Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 1

+20
Azurashi Shiniko
Itachi Uchiha
Hideaki
Sania Senju
Killunia
Tobiru Senju
Yaeko Uzumaki
Soshi
Senju Maro
Hyuuga Mikomi
Hiashi Hyuuga
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Saya Uchiha
Hikaru Hyuuga
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
24 posters

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 1 - Stránka 2 Maruska%20-%20%20Louka
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Aug 04, 2013 4:15 pm

V krizových situacích ? S tímhle týmem se do žádné krize nedostaneme..
řeknu si v hlavě. Potom se nás Sensei zeptá na Sharingan.
"Ano, Sharingan jsem již probudil. Měl jsem těžký život, plný ztrát, bojů a smutku. Mám Sharingan 2. tomoe."
Nakonec přijde "představení" klanu Uchiha a část s Mangekyou Sharinganem.
"O Mangekyou Sharinganu vím stejně jako o všech tajemstvích tohoto klanu. Věřím, že najdu cestu světla a dostanu MS jiným způsobem.. Neplánuji provádět masakry."
Bylo to velmi naivní, myslet si, že taková cesta existuje.
Jestli existuje jakýkoliv jiný způsob, tak ho najdu.
motivuji se.
"A kdy dostaneme naši první misi, Rokuro-sensei?"
zeptám se Rokura.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 04, 2013 4:28 pm

"Čoskoro požiadam Hokage-sama, aby nám dal niečo zaujímavé.. a nie vytrhávanie buriny, chytanie psov a mačiek, kopanie zemiakov, výpomoc v nejakej továrni. Nie nie ... to sa mi vôbec nebude chcieť."
Povedal som, naozaj sa mi nechcelo sa naháňať za mačkami, komu by sa to chcelo. Ak mi niečo takého dá Hokage-sama tak bude mať na krku ďalšieho Uchihu prahnúceho po pomste!
"Tak fajn... náš prvý tréning... Etoo napadlo ma, že by ste na mňa utočili a ja by som sa len bránil. Za každý zásah dostanete ramen zadarmo... ak ma však počas 5 minút ani len netrafíte tak začnem útočiť ja."
Uškrnul som sa. Zaujal som bojový postoj, bol som od nich len 5 metrov. Sledoval som, čo urobia. Či budu spolupracovať alebo nie...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Aug 04, 2013 4:41 pm

"Tohle bude ještě zajímavé. Přijímám výzvu!"
Vytáhnu svou Katanu, říznu se a píchnu ji do země. Složím pečetě a dám ruku na zem.
"Kuchiyose no Jutsu!"
Kolem mě se objeví asi 15 netopýrů normálního vzrůstu. Nejsou to obyčejní netopýři. Na koncích křídel mají hroty a celé jejich křídla jsou "ostrá", navíc mají zpětné háčky. Létají vysokou rychlostí. Mají možnost vysávat uživatelovu Chakru při kousnutí. 6 z nich se roztrousí do okolí a 9 z nich letí přímo proti Rokurovi. Vydávají nadzvukové signály, což jim pomůže lépe se vyhnout obzvlášť velkým Jutsu, jako jsou ohnivé koule a jejich manévrování je perfektní.
Uvidíme, jestli obstojí můj první útok..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 04, 2013 9:38 pm

Ja som si do ruky vytiahol kunai a pozrel som čo spravil môj "spolužiak". "Tak hurá do boja." Prehovoril som a naozaj šťastne som sa usmial. Veľmi rád som bojoval aj keď nejaký pravý boj o život som nezažil ale aj tak ma to bavilo. No neotáľal som dlho dal som ruku v pečate a v sekunde som sa prebleskol smerom za senseiia a vystrelil som rukou s kunaiom smerom na jeho chrbát s úmyslom ho bodnúť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 7:47 am

V očiach sa mi objavil sharingan hneď po Kyuchim Kuchiyose. Vytiahol som katanu a kunai som si dal do druhej ruky. Pripravil som sa na tie netopiere.Keď boli dostatočne blízko, proste som sa vyhýbal útokom a rozsekával ich. Samozrejme som si všimol aj Kenovú pečať, vďaka sharinganu. Preto som predpokladal, že sa prebleskne niekde ku mne. Tak sa aj stalo Ken bol za mnou, ale keď že som to čakal, tak ma to neprekvapilo. Hneď som mu zablokoval ten jeho kunai. Potom som odskočil asi meter na stranu a tie netopiere som už všetky zničil. No okrem tých šiestich, ktoré odleteli preč do okolia. Nedalo mi to námahu ani len trocha a na tele som nemal škrabanca. Uškrnul som sa na nich. Stál som meter vpravo od Kena a niekoľko metrov od Kyuchiho. Radšej som odskočil ešte trošku ďalej od nich, aby som na nich dobre videl. Stále mi v očiach žiaril sharingan.
"No nič moc. Nemám na tele ani škrabanca."
Povedal som znudene. Celkom dobre to vymysleli, ale pochyboval som, že by ma zasiahli. Bol som pripravený na ďalšie útoky. Čas sa pomaly posúval, ale stále mali dosť času na to, aby ma ešte zasiahli. Pokiaľ to neurobia, tak pôjdem ja útočiť. A to pre nich nebude už také ružové.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 9:44 am

V očích se mi rozsvítí Sharingan. Podívám se Rokurovi do očí, Sharingan se mi roztočí a pokusím se chytit Rokura do Genjutsu.
Magen: Něco co neumím napsat (mám to v podpisu)
Kolem noh se začnou Rokurovi vázat kořeny, já zmizím. Kořeny pořád rostou, až vyroste lusk, ze kterého vylezu s Katanou a položím ji Rokurovi před krk (v genjutsu ofc).
"A mám vás."
Tiše doufám, že Rokuro neobrátí Genjutsu proti mně. Jestli by se tak stalo, tak bych asi moc dobře nedopadl.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 9:48 am

Ako ma senseii bez problému odrazil odskočil som hneď bokom aj ja ale tak aby na ľavej strane bol môj spolužiak a na pravej zasa ja aby nás nemohol sledovať na raz. Po chvíli sa ale akosi nikto nehýbal vôbec som nevedel prečo ale tak som sa rozhodol že zaútočím. To že sa asi nehýbali bolo tým že niekto použil genjutsu. Ja som teda zasa vytvoril tú jednoduchú pečať a premiestnil som sa k boku senseiia a mal som v pláne mu podraziť nohy teda podkopnúť ho. Keďže som techniky neovládal to neznamenalo že som nebol dobrý na blízko. Aj keď senseii bude aj tak očividne lepší ale sme dvaja.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 10:08 am

Kyuchimu som sa pozrel do očí, jeho sharingan sa roztočil.
Zrazu tie korene zo zeme, všetko mi však dalo logiku.
*Genjutsu, naozaj pozoruhodné.
Pomyslel som si, vďaka sharinganu som toto genjutsu prehliadol veľmi ľahko. Mohol by som to proti nemu aj obrátiť, ale to by potrvalo o pár sekúnd dlhšie. Tie som však potreboval. Samozrejme tá ilúzia trvala len pár sekúnd, napriek tomu koľko sa to v nej zdalo.
Už som bol pekne znovu naspäť z tej ilúzie, to už však bol pri mne Ken a ja som v poslednej sekunde skočil, tým pádom som sa vyhol jeho podkopnutiu a odskočil som na kraj o pár metrov ďalej.
"To už bolo lepšie, vidím, že tu máme budúceho majstra v genjutsu. Taktiež treba pochváliť aj Kena, jeho rýchlosť pfff... "
Hovoril som, ale stále som si dával pozor, takmer ma dostali, mal som v podstate aj šťastie, o sekundu neskôr a som na zemi. Predsa len spolupracovali, mohol som byť na seba hrdý
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 10:14 am

Čekal jsem to a měl jsem to naplánované. Když iluze skončila, Ken se pokusil ho podkopnout. V tu chvíli Sensei okamžitě uskočil, ale to už mu jeden z mých skrytých netopýrů letě do zad. Neměl by se tomu vyhnout a pokud by se vyhnul, netopýr by Senseie škrábl do ruky. Při takové rychlosti to není moc reálné (tím myslím úhyb). Netopýr měl zatažené zpětné háčky, takže by to mělo udělat lehkou řeznou ránu. Pokud se Sensei nevyhne, Netopýr na něj přistane a začne sát chakru a v tu chvíli zaútočí i ostatní netopýři.
Všechno jde přesně podle plánu..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 10:24 am

V tu chvíľu som videl čo zamýšľal už môj kolega. Napadlo ma že mu teda trochu pomôžem preto som nenápadne hodil hŕstku kunaiou tak aby smerovali na jeho pravú a ľavú stranu k tomu smerom nad jeho hlavu. Všetko by to malo výjsť na tesne a keďže on mal sharingan určite videl žeby mu stačilo len na sekundičku zastaviť a tú sme my potrebovali predsa len aj za chrbát si predsa vidieť nemôže a my potrebujeme len škriabnutie teda aj keď sme sa ho snažili zničiť akosi to išlo hrozne ťažko.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 10:38 am

*Chce to niečo rýchle
Prebehlo mi hlavou. Úhybu som nebol schopný, ale predsa som ešte niečo mal v rukávu. Jedna pečať a zrazu sa okolo mňa objavil dym, ako pri Kuchiyose no Jutsu.
3 klony sa objavili okolo mňa. Za mnou, predo mnou a vedľa mňa. Do toho za mnou narazil netopier, no a ten vedľa mňa odrazil kunaie a ten predo mnou tiež. Keď ich odrazili, začali ničiť netopierov a ja som si tam len tak pokojne stál a sledoval či na mňa niečo neletí.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 10:47 am

Bohužel, kloni nelétají a nezačali ničit netopýry. Ti si pokojně létají ve vzduchu a sledují situaci.
"Je čas na moji specialtiku. Kuchiyose no Jutsu!"
Kolem mě se objeví bílí netopýři. Jsou skoro stejní jako ti černí. Rozletí se velkým obloukem kolem Rokura, aby je nebyl schopen sejmout. Sednou si na nejbližší strom tak, aby je Rokuro neviděl. Každý z nich udělal 2 iluze, které jsou nezávislé na originálu. Jeden bílý netopýr a 2 iluze se rozletí proti Rokurovi. Rokuro je ani Sharinganem nedokáže rozeznat, protože jsou tyto iluze nerozeznatelné od originálu a chakru netopýři nemají, jen velmi malé množství, ale to prakticky poznat nejde. Ostatní netopýři se rozletí do okolí.
Uvidíme, jak si poradí s tímto..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 10:58 am

Hoc som už dúfal že ho konečne niečím zasiahneme objavil sa tam dymač a zasa nič. Ja som preto odskočil a začal som si za chrbtom prilepovať na kunai výbušný lístok. Pravdu povediac mal som u seba len 2 preto som si ich nachytal na kunaie a dal do kapsičky pre vhodnú príležitosť. Ako útočili teraz tý netopiere ja som sa zasa priamo rozbehol na senseiia a mal som v pláne mu akokoľvek napáliť. Keďže ho rozptiľovalo viac vecí bola väčšia šanca že sa mi to podarí. Aj keď tam možno ešte boli klony pre istotu som po nohách klona hodil zopár shurikenou a ak by sa to podarilo mal by som tam medzeru priamo na senseiia.
Stále níč ... a nič ak to takto pôjde ďalej napálim sebe lebo už mám depku s toho ako som sa ho ešte nedotkol! Pri tom ako som sa blížil sa mi na tvári objavil šťastný úškrn. Aj keď so si myslel čo som si myslel hlavu som aj tak ešte nestrácal.

Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 11:22 am

Moje klony mali taktiež senbony a kunaie, ktoré mohli hádzať po jeho netopieroch. Klony sa rozostavili okolo mňa všimli si aj tie netopiere a Kena. Ken po jednom hodil shurikeny, ten ich hravo odrazil. Všetky klony urobili rovnaké pečate v ruke sa im objavilo chidori. Rozhodol som sa, že tie sprosté netopiere treba zničiť.
"Chidori: Senbon"
Bolo počuť od každého klona, netopiere boli rýchle a taktiež sa vedeli vyhýbať, lenže tieto Raitonové Senbony boli rýchlejšie a klony vedeli tiež predpovedať pohyby, preto nerobilo problém zasiahnuť tie netopiere. Samozrejme aj ilúzie. Táto technika však bola dosť prepracovaná a senbonov vypúšťala hneď aj niekoľko desiatok, preto nebolo také ľahké sa im vyhnúť a navyše boli tesne vedľa seba. Raitonové senbony smerovali aj na Kena a Kyuchiho. Vlastne aj do celého okolia okolo mňa.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 11:31 am

Uhnu do strany, takže mě Senbony nezasáhly. Netopýři dostali pokyn jít hlouběji do lesa. Bílí, kteří byli dále přežili všichni, z mých 5-ti černých se stali 3.
"Velmi chytrý tah."
Jakmile jutsu skončilo, dva z mých obyčejných netopýrů přiletěli ke mně a sedli mi na ruce. Ty jsem schoval za záda, sáhl jsem si do kapsy a vypadá to, jaky bych z té kapsy něco vzal. Napřáhnu se a hodím Shurikeny přímo na Rokura tak, aby je nemohl odrazit oba najednou a jeden ho trefil. Na klony neberu ohled, ty je také potřeba zničit.
"Už mi docházejí triky, tenhle trénink musím rychle ukončit."
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 12:09 pm

Keby len tebe ... já už neviem čo spraviť akosi. Prebehlo mi hlavou pri tom ako som spravil doslova akúsi divnú hviezdicu skríženú s kotrmelcom keď som sa uhýbal sembonom hoc keďže som bol blízko pár ma ich škriablo. Narozdiel od nich nemal som sharingan takže to pre mňa bolo o dosť ťažšie sa vyhýbať. Keď som bol ďalej teraz hodil som po senseiiovi fialovú guličku. Ktorá ak by sa ho dotkla či dopadla hneď by tam bolo plno dymu. Ako by tam bolo dostatok dymu hneď nato by som tam hodil kunai s výbušným lístkom. K tomu ma tak ešte aj napadlo ak tam bude dym bude to lepšie pre netopierou predsa len sharingan sneseiia bude vyradený a netopiere sa aj tak podľa zraku neorientujú stačil im sonar teda ak som nebol mimo s mojej teórie.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 12:27 pm

To čo na mňa mierilo od Kyuchiho som odrazil.. no vlastne jeden som odrazil a klon odrazil druhý shuriken.
Letela tu dymová bomba, ja som ju nechal, kým tu doletí. Začal sa vytvárať dym.
Nevideli čo robím, to bolo moje šťastie, ale letel tu kunai od Kena. Samozrejme som o tom nevedel. Ale i tak všetci, ja a klony urobili tú istú pečať.
*Shunshin no Jutsu.
Prešlo mi hlavou, v sekunde som sa objavil s klonom pri Kenovi. Dva klony sa dostali pomocou shunshinu k Kyuchimu. Bola to naozaj rýchlovka. Ja som Kenovi bleskovo priložil katanu ku krku, to isté urobil klon pri Kyuchimu. Klon pri mne ma kryl a tak to bolo aj u klona pri Kyuchimu.
"A ste mŕtvy."
Pousmial som sa. Samozrejme sa mi už nechcelo bojovať. Vlastne som mal útočiť už, ale proste sa mi už nechcelo si tu ich kopať.
"Na dnes máme toho dosť. "
Klony sa rozpadli a ja som len chcel niečo povedať.
"Celkom dobrá spolupráca. Akurát pár rád. Nikdy nepúšťajte nepriateľa zo zraku. Ta dymová clona mi dala možnosť na útok Ken. To si môžu dovoliť ľudia z Inuzuka klanu, ktorý cítia nepriateľa."
Poškrabal som sa vo vlasoch. Klony sa rozpadli, ja som sa len pousmial. Pff .. trošku ma potrápili... ale len veľmi málo. Vlastne aj keby ma škrabli, tak by mi v podstate nič neurobili. Len mojej peňaženke.
"Tak ja vám dám vedieť, ak dostaneme misiu nejakú poriadnu. Aj keď neviem či to tak bude."
Dodal som a šiel som odtiaľto preč.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 12:51 pm

Těsně než Sensei odrazil Kunaie se z nich stali netopýři, vyhnuli se kataně a chtěli zaútočit, jenže Rokuro se Shunshinem portnul pryč. Boj skončil. Netopýry jsem odvolal. Potom přišlo zhodnocení a informace o budoucnosti.
"Hai. Doufám, že nebudeme muset venčit psy."
Při boji jsem použil dost chakry a chtěl jsem ji trochu zregenerovat.
"Kdyby jste mě hledali, jsem v Hostinci."
Dodám a přesouvám se do Hospody, těšijíc se na dobré jídlo a odpočinek.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 2:38 pm

Ako oni odišli ja som sa ešte poobzeral po bojisku a pozbieral som nejaké tie shurikeny a kunaie čo tu boli po okolí a dal som si ich späť do puzdra. Mám už len jeden výbušný lístok bolo by dobré keby si zájdem po nejaké zásoby zbraní. Prebehlo mi hlavou a ja miesto toho aby som išiel odpočívať som sa rozhodol nájsť nejakú vodu kde by som mohol bezpečne trénovať moju techniku na ktorú už som vedel pečate.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 08, 2013 8:37 pm

Pomalu jsem dosel i se svitkem na cviciste a snad se i nejak naucim tu techniku. Sedl si pod strom. A nakonec jenrozevrel svitek. No kdyz jsem zjistil kolikk cakry ta technika sezere tak me malem trefilo. Boze ja si snad ty techniky vybyram schvalne nebo me ma snad trefit. Nakonec jsem si povzdechl a a dale procital svitek.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Saya Uchiha Sun Sep 08, 2013 8:42 pm

Sama bych spíše čekala že přesun na tohle místo mi zabere mnohem více času. Ale čím častěji jsem sem chodila,tím větší pocit jsem měla že se cesta a čas zkracují. Na tváři mi sídlil dosti neutrální výraz z kterého se nedalo jen tak něco vyčíst. Černý plášť který jsem měla na sobě,který opět nebyl zapnutý, se sem tam jen tak nešikovně pohnul do strany. Katany byly zase tiché jako voda v nedalekém jezeře které bylo doslova chloubou krajiny kolem. Přála jsem si nyní jen jedno. Odpočinout si. Tréninku jsem měla za dnešní den více než dost. V klanu se mě snažili pořád zlepšovat jako kdyby nedovedli ani pochopit že i Uchiha potřebuje oddech. Byla jsem zvyklá na to neustále trénovat a doslova dřít ale tohle začínalo být moc i na mě. Bylo to až nostalgické když jsem se zastavila na tomhle místě.Jako Uchiha jsem měla trénovat především v klanu.Tak proč mě tohle místo tak strašně moc uchvacovalo? Jak často jsi sem chodil? Napadlo mě v mých myšlenkách které si putovaly sem a tam a já se pomalu přesunula pod velký,košatý strom. Jeho stín mě ještě více ukryl před tichým okolím.Nepotřebovala jsem moc mluvit. To ticho vytvářelo nádhernou atmosféru která se mi až příliš moc líbila.Nakonec jsem si ale někoho všimla.Moje uhlově černé oči se zaměřily na jediného člověka v mojí blízkosti.
"Hmmm?" Zamručela jsem si pro sebe docela tiše takže mohlo být možné že si mě do teď neznámá osoba ani nevšimla.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 08, 2013 8:49 pm

Pri cteni svitku me celkem nekdo vyrusil. Mozna jsem mel Byakugan ale ani tak me ostatni smysly nezaostavaly. Svitek jsem smotal a podival se na onu Osobu. Ty vlasy a oci mi nekoho pripominaly ale zaroven ja proti nikomu nic nemel. "Zdravim." Rekl jsem a nejak tak zvedl oci k one osobe. Mezitim jsem svitek zasunul do Kimona. Kdyz jsem se ji zahledel do oci muselo ji byt jasne kdo jsem Ty me oci tak casto nebyly vidane. A Dokonce ani zamenitelne. Bila barva ktera vzdy prozradila kdo jsem. Mozna bych mel byt hrdy ale nikdy jsem si to nejak neuvedomoval. Nebo spise nemel tu moznost.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Saya Uchiha Sun Sep 08, 2013 8:54 pm

Slyšela jsem ten hlas a to mě donutilo s sebou nepatrně ale přeci jen pohnout. Nečekala jsem moc že by si člověka jako jsem byla já někdo moc všímal. Navíc jsem ani nečekala že by se tu mohl někdo potulovat.
"Uhm,ahoj" pozdravila jsem i já ale nejspíše jen z jisté slušnosti. Nebylo to nic proti němu. Prakticky jsem Hyuugy neznala.Jen jsem o nich věděla dost z toho co se vykládalo v našem klanu. A nedovedla jsem pochopit proč se naše klany tolik nesnáší. Ani jeden z nás nebyl zase tak super. Nebo alespoň mě to tak připadalo. S takovýmhle stylem jsem se bavila s každým člověkem který ke mě promluvil. Nejspíš to byl jenom můj obraný reflex abych se nedostala už nikdy do stejné situace jako s Hanurem ,jehož ztrátu jsem nesla těžce i nyní.Bylo jednodušší držet si všechny lidi více od těla než čekat až se zase něco stane.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 08, 2013 8:59 pm

"Me jmeno je Hikaru Hyuuga. A jak pak se jmenujes ty?" Ne by mi to vadilo no me nesnasela vetsina. Takze jsem si stimhle nelamal moc hlavu. Ted jsem diky Tobirua dostal celkem uchylnou myslenku. Jelikoz jsem si vzpomel na to co sem videl jak se snazil skenovat nektere zenske. Diky bohu ze takovy uchyl nema Byakugan. Pomyslel jsem si.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Saya Uchiha Sun Sep 08, 2013 9:05 pm

Moje tělo zůstávalo stále na jednom místě. Co všichni lidi mají s tím seznamnováním? Hromada z nich se už nikdy nesetká ale stále se představují jako na nějakém trhu. Napadlo mě trochu uštěpačně.Moje hlava kývla na Hyuugu když domluvil. Nejspíš to byl jen nějaký reflex který dával najevo že jsem jej slyšela a také že jsem mu moc dobře porozuměla.
"Jsem Saya" Odpověděla jsem mu jen těmito slovy.Neviděla jsem ani důvod nějak zvlášť pokračovat. Byla to moje naprostá přirozenost si nikoho nepustit k tělu a u tohoto kluka jsem nehodlala udělat nějakou výjimku.Jací vlastně jsou? Arogantní a namyšlení jako Uchihové? Nebo jejich drtivá většina? Napadlo mě. Nebylo u nás žádným tajemstvím co jsem si myslela o vlastním klanu. Na můj vkus byli všichni až moc namyšlení a hlavu nosili až moc vysoko v oblacích.
"Co tu dělá Hyuuga tak pozdě v  noci?" Optala jsem se nahlas. Ale ani náhodou v tom nebyl nějaký vyšší záměr který by mohl být slyšet z mého hlasu.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru