce zkombinovat útok. Tvůj otec na tebe může být právem hrdý."
Já jako sensei hrdá byla, i když jsem vlastně neměla za co, nebylo nic, co bych ho mohla jako Hyuuga naučit.
"Poběžme," potvrdila jsem svá slova krátkou pobídkou a vyběhla jsem směrem k určené vesnici.
Ještě, že to už není daleko.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 3:35 pm

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Naruto_cute_face_by_mg360-d5d141w
Takovýto face jsem měl, když mě Sensei pochválila. Uklonil jsem se. "Děkuji Vám Sensei, byl to snad první boj, kdy to skončilo takto. V tom minulém jsme se zabili málem navzájem," ušklíbl jsem se a v srdci se objevil strach, vzpomněl jsem si na Sakuru.
přesun
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Sat Aug 31, 2013 6:38 pm

Mlčky jsem stoupal po cestě vzhůru do kopce. Blížili jsme se k vesnici, kde na nás čekala Ayame. Měl jsem zvláštní pocit z té dívky, která s námi byla. Já nevěděl, jak vypadala. Ona nevěděla, jak vypadám já. Neznali jsme navzájem schopnosti a měli jsme se postarat o Kage. Ryuu měl tu nevýhodu, že obličej, který znal, byl jen ten jeho, ale jinak na tom byl stejně. Dál o nás nic nevěděl. Byl jsem samotářský typ, pracovat v trojici mi úplně nevyhovovalo, ale na takový úkol to bylo příjemnější, než táhnout do boje sám. Zajímalo mě, jestli někdo prolomí to ticho, které po celou cestu panovalo...
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 6:53 pm

Courala jsem se za ním a přemýšlela nad místem, kam si dám další tetování. Naše tříčlenná skupinka musela vypadat divně.. přála bych si aby se nám někdo připletl do cesty, abych viděla jeho výraz. Nakonec jsem dumala nad tím, kdo z nich umře první. Usoudila jsem, že to bude Ryuu, náš nováček. Cestou jsem k němu na chvíli natočila hlavu a jediné co mohl zaregistrovat bylo to, jak mi koutek cukl nahoru do polovičního úsměvu. Možná bych mohla s někým uzavřít sázky, aspoň bych si vydělala. Odvrátila jsem od něj hlavu a šla dál.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sun Sep 01, 2013 1:06 pm

Atmosféra typu niečo tu skapalo. Nikoho z nich dvoch som nepoznal na to oni dvaja sa museli poznať veľmi dobre. Budeme sa baviť akoby sme neexistovali alebo mi radšej poviete niečo o sebe. Pozrel som sa na nich. Nie , že by som to nejako moc potreboval vedieť ale je nuda. Aj tak mám pocit , že tá kunoichi (asi xD) bude nejaká moasochistka. Pomyslel som si. 


(Som si nevšimol post xD , Gomen.)
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Sun Sep 01, 2013 3:35 pm

Dlouho se nic nedělo, stále jsme postupovali kupředu beze slova. Až nakonec to ticho prořízl náš nováček. Zdálo se, že ode mě reakci ani nemusel čekat. Zprvu jsem nijak nezareagoval, nezpomaloval v chůzi a pokračoval dál. Najednou se ode mě ozvalo. "Hmm.." zabručel jsem to neurčitým tónem. Mohlo to znamenat cokoliv. Možná jsem čekal, až se představí on s jeho důvodem připojení k naší skupině. Možná jsem dával přednost té dívce. Možná to nebylo úplně nejlepší téma, které by se mělo probírat. Anebo taky něco jiného.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Sun Sep 01, 2013 3:47 pm

He?
Opět jsem jen na chvíli natočila hlavu jeho směrem a ušklíbla se. "Jistě, a můžeme si sednout do kolečka, popíjet čaj a jíst u toho sušenky." Pronesla jsem jedovatě a šla dál. V této organizaci si dával každý na každého bacha a snažil se, aby se toho o něm vědělo co nejméně. V přítomnosti S-ranků člověk nikdy nevěděl co se stane a tak byla na místě opatrnost. "Začni svačinko pro Nibiho." Pobídla jsme ho nakonec, informace se budou hodit vždycky.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sun Sep 01, 2013 5:13 pm

Ach, vy ste asi fakt optarný. Ako keby to nebolo jedno. Za chvíľu vyrazíme chytiť Nibiho a všetko si počas boja o vás zistím. Zasmial som sa. Mne nerobí problém niečo o sebe povedať, nie kvôli tomu , že by som bol idiot ale kvôli tomu , že vy ste neni pre mňa žiadna hrozba. A aj tak za chvíľu zistíte čo som zač. Zastavil som sa. Tak čo ? Bobrík mlčania prelomený ? Alebo nemám diplomatické schopnosti ? 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Sun Sep 01, 2013 5:21 pm

Pod stínem kapuce se mi objevil úsměv při první poznámce Seiny. Dále jsem za chůze poslouchal nováčkova slova. Nijak jsem na ně nereagoval. Sice tu pronesl pěkný monolog, ale sám s představováním nezačal. Nicméně, když pominu jeden egoistický žvást, jeho slova nebyla až tak od věci. Po dlouhé odmlce jsem se teda představil... "Seiji."
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Sun Sep 01, 2013 5:46 pm

Při jeho mluvení mi opět koutek začal cukat nahoru do úsměvu, ale když pronesl, že pro něho nejsme žádná hrozba vyprskla jsem smíchy. Dokonce se mi nahnaly i slzy od smíchu do očí ale to nebylo díky kapuci vidět. "Jashine...tohle..je moc." Vydala jsem ze sebe se smíchem a trochu zpomalila abych to vydýchala. Když jsem se uklidnila na tváři mi stále zůstával pobavený úsměv. "Seina." Sdělila jsem jim své jméno a protáhla se. Už teď jsem se dostávala do maniakální nálady, kterou jsem měla v boji a s jakou jsem si užívala bolest. "Popravdě je mi úplně šumák co jsi zač a co umíš protože mě zabít nedokážeš." Dodala jsem s vítězoslavným úšklebkem. "Seiji-kun! co kdyby jsme náhodou přišli tady o nováčka? Třeba ho cestou sežere liška už teď a ne Nibi." Uchechtla jsem se a pak to v duchu zavrhla. Ne, nováčka jsem potřebovala k něčemu mnohem vznešenějšímu. Jashin bude po boji rád..
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sun Sep 01, 2013 6:31 pm

Som rád , že som z vás dostal aspoň mená. Nejaký ten diplomat zo mňa bude. Zasmial som sa . A keď už ide o toho tvojho Jashina. Tss, Jashinova Babe (xD) To , že si nesmrteľná neznamená , že ťa nenakrájam na kúsky a nehodím ťa psom. Diaboľský úsmev dodal tejto vete ešte väčší efekt. Fajn , aký je teda plán na chytenie Nibiho ? 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Sun Sep 01, 2013 7:20 pm

Už od Seinina příchodu do hostince mi přišlo, že z ní srší temná aura. Pocit byl na místě. Ukázalo se, že je to opravdová jashinistka. Člověku, který nebyl jako my, zaručeně musela nahánět hrůzu. Pobavilo mě to jejich vzájemné škádlení. I když to vypadalo, že to myslí naprosto vážně, zněli oba úsměvně. "Chci vidět, jestli na to má.." tím jsem prakticky odpověděl na Seininu otázku. Nepatřil jsem mezi ten typ lidí, kteří zbytečně oslabují vlastní řady jen, aby si něco dokázali. Já si nepotřeboval dokazovat nic. To, že byl byť jen nováčkem v našich řadách znamenalo, že v sobě bude mít aspoň minimum potřebného talentu. Byla by škoda ho nezužitkovat. Nezbývalo než doufat, že jeho talent se neskrýval v pronášení debilních keců. "Přeslechl jsem tvé jméno.." dodal jsem k nováčkovi. "Plán.. záleží, jestli si budeme situaci muset komplikovat nebo ne. Pro nás by bylo nejlepší Ayame Takahashi dostat mimo vesnici. Nebo si můžeme probít cestu přímo.." Nemusel jsem připomínat rizika, která to obnášelo.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Sun Sep 01, 2013 7:27 pm

"Zlato, máš štěstí že jsi mě předtím pobavil." Ušklíbla jsem se a šla dál. Nebrala jsem ho absolutně vážně a to bylo pro něj plus. Jinak mě bylo celkem jedno, že bych naše řady oslabila. Já kopala pouze za sebe a zbytek šel mimo mě. Když přišla řeč na plán mlčela jsem a potichu si broukala nějakou melodii. Po chvíli mi do ruky vklouzl svitek se kterým jsem si začala pohrávat. Vážně by bylo nejlepší dostat Ayame mimo vesnici kde bude sama, vrhnout se do plné vesnice protivníků by byla ztráta času a moc práce.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sun Sep 01, 2013 7:39 pm

Tss. Otočil som sa na Seijiho, pohľad na tú babu mi úplne stačil na celý život. Som Ryuu. Predstavil som sa. Fajn tak mi povedzte ako chcete vylákať Ayame von keď je Tsukikage , pochybujem že máva nálady na dlhé prechádzky. Ja preferuj cestu presekania sa , rýchle a bez obtiažností. Aspoň pre mňa.  Pozeral som na nich dvoch. Tak ? Opýtal som sa a vyrazil ďalej.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Sun Sep 01, 2013 8:06 pm

Když se představil, jen jsem kývl hlavou a zapřemýšlel se. Bylo pravděpodobné, že si Ayame nebude užívat klidu někde mimo vesnici, ale plán - zalarmovat všechny a pak ji dostat na kolena - nebyl úplně ideální. Také už mě začalo pomalu hryzat Ryuuovo sebevědomí, začínal jsem na něj být stále víc a víc zvědavý. Pokud by se ale jinak nedalo, pořád se "prosekání" mohlo považovat za možnost.
"Co je nám známé díky informacím, které posbírali naše kontakty... Bránu střeží neustále dva jounini a jeden chuunin. Plus musíme počítat se zálohou. Ve vesnici se Tsukikage údajně dozví o čemkoliv, co se šustne, takže to můžeme využít v náš prospěch. Ulice jsou plné hlídek.." Začal se mi v hlavě formovat plán, který by měl být uskutečnitelný.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Tue Sep 03, 2013 2:38 pm

Mlčela jsem a šla dál, mě to bylo víceméně jedno jak to bude. Na taktiku jsem nikdy nebyla, takže jsem to nechávala na jiných. Škoda, že se nevědělo jestli má nějakou rodinu nebo někoho blízkého. Trochu jsem se pousmála nad tím co se mi zrodilo v hlavě a dál si hrála cestou se svitkem.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Tue Sep 03, 2013 3:46 pm

No zo zálohou sa musí počítať vždy , predsa len tam nežije sama z troma luďmi. Pozrel som na Seinu, trochu sa pousmiala a to mi nedalo. Nebodaj si niečo vymyslela , keď ti je tak veselo. Povedz nám!  Dúfal som , že to nebol nejaký psychický výbuch lebo by sa nám dobrý plán hodil.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Tue Sep 03, 2013 5:32 pm

//Seiji se nám fláká venku xD
Když na mě Ryuu promluvil krátce jsem se ušklíbla a šla dál. "Mě je veselo pořád.."
Poznamenala jsem a zastavila se na vrcholu kopce, ze kterého bylo vidět na vesnici kde byl náš cíl. Sundala jsem si kapuci abych si okolí vesnice mohla pořádně prohlídnout a nechala si vítr hrát s vlasy. "Vaše taktické schopnosti budou jistě lepší než moje, na taktiku mě moc neužije tak mi nadhoďte aspoň nějaký základní plán." Koukla jsem se krátce na ty dva a začala se protahovat.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Tue Sep 03, 2013 6:44 pm

Hmm, nejaký plán. Tak nebolo by od veci , keby sa nám podarilo Tsukikageho vylákať von z dediny ale ako ? Rozmýšľajme. Zamyslel som sa. A! Možno by sme mohli niekde urobiť malý výbuch nech sa tam príde pozrieť. Ale tiež je tam možnosť , že tam pošle svojich shinobi. Ale tým pádom bude dedina oslabená. Takžeto by sme mali.  Kto je za malý výbuch ? 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Wed Sep 04, 2013 1:54 pm

"Hmm.." Zamyšleně jsem přimhouřila oči a sledovala vesnici. Vlastně jsem nepřemýšlela nad taktikou nebo nad tím jak vylákat kage ven, jen jsem přemýšlela jestli si mám vzít svou lásku teď nebo až potom. Nakonec jsem si nerozhodně povzdechla a upřela oči na Seijiho. Čekala jsem až navrhne něco on aby se mohlo rozhodnout co bude lepší. Mě stačila jen kapka krve od kage a bylo by to hotové.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 2 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru