Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 19 z 30 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 19 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Sun Nov 10, 2013 2:45 pm

Souboj se zcela určitě chýlil k závěru. K zavěru však v od koho prospěch? Že by to byl Raiki, který nyní inprovizoval z základními technikami? Rozhodně nebyl sám kdo ovládal zakladní techniky, takže mohl očekávat něco podobného ode mne. Já jsem se však chystal použít jinou techniku. Ze všeho nejdřív se však bylo potřeba vyhnout shurikenům což však nebyl příliš obrovký problém. Stačilo pouze šikovně využít svou rychlost a chytrost. Pěti shurikenům jsem se úspěšně vyhnul uskočením, a však šestému jsem musel věnovat více pozornosti. Nakonec to dopsělo do takového stádia, že jsem byl nucen ho odrazit hlíněnou tyčí. Raiki jak se zdálo neváhal a chystal se tento souboj nejspíš ukončit jeho náhlým útokem. Uspěje však? Já jsem měl v rukávu něco dalšího než jen Sosaiton, a to v podstatě mé eso. "Takže Raiki... nemyslel jsem si, že to budu muset někdy použít proti někomu kromě Assasina-chan, ale mýlil jsem se." Řekl jsem, skládajíc pečetě. Co jsem mohl použít ještě za techniku? Nějakou elementární? To snad ne... v Raikovým osbním zajmu bych doufal, že ne. pak ale co tedy? jakmile jsem doskládal pečětě na mém místě se najednou objevil zase kouř v hojném množství. nebylo snad touho kouře pro dnešek dost? jakmile se trochu rozjasnilo Raiki mohl zahlédnout...
Cvičiště 3 - Stránka 19 Sexy-no-jutsu-o

Přesně tak mohl zahlédnout krásnou, štíhlou, kozatou jednoduše sexy kunoichi XD, a to ještě zcela odhalenou. Co však byl vyrchol bylo to, že se hlíněná tyčka změnila na železnou tyč okolo, které se blondýnka svůdně točila. Nejednalo se o pouhe Oiroke no jutsu, a však o Oiroke no Jutsu: Pōrudansu ando Naisu Bodī, které svou úrovní svůdnosti bylo na úplně jiné úrovni než-li běžné Oiroke no jutsu. Pokud Raiki byl alespon trochu na holky, což jsem němohl určit podle toho, když jsem zjistil, že nechodí s Fuu, dostalo by ho to. Nebo má natolík pevné nervy, že by odolal?

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Nov 10, 2013 3:05 pm

Už jsem byl skoro u Mara. Shurikeny měli být původně jenom na odlákání pozornosti a pak bych zaútočil sám, ale nějak mi to nevyšlo. Byl jsem moc pomalý. I přes to jsem pořád běžel proti Marovi, zaslechl jsem dokonce i jeho velmi zajímavou větu. Byl jsem celý zvědavý, co to může být ta tak supr techniku, že ji chtěl použít na strejdovi-sensei. Navíc jsem byl na sebe pyšný, že jsem dokázal zahnat Mara takhle daleko. Ale nebylo to vůbec co jsem očekával. Objevil se další kouř (vypadalo to, že je má Maro opravdu rád). Nebyl ale tak velký a pak se rozetmělo a... Já se dočista zastavil. Sice jsem byl už kousek od Mara, ale to co se tam zjevilo, mě prostě donutilo se zastavit. Stála tam zcela nahá dívka, což mě totálně šokovalo. A ještě začala cvičit u mé tyče. Radši na ni už nikdy nesáhnu i když příště bude z jiného kamene.
Civěl jsem tam na ni z vytřeštěnýma očima a pusou otevřenou dokořán, ale žádná krev z nosu naštěstí netekla. Už jsem dál nemohl a svalil se na zem. To snad není možný. Nadzvedl jsem hlavu, snažíc se nehledět na Mara/dívku a vydechl ze sebe: "Kde ses to proboha naučil? Vždyť to je slavná technika Naruta!" Hlava se mi motala a já už dál nemohl. Tohle bylo moc.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Nov 10, 2013 4:28 pm

Všimla som si, že ten Raikiho boj nedopadol veľmi dobre. Inokedy by som nad tým len mávla rukou, veď jeden prehrať musel, ale že ten Maro použil techniku, ktorá akože v takom boji nemala čo robiť? Teda podľa mňa. Prišlo mi to nefér, že použil techniku, ktorému sa neteplý chlap nemá ako brániť.
Počkaj, za chvíľku som späť! Natočila som sa k Marovi, toto si na Raikiho dovoľovať nebude! Vyhrnula som si rukávy a rozbehla sa proti nemu, opäť tak, aby ma zozadu nevidel. Teraz som však prešla na drsnejší režim, čiže som chcela použiť Juuken. Vzhľadom k tomu, že som naňho šla zase zozadu, nemohol ma vidieť a len čo som dobehla, tak som ho udrela s Juukenom do chrbta, že zase musel skončiť s gebuľou v hline, pričom som mu prerušila tok chakry v okolí brucha. Bude to trvať len chvíľu, vzhľadom k tomu, že som použila minimum chakry a sily. Mal by však cítiť chvíľkovú slabosť, bolesť v bruchu, páč juuken zasahuje i vnútorné orgány, ba dokonca na chvíľku by nemal byť schopný vôbec chakru používať, teda až dovtedy, dokým sa jeho tenketsu v okolí brucha neuvoľní. Použiť proti nemu takú techniku...Sa nehambíš... Prevrátila som očami a vrátila sa späť k Shiranui. Prepáááč... Postavila som sa do bojového postoja a znova vyčkávala na to, čo urobí. Celá od oleja, čo sa mi vôbec nepáčilo.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Sun Nov 10, 2013 5:37 pm

Jakmile se Raiki svalil na zem, blondýnka se kolo tyče ještě jednou svůdně otočila, a pak našpulila rty a chystala se... Jenže ji to nevyšlo protože jistá smrtka, která nemohla snést to, že JEJÍ Raiki prohrál, se mi snažila skazit život. "Kso... vážně mezi nima nic není, když se ho tak zastává?" Pomyslel jsem si s zabořenou hlavou do naštěstí měkké hlíny, takže to tolik nebolelo. Kdo by si pomyslel, že Té holce vážně něco takového bude vadit? Nemám snad pravdu? Žel jak se zdálo mé utrpení neskončilo jen u hlavy zabořené v hlíně, a však přešlo i do střevních problému. "Ksoo..!!!" Zařval jsem, a však proč? Řekněme, že jsem jistý důvod měl, a to ten, že břišní problémy nezahrnovaly pouze nějaké nevolnosti, ale i... bouřku na záchodě XD. Kvůli tomu to vážnému důvodu jsem byl nucen okamžitě, již ve své normální podobě, utíkat směr WC a u toho mi asistovalo pár nezrovna vonících prdů XD. Žel byla Raikiho škoda, že se nedozví odkud techniku mám, ba že nedostane šanci se zlěpšit. Přece jen oba jsme byli Senju, a tak to co jsem zvládl i já, mohl i on. Nyní pokud by se chtěl dozvědět něco více o Sosaitonu musel by nejspíš kontaktovat až Assasina, stejně tak když by chtěl nějakou techniku (shunshin něco jiného).

Přesun

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Nov 10, 2013 5:57 pm

Zaslechl jsem blížící se Fuujin hlas a tak jsem znova nadzvedl svou hlavu. Viděl jsem Fuu jak praštila Mara/dívku do břicha a ten se následně svalil na zem. Pak se proměnil do své normální podoby a já se mohl v klidu zvednout. Mohl jsem zase zaútočit, ale byl jsem férový a tak jsem ho radši nechal. Sice jsem nechápal, proč to Fuu udělala, ale každopádně mi zachránila život. Sledoval jsem Mara, který se z nenadání někam rozeběhl a ještě jsem u toho zaslechl nějaké nedobré zvuky XD. Díval jsem se za ním, dokud nezmizel z obzoru a pak ho již nechal být. Sice jsem se ho chtěl zeptat, jestli by mě třeba "náhodou" nenaučil nějakou techničku, ale bylo už pozdě. Pokrčil jsem jenom rameny a pak jsem přistoupil ke Katashimu. "Tak co? Jaký jsem byl?" zazubil jsem se i když jsem žádnou chválu nečekal. Po tom, co jsem předváděl na cvičišti jsem se za sebe trochu styděl. Ale musel jsem uznat, že nejhorší jsem taky nebyl XD.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Nov 11, 2013 9:00 am

Sledovala jsem pozorně Fuu i když někam odběhla. Byla celá od oleje takže byla v nevýhodě. Jsem skromný člověk takže jsem ji to nechala vyřešit když se vrátila řekla jsem. " Nějak často odbíháš " Z rukávu mi vyletěl kunai s výbušným lístkem, který jsem chytila. " Tak si tedy můžeš vybrat. Buď se vzdáš nebo si uděláme grilovačku. Při nejhorším tě vyléčí Sakura. Ani se mi moc bojovat nechce tak ať to máme za sebou. Volba je na tobě. " Jakmile jsem domluvila stále jsem sledovala její pohyby a doufala, že nakonec přerušíme boj. Nechtěla jsem ji totiž vážně zranit její krásné tělo, byla by to totiž škoda a nefér kvůli mužům.

//Gomen, že to tak trvalo. Technické potíže, které budou možná k večeru vyřešeny.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Nov 11, 2013 7:40 pm

Uškrnula som sa. No vieš, je trochu blbé, keď máš v tíme dementa... Mrkla som na Raikiho a uchechtla sa. No čo iné som mala robiť, keď chudáčik sa nevedel tej technike brániť. Ja a vzdať sa? Posmešne som si odfrkla a zavrtela hlavou. Nikdy. Presne tomuto ma moji rodičia učili. Nikdy neustupovať...Ale bola pravda, že som mala trochu obavy, keď vybrala ten kunai s výbušným lístkom. Nepočítala som s tým, že sa ma bude chcieť snažiť upáliť zaživa. Toto je pre boha tréningový súboj! Bude to drsné... Najprv som sa musela dostať z tej olejovej džabanice (aspoň tomu my tak vravíme xD) a rýchlo sa porozhliadla...Štvalo ma, že v blízkosti boli stromy. To chce všetky stromy v okolí spáliť? Opäť som na ňu uprela pohľad a uškrnula sa. Ako keby som mala totálne v zadku, že zo mňa chce narobiť pečené kurča.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Nov 13, 2013 12:19 pm

Stále jsem čekala, ačkoliv jsem se stála usmívala. " Jak chceš, ale pokud chceš skončit jako usmažené kuře tak si potom nestěžuj. Když nebereš vážně trénink, tak nebudeš připravená na boj. Mě taky nikdo nešetřil a několikrát si i sama ublížila. " Hodila jsem sekunaie s výbušným lístkem do kaluže oleje, ale nenechala jsem ho zatím vybuchnout. Vyčkávala jsem a ten déšť jsem zrušila. Avšak stále kolem ní a na ní byla spousta oleje. Obzvlášť úplně, ale úplně vše oblečení bylo od oleje. Musela by se vysvléknout aby neuhořela, i když její kůže byla taky od oleje, ale tu může smýt vodou. V oblečení to však zůstane. Možná by to byla i podívaná pro muže vidět nahou Fuu.

//Omlouvám se za neaktivitu. Důvod v nepřítomnosti.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Nov 13, 2013 7:42 pm

Sledoval jsem oba dva souboje. Raiki prohrál a Fuu se tomu blížila. Tedy již měla dost jistě souboj prohraný. Zápasil jsem s chutí jí pomoci, ale neodpustila by mi to.
Když tu jsem zaslechl povědomý hlas a uviděl povědomou hřívu. No... Zasmál jsem se. Moc ti to nešlo. Zkus si senseiovy říct o pár dalších technik a pokud má nějaký tvůj pes živel, zkus to zkombinovat. Kombinované techniky jsou opravdu mocné. Začal jsem mu radit, skoro jako senpai. Na druhou stranu jsem skoro jeho senpai byl. Starší rozhodně ano.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Nov 13, 2013 7:53 pm

Sklesle jsem sklopil hlavu. Když už byla řeč o technikách, strejda-sensei mi pořád jednu dluží. Ohledně mých psů a živlů, Kestai používá jenom kenjutsu a Kodi s Pinchim neumí bojovat. I když Pinchi možná...Jakmile mě můj smutek přešel (což bylo velmi rychle), opět jsem se narovnal. "No jo, strejda-sensei mi techniku už dlouho dluží, ale pořád nemá čas mi ji dát. A zrovna Doton moc lidí nemá, aby mě něco naučil někdo jiný. To bych musel do Iwy." zavtípkoval jsem a podíval se na Fuu. Byla celá od oleje a moc to s ní nevypadalo dobře. Ta holka měla v ruce kunai s výbušným lístek a já jsem tušil, co bude následovat. Bohužel, ani jeden z nás nemá Suiton, aby to z ní smyl, takže se o to musela postarat sama. Přece jenom, ona mě zachránila před Marem a já už podruhé nic neudělám. Ale třeba Fuu něco vymyslí.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Nov 18, 2013 5:59 pm

Prižmúrila som oči, keď hodila kunaie s výbušnými lístkami do kaluže oleja a podráždene si vzdychla. Ako len nenávidím takéto techniky... Kiežby som bola o úroveň vyššie a ovládala istú techniku, ktorá by mi proti ohňu mohla pomôcť...Ale bohužiaľ. Na Geninovi som tú techniku nemohla ovládnuť.
Vážne? A vieš vlastne, čo to je byť Hyuugom? Aké vysoké nároky na nás kladú? Koľko sme už ako malí museli trénovať, aby nás uznali? Nadvihla som jedno obočie. Od malička som tvrdo trénovala, aby som sa mohla patriť k tým najsilnejším. Odskočila som čo najďalej od kunaiov a zmizla niekde v korunách stromov, ktoré sa tu nachádzali. Odmietala som sa zbaviť oblečenia plného oleja, veď nie som žiadna štetka, aby som tu pobehovala skoro nahá! Zámerne som sa skryla...A pozorovala ju s pomocou Byakuganu.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Nov 25, 2013 8:51 am

Byla sice ukrytá v korunách stromů, ale prozrazovala jí úplně jednoduchá věc. Olej z ní neustále kapal dolů na zem. Čímž mi poskytovalo rozhled o tom kde se nachází. Zároveň je to i dobrá stopovací technika a tak jsem hodila další kunai směrem kde se nacházela ona. Vytipovala jsem průměrně výšku kde by se mohla nacházet a zároveň pak hodila o trochu výš další shurikeny. Čekala jsem připravená zdali vyskočí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Nov 27, 2013 10:50 am

Ačkoli byl souboj Fuu a té druhé poměrně zajímavý, začínal jsem se nudit. A jak jsem znal Rairaie, tak on jistě taky. "Rairaii? Co takhle Fuu trošku pomoci?" Pousmál jsem se. "Ta tvoje pohřbívací technika. Já ji zabavím a ty to použij." Šeptl jsem mu a rychle složil pečetě.
"Sanzengarasu no Jutsu!" Za mnou se objevilo hejno vran a bez většího váhání se vrhlo na protivnici Fuu.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Nov 27, 2013 1:25 pm

Sledoval jsem mlčky souboj Fuu a tý chuuninky. Nic jsem neříkal a asi bych neřekl, kdyby mi Katashi něco nenavrhl. Otočil jsem se na něj a když mi zase řekl tou jeho přezdívkou, nasadil jsem naštvaný pohled. Zase. Jeho návrh nebyl špatný a já nasadil svůj neutrální výraz. Myslim že by byl dobrý nápad ji pomoct. V podstatě už ji to dvakrát dlužím: Jednou při našem zápase o prádlo a podruhé když mě zachránil před Marem. A ten jeho plán taky zněl dobře. "Ok, dobrý nápad." hlesl jsem a odtoupil trochu dál, aby mě kdyžtak tak holka neviděla. Zapamatoval jsem si její místo a pak jsem nenápadně zmizel v zemi.
Pomalu jsem se prohrabával až k ní, abych tam nebyl zbytečně moc brzy a přesně pod ní jsem vytáhl ruku a chytl ji pevně za nohu. Na nic jsem nečekal a vši silou jsem ji stáhl do země. "Doton:Shinjū Zanshu no Jutsu!" vykřikl jsem a pokusil se ji "pohřbít" do země, tak, aby ji trčela jen hlava a já sám mohl poté zmizet.
Cvičiště 3 - Stránka 19 2807203_o
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Nov 27, 2013 2:55 pm

Všimla som si, že na mňa letia shurikeny. Ako mohla vedieť, kde presne sa nachádzam? Hneď na to som si všimla tie olejové stopy, ktoré som po sebe zanechávala a plesla sa rukou do čela. Že ma to skôr nenapadlo! Pritisla som sa ku kmeňu stromu tak, aby ma žiadny zo skurikenov nemohol trafiť, jedine tak, že by ten kmeň prepichol, čo sa ale stopercentne stáť nemohlo.
Otočila som sa a pozorovala ju, premýšľajúc nad tým čo urobím. Vytvorila som si dve klony, ale len tie obyčajné nehmotné. Aspoň na toto sa mi tá primitívna technika hodila. Páč som preskočila na iný strom, tie dve klony tiež (nachádzali sa približne 10 metrov odo mňa), a vzhľadom k tomu, že aj z nich padal ten nehmotný olej, mohlo to tú chuuninku zmiasť. Prekvapilo ma ale, keď sa Kata a Rai rozhodli pomôcť mi. Po prvé, nebolo to fér a po druhé, žiadnu pomoc som nepotrebovala. Poradila by som si aj sama. Vytiahla som kunai s výbušným lístkom a čakala na vhodnú chvíľu...Teda skôr na to, kedy sa tí dvaja prestanú do tohto boja miešať.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Nov 27, 2013 3:15 pm

Uprostřed jejich boje se objevilo velké *puf*. Už kdyby na mě letěli shurikeny, jakékoliv jutsu, buď bych uhla, ubránila a pak je pořádně seřezala! Jediný koho jsem teď hledala byla Hyuuga. Rozhlédla jsem se po tréningovém poli a povzdechla si.
"Hyuuga Fu?" Povzdechla jsem si. Konečně jsem našla toho koho jsem hledala. Jejich souboj byl odložen, takže...pokus se mě zabít by byl potrestán vyšpánkou na holej zadek!!!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Nov 27, 2013 3:29 pm

Odrazu sa tu zjavila nejaká kunoichi, pár krát som ju v dedine videla. Ale bližšie som ju nepoznala, dokonca ani jej meno som nevedela. Prekvapilo ma, keď odrazu vyslovila moje meno. Chvíľu som váhala...No po chvíli som zoskočila z konára a pomalými krokmi som zamierila k nej. Deaktivovala som Byakugan, niektorým ľuďom totiž často vadilo, keď som ich s pomocou neho pozorovala, a jemne sa usmiala. Dobrý deň prajem. Uklonila som sa. Potrebujete odo mňa niečo? Opýtala som sa a opäť sa usmiala.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Nov 27, 2013 3:40 pm

Vlastně mi ušetřila hledání ji, což bylo dost dobrý, byla jsem po té noci celkem unavená někoho hledat...i když ta mise byla hlavně o hledání (-,-''). Popošla jsem k ní a usmála se.
"Ano...Assasi-, tedy Hokage-sama mi zadal docela důležitou misi. Ve vesnici se zatím nenachází žádná kunoichi s Byakuganem alespoň na takovéto úrovni, po smrti Shijin." Vzala jsem si z kapsy svitek, který jsem jí podala, byly tam potřebné informace o misi. Než by to ale přečetla, raději jsem jí řekla to hlavní.
"Je to špionážní výprava do Iwagakure. Máme zjistit něco o slavných dvojčatech, měli by to být generálové. Vím, je to těžká mise. Hokage mi chtěl pomalu zatrhnout abych brala nějakého genina. Ale napadlo mě že by to mohla být pro tebe dobrá zkušenost, zapsalo by se to jako mise A-ranku, kdyby nastali komplikace, tak až S-ranku." Mile jsem se na ní usmála. Samozřejmě že by byla stále pod mým dozorem a ochranou. Seito by jí sice pomohl, na krk jsem mu nikoho házet nechtěla. Hlavně jsme potřebovali ji a její Kekkei Genkai.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Nov 27, 2013 3:51 pm

Nič som nevravela, len som prikyvovala, že rozumiem a prevzala som si od nej zvitok. Avšak skôr, než som ho stihla roztvoriť, vysvetlila mi, čo presne za misiu to je. Sánka mi div nepadla k zemi...Genin a misia ranku A až S? Nahlas som si povzdychla. Nikdy by som si ani nebola pomyslela, že niekto za mnou v tejto dobe príde s takouto misiou. Podotýkam že veľmi dôležitou a zrejme i dosť nebezpečnou. Prstom som si prešla po čelenke na čele, pod ktorou sa nachádzala prekliata pečať. Ak ma chytia...Bude so mnou ámen. Znova som si povzdychla, roztvorila zvitok a rýchlo po ňom prebehla pohľadom. Dobre...Beriem tú misiu. Nebola som predsa žiadny ufňukanec. Hrdo so vztýčila hlavu a usmiala sa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Nov 27, 2013 3:57 pm

Zamyslela jsem se při tom, co ona taky přemýšlela. Viděla jsem jí jak se přejíždí rukou po čelence, usmála jsem se na ní a položila jí ruku na rameno s milým úsměvem.
"Klid. Když mě budeš poslouchat a držet se blízko mě, nedotknout se tě." Když tu misi vzala, kývla jsem na ní hlavou a porozhlédla se ještě po tréningovém poli.
"Tak...omlouvám se za přerušení. Snažte se." Usmála jsem se na ně, chytla Fuu za rameno a obě jsme zmizeli v obláčku dýmu, přemístili jsme se.

Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Nov 27, 2013 4:13 pm

Pousmiala som sa a len sklopila hlavu. Odrazu ma niečo napadlo. Počkajte trošičku, hneď som späť. Prudko som sa otočila a rozbehla sa ku Katashimu, na ktorého som doslova skočila a tuho ho objala. Musím ísť...Čaká ma misia dosť vysokého ranku... Povzdychla som si a pozrela mu do očí. Sľubujem, že sa vrátim... Vedela som, že to čo som mu sľúbila...Nemusí výjsť. Môže sa stať čokoľvek...Vlepila som mu pusu a naposledy ho objala. Potom som ešte potľapkala Raikiho po pleci a uškrnula sa. Kata, dúfam, že kým tu nebudem, tak sa oňho postaráš. Nikdy nevieš, či sa mu nebude ten Senju chcieť pomstiť. Povzdychla som si, otočila sa a pomalými krokmi som sa vrátila späť k Lucy. Nebola som príliš nadšená tým, že musím Katashiho na nejakú tú dobu opustiť...A kto vie, či sa z tej misie vrátim živá a zdravá, hoc ma Lucy ubezpečila, že ma ochráni. Keď ma Lucy chytila za rameno, usmiala som sa ešte na tých dvoch a spolu s ňou zmizla. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Nov 27, 2013 7:48 pm

Kdyz Fuu zmyyzela tak jsem se vrazedne podival na Lucyny zada  a ja sem vzuch ne?! probehlo my hlavou. Nakonec jsem cekal ce se vyvrby. "Tak co kdybych to vzal za FUU? Proti geninovi ti to celkem slo ale ale co proti nekomu stejneho ranku?|" Nevedel jsem co odpovy ale snad by to byla i prijemna zmeana mit s skym trenovat. Kdyz nikdo jiny tu uz nebyl.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Nov 30, 2013 6:08 am

Země kolem mě byla dosti neklidná až jsem radši vyskočila do vzduchu když jsem uslyšela vrány. Vyhla jsem se i té jeho technice sthnout mě pod zem. Pak ale přišla zřejmě nějak jouninka a odvedla mi Fuu. Otočila jsem se na toho drhého hyuugu. " No nvm, nenecháme to radši na jindy? "

//radši ten zápas odložím a na čas odstavím postavu. Když jsem teď bez PC tak se mi špatně postuje.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Nov 30, 2013 6:42 am

"No jak myslys. Ale kdykoliv jsem k dispozici."
Rekl jsem a pak zmizel nekam pryc.
(Presun)
(OK no stim nic nenadeam. Snsd jej budes mit brzy v provozu.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Sat Nov 30, 2013 4:30 pm

Zatímco jsem čekal na Shiranui, někdo si přiběhl pro Fuu. Onu osobu jsem neznal, ale... o Fuu jsem měl starost. Opětoval jsem její objetí a mírně se usmál. "Dávej na sebe pozor." Pozoroval jsem, jak odchází a povzdechl si. Lusknutím prstů jsem následně odvolal všechny vrány a otočil se k RaiRaiovi. "Co teď?" Opřel jsem se o strom a čekal na jeho odpověď.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 30 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru