Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 8 z 30 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 8 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 11:45 am

Slysel jsem zvesti o tom co se stalo a rozhodl jsem se zajit se zeptat Hokageho co se deje a co hodla podniknout.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 5:43 pm

Po dlouhé době odpočinku jsem vstal a rozhodl se znova trénovat. Kousl jsem se do prstu, udělal pečetě, soustředil chakru, zařval Kuchiyose no Jutsu a dotkl se země. Najednou se objevil mrak kouře a přede mnou se objevilo nějaké štěně.
Cvičiště 3 - Stránka 8 Dingo
"Nani?!Tak moc se snažím a přivolám jenom malý štěně?! To se mi snad jenom zdá!"začal jsem si stěžovat.
Štěně se chvíli rozhlíželo kolem sebe a pak se na mě podívalo. "Koho nazýváš malým štěnětem! Buď rád že si vůbec něco přivolal a navíc já jsem syn velkého Akéli, vůdce naší psí směčky!" začalo na mě ječet to štěně.
To mě celkem naštvalo. Co si to vůbec dovoluje? "Co si to dovoluješ na mě takhle ječet?!Já jsem tě přivolal tak bys ke mě mohl mít nějakou úctu! A vůbec mě nezajímá čí si syn!" začal jsem se tam s ním hádat. Po chvilce hádání jsem ho začal ignorovat. To ho nejspíš naštvalo. Po chvilce na mě skočil a sebral mi čelenku. Pak se s ní někam rozeběhl.
"Po-počkej vrať se!" zakřičel jsem na něj, ale on nijak nereagoval a běžel dál. Nezbývalo mi nic jiného než za ním taky běžet. Až ho chytím, tak ať si mě nepřeje.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 26, 2013 7:10 pm

Došel jsem na cvičiště s rukama v kapsách. Moc lidí tu nebylo a tak jsem měl šanci si trochu odpočinout a zapřemýšlet. To jsem sice mohl i doma, ale tady je lepší atmosféra. Postavil jsem se na jeden ze sloupů a přemýšlel.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 7:12 pm

Cestou jsem si vzpomněl že jsem toho kluka naposledy viděl na cvičišti č.3. Doběhl jsem na cvičiště a zahlédl jsem ho u jednoho sloupu. Běžel jsem k němu a chvíli se vydýchal "Ahoj, Hokage říká že tady máme sraz." vydechl jsem ze sebe a sedl si na zem.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 26, 2013 7:14 pm

Když přikývl Raiki, přikývl jsem a seskočil na zem vedle něj. Takže trénink...a šance na přemýšlení je v čudu. Pousmál jsem se a poupravil šálu na krku.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 26, 2013 7:23 pm

Filler k učeniu sa techniky Shosen no Jutsu (C-rank; základné ošetrenie)

Keď Killunia s Hokagem kamsi zmizla, a dráčik tiež, pustila som sa znova do učenia techniky. Premýšľala som nad tým, čo som urobila zle. Pečate som poskladala, chakru do rúk nahrnula. Tak v čom je sakra problém?! Sensei mi k tomu nič presnejšie nepovedal...Že by som na to mala prísť sama?
Asi by som sa mala viac sústrediť... Prebehlo mi mysľou a ľahko som sa zamračila. Už aspoň po stý raz som poskladala tie dve pečate, nahrnula chakru do rúk a priložila ich rybe na hruď, brucho alebo čo to sakra má byť xD. Sústreď sa...Sústreď sa! Opakovala som si v mysli neustále, pre istotu som i privrela oči. Prečistila som si myseľ a sústredila sa len na techniku a na to, aby som "vyliečila" rybu. Po chvíli som pootvorila oči a nič. Modrá chakra sa valila z mojich dlaní, ale po zelenej ani stopy. Zamračila som sa, sadla si na zem a zamyslene sa dívala pred seba. Mala som sa senseia na to opýtať... Problém bol v tom, že ja som patrila práve k tomu typu človeka, ktorý sa nerád pýta a tvári sa, že to vie. No. Neostáva mi nič iné, len to skúšať i naďalej a dúfať, že mi to výjde. Alebo že prídem na princíp! Znova som sa vyškriabala na nohy a usmiala sa na pokojnú rybku. Dobráá rybička! Zopakovala som to čo predtým. Poskladala som pečate, chakru nahrnula do rúk a priložila ich jemne na rybu. Sústredila som sa, tentoraz omnoho viac a keď som oči pootvorila, aby som videla, či sa niečo vôbec stalo. Stále nič. Zopakovala som to ešte niekoľko krát, až sa čosi stalo...Ako náhle som otvorila oči, tenulinká vsrtvička zelenej chakry, obklopovala moje dlane. Problém bol v tom, že sa zatiaľ miešala s tou mojou obyčajnou. Taká divná "zmes". No čo, aj to je niečo!
Kto by povedal...Že tréning takej techniky bude tak namáhavý! Keď som do toho šla, myslela som si, že to bude omnoho jednoduchšie! Zabrblala som nespokojne. Sadla som si na zem, chvíľu odpočívala a premýšľala. Po niekoľkých desiatkach minút som sa znova postavila a prižmúrila oči na rybu, ktorá už zrejme bola dávno po smrti. Tak som si pre istotu uchmatla ďalšiu. Tááák, Hyuuga medik ide na scénu! Nádych, výdych. Ty to zvládneš...Toto je tvoj posledný pokus...Buď na to máš alebo nie. Verila som si, musela som! Poskladala som pečate, priložila som dlane na rybku a sústredila do nich chakru, pričom som mala privreté oči a sústredený výraz mi utkvel v tvári. Sústreď sa, sústreď sa...Ty to dokážeš! Vložila som do toho všetko...Musím to predsa zvládnuť! Pomaly som pootvorila oči...A výsledok ma prekvapil. Okolo dlaní mi svetielkovala čisto len zelená chakra, hoc len tenučká vrstvička. Senseiovi sa to rovnať nemohlo, ale aspoň niečo! Rybička odrazu akoby ožila, začala sa hádzať na všetky strany a nakoniec skočila do jazierka. A mááám to! Uchechtla som sa a vyčerpane si sadla na zem. S priblblým úsmevom na perách.

Keď sa tu objavil Katashi a následne i ten hyperaktívny blondiak, došla som k nim. No, výborne. Aspoň sa zase nemusím trepať do kanclu... Až po chvíli mi doplo, čo povedal. Že vraj tu máme zraz, to znamená...Ty si s nami v tíme? Vážne som o tom nič nevedela!
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 7:25 pm

Přišla k nám nějaká holka. Otočil jsem se na ní a odpověděl jsem pyšně: "Pokud myslíš tým Hokageho tak jo." Pak jsem se koukl na Katashiho a pak zase na ní. "Ehm...vy spolu chodíte?" zeptal jsem se jich. Trochu mi to tak připadalo.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 26, 2013 7:26 pm

Otočil jsem se na ještě nedávno trénující Fuu. Jo...to je Raiki Senju a prý je s námi v týmu. Otočil jsem se k Raikimu a tím přijal povinnost je představit. A to je Hyuuga Fuu, medik našeho týmu.
Trochu zaraženě jsem se po jeho poznámce na Raikiho zadíval a vyměnil si pohled s Fuu. Eee...ne.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 7:29 pm

Objevil jsem se s Ryuu(Orochimaru) u cvičiště. Čeká nás toho hodně.
Naštěstí tu byli všichni.
"Vítám vás, mí studenti."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 26, 2013 7:43 pm



Jou, tak ťa rada spoznávam! Na perách sa mi objavil široký úsmev. Ako náhle sa nás opýtal, či spolu chodíme...Xicht mi divne zmodral, na čele mi navrela žila a ruky som zatla v päsť. Vzápätí som mu takú vrazila spak ruky kres papuľu, že sa musel okamžite zložiť na zem. MY SPOLU NECHODÍME! Prižmúrila som naňho naštvane oči.
Keď sa tu zjavil sensei i s nejakým divným chlapom, tvárila som sa akože nič, ešte som sa k tomu aj zazubila!
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 26, 2013 7:47 pm

Jakmile se Raiki složil, přiskočil jsem k němu a podíval se na něj. Hej, jsi v pohodě? Pak jsem se obrátil na Fuu. To bylo...zajímavé. Odkašlal jsem si a otočil se k senseiovy. Brý večer.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 7:48 pm

Zvedl jsem se ze země s trochu oteklým obličejem a držel jsem si rukou to místo kam mě praštila. "Au" zasténal jsem, ale nikoho to asi nezajímalo. Všiml jsem si že to štěně někam zmizelo, ale už sem to neřešil. "Jo jsem, dík za starost." odpověděl jsem Katashimu.
Potom přišel strejda s tím chlapem co byl u nás. "Ahoj." řekl jsem ještě trochu rozmrzele.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 7:56 pm

"Vidím, že jste se už seznámili," poznamenal jsem trochu uštěpačně.
"Už jsme spolu dlouho netrénovali, musíme to vynahradit. Co kdybyste mi ukázali boj proti mému klonu?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 26, 2013 7:58 pm

Zpozorněl jsem. Boj proti Hokagemu mohla být zábava, i když to byl jen jeho klon. Jen jsem hlavou kývl na souhlas a poupravil si rukavice na rukou.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 8:02 pm

Tak na tohle jsem se celkem těšil. "Super!" řekl jsem nadšeně a podíval se na oba spolučleny.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 26, 2013 8:07 pm

Myslela som, že odpadnem, keď sensei spomenul ten boj proti klonu. To si snáááď zo mňa robí prdel. Práve som dotrénovala tú techniku...Dóbre, dóbre... Odfrkla som si a pár krokov som ustúpila dozadu.
Zatiaľ som ale neaktivovala Byakugan ani nič podobné, len som som taký tupým pohľadom pozorovala senseia. Čistý kapitán Hook...Počkať, mal ten kapitán vôbec pásku cez oko? Zamyslela som sa. Asi nie, ale aj tak to je kapitán Hook!
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 8:12 pm

"Hai," poskládal jsem pečeť, když všichni tři vypadali dost natěšeně. Navíc si musím otestovat jejich schopnosti, přece jenom, bude válka a my potřebujeme schopné chuuniny.
Z mého těla vyletěl dřevěný klon, který ihned zaútočil se shurikeny. Na každého jich mířilo několik.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 26, 2013 8:13 pm

Když po mně vyletěly shurikeny, rychle jsem tasil kunai a snažil se jich pár odrazit a zbytku se vyhnout. Rozhodně nás nehodlá šetřit.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 26, 2013 8:18 pm

V momente, keď na mňa vyleteli shurikeny, som aktivovala byakugan a prudko sa im vyhla, čo mi nerobil absolútny problém. V tomto som proste mala navrch.
Venovala som krátky pohľad najprv Katashimu, potom Raikimu a nakoniec sa zase sústredila na senseia. Teda pardon, na klon!
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 8:31 pm

Jakmile na mě letěli shurikeny, uskočil jsem pár skoků dozadu a poté je jedním velkým skokem přeskočil. Pousmál jsem se a pro jistotu si vyndal svůj kunai a pozoroval strejdy klona.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 8:57 pm

Originál s Orochimarem se vzdálili. Klon natáhl ruku.
"Senei jashu!" Cvičiště 3 - Stránka 8 Senei-jashu-o Hodlal s hady útočit pořád.
________________
"Ryuu," poskládal jsem pečetě a okolo mě vyrostly ze dřeva psí hlavy. "Zatím jsem jen pocítil přírodní čakru. Chci se naučit sennin mód Shodai-sama..Přišel jsem na to, že tenhle Mokuton dokáže potlačit případné nesrovnalosti v mé čakře...Ale vůbec nevím jak na to, sensei" dodal jsem s úšklebkem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 9:05 pm

Než se ke mě hadi přiblížili, použil jsem Bunshin no Jutsu. Originál se vzdálil o trochu dál a vyčkal až se hadi dostanou ke klonům dost blízko. Do rukou jsem si mezitím připravil několik shurikenů.
Jakmile se tak stalo, vyskočil jsem nad klony a na hady hodil shurikeny. Konkrétně, na každého jeden.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 9:31 pm

Chvíli jsem pozoroval ty děcka a pak mě Assasin zatáhl kousek na bok a vysvětlil mi, co podniká. ,,Hmm, zajímavé. Takže Sennin mód? To by nemělo být tak těžké, když jsi přeci Hokage! Co vidíš kolem sebe?" ani jsem nečekal na odpověď a pokračoval. ,,Přirodu. A to všechno má svou energii. I to nejmenší stéblo trávy vydává nějakou energii. Nauč se ji pociťovat, ale musíš pocítit i tu nejmenší energii, která je možno cítit a pak ji nasávej. S těmihle věci to máš jednodušší. Ochrání tě. ukázal jsem na to dřevo a pak na něj. ,,Chce to jen soustředěnost a sladit chakru s přírodní energií. Což tě bude stát hodně úsilí."
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 26, 2013 9:44 pm

Prižmúrila som na klon oči, nevedela som, že ovláda také techniky. Mala som pocit, že viem prd makový...Alebo že mám skôr zastaralé informácie. To musím zmeniť! Keď tých pár hadov bolo blízko mňa, vytvorila som chakra senbony a hodila ich priamo do roztvorených úst. Senbony im okamžite prevrtali mozog, čiže divne ochabli a už sa viac nepohli.
Nerobilo mi to dobre, nerada som zvieratám ubližovala. Aj keď to boli také divné šupinaté čudá.

Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 9:55 pm

Tohle znám nazpaměť. Po hlavě mi stekla kapka. "Ale já nevím jak, tohle všechno znám. Jen nevím, jak mám pocítit přírodní čakru, když ji ani nevidím. V Myoboku na to používají olej, ale ten se nemůže přesouvat. Jak ji dokážeš využívat ty?"
pohlédl jsem na něj zvědavě.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 30 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru