Klan Akatatsu

Goto down

Klan Akatatsu

Příspěvek pro Emilia Akatatsu za Mon Aug 19, 2013 12:54 pm

Klan AkatatsuRodokmen
Cenwen Akatatsu - zakladatelka klanu, ovládla pět ze šesti dnes existujících plamenů
Maia Akatatsu - ovládla černý plamen, plamen převzatý z Amaterasu
Emilia Akatatsu - současná jouninka v Kirigakure no Sato

Historie

Historie tohoto klanu je poměrně dlouhá a sahá až 500 let daleko od současnosti. První ženou klanu Akatatsu se stala Cenwen. Ta totiž poprvé dostala oheň od draků a naučila se jej ovládat. Oheň svého Kekkei Genkai poté naučila používat i další dívky a ženy z klanu a rozšířila jejich rozmanitost až po modrý oheň. Také se stala tou, jež spojila ženy klanu Akatatsu s ledovými draky. Několik dalších generací zůstalo bez povšimnutí. Když se pak objevili ninjové, osvojily si všechny tyto ženy Katon a přijaly ho jako svého spojence. Dva druhy svého ohně dokázaly propojit s technikami obyčejného ohně a tím zvýšily sílu technik. Pak plynuly další a další generace a stále žádná výrazná osobnost.
Až když se jedna žena dostala do blízkosti klanu Uchiha a jejich techniky Amaterasu, dokázala kousek plamene ovládnout a získat, ovšem v dost slabší a uhasitelné formě. Jmenovala se Maia. Plamínek, který ukradla z ohně Amaterasu, si nechal černou barvu, ale dá se uhasit a je slabší než původní plamen. Maia svůj plamen rozšířila a začaly ho používat všechny silné ženy z klanu Akatatsu. Žádná slabá žena tento plamen nedokázala ovládnout, protože je jeho ovládání příliš obtížné a složité. Po Maie se už neobjevila žádná významná žena a Kekkei Genkai nerozšířilo repertoár svých plamenů. Klan se postupně rozrůstal a rozšiřoval po celém světě, nejvíce lidí z klanu se rozhodlo žít v Konoze. Klan vypadal, že bude žít v míru a že ho nebude nic rušit, ale pak přišla rána. Před několika lety byly všechny dospělé ženy z klanu Akatatsu zavražděny a zůstaly pouze děti. Nikdo neví, kdo to udělal. Nikdo neví, jak se to stalo. Prostě se to stalo. Klan však vstane z popela a spolu s ním povstane i Kekkei Genkai Akuma no Hi.


Zaměření klanu

Tento klan je zaměřený především na nijutsu a to na techniky spojené s jejich Kekkei Genkai a Katon. Většina členek umí dobře ovládat i taijutsu a nintaijutsu (používání ohně a taijutsu). Kekkei Genkai se dědí pouze mezi ženami z klanu Akatatsu, muži nejdou nijak významní (dá se říct, že jsou takoví.... normální).

Zajímavosti

Klan se nedělí na hlavní a vedlejší větev a nepatří ani přímo žádné vesnici, ale nejvíce se objevují v okolí Konohy, kde jsou o nich také sepsány informace. Dá se říct, že nějaké členky klanu Akatatsu se mohou objevit kdekoli na světě. Všechny členky klanu Akatatsu mají zvláštní jména. Všechny členky klanu Akatatsu umí ovládat Katon, ale žádný jiný živel k němu už ovládnout neumí (avšak také nemají ke Katonu vztah 100%, díky mužům bez Kekkei Genkai se to pohybuje zhruba na 90% až 95%).


Kuchiyose no Jutsu

Jejich specializované Kuchiyose no Jutsu je dost zvláštní. Nejedná se totiž o obyčejné Kuchiyose, členky klanu Akatatsu jsou spřízněny s ledovými draky díky jejich Kekkei Genkai.

„Počkejte, Cenwen-sama!“ Bělovlasá žena se ohlédla za zdrojem hlasu. Rychle za ní přiběhla šestice dívek ve věku sotva dvaceti let. Na chvíli se na její bledé tváři objevil úsměv, než blonďatá dívka pokračovala. „Kam to jdete? Neměla jste právě trénovat ostatní?“
„Nemohla bych si na chvíli oddechnout?“ odpověděla na otázku otázkou Cenwen. „A navíc, všechny si musíme odpočinout. Několikadenní trénink není pro naše těla to nejlepší.“ Pomalu se otočila a pokračovala ve své cestě lesem. „Přemýšlela jsem o našich schopnostech. Mohly bychom se pokusit rozšířit naše ovládání plamenů. Třeba bychom mohly zajít do dračí země a požádat tam o spojenectví s některým druhem.“
„Jak se tam chcete dostat, Cenwen-sama? Vždyť přeci víte, že my portály do dračí země otevřít neumíme. To dokážou jen draci…“
„To nevadí. Počkám, až se tu nějaký objeví. Už tu jednou byli a dali mi schopnost silného ohně. Mohou se tu objevit znovu a vzít mě na průzkum do jejich světa.“
„Ale Cenwen-sama-“
Najednou se přímo před nimi otevřel portál. Prudký vítr jim rozevlál vlasy a ty jim zakryly oči. Cenwen počkala, až se vítr trochu uklidní a poté se podívala do fialově zářícího portálu. Ostatních šest dívek mělo zavřené oči. Zřejmě se bály toho, co přijde. Bělovlasá žena na nic nečekala a vběhla do portálu. Když to zjistily ostatní dívky, následovaly ji.
Ledové hory byly přenádherné. Na bílé ploše se leskly miliony a miliardy maličkých zmrzlých krystalů. Bílý sníh kontrastoval s černými skalami. Vypadalo to tu téměř jako v pohádce. Témeř.
Nad jejich hlavami se ozvalo zavrčení. Okamžitě jim došlo, kdo to byl. Dívky zpanikařily a chtěly se vrátit, jenže Cenwen zůstala stát jako přimražená. Její učednice začaly zmatkovat. Dívaly se na ni, poté zase zpět k portálu a pak zase na vrcholy hor. Cenwen stále mlčela a hleděla někam nad sebe. Dívala se do tváře ledovému drakovi. Mladý ledový drak, téměř tak bílý jako sníh. Nemohla z něj spustit oči. Nikdy neviděla krásnějšího tvora.
„Cenwen-sama…“
Bělovlasá žena oslovení ignorovala a svýma světle modrýma očima sledovala drakovy pohyby. Bylo jasné, že bude chtít zaútočit. Přeci jen, ony jsou vetřelkyně. To on chtěl vstoupit do jejich světa, ne ony do jeho. Drak vrčel a bylo poznat, že je rozladěný. Cenwen to ale nijak nevyděsilo. Místo toho, aby utekla se svými společnicemi, pro ně začala zpívat písničku na dodání odvahy. Ledový drak trochu couvl, aby mohl zaútočit, ale pak se zastavil a zavřel své azurové oči. Poslouchal její zpěv. Dívky se otočily na svou učitelku a všimly si, že je drak až podezřele klidný. Cenwen přestala zpívat.
„Omlouváme se za vyrušení, mocný dračí bojovníku,“ začala bělovlasá. „Nepřišly jsme s tebou bojovat a nehodláme nikomu ublížit. Jsme tu proto, abychom rozšířily své obzory a schopnosti.“
„A co přesně chcete?“ otázal se modrobílý drak.
„Naučit se ovládat sílu tvého ohně,“ odpověděla jedna z dívek, která právě získala dost odvahy na to, aby promluvila. Drak nepříjemně zavrčel.
„Jen tak vás to nenaučím. Jak mám vědět, že to pak nezneužijete proti ostatním drakům? Nebo proti mně? A jak vám mohu věřit, když vás neznám…?“
„Od draků už jsme jeden plamen dostaly. Osvojily jsme si jeho schopnosti a nyní jen hledáme, co bychom se ještě mohly u draků naučit…“ odvětila klidným hlasem Cenwen a ukázala, že to myslí vážně. Ukázala sílu zatím čtyř zvláštních plamenů, které uměla ovládnout. Zelený ale rychle nechala zmizet, i pro ni byl ještě stále nebezpečný. Ledový drak si barevné plameny se zájmem prohlížel.
„Dobrá, věřím vám. Ty plameny jsou skutečně dračího původu. Vezmu vás tedy do svého příbytku a uvidím, co dál…“ Jak řekl, tak také udělal. Brzy se všichni ocitli v blízkosti jeskyně ve skále. „Dobře, umím ovládat takový zvláštní druh ohně, který vy neznáte. Ten oheň je takový… No, uvidíte samy…“
echny ženy tam trénovaly celé týdny, až se jim nakonec podařilo ovládnout ledový plamen. Když nastal čas odchodu, ledový drak odmítal pustit Cenwen. Mělo to jediný prostý důvod.
„Sice jste si získaly mou důvěru a také důvěru mého druhu, ale nepustím zpět vaši učitelku. Domluvili jsme se spolu, že tu zůstane, aby se stala mou společnicí. Na oplátku máte můj oheň a pouto k mému druhu. Od nynějška jsou ledoví draci vašimi spojenci a bojovníci z našeho druhu vám budou k dispozici. Všechno má svou cenu, dámy…“ Ledový drak je pak odnesl na místo, kde vyvolal portál a Cenweniny žákyně se vrátily do světa lidí. Ty potom učily ovládat ledový oheň své další studentky a tak to šlo dál a dál.
Ten ledový drak, jenž je naučil ovládat ledový oheň, se jmenoval Aryn. Tehdy byl ještě poměrně mladý, ale velmi nadaný. Spolu se svou novou společnicí stvořili pouto, které trvá dodnes. Ledoví draci Aryna i Cenwen poslechli a stali se doprovodem jen a pouze klanu Akatatsu. Každý ledový drak si vybere svou společnici, které bude pomáhat v boji i v případném učení ledového ohně. Každý ledový drak (i dračice) musel uznat, že s ženami z klanu Akatatsu vychází a že žádná z nich není tak zlá, aby drakům nějak ublížila.
Aryn sice měl pouto s bývalou vůdkyní klanu Akatatsu, ale nikdy se nestal jejím Kuchiyose. Cenwen s ním zůstala až do smrti a zpívala pro něj písně, které navždy rozehřály jeho srdce. Po její smrti se Aryn rozhodl, že si najde svou spojenkyni až později. Cenwen navždy vstoupila do paměti klanu Akatatsu jako ta, která začala novou éru.


Jak funguje pokrevní spojenectví? Vzniká propojením krve draka a Akatatsu. V ten moment o sobě poznají vše - chování, vzpomínky, přátelé. Všechno. Jejich životy se sloučí v jeden. Co to znamená? Dělají neljepší komba, cítí navzájem bezpečí č nebezpečí, umí se navzájem přivolat. A nevýhoda? Když zemře drak, zemře člověk. A naopak. Nutno však dodat, že ledoví draci nejsou snadno zabitelní, takže nečekejte, že zabijete draka lehce a máte o další dva protivníky méně.
Toto pokrevní spojenectví je typické pouze pro klan Akatatsu, žádný jiný klan není takhle přímo spjat s určitým druhem. Spojenecví je to také proto, aby nedocházelo k šíření modrého plamene, protože tento plamen je součástí Kekkei Genkai.


Kekkei Genkai

Akuma no Hi


Popis Kekke Genkai

Akuma no Hi je zvláštní Kekkei Genkai. Předává se totiž pouze mezi ženami z klanu Akatatsu. Nemá s démony vůbec nic společného, spíše se říká, že vzniklo z dračího ohně, ale je velice těžké hledat pravdu. Akuma no Hi je totiž tak stará schopnost, že si obyčejní lidé nepamatují její vznik.
Schopnost tohoto Kekkei Genkai spočívá ve využívání zvláštního druhu ohně. Každý oheň má jinou barvu a specifické vlastnosti. Nelze používat a ovládat všechny najednou, ale pokud už je uživatelka zkušená, dokáže použít všechny druhy a dva slabé druhy ohně najednou. Ovšem k tomu, aby se stala uživatelka Akuma no Hi zkušenou, musí ujít hodně dlouhou cestu. Toto Kekkei Genkai znemožňuje užívání kteréhokoli jiného elementu, tudíž uživatelka ovládá pouze Katon a nic dalšího.
Bílý oheň
Spoiler:
Bílý oheň je ze všech nejslabší. Je trošku silnější než klasický Katon a dá se vložit do Katonové techniky, aby byla silnější. Tento druh ohně dokáže ovládnout dívka na úrovni středně silného Genina. Bílý plamen je chladný, téměř ledový. I přesto může způsobit popáleniny. Je trochu těžší zničit jej Suitonem, avšak stále to není velký problém. Síla oproti normálním technikám Katonu není o moc větší.
Zlatý oheň
Spoiler:
Tento je o trochu silnější než bílý oheň. Na rozdíl od něj hoří jako úplně normální plamen. I tento jde vložit do techniky a to především do obranných. Pokud je použit do útočných technik, jeho síla je malá. Pokud ho ale uživatelka použije na obrannou techniku, účinek techniky bude silnější. Tento oheň se lze naučit ještě na úrovni Genina, který se připravuje na Chuuninské zkoušky.
Fialový oheň
Spoiler:
Tento oheň je velice zvláštní. Neslouží totiž ani k útoku, ani k obraně. Je totiž tak slabý, že se v boji prostě použít nedá. Používá se k vysávání chakry. Nikomu neublíží, nepálí, ale ten, kdo je jím zasažen, přichází pomalu o svou chakru. Ta se ovšem nepřesouvá k uživatelce Démonického ohně. Tento oheň lze ovládnout až na úrovni středně silného Chuunina. Nedá sepoužít v technice, vyvolává se jako samostatný plamen.
Zelený oheň
Spoiler:
Tento oheň je velice útočný, ale velmi těžko ovladatelný. Kdysi ho prý uživatelky Akuma no Hi chytily a ochočily si ho, ale nikdy se jim jej nepodařilo úplně ovládnout. Občas se stane, že napadne právě jeho uživatelku. Způsobuje vážné popáleniny na těle. Nelze ho použít v technice. Tento druh ohně dokáže vyvolat i uživatelka na úrovni silnějšího Chuunina, ale nedokázala by ho plně ovládnout ani na úrovni S-Rank či Kage.
Modrý oheň
Spoiler:
O tomto plamenu se povídá, že je to plamen zimy. On totiž nenechá věci shořet - on je zmrazí! Tyto schopnosti nejsou příliš silné, led je slabý sotva několik milimetrů, maximum jsou tři centimetry. Led lze celkem snadno prorazit. Tento oheň je naprosto imunní vůči Suitonu. Nelze vložit do žádné z technik, ale existuje pro něj speciální technika. Tento led lze ovládnout na úrovni Jounina až silnějšího Jounina.
Černý oheň
Spoiler:
Vypadá jako Amaterasu, vznikl z Amaterasu, ale NENÍ to plamen Amaterasu. Je to nejsilnější druh ohně, bolí asi nejvíce ze všech a je celkem těžko zrušitelný i Suitonem. Avšak stále se ho lze zbavit. Jeho užívání ale velice unavuje tělo nositelky Kekkei Genkai Akuma no Hi. Nelze vložit do žádné techniky, uživatelka ho ovládá svou rukou. Může ho zrušit, ale nemůže ho přesouvat z místa na místo. Tento plamen uhasí déšť nebo technika Suitonu A-Rank a výš. Tento plamen se lze naučit až na úrovni velmi silného Jounina, S-Rank nebo Kage.
avatar
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru