Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 1

+20
Azurashi Shiniko
Itachi Uchiha
Hideaki
Sania Senju
Killunia
Tobiru Senju
Yaeko Uzumaki
Soshi
Senju Maro
Hyuuga Mikomi
Hiashi Hyuuga
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Saya Uchiha
Hikaru Hyuuga
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
24 posters

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 1 - Stránka 10 Maruska%20-%20%20Louka
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon May 04, 2015 8:48 pm

"Není třeba pořád se klanět, a klidně mi říkej Mikomi-sensei. Stejně nemám žádný stálý tým, takže učím každého, kdo projeví zájem." pravila jsem a také se posadila.

Kdybych já tušila. Kdybys ty tušil...

"Jsem ráda, že jsem mohla pomoci. Jestli mě ještě někdy vyhledáš, počítej s tím, že to bude těžší." dodala jsem malé varování. Mé ego zpracovávalo fakt, že jsem se nechala chytit do genjutsu, které jsem nedokázala zlomit. Ba co víc, dlouhou dobu jsem na tu nádheru jen ohromeně zírala. Nebyla jsem si ani jistá tím, jestli mě onen úkaz skutečně natolik okouzlil a nebo se jednalo o vedlejší účinek jeho techniky.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Mon May 04, 2015 9:19 pm

Postavila som sa na nohy a podiśla som k tamtým dvom. Rukou som sa zatiaľ hrabala v zadnej brašne, kto vie kvôli čomu. Vyzeralo to však tak, že na teraz skončili a tak som sa aspoň necítila ako nejaká vtierka.
"Yoo ľudia! Chlapće, Mikomi-senpai." Pozdravila som ich oboch s jednou rukou zdvihnutou na znak pozdravu a úsmevom na tvári. Čupla som si k chalanovi, ktorý si dával nejaký balzám na oči a posunula som k nemu Bento. Teda krabičku v ktorá bola naplnená jedlom, takým clekom pekne poukladaným.
"Môźem si na chvíľku požičať Mikomi-senapi?" Zazubila som sa na neho a spýtavý pohľad som nasmerovala od neho, naspäť ku Mikomi. Predsa len, ak by jej to vadilo, nemienila som sa moc do jej voľného času miešať.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Soshi Tue May 05, 2015 4:14 am

Soshi

Už jsem moc nevnímal. Asi jsem skutečně usnul. Na tu slečnu, co přišla, jsem jen kývnul, a pak...tma spánku spravedlivých.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue May 05, 2015 8:20 am

S pozdravem jsem kývla na nově příchozí a vyčkala na Soshiho reakci, která skutečně nezklamala. Spí. Rozhodně mu tedy nebudu nějakou dobu chybět. Teď jen ohlídat, aby o něj někdo omylem nezakopl.
"S čím mohu pomoci?" otázala jsem se Natsuki.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue May 05, 2015 9:09 am

Otočila som sa k Mikomi. Postavila som sa a s úsmevom som založila ruky v bok.
"Uhm, potrebovala by som od vás pomoc. Ohľadom jednej techniky. To že som tu na vás narazila je vlastne celkom náhoda." Zasmiala som sa a následne som si nakusla prst, po čom som si krv roztrela po kuchiyosen značke na ľavej ruke a privolala som jednu z menších žiab, ktoré mi jazykom podali zvitok.
"Ak vás teda moc neotravujem, bola by som vďačná." Poukázala som zvitok Mikomi. jednalo sa o rasengan, takže to že som poprosila o pomoc niekoho ako je ona, bolo celkom logické. Predsa len sa nejednalo o nič iné, len ovládanie a tvarovanie chakry, s čím som rozhodne potrebovala pomôcť.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue May 05, 2015 12:08 pm

Pozorovala jsem žabku, která předala Natsuki svitek. Jsou to rozkošní tvorové a v Konoze stále populární. Co jsem však mohla očekávat, že se nachází uvnitř? Poté co jej Natsuki rozvinula jsem už ze základního nákresu měla jasno. Rasengan.
"Ráda pomohu, i když je pravda, že nechávat rotovat chakru jenom kolem své dlaně, jsem ještě nezkoušela."

Měla bych to zvládnout, je to taková miniverze Kaitenu.

Natáhla jsem ruku před sebe dlaní vzhůru a začala do ní soustředit chakru. Místo přesného Juukenu jsem se však pokoušela o něco větší a kulatější tvar. Byla to velmi zajímavá zkušenost.
"Napřed je potřeba uvolňovat rovnoměrné množství chakry. Neubírat, nepřidávat, jinak se kulatý tvar poničí." mluvila jsem směrem k Natsuki, ale také k sobě, protože jsem tyto poznatky získávala spíše z provádění Kaitenu. Princip však byl podobný.
"Teprve když se ustálí, je možné zvýšovat otáčky a použít větši množství chakry. Lze tak regulovat velikost Rasenganu, nebo tímto způsobem jeho sílu koncentrovat."

Cvičiště 1 - Stránka 10 Rasenggan


"Je těžké udržet chakru ve správném množství a zároveň tvaru. Soustředit se na rotaci. Avšak není to nemožné. Velice užitečný je trénink na vodě. Pokud má Rasengan dostatečnou sílu, neměl by být problém vytvořit silný vír. A ještě jedna maličkost. Každý shinobi preferuje jiný směr otáček." podělila jsem se o veškeré znalosti, které jsem během svých setkání s Rasenganem pochytila.

(Pokud se nepletu, Rasengan je A-rank a v tomto případě máš svitek a senseie, který ti pomáhá i když techniku přímo neovládá. Podle tabulky toto učení vyjde na 14 dní. https://nsgo.forumczech.com/t11-ranky-a-techniky)
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue May 05, 2015 12:20 pm

Sledovala som jej počínanie, rovnako ako počúvala jej slová. Popravde som nebola úplne sprostá a vymletá, takže mi celkom dávali zmysel. Jej typ s vodou som rozhodne mienila vyskúšať, no teraz ešte nie, keďže som sa pri vode nenachádzala.
"Hmm, je tu nejaká možnosť, zistiť ktorý smer otáčok preferujem ja?" Spýtala som sa a sama som natrčila dlaň smerom k oblohe. Skúsila som z dlane vypustiť chakru, no už samotné vypustenie mi dávalo zabrať. Vyzeralo to tak, že zatiaľ ani netuším, ako tú chakru sformovať v dostatočne silnom množstve. Teraz som ju len vypúšťala z ruke, zatiaľ nebola ani natoľko silná, aby ju bolo vidieť.
"Chmm.. " Zamračila som sa. Rozhodne sa jednalo o náročnú techniku.
"Niekedy vám Hyuugom závidím, pre vás sú takéto veci hračka." Zasmiala som sa a znova som sa pokúsila o vypustenie chakry no v podstate s rovnakým účinkom.
Pome Natsuki, je to ako keď vypúšťaš chakru z úst pri katonm endan.. len z ruky.. cmon.. hovorila som si v duchu a od sústredenia som sa začínala mračiť.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue May 05, 2015 4:00 pm

"Ten způsob tu je. Snažit se roztočit chakru proti směru, který je pro tělo přirozený, je mnohem namáhavější. I když pro někoho, kdo se o podobnou věc pokouší poprvé, to nemusí být ihned patrné." pravila jsem.

Cvičiště 1 - Stránka 10 11
Pozorovala jsem její počínání a první pokusy. Bylo to obtížné, a pro běžného pozorovatele to muselo vypadat, že Natsuki nedělá nic převratného.
"Hračka je pro nás to, čemu se věnujeme celý život. Z toho co vidím... pravděpodobně budou správné otáčky doprava."

Poté už jsem se odmlčela, abych nebránila Natsuki v evidentním soustředění.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue May 05, 2015 6:18 pm

Musela som sa zasmiať. Kto vie, prečo mi jej slová prišli vtipné. Skúšala som sa však naďalej sústrediť. Rozhodne som ale nerobila nijak extrémne pokroky. Predsa len som sa sama rasengan začala učiť len pred nedávnom. 
Prikývla som na jej dotaz, že budú pravdepodobne moje "otáčky" doprava. To som však mienila riešiť až keď by som zvládla z ruky vypustiť dostatočne silnú chakru. Ako som ale mala vedeiť, že bola dostatočne veľká a silná. S povzdychom som ruku nakoniec zaťala v päsť a na Mikomi som sa usmiala.
"Ďakujem za pomoc Mikomi-senapi. Myslím že si pôjdem kúpiť nejaké chakrové pilulky .. a môj tréning presuniem niekam k vode." Žmurkla som na ňu a následne som zamávala rukou. mala som v pláne odísť, ak teda po mne niečo nechceli.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue May 05, 2015 6:26 pm

"Rádo se stalo. Kdyby bylo potřeba, budu pravděpodobně v sídle." zamávala jsem dívce na rozloučenou. V duchu jsem se bavila představou jak bude vypadat po pouhých pěti minutách vodního tréninku. Vypadala však jako učenlivý typ a věřila jsem, že ovládat chakru umí obstojně. Osobně mi byli takoví lidé sympatičtější, než rádobyhromotluci, kteří plýtvají zásoby chakry jako by se nechumelilo. Opět jsem svůj pohled věnovala odpočívajícímu Soshimu.

Zdá se, že podobných talentů je v dnešní době čím dál více.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Soshi Tue May 05, 2015 7:14 pm

Soshi


Mezitím, co trénovali, jsem se posadil a sledoval rotující chakru v jejich rukách. Trochu jsem posmutněl, vědom si toho, že tohle nikdy nezvládnu.
Když se na mě podívala Mikomi, usmál jsem se.
"Odpočíváte někdy, Mikomi-sensei?" zeptal jsem se zvědavě.
"Myslím tím... zastavila jste se někdy v poslední době, a vychutnala jste si krásu okamžiku?"
Byla to podivná otázka, ale v mých očích byli všichni shinobi hrozně uspěchaní, ctižádostiví, tvrdí. Vzpomněl jsem si na kukadla holčičky v nemocnici, na západ slunce, který jsem viděl z památníku Hokage, a znovu jsem se usmál.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue May 05, 2015 8:00 pm

"Zastavit se, odpočívat a radovat se z maličkostí, to je nezbytná součást psychické hygieny každého shinobi. Jsme bytosti plné emocí, i když je ve zvyku říkat opak. Nebo se dokonce ani neztotožňovat s lidmi."

Je neskutečné, že shinobi dokáže v jednom okamžiku ukončit život nepřítele, a za krátký okamžik se rozplývat nad krásou divokého tvora, který mu zkřížil cestu, nebo obdivovat barvy, které právě namíchala nebeská paleta. Většinu času však má čas pouze na ten první úkon. Zavzpomínala jsem na kytici růží, která mi nedávno poskytla onen vzácný okamžik radosti. Okamžik, kdy jsem nemyslela na nic jiného, než na jejich vůni a svět za dveřmi přestal existovat.

"Ostatně, není to tak dlouho, co jsi se postaral o to, že jsem se mohla zastavit a kochat se . Takže ano, v poslední době jsem se skutečně mohla krásou okamžiku kochat."
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Soshi Tue May 05, 2015 8:09 pm

Soshi

"To je dobře. Krásní a chytří lidé si zaslouží odpočinek, za vše, co pro nás dělají... Půjdete také na slavnosti do Kirigakure?"
Možná trochu nezdvořile jsem jí naznačil, aby se posadila vedle mě, ale proč stát, když trénink pro dnešek skončil, že...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed May 13, 2015 7:51 pm

Usadila jsem se vedle Soshiho. Bylo to už nějaký pátek co jsem si mohla takhle poklidně popovídat. Jeho poznámka o kráse a chytrosti mě poněkud překvapila. Nebyla jsem zvyklá na komplimenty a už vůbec ne od mladších lidí. Nahlas jsem však neřekla nic. Těžko říct, zda jsem měla větší výhrady vůči kráse, nebo chytrosti. Tetsuya by mi jistě toto dilema povedl vyřešit.
"Ano, na slavnosti se chystám a velmi se na to těším. Mám tam dokonce známého, který mě snad uvidí rád." pousmála jsem se. Určitě bude radostí bez sebe. Tak moc radostí bez sebe, že dostanu opět vydatnou ochranku stávající minimálně z pěti anbu, abych se nedej bože neztratila.
"Hádám, že si to také nenecháš ujít?"
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Soshi Wed May 13, 2015 8:02 pm

Soshi

"Ano, určitě tam půjdu. O Mizukagem se povídá všechno možné, ale nejvíc člověk zjistí na vlastní oči. I kdybych ho měl jen pozorovat z dálky, chci vědět, co je pravda.
A..." trochu jsem se zasmál "... skutečně bych chtěl vidět, jak moc se lidé v Kirigakure dokáží bavit. Co jsem slyšel, je to skutečně vesnice plná válek, podrazů a politických her."
Hleděl jsem do umdlévajícího slunce a nepřestával jsem se usmívat. To byla věc, která mě odlišovala od všech shinobi. V mé mladé hlavě prostě šlo všechno řešit bezbolestně. Svět mi ještě neserval růžové brýle a já byl stoprocentně přesvědčen, že i přes neshody o děti, i přes pohrůžky smrtí, i přes války a násilnosti, na světě jednoho dne bude lépe.
"Ale chuuninské zkoušky se účastnit nebudu. Nechci upřít jiným možnost prokázat své schopnosti. Navíc, nemyslím, že mám zkušenosti na to být chuunin... Mám za sebou jedinou misi - špehovat v Otogakure... Splněna bez chyby, ale i tak..."
Úsměv se mi opět rozšířil.
"Vždyť já s sebou ani nenosím zbraně. Místo nich tahám kabelu s knihou, několik psacích potřeb a v ZVN mám jen věci na léčení, lanka a dýmovnice..."
A vůbec mi to nevadí. Ale to už jsem neřekl...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed May 13, 2015 8:23 pm

"Lidé v Kirigakure jsou na první dojem poněkud studení, avšak mým očím neuniklo, že v jejich jádru se nachází spousta místa pro vřelé city. Jen se obávají dávat to najevo. Trvá, než se otevřou, obzvláště cizinci." poznamenala jsem. 

Opět se na mé tváři na okamžik mihl zaražený výraz. Špehování v Otogakure? Bohužel s tímto jsem měla svou neblahou zkušenost. On to zvládl? A já se svým byakuganem tenkrát selhala? Ubohé. Skutečně ubohé. Avšak raději jsem o svém selhání pomlčela.
"Popravdě, já sebou nosím pár kunaiů a kouřových bomb, avšak v boji je ani nevyužívám. Pokud si bez vybavení poradíš, je to pro tebe jenom výhoda. V případě že je máš, může to být příjemný bonus." ach ty vzpomínky na Mlžnou...
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Soshi Thu May 14, 2015 6:15 pm

Soshi

"Dokud se pořádně nenaučím genjutsu, nějaké obranné prvky by to chtělo..." řekl jsem jen a vstal jsem. Hluboce jsem se uklonil a zadíval jsem se Mikomi do jejích bílých očí.
"Děkuji za dnešní rozhovor. Musím jít ale spát, rád bych došel pěšky až k moři, takže musím vstát brzy. Sladké sny, Mikomi sensei, uvidíme se na slavnostech..."

Nařež jsem se otočil a vyrazil na ubytovnu.

//přesun ubytovna.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu May 14, 2015 9:25 pm

"Dobrou noc a příjemnou cestu. Možná se na slavnostech potkáme." rozloučila jsem se. Jelikož už jsem neměla nic jiného na práci, vyrazila jsem do sídla vyřídit pár věcí, sbalit si nějaké ty nezbytnosti a vyrazila ke konožské bráně. Čekala mne dlouhá cesta.

Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Jun 22, 2015 7:04 pm

Dorazila som na cvičisko. Môj úsmev sa podel kamsi preč, bola som sama, tak sa nebudem usmievať na strom ako nejaký totálny magor, že? S rukami vo vreckách svojich teplákov po kolená (kašlem na to, čo si niekto o mojom výzore myslí) som pomalými krokmi vyrazila do stredu cvičiska. Dlho som netrénovala. Veľmi dlho. Zanedbávala som to. A to najprv kvôli mojim zraneniam, preťaženiu očí a neskôr kvôli samotnej Yuri. Nemohla som si to ale viac dovoliť. Navyše, leňošenie nebolo mojou parketou, aj keď...priznajme si...občas to príde vhod.

Po zložení jednoduchej pečate mi okolo očí vystúpili žilky. Aktivovala som svoj Byakugan a získala tak prehľad o svojom okolí, teda, mohla som si byť istá, že ma nik nesleduje. Nemala som to rada, predovšetkým pri tréningoch, pretože som sa potom nemohla plne sústrediť. Začala som jemnými údermi s pomocou Juukenu do kmeňa stromu, neskôr som prešla na Shotei a napokon i na svoje najsilnejšie techniky - Hakke Kusho a Hakke Hasangeki. Nebolo to však to, čo som chcela. Trénovanie s neživými predmetmi mi nedodávali pocit, že som nevyšla z cviku. Potrebovala som trénovať s normálnym človekom. Ale nikto tu nebol. Aspoň myslím. Skĺzla som chrbtom po kmeni stromu na zem a ostala tam sedieť, pričom som hlavu zaklonila a zadívala sa na hviezdnu oblohu. Premýšľala som.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Mon Jun 22, 2015 7:29 pm

Fuu si pri svojom byakugane mohla všimnúť osoby, ktorá sa rozvaľovala v blízkosti a pravdepodobne spala.. mňa. Prečo som spala? Pretože som aplikovala pomerne náročný tréning, alebo som sa na to aspoň okoloidúcim vyhovárala. V skutočnosti som len bola lenivá a.. oddychovala som. či už ma však osloví, bolo na nej, keďže ja som o jej prítomnosti nemala ani šajnu.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jul 25, 2015 9:33 am

Niekto tu bol. Niekto, koho som pôvodne nezaregistrovala. Mladé dievča sa povaľovalo neďaleko odo mňa. Ako to, že som si ju nevšimla? No čo, občas nevidím ani to, čo mám priamo pod nosom. Raz ma to privedie do hrobu, tým som si bola istá. Každopádne, pokiaľ by mala záujem, mohla by si so mnou dať aj tréningový súboj, ktorý som nutne potrebovala preto, aby som oprášila svoje schopnosti.
Vykročila som teda k nej a chvíľu ju pozorovala. Prišla mi povedomá, asi som ju už niekedy stretla. Štuchla som do nej prstom. Eh...žiješ? Opýtala som sa jej s úsmevom na perách.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat Jul 25, 2015 9:53 am

Niečo do mňa štuchlo prstom.
"N..nebj..neboj platím.. chmrmm." Zamrmlala som rozospato a kto vie, čo som si pod mojimi slovami, alebo skôr počas nich predstavovala. Nakoniec ma však slečna aj oslovila a to už mi prišlo divné.. byť v polospánku. Ako keby som počula dvojmo. Začala som pomaly otvárať oči a nemohla som premôcť jedno obrovské zívnutie. Začala som si rukou šúchať oči a začala som na Fu škúliť.
"Ehm.. eh.. ahoj?" Vyšlo z mojich úst. Následne som sa pozrela po okolí.. cvičisko.. 
"Bože.. koľko som spala?"
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jul 25, 2015 10:04 am

Najprv som nadvihla obočie, pretože som nemala ani páru o tom, čo to vlastne si melie popod nos. Asi je trochu mimo z toho spánku. Mne sa to stávalo tiež. Naposledy som si, keď som vstala a dokráčala do kúpeľne, tlačila tekuté mydlo miesto pasty na zubnú kefku. Neviem, trénovala som tu a potom som si ťa všimla, ale asi očividne dlho. Pokrčila som letmo ramenami. Často spíš pod holým nebom? Nebojíš sa, že ťa niekto prepadne? Zločinci boli všade okolo nás, človek sa nemôže kvôli ním nikde cítiť bezpečne. Ale to je už jedno, nechceš si zatrénovať? Venovala som jej priateľský úsmev. Nevyzerala ako slabá kunoichi.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat Jul 25, 2015 10:19 am

"Oro?" Zamrmlala som si takú svoju hlášku a následne som sa začala smiať.
"Hahaa som naozaj trdlo." Zazubila som sa. No len som pokývala hlavou na nesúhlas.
"Neboj, na mňa si len tak niekto netrúfne.. snáď. Ak aj áno, tak ho čaká kopanec." Predniesla som nadšene a na ukážku som pár krát zamávala rukou. V tom som si uvedomila, že musím vyzerať naozaj divne.
"Nom.. hmm.. chceš? Prečo nie." Po tvári sa mi znova roztiahol úsmev. Postavila som sa, oprášila som si zadok a začala som sa s ďalším zívnutím naťahovať.
"Kto že si zač? Mne hovoria Natsuki, Natsuki." 
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jul 25, 2015 10:55 am

Rovno do rozkroku, čo? Na to nemá ani tá najmocnejšia technika. Toto položí každého chlapa...a možno aj ženu. Takéto niečo som používala snáď pri každom. Nebála som sa niekomu jednu, prípadne viac, vraziť, ale ak si to zaslúžil, tak som ho kopla rovno do gulí. Každého, s kým som sa stretla a naštval ma až do takého štádia, že som to urobila, to zložilo.
Potešilo ma, že môj návrh prijala. Volám sa Fu, teší ma, Natsuki. To, že som z klanu Hyuuga, som snáď nemusela spomínať, určite to rozpoznala podľa mojich takmer bielych zreničiek. Tak teda, poďme na to! Znela som nadšene. Predsa len som dlhšiu dobu nebojovala a pre Hyuugov to bol, tak povediac, koníček. Bavilo nás to. Odskočila som od nej, ale ďalej som nerobila nič. Možno sa potrebovala pripraviť, tak som ju nechala.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru