Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 8 z 29 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 8 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Sep 02, 2013 4:20 pm

Seskočil dolů a kouknul se na Katara ,který byl bez masky?!
Hm asi už Oinin nejsi ,že? Protože pokud víš tak Oinin by neměl odhodit masku pokud nejde o nadřízeného nebo kolegu. Řekne na něj a chvíli se na něj díval přes masku. Poté odešel kus od nich a skočil na strom na ,který si sedl.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Sep 02, 2013 5:14 pm

Přišel jsem blíž ke Katarovi za táhl jsem za jeho ruku abych mu mohl pošeptat "Kdo je ten idiot v té masce?" Pak jsem se podíval na toho muže "Hele jestli nemáš něco lepšího na práci?" zeptal jsem se zamračeně "Nelíbí se mi vyrušuje nás při tréninku" pomyslel jsem si a zamračil se.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Sep 02, 2013 5:21 pm

Otočil se na toho kluka
Zklidni se chlapečku. Nebo se ti něco přihodí.
Řekne a zmizí pryč
/přesun
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Sep 02, 2013 5:30 pm

Podíval jsem se zamračeně na Kioshiho a oplatil jsem mu to " A pokud vím tak Oinin nehraje na kytaru na veřejném místě, kde ho může každý vidět. I Oinin může dostat tým a on je jeho součástí. Je to přímý rozkaz Mizukage-sama. Dokud mně ona neřekne, že opouštím Oininy tak jím pořád jsem a nemusíš to tu vytrubovat celému okolí. " Otočil jsem se pak na Rokua, který byl určitě z toho rozhovoru zmatený. " Mám tě na starost tak se o tebe postarám. " Potom se zas podívám na Kioshiho a zároveň napomenu Rokua " Roku, takhle se s nadřízenými nemluví. A ty šáhneš na něj a budeš se mi zodpovídat. Oba se ihned uklidněte. " Byl jsem momentálně z těch dvou trochu mrzutý.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Sep 02, 2013 5:36 pm

Zamračil jsem se"A jak mám vědět že je můj nadřízeni?" zeptal jsem se "Masku si může vzít kdokoliv" dodal jsem.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Sep 02, 2013 5:46 pm

Podívám se na Rokua a povím mu " Jo, ale ne Oinin masku, která má znaky vesnice a jde na něm jasně vidět že je vyšší hodnosti. Já jsem taky, mám sice upravenou masku, ale jsem jím tak mi věř. Nejdřív se mně vždycky zeptej než aby jsi vyvolával konflikty. Já tě sice ochráním, ale ne každý je tak dobrosrdečný jako já tak si toho važ. Později získám povolení tě naučit o něco užitečnější techniky. Už jsem poznal, že tvůj základní element je suiton, který mám i já. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Sep 02, 2013 5:52 pm

"Stejnak se mi nelíbilo jeho chovaní k vám ani neměl tu slušnost pozdravit" řekl jsem "Suiton?" zeptal jsem se ale pak jsem chvíli přemýšlel ale na nic jsem nepřišel.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Mon Sep 02, 2013 5:54 pm

Přišla jsem k jezeru a mířila jsem si to přímo ke shinovi "Zdravím shine,jak se máme?"usmála jsem se na něho pak jsem si všimla dvou lidi ale těm jsem nevěnovala svou pozornost."Mám pro tebe dvě nové zprávy.Pro tebe asi dobrá i špatná nejspíš.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shin Mon Sep 02, 2013 6:01 pm

"zdravim. Ze me to nejak prekvapuje. Premyslel jsem a mzona zmizim z Kiri." Rekl jsem posledni dobou jsem az moc premyslel o navratu. " tak mi tedy reknete ty zpravy." Otevrel jsem poradne oci.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Sep 02, 2013 6:02 pm

Podíval jsem se na něj a začal vysvětlovat. " Ano, mezi tvé základní živly patří suiton známý jako element vody. Občas je to velmi užitečný element, ale záleží na tom kdo ho používá. Za pár let až budeš zkušenější možná objevíš i i druhý živel, který budeš moct používat. Je vzácnost když má někdo víc než dva. Já mám ale tři, hned ti to vysvětlím. Pocházím z klanu Terumi stejně tak jako ty takže jsme si osvojil obě Kekkei Genkai Futton i Yoton. K těmto dvoum Kekkei Genkai je zapotřebí ovládnutí tří základních živlů. Voda, oheň a země. Mně trvalo spousty let než jsem se je naučil ovládat a to jsem trénoval už od brzkého věku což je znát i tím, že jsem dosáhl téměř nejvyšší hodnosti i když jsem ještě tak mladý. Byly oceněny mé schopnosti. Proto tě budu cvičit a zkusím se poptat Mizukage na pár věcí o tobě o kterých momentálně ani já ani ty nemůžeš rozhodovat. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Mon Sep 02, 2013 6:03 pm

Zamračila jsem se na to co řekl "Ta špatná asi je že se k nám přidá jedna dívka a ta dobrá mám pro tebe svitek s technikou." Usmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Sep 02, 2013 6:08 pm

předtím než začal mluvit jsem si sedl do tureckého sedu a hltal každé jeho slovo až do konce."Aha, tak kdy začneme nějakou tu techniku učit." v mé tváří mohl vidět nadšení a radost.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shin Mon Sep 02, 2013 6:11 pm

"No to je spatna zprava? Mozna lepsi nez jsem cekal." prome nejak toznamenalo trochu vice klidu nebo budu mit o osubu kterea me nebude mit rada o nic vic.
" No me je to celkem jedno. O jednu vice nebo mene co na tom zalezi."
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Mon Sep 02, 2013 6:25 pm

"A já si myslela že není kamarádský,hmm něco mi tu nehraje" pomyslela jsem si "Nechtěl bys ses přesunout někam na cvičiště?"zeptala jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shin Mon Sep 02, 2013 7:27 pm

"Co je spatneho na tomhle miste? Neni jedno kde se cvici? Tohle misto je tak nejak uklidnujici. "
Rekl jsem byla to pravda ty optycke efekty. A takove veci zpev ptaku a celkem podobne veci.
"Ale pokud na tom trvate tak se muzeme presunout." Rekl jsem a vyckaval.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Mon Sep 02, 2013 7:45 pm

Tady je krásně pořád, skvělé místo k odpočinku. Přišel jsem si sem dát menší pauzičku mezi misí a tréninkem. Času je hodně a moje břicho má hlad. Dneska bylo obzvlášť pěkně, ani nefoukal moc silný vítr a mlha nebyla nikde. To je neobvyklé. Ale taky tady bylo v tenhle krásný den docela rušno, no mě je to fuk. Všiml jsem si Hirin s nějákým klukem, přišel jsem blíž a všiml jsem si že to je tamten co znehodnocoval moje dílo. Ale niják jsem to neřešil, jen jsem prošel kolem a mávl jim na pozdrav. Sedl jsem si o kousek dál pod strom a všiml jsem si dalšího páru učitel a student. Lehce jsem se nad tím usmál, vytáhl jsem dango a začal se cpát. Při tom jsem je pozoroval.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Sep 03, 2013 2:33 pm

Když jsem chtěl nakonec začít učit Rokua jednu techniku tak jsem si všiml jednoho, který byl mezi šložkami, které mi dala mizukage. Jmenoval se Akio. Beze slova jsem pochodoval k Akiovi a u něj jsem se zastavil. " Ty jseš Akio že? Ode dneška patříš do mého týmu. Jmenuji se Kataro Terumi, tvůj nový sensei. Těší mně " Jakmile jsem domluvil čekal jsem na jeho reakci.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Tue Sep 03, 2013 3:26 pm

Už jsem do sebe ládoval další špejlu danga. Najednou ke mě přišel ten modrovlasý chlápek a prej že je můj sensei. Znovu jsem si ho prohlédl od hlavy až po paty, ale jako Oinin mi moc nepřipadal. Žádná maska, vypadá i docela jako fajn chlap,.. to nesedí. Ale nechtěl jsem být nezdvořilý a tak jsem ho pozdravil "Zdravím" s plnou pusou jsem promluvil a pomalu přežvykoval. Když jsem polknul tak jsem se zeptal "Jak mi to můžete dokázat?" trošku falešně jsem se na něj usmál. A sklonil jsem pohled zpět ke svému jídlu.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Sep 03, 2013 4:02 pm

Podíval jsem se na Akia blíž a pak se zamyslel. " Ty že chceš důkaz? Řekla ti snad Mizukage o mně ne? Pokud si chceš opravdu ověřit, že jsem to já tak tady máš důkaz, který nezpochybníš. " Z úst mi vystřelila kulička lávy, která zasáhla strom těsně vedle jeho hlavy aby pocítil i trochu tepla a uvěřil. Použil jsem to nejmenší množství, na co zbytečně vyčerpávat chakru ne? " Tak co? Už mi věříš, nebo ti snad mám ukazovat ještě masku? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Tue Sep 03, 2013 4:13 pm

Plive lávu, no toto. Zvedl jsem se a znovu si ho prohlédl.Takže je to on, představoval jsem si ho jinak. Ale na druhou stranu jsem rád že je tu víc lidí s podobným Kekkei Genkai. Asi chápu proč jsem dostal senseie přímo z klanu Terumi.
"Nemůžu věřit každému" lehce jsem se usmál a odhodil jsem špejli od danga. "Taky mě těší sensei" snažil jsem se trochu vylepšit první dojem. Trochu jsem se zamyslel, ale radši jsem mlčel a čekal jak se Oinin zhostí role senseie. Přece jen je to trochu nezvyklé. Pomalu jsem se vydal směrem k Jezeru a čekal že mě bude následovat.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Sep 03, 2013 4:20 pm

Usmál jsem se a řekl " Nelam si s tím hlavu. Mně každopádně věřit můžeš. Četl jsem si sice tvou složku, ale rád bych to slyšel přímo od tebe. Navíc by jsi mi mohl ukázat co dokážeš, lepší je to posoudit přímo na vlastní oči. " Šel jsem za ním k jezeru a předpokládal jsem, že nás Roku následuje. Když jsme došly k jezeru tak jsem se zastavil a pověděl Akiovi " Tak se ukaž. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Tue Sep 03, 2013 4:38 pm

Zastavil jsem se kousek od břehu jezera a otočil jsem se "Důvěru i budete muset získat" lehce jsem se ušklíbl když mi řekl že chce vidět co umím. A vzal jsem to jako menší výzvu, přece jen jsem ještě nebojoval s jiným uživatelem Yotonu. Ale byly jsme u jezera a většina mojich technik to tady může zničit. Rychle jsem složil pečeťě a použil Yokai no Jutsu. Nasměroval jsem ho tak aby mohl uskočit jen napravo kam jsem hodil souměrně výbušný kunai. Nečekal jsem že se nechá zasáhnout, určitě je dost rychlý aby se s toho dostal. Jediná cesta byla předem kde jsem stál já. Vytáhl jsem po pravici svůj meč (reverzně) a po levici dlouhou dýku, kterou jsem držel taky reverzně a kryl si záda.  
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Sep 03, 2013 4:56 pm

" Dobře jak chceš " Odpověděl jsem na jeho výzvu a složil pečetě příčemž on mně následoval s Yotonovou technikou. Technika, kterou použil byla plošná technika, která měla pokropit vše v jejím dosahu. Měla však slabinu a to když je cíl rychlý tak může uniknout předem. Neřekl jsem sice název techniky, ale použil jsem Suiton: Suiryūdan no Jutsu. Čímž se za Akiem začal formovat drak zatímco já hodil proti němu jeden ze svých kunaiů. Ze zadu na něj útočil vodní drak, ze předu letěl kunai a běžel já s dalším kunaiem v ruce. Snažil jsem se však vyhnout důležitým orgánům. Nechtěl jsem ho při prvním střetu zabít. Ale to, že zvládnul techniku A ranku má něco do sebe, a proto jsem ho bral vážně. Samozřejmě že moje rychlost byla podstatně vysoká.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Tue Sep 03, 2013 5:17 pm

Vypadalo to že jsem v pasti. Ze zadu na mě mířil vodní drak a zepředu na mě letěl kunai a běžel proti mě sensei. Byl rychlejší než já, čehož by se dalo za téhle situace využít. Chyba byla že běžel naproti hlavnímu cíli své techniky. Kunai jsem se sehnul a když to vypadalo že mě zasáhne drak a nebo senseiuv kunai. Jednoduše jsem z kleku pomocí shunshinu probleskl za senseie. Dýku jsem mu reverzně dal k loktu ruky ve které držel kunai, kdyby se chtěl ohnat tak se sám zraní. A meč jsem podržel u krku. K tomu na něj letěl jeho vlastní vodní drak. Zajímalo mě co udělá teď, nicméně v tenhle moment jsem měl jeho život na svých čepelích. Ale jestli vytvořil klony nebo kawarimi, nevšiml jsem si.
,
(Suiryuudan je docela složitý na pečetě, bacha na to ^^)
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 03, 2013 5:21 pm

Tohle místo by mělo být spíš na relaxaci a cvičit by se mělo na cvičišti ne?" pousmála jsem se"Jestli chceš trénovat jsem na cvičišti číslo 3.Zatím čau." řekla jsem a šla jsem na cvičiště.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 29 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru