Uzumaki Soumei

Goto down

Uzumaki Soumei

Příspěvek pro Uzumaki Soumei za Tue May 13, 2014 11:17 pm

Jméno a příjmení: Soumei Uzumaki
Hodnost: S-rank shinobi
Původ: Jih - Minami
Věk: 55 
Narození: 25. ledna
Pohlaví: Muž
Klan: Uzumaki
Elementy: Katon, Doton, Suiton, Fuuton, Raiton = Rikudou no Senjutsu
Kekkei genkai: Senjutsu, regenerace
Sensei: Neznámý


Vzhled: Soumei je vysoký, hubený muž s dlouhými vousy a dlouhými vlasy. Má modré pronikavé oči. Jeho vlas i vous je stříbřitý, i když jako mladík je měl rudé, jako každý Uzumaki. Soumei má na čele pečeť Byakugou, která uchovává jeho ohromnou čakru po dlouhá desetiletí. Soumei nosí bleděmodré kimono s decentně zdobenými rukávy. Už jen Soumeiovo vzezření vzbuzuje autoritu.

Charakter: Soumei má velmi zvláštní charakter. Je tajemný, velmi vzdělaný, bystrý a má dobrou paměť. Pamatuje si vše, co zažil a viděl. Je tichý a hodně přemýšlí. Nad vším...Soumei má 55 let, ale kdekdo by mu řekl víc, chová se klidně, rozvážně a moudře. Má svůj stanovený cíl a oplývá velkou odhodlaností. Je vůdčí osobnost, dokáže povzbudit a vždy poradí. Je hodný, slušný, nikoho nezabíjí, spíše naopak. Cení si života a věří v druhou šanci. Rád pomáhá a chrání. 

Životopis: 
Soumei se narodil jednoho bouřlivého večera na Jihu. V ten den bylo ohromné teplo, které následně vytvořilo bouřky. Porod byl obtížný a kvůli teplu hrozilo, že porod nepřežije jak matka, tak dítě. Jeskyně se mohla zdát chladným místem, což taky ve srovnání s dalšími místy na Jihu byla, ale pro porod to bylo pořád nedostačující. Bohužel Soumeiova matka při porodu zemřela, stihla však dát svému dítěti jméno..
Oba rodiče pocházeli ze slavné větve Rikudou Senina, byli to přímými potomky mladšího bratra Asury. Z této větve se vytvořily Senju a Uzumaki. Uzumaki byli kočovníci a jejich horkokrevná povaha je donutila neustále cestovat. Po smrti Soumeiovi matky byl Soumeiův otec zvolen za hlavou klanu. Jeho otec nemohl zůstat na stejném místě, tak se rozhodl dále cestovat. Uzumaki našli zemi zaslíbenou, poloostrov na jihovýchodě. Příhodné podnebí, dostatek potravy vytvořily ideální místo pro život. Nic netrvá věčně, na tomto místě v obřím kráteru spal Devítiocasý démon, Kurama Kyuubi. Při jedné ohromné bitvě zahynula půlka Uzumaki klanu a z poloostrovu se stal ostrov. Soumeiovi bylo v tu dobu 8 let. Při této bitvě zahynul vůdce klanu, Soumeiův otec. V této době mělo vůdcovství připadnout Soumeiovi, ale poslední přeživší rozhodli, že na to není dost starý, že se tak stane až dovrší 26 let. 
Nakonec Soumei ve svých dvanácti letech opouští ostrov a putuje po světě. Dozvídá se víc a víc informací o čakře a jednoho dne se dostal do pradávného chrámu Shinigamiho. Do rukou se mu dostávají informace o jeho původu, informace které byly tajné i v jeho klanu. Soumei se rozhodl studovat, objevil v sobě první známky čakry. Jeho klan byl čakrou proslulí, ale Soumei byl jiný, nic se v něm neprojevilo až do jeho 33 let. Po svém putování za čakrou a moudrostí, jej mnoho lidí označovalo jako Yang, jednoho z duchovních dvojčat. Zpočátku mu rozum říkal, že nic takového není přece možné, ale poté se stalo něco neuvěřitelného. 
V Soumeiovi se objevil talent...Probudil svou vlastní velmi zvláštní čakru. Jeho léčebná schopnost byla neuvěřitelná, dokázal se léčit téměř okamžitě z jakéhokoliv zranění. No, všechno má své negativa, takže začal rychleji stárnout. Soumei tímto uvěřil v kauzalitu (Všechno má svůj důvod, vše se děje pro něco..) a uvěřil, že je někde jeho duchovní dvojče Ying. Snažil se ho/ji najít, ale marně. Nakonec to vzdal. Později toho začal litovat, tuto lítost v sobě nosí po celý svůj život.
Vrátil se zpátky do vesnice a začal se plně věnovat ninjutsu. Rada Starších mu nabízela místo, které mu právem patřilo, Soumei jej však nepřijal. 

"Přijmu jej až tehdy, až budu schopen najít svou další část..."


Nikdo nevěděl, co tím myslí. Naučil se několik klanových technik, vyvinul svou vlastní pečeť Byakugou no In, která mu pomohla lépe koordinovat svou regenerační sílu. To už Soumeiovi bylo 45. V den jeho narozenin, se vše změnilo. Začal pociťovat jakousi novou sílu, jeho velmi vzácná čakra se vyvinula a měla v sobě prvky čakry samotného Rikudou Sennina. Dokázal ovládat všech pět elementů a naučil se používat Senjutsu. Doslechl se o potomcích Indry, staršího bratra, okamžitě je vyhledal a donutil nejrozumnějšího z nich, aby mu doplnil znalosti. Soumei dále putoval, hledal další a další informace. Tentokrát navštívil chrám Asury. V tomto chrámu se mu stala velmi zvláštní věc; zbytky čakrového ovoce v Soumeiovi uzrály a spojily se v jedno. Soumei tento zvláštní zážitek líčí jako 

"Světlo se stalo mou součástí a temnota ustoupila." 

Neví, jestli se to skutečně stalo, nebo jestli to byl jen výplod jeho fantazie, ale jedno je jisté. Společně s tímto se Soumei začala měnit i vnitřně. To, co v něm bylo dobré, bylo sto krát zesíleno, a to špatné zneškodněno. Ztotožnil se, se svým prvkem Yang. 
Soumei se v pokročilejším věku vrátil do vesnice, nabytý novou silou a odhodlán převzít své pravé místo.

Sen: Soumei si plně uvědomuje význam chakry v tomto světě, a tak sní o tom, že se mu podaří sjednotit lid, vytvořit spokojené místo pro život plného míru a harmonie. Sní také o tom, že najde své duchovní dvojče. 

Body: 
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3
Taijutsu: 5
Inteligence: 4
Ruční Pečetě: 4
Chakra: 4
Rychlost: 3
Síla: 3

Zvláštní schopnosti
Senjutsu + Godoudama


Soumeiovo senjutsu je zvláštní, nedává mu sílu, rychlost, odolnost, nýbrž dokáže zkombinovat všech pět elementů a vytvořit obávanou techniku Godoudamu, techniku, kterou dokáže ovládat jedině Juubiho jinchuuriki. Jak je to jen možné?! Jelikož Soumei nemá v sobě čakru bijuu, Godoudama nedokáže rušit ninjutsu. Je to neúplná verze, obsahuje v sobě pouze prvek YANG. Godoudama vznikla pouze z pěti elementu a senjutsu. Tato verze, jako pravá verze, dokáže libovolně měnit tvar, chrání uživatele a když Vás nějaká koule zasáhne, tak má účinek jako slabší Rasengan ranku - B. (Rasengan je A-rank). Jelikož má v sobě jen YANG čakru, tak godoudama není černá, ale bílá.

Dále jak již bylo výše uvedeno, Choumei má zvýšenou schopnost regenerace. Dokáže bez použití pečetí léčit vážná zranění, téměř okamžitě. Tato technika mu však zkracuje život. Jedině díky Byakugou no in umí techniku ovládat, bez ní stárne rychleji než kdokoliv jiný.

Díky Godoudama Soumei ovládá na vysoké úrovni boj se zbraněmi. Genjutsu je jeho slabina, nikdy se s tímto nesetkal a ani nechce. Díky pokročilému věku je také pomalejší a ve fyzické síle to není žádný přeborník. 

Techniky
S - rank
Shiki Fuuin
Byakugou no In
Godoudama
A - rank
Hakke no Fuuin Shiki
Shosen jutsu
D - rank
Shunshin no jutsu


 
avatar
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uzumaki Soumei

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed May 14, 2014 7:27 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru