Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Před branami Amegakure

+10
Nizashi Shiroi
Rei Casius
Reina Kana
Tobiru Senju
Hana Ichiro
Hikaru Hyuuga
Shiranui Heiwa
Sakura Haruno
Rokuro
Sasuke Sarutobi
14 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 10, 2014 10:46 pm

First topic message reminder :

Před branami Amegakure - Stránka 2 250238-ns_amegakure

Staré a opuštěné údolí, které je několik set metrů před branami Ame a tudíž i před dosahem detekční techniky.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu May 15, 2014 5:31 pm

Na perách sa mi objavil úškrn. Nemyslím si, že to bude potrebné, ale ďakujem. Odhrnula som si rukou vlasy na stranu, pretože sa mi kvôli tomu dažďu nalepili na čelo a padali mi do očí. Vykročila som za Hikaruom obzerajúc sa okolo. Nič okrem stanov sa tu nenachádzalo.
Vošli sme teda do stanu. Pohľad mi padol na nejakého shinobiho, ktorému som sa len tak letmo uklonila. Prajem dobrý deň. Prehovorila som, pričom som si ho pozorne prezerala. Volám sa Hana Ichiro a patrím k Ame. Opäť som nahodila ten svoj neutrálny pohľad. Nastala vážna situácia, v ktorej som musela zvážiť každučké svoje slovo, ktoré mienim vypustiť z úst. Prišla som sa porozprávať o istých skutočnostiach a zároveň podať pomocnú ruku, pokiaľ sa to všetko vyrieši tak, ako má. Mám totižto isté informácie, ktoré by vám mohli pomôcť. Stíchla som, vyčkávajúc na jeho reakciu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu May 15, 2014 8:23 pm

o| Nejake dobe kdyz jsem byl pryc z Ame jsem se hnal do hlavniho stanu jako blazen. Vletel jsem tam jako namydleny blesk a vubec se nestaral o uklony nebo zdvorilosti. "Sasuke-Sama Shiranui ma velke problemy, Zdrejme ji uz asi zajaly. " A pak se nadechl a pokracoval. "Omlouvam se musel jsem ji tam nechat." Jeden z mych klonu ktery byl pri Hane se zrusil. A to byla nejvetsi bomba pro me oci. Zase sem toho moc nevidel, kratce na to se zrusil i druhy co pomahal s pastmi atd. Behom toho co jsem rekl jsme zatnul pest tak ze vsichni pritomni mohly slyset jak praskaly klouby na mich prstech. Pripadal jsem si jako zradce jako monstrum a nevim co jeste. Pote jsem padl na jedno koleno ahlavu svesil k zemi jako bych ocekaval nejaky trest.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 6:38 pm

Uběhlo několik dní, a naše operace se nepohnula ani o píď. Celou dobu jsem sledoval všechno přes techniku Toumegane no jutsu. Samozřejmě, že jsem věděl už o Shiranui a také o Haně, kterou jsem znal z Konohy.
"Zdravím Vás, Hikaru, já to vím...Hana Ichiro, Vás znám z Konohy, co tady děláte?" mírně jsem se uklonil a zakryl kouli šátkem.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri May 16, 2014 6:55 pm

Chvíľu som sa neozývala. Ako by som sa zamýšľala nad odpoveďou. A popritom som ho prepichovala chladným, pre mňa typickým pohľadom. Určite viete, že máme novú hlavu dediny. Prehovorila som neutrálnym hlasom. Ktorá by narobila viac škody než úžitku. Bohužiaľ, poznám ho. Trpko som sa uškrnula a uhla pohľadom na stranu. Mohla by som sa s vami podeliť o informácie, ktoré by vám mohli byť užitočné, a zároveň pomôcť, ALE...Slovo ale som schválne zdôraznila a chladný pohľad zabodla do jeho očí. Predtým by som rada vedela, čo bude s Ame ďalej. Po zvrhnutí Amekageho sa snáď násilím pokúsite privlastniť si naše územie a to takýmto spôsobom, že za nového vodcu vymenujete nejakého vašeho zvráskavetého dedula, alebo niekoho, s kým by ste mohli ľahko manipulovať? Zamračila som sa. Predstava, že by si len tak privlastnili územie Ame, sa mi hnusila. V takomto prípade by som sa postavila pravdepodobne aj proti nim, pretože niečo také by som nedovolila. Nikdy.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 7:05 pm

Byla to kráska každým coulem. Prohlédl jsem si její přednosti a okamžitě zpátky přesunul pohled očích. "Budu k Vám upřímný Hano," opětoval jsem její zamračený pohled.
"Poslala mě Rada, která má tajné styky s Amegakure, a ano, mou misí je skutečně anektovat Amegakure. Já osobně s tímto nesouhlasím, ale jsem Shinobi, který musí poslouchat své nadřízené. Náš Hokage je zaneprázdněn, ten by něco takového neudělal, ale teď musím poslechnout je. Vím, že jste dostala azyl v Konoze, můžete mi být velmi nápomocná. "
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri May 16, 2014 7:10 pm

Tak to co sem ted Slysel me fakt vytocilo.  postavil jsem se a zadival se Sasukemu do oci."To si z nas delate Prd*l. To ze neco takoveho naridila rada  jste mohl rict a ne to skryvat. My tu nasazujeme krky kvuli tech  vysusenych paprik co se jenom schovavaji za svou autoritu aby nemuseli bojovat nebo jednat s nekym jinym! Tohle se mi nelibi a nehodlam to jen tak nechat na pokoji." Byl jsem vytoceny priserne nas*any a to ti stari paprdove porad neco maji proti nekomu. Alespin jsme si trochu ulevil.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 7:27 pm

Otočil jsem se na Hikaru.
"Hikaru, jsme ninjové, zbraně v rukách nadřízených. Pokud s tím nesouhlasíš, tak už nebuď déle ninjou." zamračil jsem se a očekával reakci Hany. Už nebylo času nazbyt.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri May 16, 2014 7:48 pm

Rozosmiala som sa. Ironicky. Mohla by som vám byť nápomocná, áno? Smiech ale náhle prestal a nahradil ho omnoho chladnejší výraz než predtým. Ale čo z toho budem mať, hm? Čo z toho bude mať dedina, v ktorej som vyrastala  na ktorej mi záleží?! Precedila som pomedzi zuby. Svojimi slovami ma onen človiečik vytočil. Toto som si o Konohe nemyslela. Nedovolím, aby tí vaší starí zvráskavení páprdovia zbavili Ame práv a samostatnosti. Nedovolím, aby ste ju začali tak škaredým spôsobom využívať! Prešla som na ostrejší tón. Nehľadiac na to, že som kedysi bola na vašej strane a na vôľu Konan, odmietam vám pomôcť, kým nebudú splnené isté požiadavky, ktoré budú prospešné pre obe strany. Verte mi, ak by ste ich nesplnili a predsa len takým surovým spôsobom obsadili Ame...Neviete, čoho sú naši občania schopní. Skončíte horšie než ste si mysleli. Uškrnula som sa. Nie, nevyhrážam sa vám, len varujem. Poznám ich lepšie než vy. Milo som sa usmiala na Hikarua. Prišlo mi nefér, keď veliteľ neinformuje svojich podriadených o takýchto dôležitých veciach.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 7:56 pm

"Ano, nápomocná..." nenechal jsem se vyvést z míry. Nebyl jsem tady ze své vlastní vůle. Nemohl jsem nechat jméno Sarutobi pošpinit!
"Dlužíte nám to, vzali jsme Vás do vesnice a nabídli Vám domov, tak přestaňte s tímhle tónem. Mluvím s Vámi naprosto klidně a upřímně." založil jsem si ruce na hrudi.
"S Konohou by Ame prosperovala jako nikdy, ale na tom nezáleží. S Vámi rada nepočítala, můžeme ji společně podfouknout. Až se vrátí Hokage-sama, tak si to klidně vezme na svou odpovědnost, jak ho znám," ušklíbl jsem se.
"Pomůžete nám dostat Ame a na oplátku ji budete vést vy."
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri May 16, 2014 7:58 pm

Spolknul jsem horkou slinu a pak jen rekl. "Kvuli pitomostem jako je tohle zatajeni informaci jsem prisel o sve pratele tak mi tady nemelte kraviny. Nejsem v postaveni abych si vybyral co splnim nebo ne ale to ze mi nekdo zataji informace me celkem stve. Nemluve o tech starych paprikach. Priste bych laskave rad vedel o co jsem a ne ze nam reknete jen to co je pro vas podstatne." Na tyhle veci jsem byl alergicky, no proste jsem od urcite doby nenavidel kdyz mi nekdo neco zatajil. Kdyz se na me Hana usmala mirny usmev jsem ji opetoval. Snazil jsem se uklidnit ale to bylo tezke nakonec jsem se radeji vratil do uklony a snazil se vazne vychladnout.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 8:13 pm

Můj pohled ztvrdl.
"Hikaru, řekl jsem Vám přesně tohle:
Jmenuji se Sasuke..Sarutobi Sasuke a jsem velitel této mise. Amegakure požádala o vojenskou pomoc, zmocnil se jí krvežíznivý vůdce a naším úkolem je se ho zbavit a anektovat Amegakure..Budou nás podporovat povstalci a asi 100 elitních shinobi. To bylo vše, co jsem věděl. A to, co jsem řekl byla pravda, nezáleží na tom, kdo to nařídil. Nařídila to hlava vesnice..Takže se uklidni, nic podstatného jsem nezatajil, ani jste se neptali, kdo to nařídil!"
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri May 16, 2014 8:29 pm

Potloukal jsem se kolem a kolem, byl jsem schovaný v jednom dostavníku, společně s medickým vybavením. Teď když mou krabici konečně vyložili, proklouzl jsem nepozorovaně ven. Zastavil jsem se u velitelského stanu a poslouchal. Konečně nějaké vzrůšo! Joóóó!
Samozřejmě, že to bylo strašně vážné a tak, ale tohle bylo tak vzrušující. Nepředvídatelný ninja číslo 1. Tobiru Senjuu se vráátil!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri May 16, 2014 8:31 pm

Tyhl ejeho doslovnosti me fakt stvaly. "Dobra omlovam se." Bylo jedine co jsem ze sebe vydal. Pak jsem se podival na rukav sveho Kimona avrchni cas jse si sundal. Mozna az ted vinikla ma postava a nakonec jsem dodal. (Az ted Hikaru vypada jak na avataru.)"Tak kdy jsi deme pro Amakageho? Podle toho co jsem slysel byla jeho vlada az moc dlouha. A Shiranui nas ceka!" A cekal na vyjadreni ostatnich.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri May 16, 2014 8:47 pm

Dokončila jsem svou práci a soupis všech medikamentů. Zkontrolovala jsem armádu a šla do velitelského stanu. Napětí bylo velké a trvalo to už dlouho. Šla jsem teda se zeptat, co bude dál. Před stanem jsem viděla někoho poslouchat. Někoho povědomého!
Potichu jsem se za ním dostala a pořádně ho chytila z ucho.
"TOBIRU!!!!" zatáhla jsem a zvedla ho do vzduchu.
"Co ty tady děláš!? To že jsi syn Hokageho, neznamená, že si můžeš dělat, co chceš!" vešla jsem do velitelského stanu a hodila ho na zem. "Máme tady krysu, teda žábu!"
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri May 16, 2014 8:56 pm

Chtěl jsem tam přijít jako největší boss, ale..NE!
"Pusť! Ty jedna st..mladá, mladá, nejlepší, nekrásnější kunoichi na světě!" řval jsem a to už mě hodila na zem. Sebral jsem se a oprášil.
To je ku***! Bylo mi jasné, že kdybych to řekl, tak by mě na místě zabila! Ta stará babizna byla tak strašná! Zuřivě jsem na ni pohlédl a pak se rozhlédl kolem. Hikaru a další dva ninjové.
"Promiňte, nemohl jsem zaslechnout vaši debatu," uklonil jsem se tak hluboko, že jsem se málem dotkl nosem země.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 9:04 pm

"Geeez.." naši debatu vyrušilo spoustu lidí. Není času nazbyt a přesto..
Před branami Amegakure - Stránka 2 Yamato_colored___facepalm_by_srkaddict-d4ms755
To je materiál. S tímhletím materiálem jsem přišel dobýt Ame a jediné, co zatím udělali, je že se nechali zajmout.
"Nechte to být, Ty jsi Tobiru Senju, nevadí, určitě budeš užitečný. Sakuro nech ho, dej všem ostatním příkaz, ať se připraví. Hikaru, víš, kam odvedli Shiranui?"
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri May 16, 2014 9:09 pm

To nas tentokrat zase vyrusil Tobiru v lasce jsem jej nemel. Ale co nejak rivalita se hodi nekdy. "Bohuzel ne mam predpoklad ze bude bud ve vezeni nebo v nejake vyslechove mistnosti. Tohle je spise otazka pro Hanu. Ja jsem opustil Ame jeste nez boj skoncil. Nemel jsem moc na vyber." Rekl jsem a podival se na Hanu prece jen ona znala vesnici a mohla mi popsat kdy by se mohla Shiranui nachazet.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 16, 2014 10:01 pm

Podíval jsem se na Hanu. Určitě o tom tak dlouho přemýšlela.
"Tak teda? Jak zní Vaše odpověď?" nebavilo mě tady pořád čekat a sledovat. Vážně už to chtělo akci.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 17, 2014 10:34 am

Povzdychla som si. Môj výraz bol opäť neutrálny a pohľad chladný. Tak trošku spomaľte, Sasuke-sama. Po prvé, do Konohy som prišla dobrovoľne, aby som vám pomohla vo vojne, nie si hľadať nový domov. A po druhé, nikdy som sa jednou z vás nestala, i keď som mala chvíľku taký pocit. Môj domov bol, je a navždy bude Ame. Nadvihla som obočie. Vážne si nepamätám, že by som sa ku Konohe chcela pričleniť. Prišla som tam len za účelom pomoci, nič viac. Tých dvoch, ktorý sa tu dotrepali, nejaký chlapec a ružovláska, myslím, že to bola Haruno Sakura, pri ktorej som sa divila, že vyzerá i po takej dobe mlado, na čo sa jej v budúcnosti určite opýtam, ako to vlastne robí, som si ani poriadne nevšímala a využila situáciu na zamyslenie sa. Keď ma Sasuke vyzval k odpovedi, zabodla som svoj chladný pohľad do tých jeho. Beriem to. Rada sa stanem hlavou dediny, ktorá sa bude o svojich občanov starať a chrániť ich, tak ako má. Ako Konan. Na chvíľu som sa odmĺčala. Súhlasím s tým, aby Ame spolupracovala s Konohou, ale jedine pod podmienkou, že si zachováme svoje práva. Nemienim skákať tak, ako vaša rada bude pískať. Uškrnula som sa. O informácie a o približnú možnú polohu Shiranui som sa mienila podeliť jedine v tom prípade, ak s tým Sasuke bude súhlasiť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 17, 2014 10:55 am

Tse, tvrdohlavé ženy. "Zachováte si svoje práva, ale budete pod Konohou a pokud bude potřeba, uděláte, co je třeba." natáhl jsem ruku čekajíc na uchopení.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 17, 2014 11:28 am

Urobíme, čo bude potrebné jedine vtedy, ak nás to nejakým vážnym spôsobom nepoškodí. A ak si tá vaša vychýrená rada nezačne príliš dovoľovať a prekračovať isté hranice. Dodala som ešte, na čo som natiahla ruku a stisla tú jeho. Týmto medzi nami vznikla istá dohoda. Pravdepodobne to budem musieť ešte prediskutovať s tými starými páprdmi, ale to je jedno. Tak teda. Splním to, čo som vám sľúbila. Na chvíľu som sa odmlčala. Pravdupovediac ani ja nemôžem presne určiť, kam by Shiranui mohli odvliecť. Predtým som si ale všimla, že vlastníte tú guľu, myslíte, že by ste cez ňu mohli Shiranui sledovať a miestnosť, v ktorej sa nachádza mi popísať? Tak by som snáď mohla určiť jej polohu. Veľmi dobre som vedela, na čo tá guľa slúži. A čo sa týka Amekageho... Stíchla som a povzdychla si. Štvalo ma, že tak zahanbil môj klan. Nikdy som ho nemala rada, a po tom, čo sa z neho stalo, som ho začala priam nenávidieť...Pochádza z toho istého klanu ako ja, čiže ovláda papier. Nie však takým spôsobom ako ja. Odmlčala som sa a vážne sa na Sasukeho pozrela. Nebolo to všetko, ale chcela som vedieť, ako na to zareaguje.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 17, 2014 11:38 am

Konečně jsme se posunuli dál. Stiskl jsem ruku a pak přešel ke svému stolu.
Takže Amekage má papír a neví, kde je Shiranui. Odhrnul jsem hadřík z koule. Toumegane no jutsu! Soustředil jsem svůj zrak. Viděl jsem záblesky, nejdříve rozmazaně a pak se můj pohled více rozostřoval. Bylo to tady!
"Mám to, Shiranui je v místnosti bez nábytku, ve vysoké budově v přízemí. Kamenné hnědé stěny, bez oken a bez světla. Musíme se domluvit na útoku. Teď když je tady Tobiru, můžeme využít barikádu Slimák, had a žába. Jenže musíme osvobodit Shiranui. Hmm, my zaútočíme na Ame a Vy dostanete Amekageho. Zvládnete to sama? Já Vám můžu pomoci s ochrankou a krýt vaše záda."


Naposledy upravil Sasuke Sarutobi dne Sat May 17, 2014 11:43 am, celkově upraveno 1 krát
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat May 17, 2014 11:42 am

Mel jsem v planu jit puvodne pro Shiranui ale to ze ten smejd ovlada papir trosku zmenilo me smysleni. "Tak to bude problem, pokud ovlada papir. Mozna bych mel jit s vami." Rekl jsem co jsem si myslel ale kdo vi jak se to vyvine. Preci jen ja jsem je Chuunin a ne Jounin. Ale nehodlal jsem se tim nechat zastrasit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 17, 2014 12:28 pm

Chvíľu som pátrala v mysli po mieste, ktoré by sa mohlo hodiť k jeho opisu. Po chvíli mi to doplo. Dobre, viem, kde to je. Otočila som sa na Hikarua. Nie, pôjdeš za Shiranui i s tým prckom, viem, kadiaľ ísť, takže s vami pošlem klona. Okamžite som zložila jednoduchú pečať a z papiera, ktorý celý čas rotoval okolo mňa, sa vytvoril klon.
A čo sa týka toho útoku...Myslím, že by bolo lepšie, keby som najprv prehovorila k obyvateľom Ame a vysvetlila im, o čo tu ide. Medzitým obkľúčiš dedinu, aby sme zabránili prípadnému pokusu o útek. Len čo sa mi podarí presvedčiť ich, namierime si to rovno k Amekagemu a jeho pätolízačom, na ktorých najskôr zaútočia tí traja, čiže Hikaru, Shiranui a prcek aj s tými nukeninmi a Rokurom. Samozrejme som o nich vedela. A o Rokurovi tiež. Súhlasíte? Určite to tak bolo lepšie. Pretože keby sme na Ame zaútočili len tak z ničoho nič, bez toho, aby sme to občanom vysvetlili, dopadlo by to katastrofálne.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 17, 2014 12:40 pm

Ten plán se mi zamlouval. Kývl jsem.
"Dobře, řekněte jim také, že se k nim Katsuyu přitiskne a bude je chránit a vyléčí jim všechna zranění. To platí i nás přítomných. Tato strategie vyhrála nejednu bitvu," ušklíbl jsem se a pak pokračoval.
"Hikaru, poté, co pomůžeš Shiranui chci, abys chránil vesničany a odvedl je do bezpečí. Nebude to tam příliš bezpečné, až se do toho pustí ti tři." kousl jsem se do prstu. Před branami Amegakure - Stránka 2 Tumblr_lz4qclmQ3U1qe1mubo1_500
"Ninpou Kuchiyose!" v prachu se objevila stará opice Enma. Na svůj věk vypadala pořád při síle.
"Enmo, Kongoy nyoi!" Enma zamručela něco o týrání zvířat, ale udělal, o co jsem ji požádal. Natáhl jsem ruku a připevnil si tyč za záda.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 2 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru