Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 14 z 29 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 14 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Oct 16, 2013 2:59 pm

Pomalým krokem jsem došla k jezeru. Nikam jsem nespěchala. Rohlédla jsem se kolem, nikdo tu nebyl. Vyskočila jsem na větev stromu a tam jsem se posadila. Klimbala jsem nohama sem a tam a hleděla před sebe na lesklou hladinu vody. Klidná a nerozvířená, průhledná a čirá voda. Jako zrcadlo. Mírně jsem se pousmála a ponořila se do svých myšlenek.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Wed Oct 16, 2013 4:37 pm

Procházel jsem se jen tak po vesnici, až jsem došel k jezeru. Protáhl jsem se a rozhlédl se. 'Hmm Hitomi je tady.' Pomalým krokem jsem se k ní přibližoval a zavolal na ni. ,,Ahoj Hitomi!" přišel jsem k ní a čekal, co řekne.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Oct 16, 2013 4:52 pm

Když jsem zaslechla Naokiho hlas, pousmála jsem se. ,,Jo, moje intuice, že sem přijdeš, byla správná." otevřela jsem oči. Seskočila jsem na zem a skončila na břehu jezera. Otočila jsem se na Naokiho a usmála se. Silně jsem se kousla do rtu, abych si ho prokousla. Od pusy, přes bradu až na dekolt se mi táhl pramínek krve. Použila jsem krev, abych si jí mohla přejet přes pečetě na levé ruce a vyvolat tak svou milovanou zbraň.
,,Doufám, že jsi připravený na trénink." naklonila jsem hlavu na stranu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Wed Oct 16, 2013 5:11 pm

Vykuleně jsem se díval na to, proč se kouše do rtu. Když přivolala díky té pečeti tu zbraň, tak jsem si ji prohlížel. Svou katanu jsem sundal ze zad a dal ji před sebe. ,,Děláš si srandu, že, Hitomi?" zeptal jsem se, v myšlenkách mi ale běhalo něco jiného. 'To snad ne, co tady děláš, chlapče? Ty tu chcípneš! Mno nic.' běhal mi mráz po zádech. 'Naoki, buď pořád ve střehu. Nenech se zasáhnout!' pousmál jsem se. ,,Tak jo půjde to."
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 1:26 pm

Krev z dekoltu jsem si pečlivě utřela, zatímco krev na bradě jenom ledabyle setřela a lízla si rty, momentálně s kovovou příchutí.
,,Trénink bude jen s použitím taijutsu a kenjutsu. Je přísný zákaz použít ninjutsu nebo genjutsu. Nepoužiju ho ani já. Tohle je o dovednosti s mečem." postavila jsem se do obranné pozice.
,,Tak zaútoč první." pobídla jsem Naokiho a vyčkávala jsem na útok, respektive jsem odhadovla, jak zaútočí. Nejsem šermíř, ale se zbraní zacházet umím. Moje zbraň je velká, tudíž o něco horší na ovládání. Nejsem s ní tak hbitá. Pokud Naoki bude chytrý, dojde mu to. S katanou má větší rychlost. Já ale sílu. Docela jsem se na trénink těšila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 17, 2013 2:17 pm

,,Ehmm jasný."přikývl jsem. ,,Tak dobrá, jdeme na to." řekl jsem. 'Mám výhodu, že jsem rychlejší, a nevýhodu, že Hitomi má větší sílu. Jaj, co budu dělat? Možná to, že prostě zaútočím.' pousmál jsem se a rozeběhl se proti Hitomi a sekl po ní.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 3:24 pm

Pousmála jsem se, když viděla, jak mu to v hlavě šrotuje, jak přemýšlí, jak by mě dostal. Ze své pozice jsem ale neustupovala, nechtěla jsem Naokiho podceňovat. Když se rozeběhla a natáhl katanu do vzduchu, bylo mi jasné, že chce útočit přímo a seknutím. Dala jsem proto se zbraň před sebe, což Naokiho výpad zastavilo. Jezero Kiri - Stránka 14 Draft_lens16779161module142490331photo_7_1293034620berserker1 V tu chvíli, kdy se Naokiho katana dotkla mé zbraně, vyšvihla jsem svou sekeru rovně nahoru, čímž jsem Naokiho katanu i s ním odhodila od sebe. Zda ho to škráblo, to nevím. Chtěla jsem ho od sebe pouze dostat. Pro jistotu jsem dva merty na zad odskočila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 17, 2013 4:11 pm

Když jsme se dotkli zbraněma, tak jsem viděl její výraz a bylo zle. Z ničeho nic jsem letěl vzduchem. "Mno proč ne, kouknout se na mráčky, bomba." řekl jsem si v duchu. Otočil jsem se ve vzduchu a kouknul jsem se na ruku, kde mi tekl malý pramínek krve. Pousmál jsem se a řekl "Mno dobrá, teď to beru vážně." vytáhl jsem kunaie a hodil je před sebe po Hitomi a já se vrhl střemhlav na ní s katanou. "Jak tohle vybereš?!"
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 4:36 pm

Pousmála jsem se, když to ustál, ačkoliv jsem ho škrábla. No co, beru trénink vážně. Jakmile sáhl pro kunaie, postavila jsem se na jednu nohu, zbraň narovnala před sebe a roztočila se do kolečka jako káča, čímž jsem kunaie od sebe odrazila. Jeden mi ale useknul pramínek vlasů a to mě naštvalo. Jenomže jsem neměla čas se rozčilovat, hned s kunaii na mě mířil i Naoki. Chtěla jsem zopakovat předchozí útok - nastavit zbraň před sebe a vyšvihnout ji proti němu, ale..Zamotala se mi hlava a já spadla na zadek. Jen těsně vedle mě padla Naokiho katana. Tak tohle bylo těsně, polkla jsem. Co nejrychleji se zvedla na nohy a zase o kus odskočila. Tu káču budu muset vypilovat, ušklíbla jsem se. Kývla jsem na Naokiho, že může dál útočit. Mezitím jsem sebrala jeden z Naokiho kunaiů, které jsem odrazila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 17, 2013 5:33 pm

"Wow." jen tak tak jsem uhnul s katanou do strany, abych Hitomi nepropíchnul hlavu. Jak ode mně uskočila tak jsem polknul. "Uff, tohle už mi nedělej." Ušklíbl jsem se a naklonil hlavu do strany a rekl. "Teď ty útočíš." vyplázl jsem jazyk a dal jsem katanu před sebe. "Tak pojď Hitomi." a čekal jsem, co Hitomi udělá.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 7:47 pm

Omluvně jsem se usmála. ,,Malá nešikovná Himi...Jak mi kdysi Daisuke říkával. A nebo nemotorná koza, jak mi říkal Dai..." zazubila jsem se na Naokiho. Na jeho vybídku jsem přikývla. Pomalými kroky jsem se k němu blížila, ale nic jsem nedělala. Pouze jsem po něm hodila jeho vlastní kunai, který jsem před chvílí zvedla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 17, 2013 7:55 pm

Koukal jsem jak se hitomi ke mně přibližuje a zničeho nic přede mnou můj kunai. Rychle jsem uskočil do strany a kleknul si na zem. Katanu jsem zapíchnul vedle sebe a usmál jsem se. "Tak dobře Hitomi, jen tak dál." vyplázl jsem jazyk a čekal co bude dále. Něco mi říkalo, že to špatně dopadne. Ale co, je to jen trenink.. teda aspoň doufám.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 8:00 pm

Čekala jsem, že uhne do strany, a přesně to jsem od něj chtěla. Natáhla jsem prsty a ruku prudce stáhla k sobě. Teď teprve si Naoki mohl všimnout, že na kunaii je připevněn drátek, kterým díky prstům pohybuji. Ten drátek jsem připevnila ve chvíli, kdy jsem mu vyprávěla o Daiovi a Daisukem. Stačilo na to pár hbitých pohybů. Vítězně jsem se usmála a současně se zatažením za drát jsem se na něj se svou zbraní rozeběhla. Dva metry před ním jsem vyskočila do vzduchu a mířila na něj se zbraní, zatímco kunai na něj mířil zezadu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 17, 2013 8:09 pm

Mno tak tohle jsem nečekal. Zamnou kunai přede mnou Hitomi. "Mno dobrá, jdeme na to." rozeběhnul jsem se proti kunaii, kterej jsem vyblokoval s katanou a běžel jsem asi tak 9 metrů. Rychle jsem se otočil a vytáhl s kapsy poslední kunai. V jedné ruce kunai, v pravé ruce katanu. "Tak jo, jsem připravenej na cokoliv." ušklíbl jsem se a čekal co bude dál.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 8:19 pm

Tohle jsem nečekala já. Myslela jsem si, že se bude snažit vyblokovat spíš mě, než kunai. Tudíž když se rozěběhl proti kunaii, já skončila na prázdném místě. Zbrań se mi v letu zapíchla do země, kde nechala slušnou prasklinu. Pousmála jsem se. Konečně to bere vážně. Zbraň jsem si opět vzala do ruky a pomalým krokem jsem se k němu blížila. Na takovou vzdálenost jsem bez ninjutsu bojovat nemohla. Zbrašničky na stehně jsem si vyndala senbony. Když jsem mu byla asi čtyři metry na blízku, začala jsem je po něm házet. Bývalá Oinin velitelka ví, kam přesně senbony házet, tudíž jsem mířila na slabá, ale ne smrtelná místa. Nedala jsem mu příležitost přestávky, tudíž se bu´d musel vyhnout nebo odrazit, či je do sebe nechat zapíchnout. Senbony jsou ale ostré, takže každé bodnutí do kůže od nich bolí.
,,Snaž se, Naoki. Já nejsem šermíř. Proti němu bys to měl mnohem těžší." usmála jsem se a stále se k němu přibližovala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 17, 2013 8:31 pm

"Hustý." Tak jo Hitomi, jak chceš. Začal jsem jeden po druhém odrážet s katanou co jsem držel v pravé ruce a když jsem viděl, že jich tam bylo moc, tak jsem zapojil i levou ruku s kunaiem. "Moc si nefandi Hitomi. Já se nevzdám." odrazil jsem jich už dost a když mně jeden trefil do levého ramene, že jsem ho nestihnul odrazit, tak jsem rychle vyskočil do vzduchu a vytáhl jsem si ten senbon z ramene. Koukl jsem na Hitomi a čekal, co bude dál.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 17, 2013 8:37 pm

Vyhýbal se dobře, reflexy měl rychlé. Bavilo mě hrát si s ním jako kočka s myší. Mohla jsem se tak odreagovat. Když ho ale senbon zasáhl, zastavila jsem se. Zbraň jsem odvolala a alší senbony schovala.
,,Pro dnešek to stačí. Zase si vybereme den k tréninku. A příště přivedu přímo šermíře." pousmála jsem se. Došla jsem až k němu. Utrhla jsem si kus látky z kimona, abych Naokimu rameno obvázala.
,,Šlo ti to opravdu dobře." pochválila jsem ho s úsměvem. Jakmile bylo rameno zavázané a otočila jsem se.
,,Tak pojď, jdeme domů." pobídla jsem ho, počkala jsem, až bude následovat a vydala se s ním domů. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Fri Oct 18, 2013 11:32 pm

Kurashi Kaen (A)
Tiché kroky směřovali po břehu, přecházel jsem jako stín, neviditelný. Asi jsem čekal, že se tu uklidním, nebo si snad aspoň vyčistím hlavu. Pohledem jsem zavadil o lidi, co v povzdálí trénovali. Věděl jsem o koho jde, ale jen jsem po nich přejel chladným pohledem s nezájmem. Sedl jsem si na chladnou zem, zavřel jsem oči a sklopil hlavu k zemi. Hledal jsem slova, kterými bych se omluvil sám sobě. Každý krok po této zemi, po zemi této vesnice mi připadal čím dál víc zbytečný. Připadal jsem si tu k ničemu a vážně jsem potřeboval být něják užitečný. Ale neuměl jsem to niják dát najevo. „Kde je můj mistr teď? Hmm?“
 
Asi jsem čekal víc od toho mít tým. Už je to nějákou chvíli co zmizel a už se neukázal. Mojí hlavou se procházeli negativní myšlenky a já jsem se snažil si svoje neshody uklidit do kolonky, kterou bude řešit moje budoucí já. Na chvíli se mi podařilo vytvořit úplné ticho, žádný vítr, šumění listů anebo věčně vyčítající hlas uvnitř mé hlavy. Ponořil jsem se hluboko do své hlavy a úplně vytěsnil vše co se dělo okolo.
 
Když jsem otevřel oči, zjistil jsem že už tu nikdo není a na chvíli jsem se cítil trochu lépe. Zhluboka jsem se nadechl a s pečetí tygra vydechl obří ohnivý mrak. Znovu jsem se ponořil do své meditace. Vysoká koncentrace a oko díky, kterému „vidím“ nebo se snad dokážu velmi dobře soustředit na svojí chakru mi umožňuje velmi jednoduše manipulovat s mým vlastním ohněm. Okolo mě se vznášeli plameny v mé vlastní režii. Od mé nálady se odráželo i chování plamenů, jež mě obklopovali. Z plamenů se tvarovala různá stvoření a v rychlém sledu se zase měnili do surových plamenů.
 
Nebyl to ani tak trénink, jako spíš vrcholení mých vlastních pocitů, vzteku. Nejdřív okolo mě poletovalo stovky ohnivých motýlů a postupně zrychlovali a měnili se na menší ptáčky. Postupně plameny pobíhali po čtyřech nohách jako psi a oblizovali studenou zem. Vztek poháněl mojí sílu a z malých vrčících pejsků se stali krvežízniví vlci. Jediné co jsem cítil, byla zloba, kterou tak dlouho držím uvnitř sebe. Plameny se zvětšovali a během chvíle se ke mně lísali dvě ohnivé kočičky, dva ohnivý tygři. Cítil jsem plameny, které se mě dotýkali. Nepálily mě, jen mě příjemně zahřívaly.
 

Užíval jsem si pocit klidu, který v tu chvíli nastal. Vztek přešel a já jsem otevřel oči. Moje ohnivé kočičky v tu chvíli zmizeli, ale já jsem ani nemrkl. Můj pohled přešel na oblohu, během chvíle kdy jsem byl mimo jakoby se něják rozednilo. Mraky a mlha se rozestoupily a ještě naposled se objevilo pár posledních rudých paprsků, než se začne stmívat. Odložil jsem svoje zbraně a v klidu jsem se natáhl. Na tomhle místě jsem se cítil víc než bezpečně, takže jsem neměl žádné obavy. Ani jsem niják nečekal že by se něco stalo, nejspíš to
 bude další den kdy se budu válet u jezera,…
 zavřel jsem oči a pomalu usínal.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ryo Mon Oct 21, 2013 2:33 pm

Ryo

Pomalé kroky směřující k vodě která byla mou součástí. Mé pocity se mísily a stejně jsem se ani neusmál a nechal si tu ledovou tvář, která byla mým štítem. Pomalu jsem si stoupl na vodu a přivřel oči. Začala jsem dělat velmi lehké pohyby. Zabralo mi to pár minut, než byl znát efekt. Voda se pomalu začala motat kolem mě. Nebyla to technika, toto jsem v boji neuměl používat, pouze můj bratr mě naučil, jak se odreagovat. Podíval jsem se jak kolem mě krouží a šel stále víc do středu. Své pohyby jsem zklidnil a vytáhl svou katanu. Rozběhl jsem se odražením chakrou od vody k jednomu ze stromů a sekl. Čím víc rychleji jsem běžel, tím víc to vypadalo, jako bych na vodě bruslil. Byl jsem občas rád za své vrozené schopnosti, i když jsem je zatím nijak neuměl používat, i toto jsem bral jako tréning.

Jezero Kiri - Stránka 14 The-Legend-of-Korra-Book-2-Trailer-0042
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Mon Oct 21, 2013 8:38 pm

Klid a ticho? Co to je? Můj křehký polospánek probudil divoký zvuk vody. Na chvíli jsem polevil na ostražitosti."Žeby nějácí nepřátelé?" Rychle jsem sáhl po kataně a rozhlédl se po okolí. A viděl jsem nějákého kašpara s klackem co si hraje u vody. Trochu jsem si oddychl a možná jsem trochu chtěl aby to byl někdo kdo je nebezpečný. Polknul jsem svojí myšlenku, asi mi už to nic nedělání leze na hlavu.
 
"Co ho trošku poškádlit" na mojí tváři se objevil dost škodolibý úsměv. "Přece jen mě probudil" ale ve skutečnosti to nebyl ani tak ten pravý důvod. Spíš jsem hledal záminku proč si z něj vystřelit. Než bys řekl švec tak jsem měl složené pečetě a přiložil pravou ruku na zem. Efekt mojí techniky nebyl moc vidět, ale v ten moment se začala z vody okolo Rya vycházet pára. Voda začala vřít! Jestli se mu podaří do vody hupsnout, mohl by se dobře popálit.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Oct 22, 2013 1:22 pm

Po slovách mojej senseii som nemohol robiť nič iné len vlastne súhlasiť. Predsa len som vedel že ma to bude stáť naozaj veľa síl predsa len ako hovorila bolo to asi jedno s najťažších privolaní ktoré sme poznali. "Tak ja teda idem na to." Povedal som jej a potom som sa o pár krokov vzdialil. Tak čo Khairuni budeš mi dávať aj nejaké rady? Opýtal som sa ho a ako som aj čakal odpovedi sa mi dostalo. Už som ti zopár krát hovoril že s technikami kde máš používať chakru ti nejako prevratne nepomôžem ale môžem ti povedať na čo sa viac sústrediť. Povedal mi Khairuni a ja som sa už behom toho ako hovoril snažil uskutočniť  techniku privolania. Tak ako to teda malo byť vytvoril som pečate potrebné pre techniku, pri tom si naozaj ľahko prehrýzol kožu na prste aby som mal potrebnú krv na privolania a potom som zvolal. "Kuchyiose no jutsu!". Priložil som ruku na zem a nastal naozaj ohromný oblak dymu ktorý mi znemožnil výhľad snáď všade kam som sa chcel pozrieť dokonca aj do zeme kde som mal mať privolaného draka s ktorým som mal podpísanú zmluvu. Horšie bolo to že keď sa mlha rozprestrela preč  tak na tom mieste nebolo nič. Na mojom čele sa v tedy objavila anime kvapka keďže som dúfal že sa stane aspoň niečo aj keď som vedel že na prvý krát určite  neprivolám nič. A tak mi vlastne neostalo nič iné len túto techniku opakovať dovtedy než sa mi nepodarí a tak som to aj teda skúšal. Ako tak ubiehal čas  prešlo naozaj veľa hodín a stále žiadna zmena preto som si na chvíľu šiel sadnúť pod strom keďže som bol už dosť udýchaný. Stále nič a nič ... ako to je možné že som ho neprivolal?? Rozčuľoval som sa v svojej mysli. Po chvíli na to prehovoril aj drak vo mne. Celá tvoja chyba bude v tom že do toho dávaš asi  malé množstvo chakry čo sa mi zdá že je škoda keďže ty jej máš pomerne veľa. Skús tu na tomto mieste sa chvíľu sústrediť teda hlavne tvoju chakru a potom ju  vypusti na to privolanie. Tak ako vyskúšať to môžem, ďakujem Khairuni. Poďakoval som mu za jeho nápad a teda ja som nakoniec zatvoril oči a začal som sa sústrediť na to čo som mal spraviť. Mal som sústrediť čo najväčšie množstvo chakry aby som ho potom mohol vypustiť na to privolanie. Popravde to bolo aj logické keďže  som sa snažil privolať draka ktorý nebol tak malý a musel som vlastne pojmúť také množstvo chakry ktoré dokáže preniesť celé jeho telo z jeho sveta do toho v ktorom žijem ja. Po takých 5 minútach som otvoril oči ako keby som na niečo prišiel. Okamžite som vyskočil z toho miesta a veľkou rýchlosťou som začal skladať pečate. Nezabudol som ani na to aby som si pripravil krv, ešte že som mal tak ostré zuby aby to išlo tak ľahko no ale nakoniec som priložil svoju ruku na zem z rovnakými slovami ako predtým. Nastal ďalší výbuch bieleho dymu ktorý sa rozprestrel a ja som vlastne z úsmevom sedel na jednom z mojich dračích spojencou. "Mám to senseii!!" Zakričal som smerom na ňu a v tom som objal okolo kru malého strašidelného zeleného draka. Zvláštne sa mohlo zdať že po tom ako som ho objal som sa akosi prestal hýbať, bolo to asi preto že som skoro po pár sekundách zaspal. Bolo to asi preto že som tak dlho koncentroval svoju zostatkovú chakru že som ju celú vypotreboval a mňa to  tak vyčerpalo že moje telo potrebovalo okamžite dopĺňať keďže moja chakra bola naozaj skoro na 0. Aj tak hlavne bolo to že som úspešne zvládol privolať draka! Aj keď je pravda že s tou chakrou to budem musieť ešte trocha doladiť aby som príšte nevyplítval príliž veľké množstvo chakry na to privolanie a aby som sa tým zbytočne  neoslabil ak by som to chcel použiť v boji. Zelený drak na ktorom som teraz zaspal sa vražednými očami pozeral na všetko okolo. Predsa len som ho privolal a trocha ho upokojilo to že som  tam bol ja a preto vedel o čo ide. "Takto zaspať keď ma prvý krát privolá." Zamlulal si po pod svoj nos a potom ako pred sebou spatril senseii nahodil na ňu naozaj čo najstrašideľnejší pohľad predsa len mal veľmi rád ak mohol niekoho vystrašiť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ryo Tue Oct 22, 2013 7:49 pm

Ryo

Seky katanou byly stále přesnější a rychlejší. Viděl jsem každý průsek a věděl kde bych to měl zlepšit a své chyby jsem se snažil napravit. Stále jsem měl svou pozornost pouze na tréningu a proto jsem si ani nevšiml, že při mém bruslení se začíná zahřívat voda. Zamračil jsem se a vyskočil do výšky, ze které jsem udělal salto až na jednu z větví více nad jezerem. Pohled mi padl na ležícího kluka u stromu. Tiklo mi trošku oku. "Máš snad nějaký problém?" S upřeným zrakem jsem vzhlížel k němu, jeho chování bylo dost netolerantní. Díky tomu že voda byla stále horká, v nějakých částí i vlažná, podle toho jak moc jí zahřál. Pomalu jsem ponořil ruku do vody, kde jsem jí přeměnil na její součást. Po chvilce se voda před Akiem nahromadila a tryskem ho nahodila. Pomalu jsem si stoupl a ruka se mi opět ztvarovala. "Je to docela nepříjemné, že?." Ledovým pohledem jsem ho spražil. Ta voda nebyla už tak teplá, spíš vlažná.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Tue Oct 22, 2013 8:11 pm

Hmm,.. bystrý. Všiml si že něco není v pořádku. Na tváři se mi objevil nepatrný úsměv, který lehce pookřál když jsem od něj dostal menší spršku. Vodu jsem neměl rád, ale nedal jsem na nic najevo. Jen jsem si Rya pozorně prohlédl. "Má kuráž,chm" Na tváři mi nebyly vidět žádné emoce, možná to mohlo působit trochu chladně. Po chvíli ticha jsem sklopil hlavu a zavřel oči. Dával jsem mu tím najevo že se s ním nehodlám přít, otázka je jak si to přebere on sám.
"Proti stromu moc nenatrénuješ" pousmál jsem se a čekal jsem jestli ho to něják vyhecuje. Přece jen nevypadá moc na člověka co by unesl tohle popichování. Průhledný,... Pravou ruku jsem si položil přes obličej a dál jsem zůstával chladným.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ryo Wed Oct 23, 2013 1:01 pm

Ryo

Jeho chladný výraz jsem ignoroval, stejně jako on mohl ignorovat ten můj. Opět jsem si vzal katanu do rukou a podíval se na něj. "Nemyslím si. Jestliže se v seku stromu objeví rýha nebo nějaký zub, znamená to že jsem nepřesný. Kdybych to měl zkoušet na lidech, těžko bych to zjistil." Odfrkl jsem si, otočil se k němu zády a pohrával si s vodou na mé dlani, kterou jsem si vytvaroval do kuličky, ta se do mě po malé chvilce vsákla. Hned po tom jsem si opět stoupl na vodu a poskládal pečetě. "Suirou no Jutsu." Napřáhl jsem ruku nad vodu, objevila se malá kulička, pořád to nebylo ono. Stále jsem je skládal a snažil se manipulaci s vodou využít. Postupně se začalo vodní vězení tvarovat, i když jsem ho udržel krátce. C-ranková technika mi musela jít, ještě k tomu když měla mou podstatu. Při tom všem jsem se zapřel chakrou o vodu, na které jsem právě stál. V hlavě se mi objevovaly záblesky proudící vody, ze které se tvaruje velká vodní koule. Možná že jsem to už zvládl, jenže ne dostatečně, technika použita na někoho by byla moc riskantní, protože udržet jí bylo nejtěžší. *Struktura koule, rotace vody, tlak.* Říkal jsem si stále v duchu, do doby co se mi to opravdu nepovedlo. Zabralo mi to tak hodinu a půl, než jsem dokázal vytvořit pořádnou vodní kouli, kterou jsem udržel nějakých pár minut. Stále ale tyto slova dokolečka, bez nich jsem to zatím neuměl. Abych si to vyzkoušel v praxi, vzal jsem kládu stromu, přivázal jí na druhý strom a utěsnil tak, aby zatím nespadla. Stoupnul jsem si na vodu, nějakou chvilku jsem se soustředil. Shuriken vyslaný z mé ruky přetrhl lanko a kláda se valila ke mě. Kdyby mě to zasáhlo, asi by to dost bolelo, ale já se soustředil, rychle se sehnul a kláda mě minula s tím, že letěla za mě. V ten okamžik jsem složil pečetě. "Suirou no Jutsu!" Stále se blížila ke mě, jenže v moment posunu nazpět jí obalila velká koule vody poudící z mé ruky. Jezero jsem využil tak, že její vodu jsem nechal šířit po sém těle a tím pádem bylo vězení mohutnějším a silnějším. Techniku jsem zrušil a kládu nechal potopit. Nebylo to až tak těžké, jen ta koncentrace na to vyžadovala úsilí. (technika od 23.10 do 30.10)
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 2:30 pm

Nad jeho slovy jsem se zase trochu pousmál. Né že by neměl svým způsobem pravdu, ale zároveň jí i neměl. Pomalu jsem vstal ze země a vzal do ruky svojí katanu. Přistoupil jsem blíž až ke stromu u kterého trénoval a prohlédl si jeho výsledky. Asi nebude příliš zkušený, hmm,..
"Tvůj protivník nebude stát a čekat na místě" pronesl jsem celkem klidně abych upoutal jeho pozornost. Na mojí tváři se usídlil celkem milý úsměv, ale po tom co jsem řekl to mohlo vypadat jakkoliv. "Prozraď mi,..." udělal jsem menší pomlku a znovu jsem si ho prohlédl "jaké jsou tvoje cíle?" Moje otázka byla jasná, ale stejně jako všechny ostatní, měla svůj smysl a důvod. Zapíchl jsem vlastní katanu do země před sebou a čekal jsem jestli něják zareaguje, nebo mě bude nadále ignorovat.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 29 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru