Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 11 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 11 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Oct 05, 2013 6:09 pm

Spražila som Katashiho nahnevaným pohľadom. Sa nehanbíš rušiť ich? Prižmúrila som naňho oči a pritisla ucho k dverám. Asi ma pochytila úchylná nálada...Ale proste som musela vedieť čo sa tam deje! Avšak okrem akéhosi hladkania som sa nič ďalšie nedozvedela.
Keď sa tu objavilo nejaké dievča, okamžite som sa od dverí odlepila a tvárila sa akože nič. Niééé, tak kde by také nevinné dievčatko ako ja načúvalo, že? Že? Také ňuňu! Zablyslo sa mi v očiach, tie malé chlpaté kĺbká boli roztomilé! No, to sú mačiatka feudálnej panej. Mali sme za misiu chytiť ich a priviesť naspäť. Usmiala som sa. Pokiaľ chceš, v pohode sa s nimi môžeš pohrať. Pohľad som presunula na Katashiho, teda presnejšie na jeho obnaženú hruď. On je taký sexýý! V duchu som sa nad ním rozplývala. Nem, ja mu tú vestu nevrátim! Taký vzdorovitý výraz sa mi usadil na tvári.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Sat Oct 05, 2013 6:17 pm

Pokrčil jsem rameny. Ani ne. Pokud se nepletu, sensei je v práci, že? Nejdřív práce, poté zábava, jak by řekl můj děda. Usmál jsem se a pozoroval její odposlech. Zaregistroval jsem příchod jiného děvčete a kývl mu na pozdrav. Nechal jsem Fuu vyjednávat a já zívl. Jednak na mě začala dopadat únava, jednak zima. K tomu tu začínalo být víc lidí, a nehledě na to, jaký jsem gentleman, být polonahý před tolika lidmi...nebylo to moc příjemné. Podíval jsem se na Fuu. Ta vesta ti sice ohromně sluší, ale potřeboval bych ji zpět, lásko. Jednak mi je zima, jednak všechny dívky tady vidí mou hruď a to ty nechceš, že? Pousmál jsem se a cvrnkl ji do čela.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Oct 05, 2013 6:26 pm

Zamračil jsem se. Copak strejda-sensei neslyší? Nebo nás snad ignoruje. To si s ním tedy vyřídím.
Všiml jsem si nově příchozí dívky. Chvíli jsem si jí prohlížel a pak jsem ji ze slušnosti pozdravil: "Ahoj" Začínala to být pěkná nuda, tak jsem se opřel o zeď a díval se na strop. Jak to asi strejdovi ještě dlouho může trvat? Začal jsem už taky zívat. Byla to strašná nuda.
Nakonec mě napadla jedna věc. Ďábelsky jsem se usmál a přišel blíž ke dveřím. Podíval jsem se s ďábelským úšklebkem na Katashiho a Fuu. "Co kdybychom udělali menší přepadovku?" otázal jsem se jich a začal si ďábelsky mnout prsty. Dneska mám ale ďábelský den!
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Oct 05, 2013 7:46 pm

Vždycky jsem dobře slyšela, ale rozeznat, co si povídají za dveřmi bylo téměř nemožné, dokud se jeden blázínek neopřel rovnou o stěnu. Pozvedla jsem obočí.
Tak přepadovku, jo?
"Asi nemáme na výběr," povzdechla jsem a zamířila ke dveřím, které jsem ihned otevřela.
"Nanadaime Raikage může počkat," dodala jsem všem přítomným. "Ale nerada čekám dlouho, tak si pospěšte."
Pak jsem se usadila na parapet.
Tak tohle je vaše nadějná mladá generace, hm?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Oct 05, 2013 8:30 pm

Ale však nechajtéé ho, nech si trošku užije! Uchechtla som sa, fakt som mala dnes...Podivnú náladu. Vyplazila som jazyk na Katashiho a rázne zavrtela hlavou. No, aspoň budú vidieť, čo za kus chlapa mám! Uškrnula som sa. A nedám! Budeš to ešte musieť vydržať. Pristúpila som k nemu, postavila sa na špičky a pobozkala ho na pery.
Hneď na to sa otvorili dvere, a ja som sa milo usmiala na Rin. Dobrý večer...My...Sme len prišli ohlásiť, že misia bola úspešná a tých deväť mačiatok sme chytili. Naklonila som hlavu na stranu.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Sat Oct 05, 2013 8:34 pm

Prohrábl jsem si vlasy rukama. Ty.... Chtěl jsem něco říct, když mě umlčela polibkem. Trochu jsem se začervenal a nechal to být.
Když se otevřeli dveře, jen jsem Hokagemu začal prstem ukazovat koťata. Jedno...druhé...třetí...čtvrté...páté...šesté...sedmé...osmé...deváté. Je to tak správně? Podíval jsem se na něj a zabránil jednomu kotěti v cestě do mých vlasů a dal si ho na rameno.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Oct 05, 2013 9:01 pm

Vylekal jsem se té paní co otevřela dveře a uskočil jsem nejméně dva metry od dveří do chodby. Jenom doufám že mě neslyšela. Co by si potom pomyslela.
Koutkem oka jsem se podíval na Katashiho a Fuu a hned se mi udělalo nevolno. "Ágh, musíte to dělat zrovna tady?" řekl jsem a vyplázl jazyk. Vím že je to mladá láska, ale nemusí to dělat na veřejnosti.
Zahleděl jsem se do kanceláře a jenom hrdě pokyvoval na jejich slova. Byl jsem na nás velmi pyšný. Jedno kotě mi začalo lézt po zádech a nejspíš by pokračovalo dál, kdybych ho včas nezastavil a nedal si ho zpět do náruče.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Oct 05, 2013 9:09 pm

Když se otevřely dveře uviděla jsem mezi futry mladou dámu a uvnitř Hokageho na kterého jsem zamávala takovým sarkastyckým úsměvem. Jestli mě zahlédl tak mu muselo dojít, že jsem jeho originál nenašla a jdu se jen zeptat kde bych ho mohla najít. Čekala jsem zdali mu to dojde když se mi k noze začalo tulit jedno malé černé kotě. Sklonila jsem se na chvilinku a pohladila ho. " Ty jsi tak roztomilé. " Podrbala jsem kotě pod bradou a za ouškama což se tomu kotěti moc líbilo a spokojeně zamňoukalo.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Oct 06, 2013 11:41 am

Celé to divadélko jsem pozoroval s otevřenou pusou. Chtěl jsem něco laškovního předhodit Raikage, ale objevili se kazi**** (xD)
Prohlédl jsem si všechna koťata a na tváři se mi objevil úsměv.
"Výýýborně! Madam Shijimi bude šťastná, doufám, že jí neutečou, zaneste je do Akademie, právě tam netrpělivě očekává. Vaší odměnou je tuším diamantový šperk, to si vyřiďte u ní."
Nemohl jsem zaslechnout také to jak Katashi říkal Fuu lásko. Co to sakra mělo být?! Nebezpečné emoce v týmu..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Oct 06, 2013 12:17 pm

Bylo tu celkem dost lidí a než se na mě dostane řada tak jsem se nakonec rozhodla, že půjdu trénovat dál na cvičiště. Poslala jsem kotě za nimi a odešla chodbou, po schodišti až k vstupním dveřím do budovy. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Oct 06, 2013 12:48 pm

Přemýšlela jsem když tu mě najednou vyrušil jiný hlas a to hlas ženy,která se představila jako nanadaime raikage.Naposled ,když jsem tam byla tak raikage byl postraší muž s hromadou svalu,že by šel do důchodu?Po chvílí beze slov odešla dívka a já najednou jsem nestala v řadě třetí ale už druhá.Přesunula jsem se před dveře aby na mě šlo dobře vidět.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Oct 06, 2013 12:56 pm

"Pojďte dál slečno z Kirigakure," pohlédl jsem na čelenku, kterou měla okolo pasu.
"Čemu vděčím za tak milou návštěvu?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Oct 06, 2013 1:00 pm

Vešla jsem do kanceláře,lehce jsem se uklonila."Zdravím Hokage-sama,Raikage-sama" řekla jsem slušně přišla jsem blíž ke stolu podala jsem mu dopis pak jsem odstoupila "Nesu vám dopis od zástupce Mizukage-sama" odpověděla jsem a ruce jsem měla za zády.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Oct 06, 2013 1:36 pm

Převzal jsem si dopis a s přimhouřenýma očima ho přečetl, tak jak to obvykle dělám.
"Dobrá, souhlasím, i když to nejsou zrovna mé metody," přikývl jsem. "Můžeš jít a dávej pozor, ať tě nezabijou.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Oct 06, 2013 1:42 pm

"Vaše možná ne ale jeho nejspíš ano" řekla jsem zase jsem se uklonila "Na shledanou " dodala jsem a odešla jsem pryč z budovy.Kam pak asi půjdu.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Oct 06, 2013 5:00 pm

Pomalým krokem jsem vyšla schody, prošla chodbou a zamířila přímo k těm dveřím. Před nimi jsem se na chvilku zastavila, musela jsem se nějak odreagovat, nějak zapomenout a jediná možnost byla mise. Kvůli muži jsem nemohla zradit Konohu, byla jsem plně rozhodnutá to neudělat, ale i představa nad tím, že ho ztratím byla bolestivá a dost vyčerpávající. Na konec jsem se odvážila a zaklepala na dveře. Nemohla jsem si nevšimnout taky ženy, která seděla na parapetu, na kterou jsem jen ze slušnosti kývla. Přišla mi povědomá a já si vzpoměla, kde jsme jí už viděla...Bylo to na zasedání kage, pousmála jsem se na ní mile, i když mi to teď šlo s těží, ale i tak...byla to snad slušnost.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Oct 06, 2013 5:51 pm

"Dobrý den," odpověděla jsem na pozdrav alá kývnutí ženě, kterou jsem znala tak nějak "od vidění."
Měla jsem trochu podezření, že to byla tenkrát ona, kdo první pronásledoval našeho uprchlíka, ale moje mizerná paměť už si to zařadila do složky "dávná minulost" a víc se tím nezaobírala. Věnovala jsem jí hravý úsměv. Měla jsem opravdu dobrou náladu.
Ačkoli... už by ta fronta mohla skončit, ještě dnes chci mít Hokageho jen a jen pro sebe.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Oct 06, 2013 6:05 pm

Po dlouhém šlapání jsem se ocitl v chodbě a mířil směrem ke dveřím. Spatřil jsem Lucy a Rin, tak jsem se zarazil kývl jim na pozdrav. Nechtěl jsem se pouštět do zbytečných řečí a proto se jen opřel o stěnu kousek od nich a čekal, až na mě přijde řada.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Oct 06, 2013 6:36 pm

Hokageho kancelář - Stránka 11 Tumblr_lon70gKsvf1r063dmo1_500
Diamantový šperk? Oči sa mi rozžiarili. Naozajstný diamantový šperk...Splnený sen! Rozplývala som sa nad tou predstavou, že si s ním na krku budem vykračovať po ceste a ostatní mi ho budú potichučky závidieť!
Schmatla som svoje tri mačiatká a rozbehla sa k Akadémii, až sa za mnou prašilo. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Oct 06, 2013 6:43 pm

Hokageho kancelář - Stránka 11 Tumblr_ma433wvnsv1rw47m2_by_deidara_the_akatsuki-d636s68
Když jsem sledoval Fuuinu reakci, předvedl jsem řádný facepalm (á la gif) a chvíli nechal hlavu odpočívat. Tak jdeme, Raiki. Kývl jsem na zmíněného a krokem vyrazil směr Akademie.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Oct 06, 2013 6:47 pm

Sledoval jsem Fuu jako nějakýho blázna. I když no, já nemám co říkat. Rozhodně ale tak nevyvádím kvůli nějakému náhrdelníku. Stejně nevím, co s ním budu dělat.
Otočil jsem se na Katashiho a kývl. Vydal jsem se s ním do Akademie. Alespoň to tam zase uvidím.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Oct 06, 2013 7:25 pm

Fuuina reakce mě pobavila, zasmál jsem se a čekal, kdo se dál ukáže. Přišla Lucy a Seito, otevřené dveře.
"No dobře, kdo je další na řadě?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Oct 06, 2013 9:09 pm

Dívala jsem se pomalu s pootevřenou pusou na Fuu. Zaznamenala jsem jediné slovo "diamantový šperk", už při tom slově jsem se pobaveně usmála, i když jsem na to vlastně vůbec neměla náladu. Seitovi jsem oplatila kývnutí, bo mávnutí rukou, to už bylo jedno.
Vstoupila jsem dovnitř a zavřela za sebou dveře, doufala jsem že to nebude na dlouho.
"Dobrý večer...Hokage-sama." Pozdrav, toto jsem nevyslovila už ani nepamatuji.
"Chtěla jsem se zeptat, nebo spíš poprosit o misi. Potřebuju si nějak vyčistit hlavu, od všeho." Informovala jsem ho a čekala, co mi na to odpoví.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Oct 11, 2013 11:23 am

Tak už se to zase táhlo. Přicházelo příliš lidí na to, abych byla se současnou situací spokojená.
Nechce to nechat na Seitovi a věnovat se mně?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Wed Oct 16, 2013 12:24 pm

Najednou se u okna přímo v kanceláři objevila jakási díra. Pokud by se do ní zvědavý člověk podíval, viděl by les, hezký jehličnatý les. Poněkud zvláštní, že? No ještě podivnější bylo, když touto dírou se svítícími okraji zelené barvy prošly dvě osoby, nebo spíše dva tvorové.
První z nich byla malý, chlupatý prcek. Jeho velké, jasně modré oči zvědavě pokukovaly po místnosti. Jeho srst měla zeleno-žlutý nádech, jako by měl splynout s letní trávou. Z hlavy mu vyrůstaly ještě světle hnědé rohy, nebo spíše parohy (určitě totiž nebyly duté). Z velké dálky by mohl působit jako podivná ještěrka. Nikdo by si neodvážil odhadnout, že je to drak, vždyť ani nemá křídla!
Druhá osoba byla lidská, dívčí. Tělo měla zahalené v černém plášti, vlastně jí šel vidět pouze kus krku, hlava a nohy od kolen dolů. Kdyby měla nasazenou kapuci, ani do jejího bledého obličeje by jí nešlo vidět.
Rozhlédla jsem se kolem a všimla jsem si, že je tu poněkud plno.
"Asi bychom tu neměli překážet, co myslíš?" zeptala jsem se Makiho. Ten jen přikývl. Pomalu a co nejméně nápadně jsem tedy vyšla z místnosti a opřela jsem se o zeď vedle kanceláře. Podívala jsem se na kus zdi, který jsem před nedávnou dobou rozbila, a lehce jsem se pousmála.
Zajímalo by mě, kdy se dostanu na řadu... prolétlo mi hlavou. Doufala jsem, že se zase něco nepokazí a Hokage neodejde a nenechá tu opět svého zástupce. S ním totiž nemám chuť hovořit, to se rovnou mohu vrátit do Otogakure.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru