Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 34 z 40 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 34 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 34 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 2:57 pm

Sedel som si tam keď tu prišiel nejaký chlapík, ktorý si chcel vstúpiť dnu. Nestihol spraviť ani jeden krok v pred a okamžite som ho zatiahol za tričko a potiahol ho von na chodbu. Vedel som, že bude nahnevaný ale nechcel som ho tam pustiť. Zabuchol som za ním dvere a postavil som sa pred ne. Hneď som sa uklonil a prehovoril som ku Kisukemu. "Prepáčte mi za moje spôsoby ale nemôžem vás tam pusiť. Bol som odtiaľ aj ja vyhostený, takže prosím o trpezlivosť." Prehovoril som k nemu a dúfal som, že to pochopí, inak som bol ochotný za to aj bojovať aj keď som bol genin. To, čo sa tam dialo proste nemal vidieť každý a ja som to pochopil.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 3:16 pm

Zaregistrovala jsem před kanceláří další chakru. Mé vnímání bylo nejasné, jelikož jsem svou pozornost plně věnovala Amekage a jejímu drakovi a tak jsem si návštěvníka všimla až ve chvíli, kdy už takřka sahal na kliku. Naštěstí se k němu brzy přiblížila druhá chakra a já vydechla úlevou.
"Promiňte, jen někomu připomenu slušné vychování," otočila jsem se na Hanu a rázným krokem přešla ke dveřím.
Zůstávala jsem klidná. Možnost, že by vešel dovnitř se mi nelíbila, ale měla jsem spíše strach z možných následků než abych se na něj rozzlobila za neslušnost. Bohužel ho tomu měl někdo naučit dřív. 
Starého psa novým kouskům nenaučím, že?
"Kisuke-san," zarazila jsem se.
Byl tu po velmi krátké době. To jen nasvědčovalo mé předchozí domněnce. Povzdechla jsem a pokusila jsem se o úsměv. Ovládaná předchozími minutami jsem do něj omylem zapletla dostatek smutku, ale přesto jsem se jako vždy snažila být příjemnou společnicí.
"Pokud hledáte Kentara-sama, obávám se, že tu není," pokusila jsem se odhadnout jeho přání. "Ale pokud si vystačíte se mnou, ráda vám budu k dispozici, ale až za několik minut. Prosím, omluvte mého studenta za zdržení, kdybyste vešel dovnitř, mohlo by nám to způsobit problémy. Také jste chtěl své doby mluvit se zástupcem Hokageho sám, neberte tu možnost ostatním."
To sice nebyla určitá pravda, ale nemohla jsem být důvěřivá vůči všem. Obzvláště ne vůči těm, kteří možná pracovali pro toho, kdo mě teprve před pár dny využil. Dokonce i když jsem mu to už odpustila, přece jen jsem díky němu mohla zůstat na tomto místě. Otočila jsem se ke Kenovi.
"Arigatō gozaimasu, Ken-kun," usmála jsem se na něj. "Zachoval jsi se velmi prozíravě."
Chtěla jsem se již vrátit do kanceláře, ale musela jsem ještě počkat na Kisukeho odpověď.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jul 19, 2014 5:16 pm

Zastavil mě ? To bylo první na co jsem pomyslel. Než jsem však stačil něco udělat, otevřely se dveře a z nich vyšla ta půvabná společnice Kentara. "Ah, velice se omlouvám. Určitě řešíte důležitou a hlavně jak vidím i smutnou záležitost. Ale, hlavu vzhúru, krásným slečnám smutek nesluší." Slušně jsem se uklonil. "Nenecte se tedy dál vyrušovat, počkám" Nasadil jsem svůj šarm a hodnou tvář, tvář kterou naposledy viděla Lucy. Jen s tím rozdílem že v mém tónu a výrazu tváře chyběla láska.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 5:29 pm

Spokojeně jsem přikývla.
"Děkuji, jste velmi milý," dodala jsem. "Alespoň tu nebudete čekat sám. A mohlo by to být i příjemné, koneckonců jste s Kenem ze stejného klanu."
Dodala jsem šibalské mrknutí, ale smutné oči mi nezářily. Doufala jsem, že se oba zabaví. Kisukeho příchod mi tím přišel skutečně vhod. Kdyby chtěl, mohl by Kena i něco naučit, já koneckonců byla sensei pouze dočasně a jako každý Uchiha určitě má zájem na budoucnosti klanu, která se vždy Geninů silně dotýká. Bývají ve věku, kdy si vybírají cestu, po kterou půjdou celý život. Žádat jsem o to ale Kisukeho nemínila. Pokud bude chtít, najde si příležitost sám a možná ještě dřív, než dokončíme záležitost s Amekage. Věnovala jsem oběma pro tu chvíli poslední úsměv a zmizela jsem za dveřmi kanceláře.

"Ještě jednou se omlouvám," pronesla jsem směrem k Haně. "Můžeme pokračovat."
Byla jsem si jistá, že pro to máme velmi dobré podmínky. Koneckonců nám dveře hlídají dva schopní Uchihové.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 6:53 pm

Popravde som ani nevedel, že to bol tiež Uchiha. Kisuke Uchiha v mojích ušiach som to meno už počul ale popravde nie v dobrom. Ja som ho neodsudzoval, keďže som ho nepoznal ale vedel som, že silný bude. Zrazu vyzeral akosi milo. Normálne by som povedal, že sa pretvaroval ale to som nahlas hovoriť nechcel. Ja som mal na tvári taký kladný výraz ale neusmieval som sa. "Teší ma, ja som Ken Uchiha." Predstavil som sa mu napokon a uklonil som sa jemne pred ním, predsa len bol starší a určite bol aj väčšia hodnosť. Dúfal som, že to nieje taký Uchiha, ako každý iný. Namyslený, nepriateľský idiot, čo si o sebe myslel veľa. Hej bol som hrdý na svoj klan na to, že k nemu patrím ale nemusel sa tak zrovna každý správať. Viac som ale neprehovoril, lebo som bol zvedavý na jeho reakciu, po tom, ako som ho zastavil. Bolo to drzé ale nutné.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jul 19, 2014 7:38 pm

Podíval jsem se na Kena a sundal si kápi. Byla na něj taková... no řekl bych až moc milá takže bylo vvysoce pravděpodobné že meli nějaký vztah, kamarádi nebo sensei a žák to bylo jedno ale věděl jsem že jestli ano nemůžu být nějak hrubý, když jsem se k ní chtěl dostat blíže. "Ahoj" Řekl jsem s úsměvem. Ten byl ale trošičku přikrášlený faleší. Byl jsem dobrý v tom co dělám a to znamenalo že, nikdo kdo mě nezná příliš osobně nebo neumí číst myšlenky, nepozná zda je úsměv pravý nebo ne. "Těší mě že poznávám dalšího Uchihu." Teď jsem mluvil pravdu. Když jsem chtěl sjednotit klan musel jsem znát každého a jeho názor. "Ehm, a děkuji že si mě zastavil. Ta slečna vypadala rozrušeně" Mile a opet falešně jsem se usmál.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 19, 2014 7:58 pm

Nechala som Yaeko, nech si vyrieši tie veci, nepáčilo sa mi veľmi, že ten chlapček za dverami načúval. Nie že by som to ja  v mladosti nerobila, ale...Teraz to fakt nebolo vhodné. Nerada by som, aby sa čokoľvek, čo odzneje v tejto miestnosti, v nej aj zostalo.
Zaregistrovala som aj to, že za dverami je onen Uchiha, keď Yaeko vyslovila jeho meno a ironicky sa uškrnula. Videla som ho myslím že raz, pri tej bitke pred Konohou. Divila som sa, že je len tak milý, vedela som veľmi dobre o tom, že výška jeho ega sa sa rovná výške Everestu, a nebola by som to ja, keby som si nevšimla ten...Flirtovací tón. Neriešila som to.
Keď sa Yaeko vrátila, opäť som sa uškrnula. Tentoraz pobavene. Predpokladám, že o nápadníkov nemáte núdzu. Kto by povedal, že sa k vám priplazí i Uchiha, ale myslím, že u tohto to nie je nič nové. No, to je trochu odveci, takže k téme...Odkašľala som si a na tvári sa mi usadil opäť neutrálny, nič nevyjadrujúci výraz. Nejaký čas ešte v Konohe ostať môžem, navyše si potrebujem vyšetriť tie popáleniny, dosť ma štípu. Ukázala som na niekoľko menších popálenín, nebolo to našťastie nič strašné, ale napriek tomu ma strašne štípali, neznášala som to. Nechcem tu teda veľmi zdržiavať, hovoriť vám o tom, že ma máte zavolať sem, hneď ako budem môcť Hokageho zastihnúť, nemusím že? Venovala som jej jeden milý úsmev. Robíte si svoju prácu dobre, len tak ďalej...Tak teda dovidenia. Hneď na to som sa otočila a zamierila k dverám, pričom Fírnen kývol hlavou na jej žiadosť a opäť s pomocou vetra zdvihol do vzduchu Sasukeho telo. Otvorila som dvere a vyšla na chodbu. Fírnen, choď napred, prosím. Požiadala som malého draka, ktorý len letmo kývol hlavou a s telom Sasukeho kamsi zamieril. Zabuchla som za sebou dvere a prižmúrila oči na Kisukeho. Úsmev falošný ako sľuby politikov, nič nové. Vedela som výborne čítať v ľuďoch a vzhľadom k tomu, že i ja sama som sa často pretvarovala, vedela som to u druhých prekuknúť. Mladý majú prednosť, že? Štuchla som do Kena, aby súhlasne prikývol, samozrejme som ten výrok skomolila, ale koho to trápi, jemne som ho postrčila do kancelárie, a Kisukemu venovala falošne milý úsmev, presne taký, aký mal on a prebodávala ho provokatívnym pohľadom, je pravda, že by som nemala srať Uchihov, ale ani oni by nemali srať mňa. Prajem pekný zvyšok dňa. Zakončila som to jednoducho a odkráčala preč.(presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 8:26 pm

Zvonivě jsem se rozesmála.
"Možná," pokrčila jsem rameny.
Nechtěla jsem toto téma příliš rozebírat. Říkali o mě, že jsem krásná, to ano, ale já měla zájem pouze o jednoho muže. Občas mívám příliš vysoké nároky, zdá se.
"Doufám, že vás budu moct zavolat brzy a příliš vás nezdržím od vašich povinností na dlouho," dodala jsem. "Pokud byste už musela odejít, dejte mi prosím vědět."
Chystala se odejít a já chápala, že ji nemohu nutit, aby sdělovala podrobnosti mě osobně. Chtěla jsem se ale zajít do nemocnice podívat na zraněné. Přerušila mé myšlenky pochvalou, což mě neskutečně těšilo.
"Za vše vám děkuji," rozloučila jsem se s ní.
A ta věta znamenala více než poděkování za chválu.
"Nashledanou."
Sledovala jsem ji odcházet. Sasukeho tělo ale můj pohled upoutalo víc. Byla to nutná oběť války nebo plýtvání životy? Čekala jsem až vejde Ken, abych mu vysvětlila podstatu našeho dalšího tréninku.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 8:32 pm

Vypočul som si všetko čo mi hovoril Kisuke. Zdal sa byť milí ale reči o ňom boli naozaj úplne iné. Ako keby bol iný človek. No v tom prišla tá slečna, ktorá o ňom povedala, že ten jeho úsmev je falošný. Div, som sa nezačal smiať, keďže ho takto prekukla. Neriešil som to a vošiel som do kancelárie, lebo ma do nej šťuchla, takže som nenamietal. Zatvoril som za sebou a oprel sa o dvere. "Ehm ... bude na mňa našťvaný." Nevinne som sa usmial na svoju senseii.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 8:38 pm

Zavrtěla jsem hlavou.
"Doufejme, že ne, zachoval jsi se správně."
Otevřela jsem zápisník a pustila jsem se do zápisu o návštěvě Amekage-sama.
"Co všechno jsi slyšel?" přešla jsem přitom k tématu jeho poslouchání za dveřmi.
Ten malý prohřešek lehce smazal svým duchapřítomným chováním při příchodu Kisukeho, ale trochu jsem ho za to pokárat musela.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 8:44 pm

Aj som čakal, že na túto tému príjde. Predsa len som to urobiť nemohol a aj by mi to možno prešlo, ak by senseiika nebola senzibilom. "Nó zistil som, že to je Amegake. Sasuke Sarutobi zomrel a jeho posledné prianie môže počuť len samotný Hokage-sama. Potom som počul ešte o stave ostatných a to je asi všetko. Mohla ste mi povedať, že ste senzibilka inak by som si to nedovolil." Možno to bola slabá výmluva ale ja som tu takto vždy počúval za dverami, keď sa niečo riešilo a bol som vyhodený. Nebolo to prvý krát, preto som dúfal, že mi to prejde aj teraz. Hokage sama nebol senzibil, takže si ma zvyčajne nevšimol. No nikdy som nič neprezradil nikomu ale nechal som si to pre seba.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 8:53 pm

Sledovala jsem ho chvíli s kamenným výrazem, než jsem se rozesmála. To byla pěkná výmluva. Kdyby věděl, že na to přijdu, určitě by to neudělal.
"Nebudu ti to vyčítat," odhnula jsem si z čela pramen vlasů a zaklapla jsem sešit s dopsaným zápisem. "Ale až to budeš dělat příště, pamatuj si, že bys mohl slyšet i něco, co slyšet nechceš."
Nikdo si to neuvědomoval. Byla bych ráda, kdybych se vyhnula poslouchání mnoha slov. Ačkoli to nebylo možné, ušetřila bych si tím spoustu nepříjemností. A některým možnost "neposlouchat" zachránila život.
"Doufám, že se na tebe mohu spolehnout, že se o tom nikdo nedozví..." propálila jsem ho vážným pohledem.
Přesto jsem zněla klidně. Svým způsobem jsem se rozhodla, že mu budu důvěřovat, i když u jeho jména teď bylo připsáno i to, že se dozvěděl, co neměl. Kvůli osobní důvěře jsem nemohla zanedbat pravidla a povinnost.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 9:01 pm

Bol som rád, že sa začala smiať, predsa len tým pekne odľahčila situáciu. "Ono ide o to, že geninom nikdy nikto nič nepovie a som hold príliš zvedavý." Priznal som sa ale o tom, že som toho čul viac som už hovoriť nechcel, keďže ona to napísala do toho svojho zošitu a už by som bol nahratý ešte viac, už teraz som si bol istý, že mi dá Hokage poriadne zabrať. Potom sa opýtala, že či mi môže dôverovať, ten jej pohľad bol teraz naozaj niečo. Aká zmena.... "Sľubujem." Dal som jej svoje slovo. Nevedel som, či jej to bude stačiť, keďže to bolo slovo bezcenného genina ale ja som svoje sľuby plnil. Ak by som ich neplnil klamal by som nielen sebe ale už by mi asi nikdo nikdy neuveril dokonca ani ja sám sebe.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 9:13 pm

Zamyslela jsem se.
"To chápu tak, že bys rád i jako Genin byl užitečný ve válce, hm?"
Každý by byl rád zapojený do dění a uznávaný. Válka nebyla nejlepší prostředek, jak toho dosáhnout, ale určitě by to mohlo zasáhnout do možnosti jeho povýšení. A ve spisu misí je možností pro zlepšení naší situace dostatek i nižších ranků, tedy přístupných pro něj. Dokonce jsem zauvažovala nad tím, že s dostatečně silným Jouninem bych ho poslala i na B-rankovou misi. Ale to už bych musela projednat s daným člověkem.
"Mohla bych tě s někým poslat na válečnou misi..." pronesla jsem konečně svůj nápad nahlas. "A nebo, jak jsme byli domluvení původně, na cvičiště."
Bylo to pouze na něm. A možná i na Kisukem, když se mi tak hezky připletl do cesty. A já měla plán.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 9:22 pm

S tým jej názorom som úplne súhlasil, predsa len som možno tak mohol aj pomôcť aj keď sa ta ešte nestalo. "Ja budem rád za akúkoľvek príležitosť, pri ktorej sa budem môcť dostať na vyššiu úroveň. Aspoň by ste ma potom brali vážnejšie, ak by som bol chuuninom. Takže toto teraz nechám na vás, ak vám to nebude vadiť. Rád pôjdem na misiu alebo aj na to cvičisko." Nebolo to tým, žeby som bol nerozhodný ale chcel som nechať na nej, keďže vedela lepšie uvážiť, čo bude pre mňa lepšie. Ak ju náhodou niečo napadlo, určite by som to bral. Už dlho som bol mimo diania a preto som sa chcel stať užitočným pre svoju dedinu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 9:35 pm

Přikývla jsem.
"Dobrá tedy. Pošlu tě cvičit a pokud se objeví vhodný partner na vaši misi, pošlu ho tam za tebou."
Vhodný partner už tu možná byl, ale sháněl Kentara-sama, takže jsem mu tak jako tak musela dát čas vyřešit si jeho věci. Dokonce i když možná nebyly něčím, co bych v zájmu své povinnosti zastupovat Hokageho schvalovala.
"Všechno ohledně techniky jsem ti řekla a zbytek sis přečetl. Zbývá ti praktické cvičení, které nemůžeš dělat tady," vrátila jsem se k původnímu tématu. "A proto s tebou pošlu na cvičiště Yunu. Bude mýma druhýma očima."
Postavila jsem se a pustila jsem se do pečetí. Pak jsem beze slov položila dlaň na stůl. V obláčku kouře poskakovala drobná vrána.
"Yuno, tohle je Ken Uchiha," pousmála jsem se na ni, zatímco mi vylétla na rameno.
Moudrý pohled obrátila jeho směrem.
"Chtěla bych tě požádat, abys při jeho tréninku Sanzengarasu no Jutsu byla jeho učitelkou a mýma očima."
Spokojeně jsem se obrátila na Kena.
"Ken-kun, toto je Yuna. Věřím, že si budete rozumět."
Druhá věta byla drobný dvojsmysl. Yuna totiž jen o chvíli později slétla zpět na stůl, přihopkala blíž k němu a otevřela zobáček.
"Konichiwa," vyšel z něj místo zakrákorání obyčejný pozdrav.
Skoro se zdálo, jako kdyby se na něj i usmála.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 9:49 pm

"Dobre, dovtedy sa určite niečo naučím." Moje sebavedomie mi ani nedovolilo povedať, žeby som sa naučil málo. Proste som si veril a to mi veľa krát aj pomohlo.
Dobre, ešte že už žiadne čítanie. Praktickú časť dám ľavou zadnou. Pomyslel som si pri tom, keď som ju počúval. Ako ale povedala, že ma bude sledovať druhými očami spozornel som o to viac. V tom sa tam objavila vrana. Musel som uznať, že toto stvorenie vyzerá naozaj pekne. Možno to bolo tým, že som mal rád čiernu? No kto vie. Naklonil som sa k nej, aby som si ju lepšie prezrel. Prekvapene som na ňu pozrel v moment, keď na mňa prehovorila ona.  "A-Ahoj."  Mal som chuť si do nej aj šťuchunúť, aby som zistil, či sa mi to vlastne nezdá ale to by mi asi vyškriabala oči. "Teší ma ... Yuna-san?" V takýchto situáciách som nevedel, ako vlastne sa správať k takýmto zvieratám alebo, ako ich presne oslovovať. Ja som ale potom vstal zo stoličky, keďže bol asi časť už ísť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Jul 19, 2014 9:58 pm

Konečně se mi od konce návštěvy Amekage rozzářily oči. Svět šel dál a sledovat ty dva bylo opravdu milé. 
Rozto-milé?
Yuna se spokojeně načepýřila, když ji tak uctivě oslovil a přelétla na jeho rameno. Možná si zamiluje vrány natolik, že si je nakonec zvolí jako Kuchiyose. V opačném případě alespoň získá cennou a zajímavou zkušenost.
"Užijte si trénink," popřála jsem jim. "Příjemnou zábavu!"
Pak mi jistě přijdou říct, jak se jim dařilo. Yuna jen inteligentně přikývla a začala si pročesávat peří. 
"Och, a zavolejte dovnitř Kisukeho-san, až půjdete," dodala jsem, než mi stihli utéct.
Má nálada se díky nim obrátila o třistašedesát stupňů a na druhého Uchihu jsem tak čekala s úsměvem, který téměř hmatatelně kontrastoval s tím jeho. Můj byl totiž zcela bezelstný a upřímný.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jul 19, 2014 10:07 pm

Popravde už teraz má táto vrana, ktorú som mal teraz na ramene pomerne očarila. Lepšie som to vyjadriť ani nevedel. Hrdo som sa vystrel, keďže som ju mal na ramene. "Určite si ho užijeme, ďakujem a dovidenia." Rozlúčil som sa s úsmevom a pobral som sa pomaly k dverám. Ja som svoj úsmev nikdy nehral, vždy bol ozajstný len niekedy bol veselší a o trochu iný podľa situácie. Predsa len aj keď bol život niekedy ťažký s úsmevom na tvári sa zdá byť krajší. Preto bolo dobré sa usmievať a vďaka Yaeko som aj mal prečo. Hneď ako som vyšiel zo dverí pozrel som smerom na Kisukeho. Usmieval som sa naňho ako slniečko na hnoji lebo som mal dobrú náladu z vnútra. "Môžete ísť dnu." Povedal som mu a ja som sa radšej pobral rýchlo preč odtiaľto, smerom na cvičisko.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jul 20, 2014 8:54 am

Nijak jsem na tu dámu nereagoval, zrádkyně. Musela být dobrá aby to poznala, a takhlle prozradit někoho bylo dost podlé. Když vyšel Ken tak jsem mu jen mavl na pozdrav a vešel. Prohlédl jsem si místnost a opravdu zde Kentaro nebyl. "Nechci vás moc zdržovat, určitě máte za sebou perný den. Takže, slečno, nevíte kde bych mohl Kentara najít ?" opět mile a falešně zdobil mou tvář úsměv.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 20, 2014 10:42 am

Když vešel, už jsem měla na stole rozložený jeho spis.
"Pokud ho nenajdete v místnostech rady, zkuste nové sídlo Sabisu," prohodila jsem.
Nebylo pochyb, že o tom už věděl. A navíc pokud skutečně bude vědět, o čem mluvím, potvrdí se mi, že o tom s Kentarem mluvil již minule, protože Sabisu byla odtajněna až při návratu Nanadaime Hokageho a i tak o ní rozhodně nebyla informovaná široká veřejnost.
"Nachází se pod budovou rady."
Už jsem si stihla pročíst všechny přístupné dokumenty a byla jsem překvapená jeho údajnou velikostí a i tak nejspíš bude ještě větší. Nelíbilo se mi to, ale zachovávala jsem klid. Pokud to dělají pro dobro Konohagakure no Sato, nemůže se nic špatného stát.
"Nezdržujete mě, naopak bych vás o chvíli času ráda okradla já," pousmála jsem se, když jsem odpověděla na jeho otázku. "Viděl jste mého žáka. Je sice Genin, ale už tak se u něj projevují Uchihovské geny. Je velmi talentovaný. Bohužel jsem jeho učitelkou pouze dočasně, v Hokageho přítomnosti ho nemohu přidělit do žádného týmu natrvalo."
Opřela jsem se lokty o stůl a uvažovala, jak nejlépe osvětlit problém.
"Ráda bych ho poslala na válečnou misi, která by mu mohla dopomoci k vyšší hodnosti. Ve válce jsou bohužel Chuuninské zkoušky v nedohlednu," povzdechla jsem. "Jako k Uchihovi bych k němu na takovou misi musela přiřadit někoho, kdo dobře pochopí jeho schopnosti a bude schopen zaručit úspěšnost. To se ale rovná dalšímu Uchihovi, kterých bohužel na této hodnosti není dostatek."
A tak jsem se dostala k jádru problému.
"Nemohu vám nařídit, abyste se ho na tu misi ujal," dodala jsem rychle. "Ale mohu vás i v zájmu budoucnosti vašeho klanu požádat, abyste si to rozmyslel. Ken má potenciál, mohl by být jednou silným shinobi, ale to by nesměla brzdit hodnost. Podle spisu už jste na misi dlouho nebyl a i když chápu, že muž s vaší hodností už si může vybírat, tahle by vám nezabrala příliš času."
Zvedla jsem k němu pronikavý pohled prakticky bílých očí v očekávání odpovědi. Ve válce to měli Geninové těžké. Často umírali. Pokud by postoupil Ken o hodnost výš, plnil by sice již těžší úkoly, ale zároveň by dostal těžší techniky, což jsem považovala za vcelku slušné zvýšení šancí na přežití.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jul 20, 2014 11:32 am

Sledoval jsem ji a poslouhal každičké její slovo. "Takže budova rady říkáte ? Zkusim to tedy tam" Vyslechl jsem si i její návrh že bych se na jednu misi ujal toho mladého Uchihy co byl přede dveřmi. Zajímavé, dávalo mi to možnost navnadit ho, ukázat mu sílu které nedosáhne, ne pod vedením Assasina. "Chápu..." Řekl jsem když domluvila. "Potřebuji jen chvíli času abych vyřešil tu nepříjemnost s Kentarem" Mohla si pod pojmem nepříjemnost představit mnohé a většina by ukazovala na to že proti němu něco mám nebo tak. Já však myslel to, že jsem nesplnil úkol o který mě žádal. "Mám však ještě jeden problém... teda ne tak docela problém, jde o to že mám dvě děti, jejich matka před nedávnem zemřela a já nevím zda bych sehnal vhodné hlídání. Chůva, kterou jsme najali, už toho za ten měsíc musí mit dost a já bych jí nerad nějak odradil. Přece jen není jejich matka." Udělal jsem takové ty psí oči. Zdálo se že se ta mise stává čím dál tím výhodnější.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 20, 2014 11:50 am

Zarazila jsem se. Podivně se mi rozzářily oči. Jeho pohled i slova zněly skoro jako nabídka. A já milovala děti. Na druhou stranu jsem si je nemohla vzít sem.
"Dobře," přikývla jsem. "Až vyřešíte vaše záležitosti, zajděte prosím na cvičiště. Ken-kun by měl být někde tam, trénuje novou techniku. Pak vás budu očekávat zde se zadáním mise."
Ještě jednou jsem se zamyslela nad hlídáním.
"A mezitím vám seženu hlídání. Pokud se do té doby vrátí Hokage-sama, postarám se o vaše děti sama. Sice s tím nemám zkušenosti, ale udělala bych vše, co by bylo v mých silách," v mém tónu bylo znát, že děti zbožňuji.
Koneckonců právě ony znamenají budoucnost.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jul 20, 2014 12:12 pm

Konečně se mi na tváři objevil upřímný úsměv. Takže děti na slečnu zabírají ? Super. "Byl bych vděčný za vaší pomoc." Doufal jsem že je bude hlidat ona, dostal bych se s ní totiž do osobnějšího kontaktu, než kdybych ji pozval na večeri, a taky by to bylo levnější. / xD/ Otočil jsem se že odejdu ale u dveří jsem se zastavil. "Mimochodem, ještě neznám vaše jméno." Pootočil jsem hlavu k ní a počkal na odpověď
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 20, 2014 12:17 pm

Zarazila jsem se. Zcela jsem zapomněla na svůj zvyk hrát kulisu kanceláře a při práci se nepředstavovat, když zde byl i někdo jiný. Jelikož jsem znala jeho jméno, prakticky jsem předpokládala, že zná i on moje. Nepříjemná chyba. Jemně mi zčervenaly tváře studem.
"Omlouvám se," dodala jsem rychle. "Watashi no namae wa Yaeko Uzumaki."
Představila jsem se a kývla na znamení rozloučení. Teď mě čekal zápis do mého poznámkového sešitu o Kisukeho návštěvě a výběr vhodné válečné mise pro dva Uchihy.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 34 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 34 z 40 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru