Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 29 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 29 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 03, 2014 6:55 am

Do kanceláře vzápětí bez zaklepání vešly tři mladé ženy. Byly formálně oblečeny a nerudný dědek sedící za stolem plným nepořádku mohl jen hádat, že ony minisukně nemají nic společného s nejstarším řemeslem na světě. Nesly velké štosy papírů, za kterými nebyly téměř vidět. Nemrkly okem. Bylo to možná tím že z dob, kdy tu úřadoval Hokage byly zvyklé i na větší bordel. Vysoká a obrýlená blondýnka, promluvila.
"Tyto papíry je potřeba podepsat ještě dnes. Je také nutné zaplatit veškeré účty, přišla již druhá upomínka." pravila s obličejem naprosto bez výrazu a tónem který říkal jediné. Vlez mi na hrb, já jsem tu hvězda. Blondýnka složila komín dokumentů na stůl, ten však okamžitě ztratil stabilitu a dědka vydatně zasypal.
"Pokud ty účty nebudou zaplaceny, Hokage-sama se vrátí do kanceláře bez elektrického proudu." zmínila se ona blondýnka, ale zapomněla evidentně říct, odkud má nebohý radní vzít peníze. Vám drahým čtenářům prozradím, že nerudný dědula bude muset vysypat kapsičky, pokud nechce mít ještě větší průšvih.
"Také je tu petice ohledně zachování původní zeleně v Konoze, další petice se týká ochrany králíčků v Údolí Smrti a jsou tu i tři školy žádající o finanční příspěvěk pro rozvoj výtvarného nadání jejich dětí." pokračovala. Ano, dneska už si parchantíci nekupují ani vodovky. Všechno aby platil ten samaritán Hokage. Zdá se, že proslov byl u konce. Jedna z asistentek tedy odložila i svou horu papírů na stůl, který už nebyl téměř viditelný.
"Zbylá hromádka jsou letáky, obchodní nabídky, dovoluji si upozornit, že do Země Ohně dorazí cirkus. A tady je předplatné časopisu Hot Shuriken." třetí hromada nemilosrdně pohřbila ty nejdůležitější dokumenty v hlubinách. Na vrcholku kraloval onen časopis, který už podle obálky byl velice poutavým čtivem a vzdělávacím materiálem, bez kterého se žádný kage neobejde. Byla zde vyfocena mladá žena, bohatě obdařená a na kritických místech zakrytá drobnými hvězdičkami. I přesto však bylo jasné, že kunai schovala na velmi neobvyklé místo...

Tři ženy se uklonily a ráčily odejít.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 03, 2014 2:52 pm

"Mamma mia!!! Jen počkej Assasine-chan!!!" Tohle bylo příliš. Ztěží jsem zvládal hromadu papíru, kterou jsem zde měl doposud. Po tom, co mi drahé asistentky přinesli další papíry, jsem si myslel, že se zblázním. "Uklidni se. Mysli na veselé růžové poníky na krásně zelených pahorcích. Běhají si tam, dovádějí a žiji spokojený život.“ Nebyl jsem zde pořádně ani jeden celý den, a už jsem byl zralý na psychiatrického terapeuta.  Rychle jsem si přečetl obsah papírů. Byla to vážně rychlost. Dámy, které zde byly, se nestačily divit. Pořád jsem byl ve formě, i když jsem už nebyl nejmladší, ale z věkem přichází moudrost, takže jsem věděl, kde hledat v dokumentech to nejdůležitější, a na zbytek jsem se jednoduše vykašlal. "Zachování původní zeleně v Konohagakure no sato? Králíčci v Údolí Smrti? Ono je třeba podporovat děti i po výtvarné stránce?“ Nestačil jsem se divit tomu, co jsem si za tuhle malou chvíli vyslechl. „Opakuj si poníci na krásných zelených pahorcích, je jim tam fajn… tra lalalala .“ Pomalu ale jistě jsem začínal šílet. Kde Hokage nabral tolik dluhů? A hlavně, kde Já mám vzít peníze na jejich splátku? "Uspořádáme charitativní sbírku na pomoc bezdomovcům v Konoze. Schválně zda-li pak jim dojde, že těmi bezdomovci jsou v aktuální chvíli všichni obyvatelé Konohagakure no sato.“ Bylo vážně zvláštní, takto smýšlet o několik tisíc lidí v Konoze. Bezdomovci byli jedním z hlavních problému současného světa shinobi. Při myšlence, že po Hokageho řádění počet bezdomovců naroste o několik tisíc, jsem smýšlel o sebevraždě. Zároveň mi však nedalo nemyslet o tom, kde pak ty peníze půjčené Hokagem mizí? Odpovědi se mi dostalo za nemalou chvíli. 
Hokageho kancelář - Stránka 29 Tumblr_losx11kpGN1qmo0kpo1_250
Šťasten, když jsem to viděl, jsem rozhodně nebyl. "Hot Shuriken? Až se mi dostane Hokage do rukou. Já mu nedaruji!!!“ Tak a nyní přišlo vyvrcholení. V důsledku mé v současné době labilní psychické stránky jsem po odchodu kunoichi se postavil ze židle, rozplakal se, pohlédl skrze okno na celou Konohu a začal hlasitě zpívat, zároveň tančit: "Mamma mia!!! Cos to porodila? Assasina…“ Očividně mi fakt, že mě někdo uslyší nedělal problém.
Hokageho kancelář - Stránka 29 Giphy
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Jul 03, 2014 5:09 pm

Chvíľa, ktorú som strávil s Kisukem sa mi zapísala naozaj na dlho do pamäti, ktorá už tak na neho nespomínala v najlepšom. V túto chvíľu som bol ale jediný v Konohegakure, kto aspoň ako tak mal nejaké informácie o presnej polohe detí, o ktoré takmer nastal pred pár dňami boj pri bráne Listovej. Myšlienky som však okamžite obyčajným pohybom hlavy do strán odstránil, a všetku svoju pozornosť som upriamil na cestu predo mnou, s cieľom práve v Hokágeho budove, presnejšie v jeho kancelárii do ktorej som sa mal dostaviť už pred dlhšou dobou. Po tých všetkých udalostiach som ale na svoje povinnosti na krátku dobu zabudol, avšak konečne po čase som sa dokázal odtrhnúť od postele a pomaly prekročiť prah obrovských dverí, prejsť zopár schodov a pomaly zaklopať na dvere kancelárie, kde som podľa všetkého očakával od Assasina nepekný sprd za moje omeškanie, na ktoré si na počudovanie ešte nezvykol. Než som ale stihol poriadne zaklopať, dvere otvorilo zopár slečien ,ktoré s podivným úsmevom škodoradosti vytancovali von a nechali dvere pootvorené. Slušnosť mi velila nevchádzať, ale dosť ma zaujímalo čo sa dialo v kancelárii, prečo Assasínovi vyšlo z kancelárie práve toto, tak som pomaly dvere pootvoril a nakukol dnu.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 03, 2014 5:35 pm

Tento den byl čím dál tím víc horší. Na stupni špatnosti to bylo dokonce výš než den předchozí, což mě nutilo smýšlet negativně o dni následujícím. Pokud zítřek bude ještě horší než dnešek, končím, a ať si říkají co chtějí, ale pokud mě nechtějí mít na svědomí. Důvod proč jsem se cítil ještě hůř než před tím byl Hideo. Ne že bych ho neměl rád, ale od velitele jounínů bych čekal adekvátnější chování. "No dovolte prosím." Promluvil jsem k Hideovi, jakmile jsem si všiml, že mě šmíruje při mým šílení. Kdo by taky nešílel že? Post Hokageho byl pro silné povahy, nebo spíše raději trpělivější, milejší etc. Já neměl ani jednu z potřebných vlastností. "Když už ale jste tu, vejděte." V povaze jsem měl jednu výjimečnou vlastnost, která předčila všechny mé zbylé vlastnosti, a tím byla právě zákeřnost. Pokud Hideo nepozdraví, pošlu ho zpátky za dveře jak jsem to udělal s Katashim. Slušné chování nade vše XD.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Jul 03, 2014 5:50 pm

V momente ako som zahliadol kto bol v kancelárii, na tvári sa mi usadila podivná kvapka ktorá mi pomaly stiekla po temene pričom by po dopade isto zaplnila celý bazén pre mladých študentov, ktorý máme v akadémii. Našťastie bola imaginárna, a cez moju masku takmer nešlo vôbec poznať zdesenie a výraz plný prekvapenia, keď som zahliadol v kancelárii starca. Keď som si dal dokopy výraz, aký mali tri mladé dievčatá ktoré ešte pred pár chvíľami vyšli priamo z dverí kde jačal tento starý pán, radšej som prestal myslieť nato čo sa tu tak asi mohlo stať a všetku moju vôľu som presunul do úsilia zachovať si vážnu tvár. Moc sa mi to ale nedarilo, napriek tomu som vyzeral práve vďaka maske až príliš pokojne.

"Zdravím.." Prehovoril som veľmi potichu a jemne, akoby som sa len vôbec bál vstúpiť do tejto miestosti ktorú doteraz, neviem na aké zvrátenosti používali, pomaly som odtiahol dvere úplne a vstúpil do kancelárie. Áno, ako veliteľ Jouninov by som mal mať nejaké vychovanie, avšak nikoho by nenechalo pokojným po tom čo som zažil v tejto chvíli ja. Toto bolo horšie ako keď som zastihol senseia v posteli s jeho.. Ehm. Odbočil som! Len čo som bol v miestnosti a slušne sa radnému uklonil, na malý okamih som sa rozhliadol a pohľad som späť presunul na neho.
"Prepáčte mi že vás vyrušujem v tejto, ehm, vážnej situácii ktorú tu máte, avšak, mal som sa hlásiť u Hokágeho, ktorý nie je už dlhšie v dedine zastihnuteľný.." Prehovoril som pomaly, stále sledujúc jediným okom radného akoby som dúfal že mi povie tajomstvo ako sa mu podarilo presvedčiť tie tri mladé nato aby to, no to je úplne jedno. Bolo mi jasné že túto noc spať nebudem..
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 03, 2014 6:36 pm

Hideo nesl novinky. Hokage není k zastižení. Páni to jsem nečekal. A Já na něj zde už čekám tak dlouho dobu! Já si říkal, že to je podezřelé. Ačkoli Hideo věděl, že ohledně Nanadaime Hokageho jsem obeznámen se vším, musel tohle říct, byla to taková ta povinnost, nebo spíš potřeboval nějak odůvodnit svůj příchod. Tak či onak byl zde, a Já jsem absolutně nevěděl co s ním. Jako bych to s každým příchozím zde věděl? Co hůř nevěděl jsem, co po něm chtěl Assasin, a kdybych to chtěl najít v některé ze zde přítomných složek, budu tady věčnost. Od doby co odešel Katashi se nic nezměnilo. Pořád potřebuji sekretářku! Že by Hideo? No ano… jeho schopná ruka by se mi zde hodila. "Víte… absolutně netuším, co po Vás Hokage potřeboval, ale potřebuji tady pomoc, platím lépe než Hokage za splnění S rankové mise, obvykle sice nejsem tak štědrý, ale nacházím se v poměrně komplikované situaci." Pokud mě odmítne, vážně si zde pořídím klec, do které prvního lepšího člověka zamknu, a budu mu házet papíry k vyřízení. Nevzpomínaje o tom, jak se vymstím samotnému Hideovi, pošlu ho na smrtelně nebezpečnou misi, aby mi nějakou tu dobu nelezl na oči. Prvně bych ale nějakou měl najít, a protože jsem tak jaksi očekával, že Hideo odmítne, začal jsem nějakou smrtelně nebezpečnou misí hledat předem.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Jul 03, 2014 6:58 pm

Nie že by som nevedel o jeho vedomosti že je si vedomí vedomosti, že ja sám som si vedomí že je si vedomí toho, že sa v Konohe podľa všetkého Hokáge nenachádza, práve z toho dôvodu som sa dostavil priamo na miesto, kde som ho možno tak trochu očakával ale podľa toho čo som tu videl, mi došlo že je naozaj preč. V tom prípade som ani poriadne nevedel, čo tu teda robím, mne to robilo vyhliadku na naozaj pekne dlhé voľno ktoré by som mohol stráviť v pohode a relaxe, keď už je to leto. Preto pri tom, aký pohľad a tón použil práve tento radní, mi došlo že bude úplne normálne a pre mňa samozrejme najlepšie ak túto misiu odmietnem, preto som urobil neistý krok dozadu, so zdvihnutými rukami na vyjadrenie nesúhlasu.

"Ja myslím že bude najlepšie ak teda pôjdem, nemyslím že papierovanie je niečo čo by mi mohlo byť dané do ruky, pretože by to skončilo naozaj zle.." Áno, možno to boli len obyčajné kecy aby som nemusel stráviť deň s týmto starým perverzákom v jednej miestnosti a stráviť ten čas tým že by som sa prehraboval v obrovských kopách papierov, ktoré vyzeralo že by mi to trvalo vážne roky kým by som všetky pretriedil a nejako ich zoradil do ani poriadne neviem čoho. Na papierovanie som nebol dosť dobrý už tak, preto som práve ustupoval pomaly dozadu k dverám, k mojej nádeji na zdrhnutie.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 03, 2014 7:52 pm

"Kam pak?" Otázal jsem se se zlomyslným úsměvem na tváři. Osobní zkušenost mne naučila, že zde v kanceláří nic není seřazené tak jak to má být, a tak jsem hledal nejméně pravděpodobnou složku, do které bych neřekl, že v ní je to, co potřebují, očekávajíc že to tam ve skutečnosti bude. Jednou jsem již doplatil na to, že jsem hledal složku podle názvu. Složka však svým nadpisem neseděla se svým obsahem. Takže jsem si našel složku s nadpisem Kanalizace Konohagakure no sato, a očekával, že tam najdu nějakou super ultra vražednou misi. PO nahlédnutí jsem zjistil, že to sice super ultra vražedná mise nebyla, ale byl to alespoň způsob, jak se Hidea dočasně zbavit. Vážně neměl nesouhlasit s mou nabídkou, tohle se mu a Katashimu bude do doby, co budu na tomhle příšerném místě silně neoplácet. "A hele co tady máme... vydáš se neodkladně najít Jishakua. Utekl z věznice a jeho odchyt selhal." V obsahu složky byly zahrnuty nedávné pokusy o útěk z věznice Konohagakure no sato, úspěšné i neúspěšné. Vypadalo to navíc slibně. Podle toho, co zde o Jishakuovi psali, ho nedokázal chytit ani Uchíha s Hyuugou. Tímto Hideovi pěkně zavařím. "Cítíš se na zvládnutí této mise?" Tak trochu jsem si rýpl. Nemohl jsem si to odpustit. Hideo byl již druhým člověkem, který odmítl moji nabídku, takže když jim nyní dám důvody k jediné volbě, a to přijmutí, co nevidět budu mít asistenta nebo sekretářku. Mohlo by být obojí. Ovšem pokud by Hideo potřeboval nějakou pomoc, genínu mám volných dost XD. Sice jsem si to nechtěl přiznat, ale role správce úřadu Hokageho v jeho nepřítomnosti se mi až na to papírování začínala líbit.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Jul 03, 2014 9:11 pm

Do ruky som si vzal spis, ktorý mi tento radní podal. O tom čo sa stalo vo väznici, a to že práve misia na jeho polapenie nedopadla práve najlepšie, o tom všetkom som už bol dávno dostatočne informovaný, avšak v momente ako som si prečítal spis posledných udalostí, po chrbte mi na malý okamih prebehol mráz. Nedal som to na sebe vedieť, takmer okamžite som zatriasol hlavou a pevným pohľadom som sa zahľadel na Shinobiho predo mnou. Hlavou som kývol, na prikývnutie, na znak že som pochopil a súhlasím. Spis som vrátil späť, čo som potreboval som si zistil a takmer okamžite som zmizol v obláčiku dymu.

~presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Jul 04, 2014 8:00 pm

Přijdu trochu unavená, už nejsem nejmladší, nejsem tak schopná jako Sakura nebo Tsunade, na mě se vrásky podepsaly víc.
Zaklepu na dveře a chvíli čekám
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Jul 04, 2014 8:06 pm

"Vstupte." Zaslechla po chvíli Crystal zpoza dveří. Můj ton hlasu byl vskutku nervozní. Hromady papírů neubývalo, ale za to čas nějak očividně spěchal pořád ku předu. "Jak to ten Hokage zvládá? Počkat... On to nezvládá." Byla to pravda. Kdyby byl Hokage trochu více pořádnější, vše je na svém místě, ale tady v kanalizaci byly přísně tajné informace z vězení, nemluvě o tom, co bylo v kuchařce XD. Klec jsem si již stihl pořídit, a tak jsem měl jistotu, že tentokrát budu mít asistenta, ať už po zlém nebo po dobrém. 
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Jul 04, 2014 8:09 pm

Vejdu dovnitř.
"ZDravím." zavřu za sebou a dívám se po kanceláři. Naposledy tady seděl On. Teď je tu nepořádek chaos a Radní.
"Vláčela jsem se kvůli vám přes dvě země i přesto že mám ve studiu chunniny z dalších dvou vesnic. Takže k věci." sedla jsem si bez vyzvání na to čekání jsem byla moc unavená
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Jul 04, 2014 8:35 pm

K mému velmi milému překvapení právě příchozí byla mnou očekávaná Crystal. "Vítám Vás zde osobně v Konohagakure no sato. Jaká pak byla cesta?" Otázal jsem se Crystal ještě dříve, než-li mi stihla poručit, abych přešel k věci. Ženy přece mají rády, když o ně někdo projevuje zájem, tohle došlo i takovému dědkovi jako jsem byl Já. Ačkoli má v mé povaze negativa značně vítězila nad pozitivy, něco o tom, jak se chovat s důležitými ženami jsem věděl. "Je to prostý důvod, jak jste si již všimla. Současná situace je pohroma. Vsadím se, že toto je i v ostatních vesnicích." Něco takového jsem nedával konkrétně za vinu Assainovi Senju, za to že jsem se dostal na toto místě, i když jen dočasně, ale vinil jsem všechny Kage. Tahle válka trvá již příliš dlouho. Co pak si nikdo neuvědomuje, jak to ovlivní budoucí generaci? Zažít kruté masakry již v dětství nedává vzniknout mírumilovným povahám dětí. "Je na čase zničit Iwagakure no sato, a k tomu budu potřebovat Vaše dobré vztahy s každou z vesnicí. Zároveň budou i Vaši medikové více pomocní zde blíže problémům, než někde v ústraní."  Nechtěl jsem po Daimyo, aby nějak zákeřně odrovnala Tsuchikageho, to by mě v životě nenapadlo, ale měla nejblíže ke všem Kagům, a tak byla vynikajícím poslem. Za vše mohla vděčit neutralitě její vesnice a přístupu ke všem zraněným, za diby, kdy její vesnice ještě stála. Vážně nechápu, proč ji někdo ničil...
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Jul 04, 2014 8:46 pm

Vyslechla jsem si ho a nadechla se pro mnou už předem nacvičenou odpověď.
"Souhlasím, abych byla posel, nesouhlasím aby se mé jednotky přesunuli sem. I ostatní vesnice potřebují kvalitní mediky. Můžu vám tu nechat na nejvýš dva jouniny. Sama osobně dohlížím na výcvik mediků do každé vesnice." sundám si klobouk z hlavy a položím si ho na klín.
"Osvěžte mi paměť v poslední době jsem nevytáhla paty ze země čaje, takže co se tu děje a kde je Hokage?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Jul 04, 2014 8:57 pm

"No... těžko se to říká, ale Hokage se pravděpodobně sám pobodal, odmítá lékařskou péči a, ležíc na nemocničním lůžku, pomalu umírá. Život ho přestal bavit... víte. Jednou to potká každého. Jednou život ztratí smysl, a pak už ani sebemenší pomoc od zkušeného medika nepomůže." Ano, jak Vám již mnohým došlo, vymyslel jsem si to, ale ani by mě to nepřekvapovalo. Tohle udělal, protože věděl, že zde pak skončím, a On se mi bude smát. "Víte... ono je těžké rozdělit shinobi na týmy a poslat pomáhat každé z vesnici. Alespoň Ty shinobi máte... Hokage-chan všechny schopné vyslal na tu též misi, aby zachránili jeho bratra... sobec jeden... no a toho nejschopnějšího jsem poslal na sebevražednou misi, protože mi nechtěl pomoci s papírováním." Poslední slova jsem řekl jaksi tišeji než ta předchozí. Netuším proč, ale jako bych se za toto rozhodnutí styděl XD. No Hideo si to ale právem zasloužil. "Rozhodl jsem se tedy pořídit tuhle klec a zavřít tady prvního lepší člověka, a pak mu už jen házet papíry k vyřízení." Mé slova pravděpodobně Crystal velice překvapovala. Tohle by určitě od někoho v mém postavení nečekala, ale Já za ty poslední dny strávené zde pomalu začínal šílet. nyní nastal chvíle ticha, jasně, odbočili jsme od tématu, ale měl jsem v plánu se k němu vrátit za malou chvíli XD.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Jul 04, 2014 9:03 pm

Mrkala jsem překvapeně nad jeho slovy. A pak se pohodlně opřela.
"Takže pravá podstata mé návštěvy je, abych Vás nahradila tady v kanceláři a papírovala, že?" propalovala jsem ho pohledem. Je to horší než jsem čekala, to už klesnul skutečně tak hluboko? O důvod víc ho už nikdy nevidět.
"Není můj problém , že děláte špatná rozhodnutí, nejsem psychologický poradce i když na to povolení mám."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Jul 04, 2014 9:12 pm

"Ne... jak pak Vás to mohlo napadnout? Ale když už jsme u toho, vážně nesouhlasíte?" Crystal zmínila pomoc v mé kanceláří. Já vůbec nenaznačoval, že bych ji potřeboval.  Když už ji tedy Crystal zmínila, vážně by si ji nechtěla nechat projít hlavou? "No víte... hlavní důvod je právě ten, aby jste poslala ostatním Kagům vzkaz. Bylo by lepší se stavit osobně, ale, jak vidíte, mám tady plné ruce práce." Žel, Té práce pořád a pořád přibývalo. Kdy se alespoň posunu o jednu hromadu dál? Já už druhým dnem byl na stejném místě a četl, četl, četl. "Dále bude potřeba podpora shinobi, útočících na Iwagakure no sato v podobě mediků. Je v zájmu všech aliančních vesnic, aby už dál nepřicházeli o životy svých shinobi." Lidi v poslední době vážně ubylo, což mělo katastrofální následky na různá odvětví hospodaření etc. "No, a jelikož nejsem dobrý řečník, jak jste si určitě ráčila všimnout v Zemi čaje, budu potřebovat pomoc při formulaci dopisu, vzkazu, čehokoli, co lze poslat dál a přečíst." Požadavků bylo mnoho. Doufám, že Crystal si před tím nenapadlo myslet, že je zde zbytečně XD. Byla známá tím, že umí krsně formulovat věty, aby docílila svého. Kde by jinak vzala finanční podporu na vybudování Sora no Kuni? Získala ji právě díky svému daru, kterým až přetékala.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Jul 04, 2014 9:15 pm

"Mám tedy rozumět tomu, že chcete svolat sraz Kage ale bez Tsuchikageho, kvůli útoku na Iwu. Chcete do toho zapojit vesnici jako je Otogakure?" dala jsem si nohu přes nohu a dál na něj zírala. Hromádky na stole mě iritovaly.
"Na kdy a kde ho chcete udělat?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Jul 04, 2014 9:25 pm

"Nenarážím přímo na sraz Kagů. Je nepsáné pravidlo, že se vždy v jeho průběhu něco semele." Toto byla překvapivě pravda. Tento svět nezažil od dob, co se sraz pořádá, poklidný začátek a poklidné ukončení. "Sraz bude potřeba svolat až po porážce Iwagakure no sato." Neobešlo by se to bez srazu. Iwagakure no sato obsadila a dobyla ji početná území, a tak po její porážce nastane jí plánovaný katastrální chaos. I když k tomu Iwa nemíří přímo, tohle je jedno z důležitých negativ, které plnou z její porážky. "Bude se třeba sejít s každým zvlášť a předat mu potřebné informace. Tady je největší problém. Nechci aby to vypadalo, že ostatním Kagům říkám, co mají dělat. Takže zde budete nejspíš muset vložit své nadání." Rozkazování genínům, chunínům, jounínům a anbu jsem jaksi zvládal a oni nemohli odmítat, ale rozkazování Kagům. No ono by to vážně nehezky působilo. "Potřebuji jim dát vědět, co mají dělat, ale tak, aby měli pocit, že to napadlo je samotné, tím pádem by přikývli, jelikož by chtěli nabídnout to též." Zde se to možná, ale pouze možná, komplikovalo nejvíc. Já však o Crystal nepochyboval. Dal jsem ji opět chvíli času na vyjádření. Co bych to byl za muže, kdybych pořád mluvil a žena by poslouchala? I když... možná to tak raději mělo zůstat XD.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 05, 2014 6:32 pm

"Co máte v plánu? Nemůžu jít vyjednávat o pomoci, když nebudu vědět veškeré podrobnosti." natočila jsem si pramen vlasů na prst a stále z něj nespouštěla oči. V duchu jsem už budovala plán jak vyjednat s ostatními pomoc rychle a snadno
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Jul 05, 2014 7:57 pm

"Takže udeříme rychle a přesně. Jelikož Iwagakure no sato bojuje na více frontách i my tak budeme muset vést její likvidaci." Stěží by se bojovalo pouze na jedné frontě, očekávajíc úspěch. V průběhu této akce bude domovská armáda každé vesnice vesnice značně oslabena, a tak nemusíme dávat důvod Iwagakure no sato zaútočit ve chvíli, kdy by jsme to nejméně čekali. "Kirigakure no sato si vezme na starosti eliminaci Tsuchikageho. Hachidaime Mizukage pochopí, proč jsem tak zvolil. Z hlediska muže, který viděl jejich shinobi již pár krát bojovat, můžu říct, že jejich specialitou nejsou velké plošné boje a obléhání. Kirigakure no shinobi uměli vždy vše provést v tichosti, sto procentní pečlivosti a nenápadnosti. To z nich činí nejlepší možné kandidáty na tento úkol." Jednou jsem viděl jistého Terumi v akci, a ačkoli vlastnil techniky, které tichému provedení nepřály, závěr byl vskutku uspokojivý. "Kumogakre no sato je za to pravý opak. Její síla je právě v obléhání nikoli v bojích jeden na jednoho. Jejich silné destruktivní techniky a síla, budí dojem v mnohých shinobi. V současné době se mi ale doneslo, že tam mají problémy z vůdcovstvím. U moci byl Hachidaime Raikage, Arata Hiashi, toho pak ale vystřídala jeho předchůdkyně, Rin Kagyaki... mají tam chaos, a ani Já netuším, kdo by měl být u moci, ale pevně věřím, že s Vaší pomocí nebude těžké toto dojednat s kýmkoli." Kýmkoli byl myšlen každý schopnější shinobi, kterého slovo v Kumo něco znamenalo. Napadal mě syn Hachidaimeho, Ken Hiashi. Pevně věřím, že Crystal vybere správnou osobu, kdyby Raikage nebyl k dispozici. "Otogakure no sato kontaktuji někým jiným, ne že bych nevěřil ve Vaše schopnosti, ale tato vesnice vždy v Kage vyvolávala rozporuplné názory. Někdy se dokonce spekulovalo o tom, zda-li Otokage-sama nebojuje na nepřátelské straně." Tyto řeči, i když nebyli nijak prokázaný, budili ve mnohých pocit nejistoty, co se týče spolupráce s Otogakure no sato. Já jsem však Otokagemu měl co nabídnout, a rozhodl jsem se na něj zapůsobit i shinobim, kterého za nim pošlu. Otogakure no sato v této válce v závěru bude spolupracovat s Konohagakure no sato, musí spolupracovat...
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 05, 2014 8:14 pm

"máte to velice dobře promyšlené. Musím před Vámi smeknout. Na mě tedy je přivést Kirigakure na spolupráci na hlavní útok a najít schopného Raikage do Kumogakure. O jejich situaci jsem byla obeznámena, Arata se u mě jednu chvíli léčil. Je škoda, že odešel. Najdu někoho schopného. Ještě něco o čem bych měla vědět?" byla jsem ráda, že pro jednou nemusím vše promýšlet já. Na mě bylo jen politicky vyjednávat. Najít ale vhodného kandidáta na Kumo bude problém a bude to trval déle, proto jsem se rozhodla, že Kiri bude moje první zastávka.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Jul 05, 2014 8:36 pm

"Nechci vypadat jako někdo, kdo Vás pouze využívá, ale konkrétně Vaše pomoc by se hodila v Konohagakure no sato nemocnici. Již dlouho se tam hospitalizuje jedná osoba, která byla vážně zraněná v boji o most Kanabi." Nechtěl jsem vypadat jako někdo, kdo pouze využívá dobrotivého přístupu někoho jiného, ale lékaři Konohagakure no sato Shiranui nedokázali pomoci, časem by to zvládli, ale nyní jsme potřebovali každého schopného a zkušeného shinobi v řadách. Shiranui byla na úrovní jounin, a tak o ní byla docela poptávka. A jak pak jsem se o ní dozvěděl? Chvíli před Crystalinou návštěvou mě zde navštívila zástupce vedoucího nemocnice, informujíc mě o vážném stavu Shiranui. Pokud by ji pomohl někdo rychle se uzdravit, byla to pouze Crystal. "Při troše štěstí narazíte na nově zvoleného Raikageho. Volby by se měli udit v nejbližší době, ale nevím o tom žádné bližší informace." Těžko se jedná s celou vesnici, když není nikdo na samotném vrcholku pyramidy, která určovala závažnost postavení, a každá její složka byla vzájemně s jinými neoddělitelně spjata. Pokud dojde k narušení tohoto systému v jednom bodě, odrazí se to v bodech ostatních. "Nemůžu Vám nic jiného říci, kromě poděkování a popřání šťastné cesty." Problémy Konohagakure no sato jsem Crystal nechtěl dále zatěžovat. Přeci jen měla pravdu, na začátku Naší konverzace, když řekla, že její povinnosti vůči vesnicím jsou všude stejné. To s čím by jsme potřebovali pomoci my, mohli potřebovat i jiné vesnice, a možná měli i závažnější problémy.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 05, 2014 9:06 pm

Postavila jsem se, urovnala si kabátek a nasadila si svou čepici na hlavu a urovnala i vlasy. Mlčky jsem kývla hlavou a přešla ke dveřím.
"Kdyby Assasin čirou náhodou zemřel, nebránila bych se nabídce postu Hokageho." usmála jsem se ale přesto byl můj tón v hlase vážný. Pak jsem vyšla z kanceláře a namířila si to do nemocnice za tím nešťastníkem

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tetsuya Mon Jul 07, 2014 1:02 pm


V kancelárii hokageho zavládlo po odchode Crystal až prekvapivo hrobové ticho.
Kde tu sa ozvalo nejaké to zasvišťanie papiera, prípadne ťukanie perom do stola, ale tým to haslo. Dokonca aj priestory vo zvyšnej časti budovy sa zdali byť vyprázdnené, skoro ako keby sa schyľovalo k čomusi, čo malo ostať len medzi týmito štyrmi stenami. Táto domnienka nemala ďaleko od pravdy. Niboru no Kentaro si z pochopiteľných dôvodov zjavne potrpel na diskrétnosť. Celá tá vec so zmiznutím Assasina začínala naberať vskutku nebezpečný spád.

Z čista jasna sa strop kancelárie zvlnil. Nejeden laik by si to vysvetlil tak, že sa jeho pevné skupenstvo náhle zmenilo v kvapalné. Akási neznáma osoba vykukla nad hladinu, očakávajúc nejaký ten pozdrav. Jednalo sa o muža, ktorý ako jeden z mála svojim neobvyklým cestovaním mohol konkurovať dokonca aj samotnému Zetsuovi. Bol som to ja, Tetsu Yakintaro osobne, hoci v kruhoch "najbližších" som sa za posledné roky stal známy ako Tetsuya. Čo také som však mohol chcieť od dočasnej hlavy Konohagakure?
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 29 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru