Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Mon Jul 29, 2013 3:26 pm

A byl pryč. Vzápětí se však ozvalo zaklepání, takže jsem na Atsuku ani papíry stejně neměla čas a vůbec se mi to nelíbilo.
"Dále," zvolala jsem zvučně a chvíli jsem se cítila jako kdysi, když jsem byla Raikage.
Vyvolalo to na mé tváři úsměv.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Jul 29, 2013 4:24 pm

Prišiel som pred kanceláriu Raikageho. Samozrejme on tu nebol. Informácie od toho nukenina som šiel odovzdať jej. Raikage sa niekam vyparil.
Keď som prišiel pred tú kanceláriu, počul som hneď aj slovo ďalej a všimol som si toho genina. Nechcel som sa predbiehať, a preto som len naňho kývnul. Znak toho, že by si mal pohnúť a ísť do kancelárie.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sato Keiko Tue Jul 30, 2013 11:11 am

Na oplátku jsem tomu chlápkovi taky kývnul a vztoupil jsem dovnitř kanceláře. Nadechl jsem se a promluvil: "Dobrý den madam, mám tady pár věci co bych vám chtěl říct. První bych vám a té dívce chtěl poděkovat, že jste zneškodnili toho nukenina. Dále bych se vám chtěl omluvit za ty problem, co se nejspíš kvůli mě způsobili. Pak jsem se sem přišel ujistit, zda-li se tý holce nic nestalo, protože jak jsem viděl, měla zraněnou ruku. A teď to nejdůležitější, kvůli čemu jsem tady. Chtěl bych se Raikageho zeptat jestli pro mne nemá nějakou misi, ale jak vidím tak tady neni, tak bych se asi měl zeptat vás." Ještě jednou jsem se porozhlédl jestli tu Raikage neni a podíval jsem se na tu holku, která vypadala v pořádku. Nakonec jsem se podíval na tu pani, která mi předtim pomohla.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 01, 2013 10:58 am

Potřebovala jsem mluvit s Raikagem a ten si zrovna teď musel zmizet. Nu, ona ta zpráva od Hokageho neuteče, ale nejraději bych byla stáhla všechny naše shinobi z misí týkajících se Kamenné vesnice.
"Ach, to jsi ty," pousmála jsem se, když jsem spatřila známou tvář.
Vyslechla jsem si jeho prosbu.
"Misi ti může dát až Raikage, já jsem pouze asistentka. Ale pokud toužíš po práci a chceš pomoct, ocenila bych, kdybys skočil do nemocnice. Samozřejmě potom, co zkontroluješ všechny lékárničky v této budově. Na každém patře je jedna."
Vzhledem k tomu, že se kancelář tyčila do oblak, to byl vcelku smrtící úkol.
"Můžeš to brát jako D-rankovou misi, za kterou samozřejmě podle toho dostaneš zaplaceno. Zapiš si, co v lékárničkách chybí podle seznamu toho, co v nich má být..."
Na malý okamžik jsem se otočila ke stolu a hledala správný papír, který jsem mu poté vrazila do ruky.
"V každé musí být přesný počet veškerých nutných léků, čisté obvazy, nůžky a další. Vše je tu zapsané. Nesnaž se to udělat najednou, asi se mezi kanceláří a nemocnicí párkrát projdeš. A když už bude u toho, můžeš Atsuce najít něco na vyčištění její ruky."
I D-rankové mise byly dost dobře placené na to, aby stály za tuhle námahu. A někdo to udělat musel.
"Pokud nemáš další otázky, můžeš jít."
A poslat sem dalšího...
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sato Keiko Fri Aug 02, 2013 10:31 am

Poslouchal jsem co mi asistentka říkala. Úkol mě trochu vyděsil, ale zvládnout ho musím. Vzal jsem si papírek do ruky a podíval se do papírku. Bylo v něm spoustu věcí a pravděpodobně mi to zabere celý den. "No dobrá, žádné dotazy nemám.Tak zatím nashle." řekl jsem a odešel z místnosti. Snad to nějak zvládnu.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 12:47 pm

"Nashle, hodně štěstí," kývla jsem a pak jsem za ním vyšla dveřmi.
Tam jsem ale zahlédla dalšího návštěvníka.
"Hezký den," pozdravila jsem Raikageho syna. "Mohu s něčím pomoct nebo mi jdete říct, kam zmizel váš otec?"
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 1:27 pm

"Zdravím... Vypočúval som toho nukenina. Dozvedel som sa, že chcú urobiť atentát na Raikageho a že tamten im mal poslať správu, kde sa Raikage zdržuje. No v okolí Kumo sa nachádzajú tí ostatní. Preto myslím, že by tam dobré bolo poslať ANBU a zadržať ich. Raikage-sama asi si šiel prevetrať hlavu.. ale oňho sa netreba báť."
Povedal som celkom s úsmevom a potom som ešte musel niečo povedať.
"Etoo... už vám stihol môj otec ma dohadzovať? Ak hej tak gomen zaňho. Je už raz taký. "
Pousmial som sa a čakal na jej reakciu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 2:57 pm

"Chápu," přikývla jsem. "Neměla jsem o něj strach, pouze jsem mu chtěla sdělit důležitou informaci, kterou jsem se dnes dozvěděla. Potěšilo by mě, kdyby se vrátil, co nejdříve. Ušetřilo by nám to dost problémů, možná i nějaký ten život."
Mluvila jsem klidně, dokud nenadhodil další téma. V té chvíli jsem po něm hodila zvláštní pohled. Obvykle by to člověk nenadhodil. Takže se možná až tolik toužil za to omluvit nebo měl něco v plánu. Osobně bych toto od rodičů považovala za trapné a rozhodně bych o tom nemluvila. Pořádně jsem si ho prohlédla.
"V pořádku," pousmála jsem se. "Dobří shinobi si mohou dovolit určité výstřelky. Vy snad žádné nemáte?"
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 3:12 pm

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcT0QQm29d79KGzASqkOcWrNBsf42Gbbcsw25f5XMhDNR-RqQEo
Nahodil som nejaký takýto face a hovoril som. Mne to nejako trápne nepripadalo, no moja inteligencia niekedy nedosahovala extrémnych výšok aj keď niekedy som bol aj normálny!
"Ja a výstrelky? Určite nedohadzujem žiadne babičky otcovi. "
Zasmial som sa, to by mi bolo treba. Dohadzovať babičky Raikagemu.
"A vy? Máte nejaké výstrelky?"
Opýtal som sa s úsmevom. Kto vie či nešmíruje chlapov v lázniach!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 3:57 pm

Tiklo mi v oku. Když jsem tu větu přehodila, dalo se to brát i jako "Nedohazuji babičky otcovy, ačkoli on je dohazuje mě." Spolkla jsem všechny komentáře, které mě k tomu napadly.
"Možná by mu to prospělo," prohodila jsem potom zcela vážně.
Začala sem se ale trochu mračit, tomu zabránit přes mé - snad - dobré sebeovládání nešlo.
"Mé výstřelky? Spím denně v posteli s Kumogakure no Akumou," zazubila jsem se, abych mu to trochu vrátila a ukázala přitom na Atsuku stojící v rohu kanceláře.
O smrti desítek lidí její rukou slyšel každý. Každý se jí trochu bál. A já zase byla Nanadaime Raikage z klanu, kterého se pro změnu lidé báli pro přivolávání hadů. Fascinující dvojka.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 4:11 pm

"To je pekné a čo tam spolu robíte? "
Usmial som sa od ucha k uchu. To, že tá moja veta mohla mať aj dvoj zmysel mi nenapadlo, ale čo už.
Ja som sa bývalej Raikage nebál a ani tej Atsuki. Vedel som o nich dobre, ale pravdu povediac mi to bolo fuk. Viac som sa bál samotného otca.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 4:24 pm

"Co děláš v noci se ženami v posteli ty?" vrátila jsem mu otázku, která se mi vůbec nelíbila.
Nějak ho přestávám mít ráda... Ale milý je.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 5:50 pm

"No to je rôzne, raz sa s nimi pohádam, niekedy sa s nimi dobre vyspím, a ták. To je široká otázka v posteli so ženami sa dá robiť všeličo.. Raz ma jedna prinútila cvičiť s ňou Yogu na posteli. Etoo nebolo to práve najpríjemnejšie. Nie som zas tak ohybný. "
Uškrnul som sa, už mi dokonca dochádzalo, že to majú byť nepríjemné otázky, ale mne to nebolo nepríjemné. Kto vie prečo. Možno tak jej to bolo nepríjemné, ale mne to bolo ako zvyčajne fuk. Mal by som prestať byť tak flegmatický!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 6:11 pm

Tentokrát se mu povedlo mě rozesmát.
"Jste trochu šílenec, víte o tom?"
Zamyšleně jsem si ho prohlédla.
"Ráda bych vás viděla bojovat... Pokud jste po otci, pak vám tréninkový souboj se mnou jistě nebude dělat problém."
Slova jsou pěkná. Ale co činy?
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 6:26 pm

"No musíte to priznať aspoň som nedopadol ako Raikage-sama. Som len o trochu menší šialenec než on."
Povedal som a zas som hodil ten široký úsmev, keď však navrhla, že chce má vidieť bojovať no nevedel som, čo povedať. Po chvíľke som sa konečne rozrozprával.
"No, nemyslím si ešte som len Tokubetsu Jounin, neovládam tak mocné techniky ako otec. Ešte som ich neovládol. Ale poctivo trénujem. "
Vravel som čistú pravdu. Ona je ex-Raikage, takže som vedel, že nemám šancu proti nej.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 6:35 pm

Pozvedla jsem obočí.
"A já byla po boji s ex-vůdkyní Akatsuki Reinou Kanou téměř rok v kómatu. Není to tak dávno, co jsem se znovu učila vše od mluvy až po chůzi," pokrčila jsem rameny. "Možná by se mi vyrovnal i Genin."
Pravda byla, že většinu chakry jsem měla zpátky, ale občas mě zradila i chůze nebo vyčerpala jen cesta do kanceláře. A ani tu chakru jsem nemohla stále využít všechnu a podle lékařů ještě bude trvat, než to zvládnu.
"Obávám se, že vás spíš budu muset požádat, abyste na mé... zdravotní problémy... bral ohled."
Ušklíbla jsem se.
Achjo, připadám si stará a to nemůžu být starší než on.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 6:45 pm

"Samozrejme vám budem veriť prídeme na cvičisko a vy ma porazíte jednou jedinou technikou. Za tie roky čo som na tomto svete som sa naučil pár vecí. Jedna je, že nemám veriť všetkému, čo ženy povedia. Ale z časti vám verím, akurát vám neverím, že by som proti vám mal šancu!"
Povedal stále s tým veľkým úsmevom ako predtým.
"A podľa mňa sa podceňujete. Ste predsa ex-raikage, vy toho vydržíte ešte dosť. A viem, že každý Raikage si ide za svojím a nevzdáva sa ! A vy nie ste určite ten typ človeka, čo sa vzdáva. Predsa vás tu môj otec ešte potrebuje."
Povedal som povzbudivo. Podľa mňa by ma dostala, ukecať som sa však nedal!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 6:51 pm

Pohodila jsem vlasy. Až tolik shazovat jsem se nechtěla.
"Pravda, některé techniky bych použít nemohla."
Odolala jsem pokušení vypláznout na něj jazyk.
"Ale to nemění nic na tom, že ano, myslím si, že byste proti mě měl šanci. A jako asistentka Raikageho fungovat zvládám, to by zvládl každý," pokrčila jsem rameny. "To však neznamená, že nepotřebuji trénink. Vidíte tu někoho, kdo by se mnou mohl trénovat?"
Má snad strach?
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 7:10 pm

"Anbu by vám poslúžil veľmi rád, ale ja z toho nemám skoro nič. Dáte mi peknú nakladačku. Budem mať depresiu celý mesiac, že ma porazila ženská a budem v nemocnici. To je teda fakt super. Radšej si budem trénovať nové techniky alebo budem odpočívať."
Povedal som . Ja by som mal fakt z toho depresiu, ak by ma porazila. Preto som radšej nechcel s ňou bojovať. A kto vie.. možno som sa jej aj bál. Ale to som si nechcel ani len pripustiť. A ak by som jej ublížil, tak by ma zas otec zabil a potom hodil do mora.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 7:36 pm

"A co takto sázka?"
Okamžitě jsem ožila.
"Když vyhraji, tak jste měl pravdu a... hmm... přimluvím se u vašeho otce, aby vás nechal povýšit na Jounina, protože v takovém případě byste měl odvahu postavit se Nanadaime Raikage a odvaha se mnohdy cení víc než samotná síla." Zamyslela jsem se. "A když vyhrajete vy... Co byste chtěl?"
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 7:44 pm

"Budete cvičiť jogu v mojej posteli, ale bezo mňa.. nie som až toľko ohybný na jogu."
Povedal som s úsmevom. No myslel som to smrteľne vážne. Bol som trošku blázon. V duchu som sa diabolsky smial.
Samozrejme, že prehrám, ale budem Jounin, čo by ma náramne potešilo. Problém s odvahou som nemal a ani som sa jej nebál, ale vedel som, že je to zbytočné. Za pokus to však stálo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 7:52 pm

S jógou jsem pár zkušeností měla, ale jen málo. Nutili mě to cvičit, abych se rozhýbala. Skončila jsem u meditace. Ostatně, i ta patří pod tato cvičení, takže mi to vlastně vůbec neublíží. Opětovala jsem úsměv. Chytila mě chuť na takovou hru, ačkoli bych si prohru asi nikdy neodpustila.
Achjo. Naběhla jsem si na vidle.
Naprosto vážně jsem přikývla.
"Beru."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 7:57 pm

*Bude ma to bolieť a veľmi. Prečo sa vždy nechám ukecať od ženských?
Pomyslel som si a potom som sa poškrabal vo vlasoch.
"Etoo Ex-raikage-sama ideme hneď teraz trénovať?"
Opýtal som sa svojej ex-raikage.
Pfuu a moc sa mi ani nechcelo, ale čo už zas skončím v nemocnici.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:06 pm

Zarazila jsem se v půlce otočky ke dveřím a hodila po něm vcelku vyděšený pohled.
"Pro Boha!" povzdechla jsem. "Neříkejte mi, prosím, ex-Raikage. Mé jméno znáte. A když budete v souboji šikovný, možná vám dovolím i abyste mi tykal."
Na jeho otázku jsem jen pokrčila rameny.
"To záleží na vás. Můžeme to nechat na zítřek, ale můžeme i jít dnes."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Aug 02, 2013 8:18 pm

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcTLHkDgZZ7tjcgz5hdNqgLbNNkCn_fNbwLON441HSR_4UrIXpFK

Ten jej vydesený pohľad vydesil aj mňa, a tak som povedal
"Dobre, dobre Rin-sama"
Urobil som asi nejakú takú pózu aj s mojou tvárou, že ja nič.
"Poďme hneď teraz, chcem to mať rýchlo za sebou. Rin"
Povedal som celkom pokojne. Samozrejme som sa chystal psychicky aj fyzicky na prehru, ale predtým som musel určite niečo urobiť..
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 3 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru