Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 10 z 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 10 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 12, 2013 5:07 pm

"Aha. Na nějakého summona.". Pousmála jsem se. "A nebyl by nějaký tým?" Usmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 12, 2013 5:10 pm

,,Etto...A máte představu, kterého summona?" naklonila jsem hlavu na stranu.
,,Co se týče týmu...Tak momentálně ne. Jestě si to promyslím a týmy brzy rozdělím." slíbila jsem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 12, 2013 5:16 pm

"ee,na tím jsem ještě nepřemyšlela.A co se stalo s tým Nanabim? . Podrlbala jsem se na hlavě
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Mon Aug 12, 2013 5:22 pm

(Lidi klidne me preskocte prijdu az v noci tak at vas nezdrzuju Very Happy 
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 12, 2013 6:23 pm

Byla jsem zoufalá, nevěděla jsem co teď. Pak mě něco napadlo.
,,Tak si nejprve rozmyslete, kterého summona byste chtěla a poté se na něm domluvíme." pousmála jsem se.
,,Nanabi je zapečetěn. A je zapečetěn ve mně." odpověděla jsem í na otázku a podívala se jí do očí.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 12, 2013 6:33 pm

"Hai,Mizukage-sama" Usmála jsem se ale můj úsměv nevydržel,potom co mi řekla že má v sobě Nanabiho.Rychlé jsem přemýšlela co kdyby... Ne ta to nesmím myslet stále je to Mizukage-sama mladá a silná žena ta ho udrží na uzdě."Mizukage-sama nevím jaký je to pocit mít Bijuu v sobě ale já věřím ,že vy ho dokažte udržet na uzdě a nikdy se svaz nestane nějaká bestie." Usmála jsem se na ní "Nebyla by nějaká mise?"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 12, 2013 6:42 pm

Po schodoch začali znieť kroky... a po každom kroku tichý a zúfalý povzdych, keď som s každým položením nohy na schod zacítil v hlave bodnutie. A navyše som musel ísť dvakrát viac opatrne, keďže som v ruke niesol pohárik plný čokolády, a nerád by som sa obsahu zbavil práve týmto kráčaním. Takto mi to trvalo niekoľko minút, než som to pomalým krokom vyšliapal a oprel som sa o stenu. Po nej som sa začal šúchať ramenom, keď som vykročil dopredu, až som zastavil pri zárubni, kde som zostal stáť. Pohárik som ledva držal medzi prstami, a druhou rukou som si už zvieral v dlani vlasy a zároveň časť čela. Bol som rozhodnutý ublížiť každému, čo vydá hlasný zvuk...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Mon Aug 12, 2013 7:07 pm

Čas letí opravdu pomalu když čekáš. Lidé odcházejí a přicházejí a pomalu cítím že stárnu. Ten bělovlasý chlápek vypadal fakt šíleně. Právě je tam ta bělovlasá dívka. Docela jí to trvá...
Když v té dlouhé chvíli jsem slyšel jak vrzají schody. Žeby další do fronty? Pomyslel jsem si.
Po nějáké době se do schodů dotrmácel jakýsi chlapík. Podle jeho kroku šlo poznat že je docela pod obraz. "Trochu jste přebral Dono". A s mírným opovržením a úsměvem jsem zase otočil svůj zrak jinam.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 12, 2013 7:31 pm

Trochu smutně jsem se usmála. ,,Děkuji, Hirin." pokývla jsem hlavou. Na chvíli jse uhnula zrakem. Musím dát vědět Assasinovi. On má s Bijuu zkušenosti...
,,Momentálně tu mise není. Když se však něco najde, dám Vám vědět." zarazila jsem se. ,,Anebo..." rychle jsem sepsala vzkaz, který jsem jí podala.
,,Jde o misi B-ranku, protože je to diplomatická mise. Půjdeš do Kumogakure a podáš Raikagemu tento návrh na Smlouvu o neútočení, ano?" usmála jsem se.

Návrh na Smlouvu o neútočení:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 12, 2013 7:41 pm

Zazrel som na niekoho, koho som si tu ani nevšimol. Vlastne, čo som si ja vôbec všimol... divné, že som vedel, kde vôbec som.
"Ak mi nechceš splniť láskavosť a zabiť ma... nedonúť ma spraviť to tebe." Sykol som k nemu s nepríjemným pohľadom, to mi teda šťastie prialo, naraziť tu na ďalšieho takého chrytráka, jaký tu všetci boli... pfe! Oprel som zas hlavu o zárubňu a čakal som... kým nebudem na rade. Veď raz ma hádam niekto zavolá.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 13, 2013 5:18 am

"Hai,Mizukage-sama,vydám se ihned na cestu." Usmála jsem se a vzala svitek s dohodou.A odešla z budovy směrem k braně.
(Přesun)
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 10:40 am

Pousmála jsem se napůl pusy, kývla jí na pozdrav a sledovala, jak odchází z kanceláře. Když jsem zůstala sma v kanceláři, povzdychla jsem si. Pořád mi v uších zněla slova Faita. Složila jsem hlavu na stůl. Od souboje jsem Daisukeho neviděla..Co když se mi vyhýbá? Když měl klid od pečetě, udělala jsem ze sebe znovu nestvůru...A dobrovolně tentokrát... Hlavu jsem zase zvedla a podložila si ji jednou rukou, kterou jsem se opírala o stůl.
,,Můžete další!" křikla jsem přes dveře.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Tue Aug 13, 2013 11:31 am

Když mě ten ožralej okřikl, radši jsem to ignoroval a čekal než mě Mizukage-sama přijme.
Nečekal jsem dlouho a konečně jsem byl na řadě. Nadšeně jsem otevřel dveře a za stolem seděla Mizukage-sama. Hluboce jsem se uklonil "Zdravím, Mizukage-sama" a všiml jsem si jejího lehce pokřiveného úsměvu. V tu chvíli mi rychle blesklo hodně možností - zeptat se? to mi nepřísluší. A tak jsem rychle spustil. "Už je to docela dlouho co jste mě někam poslala. potřebuji nějákou misi" s výrazem plným očekávání.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 11:56 am

Pokusila jsem se o co nejmilejší úsměv. Kývnutím hlavy jsem ho pozdravila. V jednu chvíli jsem v jeho očích zahlédla starost. O mě? pousmála jsem se. Nakonec jsem byla ráda, že o mě mí shinobi mají starost. Byla to dobrá známka, mají dobré a starostlivé srdce, nejsou lhostejní vůči ostatním.
,,No vlastně, teď momentálně...." zarazila jsem se. ,,No, proč ne. Chvíli vydrž a mise bude na světě." usmála jsem se a sepsala menší svitek, který jsem zapečetila pečetí Kirigakure. Otevřít ho směla pouze Ayame.
,,Doručíš ho do Tsukigakure a svitek půjde přímo do rukou Tsukikage, ano? Ona buude vědět, proč tě posílám. Alespoň si uděláš výlet a nebudeš zavřený jen v Kiri." pousmála jsem se a podala mu svitek.
,,Dej na sebe ale pozor, prosím. Poslední dobou se všude konají útoky, nechci, aby se někomu něo stalo." upopozornila jsem ho starostlivě. Teď už jsem se začínala o ostatní bát.
,,Jinak...Nemusíš se strachovat, jsem sice trochu mimo, ale v pořádku." zareagovala jsm na jeho starost a usmála se.

Odpověď:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Tue Aug 13, 2013 12:15 pm

Poznal jsem že něco není v pořádku a Mizukage-sama se pořád usmívá. Je silná, ani neví jak tím pomáhá svým lidem - řekl jsem si v duchu, pousmál jsem se a převzal jsem zprávu.
"Nemějte obavy Mizukage-sama, dokáži se o sebe postarat" a snažil jsem se usmát tak abych jí uklidnil. Ještě jednou jsem se hluboce uklonil a mlčky odešel.


/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 13, 2013 12:37 pm

Dvere sa otvárali, a ľudia sa furt presúvali... neviem ani ako je to možné, ale napočítal som tak asi 8 odchodov ľudí... eh, a to ich tu bolo len pár. No to je fuk. Opatrne som sa od-oprel od steny a spravil som ďalšie opatrné kroky, čím som prekročil prah dvier a tie som potichúčky zatvoril tak, že by to ani človek s nejakou schopnosťou lepšieho zvuku nezačul. Potom som sa otočil a pomaly som pristúpil k stolu, kde som tak isto opatrne a potichu položil ten pohárik čokolády. Na Mizukage som sa skľúčene pousmial a pridržal som sa radšej rukou o kraj stola.
"Ehm, zdravím... prišiel som sa len znova uistiť, či niečo nieje potreba po tom... boji pred bránou." Ozval som sa, pričom som sa pustil stola a pomaly som sa posadil na gauč, kde som od pohodlnosti div nezačal vrnieť.
"Om, to je fájn.." Zamrmlal som a zaklonil som hlavu, nech si ju opriem o operadlo. Pritom som ale kukol na stôl.
"Eh, to je len také... na ospravedlnenie." Poznamenal som k poháriku, ktorý som jej sem doniesol. A za čo ospravedlnenie? Za môj aktuálny stav...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 12:52 pm

Sledovala jsem Akiův odchod. Věřila jsem, že bude v pořádku, ale obavy jsem trochu měla. Jen co odešel, do kanceláře vstoupil Meizu. Usmála jsem se nejprve na něj a pak se ušklíbla, když jsem viděla jeho stav.
,,Zajímalo by mě, proč lidi pijou, když to neumí." zeptala jsem se pobaveně. Zadívala jsem se na čokoládu.
,,Omluva? Za co?" usmála jsem se. Vzala jsem si čokoládu do rukou. Příjemně hřála. Přiložila jsem si kelímek u rtů a trochu oukala, pak jsem se napila.
,,Amaii.." zamumlala jsem. Kelímek s horkou tekutinou jsem si nechala u rtů a sledovala Meiza, který se rozvalil na gauči.
,,Momentálně není potřeba s něčím pomoci. Mrtvá těla byla spálena a lidé pracují na opravách vesnice." pousmála jsem se.
,,Děkuju." nejen za čokoládu, ale i za starost.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 13, 2013 1:09 pm

Pretrel som si trochu tvár a sledoval som Mizukage.
"Éh, piť viem, akurát mám takéto zobudenia, viete?" Trošku som vysvetlil, pfe, aby som ja nevedel piť? To si o mne nemohol myslieť nikto! A keď si myslel, beda mu! Dostal by zas Samehadou po hlave... ktorá teraz mimochodom potichu vrčala, keď cítila tu chakru, ktorá od Mizukage šla.
"No, za čo? Veď.." ukázal na seba a svoj stav rukami ".. za toto." Trochu sa uškrnul a lepšie oprel, Samehada už dávno "sedela" na gauči a vrčala ďalej, začínal som mať chuť kopnúť ju, ale to by som ešte sám ľutoval.
"Tak, a nieje potrebné niečo iné? Bol by som nerád, keby mi pečeň neskončila nejako skoro... vo voľnom čase totiž môžem už iba piť, a to by sa asi nemalo preháňať, nie?" Naklonil som hlavu a zvedavo na Mizukage kukal, načo som privrel oči.
"Mhmm, nemusíte ďakovať... je to len čokoláda." Zamrmlal som a príjemne som zas zavrnel, ten gauč bol fakt príjemný... asi jej ho raz ukradnem xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 1:18 pm

,,Dobře, dobře." ustoupila jsem. ,,Alkohol ale škodí, neměl byste to moc přehánět." pousmála jsem se a sledovala Samehadu, které jsem se moc nelíbila. Nebylo divu, když ve mně byla vážka.
,,No jo, ale jste první, kdo přišel do kanceláře a něco mi přinesl a nebyly to špatné zprávy." zasmála jsem se. Hned na to jsem zavrtěla hlavou.
,,Momentálně tu vážně nic není, pokud byste nechtěl jít na výlet." ušklíbla jsem se. Věděla jsem, že je spíš pohodář, který cestování až tolik nemusí. Pokud by opavdu chtěl, umožním mu to ale.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 13, 2013 1:56 pm

"Um, škodí veľa vecí, a ľudia ich aj tak robia." Trošku som sa pousmial a mrkol som zas na Samehadu. Práve naopak, až moc sa jej Mizukage páčila! Presnejšie jej veľká, chutná a lákavá chakra. Ale čo už, bude si musieť počkať na inú takú zásobu.
"No, ale som určite aj prvý, čo Vám sem vliezol v takom stave, aby Vám na ospravedlnenie radšej niečo kúpil." Uškrnul som sa a zívol som si, načo som sa trošku lepšie uložil na tom gauči, už z polovice vlastne ležiac. Ale nemohol som si pomôcť no, také pohodlie to bolo!
"Podľa toho... kam na výlet." Zamrmlal som, ak by to bolo niekde na druhej strane sveta, nešiel by som. Vlastne ja som nevládal prejsť ani k bráne, ale čo tam po tom! Už som chcel aj ja niekde vypadnúť. A bola to dobrá príležitosť.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 2:10 pm

,,To je taky pravda." přikývla jsem. Třeba přijímat Bijuu.. Zasmála jsem se. ,,No, jste první, kdo to udělal. A doufám, že i poslední, kdo sem přijde po opici. Milé dárky mi sem ale můžou chodit častěji." pokývala jsem hlavou.
,,Do Konohy. Odnesl byste vzkaz Hokagemu. Je to lepší, než to posílat zvířecí leteckou poštou." pousmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 13, 2013 2:48 pm

"Nébojte sa, len ja som schopný prísť po pití k Vám." Mávol som rukou a pobavene som sa usmial. Zároveň som si podoprel hlavu a pozoroval som Mizukage, hlavne keď sa vyjadrila k výletu. Poškrabal som sa vo vlasoch a trochu sa vystrel.
"Um, je Hokage nejaký... extra prísny a vážny starý páprda s otravnými rečami?" Spýtal som sa zvedavo, takých som mal už plné zuby, takže keby ma to čakalo ešte aj v Konohe, to by som sa rovno len tak stratil po ceste! Ale nemusel byť taký, snáď...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 4:47 pm

,,To je dobře." zasmála jsem se. Nakonec jsem se pobaveně ušklíbla.
,,Ne, takový Hokage není. Je ještě poměrně mladý, něco kolem 30 let. Je z klanu Senju, takže si umíš představi, že je věrný své vesnici i své práci. Občas má i smysl pro humor ale." zasmála jsem se znovu. ,,Jinak je docela v pohodě, dá se s ním mluvit v klidu a dobře domluvit. Je hodně vstřícný vůči ostatním." pousmála jsem se. Mezitím, co jsem mu popisovala Hokgeho, sepisovala jsem malý vzkaz.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 13, 2013 5:29 pm

Prižmúril som na moment oči, keď som sa zas na Mizukage pozrel.
"Ale darček nečakajte vždy." Poznamenal som a Samehadu som  položil na zem, načo som sa rozvalil na gauči, takže som už úplne ležal. Samehada ďalej ticho sem tam zavrčala, keďže tá chakra ju strašne vábila.
"Tak nieje hm?" Ticho som z jej slov usúdil a pousmial som sa.
"Ak ale bude iný ako ho očakávam, beda Vám!" Pohrozil som prstom, keď som dvihol ruku smerom k plafónu, a zas som ju stiahol. Ale mňa sa nemusela báť, stačilo mi dať... ja neviem, vrecko čipsov a bolo by to zas dobre xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 13, 2013 5:37 pm

,Hai hai." zasmála jsem se. ,,Ujišťuji Vás, že je to Kage, se kterým se dá normálně mluvit." pousmála jsem se. Zvedla jsem se od stolu a přistoupila trochu blíže k Meizovi. Byla jsem ale dostatečně daleko od Samehady. Měla jsem z ní trochu obavy.
,,Je to docela škoda, že nebude vždy. Čokoláda je skvělá." vyplázla jsem na něj azyk a usmála se. Malinko jsem se k němu naklonila, abych mu podala vzkaz.

Pro Hokageho:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 10 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru