Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 08, 2014 9:09 am

Ráno som dorazil do kancelárie, kde som zasadol na svoje miesto. Hneď som sa začal prehrabávať v papieroch, lebo som potreboval zistiť, aký je stav shinobi v dedine, aby som mohol vytvoriť poprípade nejaké týmy. K tomu som musel jedného z genino povýšiť, lebo som na vlastné oči mohol vidieť jeho kvality. Prepáč mi Gyuuki asi sa tu budeš nudiť ale s tým nič neurobím. Ospraedlnil som sa mu pomocou myšlienok a pokračoval som vo svojej práci. K tomu som čakal na správu od Anbu, ktorý mali zbezpečniť hlavnú cestu do Kumogakure, teda bránu a ešte by mi mala príjsť správa o tej humanitárnej pomoci. A aby som nezabudol, ešte správa o opravách by mala príjsť Nevedel som, či sem niekto dnes zavíta ale ja som mal poprade práce dosť ale nevadilo mi to, musel som to dať do poriadku.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Sep 18, 2014 7:38 am

V kancelárii som bol pomerne dlhú dobu a nič sa nedialo. Možno som mal byť aj rád ale nudil som sa ale z mojej nudy a papierovania ma vytrhol Anbu, ktorý sa u mňa objavil a oznámil mi, že ma niekto hľadá pri bráne. Hmm...kto vie, čo chce. Nemusel som ani dlho rozmýšľať, len som jednoducho vstal, vytvoril som klona, ktorý tu ostane počas mojej neprítomnosti a ja som sa teda vybral smerom k bráne, kde už ma čakal dotyčný.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 21, 2014 8:59 pm

Od brány cestou cez ulice sme sa dostali pred budovu do ktorej som vstúpil. Po tých nekonečných schodoch som sa vybral smerom hore a zamieril som k dverám od kancelárie. Pred nimi som ich chvíľu čakal a potom som vstúpil dnu. Dvere som nechal otvorené a ja som zamieril k stolu za ktorý som si sadol a začal som hľadať spisy. Mal som už takmer všetky prebrané ale popravde to zabralo naozaj veľa času.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Sep 23, 2014 5:52 pm

Cesta ku kancelárii prebehla v úplnej tichosti. Nikto z nás neprehovoril, po celý čas som sa pozerala dole, sem tam som vrhla pohľad na Naa.
Netrvalo dlho, než som sa opäť objavila v kancelárii Raikageho. Naposledy som tu bola...Ani nepamätám. Možno to nebolo tak dávno. Len si nikdy na nedôležité veci nepamätám. Vzhliadla som k Raikagemu. Poznala som ho, pokiaľ sa nemýlim, tak bol tiež jednou z ANBU jednotiek. Bolo zvláštne správať sa k človeku, ktorého som kedysi považovala za rovnocenného, ako k vyššie postavenej osobe. Raikage-sama, misia dopadla úspešne. Čoskoro sem dorazia konožské jednotky, ktoré nám pomôžu k navráteniu Kumo do pôvodného stavu. Odpovedala som na otázku, ktorú mi položil ešte pri bráne. Čo sa týka tej druhej veci, pokojne si Naa na starosť vezmem, nerobí mi to problém. Ešte za čias bývalej Raikage, Rin Kagayaki, plnila podobnú prácu, takže v tom mám akú takú prax. Na chvíľu som zmĺkla. Napadlo ma, že mi Nao vravel, že nemá kde prespať. Raikage-sama, nedal by sa preňho zohnať nejaký byt alebo niečo, kde by sa mohol ubytovať? Položila som mu otázku. Kto vie, či nebude trvať na nonstop kontrole, čo by znamenalo len jediné - nasťahovanie sa do nášho klanového sídla.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Sep 24, 2014 8:57 am

Čakal som už opretý o stôl a mal som na stole zopár spisov. Jeden tam bol Yunin a druhý som predpokladal, že toho druhého ale nebol som si istý, tak som musel počkať ešte naňho. Keď prišla Yuna pozrel som kej a chvíľu na ňu pozeral a počúval ju. "Ďakujem, za splnenie misie. " Prehovoril som najskôr a natiahol som sa na svoj stôl pre obálku v ktorej bola čiastka za tú misiu. Nebolo to veľa, lebo to bola s tých ľahších misií. "Som rád, že som teda narazil na tú pravú. Ber to, ako B rankovú misiu. Ak by sa náhodou stalo niečo neočakávané radšej to vždy oznam, aby si sa nezatiahla zbytočne do problémov." Myslel som tým, že ak by sa náhodou vzbúril a chcel by zdrhnúť a podobne. To by sme si ho už v dedine určite odchytili. Potom preňho požiadala o nejaké bývanie nad tým som ani nemusel rozmýšľať a preto som dodal. "V dedine je ubytovňa, tam keď sa nahlási a povie, že ho posielam ja bude všetko v poriadku. Prvý mesiac mu zaplatím ja ale ďalej si už bude musieť platiť on sám." Prehovoril som k poslednej téme ale musel som sa vrátiť k tej predošlej, lebo som zabudol niečo dodať. "Bude lepšie, ak by si ho mala aspoň týždeň celý čas na očiach. Potom sa mi môžete ísť nahlásiť a ty by si mi podala správu, čo sa teda z neho vykľulo." Boli to možno zbytočné opatrenia ale nepotreboval som v dedine nejakých zradcov alebo takých, čo by si robili čo sa im zachce. Dúfam, že robím dobre. Ak niekomu nejako ublíži osobne si ho podám. Prebehlo mi hlavou no mal som taký normálny neutrálny výraz no snažil som sa vyzerať prívetivo ale Anbu tréning urobil svoje a ja som sa potreboval dostať do normálnych koľají, aby som ostatných nestrašil.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nao Okumura Wed Sep 24, 2014 11:57 am

Po chvíľke prechádzania sa po uliciach Kumogakure som pochopil jedinú vec, ktorá sa dala odhadnúť. Je v katastrofálnom stave. Zničené budovy a množstvo čiernej látky na odevoch jasne naznačovali čo sa muselo udiať v dedine v priebehu pár týždňov dozadu. Čím viac som videl, tým viac vo mne vrel hnev a bol som ešte viac mrzutejší, ak sa to vôbec ešte nejako dalo. Nereagoval som ani na pohľady ľudí, ktorý na mňa hľadeli naozaj urážlivo a ba až posmešne, keď zahliadli na mojom opasku preškrtnutú pásku od Kumogakure. Vyzeral som ako Nukenin z Kumo, čo im zasahovalo srdcia ešte viac a čo chvíľka som mal pocit že po mne niečo začnú hádzať. Avšak informácia o tom že ten pajác predo mnou je nový Raikáge ich v rešpekte ukľudňovala, a ja som sa divil čo na ňom mohli rešpektovať. To sme však už prechádzali chodbov, ktorá ústila do jeho kancelárie, kde som sa neprítomne postavil do rohu miestnosti a rozhliadol sa okolo seba.
"Toľké spomienky.. asi vyroním slzičku.." Prehovoril som extrémne sarkasticky a ešte na malý okami napodobil smutnú grimasu, keď som pomaly zatváral dvere a rozhliadal sa po kancelárii. Nezmenila sa, takmer ani trochu od okamihu kedy som hodil svoju Anbu masku na stôl za ktorým práve sedel Yotsuki, a pozrel som sa na miesto, kde som právoplatne preškrtol moju pásku na znak opúšťania dediny. Stále som sa divil že nesedím v nejakom väzení, tu však prišla otázka k môjmu bývaniu. Lens om sa uškrnul.
"Nie, neprosím.. Vidím v akom stave je dedina, takže ani tie ubytovne sa moc nezmenili.." Znova som prehovoril arogantným tónom, ktorý však stále znel zlomene a zničene. Bol som taký pretože mnou lomcoval hnev. Z Reiny a zo mňa samotného, že som tu nebol aby som sa pomstil. A predovetkým, nenávidel som každého Shinobiho. Od okamihu čo mi sensei zanechal svoju vôľu, som prestal v systém shinobi veriť. Nemienil som pošpiniť jeho pamiatku. Avšak napriek tomu že by som mal byť v túto chvíľu ticho, znova som sa nadýchol a svojím zvyčajným nadradeným hlasom ktorý som obvykle využíval na urážanie ľudí, som spustil.
"Obaja vieme ako to dopadne, niečo takéto ako týždeň na moju "zmenu.." Schválne som slovo zmenu zdôraznil, ba až výsmešne. "Ja tu nechcem byť a očakávam že ani vy tu nechcete mňa. Ale ako ja potrebujem vás, po tom čo sa tu stalo potrebujete aj vy mňa. Isto ste si môj spis prečítali a viete čo som bol kedysi. Vzťah kedy sa budeme proste navzájom tolerovať, to by mi vyhovovalo.." Áno, znelo to arogantne a nadradene, keď som pohľadom prešiel po mojej karte. Vedel som perfektne čítať v ľuďoch, vedel som nimi manipulovať a využívať ich vo svoj prospech, tak ako v túto chvíľu som vedel zasiahnuť presne tam kde to najviac bolelo. Tak ako na Yunine city, aby som jej ukázal že svet není ružový, tak aj na jeho potrebu ma tu mať. Pretože ak si kartu prečítal celú, mohol na konci prečítať istú frázu kde stálo. "Schopný pre dedinu obetovať celý svoj život.."
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nukenin Wed Sep 24, 2014 1:16 pm

Akt O.

V okolí bylo absolutní ticho, ani náznak předzvěsti čehokoliv špatného. Kumogakure no Sato, Vesnice ukrytá v Oblacích, už si prošla tolika překážkami, že by si zasloužila vlastní oddech, čas na znovunabrání sil a zotavení. ale zdálo se, že někdo si myslí naprostý opak. Někdo, koho Raikage-sama velmi dobře znal, tedy- měl by znát. Je dost možné, že již zapomněl, co jeho vlastní vesnice dokáže. Byl to někdo, kdo měl s Raikagem s největší pravděpodobností nevyřízené účty, byli to Lovci nebo to byl pouhý vtip místních dětí? Jediné slovo, které stálo ve svitku, jež do okna prohodil prolétající pták bylo místo setkání. Bylo to určité místo v Horách Kaminari no Kuni.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Sep 24, 2014 5:19 pm

Prevzala som si obálku a jemne sa usmiala. Vypočula som si všetko, čo mi povedal. Tak predsa len, nonstop kontrola. Nebrala som to ako záťaž, ale ako povinnosť. Nerobilo mi teda problém neustále Naa sledovať. Nad jeho poznámkami som len prekrútila očami, ten má komentár snáď ku všetkému. Vrhla som naňho krátky pohľad a povzdychla si. Bude to ťažké, snažila som sa k nemu byť milá a prívetivá. On ma asi ale považoval za niečo...Niečo...Čo nemá čo v ANBU pohľadávať. Arogantný, vyberavý. Prečo nie? Prižmúrila som naňho oči a rukou si prehrabla vlasy. Či sa vám to páči alebo nie, pravdepodobne budete musieť zostať na týždeň v našom klanovom sídle. Prehovorila som a nadvihla obočie. Jeho správanie bolo fakt zvláštne. Nemáte sa čoho obávať, Raikage-sama. Mám prostriedky na jeho zadržanie, ak by sa o niečo pokúsil. Možno som ostatným prišla ako slaboška, plná ľudských citov, ktoré by správne mala skrývať. Rozhodne som ňou ale nebola. Vzhliadla som k oknu, keď cez neho preletela nejaká správa. Doslova. Kumo už bola zdemolovaná dosť, teraz sa k tomu pridalo toto. Raikage bude mať radosť. Ak teda už nič nepotrebujete, tak by sme aj mohli ísť. Natiahla som ruku ku kľučke, ale neodchádzala som ešte. Ak by predsa len odo mňa niečo potreboval.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Sep 24, 2014 6:55 pm

Popravde som si až tak jeho poznámok nevšímal a na jeho tón som nereagoval zatiaľ nijak zvlášť. Nemalo to žiadny zmysel si ich všímať, lebo ak by si všimol, že mi to vadí určite by to využíval ale svoje mu poviem aj tak. "Čo si bol kedysi je pomerne jedno, keď si to zahodil nemyslíš?" Prehovoril som najskôr a pokračoval som. "Nemysli si, že ťa nechám robiť si čo chceš kvôli tomu, že tu je zlá situácia. Ak sa o niečo pokúsiš alebo sa nejako previníš budeš sa za to zodpovedať. " Nevyhrážal som sa mu len som mu povedal fakty, ktoré tu boli. Predsa len to je stále shinobi a už teraz by mal byť potrestaný za odchod. Ak by sa mu to všetko zrátalo do kopy, nebol by na tom najlepšie. Teraz sa to premlčať dá, lebo tu nebol poriadne dlhú dobu.
V tom ku mne padol akýsi zvitok v ktorom bola udaná poloha. Neviem, čo to akože má byť. Možno sa so mnou chce len niekto  stretnúť.... Pomyslel som si naivne no potom mi prešla hlavou ďalšia myšlienka. Ak to budú ale nejaký útočníci a ja tam nepôjdem znova zaútočia na dedinu. Už teraz utrpela poriadne škody, to dopustiť nemôžem. Moje oči zo zvitka preskočili smerom na Yunu, ktorá sa chystala asi už odísť. "Asi ťa sklamem ale niečo sa tu našlo. Budem potrebovať, aby si šla so mnou do Kaminari no Kuni. Práve prišla táto správa v ktorej nieje nič ďalšie len toto. " Ukázal som zvitok aj jej a potom ho nechal na stole. "Ďalší útok na dedinu by bol asi trochu veľa." Je pravda, že ju asi teraz zamestnávam pomerne veľa ale viem, že je spoľahlivá a teraz zháňať niekoho takého by nebolo najľahšie. K tomu tu bol ešte ten nový ale s tým som teraz nepočítal, takže ho do toho ťahať nebudem aj keď to videl.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nao Okumura Wed Sep 24, 2014 7:12 pm

Zaujímavým pohľadom som ale sledoval ako prešiel k obálke, ktorá po chvíľke pristála na stole. Nevedel som čo to je, ale zaujímalo ma to, každá záhada ktorá sa nejako aj čo najmenej týkala mňa, iných ktorých poznám alebo aj tých ktorých nepoznám ale videl som ich, ma skutočne naozaj zaujímala a práve tento fakt bol niečo ako eso bývalého Raikágeho vďaka čomu ma dokázal držať na uzde. Bola pravda, že už som stratil to čo som bol, ale bolo jasné že moje schopnosti dávno presahujú schopnosti obyčajných Shinobi ktorých ma toľko v dedine a sám sa rovnám možno aj Raikágemu. Ale čo viac, som miloval výzvy. Pousmial som sa nad jeho kecami, nie, nebol to úsmev, bol to naozaj arogantný úškrn, ktorý o mne hovoril viac ako by som dokázal povedať. Ten sa zmenil na kamennú tvár a ja som pristúpil k jeho stolu bližšie.
"Zodpovedať? Tak to aby som už neurobil nič zlé.." Prehovoril som sarkasticky keď som sa oprel rukami o stôl a vtedy došlo k niečomu čo ani on nečakal. Detské chovanie arogantného muža, keď som mu rukou zhodil pár vecí zo stola, nie len papiere ale k tomu patrili aj nejaké ceruzky v puzdre a ešte nejaké hovadiny. Keď mi hľadel do očí, bolo jasné čo si myslím. Nenávidel som ho. Nie len jeho, ale všetkých Shinobi a najviac som nenávidel seba. Muselo ho to zdesiť. Ja som nato ale mal dôvody, preto som tentoraz takto riskoval, riskoval takmer všetko.
"Ups.. Tak asi až po tomto.." Bol som si takmer až úplne istý že sa nič nestane a bude ma ignorovať ďalej, vďaka čomu som chcel túto vojnu vzdať a odtrhol som sa od stola a s úškrnom som sa takmer hneď presunul späť na moje pôvodné miesto v rohu miestnosti, kde som ako Anbu väčšinu času stával. Zvykol som si tu, bol tu najkrajší výhľad vonku a medzi to patrilo aj to že som takto tento výhľad zakrýval aj Raikágemu, čo znamenalo že som predsa len neupustil a ďalej som sa správal ako dieťa. Čo mi bolo úplne jedno. V tom sa ale ozval.
"Oh, takže misia budeš dávať pozor na Naa práve skončila, aká to náhoda.. Čas sa trochu pobaviť.." Zase som sa pousmial, keď som pomaly vykročil von z miestnosti. Podľa tónu bolo jasné ako zle to dopadne. Avšak nevyšiel som, keď mi cestu zatarasila Yuna, ktorá nechala ruku na kľučke a čakala čo sa vyhrabe z Raikágeho. Tiež musela byť zdesená nad mojim chovaním, ale to som úplne ignoroval. Nepatril som k slušným ľuďom čo mali nejakú etiku, ja som svoju náklonnosť vyjadroval inak, a samozrejme si človek môj rešpekt musel zaslúžiť. A to sa po krátkom rozhovore získať nedalo nijako.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Wed Sep 24, 2014 7:19 pm

Ako keby nestačilo, že sa v miestnosti nachádzala jedna osoba Naovho kalibru. Bez pozvania a s nevyberanými nadávkami som otvorila dvere a vstúpila aj ja.
Moje ďalšie slová boli smerované prevažne na všetko, čo sa v tejto miestnosti dalo nájsť, čo zahŕňalo aj osoby.
Po dlhom reptaní, ktorému som sama nerozumela, som sa zhlboka nadýchla a s vydýchnutím zo seba zhodila zvyšok toho, čo som mala na srdci. Naozaj nemá cenu to vypisovať, bola by to samá "hviezdička".. Každopádne nemohli čakať nič iné, naštvala ma dokonca aj Rin svojim odstupom z postu Raikageho, prestala som sa s ňou na niekoľko dni rozprávať a teraz som ju ani len nevedela nájsť.
Založila som ruky v bok a zrazu som si uvedomila, že nemám čo viac na srdci.
"Oi Raikage-chan.. " Nadhodila som mladíkovi. Samozrejme som vyzerala nie staršie než on, pre mňa však bol mladík.. ja som žila celé stáročia.. 
"Čo sa stalo, že je dedina v takých.. " následovalo ďalších pár vyberaných slov..
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Sep 24, 2014 7:51 pm

Nebola som zdesená. Ani trochu. Naove zvláštne správanie sa vo mne nevyvolalo ani jeden jediný cit, prebodávala som ho neutrálnym pohľadom. Dovoľoval si viac než bolo vhodné. Zhodenie papierov, ceruziek, čohokoľvek, čo sa nachádzalo na stole.
Čakala som, že ako bývalý ANBU sa k vyšším hodnostiam bude správať úctivejšie. Mýlila som sa. Hlboko som sa mýlila. A na mňa nadával, že niečo takej povahy ako ja, vôbec prijali do radov ANBU. Myslím, že by to už stačilo, Nao! Zahriakla som ho tichým, ale hrozivým hláskom. Bez mihnutia oka som s pomocou chvosta, tvoreného ružovou, jemne prehliadnou chakrou, pripomínajúceho ten páví, zdvihla papiere a uložila ich späť na stôl, možno v inom poradí, rovnako ako aj ceruzky a všetko, čo sa na zemi nachádzalo. Nič iné mi neostávalo. Chvost náhle zmizol a ja som prebodla Naa prazvláštnym pohľadom, nie, nehnevala som sa naňho ani nič podobné, len...Sa správal trochu inak. Na ceste do Kumo sa mi zdal vskutku priateľský, aj keď často mával tie svoje sarkastické poznámky. Povzdychla som si. Kaminari no Kuni? Nadvihla som obočie a spustila ruku z kľučky. Bez problémov tam s vami pôjdem. Prikývla som. Zjavne už kontrolovať Naa nebudem môcť. Aspoň tento čas nie. Hneď ako sa ale vrátim, s radosťou naňho dohliadnem. Prekvapene som nadvihla obočie, keď tu niekto bez vyzvania vstúpil. Nejaká žena, jej vulgárny slovník zjavne nemal konca kraja. Udrela som sa rukou do čela a zavrtela hlavou. To snáď nie je možné!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Sep 24, 2014 8:18 pm

Najprv som sa pozrel na Naa, čo urobil a nahodil teraz naňho pohľad a "co jako?". To, že to zhodil som vôbec nechápal, akosi ma to nebolelo a neviem, čo mi tým chcel spôsobiť, niečo také robia skôr deti. Nebol som rovno najstarší ale toto prišlo trápne popravde aj mne.  V tom sa sem dorútila osoba, ktorá vymenovala snáď všetky nadávky a dokonca môžem povedať, že niektoré som asi ani ešte ani nepočul. A ja som sa a aj divil, že prečo minulá Raikage odišla zo svojho postu, nó tuším ma to prešlo. Pomyslel som si a našťastie som ešte nervy nestrácal ale ak ich stratím tak vážne neviem, či ich pobijem, čo by v mojom poste nebolo najlepšie. Alebo ich vážne dám zavrieť... teda aspoň Naa určite. Predsa len som akosi ešte nevedel, kto sa to sem teraz dohrnul. "Takže, zmena plánu." Rozhodol som sa nakoniec. "Nao a Yuna. Vy dvaja pôjdete so mnou a Ty" Pozrel som smerom na to nezdvorilé a neslušné dievča. "Sa tu porozprávaš s mojou náhradou." Vytvoril som zopár pečatí a vytvoril tu svojho klona. Možno som mal byť teraz rád, že on počuje všetky tie veci a nebudem to ja. Klon sa zatiaľ posadil a ja som dodal. "Ale ak to bolo všetko, čo ste chcela tak vám poviem len, že sa môžete opýtať ktoréhokoľvek Anbu alebo niekoho kto pomáha pri obnove. Asi by ste sa dozvedela, že bolo na dedinu dva krát útočené a radšej by ste mala ísť pomôcť s opravami. " Povedal som nakoniec a ja sám som sa prešmykol medzi dverami a zamieril som smerom k bráne. Bola to tažká situácia nie len pre dedinu ale aj mňa samého. Normálne som musel uznať, že v radách Anbu mi bolo asi lepšie, lebo som nemusel riešiť nič takéto.
(Presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nao Okumura Wed Sep 24, 2014 8:27 pm

Nato že som bol v tejto kancelárii najstarší, teda, aspoň som vyzeral najstarší, pretože to že Atsuka je už podľa všetkého aj mumifikovaná, som vôbec netušil. Stretol som ju, ešte za čias kedy som robil skúšky k Anbu jednotkám, vlastne v časoch kedy bola Rin ešte len Genínom. To že práve využila slovník bohatší na nadávky ako mám ja, ma na malý okamih zaujala, avšak úplne som zabudol nato že som ju kedysi poznal aj viac ako z poznania, tentoraz som nahodil úplne vymätený výraz plný ignorácie a toho že si proste Atsuku vôbec nepamätám. Otvoril som ústa, že vypustím zase nejakú štipľavú poznámku, ale skončilo to v okamihu ako na mňa Yuna skričala. Zdalo sa že v tomto mala aspoň nejakú moc nado mnou, a moja kamenná tvár sa takmer okamžite vrátila a ja som dokonca nič nepovedal. Avšak v hlave sa mi toho premietalo dosť, to ako je vlastne náš Raikáge srab, úplne som žasol nad rešpektom aký mal voči dedine ktorá ho mala úplne v paži a to som nehovoril o tom že som sa naštval za seba že ma niekto ako Yuna dokázala donútiť porušiť svoje zásady. Preto som sa len obyčajne otočil na päte, odovzdane, na chvíľu vypadnúť to bude fajn ale po ceste budem musieť sa aspoň trochu upraviť, a pomaly som odchádzal, pričom som povedľa Atsuki niečo prehovoril..
"Idioti.." Prehovoril som, smeroval som ako na Raikágeho, tak aj na Yunu a hlavne na Atsuku, ktorá sem možno prišla originálne ale prehnala to a vďaka tomu ju Raikáge úplne zignoroval a odišiel, pričom som mu šiel s Yunou v pätách. Nevedel som čítať v ľuďoch ale pohľad do jej očí mi stačil nato aby som vedel niečo. Pevne som zovrel katanu po mojom boku..

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Sep 24, 2014 8:41 pm

Čudovala som sa Raikagemu, že jednoducho nevybuchol a neprehodil ich oboch cez okno. Na jeho mieste by som to urobila určite. Mala by som tak svätý pokoj a mohla sa venovať svojej práci. Zjavne mal pevné nervy, čo sa v dnešnej dobe často nevidí. Ja som tiež nebola bohvieako výbušná, ale mala som svoje isté hranice.
Po celý čas som ale mlčala. Pri Naovej poznámke o idiotoch sa mi len nebezpečne zalesklo v očiach, ale nič som nevravela. Radšej. Nemuselo by to dopadnúť vôbec dobre.
Keď tak nad tým premýšľam. Zjavne som tu bola jediná, kto sa dokázal správať slušne. Kam som sa to dostala? Nechcelo sa mi veriť, že tu žijú takéto indivíduá. Ale tak s tým už nenarobím nič. Otočila som sa na päte a ladne vykročila za Raikagem. Dúfam, že si na tej misii, alebo čo to bolo, užijem zábavy dosť. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Wed Sep 24, 2014 8:59 pm

Zostala som zaskočená.. priam šokovaná.. to šteňa ma oslovilo "..ty".. mala som chuť zobrať moju zložku a napchať mu ju do ... 
a ďalšiu radu iných krásnych vecí... ďalšie zo šteniat ma nazvalo idiotom a jediná osoba ktorá bola ticho, mala v očiach pri pohľade na mňa ten výraz typu "odpad".. nedivila som sa jej, nebola jediná no každopádne som takýchto ľudí pravidelne jedla na raňajky, keby že tu vždy nie je Rin, ktorá ma do značnej dávky ovplivňovala. Teraz tu však nebola.. a keby že ma tam nenechajú samú, asi by som im predviedla prečo, ma tunajší ľudia volajú démonom. 
"Tsch.. chlapec ktorý sa ešte ani dva krát na stoličke neotočil ma odignoroval.." Povzdychla som si pre seba a takmer som sa rozplakala.
"Ako.. Rin povedz ako.. ich nemám všetkých pozabíjať bez tvojej kontroly?"
Pozrela som sa na okná a napadla ma celkom zábavná myšlienka.. teda pre mňa.. 
Trvalo to len sekundu, pri ktorej nátlak mojej chakry porozbíjal sklo na oknách a ja sama som z okna vyskočila, v podstate rovnako ako Raikage. Kto vie, kam som iśla.. no v mojom momentálnom stave som mohla znamenať len problémy.. hlavne pre osoby ako bol Raikage či tí dvaja Anbu, ktorí o mne pravdepodobne nevedeli nič.
"Mala by ste ísť pomôcť s opravami.. pff kretén..  " Zamrmlala som si popod nos pri skoku z okna, čo ma naštvalo ešte viac. Kto ich za prvé zapríčinil ? Kam ide teraz ? proste úplný hrdina.. všetko necháva na ostatných.. opraviť by som opravila, no niečo iné na niekom inom..
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Sep 24, 2014 9:24 pm

Líným krokem jsem přišel ke kanceláři i já. Ale zrovna tam někdo byl, tak jsem se jen mihl za dveřmi a opřel se o stěnu tak abych byl schovaný za dveřmi a nevzbuzoval mnoho pozornosti. Bystřejší shinobi zvlášť na úrovni raikageho by si mojí přítomnosti určitě všiml, ale nejspíš měl hlavu plnou jiných starostí. Nehodlal jsem se plést do takového davu lidí a tak jsem jen vyčkával.
Když kolem mě prošli tři lidi aniž by si mě všimli tak jsem uznal že bych mohl vylést. 
Udělal jsem dva kroky a objevil jsem se mezi dveřmi. Přítomní mohli vidět poměrně vysokýho chlápka s výrazem plným nezájmu. Měl jsem na sobě klasickou bílou vestu kumogakure a pod tím dlouhý černý oděv s dlouhým rukávem po vzoru uniforem z Iwy. Nebyla to tak úplně náhoda. Přistoupil jsem blíž k prahu a viděl jsem už jen jak skáče nějaká dívka z okna. 
"To je ale blázinec" tiše jsem sykl, ale spíš jen tak pro sebe. Sice jsem už nějakou chvilku stál mezi dveřmi, ale zaklepal jsem abych na sebe strhnul trochu pozornosti.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Sep 25, 2014 1:44 pm

Klon :
Môj klon, ktorý bol v kancelárii pri tom nátlaku skoro zmizol, takže po tom, čo sa stalo skoro zdrevenel. Toto bude ešte zlé. Vedel som, že moje pravé ja to zacíti, čo sa tu stalo, predsa len kto by nezacítil také obrovské množstvo chakry. Ja som sa radšej venoval tomu človeku, ktorý práve zaklopal aj keď bol už pri prahu. "Poď ďalej." Prehovoril som k nemu a čakal som kým sa mi predstaví, predsa len som ešte nemal prehľad o všetkých shinobi a potreboval som si ho nájsť v spise.

Orginál :
Ja som si myslel, že to bude v poriadku ak odídem a nechám tam len klona ale po tom, čo som zacítil v diaľke ten tlak a zvuk rozbíjajúcich sa okien tak som zastavil a povzdychol si. Budem si museť začať dávať lepší pozor, čo robím. Pomerne veľa zvláštnych ľudí tu je. Popravde som bol Raikagem len chvíľu a už tu boli nezvládateľné osoby, čo bola možno skúška. Udržať poriadok v tejto dedine bude sakra ťažké. Otočil som sa preto na Naa a Yunu. "Nebudeme sa zdržiavať, nemôžeme si to dovoliť, dúfam, že to je správne rozhodnutie." Povedal som im a vedel som, že nemôžem  nechať rozzúrené dievča, ktoré má chakru, ako nejaký bijuu len tak v dedine za takýchto okolností. Teda mohol by som, ak by som ju neignoroval ale nemala sa čomu diviť, keď na mňa išla takým prístupom. A ja som nevedel, že bude nebezpečná. Proste som potreboval zabrániť ďalším škodám tak som vytvoril ďalšieho klona a ten si to namieril za ňou. Ju bolo cítiť kvôli tej chakre na ďaleko takže nebolo ťažké ju vystopovať. Ak zničí klona a bude ničiť dedinu budem to brať, ako útok na dedinu, čo dúfam, že toho sa nedopustí.
(Raikage - presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Sep 25, 2014 4:16 pm

Počkal jsem si na to až mě pozve dál a pak jsem pořád stejným tempem přišel až ke stolu a posadil se do křesla před jeho stolem. Možná to mohlo být celkem nezdvořilé vzhledem k mému postavení. Bohužel jsem také nebyl zrovna člověkem co by dbal na etiketu. Letmým pohledem jsem si prohlédl mladého raikageho a na mojí tváři se objevil takový zlomyslný úsměv.
"Ach,... jsem tu teprve pár měsíců a raikage se tu mění jak ponožky." pronesl jsem poměrně sarkasticky. Nejspíš jsem si tuhle poznámku nemohl odpustit, hold jsem byl takový. Zajímalo by mě jak dlouho vydržíš ty problesklo mi hlavou, propíchl jsem ho pohledem, ale na tváři se mi usadil jen arogantní výraz. No na pošťuchování nebyla zrovna vhodná chvíle, rozhodně jsem neměl v plánu si nového raikageho nějak znepřátelit. Jen mě zajímalo jestli je výbušný jako minulý raikage. "Fandím vám" dodal jsem poměrně pobaveně.
"Já jsem Kuro Sakai, nyní jsem nejspíš ANBU pod vaším velením. Před vámi jsem pracoval pro bývalého raikageho Hiashiho Aratu. Dělal jsem pro něj špinavou práci na kterou nechtěl posílat ani svoje ANBU." udělal jsem menší mezeru a podíval jsem se mu do očí. Určitě věděl o co jde, jen mě zajímalo jak se bude tvářit. Byly to vlastně mise s malou šanci přežití a kdyby se něco zvrtlo, stopy povedou do Iwy a ne sem. "Ve svých spisech o mě asi nic nenajdete. Jsem nukeninem z Iwy a jsem tu tak trochu bez záznamu a bez práce,... teď když tu není. Nebo aspoň jsem tu zapsaný jako obyčejný občan." podíval jsem se horu papírů která ležela na stole před ním. Fakt, že jsem se doteď vlastně jen flákal a dělal svoje jsem si nechal pro sebe. Přeci jen jsem měl pořád určitou svobodu když nade mnou nikdo nestál a tak jsem mohl dělat špinavou práci i mimo vesnici. Ale vlastně jsem se tím nějak zvlášť nehnul z místa. Nový člověk ve vedení je perfektní příležitost abych se dostal z téhle pozice, kde jsem pro vesnici vlastně jen obětní beránek. Co byl můj záměr, to byla otázka,...
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Sep 25, 2014 6:07 pm

Klon č. 1 :
Klon si pečlivo všímal každý krok toho človeka, ktorý sem práve prišiel a sadol si predo mňa. To, že to bol človek, ktorý nedbal na etiku som si všimol skoro medzi dverami ale v tejto dedine ma to prestávalo diviť. Bol som predtým Anbu a normálne mi to tam vyhovovali viac. Plnil som si misie a bolo všetko v poriadku no nikdy som sa tak nechoval k nadriadenému. To, čo povedal prvé na to som vôbec nereagoval, lebo to nebolo potrebné. "Ďakujem." Povedal som smerom na to, že mi fandí. "Takže špinavú prácu....." Zamyslel som sa a lepšie som si ho prezrel. Ja som bol človek, ktorý sa správal k ostatným tak, ako oni k nemu inak som bol láskavý, teda ak si to zaslúžili. Vypočul som si, čo o sebe hovoril a ja som už akosi vedel, ako ho využiť. Možno si myslel, že sa k nemu budem správať inak ale ako povedal, bol to nukenin, ktorý pre kumogakure robil špinavú prácu. Ale ak sa mi osvedčí a bude robiť len dobré meno Kumogakure tak si názor naňho spravím aj ja sám. "Mal by som pre teba jednu misiu ...." Povedal som na to všetko, čo on povedal a čakal som, čo na to on povie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Sep 25, 2014 6:36 pm

Sledoval jsem klidně Yotsukiho reakci a na tváři mi stále zůstával úsměv. Zanalyzovat si jaký typ člověka to je bude asi složitější. Nedal na jevo žádné zvláštní emoce a to mě opravdu zaujalo. Ovšem v porovnání s bývalým raikagem byl až moc klidný, což jsem bral s rezervou. Lidi co se nechají příliš ovládat emocemi jsou prostě příliš unáhlení a pak zemřou zbytečně. Bude asi chytrý. Nic miň jsem neočekával od člověka co dosáhl takové úrovně v tak nízkém věku.
"Hádám že nemůžu říct ne." stále jsem se usmíval. Ani jsem neměl v plánu říct ne. Proč jsem asi stále tady? Proč jsem radši neodešel když jsem měl možnost? Možná že i sám Yotsuki si pokládal otázku proč to dělám. Odpověď byla celkem jednoduchá. Prostě jsem potřeboval útočiště, místo které můžu nazývat domov. Sice to nedávám najevo, ale i pro mě jsou takové věci vlastně celkem důležité. Tedy aspoň pro začátek. Počítal jsem s tím že se bude snažit mě zkoušet.
"Chcete abych vám tady uklidil?" řekl jsem sarkasticky a rozhlédl jsem se okolo na střepy všude okolo nás. Byla tady fakt spoušť. Kdo to asi mohl udělat? hmm? Na chvíli jsem se zamyslel a pak jsem nahodil trochu serioznější výraz a vrátil se k tématu. "O co tedy jde?"
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Sep 25, 2014 7:10 pm

Klon č.1
"Môžeš, do ničoho ťa nenútim." Bola to aj pravda, nedával som mu rozkaz len som chcel, aby to urobil. K tomu hodiť sa to bude určite, len som na to nemal vhodného človeka a on sa mi vlastne ponúkol sám, vďaka tomu, čo hovoril. Nechcel som ho obetovať na sebe vražednú misiu som ho poslať nechcel, proste to bolo niečo, ako skúška. "Nie o to vážne nejde. Bol by som rád, ak by si zašiel do Otogakure no satto a snažil sa získať akékoľvek prospešné informácie. Nemusíš ísť priamo do dediny. Je mi jedno, kde ich zoženieš hlavne sa s nimi vráť späť. " Možno som mu to hovoril nepriamo ale nechcel som, aby zbytočne zahodil svoj život. Niekedy som sám v sebe čítať nevedel ale dúfal som, že robím vhodné rozhodnutia, ktoré budú pre dedinu prospešné, predsa len všetko som to robil len pre ňu, aby rozkvitala a dedina plná duchov je pomerne nanič.


Naposledy upravil Yotsuki Sorata dne Thu Sep 25, 2014 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Sep 25, 2014 7:42 pm

Každé své slovo jsem vždy pečlivě zvážil, stejně jako tentokrát. Chtěl jsem vědět jak na tom jsem a jakou roli hraji. Byl jsem zvyklý už v minulosti být figurkou, ale mnoho věcí se změnilo. Jeho mise mě vlastně i celkem překvapila. "Získat nějaké prospěšné informace?? " zeptal jsem se tázavě. Háček byl nejspíš v tom, že je to Otogakure. Věděl jsem že Otogakure je poměrně nebezpečná a svým způsobem záhadná. "Takže nezjištně, nic oficiálního?" podíval jsem se na Yotsukiho tázavě a zajímalo mě co se na mě snaží ušít.
Na chvíli jsem se zamyslel a po chvíli bylo uslyšet malé zacinkání. Yotsuki možná na chvíli zbystřil, ale jen jsem z rukávu vytáhl dvě čelenky. Jedna z nich patřila Kumogakure a druhá Iwagakure, byla to moje stará čelenka, kterou jsem nosil ještě za dob kdy jsem patřil pod Iwu. Neměl jsem jí přeškrtnutou, možná jsem někde uvnitř stále vzpomínal na domov. Ale hlavní důvod bylo kdyby mě někdo chytil. Obě čelenky jsem položil na stůl. "Kterou tady mám nechat kdyby se něco zvrtlo?" na mojí tváři se opět objevil poněkud šibalský úšklebek. Vždycky jsem počítal s tím nejhorším, ale nebylo za tím pouze tohle. Možná že jsem prostě chtěl vědět jak zareaguje. Byla to další otázka skrytá za jednoduchým gestem.


Naposledy upravil Kuro Sakai dne Thu Sep 25, 2014 8:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Sep 26, 2014 2:38 pm

Klon č.1
"Áno presne tak. Nieje to nič určité. Ale stav ich dediny, kto je ich hlavou a podobné veci, všetko sa to hodiť bude, takže čím viac informácií, tým lepšie." Dodal som ešte. Bola to nezvyklá misia, ktorá nemala zistiť nič špecifické. Začul som akési cinknutie a to nasmeroval môj pohľad na dve čelenky, ktoré mi ukázal. Než som odpovedal na chvíľu som sa zamyslel a potom som neutrálne no s mierným úsmevom odpovedal. "Daj si takú, ktorú chceš ty sám. Nechám aj túto voľbu na tebe." Aj keď možno on skúšal mňa ja som to otočil proti nemu. Predsa len som ja chcel vidieť, čo si vyberie. Mal som zopár teórií, ktoré som si chcel osvedčiť a on mi jednu z nich mohol potvrdiť. Nebolo to ale až niečo také, čo sa nedalo prekuknúť ale kto vie, možno sa za tým skrýva niečo úplne iné.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Sep 26, 2014 5:11 pm

Snažil jsem se každý svůj krok si vždycky radši dvakrát promyslet než jsem někam skočil jen tak. Zvlášť když se jednalo o mise za účelem získávání informací. Otázka byla jestli je rozumné chodit přímo do jejich vesnice a riskovat krk. Zvlášť kdyby někdo zjistil že jsem z Kumogakure. Vztahy s Otogakure jsou poměrně špatné a když je teď vesnice oslabená tak si nemůžu dovolit cokoliv riskovat. 
Fakt, že mi dává Yotsuki svobodnou vůli mě celkem znervózňuje a zároveň to celé obrátil proti mě. Chce snad abych si vybral stranu? nebo myslí o krok napřed? Ať už jde o cokoliv, nebude vhodné se tam ukazovat s touhle čelenkou. A navíc jsem ho rozhodně nechtěl nechat vyhrát v téhle malé hře. Nehodlám ukázat svoje záměry a pocity hned na začátku. Postavil jsem se a položil jsem mu čelenku Kumogakure na stůl.
"Pohlídej mi jí." stále jsem se usmíval a pomalu jsem se dal na odchod. Rozhodl jsem se mu trochu potykat, přece jen byl očividně mladší. Veškerá možná pravidla chování jsem udělal přesně naopak. No nejsem žádnej formální typ, ale to mu nejspíš už asi došlo. Mise mi byla jasná a myslím že nebylo třeba dalších slov. Rád bych si sice ještě trochu pohrál, ale co už,...
"Nashle,..." lehce jsem mávl rukou na pozdrav a zmizel jsem ve dveřích. 


//přesun
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 21 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru