Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty a stezky napříč světem

+28
Keigo Nakagami
Hirin
Kashike
Sarada
Atsuka
Goku
Lizzy
Kaya
Akemi Kagayaki
Hideo Hatake
Takao Hanare
Sasuke Tobirama
Tetsuya
Kataro Terumi
Hakuei
Hine Kureta
Shinji
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Yogi
Sadao
Ryuu Hiroshi
Seina
Seiji
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Nukenin
Yorimi Sonoe
32 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:35 am

First topic message reminder :

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Long_way_home_by_Sadir89
Cesty, které křižují všech pět velkých zemí a prochází i těmi malými.
Některé úseky jsou bezpečné, jiných je třeba se bát.
Často zde projíždí obchodní karavany, ale narazíte zde i na osamocené poutníky.
Jen pozor, koho oslovíte.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Goku Mon Aug 03, 2015 12:59 pm

"No vidíš.. ja sa živím presne tým. Odchytávam nepohodlných ľudí .." Usmial som sa. Dúfal som, že mi to nebude mať za zlé. Neviem prečo si každý musel hneď myslieť že som pomerne zlý a nepríjemný človek. V podstate som bol od ostatných shinobi iný len v tom, že som si sám vedel vyberať koho, kedy.. a nikto mi nemohol prikázať čo a ako.
"Chmm.. " Nakoniec som králika predsa len dokončil, chytil som ražeň za jeden koniec a zodvihol som ho ponad oheň niekam do trávy, nech sa odkvapká a tak..
To už niekam odbehla, ani som si to nevšimol. Keď sa ale priblížila aj s tou mačkou, trocha skepticky som sa na ňu zahľadel.
"Eh.. nie že by som mal práve chuť na bezbranné a roztomilé zviera.. ja radšej toho králika.." Zasmial som sa. Vedel som, že to tak nemyslela, ale prečo ju znova trocha nepodpichnúť?
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sumi Mon Aug 03, 2015 1:06 pm

Nepovedala som mu na to nič. Nech si robil čo chcel bol to jeho život. Mne stačilo, ak som na jeho zozname nebola ja. To by som tu ale asi len tak nepobehovala. Králik už bol hotový, čo som si nestihla všimnúť, lebo som mala iné starosti s mačičkou. Keď som mu ju ukázala a on povedal niečo také vyvalila som naňho oči a pustila som ju na zem. "Ty baka!" Chcela som po ňom niečo hodiť ale nakoniec som si len urazene sadla zasa na druhú stranu. Čo si to o mne myslí? Že odkiaľ som z trantárie, kde jeme mačky? "Pche." Stále mi tvár zdobil urazený výraz a pozerala som kto vie kde. Naozaj ma vedel pekne vytočiť. Určite to robil naschvál ale ja som bola ľahko vytočiteľná.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Goku Mon Aug 03, 2015 1:14 pm

Na jej reakciu som sa znova mohol len zasmiať. Rukou som si pošúchal oči, z ktorých mi pri tom vyhŕkli slzy. Bolo to tak hrozne ľahké.. toto dievča by tu neprežilo jediný deň fakt..
Nakoniec som k nej len natrčil králika.
"Bude studený... " Podotkol som pomerne sladkým hlasom. Aj keď v mojom prevedení to mohlo znieť viac než divne. Mohla byť urazená ako len chcela.. žalúdok je stále žalúdok.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sumi Mon Aug 03, 2015 2:09 pm

Sedela som tam celá namosúrená a mala som prekrížené ruky na hrudi. Nechcela som ho ani vidieť. Už som spriadala plán, ako by som mu to mohla zasa vrátiť, nemala som to na pláne nechať len tak. V tom ale predo mňa podstrčil králika. Ten hnusák, takto ma doplácať. No ale nedalo sa, bola som hladná a on tak krásne voňal. Bez slova som si z neho kúsok odtrhla a pustila som sa z chuti doňho. "Mal by si sa to naučiť lepšie. Na to, že si ho pripravoval tak dlho to mohlo byť aj lepšie.." Skritizovala som mu to, keďže za to jeho správanie som ho nemohla vystáť a ani pochváliť, nezaslúžil si to a čiastočne na tom bolo niečo pravdy.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Goku Mon Aug 03, 2015 2:24 pm

"Ale no.. len kecáš. V skutočnosti ti chutí.." Posťažoval som sa, po čom som si sám z vrecka vytiahol energetickú tyčinku a začal som ju žmúlať v ústach. Nebolo to teda nič moc. Žiadny králik.. ale lepšie než nič a iného sme aj tak nemali.
"Ale pokojne sa to od teba nechám naučiť, ak si myslíš že to vieš lepšie hehe." Uškrnul som sa, znova som si odkusol z tyčinky a následne som sa už radśej venoval.. svojmu jedlu. Nechcel som prísť aj o to.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sumi Mon Aug 03, 2015 3:09 pm

"Ja som nepovedala, že mi to nechutí." Jediné, čo som povedala, že to mohol urobiť lepšie, lebo mu to trvalo naozaj dlho. Netrvalo dlho a zjedla som si svoj kúsok. Pozrela som k nemu a snažila som sa identifikovať, to čo práve jedol. Nikdy predtým som to nevidela. "Čo to je?" Ukázala som prstom na tú tyčinku. Nevyzeralo to príliš chutne ale jedol a netváril sa nejak znechutene. Až po tom, čo som sa ho opýtala na tú vec čo jedol až potom som mala nejakú pripomienku k jeho druhej vete. "Celý život som si jedlo robila sama a aspoň by som ti ukázala, ako lepšie dochutiť to zviera." Táto možná činnosť mi len hriala moje ego, keď som ho mohla naučiť niečo, čo nevedel lepšie, ako som vedela ja.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Goku Mon Aug 03, 2015 5:13 pm

"Uhm.. tak gomen, myslel som si že hej." Zamrmlal som s plnými ústami tyčinky. Dokonca mi ešte kúsok ostal, zrovna vo chvíľi, keď sa spýtala že čo to je. Bol som tak na pol ceste k ústam s posledným sústom, keď som sa zrazu zastal.
"Tyčinka.. chceš skúsiť?" Spýtal som sa jej a posledný kúsok som jej ponúkol. Teda kto vie, či to bude chcieť zrovna po mne.. ale why not?
"Tak v tom prípade si nechám rád poradiť. Nie že by ma bavilo jesť stále tú istú vec.. s tou istou chuťou." Zasmial som sa. Bola pravda, že ak som mal peniaze.. tak som radšej míňal za jedlo v reštauráciach, jedálňach a stánkoch. Bolo to chutnejšie a pestrejšie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sumi Tue Aug 04, 2015 9:06 am

Nebola som taká fajnová, aby som si od niekoho zobrala jedlo, ktoré mal v ústach. Predsa etika v dobe v ktorej som žila nebola práve na tej najvyššej úrovne, maximálne tie základy. Preto som si opatrne zobrala do rúk tu tyčinku a najprv ju preskúmala. Nikdy v živote som niečo také nevidela, takže som z toho mala normálne obavy. Keď som to ale vložila do úst bolo to naozaj prekvapivo dobré. "Nemáš ešte?" Bolo to sladké, preto som chcela ďalšie. Tam odkiaľ som bola toho sladkého veľa nebolo. Na poslednú vetu som mu už nič nepovedala, keďže na niečo také je potrebný čas a teraz sa mi ani nechcelo, však on si o to povie. "Ideme už?" Opýtala som sa zasa. Naozaj som bola hyperaktívny človek a byť na jednom mieste nieje pre mňa. Potrebovala som byť v neustálom pohybe alebo som potrebovala inú činnosť, ktorá ma dostatočne zabaví.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Goku Tue Aug 04, 2015 6:17 pm

"Ďalšiu? Heee? Možno keď budeme znova jesť." naozaj som nemal ďalšiu na zvyš. Boli to dobré veci, výživné.. ale drahé. Aj keď tomu by zatiaľ nepochopila. Na jej výzvu som však len prikývol, postavil som sa a následne som sa trocha ponaťahoval.
"Pôjdeme do jednej veľkej .. veľmi veľkej dediny.. s množstvom ľudí, jedla a príležitostí. Dúfam že sa tešíš." Predhodil som k nej s úsmevom, na čo som len rozdupal oheň, vopchal som si do zvitkov rozložené veci a nasmeroval som si to smer Tsukigakure no sato.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sumi Tue Aug 04, 2015 6:31 pm

Nebola som zrovna nadšená, keďže určite mal ďalšiu ale nechcel mi ju dať. Preto som nafúkla tváre ale nič mu nehovorila, hrala som urazenú. V tom sa postavil, preto som sa dostala vedľa neho, keďže asi onedlho už vyrazíme no môj postoj sa zatiaľ nezmenil. "Než tam vstúpime asi by som si mala privolať nejakú ochranku." Zapremýšľala som nahlas a čakal naňho kým vyrazíme. Popravde som sa tešila ale cítila som aj trochu nervozitu. Žila som na ostrove, kde nebolo viac členov, ako pár tisíc aj to už som asi preháňala. Bola to niečo, ako malá dedinka po tom, čo sme sa odtrhli na viac skupín. Po tom, čo sa on nakoniec rozhodol vyraziť následovala som ho.
(presun Tsukigakure)
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Aug 06, 2015 11:08 am

Stopovanie z miesta zvané Údolie konca šlo veľmi ľahko. Aspoň som si to myslel, než sme zistili, že osoby za ktorými sme šli začali zahladzovať stopy. Jediné, čo sa mi podarilo zistiť, že neboli len dvaja. Zo začiatku sa nesnažili skrývať svoje stopy a teraz hej? Nahnevane som stál u poslednej stopy, ktorá sa nám podarila nájsť. Musel som vytvoriť naozaj obrovské množstvo klonov, aby som mohol pokryť čo najväčšiu plochu. Je extrémne ťažké stopovať shinobi, ktorý vedia tak dobre skrývať ale každý robí chyby a ja som bol profesionál, ktorý mal veľkú pomoc zo strany jedného ďalšie Anbu, ktorý bol senzibil a naozaj sa špecializoval na stopovanie ľudí a bol v tom určite lepší, než som bol ja. Nevedel som, koľko hodín nám to zaberie, než sa nám podarí zasa objaviť nejakú stopu.

Myslel som si, že tu skysneme na veky vekov. Boli sme tu dlhé a dlhé hodiny bez stopy a aj keď som bol tŕpezlivý človek začínal som strácať nervy. "Sakra! Nemohli sa prepadnúť pod zem!" A tak pokračovanie hľadanie ihly v kope sena. Stalo sa, že tadeto prešlo aj zopár ľudí. Aj tých som bol ochotný zastaviť a vyspovedať, či nevideli osoby zodpovedajúce môjmu popisu. No takmer vždy to bola osoba, ktorá tadeto nechodila často a bol to buď nejaký posol alebo obyčajný človek. Nie nechcel som sa vzdať, Atsuka do mňa vkladala dôveru a preto aj keď sme to tu v obrovskom rozsahu prešli už takmer 3x nemienil som to vzdať. Ponáhľali sa museli urobiť nejakú chybu, každý bol omylný a hlavne, ak sa ponáhľal a predpokladal, že bude prenasledovaný. Je možné, že vyvolali konflikt z nejakou z dedín? Miešali sa do toho boja, ktorý tam prebiehal? Ak som si dobré pamätal Nao bol kedysi Mikasin senseii. Bol som v rovnakom veku, ako bola ona, takže to bol dôvod, prečo som si to pamätal. V tej dobe som sa v pomerne mladom veku hlásil do služby alebo skôr do výberového konania o vstup do Anbu jednotiek. Potom ma už čakal ťažký tréning, povinnosti a viac už som o Mikase nepočul.

Dosť bolo bádania v pamäti o tých dvoch. Naa som poznal veľmi dobre aj jeho charakter, preto som sa obával stretu s nimi o to viac. Mal strašný charakter a nevedel vychádzať s príliš veľa ľuďmi ale mal aj svetlé stránky a jeho oddanosť a bojové schopnosti boli výborné. A tak pokračovalo moje pátranie po akejkoľvek stopy, keď tu prechádzal okolo obchodník s bylinkami. Nemal toho prílíš ale on sám sa k nám prihovoril a ponúkol nám svoje zbožie. Keď už sa k nám takto prihovoril pustil som sa s ním do reči a opýtal sa, ako často tadeto chodí. Dozvedel som sa veľmi zaujímavé veci. Tento bylinkár tadeto zbieral svoje bylinky takmer každý deň a povedal, že videl mladú krásnu ženu s dvomi deťmi a s jej mužom. Hovoril, že to bol pomerne normálny pekný pár, len mali strašne na ponáhlo. Ak to neboli oni tak potom neviem ale bola to naša jediná stopa, ktorá nás mohla udržať nad vodou. Preto sme sa popýtali na cestu, zobrali od neho za vďaku nejaké byliny a vydali sme sa na cestu po ktorej nás on viedol.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 11 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru