Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 13 z 29 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 13 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Wed Sep 18, 2013 7:50 pm

"Tak dobře" pousmála jsem se složila jsem pečetě "Mizu bunshin no jutsu" zamrmlala jsem si pro sebe a vytvořila klona.Oba jsme si dali jednu jeho ruku kolem mé ho krku."A jdeme" ušklíbla jsem se "A práva,levá" říkala jsem si v hlavě.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Killunia Wed Sep 18, 2013 9:31 pm

Na mé tváři se objevil úsměv. A nepatřil mezi ty malé, nepatrné. Pravý úsměv ukazující, jak jsem se svou výhrou spokojená. Vzdal to, i když se snažil.
"Konečně jsem tě k tomu donutila. Máš v sobě Khairuniho, draka vzduchu, že? Snílek dračí party..." Killuni se začal smát. To jsem trošku nepochopila, avšak nechala jsem to být. "Já jsem Killunia. Lidským jménem mě neoslovuj, po... ehm... nedobrovolném vyhnání ze své rodné vesnice za něco úplně nesmyslného jsem jej zavrhla." Krátce jsem pootočila hlavu. Akio tam stále ještě byl a zjevně nás sledoval. A asi něco i zaslechl. Nebo spíše naopak? "Kolik toho o Dracích Živlů vlastně víš? A jaké máš schopnosti?" Byla jsem dost zvědavá. Ví úplně to samé co já? Nebo mu Khairuni podal i jiné informace?
"Já na pár minut zmizím, a ty si tu hledáš nové kamarády!" ozvalo se vzápětí z mlhy. Podívala jsem se za zdrojem hlasu, stál tam uražený Maki. Přišel ke mně a já ho pohladila po hlavě.
"Ty žárlivko," škádlila jsem ho. Pod dotekem mých prstů sebou škubl. Pak pohlédl na Kisekiho. Měl zase asi chuť se seznamovat. Čekala jsem, že bude mluvit, místo toho si malý drak sedl vedle mě.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Sep 18, 2013 10:09 pm

Videl som na nej že bola rada že som sa "poddal" ako prvý ale aj tak som k tomu musel niečo podotknúť. "Nedonútila si ma ja som to povedal dobrovoľne. No a hej mám." Opravil som ju v tom čo povedala a potom som vypočul všetko čo hovorila. "Tak čo o nich viem? Viem len toľko čo mi povedal Khairuni. Viem v podstate aký sú ostatný napríklad ten tvoj je docela ľahko vznetlivý. No a hovoril mi niečo aj o rovnováhe ktorá je teraz aspoň myslím tak ako má byť." Aj keď nie asi doslova ale bol teda to tvrdil Khairuni. A ešte ako ... v niektorých situáciach. Na to čo povedal Khairuni som sa len trocha v duchu pousimal a dúfal že taká nieje aj ona aj keď by bolo o zábavu postarané oproti mojej pokojnej povahe by to bolo asi časom dosť akčné. V ten moment som tak trochu prestal hovoriť a predstavil som si vlastne akúsi situáciu kde sa poriadne nahnevá. No popravde nechcel som to zažiť a radšej miesto premýšľania ako by to vyzeralo som odpovedal. "Veľa toho ešte neviem, zatiaľ som na tom tak že viem použiť obe predné ruky Khairuniho a práve teraz som prišiel z dračej zeme kde som podpísal zmluvu s dvoma drakmi ale ešte som sa ich nenaučil privolať." Predsa len som bol len novopečený genin takže nieje vôbec zvláštne že som toho veľa nevedel teda aspoň čo sa techník týka. V boji na blízko som bol dobrý aj keď mi chýbala sila. "Ty si na tom vlastne ako? A skôr ako to že si tu?" Touto otázkou som chcel aby odpovedala na obe jej otázky. Akosi sa táto konverzácia o dosť viac rozvinula teraz keď vieme čo sme zač, teda aj keď sme to už vedeli.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 19, 2013 4:45 pm

To, že se vlastně vzdal sám bez mé pomoci, jsem bez problémů přijala. Prostě jsem vyhrála, byla jsem spokojená. Když nastala chvíle, kdy jsem musela mluvit, trochu jsem se zamračila. Nikdy jsem neměla ráda, když o sobě prozrazuji nějaké informace. Člověk nikdy neví, jestli se to nerozšíří dál.
"Váhy světa se neustále pohybují, nikdy nezůstanou dlouho v jedné poloze. Ve světě se totiž neustále něco děje, vedou se války, umírají silní lidé..." Nerada jsem se pohybovala kolem tématu vah, ještě jsem jej totiž příliš neznala. Takže jsem raději zbloudila ke svým vlastním schopnostem. "Umím... použít Killuniho ruku..." Pro jistotu jsem mu ji ukázala, levá ruka se pokryla srstí bílého tygra a nehty se prodloužily, zpevnily se, přeměnily na drápy (ale pořád zůstávaly poměrně rovné) a zčernaly. "Taky jsme se už naučili docela dobře spolupracovat, počet našich hádek se dost snížil. Ovládám již jednu techniku, která je založená na použití Killuniho síly. A nepotřebuji k ní vůbec žádné pečetě." Zdálo se, že se chlubím. A proč by ne? Pořád ještě ve mně sídlila hrdost, sama jsem přeci vytvořila techniku! "Taky umím přivolávat draky, vlastně tady Maki je můj dračí spojenec..." Ukázala jsem lehce na chlupáče, ten se jen pousmál. "Díky němu jsem se sem vlastně dostala... Každý drak, kromě těch našich, totiž ovládá techniku teleportu..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Sep 19, 2013 5:17 pm

Či ona alebo ja obaja sme boli nedôverčivý. To že ja som k nej takto neznamenalo žeby ma to prešlo ale popravde som nehovoril nič s čoho by som sa bál žeby ma mohlo ohroziť a čo vlastne nieje verejne známe predsa len som už zo svojou senseii trénoval všetko tak o mojich schopnostiach som tajiť nemusel a to čo som povedal o drakoch nebolo nič zneužiteľné. Tiež som si teda dával pozor čo vlastne hovorím aj keď tu bol človek mne podobný. "Tak to pekne teda. Hneď ako sa to doučím tak budem môcť aj ja privolať draka ale toho ktorého privolám techniku teleportu ešte nevie no na to aký je mladý vie poriadne vystrašiť." Nepovedal som to nijak pochmurne on vedel niečo iné a ja som to tak trocha nepotreboval. No môj druhý drak to bolo niečo iné. Bol som naňho hrdý naozaj veľmi ale o tom som rozprávať nechcel. Nakoniec som sa teda dozvedel ako sa sem ona dostala ale akosi som doteraz nezistil prečo sem prišla. Pri tom ako povedala ako sem prišla ma to trklo k jednej otázke ktorú som sa mal vlastne opýtať skôr."Prečo si vlastne prišla do Kirigakure?" Opýtal som sa priamo keďže to nemalo cenu teraz sa pýtať na niečo také obkľukou.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 19, 2013 9:16 pm

Zdál se mi dost nedůvěřivý. Snad si nemyslel, že mu lžu, nebo snad ano? Lehce jsem přimhouřila oči. Vycítila jsem to z něj. Nejdřív jsem netušila, zda mu mám podat ještě nějaké informace. Sám mi toho o sobě příliš neprozradil, já se zase rozhodla nechat si svou neutrálnost.
"Jen tak se toulám po světě... Nikdo mě nehledá, avšak já hledám informace. O rodné vesnici, o ostatních nositelích draků, o situacích ve světě..." Co bych mu ještě mohla prozradit? Na chvíli jsem se zamyslela, pak jsem pokračovala. "Nechci se nikde zdržovat moc dlouho, takže... Tě tu asi nechám učit..." Pomalu jsem se zvedla a popošla jsem směrem k Akiovi. Maki mě následoval. "Ehm... Kam jsi mě to vlastně předtím vedl?" Jak jsem se zabrala do rozhovoru s Kisekim, skoro jsem na toho mladíka zapomněla. Šla jsem za ním, možná někam mířil cíleně, a to zastavení to tak trochu... přerušilo. A mě v mysli hlodalo, jestli se nejednalo o něco zajímavého či důležitého.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Sep 19, 2013 9:26 pm

Vypočul som si čo povedala a jej záver sa mi zdal trocha zvláštny no neriešil som to. Už predtým som vedel že nie som jediný kto má v sebe asi draka no ten môj bol proste boží. Teda aspoň pre mňa. Ja som sa nakoniec pobral za senseii s omluvným úsmevom na tvári keďže som od nej odišiel a vlastne som čakal čo teda povie ona. Určite sa ešte stretneme. Prebehlo mi hlavou a ako vždy sa mi v hlave premietalo naozaj veľa scénárou ktoré sa mohli stať alebo aj také ktoré sa nikdy nestanú no na moju fantáziu nemali. Niekedy som sa divil že či to Khairunimu neliezlo na nervy ale on asi tiež sem tam blúdil v predstavách tak ako ja.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Thu Sep 19, 2013 11:19 pm

Celou dobu jsem stál o dva kroky za nimi v menším obláčku mlhy, takže mě nebylo moc dobře vidět. Ale já jsem viděl i slyšel úplně všechno. Jejich konverzace o dracích mi chvíli přišla docela zajímavá i v tomhle dostatečně šíleném světe. Když jsem viděl její změněné ruce, tak se moje zornice rozšířili a zase jsem na ní koukal trošku s údivem. Ale to už přede mnou stála a možná si všimla mého vykuleného výrazu, který jsem maskoval nepatrným úsměvem. Na její otázku jsem neodpověděl a rychle jsem se naklonil k malému dráčkovi, co k nám docupital.
Ksó! Ty se neumíš přetvařovat! sám pro sebe jsem si zaklel a pohladil jsem ho na hlavě a s úsměvem od ucha k uchu se mu podíval do kukadel. „Tvůj společník vypadá mile“ stále jsem se usmíval a ze vnitř mě hryzalo spoustu otázek ohledně těch draků. Ale podle toho co jsem viděl a slyšel mi tak něják došlo že něco zjistit bude složitější. Mezitím jsem se zase narovnal
„Jestli chceš, můžu ti tady dělat průvodce. Myslím, že tě tady nenechají se potulovat samotnou bez povolení. Zvlášť kdy-“ zarazil jsem se a nevěnoval tomu dál větší pozornost. Nemůžu říkat věci, které bych neměl vědět ani já. Chvilku nastala menší pomlka, ale pak jsem pokračoval „No ale asi by sis měla promluvit s Mizukage“ dokončil jsem svůj monolog. Zamyslel jsem se nad Mizukage, přece jen jsem jí už dlouho neviděl, taky bych se tam mohl kouknout. Ale co když tam nebude,…
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Killunia Sat Sep 21, 2013 8:56 am

Lehce jsem se pousmála, když pohladil Makiho. Všimla jsem si, jak se malý drak skoro nadouvá pýchou, rád slýchával takové věci. Při Akiově zastavení uprostřed souvětí jsem se sama trošku zarazila, ale vzápětí jsem se uvolnila. Nejspíš se jednalo o něco, co by cizinec jako já vědět neměl. Chápala jsem to.
"No, rozhodně vaší vesnici nijak neublížím... Pokud mě tedy nikdo nerozzuří... Ale tak průvodce se vždy hodí..." Tímto podivným způsobem jsem vlastně přijala jeho nabídku. "Takže půjdeme za Mizukage-san?" V této chvíli jsem si připadala trochu trapně. Navštívím možná i víc Kagů než kdejaký velvyslanec. Teď už to bude druhý, za chvíli, pokud budu mít ještě náladu cestovat, bych se mohla setkat s těmi dalšími. Tedy kromě Tsuchikageho, ten by mě asi na místě zabil, protože jsem zaprvé cizinec, a zadruhé by se mu asi moc nelíbilo, kdo jsem, a taktéž to, že neumím lhát.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Sat Sep 21, 2013 5:43 pm

Malé dráče bylo opravdu přítulné a příjemné na dotyk. Znovu jsem nad ním přejel pohledem a daroval mu ještě nepatrný úsměv a potom jsem se zase plně věnoval jeho paní. Pomalým tempem jsem se zase vydal směrem kde jsme se zastavili
"Když nebude mít Mizukage-sama žádné problémy tak ti dám klidně pokoj." zatvářil jsem se naprosto vážně, sledoval jsem cestu před námi a ona mi do obličeje nemohla moc dobře vidět přes vlasy "ale myslím že je to lepší než ANBU a Oinini v zádech" otočil jsem se k ní a můj vážný výraz se proměnil v sarkastický úšklebek.
"Naše Mizukage je ale hodná. Mladá úsměvavá žena, celkem sympatická. Ale nedoporučuju jí rozzuřit. Doufám že jí zastihneme" ohledně toho jsem měl docela pochybnosti a nejspíš to na mě bylo poznat. Zase jsem to zamaskoval mým roztržitým úsměvem, asi jsem kvůli tomu působil jako podivín.
"No ale,... ty říkáš že navštěvuješ vesnice a poznáváš život v nich" udělal jsem menší pomlku, ve které jsem přemýšlel nad svými výlety za bránu vesnice. "to musí být zajímavé. Já většinou dělám diplomatické mise, vlastně jsem takovej pošťák. A vždycky rád vypadnu na pár dní" ukončil jsem další svůj monolog a náhle se před námi začala rozestupovat mlha. Najednou začala být viditelnost mnohem lepší a před námi se rysovala cesta tvořená z kamenů, která se táhla do pomalu táhnoucího se kopce. Na jejím konci byl vidět dřevěný průchod, za kterým už začínali ulice Kiri
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Killunia Sun Sep 22, 2013 11:40 am

"S ANBU i Oininy bych se smířila... Alespoň by si byli naprosto jistí, že pro vaši vesnici nepředstavuji žádné nebezpečí..." Upřímně řečeno, ANBU v zádech bych čekala mnohem více než nějakého ninju jako průvodce. A poměrně dobrovolného. Nad poznámkou ohledně Mizukage jsem se lehce pousmála. Mne rozzuřit také není jeden z dobrých nápadů. Poznala jsem na něm malou známku pochybností. Je zde snad šance, že tam bude někdo jiný než Mizukage-san? "No, cestování se stalo mou zálibou teprve nedávno, kdy jsem dostala možnost se nepozorovaně dostat ze své nudné vesnice... A zjistila jsem, že putování světem se mi moc líbí." Zastavila jsem se. Vyzradila jsem až moc. Očekávala jsem otázku: "A odkud teda jsi?" No, a na tu odpovědět nesmím, jinak... jsem asi mrtvá.
Když mlha ustoupila, rozhlédla jsem se kolem sebe, pak jsem svěsila hlavu. Jako by ta kamenná cesta byla zajímavější než krajina a lidé kolem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Sun Sep 22, 2013 9:04 pm

Pozorně jsem jí sledoval každý její pohyb a slovo. Je hodně bledá a její hlas je chladný a místy dost nejistý, dokonce by jí ani nevadili ANBU a co teprve Oininové. Její přístup mě překvapil, ale jistým způsobem jsem si o ní vytvářel obrázek. I přes to že vyvolává takový negativní dojem, něco na ní asi bude. Ale pořád ve mě byla ta část, která bylo ostražitá. Přece jen nemůžu věřit prvnímu cizinci, který mi připadá zajímavý.
ANBU, chmm,.. neměl jsem ty lidi moc rád, všude kde jsou se děje něco špatného a nad Oininy jsem se radši ani nepozastavoval. Když jsem jí poslouchal tak jsem si všiml že většina věcí co řekne, mi vlastně moc neřekne a většinou kdyby jsem náhodou měl něco zjistit, nastane ticho. Takže většinu informací o sobě zatajuje, moje podezřívavější já se asi zase probudilo. Neměl jsem v plánu se vyptávat, když se nic nedozvím.
"Tak snad nebude s povolením problém" v mém hlase nebyl cítit žádný konkrétní cit, řekl jsem to spíš chladně a docela odměřeně. "ale připrav si nějáký pádný důvod" nechtěl jsem být nepříjemný, ale tak něják jsem tušil že jestli řekne že je cestovatelka co rádá poznává jiné vesnice tak to nebude jen tak stačit. Zvlášť když tam nebude Mizukage-sama.
Došli jsme na konec cesty a otevírali se nám ulice před očima. Ještě naposled jsem se otočil a složil jsem rychle pečeťe a z úst mi vyletěl plamen který se zformoval do tvaru vlaštovky, která odletěla směrem k jezeru. Byla to nedokonalá forma mé techniky, ale udělal jsem to jen abych věděl kdyby se něco stalo Rukovi. Přece jen to byl mladší student mého týmu a chtěl jsem mít přehled. Pomalým krokem jsem se vydal směrem k budově kde je kancelář Mizukage.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Killunia Sun Sep 22, 2013 9:27 pm

I když se mi zdál poměrně milý, stále jsem si od něj nechávala určitý odstup. Ať už fyzicky, nebo i mentálně. Jakmile by došlo na nějakou záludnou otázku, dopadlo by to nejspíše jako s Kisekim. Obcházení a zamlčování. Lidé totiž neví, že na rozdíl od nich nedokážu lhát. A jak znám ty prospěchářské a prolhané tvory, zcela jistě by toho využili. Nevěřila jsem jim. A stejně tak jsem úplně nevěřila ani Akiovi.
"Taky doufám, že mi to projde..."
Ale jenom v případě, že nebudu muset vyzradit svůj původ... dodala jsem v mysli. Jakmile zjistí, že jsem z Oto, hezky mě zase vyženou... Nebo mě zabijí. Určitě nejsou tak milosrdní jako Hokage-san. Pak přišel menší problém. Jaký pádný důvod bych si měla připravit, aby to byla pravda a zároveň to neznělo absurdně? No, v mém případě asi nic. Kéž bych mohla lhát... Na chvíli jsem po této lidské schopnosti zatoužila. Nemusela bych mluvit v hádankách, nemusela bych zbytečně mlčet. Rozhodla jsem se, že alespoň jednu informaci tmavovláskovi sdělím.
"Nedokážu lhát," řekla jsem najednou. "Takže ať se děje, co se děje, vždy mluvím pravdu. Takže se nemusíš bát, že si všemožně vymýšlím..." Ani nevím, proč jsem to dělala. Možná jsem jej jen chtěla ujistit, uklidnit. Připadalo mi totiž, že se mu nelíbí má vyhýbavá mluva. Za chvilku se přede mnou otevřel výhled na ulice v Kiri. Užuž jsem se chystala jít dál, když vtom jsem si uvědomila, že Akio nejde přede mnou. Když jsem se na něj otočila, právě z úst vypouštěl ohnivého ptáka. Vypadalo to docela zajímavě, skoro jsem zůstala stát v úžasu. Až po několika vteřinách jsem donutila své nohy v chůzi. Nejprve jsem chtěla tmavovlasému mladíkovi něco říci, nakonec jsem však zůstala zticha a jen jsem jej následovala k budově Mizukage.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Fri Sep 27, 2013 7:24 pm

Tiše jsem seděla a poslouchala zajímavý rozhovor mezi Kisekim a nějakou dívkou, která v sobě zřejmě měla dalčího z pěti draků. Líbilo se mi, jak mluvili v hádankách, nikdo nechtěl nic vyzradit. Chtěla jsem aby to pokračovalo tímto stylem, ale Kiseki to nakonec vzdal. Pousmála jsem se a po odchodu té dívčiny jsem svou pozornost přesunula ke Kisekimu, který se zabral do svého snění. Odkašlala jsem si, abych upoutala jeho pozornost.
"Ta dívka měla pravdu. Měl by ses učit Kuchiyose, abys dokázal přivolat své dračí spojence..." řekla jsem a zkřížila jsem ruce na prsou. "Připrav se, že tě to bude stát hodně chakry, síly, výdrže a námahy. Přivolávání draků nepatří mezi jednoduché věci, vlastně by se asi dalo i říct, že je to jedno z nějnáročnějších Kuchiyose..." Věděla jsem, o čem mluvím. Přivolávání Akia nepatřilo mezi nenáročné věci.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Thu Oct 03, 2013 7:09 pm

Shime Komu
A - Filler

Zase jsem přišel na moje oblíbené místo na kraji města. Hlavní důvod proč jsem si vybral zrovna jezero, je že je tu klid a to je to nejlepší pro moje studium. Chvíli jsem se zastavil a prohlédl si krásu tohoto místa a zhluboka jsem nasál čerstvý vzduch. Většina občanů Kiri si to moc neuvědomuje. Ladným krokem jsem přešel do stínu stromu a s klidem jsem se o něj opřel. Vedle mě stál velký kámen, takže mě nebylo moc dobře vidět. Odložil jsem tu velkou knihu, kterou sebou tahám. Z malého inventáře za pasem jsem vytáhl dva svitky se štětcem a malou lahvičkou inkoustu. Když jsem jeden svitek pomalu roztáhl, objevil se celý popsaný svitek. Pětistranná pečeť, celkem složitá. Kdysi se takové pečetě používali na pečetění očních technik. Nebylo lehké takový svitek sehnat a už vůbec ne levné.
Jezero Kiri - Stránka 13 Fire_seal2
Vzal jsem knížku a cíleně jsem nalistoval až do středu. Tahle knížka byla velice složitá, schovávala velké množství pečetí. Doprostřed jsem vepsal malou značku ve tvaru kruhu uprostřed přeškrtnutou a po délce kruhu jsem vypsal znaky z knížky.
Mám na to jen jeden pokus! vytáhl jsem nůž a rozřízl jsem si celou levou dlaň a prudkým pohybem jí přiložil na střed pečetě. Ve chvíli kdy první kapka krve padla na svitek, začal jsem cítit, jak mi pečeť saje chakru a písmo na svitku se začíná chaoticky pohybovat a začíná se spojovat. Vítr se okolo mě začal rychleji hýbat a inkoust se mi začal šplhat po levé ruce a během chvíle se ztrácel v rukávech. Cítil jsem, jak se mi inkoust doslova vrývá do kůže a čím jde výš, tím víc to bolí. Během chvíle se mi pečeť vyšplhala až do levého oka. Oka, které bylo zahalené vlasy. Bolest se mnohonásobně navýšila a měl jsem pocit, jako kdyby mi oko mělo vybuchnout. Cítil jsem, jak mi stéká teplá krev po obličeji a na chvíli jsem tou bolestí omdlel. Moje bezvládné tělo padlo do trávy.

Byl to opravdu jen moment, ale když jsem otevřel oči, respektive oko. Měl jsem pocit, jako kdybych ležel hodiny. Levé oko mě silně pálelo a na dotek jsem cítil tu kulatou překříženou pečeť se středem v oku. Rychle jsem se dobelhal k břehu jezera, abych se na sebe podíval a umyl ze sebe mojí krev. V odrazu jezera jsem uviděl, že moje levá část obličeje je pokrytá pečetí hlavně u oka celá pečeť se táhne od mé dlaně. Na obličeji se mi objevil zděšený výraz. Nevěděl jsem, co přesně stane a tohle jsem opravdu nečekal. Prohlížel jsem si pečeť na vnitřku mé ruky a na dlani byl stejný střed, jako na mém oku a vedli z něj spoje ke konečkům mých prstů.
Jezero Kiri - Stránka 13 Tumblr_mt4zacegzI1sg6tn3o1_500

V tu chvíli jsem byl opravdu vyděšený, experimentování s tajnými a vzácnými pečetěmi na svém těle by mi nemuselo projít. Zvlášť kdyby to nefungovalo. Rychle jsem se vrátil ke svitkům a aniž bych si všimnul, že rozevřený svitek je prázdný, rozevřel jsem rychle ten druhý. Byl taky úplně prázdný. Ve spěchu jsem přiložil levou ruku na prázdný svitek a z dlaně mi stejná pečeť, jen o něco menší přešla na svitek. Na tváři se mi objevil vítězoslavný úsměv. Levé oko jsem plně otevřel a i přes lehce rudý pohled, jsem jím byl schopný vidět svojí chakru lépe než kdy jindy a zřetelněji. Rychle jsem odskočil od svitku a rychle složil katonovou pečeť „Katon: Housenka no Jutsu“ z mých úst vyletělo šest dost velkých ohnivých koulí směrem do vzduchu. Držel jsem otevřené levé oko a stále mě to docela bolelo, ale zaměřil jsem chakru na pečeť na svitku a v tu chvíli se ohnivé koule spojili a razantně změnili směr. Z oblohy velká ohnivá technika prudce zamířila do země na místo, kde ležel ještě před chvílí svitek s malou pečetí,…
Jezero Kiri - Stránka 13 Tumblr_mt8xss3uNP1sehtjno1_500
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 14, 2013 2:41 pm

Pomalu jsem došla k jezeru. Byl tu klid, jako vždy. A příjemně, ačkoliv se začínalo zatahovat. Hodiny pokročily a pomalounku se blížil večer. Posadila jsem se na břeh jezera a opřela se o kmen stromu. Vyzula jsem si kozačky a nohy smočila do studené vody. Zavřela jsem oči a jen tak odpočívala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Mon Oct 14, 2013 5:13 pm

Šel jsem se projít k jezeru. Jen tak jsem se rozhližel a uviděl jsem Hitomi. Řekl jsem si: "hmm, co tady dělá takhle na večer?" sundal jsem si boty a šel jsem mělčinou směrem k Hitomi. Když jsem přišel k ní, tak jsem pozdravil. "Ahoj Hitomi-san. Jak se máš a co tady děláš takhle na večer?" usmál jsem se.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 14, 2013 5:19 pm

Zaslechla jsem zvuky ve vodě, přesto jsem oči neotvírala. Když byly kroky blízko u mě, z brašničky, kterou mám na stehně, jsem vytáhl kunai a ten jen těsně minul Naokiho hlavu. Prosvištěl kolem něj v tu chvíli, kdy mě pozdravil.
,,Tohle by mohl udělat někdo, kdo neumí pořádně mířit a trefit tě. Měl bys být pořád ve střehu." otevřela jsem oči a zaklonila hlavu, abych na něj viděla. Na pozdrav jsem se usmála.
,,Jen tak odpočívám." odpověděla jsem na jeho otázku. Pravda, už se dost setmělo, přišla jsem sem ještě za světla. A zase uběhl další den..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Mon Oct 14, 2013 5:36 pm

"Wow!" lekl jsem se toho kunaie a chytil ho do ruky. "Ale notak. Jsem pořád ve střehu." usmál jsem se. "Ale prosim, příště buď opatrná." a podal jsem kunai Hitomi "Hmm." lehl jsem si vedle Himi a koukam na nebe. "Jojo, je to nádhera takováhle pohoda."
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 14, 2013 5:50 pm

Převzala jsem si od něj kunai a točila s ním na prstě. ,,Netrefila bych tě. A i kdyby, nebylo by to nic vážného." vyplázla jsem na něj jazyk. Když si lehl, posadila jsem se tak, aby měla stále dobrý výhled před sebe, ale i na něj.
,,Máš dobré reflexy." pokývala jsem hlavou a nakonec se postavila. Dívala jsem se na oblohu. Byla poseta hvězdami, ale...Ty nebyly vidět. U nás v Kiri moc často ne. Za to měsíc svítil jasně a osvětloval jedno jediné místo v jezeře.
,,Daisuke se onehdy zmínil, že by ses rád stal šermířem." prohodila jsem v návaznosti na ty reflexy. Sundala jsem si zbraně a položila je ke stromu. Chvíli jsem se rozmýšela, zda odložit i zbytek. Jenomže...Raději ne, zavrtěla jsem hlavou. Oblečená jsem tedy vstoupila do jezera a plavala právě k tomu místu, kde byl svit měsíce nejjasnější.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Mon Oct 14, 2013 6:00 pm

"Himi co to děláš?" zasmál jsem se. "Kam chceš plavat?" sundal jsem si zbraně a položil jsem je také ke stromu a šel po hladině vedle Himi "A můžu se zeptat co tam chceš hledat?" pousmál jsem se "A vůbec, proč se koupeš v oblečení?"
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 14, 2013 6:18 pm

Chvíli jsem se jen tak plácala uprostřed toho měsíčního svitu a rozhlížela se kolem sebe. Tak nakonec nepřišel...Mohla jsem to očekávat..Hořce jsem se pousmála a soustředila chakru do nohou. No vlastně jsem se ani soustředit nemusela, bylo to už tak jednoduché. Vylezla jsem na hladinu a postavila se naproti Naokimu. No jo, zase někdo vyšší než já. Musela jsem malinko zaklonit hlavu, abych se mu dívala do úrovni očí. Voda ze mě kapala, tekla mi po kůži a já se cítila trochu osvěžená. Schladila jsem si hlavu.
Rozhodla jsem se mu nakonec odpovědět, ale jen na jednu z jeho položených otázek. ,,Musím. Nebo se mám před tebou vysvléknout do kalhotek?" usmála jsem se na něj nevinně a počkala si na jeho reakci.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Mon Oct 14, 2013 6:28 pm

Pousmál jsem se a začal koktat "Ne, ne. Já ne-ne-ne. Do kalhotek nemusíš. Jenom prostě.." zhluboka jsem polkl a řekl jsem. "Prostě mně je to fuk jestli ty tu budeš v kalhotkách nebo ne Himi. Jsme skoro rodina, tak mně je to jedno." pousmál jsem se. "A Himi co budeme dělat?" zeptal jsem se a sedl si na hladinu vody.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 14, 2013 6:36 pm

Dala jsem si ruku před ústa a tiše se zasmála. Cvrnkla jsem ho do nosu.
,,Nevysvléknu se. To se přece nedělá." pousmála jsem se a vyždímala si mokré vlasy. Malé kapky vody dopadaly i na Naokiho. No, jeho chyba, že se zrovna posadil.
,,Dneska už nic." protáhla jsem se a podívala se na měsíc. Zase jsem si posmutněla.
,,Ještě než odejdu na ostrov, tak tě začnu trénovat na šermíře." rozešla jsem se zpátky ke břehu. Tam jsem si zase připevnila všechny své zbraně na tělo. Poskládala jsem pečetě.
,,Kdo ví, třeba někdy získáš legendární meč, stejně jako Daisuke." pousmála jsem se zase. ,,Psychicky se tedy připrav na můj trénink. Uvidíme se doma." zamávala jsem mu, dokončila poslední pečeť a pomocí Shunshin no Jutsu jsem se přenesla od jezera do centra Kiri. Odtamtud jsem se vydala zpět domů.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Mon Oct 14, 2013 6:51 pm

,,Ale no tak, můj nos a ještě k tomu jsem mokrý mno. Děkuji, Himi." usmál jsem se. ,,Hmm, stát se šermířem, mno jo, ale na to budu potřebovat pořádný trénink." pokýval jsem hlavou. Když Himi odcházela, zavolal jsem na ni: ,,Neboj, budu připraven na ten trénink!" zamával jsem jí a šel si pro zbraně. Sebral jsem je a protáhl se. ,,Tak hurá domů."
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 13 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 29 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru