Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 7 z 30 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 7 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 3:38 pm

Kývl jsem a poděkoval: "Arigatou." a rozeběhl se zpátky k tomu klukovi. "Už můžem jít." řekl jsem a začali se mi sbíhat sliny.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 20, 2013 4:28 pm

"Dobre tak poďme." Povedal som smerom k nemu a zamieril som odtiaľto preč.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 4:30 pm

Kývl jsem a pomalu jsem se vydal za ním. To jsem teda zvědavej, kde ten ramen najdem. Když jsem ho hledal já, nikde jsem ho nenašel.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 20, 2013 6:33 pm

Když už se zdálo, že se mi může Hokage věnovat, zvedla jsem se a otočila jsem se k němu.
"Hokage-san, u vás v kanceláři někdo je, nebo si ty papíry mám ukrást?" Trochu jsem provokovala. Zlodějství jsem rozhodně neprovozovala, zároveň jsem však toužila po informacích. Chtěla jsem vědět, zda mě tu ještě vedou, nebo zda jsem u nich mrtvá. Také si mohl všimnout méně formálního oslovení, nikdy jsem na to nedbala. Ať už by se jednalo o osobu nejvyššího postavení, má formalita zůstává v mezích. Killuni a další čtyři draci, ti pro mne znamenali něco, co bych mohla oslovit -sama.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 20, 2013 6:41 pm

Je načase odejít.Všichni tvrdě trénují a já už tady zbytečně ztrácel čas. Sám se nikam nedostanu. Potřebuju Myoboku-zan. Na Ryuchidou jsem si netroufal, hadi jsou nepřátelští a jak mě uvidí Mabui bez sharinganu, tak mě asi zabije. Navíc mi za 7 dní bude 33. Už jsem starý. podíval jsem se na svůj obličej v odrazu jezera. Viděl jsem se nějak takhle.
Cvičiště 3 - Stránka 7 04b81836
Cvičiště 3 - Stránka 7 Naruto_Sakura_funny
Zlekl jsem se. Málem jsem do toho jezera sám spadl.
"Budu ve své kanceláři, přijď tam za mnou" odpověděl jsem Killunii sklopil jsem hlavu a pomalu šel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 20, 2013 8:28 pm

Jelikož jsem tu už neměla co pohledávat, nechala jsem Makiho, ať si tu hledá nové kamarády, a sama jsem zamířila pomalu k budově Hokageho. Domluvili jsme se, že se za hodinu sejdeme u brány do vesnice. Já mám tedy hodinu na sběr informací, on má hodinu na získání přátel. Takže toho oba musíme dobře využít.


(přesun)


Maki jen tak seděl a koukal kolem sebe. Trošku nevěděl, co má dělat. Má dál rušit ninji z tréninku? Nebo je má nechat být? Sám totiž nemá rád, když jej někdo ruší z práce.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 9:09 pm

Přišel jsem na cvičiště a uviděl jsem nějaké zvláštní stvoření podobné drakovi. Přišel jsem k němu blíž, sklonil se k tomu a chvíli si to prohlížel. "Co to je za obludu?" zeptal jsem se nahlas sám sebe.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 20, 2013 9:14 pm

Maki
Cvičiště 3 - Stránka 7 6266f808f1_84267533_o2
Trošku zmateně jsem popobíhal. V hlavě se mi ozývala jediná otázka: Co mám dělat? Mám je rušit z tréninku, nebo to mám nechat být? Zastavil jsem se a chvilku jsem se na ně díval. Vtom přišel nějaký blonďatý kluk, jehož jsem zřejmě zaujal. Na jeho otázku, kterou nejspíš nechtěl vyslovit nahlas, jsem nakrčil nos a zamračil jsem se.
"Já ti dám obludu!" zakřičel jsem na něj podrážděně. "Já jsem drak, abys věděl! A draci nejsou obludy! Tedy aspoň my ne... Třeba takový černý drak už dost obludný je... No ale já obluda nejsem!"
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 9:25 pm

Trochu jsem se lekl jak na mě vystartoval. Spíše mě vyděsilo to, že umí mluvit. "Ty jsi drak jo? To ti tak budu věřit. Vždyť si hrozně malej, nemáš křídla a jsi chlupatej! Takový draci nejsou. Ty jsi leda nějaký obludný mimino, co se chce zviditelnit tím že se vydává za draka!" začal jsem se s ním hádat. Přece tahle příšera nemůže být velký silný drak.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 20, 2013 9:37 pm

Maki
Cvičiště 3 - Stránka 7 6266f808f1_84267533_o2
Přišel skoro facepalm, kdybych to dokázal.
"Víš o tom, že draci neumí a nemůžou lhát? To znamená, že ti říkám pravdu." Snažil jsem se mu to nějak rozumně podat. To, že mi nevěřil, bylo samozřejmé. Nevypadám jako ti z legend. "Víš, draci jsou různí. Někteří nemají křídla, třeba my srstnatí, zemští a východní. To, že jsem malý, je způsobeno tím, že jsem mládě. Navíc, ani mí rodiče nepatří mezi velikány. Je to jako s lidmi, někteří jsou malí, jiní velcí. Ty jsi blonďák, Fuu je tmavovláska. Slyšel jsem i o lidech s tmavou pletí a podobně. Nemysli si, že všichni draci vypadají stejně..." Sice mi bylo jen 47 let, něco málo jsem od rodičů ale věděl. A také jsem něco zaslechl od jiných draků, kteří se občas potulovali kolem našeho hnízda. Chvíli jsem se na něj díval, pak jsem pohlédl na sebe. Škoda, že měřím na výšku jen metr, takhle jsem k němu vzhlížel. "Jestli chceš, otevřu ti portál do světa draků a ukážu ti, že ti nelžu."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Aug 21, 2013 6:47 am

To co říkal o rozlišnostech byla pravda. Lidé se taky od sebe liší. Přemýšlel jsem jestli mám přijmout tu nabídku a kouknout se tam, ale zase se měl trochu strach, aby mě tam něco nesežralo. "Dobrá, věřím ti." řekl jsem a pak chvíli mlčel. "A omlouvám se za ty nadávky." omluvil jsem se trochu nevrle a ještě se ho na něco zeptal: "A kde ses tady vůbec vzal? Tady snad draci nežijí." Pravda je, že jsem ještě žádného neviděl a bylo mi divné že ho vidím zrovna na cvičišti mezi lidmi. Navíc jak říkal, existuje nějaký svět draků a tam by měli asi správně být.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 8:37 am

Maki
Cvičiště 3 - Stránka 7 6266f808f1_84267533_o2
Trošku jsem se usmál. Vypadalo to, že mé vysvětlení přijal.
"Tak zaprvé, draci se sem můžou dostat pomocí teleportu sami. Nebo, pokud chtějí, sepíšou smlouvu s člověkem a tím pádem se stanou jeho zvířetem na přivolání." Pak jsem se zazubil. "Killu-chan už odešla vyřídit pár věcí, takže tu není, ale s ní mám smlouvu. Umí mě přivolat, aniž by ji to zabilo." Trošku jsem možná plácal, ale chtěl jsem mluvit, tak jsem to dělal. "Víš, velcí draci jsou hodně těžcí na přivolání, protože jsou... velcí..." Pak jsem se na něj podíval. "Ty umíš taky něco přivolávat?" zeptal jsem se zvědavě.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Aug 21, 2013 9:06 am

Přivolávání draků může zabíjet? Ty bych nechtěl přivolávat. "No uhm..." řekl jsem a podrbal se s úsměvem za hlavou. "Mám podepsanou smlouvu se psema, ale zatím se mi nepovedlo je přivolat." Uvědomil jsem si že si tu povídám s malým drakem. Měl jsem chuť odejít, ale třeba by mi ta jeho Killu-chan mohla pomoc s Kuchiyose no Jutsu.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 9:46 am

Maki
Cvičiště 3 - Stránka 7 6266f808f1_84267533_o2
Nejdřív vypadal trošku vystrašeně. Zřejmě jej zaskočilo, že jsem se zmínil a usmrcení při přivolání draka.
"Neboj, to jenom v případě, když se genin pokusí přivolat velkého draka. Víš, čím větší stvoření chceš přivolat, tím více chakry spotřebuješ... no a na přivolání velkého draka potřebuješ moc charky, tolik, co genin mít nikdy jako genin nebude...." Takž psy? To je zajímavé. "Psi v našem světě nežijí, ale rodiče mi o nich už něco říkali, když se potulovali tady. Prý jsou moc věrní a poslouchají většinou na slovo. A neboj se, přivolat se je naučíš... ani Killu-chan to netrvalo zas až tak dlouho a už jsem se octnul tady... teda v její vesnici..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Aug 21, 2013 9:59 am

"Já se žádných draků nebojim!" bránil jsem se. Pravda, trochu jsem se bál, ale nechtěl jsem to dát najevo. "Teď když mě omluvíš, půjdu trénovat. Nechápu proč se vybavuju s nějakým malým drakem." řekl jsem a kousl se do prstu. Nikam daleko se mi chodit nechtělo, tak jsem se rozhodl zůstat zde a taky tu trénovat. Udělal jsem potřebně pečetě a soustředil chakru. "Kuchiyose no Jutsu!" zařval jsem a dotkl se země. Zase nic. "Kso! Proč mi to pořád nejde. Dělám snad něco špatně!" začal jsem se rozčilovat.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 21, 2013 10:30 am

Maki
Cvičiště 3 - Stránka 7 6266f808f1_84267533_o2
Krapet mě naštval. Nedal jsem to nijak najevo, ale v mé mysli to bylo jasné - ten se mezi mé kamarády rozhodně nezařadí. Když jsem viděl jeho neúspěšný pokus o přivolání, nemohl jsem si odpustit drobnou poznámku.
"Musíš se snažit. Čím víc to budeš opakovat, tím větší je šance, že se to povede. Killu-chan to nejspíš zkoušela hodně... Přivolala mě ještě ten večer, co se vrátila z naší země, ale byla hrozně vyčerpaná..." Chvilku jsem jej sledoval. Pak jsem si ale uvědomil, že brzy uplyne ona hodina, takže jsem se pomalu vydal k bráně. Ještě jsem se se všemi tady rozloučil: "Tak se mějte, lidičkové z Konohy!"


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Aug 21, 2013 8:14 pm

Vyslechl jsem si jeho radu. Přemýšlel jsem jestli ho mám zase nějak odseknout, nebo jestli mu mám dát za pravdu. Raději jsem neříkal nic. Pak se ten dráček vydal k odchodu. Musím uznat že mi možná bude trochu chybět, i když se s ním znám jen chvíli. Byl to snad první tvor který byl menší než já a na kterému jsem mohl říct co jsi myslím klidně do očí. "Měj se." odsekl jsem, aby nebylo vidět že ho mám trošičku rád. Dal mi celkem užitečnou radu.
Zkusil jsem Kuchiyose znova. Kousl jsem se do prstu, udělal pečetě, soustředil chakru, zakřičel techniku a dotkl se země. Cítil jsem že už jsem spotřeboval trochu víc chakry a to bylo dobře. Bohužel se zase nic nedělo a já se rozhodl že si chvíli odpočinu.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 22, 2013 9:11 am

Ležel jsem na zemi a pozoroval oblohu. Nevěděl jsem co mám dělat. Podíval jsem se na dvě osoby co trénovali nedaleko ode mě. Jednoho jsem znal. Byl to ten kluk co jsem už dvakrát potkal a druhou dívku jsem neznal. Měl jsem dojem že ten kluk je také ze strejdova týmu, tak jsem se rozhodl se ho na něco zeptat.
Vstal jsem a přišel k němu. "Čau, ty jsi z Hokageho týmu?" zeptal jsem se ho a pozoroval co dělá.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 22, 2013 9:22 am

Učení: Karasu bunshin no Jutsu
Začínal jsem na to přicházet, ale...netušil jsem jak dál. Chiyo! Pojď sem. Houkl jsem na Chiyo, načež ona tak s patřičně otráveným výrazem udělala. Znova jsem to zkusil, jen abych zahlédl lehkou projekci, která vzdáleně připomínala lidské tělo. Chiyo to chvíli pozorovala než odpověděla. Ty se jim snažíš svoji čakru vnutit. Jsou to vrány, ne dřevo. Nelíbí se jim to a tak to odmítají. Nejsi ani zdaleka tak silný, aby jsi silou vůle přemohl vůli tuctu vran. Zkus to jinak. Podlézavě. Spoj svou čakru s jejími. Nevnucuj se. Když se jim to přestane líbit, chvíli počkej, a pak teprve pokračuj. Teď to zkus. Přikývl jsem, rychlý soubor pečetí a jde se na to. Tentokrát jsem začínal polehoučku. Kousíček po kousíčku se moje čakra stávala stejnou, jakou mají ony. Když jedna začala vypadat nespokojeně, okamžitě jsem přestal a čekal dokud se neuklidnila. Poté jsem pokračoval. Po chvíli jsem začal vidět obrys, který už mě i docela připomínal. Raději jsem nepropadal přílišné naději a pokračoval. Po pár minutách se objevila naprosto přesná projekce mého těla. Mrkli jsme na sebe. Yatta! A příště by to mělo jít ještě snáze. Vrány už jsou na moji čakru zvyklé a já na jejich. To nemluvím o Sanzengarasu, kde by to dokonce mělo jít i bez podlézání.
Sedl jsem si pod strom a rozpustil karasu bunshina a poté propustil Wakanu i s jejím hejnem. Chce to chvíli odpočinku.
Obrátil jsem se na kluka, kterého jsem zahlédl na večeři. No...ano...co potřebuješ? Usmál jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 22, 2013 9:39 am

Chvíli jsem se díval na ty vrány a pak jsem se zareagoval na jeho otázku: "No...uhm...víš chtěl jsem se tě zeptat jak často tak plníte mise. Víš, jsem ve vašem týmu nový, tak jsem se jenom chtěl zeptat jak to chodí. Jo a promiň za to jak jsem se k tobě předtím choval, měl jsem špatnou náladu."řekl jsem a taky se usmál. "Mimochodem, já jsem Raiki Senju a ty jsi..." Strejda jeho jméno říkal u večeře, ale já jsem to nějak zapomněl.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 22, 2013 9:49 am

Zvedl jsem se a oprášil si kalhoty. Poté jsem mu podal ruku k potřesení. Katashi Souta. Představil jsem se s úsměvem. No...mise plníme poměrně často. A když zrovna neplníme tak trénujeme. Nudit se asi nebudeš. A v pohodě, špatná nálada někdy potká každého. A vítej v týmu. Pousmál jsem se. Další Senju...je jich jak králíků. Ale jsou silní, tak co.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 22, 2013 10:09 am

Potřásl jsem si s ním rukou."Jo, arigato. Tak já už půjdu, abych tě nějak nerušil." řekl jsem. Viděl jsem že trénuje. Já taky nemám rád když mě někdo otravuje při tréninku.
Odešel jsem na své místečko a přemýšlel nad svým chováním. Choval jsem se výjmečně přátelsky, protože základ je první moment. Přece jenom s tim týmem budu celý svůj geninský a možná i celý shinobijský život.
Po chvíli přemýšlení jsem si zase lehl a odpočinul si.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 22, 2013 6:01 pm

Katon: Gōkakyū no Jutsu
Po chvíli odpočinku jsem si povzdechl a vytáhl druhý svitek. Technika velké ohnivé koule...existuje snad lepší jméno? Ušklíbl jsem se a začal pročítat svitek. Používá poměrně dost ručních pečetí...hmm...to nemám rád. Nakonec jsem ho rozložil na zem, abych na něj stále viděl a složil všechny ruční pečetě. V naději, že vyplivnu oheň jsem plivl. Slina dopadla těsně vedle svitku. Povzdechl jsem si. Tak takhle vypadá moje čakra? To jsem slušně žalostnej. Zkusil jsem to znova a tentokrát zkusil zaměnit pečeť tygra za pečeť hada a věnovat víc pozornosti konverzi čakry na oheň. Doplivl jsem dál a mám pocit, že ta slina možná i hořela.
Znova, konverze čakry potřebuje víc pozornosti. Tentokrát se mi podařilo to, že z mé pusy se vypustil malý plamínek, ale téměř okamžitě zhasl. To nic...alespoň nějaké zlepšení.
Teď jsem se rozhodl tu čakru v sobě chvíli "dusit" než jsem ji vypustil a to všechno najednou. Plamen už dostal konečně nějakou délku a i chvíli vydržel.
Už to skoro mám...vydrž Katashi, vydrž... Znova sled pečetí a prudké vydechnutí čakry. Vytvořila se předemnou ohnivá koule velikosti golfového míčku. Tak...ještě to "velká" a máme to. Ušklíbl jsem se. Tahle technika vyžadovala více čakry, než kterákoli z předešlých. Téměř všechnu zbývající čakru jsem dal do tohoto posledního pokusu. Výsledek? Ohnivá koule, o které se vskutku dalo říci, že je velká. Kráter v zemi mluví za vše.
S pocitem vítězství jsem si sedl pod strom a opřel se. Tak to by pro dnešek stačilo.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Aug 24, 2013 10:05 am

Po tom ako som bol doma a povedal som im že som celé dni trénoval som až takého hučáka dome nedostal. Len som si hodil sprchu a zamieril som na cvičisko kde som mal na pláne trénovať. Vytiahl som si preto zo pár shurikenou a drôty ktoré som potreboval. Mal som na pláne sa tu naučiť techniku Sōshuriken no Jutsu ktorá nevyzerala veľmi ťažko preto som hodil s tými shurinekmi a potom som potiahol drôtmi hneď na to som sa musel skrčiť lebo som sa skoro trafil! Sakra to bude potreba sharingan však takto sa zabijem ... Ako som si to pomyslel tak sa aj stalo a zapol som pre istotu aj sharingan a pokračoval som v tréningu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 10:19 am

Hiraishin no jutsu
post 2
Došel jsem na cvičiště a rozhlédl se kolem sebe. Nikoho jsem v blízkosti neviděl, takže na to budu mít aspoň klid. Zamyslel jsem se a vybavil si, co jsem zvládl už minule. Už jsem se teleportoval do kruhu, vytvořeného z mých značek a pak jsem zvládl už i teleportaci k objektu, ale jen na malou vzdálenost.
Přešel jsem tedy ke stromu, soustředil se, aby se mi na ruce vytvořila značka a tu jsem na strom umístil. Tohle už mi šlo celkem dobře. Šel jsem do vzdálenosti asi 5 metrů. Byla to vzdálenost na které jsem minule skončil. Soustředil se a přemístil se ke stromu. Teď to šlo všechno hladce a ani jsem nenaboural do stromu. Zkusil jsem tedy větší vzdálenost a znovu se teleportoval. Takhle jsem to zkoušel pořád a pořád dokola, než jsem se dostal skoro až na okraj cvičiště a strom jsem ani pořádně neviděl. Soustředil jsem se a najednou jsem u něho zase stál. Pousmál jsem se a chystal se ještě na jeden cvik.
Na ruce jsem vytvořil značku a označil další strom, který byl kousek dál od toho původního. Tohle jsem opakoval a označil asi tak dvacet stromů. Pak jsem se postavil dále od stromů a soustředil se na každou značku. Začal jsem se teleportovat od stromu ke stromu a postupně zvyšoval rychlost. Bylo to něco neuvěřitelného. Něco tak rychlého, že normální oko by mě ani nezastihlo. Každopádně mi i každou teleportací ubývala chakra, takže jsem toho nechal a trochu se vydýchal. Pak jsem zrušil značky, ale jednu jsem nechal. Kdybych se někdy v budoucnu potřeboval přesunout na cvičiště. Když už to bylo všechno hotové pousmál jsem a pomalu se vydal pryč, hledat Assasina.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 30 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru