Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 24 z 29 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 24 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 10:12 pm

" Proč toužíš po násilí? Nebylo ho už dost, nejsou na světě důležitější věci, kterým by ses měl věnovat? " U mě to byly vlastní děti. Chytil jsem katanu, avšak učinil jsem opatření vůči boji. Nechtělo se mi teď bojovat. " Nechci teď bojovat. " Řekl jsem mu s klidem a použil techniku Futton: Kōmu no Jutsu, která oblast kolem mě zaplnila kyselinovou párou. Já jsem byl v pohodě, ale Tojou by se v mžiku roztekl i s kostmi. I Susano se pod takovou technikou rozteklo.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 10:19 pm

"Tvoje slová.." Šepol som, pri čom som ho stále pozorne sledoval. Nech už som chcel zo seba tú vec..vypustiť akokoľvek, stále som mal svoj rozum a rozbehnúť sa oproti niečomu takému, sa mi moc nechcelo.
".. pretože nepoznám nič iné." Dodal som nakoniec už odpoveď a v momente som kunai prechytil, po čom som ho po ňom hodil. Naše najbližšie okolie pri tom začala zaplavovať hmla, mohlo ho napadnúť že za to môžem ja.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 10:28 pm

Čím dál větší prostor se začal zaplňovat kyselinovou párou. Kunai co hodil Tojou byl roztaven a ani nestihl doletět ke svému cíli. Já jsem tam stále jen tak stál neviděn dál ode všech. Pára se zvětšovala kvůli emocím. Nespavost měla trochu vliv více na mou psychiku a vyvolala jisté vzpomínky. Například na Kaori se kterou jsem sice nestrávil moc času, ale byla to dívka do které jsem se zamiloval, i když to vypadalo, že mě jen využila. Měli jsme podivný vztah, ale přesto nějaký. Zbyli mi tu jen po ní děti, které mi ji připomínají každý den a také slib co jsem si dal, že jí najdu a přivedu zpět domů kam patří.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 10:32 pm

Vedel som, že pravdepodobne ovláda Sairento Kiringu na lepšej úrovni, než ja. Každopádne som hmlu nevytvoril kvôli tomu, aby som sa k nemu dostal a nechal sa zlikvidovať kyselinou. Stačilo mi, keď som videl čo to spravilo s kunaiom. Kyselina však nepôsobila na niečo, ako napríklad vodu. 
Kataro mohol pocítiť škubnutie o jeho nohu, ktoré vytvorilo vodné lanko spojené s mojou rukou na druhej strane. Za lanko som v momente oboma rukami zatiahol a snažil sa Katara doslova "vyhodiť" z oparu hmly von, aby som ho mohol prinútiť k blízkemu boju. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 10:42 pm

V momentě co se mě nepředstavitelně něco zkoušelo lapit poslepu za nohu, jsem odřízl jediným švihem vodu od Tojoua, který ji ovládal a přešel na jiné místo stále s jinými myšlenkami, ačkoliv párou jsem byl obklopen stále. Pokud mě chtěl chytit musel vymyslet něco jiného, a pokud přijde s něčím extrémním, budu schopen to použít v mžiku proti němu, aniž by věděl co se děje. Bylo to na něm co udělá.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 10:49 pm

Nečakal som, že to stihne prerezať tak rýchlo.. že ho vôbec napadne, že by som bol takého tryku schopný. Nech už som si spomínal na akékoľvek moje zápasy.. v tomto bolo niečo.. čo som nevedel popísať. Stál som dosť blízko na to, aby som v hmle videl jeho tieň, no aj tá sa po chvíľke začala strácať.. Pozeral som sa priamo na neho.. stále bol pokojný, vlastne ani ako keby tento boj nebral ako boj. Mohol som ho síce na jednu ranu poraziť v šerme ešte dávnejšie no.. toto.. Sadol som si na zem, po čom som do jednej ruky chytil kunai, za čepeľ... 
"Prehral som.." Povedal som a druhou rukou som chytil kunai za rúčku, pri čom som s ním potiahol. Z pravej ruky mi začala krvácať krv.. no dúfal som že to aspoň na chvíľku zaženie ten.. pocit a .. chuť..
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 10:55 pm

Ve vzduchu šla cítit krev, v ten moment se pára ztratila a mě už šla zase jasně vidět, mlha pravděpodobně též opadla. Sáhl jsem si do kapsy a přibližoval se k Tojouovi. Když jsem byl u něj tak jsem vytáhl ruku z kapse a držel jsem obvaz. " Tímhle ničemu ani nikomu nepomůžeš " Začal jsem mu tu řeznou ránu obmotávat. Část smyslů se mi vrátila, ale pořád kvůli spánku jsem nebyl přítomen. Jako kdybych byl náměsíčný.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 11:01 pm

"Taktiež nikomu neublížim.. a to mi stačí." Nechal som si ošetriť ruku. Sám Kataro vyzeral, že je trocha mimo.. a aj tak bol pre mňa v podstate nedosiahnuteľný.. ako mohol byť tak ďaleko ? 
Nevedel som ani len čo povedať.
"Úplne si ma premohol.. a aj tak vyzeráš ako keby si mal každú chvíľu zaspať po stojačky.. nemohol som spraviť absolútne nič. Ani sa pohnúť.. stačilo sa na teba pozrieť.. nikdy som nemal šancu.." Mrmlal som si popod nos, no slová patrili práve Katarovi. Nie že by som sa sťažoval, skôr som konštatoval. Nevyzeral som ani nijak sklesnuto.. no ani nadšene.. stále som si udržiaval rovnaký výraz na tvári.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 11:07 pm

Podíval jsem se na něj " Ale kdepak, i já jednou budu patřit do starýho železa. Vaše a ta další generace tu naší překoná hravě. Už teď jste silnější než byli vaši předci ve vašem věku. " Trochu jsem si otřel oči a pověděl. " Já mám na starost velmi důležité věci, musím se postarat o dě.... " V tom momentě jsem padl k zemi. Mrtvý nebo jen únavou? To musí posoudit Tojou. Já jsem tam každopádně ležel na zemi.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 11:15 pm

Pozrel som sa na neho... naozaj.. len pred chvíľkou som sa ho nemohol ani dotknúť a teraz b som mu mohol bez problémo rozraziť hrdlo. Bez výčitiek svedomia či podobne, som si zobral späť moju katanu a následne som Katara podobral popod rameno. Kto vie, prečo som to vlastne robil. Vedel som o ňom, že je Terumi.. takže som viac menej tušil, aj keď naozaj len tušil, kde býva. 
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Oct 10, 2014 1:43 pm

Kangae Mizutsuchi
Vzhledem k tomu, že mě Rin totálně ignoruje, ačkoliv jsou moje útoky hodně silné, tak i přes to neútočí. Po chvíli mě to začne nudit a já se dám pomalu na odchod, protože jsem zaslechl, že je k dispozici další velká válečná mise, takže ani já jsem nemohl chybět, připravím si katanu a upevním, hned na to vyrazím k bráně. //přesun 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Tue Oct 28, 2014 8:44 am

Rin Saito

Po chvíli mě břicho bolet přestalo proto jsem vstal a podíval se kolem sebe. Když jsem zjistil že Kangae zřejmě někam odešel oddýchnu si. Nechci z nikým bojovat dost mě všechno bolí a na boje se necítím musím sloužit pouze Mizukagemu a nesmím ho zklamat. Pootočí se a pomalu odchází.
//Přesun
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Tobias Ohara Tue Dec 23, 2014 6:46 pm

Po dlouhém čekání na Mizukage jsem se odebral a šel se podívat po přilehlém okolí vesnice. Když sem procházel vesnicí na davech občanů Kiri bylo vidět, že zde panuje poněkud panika. Šel jsem se teda vydat směrem k nedalekému jezeru, které vypadá mírumilovně a je zde zatím klid. Což se o centru vesnice říci nedá. "Projdu si břeh tohoto jezera, třeba tu na někoho narazím."
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Tobias Ohara Mon Dec 29, 2014 8:22 am

Po dlouhém procházení a potkání okolí, kde panoval naprostý klid, jsem se rozhodl, že se vrátím do vesnice. "Je to tu krásné, absolutní klid. Výborné prostředí pro přemýšlení." Pronesl sám pro sebe a vracel se zpět k vesnici.
//přesun
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Mar 08, 2015 9:15 pm

Společně s dětmi jsem přišel na toto velmi známé místo plné vzpomínek, ať už těch dobrých tak i těch špatných. To už k takovým vzpomínkovým místům patří. Nyní jsem však tvořil šťastnou vzpomínku a to piknik se svými dvouletými dětmi. Byla akorát škoda, že tu s nimi nemůže být jejich matka, která nevím kam se poděla a dlouho po ní pátrám. Už je to dva roky co jsem ji naposled viděl. Nezačali jsme sice nejlíp, ale dali jsme vzniknout těmto tvorečkům, kteří teprve poznávají tento svět. Nevím zdali se tomu dalo tehdy říkat láska, ale nějaký ten cit u toho určitě byl. Ten nezapomenutelný pocit když jsem ji poprvé uviděl a později s ní trávil čas. Pokud to nebyla láska na první pohled tak už nevím. Každopádně mi po celé ty dva roky chyběla a byl bych rád za její návrat, každopádně to celé prozatím závisí na mě a já svou roli sehraju v životě těchto tří snad dobře. Stále však přetrvává ten cit ke Kaori, který za ta léta nezeslábl. Jenže netuším co bych jí řekl až bych ji uviděl a ještě víc, co bych řekl dětem až by ji potkali. Nikdy totiž svou matku nepoznaly. Ještě máme s Kaori co dohánět za ty dva roky, ale pokud se zase někdy dáme dohromady tak jsem si jist, že to bude to nejlepší co se mohlo stát.
Nyní však skončil čas nad přemýšlením o všech časech zároveň a nastal čas konečně připravit místo na piknik. Blízko vody jsem rozložil deku hned poté, co jsem položil ty dvě princezny na zem. Všichni tři byli moc nadšení z tohoto místa. Dnes bylo naštěstí teplo a slunečno, takže perfektní den pro piknik. Mezitím co zde pobíhala ta banda hyperaktivistů tak já jsem rozložil deku a povytahoval věci z košíku. Když bylo vše připraveno, tak jsem si od deky odběhnul za těma rošťákama si s nima trochu zahrát. Dával jsem bedlivý pozor, aby se jim něco nestalo. Malá Yukina se hodně často přibližovala čím dál víc a víc k vodě. Nechtěl jsem ji zakazovat k té vodě chodit, ale dával jsem pozor aby do ní nespadla. Hrál jsem si s nimi poměrně dlouho, ještě, že nemám děti ve stáří. To bych už teď neměl žádnou energii. Udělali jsme si však po nějaké té době i tu pauzu. Sedli jsme si všichni čtyři na deku a dali si zdravou svačinku.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Sun Mar 15, 2015 6:13 pm

Kráčal som spolu s Kaori po ceste až k miestu, kde sa stopy začali kvôli vode strácať. každopádne som ich videl už z diaľky. Kto iný by to mohol byť? Preto som sa zastavil a ďalšie kroky nechal na mladú slečnu.
"Počkám niekde?" Spýtal som sa jej dostatočne potichu na to, aby nás Kataro nezapočul. Myslel som si, že by pravdepodobne utiekla, keby že sa k nám otočí a no.. to by bola predsa len škoda.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sun Mar 15, 2015 8:28 pm

"Kde bys měl čekat? Řeč byla o podívání." Tanaki si nejspíš vážně myslel, že za Katarem přímo zajdu. Ani náhodou. Toto mi stačilo. Ty tři prcky jsem z této dálky sice dobře neviděla, ale nechci zkoušet štěstí, jestli si mě Kataro všimne nebo ne. Hezky je potřeba udržovat  bezpečnou vzdálenost. "Tak... kdy ty techniky?" Na Tanakim únava byla znát, a proto jsem s tréninkem nespěchala. Ať si klidně odpočine. Já si mezitím možná zajistím bydlení v Kiri. Chtěla bych taky navštívit Mizukageho-sama. Ten je ale nejspíš ještě zaneprázdněn útokem na vesnici. No, a když nebude zaneprázdněn útočníky, budou to opravy vesnice.
Bude ale alespoň dostupnější než teď.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Sun Mar 15, 2015 10:57 pm

Bolo to celkom sklamanie. Napadla ma však celkom zaujímavá myšlienka, ktorá však s Katarom nemá moc spoločného.
"Ako myslíte." Prikývol som a ešte raz som sa pozrel na siluetu Katara. Nezdalo sa mi, že by ju príliš zaujímala jej kvázi rodina. Nemal som však právo ju nejak súdiť, vlastne mi to znova začínalo byť celkom jedno. Chcel som mu vrátiť službu, nevyšlo to well.. aspoň som sa mohol zameriať skôr na moje vlastné plány. Ešte raz som si skúmavo prezrel Kaori a na tvári sa mi objavil náznak úškrnu.
"Ak dovolíš tak ti budem tykať." Vykanie ma trocha otravovalo, aj keď bola pravdepodobne staršia.
"Nenaučím ťa dve techniky, ale všetko čo viem. To je moja prvá podmienka." Mohlo jej to prísť ako celkom štedrá ponuka, no bolo v tom niečo viac.
"Poslúchneš každé jedno moje slovo, bez zbytočných sťažností, blbých otázok a podobne. Nebude sa jednať len o učenie techník. V tvojom momentálnom stave by si ich ani nezvládla. Vytrénujem ťa. No budeš potiť krv a budeš to chcieť veľa krát vzdať. Nebudem sa s tebou maznať a vôbec nebudem na tvoje telo či myseľ brať ohľad." Na chvíľku som sa odmlčal. 
"Ak ti to vyhovuje, začneme hneď teraz, ak nie, bohužiaľ. Každopádne ak vydržíš, v Kiri sa ti v boji s mečom vyrovná len niekto môjho kalibru." Očividne som si o sebe myslel naozaj veľa no.. mal som k tomu svoje dôvody.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Mon Mar 16, 2015 2:19 pm

"Dobrá." Přikývla jsem na jeho nabídku tykání, i když to pravděpodobně znamená, že se náš vztah z formálního stane přátelský. Najednou Tanakiho přešla únava. Jen ale aby nebyl pak nevypsaný. Možná si zdřímne během mé první lekce. "Platí. Budeš mě trénovat." Jeho nabídku jsem přijala. Neměla jsem na výběr. Buď se naučím všechno, a nebo celá tato výprava za Katarem byla zbytečná. Celý ten trénink je výzvou a šancí začít v této vesnici znova.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Mar 16, 2015 5:46 pm

Dneska se udělalo celkem hezky a tak se zdálo, že udělat si piknik u jezera byl ten nejlepší nápad. Prcci vypadali spokojeně a hned po jídle se zase rozutekli kolem deky. Teprve dva roky mají a už jsou takhle čilí, ještě si pamatuju jak jsem je musel učit všechny základní věci. Takové věci možná spíš dělá matka, ale jelikož se distancuje tak musí tuto roli převzít otec. Alespoň jsem však měl nějaké vzpomínky a nikdo nemůže říct, že jsem se jim v jejich děctví nevěnoval. Vzal jsem malinkej míček na hraní, aby byla trochu zábava. Udělali jsme takovej čtverec a přehazovali nebo posílali jsme si ho mezi sebou. Házel jsem polehounku aby se jim něco nestalo, jako když jim přistane na ruce peříčko. Yukina byla celá pryč z toho když chytila míček do obou rukou, tolik k děcké radosti. Hime ta do toho šla ještě čileji, ta bude zřejmě nejvíc energická. To spíš vypadalo jako kdyby s tím míčkem bojovala když se ho snažila chytit. Gin ten byl furt ospalej, že ho probral občas ten míček co mu spadl na hlavu nebo nohu když mu ho děvčata hodila. Alespoň jsme se však nasmáli a užívali si nádherný den. Věnoval jsem veškerou pozornost dětem, jelikož toto je práce na plný úvazek. Neměl jsem vůbec tušení že sem někdo přišel. Každopádně to dnes zatím vypadá na vydařený den.

Yukina
Jezero Kiri - Stránka 24 Tumblr_mw6am5PB5g1sl890do1_500

Hime
Jezero Kiri - Stránka 24 92c186ef252db9b045fb3bb160612a32

Gin
Jezero Kiri - Stránka 24 0d2b57224458387
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Tue Mar 17, 2015 3:23 pm

"Tak platí.." Po tvári sa mi znova roztiahol až desivý úsmev.
"Nájdem ťa zajtra o takomto čase..." Na chvíľku som sa zamyslel a následne som pomaly začal kráčať preč od jazera. Po pár krokoch som sa alezastavil a ešte raz som sa otočil na Kaori.
"Ooo a... nevečeraj, neraňajkuj.. proste kým ťa nekontaktujem tak nejedz.. poznáš to." Možno to znelo ako nezmysel no, ja som vedel, prečo by som jej podobnú vec prikázal, čo som aj spravil. Mohlo ju napadnúť že jej kvázi "tréning" podo mnou, začal. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Tue Mar 17, 2015 5:36 pm

"Uvidíme se zítra." Přikývla jsem na držení hladovky. Nebude to nic příjemného. Ještě nikdy jsem hladovku nedržela, ale člověk by měl být otevřený novým věcem, takže to zkusím.
Když řekl, že s tréninkem začneme hned a tady, myslel nejspíš toto, takže to budu brát jako mou první lekci. Nemůžu selhat, protože pak bych jistě selhala i v tréninku.
Chvíli po Tanakim jsem odešla i já. Ještě předtím jsem se trochu přiblížila ke Katarovi, abych lépe viděla ty prcky. Náramně si to užívali. Škoda, že to vše dopadlo tak, jak to dopadlo. Pro ty prcky bude ale lepší, že vyrůstají bez matky. Nebyla bych pro ně dobrým rodičem. (Přesun)
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Apr 11, 2015 11:27 am

Hľadala som ho všade. Doma nebol. Na cvičisku tiež nie. Na ulici som ho nestretla. Kam šiel? Napadlo ma ísť sem. Možno...si sem prišiel zatrénovať alebo len tak posedieť. Neviem. Ale každopádne, našla som ho tu, za čo som bola len rada.
Kataro...Ozval sa tichý hlások za bielovlasým mužom, ktorý tu ale nebol sám. Boli tu ďalšie tri deti, jeho potomkovia, moja rodina. Bola som ich teta.
Padla som na kolená. Napriek tomu, že vďaka Hinemu som získala aspoň trochu chakry späť a tak som sa cítila lepšie, stále som nebola v najlepšom stave. Potrebovala som sa vyspať, načerpať energiu, nič viac. Zvládla som to, Kataro. Po prvý krát sa mi podarilo požičať si trocha jeho chakry a následne ju potlačiť. Zľahka som sa naňho usmiala, i keď mi nebolo do smiechu. Stále sa mi pred očami premietal Mizukageho pád priamo do lávy. Prenasledovalo ma to, nemohla som na to prestať myslieť. Bolo mi z toho na nič.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Apr 17, 2015 4:54 pm

V jablko a v druhej ošúpaný banán. Doslova som jedno zajedala druhým. Aké to zdravé jedlo, prvé jedlo dňa! Boli to snáď prvé veci, na ktoré som si zarobila sama. Chutili omnoho viac, než pred tým. Došla som až k jazeru, kde som odhodila do koša ohryzok z jablka, ako aj šupku z banánu. S nadšením som si v hlave prebrala vśetko, čo som sa za posledné dva dni naučila a teraz bol čas na prax! Plánovala som dnes spať s pocitom, že som spravila niečo produktívne. Naučenie sa novej techniky predsa len produktívne bolo. Pečate som znova začala robiť len jednou rukou. Čisto kvôli cviku, navyše to bolo praktickejšie, než ich robiť stále dvoma, ako ostatný shinobi... ah akú len mali smolu.
Zo zvitkov som pochopila, že technika bola dosť podobná bunshinu. Vlastne to bolo tamer to isté. Klon ktorý bol tvorený čistou chakrou, nehmotný no na druhú stranu sa nedal zničiť. Veci cez neho jednoducho prelietavali. To bol môj cieľ. Inak nazvaný aj Oboro Bunshin. Bolo clekom zaujímavé, že to vôbec nebolo genjutsu. Navyše sa jednalo o niečo, čo by niekomu tak trocha ľavému na Taijutsu ako ja, vedelo poskytnúť pár drahocenných chvíľ na zmätenie súpera.
Začala som koncentrovať chakru a v hlave som si predstavila svoj obraz. Rozmýšľala som nad tým, či som vždy bola taká malá.. ale tie vlasy ! Proste cool ! 
Každopádne moja koncentrácia bola kde tam.. a ja som s trocha rozčarovaným úsmevom znova nadobudla pojem o realite. 
"Whe? Heee? Ah.." Zvesila som ramená a rukami som sa sama chytila za líca a sama som sa za ne začala šticovať.
"Preber sa bakaa preber sa !! No táaak !!" Pustila som si ich, po čom som si však ešte dala dve ľahké facky a s odhodlaným pohľadom som znova poskladaa rukou jednoduché pečate. 
"Oboro bunshin no jutsu!" Nie že by bol ten krik potrebný, no znelo to cool. Vedľa mňa sa vytvorilo niečo.. čo by teoreticky mohlo pripomínať ja. Len to bolo celkom preisvitné a tak by to pravdepodobne nikoho neoklamalo. Vlastne som mala pocit, že sa jedná o retardovanú verziu klasického bunshinu. Takého toho, ktorým by som z akadémie nevyliezla. Začala som sa trocha potiť od strachu. Čo som robila zle? Čo som mala robiť dobre? Naozaj mi chýbal sensei. S nimi to bolo o toľko ľahšie.. takto som na všetko musela prichádzať sama! Nie že by som bola sprostá len.. to na mňa bolo trocha dosť. S povzdychom som znova len pár krát klonovi vrazila, aby mi zmizol z očí. Bolo to trocha frustrované, keďže som nepocítila absolútne nič. Rýchlo som sa však moju chybu snaźila napraviť a tak som znova dala ruky do pečate.
"Oboro bunshin ..!!"
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Apr 18, 2015 7:36 am

Sedela som pod jedným zo stromov a rukách som znova žmolila jablko. Bola som trocha dotlčená a vyčerpaná, no nič Čo by som nezvládla. Usmievala som sa však. Konečne som si vedela spraviť vlastného kamaráta? Aj keď bohužiaľ.. momentálne tento tak nejak postrádal schopnosť fyzicky niečo robiť, ako aj hovoriť. Rozmýšľala som, či je to vôbec worth.. takýto klon. Nakoneic som ale usúdila, že aj áno. Plus tie skúsenosti! Bola to celkom pecka. Škoda že som sa nedokázala naučiť vytvárať podobné vecičky aj s môjho ľadu. Kto vie, čo malo tento môj blok za následky. Pravdepodobne môj vek no.. who knows. Možno mi len chýbal dobrý učiteľ. Na koniec som sa však postavila. Bol predsa len nový deň, čas ísť do práce.
(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 24 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 24 z 29 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru