Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 10 z 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Apr 23, 2014 8:46 pm

Čekat, jestli Yuna a Yuu budou souhlasit by bylo v tuto chvíli plýtvání časem. Moji noví kolegové zareagovali pohotově, což mi vykouzlilo na tváři menší úsměv.
"Tedy jdeme," rozhodla jsem. "Půjdu středem vesnice, Katashi nalevo, Ken napravo. Musíme ho najít. Bude mít na sobě nemocniční oblečení, nebude to problém."
To byla naše výhoda. Lidé v šoku nepřemýšleli příliš jasně, možná si ani neuvědomil, jakým je cílem.
"Když na něj narazíte, dejte zbylým členům tohohle provizorního týmu vědět," dodala jsem, přičemž jsem z malé "tašky" u opasku vytáhla malá sluchátka/vysílačky.
Tak se dorozumíme. Stejně jako Geninové při jednoduchých misích, ale nic lepšího jsme narychlo hledat nemohli.
"Tady máte," podala jsem každému jedno.
Svoje jsem si připevnila na ucho, zkusila jsem, jestli mě uslyší mluvit. Vše se zdálo v pořádku a tak jsem se vzápětí vydala po schodech z kanceláře. Venku jsme se měli podle plánu rozdělit a já se rozběhla středem ulice.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Apr 23, 2014 9:13 pm

"Hai!"
Povedal som, po zadaní rozkazov
Tak bolo to dosť na rýchlo, ale pravda, že Rin nás vedela dosť rýchlo zorganizovať. Zobral som si vysielačku, taktiež odskúšal. Všetko išlo celkom dobre. Šiel som podľa rozkazov . Rýchlo som sa rozbehol von z dediny a šiel som po pravej strane dediny, hľadal som toho nezvaného hosťa v Kumo alebo ako som ho mal nazvať ...
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Katashi Aokawa Wed Apr 23, 2014 9:24 pm

Raikage nám podala vysílačku, kterou jsem si okamžitě připevnil na ucho a k tomu nám řekla zbytek informací o naší současné misi. "Hai, Raikage-sama" řekl jsem, jakmile nám řekla už vážně všechno, a stejně jako ona a Ken jsem vyzkoušel vysílačku. I ta má fungovala bez jakýchkoliv problémů, za což jsem byl samozřejmě rád. Když jsem vybíhal z budovy, přemýšlel jsem nad tím, jestli vážně k boji dojde, nebo se ten ninja vrátí bez problémů. Podle mých rozkazů jsem se vydal prohledávat levou stranu města.
-Přesun-
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Thu Apr 24, 2014 12:25 pm

Dobre. Čakal som síce niečo viac ale tak čím skôr budem naspäť tým lepšie. A človek sa aj tak potrebuje nejako odreagovať. Pozrel som na kunoichi , nevyzerá že by jej niečo bolo. Pomyslel si , predsa tam len tak sedela bez náznaku bolesti. Prišiel som za ňou. Ja som Yuu. Predstavil som sa no na to nebolo moc času tak som ju schytil  a vybral sa na cestu do nemocnice. Čakal som že mi dá facku alebo také , ale ja som zvyknutý na údery. A našťastie nemocnica neni až tak ďaleko. 
asi tak ako naruto sakuru:

(PRESUN)
Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 25, 2014 5:24 pm

S nadvihnutým obočím som uprela pohľad na Rin. Dostať do nemocnice som sa vedela aj sama. Pripadala som si ako retardovaná, neschopná postarať sa sama o seba. Katashiho som si nevšímala. Ignorovala som ho na plnej čiare. S nevraživým pohľadom som sa pozrela na Yuua. Yuna. Odpovedala som a keď sa ma pokúsil vziať na ruky, tľapla som po nich tými svojimi a tým mu naznačila, že do nemocnice idem po vlastných. Mala som sto chutí vlepiť mu facku, ale ovládla som sa. Do nemocnice viem dôjsť aj sama. Nie som postiha. Odvrkla som prudšie, než som chcela, prudko sa otočila na päte, vyšla z budovy a zamierila k nemocnici. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Fri Apr 25, 2014 8:11 pm

Kto by si pomyslel, že budem mať trocha problémy kontrolovať moju chakru s týmto "telom". Predsa len, nebola som zvyknutá na to byť dospelá, čo sa tohto tu týkalo. Keď som sa priblížila už ku vchodu do budovy, niekoľko ľudí v mojom okolí odpadlo. Nebolo to kvôli pohľadu na mňa. 
Síce som mohla vyzerať naozaj, zaujímavo. S Tmavohnedým dotrhaným plášťom, pod ktorým som už na sebe nemala nič. Bosými nohami som za sebou nechávala krvavé čmuhy a krv mi taktiež zaschýňala na tvári, vo vlasoch a na rukách. 
Odpadávali práve po kontakte s mojou chakrou, ktorú som trocha nekontrolovateľne vypúšťala do okolia. Radšej som sa rýchlo schovala do vnútrajška budovy. Síce som tým ľuďom nijak neublíźila, nechcela som priviesť k bezvedomiu ešte niekoho iného.
"Potrebujem pomôcť.." Skonštatovala som a pevne som dúfala, že tu Rin-chan bude. Zrazu som za sebou započula zvuk. Bol to jeden zo shinobi spravujúci túto budovu. Okríkol ma a ruku položil na katanu. Očividne ma nespoznával. Len som obe ruky zodvihla smerom k nemu k obrannému gestu.
"Nepribližujte sa prosíi..." Nedopovedala som, keď prekročil tú pomyselnú hranicu a ja som už vedela, že môj obranný reflex nezabrzdím a shinobi v momente padol na zem pod vplyvom môjho genjutsu. Zatvárila som sa ako zbitý pes.
"Ale noo.. prečo ma .. nemôžu.. aspoň na chvíľku poslúchať?"
Nebolo to o tom, že by som momentálne bola silnejšia. Silu som mala stále rovnakú ale vekovo som postúpila príliš rýchlo. Desaťroćia som bola zvyknutá na moje bývalé "telo", ktoré keď zostárlo, dosť seriózne som stratila kontrolu nad svojimi schopnosťami.
Čo najrýchlejšie som sa presunula až k dverám, čo bol u mňa zasa výkon hodný uznania a ja som bola zadýchaná ako po maratóne. 
"Toto sa stále nezmenilo heh?" Pousmiala som sa pomedzi rozdýchavaním a mojim vlastným klúčikom som si otvorila. 
Vkĺzla som dovnútra, zamkla som a klúčik som si uložila do jedného z vreciek v plášti. Sama som si sadla na miesto, kde zväčša sedela Rin-chan a čakala som. Dúfala som že príde čoskoro.. a že príde s nápadom ako ma "upokojiť".
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sat Apr 26, 2014 8:55 pm

Byl to už nějaký pátek co jsem byl v této budově, tentokrát jsem už čekal na nějaké nové pokyny. Byl jsem přeci jen genin poměrně dlouhou dobu, ale nic zvláštního se za ty roky nedělo, spíš jako by se na mě zapomělo. Pokračoval jsem den co den normální prací jako ti co se shinobi nestali. Přesto jsem pokračoval dál skrz hlavní vchod do budovy kde jsem potkal pár zaměstnanců, kteří třídili nějaké knihy. Nechal jsem je pracovat dál a šel po schodech nahoru. V konečném patře jsem šel vpravo směrem ke kanceláři kde jsem zaklepal na dveře kanceláře a čekal na vyzvání.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 26, 2014 10:18 pm

Pomaly všetci ľudia v budove však boli v bezvedomí. Nerobili svoju normálnu činnosť, keďže ju nemal kto robiť. Celá budova bola až zvláštne pustá a Sanji mohol po celú cestu cítiť.. podivný, pocit.. predtuchu ? Kto vie.
KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Tumblr_mvx9xyUE3D1t0w38ko1_500
Keď zaklopal na dvere, tie sa otvorili a on mohol spatriť mňa. Sedela som na stole Raikage čelom k nemu a moje oči boli upriamené presne do jeho tváre. Prebodávala som ho pohľadom. Zároveň som sa tvárila celkom normálne no.. niečo normálne nebolo. V tom mohol sám pocítiť moju chakru, ktorá omráčila tých ľudí ktorých mohol stretnúť po ceste sem. Bola až priam vyditeľná a vytvárala v ňom halucinácie..  Celá miestnosť potemnela a jeho pohltila aura, ktorá zo mňa vychádzala. Zatvárila som sa strápene.
"Prosím.. nechoď ku mne, sľúbila som Rin-chan že nikomu neublížim ale momentálne.. svoju chakru.. neviem kontrolovať." Šepla som. Z jeho vedomostí si mohol domyslieť že pod Rin-chan myslím Raikage Rin Kagayaki. Ak bol teda ešte pri vedomí. Tam dole som zložila len tým že sa ku mne niekto priblížil aj Shinobi ranku Jounin. Dúfala som.. naozaj som dúfala, že mu neublížim.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sat Apr 26, 2014 10:34 pm

Když jsem otevřel dveře tak prošla kolem děsivá aura, ale když jsem uviděl krásnou dívku sedící na stole jen v potrhaném plášti. Mé srdce se rozbušilo na poplach. Kolem mě se objevila taková zvláštní aura (Ero Power xD), která naprosto drtila tu její. Byl to takový vlastní mód kdy jsem ignoroval vše ostatní a zaměřoval se na to jedno. Začal jsem se protáčet jako zamilovanej a poblouzněnej, jak bylo vždy u mě zvykem, když jsem viděl nádhernou dívku. Protočil jsem se až k ní a chytil její ručku. Potáhl ji k sobě a řekl " My Lady "
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 27, 2014 7:46 am

Hrklo mnou a len som sa beznádejne pozerala na to, ako sa ku mne približuje tým mierne ... spôsobom. Čo ma ešte viac šokovalo bola práve skutočnosť, že ma chytil za ruku. Tí shinobi pred tým ani len nedokázali ku mne priblížiť pretože nápor mojej chakry nevydržali.
Rin, kde si..
Prebehlo mi v hlave no teraz som sa mohla len modliť, aby môjmu telu zrazu nepreplo a nezareagovalo nejakým obranným reflexom v podobe bieleho plameňa. Pomaly som moju ruku začala ťahať späť, hlavne opatrne.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Apr 27, 2014 8:04 am

Když odtahovala ručku svou, má ruka klesla níž. Přemýšlel jsem co říci, když ji zde vidím místo Raikage. Vstal jsem a uklonil jsem se. " Omlouvám se, že jsem se nepředstavil. Mé jméno je Kuroashi Sanji. Těší mě, že vás poznávám. " Pověděl jsem ji v krátkosti něco o sobě a pak se zeptal na něco jiného. " Vy jistě nejste Raikage-sama že? Můžete mi prosím povědět kde bych ji našel? " Milým hlasem jsem se ptal, aby se mě nezalekla. Pak jsem přemýšlel jak si to čekání zpříjemnit, když jsem zahlédl skříň kam si Raikage dávala nějaké jídlo.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 27, 2014 8:44 am

Nakoniec som stiahla ruku späť k stolu a len som sa na neho až opatrne pozerala. Ako keby som ho mala každú chvíľu "zlomiť".
"uhm.." Vyšlo z mojich úst. Nechápala som ho.. bol to úplný úchyl ! Alebo som z neho aspoň mala ten pocit.
"N..nie.. ja som Atsuka.." Mohol o mne počuť, ako v podstate každý. Bola som pravou rukou Raikage, vlastne sme spolu tvorili niečo na štýl A-B tým.
"Neviem kde je.. k čomu ju potrebuješ?" To už sa v mojom hlase ozvali starosti. Bola som starostlivá čo sa týkalo Rin-chan, nikomu na nej nezáležalo tak ako mne.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Apr 27, 2014 9:16 am

" Hledám ji, kvůli dalším pokynům. Přišel jsem do vesnice trochu v pozdním věku takže jsem se stal geninem až nedávno. Vím, je to divné tady u vás, že někdo v mém věku je teprve genin, ale okolnosti jsem nemohl ovlivnit. " Sundal jsem si sako a přehodil ho přes její potrhaný plášť, jelikož tu byla prakticky nahá a musela ji být zima " Tohle by vás mělo zahřát " Ochotně jsem ji nabídl svoje sako s úsměvem a pak šel k té skříni. Otevřel jsem dvířka a našel několik ingrediencí a bombu na vaření, zřejmě si tu Raikage vařila sama. Připravil jsem si vše a začal připravovat ingredience. Připravoval jsem pro Atsuku teplou polévku, která ji zahřeje. S mými schopnostmi to trvalo jen mžik. Jakmile byla připravená polévka přinesl jse jí ho i s podnosem. Na podnosu měla lžíci s polévkou v hlubokém talíři. Dovolil jsem si přidat i nějaké výživné pečivo. Podnos jsem ji položil na její jemný klín a uklonil jsem se. " Nechte si chutnat " pověděl jsem s úsměvem.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 27, 2014 9:43 am

Bolo to síce všetko pekné a tak ale.. mne vôbec nebola zima. Vlastne mi bolo dosť teplo. Navyše mi nebolo moc príjemné, keď sa ma niekto bez môjho dovolenia dotýkal a tak mnou trocha striaslo, keď cez mňa prehodil kabát. 
Pozorne som ho sledovala a rozmýšľala som, čo asi tak robí no.. on varil. Nezmohla som sa na ani jedno slovo. Nechápala som ho a rozmýšľala som, či by nebolo lepšie keby že predsa len odpadne ako aj ostatný ktorý sa ku mne priblížili.
"Ehm.." pridržala som si podnos na nohách tak, aby mi mi z neho nespadol.
"Vieš ja.. som pred chvíľou jedla.." Dodala som v podstate pravdu. Nebola to ani hodina keď som sa napchávala s Rin-chan dangom.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Apr 27, 2014 9:50 am

Vzal jsem tedy podnos zpět a dal ho do přenosné ledničky, aby si ho mohla vzít později. " Tak tedy si můžete vzít později, když nyní nemáte hlad " Řekl jsem opět mile a přemýšlel jsem co bych zde ještě mohl udělat. Rozhlížel jsem se po místnosti jako bych něco hledal. No nakonec jsem šel k polootevřenmu oknu kde jsem vytáhl z krabičky jednu cigaretu, kterou jsem si vložil do úst. Z náprsní kapsy jsem vytáhl zapalovač, kterým jsem si zapálil cigaretu. Potáhnul jsem si a kouř vyfouknul z úst směrem ven z okna. Zapalovač jsem schoval zase do náprsní kapsy, stejně jako krabičku jsem také schoval.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Sun Apr 27, 2014 6:28 pm

Pomalým krokem dojdu ze svého desavadního domu až před budovu Raikageho. Je to velká budova postavena ve skále. Přes schodiště vejdu dovnitř a jdu rovnou k Raikagemu. Snažím se zapamatovat si každičký detail, přecejen, jdu si pro svou první misi. V ruce jako obvykle držím Senbon, pro každý případ. Dojdu až ke dveřím kanceláře Raikageho, které jsou otevřené. Slyším zevnitř nějaké hlasy, tak přijdu až před dveře a nakouknu do místnosti. Jsou tam dva lidé. Jeden vypadá jako Genin a to druhé je holka. Vypadá sympaticky, ale nemá na sobě oblek Raikageho. Tohle měl být slavný okamžik.. Měl jsem dostat svou první misi.. A místo toho tu budu muset čekat.. postěžuji si v hlavě. Sednu si ke stěně na druhé straně a sklopím hlavu. Nebudu přece nikoho rušit.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 27, 2014 9:05 pm

Musela jsem vypadat strhaně, minimálně podle účesu. Do schodů mě obvyklým rychlým tempem hnala jen starost o Atsuku. A nejen o ni. Medici se totiž v centru neobjevili proto, že by slyšeli o vetřelci, se kterým jsme právě bojovali, ale proto, že od budovy Kage až tam nacházeli všechny v bezvědomí - a to od Geninů až po Jouniny. Chakra se ale nezdála tak silná jako byla, když jsme se s Atsukou poprvé setkaly. A to bylo jediné štěstí. Někteří dokonce vydrželi vzhůru.
"Hezký den," pokusila jsem se usmát na chlapce, který seděl před kanceláří.
Zarazilo mě, že není mezi "padlými" vlivem Atsučiny omračující chakry. Kupodivu zde ale byla slabší než její doznívající zbytky v ulicích.
Co se to...?
Ani jsem nedokončila myšlenku, když jsem zaslechla hlas z mé kanceláře. Dva hlasy. Ustrašenější k mému údivu zněl jako Atsučin, i když takový... zvláštní.
Vyspělejší?
Postavila jsem se do dveří a zůstala na ten výjev zírat.
"Co to proboha provádíš s mojí kanceláří?!"
Neměla jsem ponětí, kde se tu vzalo jídlo, dokonce jsem ani neměla ponětí, kde se tu vzala ta skříň. Nejspíš to byla jedna z těch od bývalého Raikage, kterou sem přinesli.
A kde vzal talíř? A koření? A co je vůbec zač?
Nejvíce mě ale zajímalo, co provedl Atsuce.
"Ven," prohlásila jsem rázně, doplnila slova výmluvným gestem a uvolnila mu dveře.
Pohled, který se mi z nového úhlu naskytl, mě málem poslal do mdlob. Bez možnosti pochyb to byla Atsuka, ale měla na sobě potrhaný hnědý plášť, sálala kolem ní temná chakra umlčená přítomností toho... šílence... a navíc jsem dokázala zaostřit i na drobné kapky krve. A pak mi došla jiná věc.
Atsu-chan...
Nezmohla jsem se na jediné slovo. Má schovanka dospěla. Během jediného dne. Dle krve za to někdo musel zaplatit životem a já doufala, že byla dost moudrá, aby si vybrala někoho vhodného.
Tohle mi měla říct...
Nevěděla jsem, jestli se mračit nebo smát nebo prostě vzít Atsuku do sídla a jít se po náročné S-rankové technice vyspat domů, odložit řešení všech problémů... Ačkoli to ale byl krásný sen, byla jsem vždy Kage s nadměrným smyslem po povinnost a ten mi radil, že musím zůstat tady a zpracovat, co se nahromadilo za pouhých pár hodin nepřítomnosti.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 27, 2014 9:16 pm

Pocítila som jej prítomnosť skôr, než stihla vstúpiť do dverí a tak som sa do nich len zadívala a trocha som.. zarmzla.. od strachu ? Sama som presne nevedela či sa bojím. Nakoniec vstúpila a jej pohľad hovoril.. za všetko. Navyše vyzerala viac než vyčerpane. Keď prehlásila tomu shinobimu aby išiel von, len som sklopila pohľad k zemi a ruky som si dala do klína. 
"Gomennasai.. " Šepla som.
"Nečakala .. som že sa to takto.. zvrtne." Dodala som a len som sa pomaly zošuchla zo stola na vlastné.
"Ja...ja ti pomôžem z .. papiermi a.. z.. hocičím len.. sa na mňa prosím nehnevaj." Aj keď som .. teda nevedela, skôr tušila a myslela si to, že to proste nebude také .. ľahké. Predsa len, tento krát som to naozaj pokašľala. Vlastne prvý krát od .. toho incidentu keď sme sa prvý krát stretli. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Apr 27, 2014 9:29 pm

Byl jsem opravdu zklamaný když po té vší péči jsem byl bezlítostně vyhozen ven. Vypadala vyčerpaně takže jsem raději nic neříkal. Vyšel jsem ven z kanceláře a zavřel za sebou. Opřel jsem se o zeď vedle dveří a vyčkával až to tam tedy vyřeší i když mě po tomhle nebude vidět zrovna v dobrém světle pokud ji to Atsuka nevysvětlí. Potáhnul jsem si znovu cigaretu a vydechnul. Přemýšlel jsem o tom co se bude následně dít.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 27, 2014 9:54 pm

Oceňovala jsem, že odešel bez řečí a okamžitě jsem za sebou zabouchla dveře. Nyní jsem už nemusela zachovávat dekorum. Bez starosti o své oblečení, kterou jsem obvykle projevovala, jsem ji k sobě pevně přitiskla.
"Atsu-chan, co jsi to vyváděla?"
Rozcuchala jsem jí vlasy.
"Měla jsi mi nejdřív říct, nebránila bych ti."
Naopak bych se jí pokusila pomoci, vybrat nejvhodnější oběť. A nemuselo tomu bývalo padnout za oběť tolik nevinných.
Budeme muset udělat něco s její chakrou...
"S papíry raději ne," rozesmála jsem se. "Raději s cestou domů a se spánkem, měla jsem náročný den."
Ještě ale zbývalo vyřešit několik věcí.
"O tvém dnešním dnu si ale promluvíme doma, v klidu a soukromí," sjela jsem ji spokojeným pohledem s nádechem mateřského citu od hlavy až k patě. "Máme za dveřmi frontu. Kdo byl ten chlapec, kterého jsem právě vyhodila?"
Nakrčila jsem nos.
"...A kdo tu kouřil?" zamířila jsem k oknu, abych jej otevřela.
V tom spěchu jsem si nestihla všimnout cigarety, kterou měl v ruce. V jeho vlastním zájmu by měl její životní dráhu ukončit dřív, než vejde do kanceláře.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 27, 2014 10:18 pm

Pritiskla ma k sebe. Bol to celkom nezvyk byť tak.. vysoko. Ale musela som uznať že sa mi to celkom páčilo.
"Ja som.. tak nejak.. uhm.." Nedopovedala som, na čo som sa len pousmiala a prikývla som hlavou.
"Ja viem ale.. nechcela som ťa otravovať. Sama si predsa len hovorila že máš.. veľa práce, ešťe ti nejakú pridávať.. ehm.."
Ruky som si položila na rozcuchané vlasy a vyplazila som na ňu jazyk.
"Ahá, tak, pokojne ťa tu počkám kým .. to všetko. .vybavíš, čo ešte mám na práci uhm." Pozrela som sa smerom k dverám.
"Myslím že sa snažil byť milý. Uvaril mi polievku a dal mi svoj kabát keď ma videl ako tu ehm.. sedím len.. sa trocha divne pohyboval.. keď ma prvý krát uvidel tak.. točil." Poškrabala som sa vo vlasoch a posnažila som sa roztomilo pousmiať aj keď, mi to už asi nikdy nepôjde tak ako keď som bola mladšia.
"No.. on." Bonzla som ho no Rin-chan som klamať nevedela, nechcela a navyše by mi to ani neprešlo, keďže ja som nefajčila a nikto iný tu nebol.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 27, 2014 10:24 pm

Pozvedla jsem obočí.
"Tak kouření v mé kanceláři se bude muset odnaučit," poznamenala jsem prostě a zamířila jsem ke dveřím.
To, co o něm říkala Atsuka znělo vlastně hezky. Já jsem se oproti tomu před ním zrovna pěkně neuvedla. Ale kouření mu i tak neprojde.
Věnovala jsem si ještě chvíli drahocenného času, abych se upravila před zrcadlem, zkrotila rozcuchané vlasy a tak dále.
"Pojď dál," otevřela jsem dveře a vrátila jsem se ke svému stolu, abych se za něj posadila.
Přišlo mi, že ten příjemný pocit (sedět na své milované židli), jsem nezažila už rok. Klid ale jistě dlouho nevydrží. Nějak jsem to tušila, i když jsem ještě nevěděla, co bude chtít.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Mon Apr 28, 2014 6:26 am

Do místnosti před Raikageho kanceláří vstoupí rychlým krokem nějaká žena. Podle jejich jistých kroků usoudím, že je to Raikage. Hezký den. popřeju ji, ale neusměju se.
Nesmál jsem se od mého vyhazovu ze sirotčince, proč zase začínat? Vejde do své kanceláře a okamžitě vyhodí Genina, jenž tam momentálně byl. Proč to udělala? Udělal ji něco? kladu si otázky v hlavě. Jestli se takhle zachová i ke mně, asi budu muset dezertovat. Aspoň se to tu konečně rozhýbe.. pomyslím si. Ten druhý Genin si sednul naproti mně. Měl v ruce cigaretu a ten kouř sahal až ke mně. Kývnu na něj na pozdrav. Chvíli poté ho Raikage zavolá zpátky. Celkem se mi ulevilo, z toho kouře se mi nedělalo vůbec dobře. Pokračuji v sezení a v ruce pořád drřím Senbon.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Mon Apr 28, 2014 12:02 pm

Než jsem odešel znovu do kanceláře tak jsem tipnul cigaretu a odhodil směrem ven z postranního okna chodby. Pozdravil jsem toho kdo na mě kýval a šel dovnitř. Zavřel jsem za sebou dveře a narovnal jsem se, měl jsem co do činění s dámou. Kdybych měl klobouk tak bych dokonce smeknul a tak jsem se jen uklonil. " Těší mě. Mé jméno je Kuroashi Sanji. Splním vše co vám na očích uvidím " Usmál jsem se, ale pořád byl okouzlen krásou obou dívek. Nezáleželo na tom jaký mají titul, dívka je prostě dívka. Tentokrát jsem však s Mizukage začal trochu jemněji abych nedostal kopanec z otočky kvůli blízkému kontaktu.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Mon Apr 28, 2014 2:33 pm

Rozpačitě jsem se zastavila před kanceláří a hrála si s prstýnkem. Nemohla jsem se nějak shodnout na tom co se ve vesnici stalo ale nevypadalo to co se stalo nám. Potichu jsem si povzdechla a sedla si na lavičku. V tu chvíli jsem si uvědomila, že tu už někdo je. Mlčky jsem upřela své modré oči na zavřené dveře a trpělivě čekala i když mi to v přítomnosti chlapce nebylo dvakrát příjemné. Mezitím jsem nechtěně zase vzpomínala na obrazy ze zničené Suny, mého domova kde mělo být bezpečno a nakonec jsem své oči sklopila. Sledovala jsem prstýnek v mých rukou se kterým jsem si hrála a snažila se ignorovat fakt, že tu nejsem sama..
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 10 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru