Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostranství před Lesem Smrti

4 posters

Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:23 pm

Prostranství před Lesem Smrti Narutoxbox

Na tomto místě se sejdou všichni genini, kteří úspěšně zvládli písemný test.

Les smrti - také znám jako 44. tréninková oblast. Svým vzhledem spíše připomíná nebezpečnou džungli. Jen zřídkakdy skrze husté stromy prokoukne sluneční paprsek. Naleznete zde přerostlý hmyz, pijavice, které vás dokáží zabít během pěti minut, jedovaté a masožravé rostliny, divokou zvěř a možná i mnohem, mnohem horší věci...
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Re: Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Jul 17, 2013 6:05 am

Přijde, rozhlédne se kolem. *Les smrti? Je to jen les, možná tam potkám pár vědců zkoumající hmyz.. To je to nejnebezpečnější, co tam mohu potkat.. A teď najít tu chajdu.. Kde by jen mohla být?* pomyslí si. *Určitě bude uprostřed lesa, jinak by to nebyla pořádná sranda* zamyslí si a vstoupí do lesa. Při vstupu zapne Sharingan a zkoumá oblast.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Re: Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 6:58 pm

Dojde k bráně a vyjde ven z lesa. Na oblečení má trochu havěti, kterou jednoduše setřese. Pokračuje přímo k budově Hokageho. V hlavě nemá nic jiného, než chtivost po učiteli, který by ho konečně něco naučil.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Re: Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Apr 21, 2014 5:17 pm

Nakonec mě nohy zanesl až před strážný plot lesa smrti kam jsem hodlala jít trochu vypustit přebytečnou energii. Jako první jsem se však řízla do prstu a poskládala několik pečetí, položila ruku na zem a provedla přivolání. " Kuchiose no Jutsu: Neru " Přivolala jsem mou hadí kamarádku Neru, azurově modrý had poměrně slušné velikosti, ale kvůli mě se trochu zmenšila, aby se mi kdyžtak vešla na ramena. Pohladila jsem Neru " Tak se zas vidíme, stýskalo se ti? " zeptala jsem se Neru, která odpověděla " Samozřejmě, nemohla jsem se dočkat. "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Re: Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat May 10, 2014 6:56 pm

Podstatně velkou dobu jsem si tu povídala s Neru, jelikož jsem čekala na samotného Hokageho, který by se mi aspoň trochu po té době věnoval. Nedočkala jsem se však, a proto jsem se rozhodla se jít podívat na jiná místa po nějakých lidech. Povídat si s Neru bylo sice fajn, ale ńejde si jen povídat stále s jedním, tedy s jednou. " Neru, zmenši se a vlez mi do oblečení. Budeš moje nouzová ochrana, kdybychom po cestě narazili na nějakýho úchyla " Neru se trochu pousmála a pak se zmenšila. Vlezla mi do oblečení a vydala jsem se směrem odtud pryč. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Re: Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 11, 2015 8:54 pm

Povedzme že som sa týmto priestranstvom prehnala ako divoký vzdušný vír.. ktorý rozrazil jeden z vchodov do lesa smrti a ani za sebou nezavrel. Bola som naštvaná.. zúfalá, chcelo sa mi plakať, kričať a niečo rozmlátiť zároveň. 
"Hideo-san..." Čo spravil že sa k nemu takto správali vlastný shinobi? Kvôli nejakým deťom? To nech mi ani nerozprávajú .. nechcela som sa nad tým ani zamýšľať.. práve preto som prišla na toto miesto. A že to bola spúšť.. ak sa tu budú robiť druhé chuninske skúšky.. pravdepodobne budú potrebovať "vymeniť" niekoľko tých nešťastných stromov.. ktoré som po ceste povalila. Pokračovala som však hlbšie do lesa.
(presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem Smrti Empty Re: Prostranství před Lesem Smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru