Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty a stezky napříč světem

+28
Keigo Nakagami
Hirin
Kashike
Sarada
Atsuka
Goku
Lizzy
Kaya
Akemi Kagayaki
Hideo Hatake
Takao Hanare
Sasuke Tobirama
Tetsuya
Kataro Terumi
Hakuei
Hine Kureta
Shinji
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Yogi
Sadao
Ryuu Hiroshi
Seina
Seiji
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Nukenin
Yorimi Sonoe
32 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:35 am

First topic message reminder :

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Long_way_home_by_Sadir89
Cesty, které křižují všech pět velkých zemí a prochází i těmi malými.
Některé úseky jsou bezpečné, jiných je třeba se bát.
Často zde projíždí obchodní karavany, ale narazíte zde i na osamocené poutníky.
Jen pozor, koho oslovíte.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 2:37 pm

Postávali jsme na kopci, naše pláště se vlnily ve větru. Vyslechl jsem Ryuua i Seinu a na chvíli se zamyslel. "Proti tvému plánu nemám osobně nic, Ryuu, ale je pravděpodobné, že nesplní účelu. V případě, že cokoliv odpálíme, přilákáme akorát všechny jejich jednotky a Tsukikage se tam nemusí ani objevit.." odmlčel jsem se a pak se otočil k oběma dvěma. "My si potřebujeme klást nároky, potřebujeme něco, co Tsukikage vyláká ven dobrovolně bez ochranky." Měl jsem na mysli rukojmí, s našimi schopnostmi by pro nás nebyl problém odchytnout jednoho a víc shinobi. A ve chvíli, kdy by se nám to podařilo, mohli bychom vzkázat Tsukikage naše požadavky. Poté jsem se podíval zpět na vesnici pozorujíc její centrum. "Hm?"
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Wed Sep 04, 2013 2:45 pm

Sledovala jsem Seijiho a trochu přimhouřila oči s podezřením, že umí číst myšlenky. Tsh..
Přesunula jsem svůj pohled zpět k vesnici.
"Chtělo by to někoho z rodiny nebo blízkého okolí. Dle mého není potřeba žádný silný jedinec. Chtělo by to někoho kdo se neumí sám bránit a tím u kage vzbudit větší ochranářskou touhu aby přistoupila na naše vyjednávání a šla z vesnice opravdu sama.."
Zamumlala jsem a prohrábla si vlasy.
Aw.. umřu hlady. Počkat to vlastně nemůžu.
Potichu jsem si povzdechla a zívla.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Wed Sep 04, 2013 5:15 pm

Podľa mňa vylákať von z dediny nejaké jednotky by bolo dobré, aspoň by sa dedina oslabila. Ale ani ten nápad uniesť niekoho z jej rodiny nie je tiež zlý. Lenže je tu jeden problém. Ako zistíme kto je z jej rodiny ? V každom prípade sa tak či tak musíme dostať do dediny. Zahľadel som sa do diaľky. Hmm, ako sa ale do dediny dostaneme a keď nás odhalia po nás pôjdu takže sa to bude rovnať plánu "presekanie". Po takých dvoch minútach som sa na nich pozrel a opýtal.. Tak čo ako unesieme niekoho z jej rodiny ? 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 5:45 pm

Pohlédl jsem na Seinu, pak na Ryuua a nakonec zpět k vesnici. "Unést někoho jí blízkého by bylo velmi dobré, jenže to nejsme schopni zjistit. Máme štěstí, že náš cíl je Kage. Kage, který bere zodpovědnost za každého ve vesnici. Takže pokud vezmeme jakéhokoliv ninju, ba i civilistu, Nibiho jinchuriki se ukáže... tedy v případě, že je opravdová Tsukikage," nasvítil jsem jim, jak to vidím já a snad poprvé se zájmem čekal na odpověď. Krátil se nám čas, už jsme tu stáli moc dlouho...
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Wed Sep 04, 2013 5:56 pm

"Jdeme všichni nebo jde jeden?" Zeptala jsem se nakonec a znova je přejela pohledem. Tenhle plán by mohl vyjít, já bych byla pro to aby se vzal nějaký genin. Budoucí generace vesnice..to znělo dobře. Spokojeně jsem si olízla rty a naklonila hlavu na stranu.
// Máme oběť, jdeme si pro Kaomi-chan ^^ už se na nás těší xD
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Wed Sep 04, 2013 6:14 pm

Pochybujem , že by Tsukikage išla sama zachrániť niekoho, pre ňu úplne bezvýznamnú osobu . Maximálne tam tak niekoho pošle. Musíme čorknúť niekoho jej milého. Bože vymýšlame plán ako keby sme mali ovládnuť svet. Sme tu už asi tak sto rokov, mohli by sme sa trochu pohnúť len dokončiť plán.  Tak ja neviem keď by sme mali niekoho uniesť tak by sme mali nájsť nejaké miesto kam by sme ho potom odložili. Tak potom to miesto by strážil jeden z nás , kým by sa ostatný nevrátili , nech sa nám tam nikto iný nenansťahuje.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:46 pm

Otočil jsem se na Ryuua s mírným úsměvem. "Pochop, že pokud jí dáme jasná kritéria - přijde osobně, sama a na odlehlé místo - nebo je s člověkem z její vesnice amen, musí přijít. V případě, že nedokáže ochránit ani genina, jak může potom celou vesnici. Nemůže si to dovolit..." Kapuci jsem měl stále nasazenou, neměl jsem důvod ji sundávat. Jednou rukou jsem si opatrně přejel po zádech a ujistil se, že u sebe mám své vybavení. "Půjde Ryuu.." odpověděl jsem Seině a kývl na Ryuua. Proč byl vybrán? Bylo to prosté, měl šanci ukázat něco ze svých schopností. "Budeme čekat tam," namířil jsem pohledem na louky nedaleko (https://nsgo.forumczech.com/t550-odlehle-plane#11125). "Vyhledej genina a přines ho na dané místo. Pokus se, aby se naše požadavky dostaly k Tsukikage." Kývl jsem na Seinu a rozešel se k výše zmiňovanému místu. Tak se ukaž..
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Seina Wed Sep 04, 2013 6:54 pm

Mlčela jsem, Seiji to víceméně celé zařídil. Dál jsem si hrála se svitkem v ruce a pak se vydala rovnou na místo, kam měl dopravit genina. Takový úkol snad nemohl nijak podělat, obejít stráže a vzít děcko. Nečekala jsem na to jestli vyrazí nebo jestli bude něco namítat, rozkaz byl rozkaz.

~přesun~
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Wed Sep 11, 2013 5:24 pm

Kráčal som po ceste z Kiri naspäť, držiac si stále ruku na mieste, kde som mal zapichnutý ešte nedávno kunai. Ani som netušil, že by som práve zabil Jinchuurikiho, ale čo už, stane sa. Nakoniec som zastavil po dlhšej ceste, vyhrnul som si rukáv a pozrel som si na ranu. Zľahka som privrel oči. Tsche. Druhou rukou som si z kapsy vytiahol jeden menší obväz, ktorým som si ranu obviazal, poriadne pritlačil a nakoniec už len nechal tak. Nič iné som nemohol spraviť, možno ešte vyčistiť ranu, ale na čistenie som tu mal maximálne špinu zo zeme, a to by teda čistenie ozaj nebolo. Ale dalo sa to, hoc to štípalo, vydržať. Zas som si rukáv zhrnul a okolo tej istej ruky som si aj nanovo pripútal zbraň, aby som ju nemusel vlastne držať v dlani.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Wed Sep 11, 2013 6:32 pm

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 204-019
Bolo nadmieru jasné, že prvý krok aby som získal Hebiho hlavu napichnutú na kole, keďže nenávisť voči nemu nešlo potlačiť, bolo dostať sa k nemu naozaj dostatočne blízko a donútiť ho veriť mi. Správa medzi podsvetím o jeho novej organizácii, ktorú založil s tým slabým Tsuchikágem bola novinka číslo jedna a túto veľmi ľahko získanú informáciu som si nemienil len tak prekĺznuť pomedzi prsty. Preto neďaleko obväzom si rany šetriaceho Sadaa, sa objavila tmavá gulička ako samotná noc bez hviezd, ktorá tam ale mala dôvod byť. Dôvodom bol človek vystupujúci v dlhom plášti a kapucni prevesenou cez tvár, zahaľujúc maskovanú osobu, ktorého nohy sa zľahka dotkli zeme, ktorá strachom stíchla. Šum trávy zanikol v divnom búrácaní hromov z búrky vejúcej zo severu, a malé kvapky vody upozorňovali na blížiaci sa dážď. O to divnejší bol príchod postavy pred Sadaom, ktorému neznámy zatarasil cestu k Iwe, a nemienil sa pohnúť. Tiež ale bolo jasné z pár okamihov o jeho nevôli začať konverzáciu ako prvý, preto som ostal stáť ako soľný stĺp alebo ba socha na stráži pred palácom a očakával reakciu od neho...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Wed Sep 11, 2013 6:51 pm

Už som hodlal vykročiť po svojej ceste ďalej, načo som sa ale nakoniec stihol iba otočiť svojim smerom a predo mnou sa objavila nejaká gulička, čisto čiernej farby. Prižmúril som oči a začal som ju sledovať. Čoskoro sa z nej vyvinulo ale niečo iné, skôr šlo vlastne o príchod niekoho. A s spolu s akousi zvláštnou, neznámou osobou prišla aj búrka s dažďom, keď sa ozvali hromy a začali na zem dopadať kvapky dažďa. Ja sám som mal tiež kapucňu, takže som sa ani nehol, len som pozoroval vlastne skoro rovnako odetú postavu pred sebou. Až nato, že tejto nešlo vidieť do tváre. Ostalo dlhé ticho, pretože on nebol jediný, kto čo i len začínal rozhovor. Ja som bol taký tiež, vždy som nechával prvé slová na druhých, občas som sa dokonca zaobišiel v odpovediach aj bez slov. Ale tu mi niečo vravelo, že bude treba aj hovoriť. Preto som čakal, kým sa ten neznámy predstaví, zatiaľ ho iba pokojne sledujúc.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Wed Sep 11, 2013 7:24 pm

A nakoniec predsa len praskli ľady medzi nami po pochopení že práve ja musím začať novú tému s dotyčným človekom, ktorého som si ale nevybral náhodne a to že som sa objavil práve tu, znamenalo naozaj jediné. Tento svet pomaly padá do tmy, ktorú aj keby som mal, prinesiem práve ja! Nebol vybraný náhodne! Sadao sa stane môj lístok k nástupu temnoty do sveta! Využijem hebiho trúfalosť a namyslenosť práve proti nemu, tak ako by to ani nečakal. Ak sa mám skrývať. Tak to bude priamo v srdci jeho organizácie. Ale tam som sa potreboval dostať. Preto Sadao, preto on. Jeho znaky organizácie Shuuketsu bolo poznať na míle a že práve tak neobozretne s nimi kráčal po svete, ničým nechránený a ešte aj dostatočne zraneným na jeho porážku. Sám mohol pochopiť pri prvých dopadoch kvapiek k zemi, ani keby chcel, osobu pred ním nebude môcť poraziť v takomto stave, v akom bol práve teraz...

... „Garasu no Sadao zo Shuuketsu? Rád ťa poznávam..“ Zaznela otázka ktorá ho mala v pláne vykoľajiť. Dostal som sa tak ďaleko len vďaka psychickému týraniu ktoré som mal na tých najvyšších stupňoch. Nechať súperovú myseľ pochabiť a zneistiť, zasiať do ich srdcí strach ktorý bol v tomto svete tou najväščou zbraňou aká sa dala vytvoriť. Odkiaľ som jeho meno, prezývku a dokonca aj len informáciu o takzvanej organizácii, parodujúcu bývalú Akatsuki. A podľa čakry ktorú na sebe zanechal som pochopil o čo sa snažia, pozbierať všetkých Démonov do sochy Gedo Mazou, čo sa mi nesmierne hodilo!

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Wed Sep 11, 2013 7:39 pm

Nech už to bol hocikto, hľadel som na neznámeho s vyrovnaným a pokojným pohľadom. Ak ma hodlal zabiť, nech. Ak nie, len budem mať viac možností zabíjať ja. V podstate mi to bolo jedno, smrti som sa nebál, to mi vydržalo ešte z Kirigakure. Tak ako aj kamenný výraz a všetko podobné. Keď neznáma osoba prehovorila, čírou náhodou vyslovila moju prezývku, i organizáciu, a s prezývkou sa vlastne niesli aj moje schopnosti, len som zľahka podvihol jedno obočie a ďalej som ho sledoval. Ani slovko, len taký nemý pohľad, aký u mňa bol skoro furt, výnimočne nejaká iná emócia v tvári. Ešte nejakú chvíľu som ho pozoroval, načo som len privrel oči a pohodil som pravou rukou, na ktorej som mal pripútanú zbraň. Ale šlo mi len o to pohodiť rukáv, aby mi zakryl takmer celú ruku, s výnimkou toho, že mi von trčali len konce prstov.
"Ak si tu za účelom rozhovoru, nemám záujem. Mám pred sebou ešte cestu." Sucho a chladne, na moje pomery, som sa ozval a akoby mi bol na háku, som len spravil ľahší krok do strany, akoby som hodlal obísť ho. Ale nakoniec som sa len postavil o krok nabok a nehýbal som sa, mal som síce pred sebou už voľný priestor, ale stál som na mieste a vnímal som kvapky, ktoré mi bubnovali na plášť a kapucňu, ktorý sem tam na nejakých miestach premokal, najmä teda na diere v rukáve, kde som mal už obviazanú ranu. Ale nevadilo mi to, dážď mi nikdy moc nevadil. Nakoniec na maskovaného, a z podivna informovaného neznámeho zletel ďalší môj pohľad, ktorým som ho akoby prepichoval a zároveň od neho žiadal akési ďalšie reči.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Wed Sep 11, 2013 8:18 pm

Jeho pohľad vyjadroval naozaj dostatočné množstvo energie nato, aby som v tak krátky čas pochopil o akú osobnosť sa predo mnou jedná. A práve možno vďaka tomu sa v mojich očiach javil ako naozaj skvelý pešiak.. Nie, bola to figúrka, ktorá mala na šachovnici naozaj ohromne veľkú hodnosť, figúrka ktorá v tomto svete ohlási do diaľky svoje meno, meno ktoré bude nebezpečné vysloviť. Preto, práve pre jeho nádherne a impozantne chladný pohľad ma donútil strhnúť si v sekunde ako prehovoril kapucňu, v okamihu kedy sa mi postavil bokom, kedy sa predpokladalo že ho napadnem, pričom vyhnúť sa boju, vyselo v tento okamih na naozaj tenkom vlásku. To čo ale zahliadol mu neprinieslo úľavu ale ba naopak, muselo to pohnúť aj jeho nedotknuteľnou povahou, keď som sa pred ním postavil v podivnej látke, obaľujúcej celé moje telo, telo z ktorého vyžarovala čakra mocnejšia ako jeho samotná. Sadao bol ultimátny Shinobi ktorého schopnosti prekračovali hranice ľudskej fantázie za naozaj ohromných diaľok od reality. Šlo povedať že sa jednalo o elitného Shinobiho, na práve jeho smolu ale stretol práve mňa čo mu bude podľa jeho odpovedi buď osožným alebo osudným...

... „Po zabití Jinchuurikyho, si až priveľmi trúfaš chodiť si bez ochrany takto, po zemi ktorá ťa vôbec nechráni a bez milosti ťa zabije len čo pochopia aký si v ich očiach bezvýznamný. Povedz mi, a teraz úprimne vážne, to si naozaj myslíš že si v Shuuketsu len pre to že si.. „Silný“, alebo „charizmatický“. To si myslíš že chytáte týchto, úbohých ľudí ktorý nemôžu za svoj osud, len tak? Má to dôvod..“  Spýtal som sa bez jedinej zastávky, text ktorý som predniesol som akoby mal podložený mnohými faktami. Len čo jeho práca skončí a on nastane zbytočný, podľa všetkého umrie, a možno aj keby sa nebál smrti, takúto hanbu neznesie ani jeho osobnosť, nech už bol flegmatický ako chcel. To že sa k nim pridal a robí pre nich túto špinavú prácu malo dôvod, a ten dôvod som videl práve v jeho pohľade, očiach ktoré sledovali moje oko, oko červené ako nenávisť samotná, červené ako krv ktorú som prelieval, červené ako.. Sharingan.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Wed Sep 11, 2013 8:41 pm

Postával som na tom bočnom mieste, sledoval ešte dlhú cestu pred sebou, odkiaľ sa aj ťahali mračná, čiže som hodlal kráčať určite do ešte väčšej búrky, ale to mi nevadilo. Keď tak by som si vyrobil prístrešok zo skla, ak by to bolo nutné. Aj keď, v búrke chodiť vonku, to celkovo nebolo rozumné. Ale čo mňa tam po tom, ne? Môj zrak sa naspäť obrátil na neznámeho až v momente, kedy sa mi zdalo, že spravil pohyb, ktorý mohol naznačovať útok. Lenže on si mohol všimnúť iba to, ako sa pohli moje oči, nič viac. Hold, občas som si ozaj až moc veril, ale len málokedy som nato nemal dôvod. Hoc teraz, po tom, čo sa mi vlastne odhalil, som na niečo prišiel. Že tu už nemám zjavne veľké právo na takú naivitu, že tu už nie som ten, kto je z dvojice silnejší. Zľahka som prižmúril oči, pričom zároveň zrenice sa mi rozšírili a trochu vyplnili viac svetlo modré dúhovky.
"Mám dôvod, ktorý mi to tak dovoľuje." Odsekol som a aby som len tak nejak zabavil ľavú ruku, som si začal upravovať šnúru, ktorá držala zbraň na mojej pravej ruke. Pohľad mi ale smeroval stále na toho podivína, ktorý sa mi prestával páčiť. Nie nejak povahovo, výzorom, ale silou. Už len z chakry sa dalo vycítiť, že je mocnejšia než tá moja, ďaleko a ďaleko mocnejšia. A práve tento fakt sa mi absolútne nepáčil. Ale čo už. Ešte som mal ale priestor na odpovede, hoc som nemal ani žiadny dôvod mu odpovede dodať.
"Len tak..." Zopakoval som po ňom a keby som taký bol, určite by som sa na tom nejako pohŕdavo zasmial. Ale ja nič, ani len úsmev.
"Také niečo si môže myslieť len idiot. Tak či tak, neviem, prečo ťa to vôbec zaujíma." Prehovoril som rovnakým štýlom akým aj všetko predtým, načo som sa zas pozrel na cestu. Odísť by sa mi neoplatilo, tento by ma určite stopoval, a možno by som sa ani nedostal veľmi ďaleko. Čo možno... určite. Zároveň som nemal ale chuť bojovať s niekým, u koho som videl moc minimálne raz takú veľkú ako ja, moc, ktorá už vopred vravela porážku. To by bola samovražda, a za tie som ja nikdy nebol. Takže snáď sa nestane nič, čo by som práve nechcel. I tak som už bol trochu poranený, mne to na dnes aj stačilo, zabiť tú babu a zas sa vrátiť...
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Wed Sep 11, 2013 8:55 pm

Úsmev ale to nedokázal Sadao zaznamenať. Naozajstný a konečne po dlej dobe úprimný úsmev sa mi prejavil na tvári, naposledy pri bráne Kirgakure keď som pred Mizukáge ukázal svoju tvár. A práve aj v tento moment to bol rovnaký úsmev, úsmev ktorý mi hral do kariet, šťastie, konečne som narazil na naozaj úctyhodnú figúrku na pomyselnej šachovnici ktorá sa v poryve vetra ohýbala a bolo naozaj ťažké určiť, či jeho figúrka ostane stáť na mieste pevne ako skala, alebo padne zničená k zemi. Doslova mal svoj osud vpísaný do vlastných rúk a len on sám ho mohol už v tejto chvíli kontrolovať. Nemal som potrebu bojovať s ním, ale pri pohľade do jeho očí som konečne zistil jeho tajomstvá a všetko čo som potreboval vedieť len na základe jednej jedinej techniky...

... „Povedz mi úprimne, čoho sa tak bojíš. Kirigakure že? Dostal si sľúbenú ochranu, je to tak? Používať ťa ako zbraň aby si sa vyhol svojmu trestu. Vyhýbajúc sa Ooninom, ktorí po tebe pátrajú, preto si sa pridal k Shuuketsu, kde ti sľúbili miesto vo svete. Ale povedz mi čo je to za svet, ak ho chcú zničiť.. Ponúkam ti niečo iné, nie som tvoj súper ani nepriateľ, nie som človek ktorý by ti chcel ublížiť. Zaveď ma do vašej organizácie.. Chcem sa k vám pridať.. Ale nie s úmyslom zničiť tento svet. Zmeniť ho k lepšiemu, zmeniť ho pre každého. Aby už neboli výnimočný testovaný, aby neboli zabíjaný, aby nemuseli utekať a skrývať sa v tme.. Aby vyšli na svetlo a podali si ruky s tými, ktorý vyhladili minulosť výnimočných. Ty ním si že? Tvoje Kekei Genkai.. Pomôž mi tam prísť a ja ti sľubujem, pravé miesto vo svete Shinobi, pravá, nie falošne sľúbené s domienkou zničiť svet.. Pomôž mi.. A ja ti budem dlžníkom..“ Ukázal som na malé črepiny okolo neho, nech už boli aj oku neviditeľné, ja zo svojim Sharinganom som ich videl. Nie len že pocíti prehru, ba dokonca prídem v tom istom okamihu aj na jeho najväčšiu slabinu a dôvod prečo vošiel do podivnej organizácie. Kvôli ochrane, a podľa všetkého, tam vstúpil každý pre ten istý dôvod. Aj jemu bolo jasné ako ho zreteľne využívajú, preto moje slobodné slová, v ňom museli vyvolať dávku emócií, nech už ich skrýval akokoľvek.

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Thu Sep 12, 2013 7:13 pm

Počúval som jeho dlhú, výnimočne nie nudnú reč, akú kedysi mali iný. Už ale od jeho prvých slov som mal chuť prestať ho počúvať a len rovno odísť. Tse, ja a báť sa... nebál som sa už dlhý čas ničoho! Myšlienky ale na tieto slová sa mi z hlavy vyparili, keď začal rečniť o nejakej novej ponuke. Privrel som oči a pozorne som ho sledoval, ešte dlhú chvíľu nič nehovoriac, aj keď on už bol tiež dávno ticho. Mal som zas na koho naraziť. Zavrel som oči a slabo som sklonil hlavu, pričom mi kvapky dopadali teraz viac menej na krk, hoc ten som mal zakrytý plášťom/kapucňou.
"Svet sa zmeniť nedá. Každý sa o to snaží už niekoľko generácii, a výsledok?" -rozhodil som rukami, akoby ukazujúc po okolí- "Žiadny. Ale ak si len to želáš..." Nedopovedal som, napravil som si kapucňu, pričom som zas vystrel hlavu a pozrel som sa zasa na cestu.
"Tak ťa tam zavediem." Dokončil som svoju vetu, bez ďalších slov. Uvedomoval som si, že ma mohol len oklamať, že ma mohol cestou rovno zabiť a dostať sa do skrýše, kde by spravil to isté. Ale mal som vôbec dôvod spraviť niečo iné? Ak áno, chcel som ho poznať, a to taký dôvod, ktorý by som fakt podstúpil... hoc slová tohto neznámeho, o pravom mieste vo svete, boli lákavé, nemohol som predsa jeho slovám veriť úplne. To som nemohol nikomu.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Thu Sep 12, 2013 8:02 pm

Bolo mi takmer okamžite jasné ako ďaleko musím zájsť na jeho presvedčenie. Získať si vo vnútri podporu takéhoto jedinca pre mňa znamenalo už vopred určitú výhru nad Hebim. A možno aj preto som trhol rukami k podivnej bielej hmote na tvári, a prešiel si práve dlaňami po mieste, kde by mali byť podľa všetkého pdo vrstvou masky, líca, pričom sa pohli a biela hmota sa začala pomaly odsúvať z tváre preč kým mu zrak nepadol na moju pravú a naozajstú tvár. Sharingany, tá tvár, to meno, moje skutky nedávno a v minulosti a práve aj to, že som nepoužíval žiadne Genjutsu. Moja tvár sa stala jeho najväčšou zárukou že práve slová ktoré mi nechcel uveriť boli pravdivé, myslel som ich vážne a mal naozaj dostatočne veľkú šancu tento plán spraviť k dokonalosti...

... „Výsledok vidíš priamo pred sebou. Jeden neúspech a chyba z ktorej som sa poučil..“ Tvár ktorú odhalili Kágovia na stretnutí, v boji ktorý sa určite rozšíril do celého sveta kde Madara porazil 5ticu Kágov znova a dokázal z miesta odísť, práve toto krytie mi práve vyhovovalo v mojej honbe nakoniec predsa len ovládnuť svet a priniesť konečný a sľúbený mier, ktorý sa tak dlhé generácie snaží ľudstvo nastoliť. Tento dokonalý pláštik klamstiev my mal poslúžiť ako voľná vstupenka do Shuuketsu, ktorú využijem k obrazu svojmu a nakoniec svetu ten mier donesiem. Aj s násilým, ak bude treba.

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Thu Sep 12, 2013 8:31 pm

Opäť nastalo dlhšie ticho, počas ktorého som ho mohol znova a vlastne ešte stále pozorovať, ak sa nerátali tie pohľady niekam na cestu za jeho chrbtom. Ale teraz bolo až povinné pozorovať ho, pretože sa tá jeho maska, či skôr len hmota vyrobená v masku, začala nejako odsúvať a odkrývala tvár. Až teraz... až teraz ma týmto, že sa takto ukázal, donútil ukázať menšiu emóciu, a to v podobe prekvapenejšie otvorenia očí, čím som ich na neho vlastne trochu vypúlil, ako to proste býva pri nejakých veciach, ktoré človeka prekvapia. Ja sám som netušil, či ma viac prekvapuje to, že je proste ten, kto je, alebo to, že mi to doteraz ani len nenapadlo. No predsa len bol pozmenený, a to, zdá sa, dosť.
"Ty jednoducho nedokážeš zomrieť, hm?" Neodpustil som si túto celkom zbytočnú otázku, na ktorú som ani nepotreboval odpoveď. Odpoveďou bolo len to, že tu stál. Privrel som oči a pozorne som ho i naďalej pozoroval.
"Neúspechov bolo, je i bude veľa. A svet sa nikdy nepoučí, nie sám od seba." Opäť som prehovoril v štýle svojho názoru na to, ako to vidím, a ako to aj vždy vidieť budem. Každý sa furt o niečo pokúšal, videl som to len ako zbytočnosť. Bolo to ako stále opakujúci sa rituál. Stále niekto hodlal ovládnuť svet, zničiť ho, ale vždy to dopadlo tak, že sa to opäť zopakovalo o nejaký úsek doby. A takto to bolo proste stále, niet divu, že som si taký názor vytvoril. I tak mi ho nikdy vlastne nemal ani kto vyhovoriť, či mal niekto nejakú príležitosť zmeniť mi taký pohľad nato...
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Thu Sep 12, 2013 8:53 pm

Stál som stále na mieste akoby som mu chcel brániť v ceste ale v momente kedy som odhalil tvár a potlačil všetkú svoju čakru, aj jeho muselo napadnúť že vlastne odtiaľ už dávno mohol kedykoľvek odísť. Nešiel, pretože ho tu niečo držalo a tak rovnako ako som mu tvár odhalil som si ju hneď pod vrstvou Zetsuovej bielej hmoty spätne zahalil, čím som vytvoril znova jediný otvor na celom tele, a to menšej guličky na pravej strane tváre, odkiaľ som na Sadaa hľadel jasným pohľadom, pevným a odhodlaným. Bol výnimočný Shinobi aký sa v tomto veku hľadajú ťažko a dalo by sa povedať, že sú na pokraji vyhynutia. Ak mať niekoho takého za spojenca v tej ich podivnej organizácii, plán ktorý som mal už dávno rozobratý v hlave mohol kedykoľvek začať bez väčších obtiažov. Preto som len trhol rukou aby som si nasadil masku spätne a zahľadel sa na neho mojím už krvavo červeným okom zo Sharinganom, kedy som jeho nie príliš taktnú pripomienku na moju nesmrteľnosť dostatočne ignoroval, keďže pri jeho vnímaní tejto situácie si ju len odľahčoval vtipmi...

... „Ak si si nevšimol, mám spät svoje pravé a reálne telo. Konečne som Edo Tensei porazil, tentoraz nemôže nastať jedinej chyby a plán ktorý mám rozbehnutý neskončí. Myslia si že som zomrel, a to sa bude hodiť, tentoraz mám konečne všetko premyslené zo všetkými variantami. Ale nato potrebujem sochu Gedou, plnú! A hlavne, spojenca..“ Prehovoril som potichu okamžite po tom ako búrka dosiahla najvyššieho bodu a kvapky stekajúce z mrakov zmáčali naše habity v priebehu chvíľky do nitky. Tiché bubnovanie na mojej maske a podivne rozmazané okolie vďaka prudkému lejaku, hromobitie, len pridávalo podivnej atmosféry. Ja som mu ponúkol, možnosť pridať sa na moju stranu a vôbec sa nezdalo že ho napadnem ak odmietne. Bola to jeho slobodná voľba, presne ako som chcel aby to vyzeralo. Aby vedel že sa môže slobodne rozhodnúť, čo vďaka jeho minulosti len pridalo na dôveryhodnosti mojich slov.

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Sep 12, 2013 9:05 pm

Kráčel jsem různými stezkami a hledal odpovědi. Splnění mise bylo nevyhnutelné, musím uspět, pro dobro tohoto světa..pro její dobro. Kiri, nový cíl cesty.
Na cestě do Kiri přede mnou stáli nějaké postavy. Měl jsem oblečený černý plášť a hlavu zakrytou kápí. V temnotě zářily jen mé rudé oči. Blížil jsem se k těm dvoum a měl v úmyslu jen přejít kolem nich. Snad.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Thu Sep 12, 2013 9:07 pm

Oči som napokon aj na nejakú chvíľu zavrel úplne, a to presnejšie v tom momente, ako riekol, že potrebuje jak sochu, tak aj spojenca, kedy zároveň búrka akoby dostala tú najvyššiu úroveň, kde hromy boli už priam desivé a dážď bol tak intenzívny, že už ani tie plášte nepomohli, a začali premokať. Cítil som tak veľmi ľahko chlad na tele, na rane, či aj vo vlasoch a podobne. Ale nijak ma to nevyrušilo zo zamyslenia, keď som len tak držal zavreté oči a akoby v stoji meditoval. Možno bolo riskantné takto stáť vedľa niekoho, kým bola osoba pri mne, ale spravil som tak a neriešil som, prečo alebo prečo nie. Nakoniec som oči otvoril a zas som ich uprel na, už teraz len, jeho masku.
"Môj pohľad sa už na to všetko nezmení. Kým sa nestane to, čo sa už malo stať, ostanem pri svojich slovách... Ale zároveň ti chcem tú šancu dopriať, už opäť ťa posunúť ku kroku, ktorý za toľkú dobu naháňaš." Prehovoril som vyrovnane a okamžite po mojich slovách zaznel hlasný hrom, spolu s bleskom, ktorý sa zableskol na oblohe nad nami. Bol to akoby taký neplánovaný efekt k mojej odpovedi. Hoc som skôr rátal, že ma hrom preruší uprostred vety, ale nestalo sa tak. Aspoň som nemusel zastavovať v reči a rovno to celé povedať. Lenže ešte sa niečo stalo, niečo po mojej odpovedi. Otočil som sa istým smerom a pohľad mi padol na postavu, ktorú som si aj napriek hustému dažďu, všimol neďaleko nás. Prižmúril som oči a snáď som akoby len nechával na maskovanom, aby si vybral, čo spraviť. Na výber tu bolo viac vecí, ja osobne by som asi bral v momente ten... akčnejší krok, ale sám som si nebol istý, kto to vôbec je a či by aj to zranenie, ktoré mám, nestačilo nato, aby som bol nejako oslabený. Ale to bolo málo pravdepodobné...
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Thu Sep 12, 2013 9:17 pm

Záblesk ohromného blesku nad námi z intenzivnej búrky ktorá sa podivne prehnala celou zemou Shinobi, nebol jediný, pretože rovnaký záblesk sa odrážal aj v mojích očiach v okamihu kedy som konečne pocítil krok vpred. Moja honba a túžba po odstránení Hebiho podivnej techniky na mojom tele a zároveň pokračovanie v pláne samotného Madary Uchíhy, teda len na oko, bola tak obrovská, že som nedokázal popierať ani len vlastné emócie, a sám som ich dal poznať v mojom oku. Skôr ale ako som prehovoril aby som odpovedal na jeho súhlas, zacítil som prítomnosť novej čakry v okolí a to by mohol byť pre Sadaa ako člena tajner organizácie a mňa, človeka po ktorom v tento okamih pátra celá Shinobi zem za napadnutie 5tich Kágov a ich porazenie, za zabitie tisícok Shinobi pri nezmyselnej bitke v Sora no Kuni, človeka ktorý chcel ostať mŕtvym naďalej, možno až príliš nebezpečné. Spražil som Sadaa pohľadom, kapucňu si stiahol na tvár ešte hlbšie aby bolo nemožné pod ňu akýmkoľvek spôsobom čo i len na malú sekundu nahliadnuť a tvár som okamžite sklopil k zemi aby som nechal oného človeka z ktorého som silu klanu Uchíha cítil na míle, nechal prejsť jeho cestou za poslaním ktorým ho kto vie kto poveril. Ak by som bol nútený bojovať, a prehral by som keďže stále som bol oslabený, celý môj plán padne. Zároveň som sa ale vďaka Kamui dokonale kryl a tak Itachi nebol schopný nejako zistiť o koho v tom plášti a kapucni ide...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sat Sep 14, 2013 6:18 pm

Atmosféra se dala krájet. Na malý okamžik blesk osvítil mou tvář, cizinci mohli vidět aktivovaný Mangekyou Sharingan. Možná jsem slyšel víc, než bych chtěl, ale stejně mi to moc velký smysl nedávalo. Prošel jsem kolem nich a na tváři se mi mihl samolibý úsměv.
Zaujala mě osoba, která se přede mnou snažila, co nejvíce skrýt.
I přes zaujetí jsem se rozhodl jít dál do Kiri.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sadao Sat Sep 14, 2013 6:37 pm

Stál som pokojne na mieste a pozoroval som osobu, ktorá kráčala k nám, čoskoro i okolo nás. Zľahka som privrel oči, keď som zahliadol v očiach muža, ktorý okolo nás prechádzal, veľmi známe a ľahké na rozpoznanie červené oči. Nejak som mu ale i tak nedával veľa pozornosti, nato, kým vôbec bol. Keď ona osoba aj prešla ďalej, mohol som sa pozrieť už opäť na maskovaného. Bol som samozrejme ticho, musel by sa stáť nejaký zázrak, keby som chcel niečo sám od seba povedať, čiže som len tak na neho ostal pozerať.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 3 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru