Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 25 z 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Thu Oct 09, 2014 3:48 pm

Byl jsem velice zklamaný reakcí Risoku a i Atsukou, která se tvářila tak, že věděla co se stane. Ženy z Kumogakure už nejsou to co bývaly. Bylo to veliké zklamání jak se Kumogakure změnila. Možná by bylo lepší být v Konoze kde je úplně jiná atmosféra než zde, ale tak Kumogakure mě zachránila před lety z toho opuštěného ostrova, takže splácím svůj dluh, avšak ten nebudu splácet na věky. Ono mě tu vlastně nic nedrželo až na ten závazek, ale takto se mnou manipulovat není dobré. Přešel jsem už bohužel s nezájmem o Risoku k Raikagemu úplně s jiným výrazem. " Bez problému, omlouvám se za to pozdvižení. Nemůžu za to, že máme ve vesnici takové krásky. "
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 10, 2014 9:45 am

Videl som, ako konal na misii takže som si myslel, žeby povýšenie nebolo marné. K tomu som ho naschváľ poslal na tú ľahšiu misiu, aby ich tam mal dostatočné množstvo. Potom ten jeho argument som zobral, ako akceptovateľný, lebo pravdu mal aj keď shinobi by sa s tým strhnúť nemal. "Dobre, takže Sanji. Viem, že si prišiel len práve teraz ale mám pre teba ďalšiu misiu." To, že ho chcem povýšiť som ešte nespomínal, to som mu chcel povedať až na koniec v tedy, keď bude chcieť odísť, aby to mal taký bonus k misii. Ak si splní potom ešte túto jednu malo by to byť už úplne v poriadku ale o tom som mu hovoriť nemusel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Fri Oct 10, 2014 9:50 am

" Další mise? No dobrá. Proč ne? O čem bude? " Sotva jsem se vrátil z misí a hned jdu zas na další. Stejnak by mě tu asi nechtěli když vidím jejich reakce. Měl bych se asi krotit nebo skončím nakonec sám. V dnešní době už ženy nemaj rády dvoření, na to si o sobě už moc myslí, ale přesto to budu zkoušet dál. Čekal jsem zatím na Raikageho instrukce k misi abych mohl ihned vyrazit. Aspoň mě to zase v kariéře a zkušenostech trochu postrčí kupředu.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 10, 2014 9:58 am

"Pôjdeš do dediny a pomôžeš im s opravami v uliciach. Najlepšie by bolo keby si im tam pomáhal tak 3-4 dni a potom si budeš môcť príjsť po odmenu." Najprv som ho oboznámil s jeho misiou, ktorá nebola príliš vysokého ranku (C) ale každá pomocná ruka v dedine sa hodí. Potom som si nachystal jeho spis a prezrel som si ho. K tomu som sa pozrel do skrine či tam je vesta, ktorú som mu chcel dať. Samozrejme chuuninská, ktorá bola vo farbách kumogakure. Čelenku už mal tak to nebolo potrebné hľadať. Tú vestu som naschváľ položil na stôl a opýtal sa. "Kuroashi Sanji, čo si myslíš, že to je?" Opýtal som sa a čakal som na jeho odpoveď.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Fri Oct 10, 2014 10:17 am

Raikage najednou začal po zadání celkem lehké mise hledat něco ve skříni, když s tím ale skončil tak vytáhl na stůl chunninskou vestu. Samozřejmě mi došlo o co se tu jedná, ale já vestu asi nosit nebudu, od toho mám svůj oblek. Podíval jsem se na Raikageho a pověděl. " Chunninská vesta, kterou nepotřebuji nosit, protože mi stačí vlastní oblečení? " Možná to mohlo znít trochu sarkasticky, ale pravda je, že to vyjadřovalo můj názor na cizí oblečení. Radši jsem si vybíral oblečení sám a nic co by mě neomezovalo.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 10, 2014 10:40 am

Po jeho slovách som sa len usmial a vestu som dal späť. Predsa len nikoho nemôžem nútiť nosiť niečo čo nechce. Teda mohol by som ale nebolo to nič, čoby som potreboval. "Nie to som nemyslel. Ide tu o to, že dneškom ťa povyšujem na chuunina. Videl som tvoje schopnosti na rovnakej misii, ako som bol ja a môžem skonštatovať, že tvoje schopnosti a zásluhy sú hodné na túto hodnosť. Len by som ťa chcel varovať, aby si si dával pozor na dievčatá, lebo po dnešku čo som videl sa mi zdá, že s nimi budeš mať trocha problém, takže dúfam, že ma nesklameš a nepodkopeš tým moje rozhodnutie." Bolo to také neoficiálne ale podľa mňa jemu to vadiť nebude, predsa len každý je rád, ak sa dostane na vyššiu hodnosť ale môže sa stať, žeby chcel ostať len ako genin ale to som si nemyslel, žeby to tak chcel. Určite si ho ešte preverím ale to až neskôr Blesklo mi hlavou.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Fri Oct 10, 2014 10:47 am

" Ehm, tak to tedy díky. Nevěděl jsem, že mě někdy vůbec povýší, přeci jen dalo by se říct, že jsem cizinec, kterého jste našli na osamoceném ostrově před pár lety. Vážím si toho, díky " Poděkoval jsem, ale vestu jsem si nakonec nevzal. Asi bych měl už jít na tu misi, 4 dny jsou dlouhá doba. " Tak já už vyrazím, čeká mě spousta práce. Naschle. " Rozloučil jsem se a odešel plnit své úkoly.
/přesun
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Fri Oct 10, 2014 2:16 pm

Stála jsem neustále opřená na stejném místě a sledovala ty dva. Někomu by to snad vrhnulo slzičku do očí, když je tak poslouchal, zatímco tuším nejen mě, ale i Atsuce tento způsob povýšení přišel směšný.
"Chuninem za misi? Časy se koukám změnily." prohlásila jsem mezi jejich mezerou v řeči, "Dříve se pořádaly Zkoušky, boj sobě rovných, nebo v tomto případě tedy jednotlivého nižšího ninji na úrovni středního se středním."
Zněla jsem profesionálně, vážně, ale i zvědavě.
"Mise není ve schopnostech ninji tak prokazující, jako souboj pod dozorem. K úspěchu lze dojít i bez použití síly." poznamenala jsem a zdůraznila atribut, na kterém si Kumogakure no Sato od pradávna zakládala.
Pokud by síla z Kumogakure no Sato vytratila, už nebudeme mít ani špetku našeho respektu. Už nebude ve světě strach z boje právě s Oblačnou. Chci v lidech budit strach jen při pomyšlení na konflikt s námi. A tenhle systém- měla jsem jiné názory. Ale byla jsem pouze sekretářka. Jakmile Sanji odešel, růže z mé ruky padla pod tíhu mé nohy-
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 10, 2014 4:21 pm

"Nie som rád, keď znevažuješ moje rozhodnutie." Povedal som pomerne vážne a pozeral som pri tom smerom k dverám kadiaľ odišiel Sanji. "Ja sám som bol na tej misi a videl som, čo dokáže. Neviem prečo si myslíš, že konám bez toho, aby som to mal niečím podložené. K tomu od dnes ho čaká viac skúšok, než si môže myslieť." Možno to bolo tým, že ma začínal každý v tejto dedine štvať ale proste ak sa mi ešte niekto pokúsi vyskočiť na hlavu asi mu to poriadne vrátim. To, ako som prehovoril k Risoku nebolo vôbec nejak nahnevane ale čisto neutrálnym tónom, ktorým som jednal s každým diplomatom, len bol trocha vážnejší, lebo som chcel niečo zdôrazniť.Keby som v tedy prišiel skôr nemusel tam zomrieť jeden z našich ľudí ... Moja tvár ostávala rovnaká aj keď mi do hlavy prišla tak trocha pochmúrna myšlienka. Mojími očami som zablúdil k Atsuke, ktorá tu bola tiež. "Tak, čo potrebuješ ty?" Opýtal som sa jej a čakal som na jej odpoveď.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Fri Oct 10, 2014 5:00 pm

"Rád být nemusíte, Raikage-sama." se sklopenou hlavou. "Přitom mnoho z těchto takzvaných rozhodnutí ani nebylo vašimi rozhodnutími." narážela na svou vlastní pozici, ve které mohla Raikageho svou inteligencí jednoduše navádět po své vlastní cestě.
Sáhla jsem po jílci svého meče a jeho dlouhý osten si připevnila na záda. Kráčela jsem směrem ke dveřím, přičemž jsem promluvila.
"Každého z nás čekají zkoušky." pohlédla jsem na Atsuku.
Pro její překvapení ten pohled vůbec nebyl nenávistný, byl víceméně- spiklenecký. Přesto v něm bylo dost náznaku nechuti a opovržení. "Kolik jich bude záleží na čase, který nám zbývá." pohlédla jsem zpět směrem ke dveřím, kde jsem se zastavila.
"Tu složku vraťte kam patří." oznámila jsem.
Kráčela jsem chodbou, každý můj krok jasně ohlašující další. Jeden, druhý- třetí. Za mnou se rozléhalo ticho, a okolo mne- chlad. Stěny okolo mne porůstaly jemnými krystalky ledu ze zledovatělé vlhkosti ze vzduchu.
Konečně jsi došla rozumu, Risoku?
Tak bych to nenazývala. Ne.
Ale no tak. Oba vidíme, že jsi se v určitém ohledu radikálně změnila. Cítíš se zle?
Ne. Jen- nemá cenu být slabá.
Myslíš si, že najdeš sílu v cestě, kterou ti ukážu?
To nevím.
Tak proč tedy?
Protože ta má nefungovala.


- Přesun -
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Fri Oct 10, 2014 5:42 pm

Celú jeho konverzáciu so Sanjim, ako aj Risoku, som odignorovala. Síce som sa naozaj zaujato pozerala, nie že by ma ich situácia príliš trápila.
"Ooo mladý pane, vyzerá to tak, že tu budete mať .. celkom hustú atmosféru.." Pousmiala som sa, po čom som si len poklepkala po hlave. 
"Ehm.. povedzme si to na rovinu, nebudem vám klamať.. odchádzam na pre vás neznáme miesto." Poukázala som na neho prstom no následne som pohodila rukami. 
"Nezúfajte.. čoskoro sa k vám dostane jedna z mojich ehm.. náhrad. Myslím, že si s nej užijete úplnú srandu.. je úplne tupá.. a úplne opačná povaha než ja." Zazubila som sa.. po čom som sa na neho spýtavo pozrela.
"Tešíte sa ?" Sama som si jazykom prešla po perách.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 10, 2014 5:57 pm

Na tú jej prvú odpoveď som nereagoval, lebo to nemalo zmysel. Horšie bolo ale to o čom hovorila, predsa len ako obyvateľka Kumogakure si nemôže len tak odísť z dediny, keďže ovláda pomerne nebezpečné schopnosti. Jej miesto je tu a ak niečo také chce urobiť bude za to niesť aj následky. "Uvedomuješ si, že ak opustíš túto dedinu budeš vyhlásená za nukenina?" Ak by nebola v dedine a spôsobila by niekde nejakú neplechu niesli by sme za to zodpovednosť, preto by ju postihla cesta nukenina. "Ja osobne by som ti doporučoval, aby si radšej ostala tu." Prehovoril som a čakal na jej odpoveď. Na to posledné o čom hovorila na to som zasa nereagoval, lebo k tomu sa môžem dostať aj potom, teraz bolo prednejšie toto.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Fri Oct 10, 2014 6:00 pm

"Nunkenin?" Uškrnula som sa a znova som len pobavene pokrútila hlavou.
"Som obyvateľ, niekto ako ja nunkeninom byť nemôže.. nunkenin je vyhnaný či hľadaný shinobi, no ja ie som shinobim. Oficiálne mi nemôžete s týmto spôsobom ani len vyhrožovať.." Zasmiala som sa, po čom som len pohodila rukou.
"Nikdy som nepovedala že opustím dedinu, len ma tu už proste.. neuvidíte mladý pane, aspoň nie toto desaťročie." Znova som len žmurkla, po čom som sa pomaly pootočila.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 10, 2014 6:08 pm

"To, že nie si shinobi neznamená, že nemôžeš byť uznaná, ako nukenin." Možno o tomto mala zlú mienku. Mohla si byť obyvateľom ale pokiaľ ovládala schopnosti, ako shinobi tým pádom ním vyhlásená byť mohla a s tým ona nič neurobí. Predsa len každú hrozbu je možné takto vyhlásiť a ona ňou bola, takže áno mohol som jej týmto vyhrožovať a s tým nič nespraví. "Takže môj názor na to už vieš, takže hneď ako o tebe nebudem vedieť týždeň dostaneš sa tam." Myslel som do bingo knihy. Ja som hľadel k nej a vyzeralo to, že je asi na odchode. Nemal som prečo ju zastavovať, lebo bola človekom u ktorého to bolo zbytočné, predsa len by sa mi to nepodarilo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Oct 11, 2014 8:04 pm

Povzdychla som si... zákony či pravidlá sa naozaj dali odbiť len jedným.. tvrdohlavosťou. a mladý Raikage bol toho viac než schopný. Bol tvrdohlavý.. čo sa týkalo tejto veci. 
"Vidím že ste tu mali návštevu." podotkla som a rukou som pohodila smerom k stopám, ktoré tu ostali po jeho.. stretnutí s "ním".. 
"Mala som ho zabiť.. kým som mala príležitosť.." Dodala som do vzduchu, no po tom som sa len vytratila z kancelárie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 1:05 pm

"Neviem o čom hovoríš." Povedal som jej na to, keď spomenula, že som tu mal akúsi návštevu. Potom sa ale vybrala preč. To, čo spraví je aj tak na nej a ja podľa toho urobím, čo je nutné. Ja som si presadol k spisom a vlastne som aj vrátil jeden z dokumentov na svoje miesto, predsa len som ho mal stále u seba. Vážne je zvláštne, že sa každý správa ... nevhodne. Vedel by som to nazvať aj horšie ale nemal som na to dôvod. K tomu aj Risoku je nejaká iná.... nespravil som jej nič, takže by na mňa nemala byť prečo nahnevaná. Vážne to je celé zvláštne Hlavou sa mi tlačili rôzne myšlienky pri tom, keď som si plnil svoje veci, ako vždy. Určite budem musieť za Risoku ešte zájsť, aby som zistil, čo sa deje. Chvíľu som tak sedel u tých papierov ale vážne mi nedalo a musel som od nich vstať. Vytvoril som techniku, ktorá tu vyprodukovala klona a ja som sa vybral preč, no klon tu pre istotu ostal.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Tue Oct 14, 2014 8:48 am

Objavil som sa pred kanceláriou. Schodmi som išiel najpomalšie ako sa len dalo. Vedel som že ma žiadne dobré správy v tej otravnej kancelárii nečaká. Ale príkazy sú príkazy. Zaklopal som na dvere a vyčkával kým sa niekto ozve, aby som mohol vstúpiť dnu. Už som aj mohol dúfať, že tam nik nie je. To by bola pre mňa tá najväčšia záchrana. Odpratal by som sa do kúpeľov a oddýchol si po tých nezmyselných cestách.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 17, 2014 4:03 pm

(Hlboko sa ospravedlňujem, že som neodpísal. Ja som si nevšimol, že tu niekto napísal xD )

Klon:
Sedel som v kancelárii a robil som normálne denné papierovačky keď tu niekto zaklopal. Môj pohľad sa presunul k dverám a pri tom som prehovoril hlasno tak, aby ma ten dotyčný za dverami počul. "Vstúpte!" Prehovoril som a čakal, kým sa neobjaví. Bol som zvedavý, kto to tak môže byť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun Oct 19, 2014 8:15 am

Z poza dverí som počul celkom cudzí hlas. No keď som otvoril dvere a vstúpil do miestnosti, bol tam ten koho som očakával. stále som si nemohol zvyknúť na jeho hlas. Vždy som ešte stále očakával Hachidaimeho hlas. ,, Misia prebehla bez problémov." oznámil som hneď na príchod. ,,Nenarazil som na nič pozoruhodné počas prieskumu. Vesnica je v bezpečí."
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 19, 2014 8:24 am

Keď vstúpil bol to shinobi, ktorého som ja príliš nepoznal. Predsa len som, ako Raikage vystupoval pomerne krátku dobu, takže sa nebolo čomu diviť. "Mohol by si mi prezradiť tvoje meno?" Predsa len som potreboval nájsť jeho zložku, kde bude všetko vypísané a ja budem vedieť, čoho sa vlastne chytiť. To, že splnil misiu bolo dobré, len teraz zistiť, akú.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Oct 19, 2014 9:35 am

Přišel jsem do kanceláře zrovna když tu už nikdo čekal, nezbývalo mi nic jiného než si počkat až si to vyřídí. Moje práce byla totiž hotová, takže už to stačilo jen oznámit. Sedl jsem si na lavičku u dveří a čekal zdali půjde dovnitř. Mezitím jsem přemýšlel nad věcmi, které bych mohl udělat. Například vymyslet něco nového co mi pomůže v následujících bojích. Alespoň bylo o čem přemýšlet, než jen ztrácet čas nesmysly, které mi stejně nepomůžou.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun Oct 19, 2014 10:07 am

Prišlo mi divné, že sa pýtal na moje meno... Ako Raikage by v tom mal mať prehlad. Veď predsa, bol som preč niekoľko mesiacov a za tú dobu... ,,Mukotushi Ururu." Pripomenul som mu keď ma vyzval a ďalej len čakal, čo bude ďalej.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 19, 2014 10:48 am

Mal by som v tom mať prehľad, ak by som tu nebol takú chvíľu. No aj keď to už taká chvíľa spočiatku som bral na ohľad tých, ktorý boli v dedine a nie na misi, preto sa stalo niečo také. Jeho zložku som našiel a prešiel si ju. Vytiahol som potom honorár hodný jeho misie, ktorý som predložil v obálke na stôl, aby si ju mohol prevziať. "Dobre, som rád, že si späť z misie. Budeš potrebovať ešte niečo?" Opýtal som sa ho. Predsa len som si nemyslel, žeby teraz chcel ísť na ďalšiu misiu, keď z jeden prišiel ale človek sa môže mýliť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun Oct 19, 2014 2:44 pm

Priblížil som sa ku jeho stolu a zobral si obálku, ktorú predložil. Ani som ju neotvoril a strčil za kabát do vrecka. Znova začal hovoriť a tak som uprel pohľad na neho. ,, Nie. Pravdepodobne zbehnem niekam do mesta. Pozrieť čo je nové. Ak by ste však potrebovali Vy niečo... Stačí po mňa poslať, určite budem niekde v meste."
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 19, 2014 5:58 pm

Vypočul som si jeho odpoveď. Hmm... vážne tu nieje teraz nič neodkladné a poslať  Jounina  na "stavbu" je hlúposť od toho sú iný a pokročuje to veľmi rýchlo.   Pomyslel som si pri tom, čo hovoril a potom som mu na to hneď odpovedal aj ja. "Kľudne choď, zatiaľ tu pre teba aj tak nič nemám." A ak by náhodou on niečo časom chcel skôr, než by som ja niečo potreboval určite by som tu preňho niečo našiel, predsa len v zálohe boli aj nejaké nebezpečné misie ale to bolo predsa len na ňom.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 25 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru