Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 19 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 7:18 pm

Nechci nic říkat ,ale Uchihům se nedá věřit. A to ,že jste byla v kontaktu nevadí. Jste velmi silná shinobi a divím se ,že jste vůbec odpadla jako první. Protože silnější shinobi jsem neviděl. Už jen kvůli tomu ,že máte v sobě Nanabiho. Každopádně...
Na chvilku jsem si klekl z důvodu jak jsem měl klona v Konoze a už ho mam hodně dlouho a to mi žere více chakry. Hned jsem se postavil ,aby nebylo nic poznat.
Omlouvám se . Děkuji vám za odpověď.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 7:34 pm

,,No, nevěřím, že všichni Uchihové jsou špatní, ale něco na tom je." zasmála jsem se. Zakroutila jsem hlavou. ,,Nejsem zdaleka nejsilnější. Kage, kteří byli na srazu jsou opravdu silní, schopní a talentovaní shinobi." usmála jsem se. ,,Yoshiro vypustil Nanabiho na Kiri. Já ho zapečetila do sebe, ale on Nanabiho ovládal pomocí Rinneganu. A to se mi vymstilo na srazu. Využil toho, ovládl Nanabiho a ten mě ničil uvnitř. Nanabi se mu ale částěčne vzpíral, takže kdyby nbylo Nanabiho, zemřela bych hned." pousmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 7:38 pm

Aha. Víte musím se vám přiznat mam klona v Konoze a včera jsem se zřejmě opil.
Řeknu a sklonim hlavu.
Přeci jen jsem Oinin takže jsem povinen vám to říct. Omlouvám se.
Omluvim se a sundám si masku a obvazy ať vidí můj pravý obličej. Přes obličej jsem měl jizvy (viz.obrázek)
Spoiler:

Zasloužím trest ,který po vás požaduji.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 8:19 pm

Vykulila jsem oči, když se mi přiznal k těmto věcem. Zamračila jsem se a postavila se.
,,Byl jsi v Konoze bez mého povolení?" tohle byla věc, která se mi nelíbila. Obešla jsem stůl.
,,Takže si přeješ trest?" ušklíbla jsem se. ,,V tom případě ti vyhovím." prokřupala jsem si prsty. Následně jsem Kioshimu vlepila pohlavek.
,,Příště opravdu budu trestat, když budete přecházet z vesnice do vesnice bez mého svolení." zamračila jsem se zase.
,,To, že ses opil, to je tvá věc. Ty musíš cítit, jestli to bylo vhodné nebo ne." pokrčila jsem rameny.
,,Vy v Kiri totiž máte štěstí, že jsem opravdu mírná Kage, protože ostatní Kage, jak jsem je poznala, by to jen tak netolerovali." pousmála jsem se. ,,Takže je to pro příště." šla jsem si zase sednout do křesla za svůj stůl.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 8:24 pm

Rozumím.
Díval jsem se na zem.
Omlouvám se. Nevíte jak vymazat city úplně? Odnaučili mě jen takové jako jsou lítost a tak. Byl bych tak radši a byl bych určitě účinnější v zabíjení než jsem teď. Jestli bych vás o to mohl poprosit.
Podíval jsme se jí přímo do očí.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 8:39 pm

Stejně jako on mně, i já jemu jsem se do očí dívala. Zavrtěla jsem hlavou.
,,S tím ti já nepomůžu. Nesouhlasím s tímto názorem, nechci ho podporovat." zavřela jsem na chvíli oči.,,Tohle po mně nechtěj. To ti nesplním." oči jsem otevřela a mile se usmála. MYslela jsem to naprosto vážně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 8:39 pm

Objevil jsem se za Hitomi jako stín, který lehá na vesnice při soumraku.
"Dobrý večer Hitomi," pousmál jsem se a viděl před sebou starého známého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 8:41 pm

Hm tak nic.
Poté tam přišel Hokage-sama
My už jsme se dnes viděli no nashle já mizím.
Řeknu a zmizím pryč. /přesun
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 8:48 pm

Hrozně jsem se lekla, když se za mnou objevil. Mým tělem projely zimomravky. Navíc když promluvil. LEknutím se mi rozbušilo srdce a já si nahlas oddychla.
,,Plížíš se jak duch!" vynadala jsem mu místo pozdravu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 8:54 pm

"Promiň," ušklíbl jsem se. "Příště zkusím zazvonit, jestli to stihnu," obešel jsem jí a pohlédl do očí.
"Zítra je sraz Kage, nikdo z nás nechce další útok, který stoprocentně může začít. Válka už pravděpodobně začala, se svým týmem jsem potkal tým z Iwy, který mapoval území. Právě můj klon se chystá dát dohromady tým, který udrží 68 vrstvou bariéru, nenajdou nás a nikdo se k nám nedostane. Jen otázka, kde takový sraz uspořádat? Na záchodě, což je samo o sobě dost srandovní místo, mě napadlo uspořádat sraz uprostřed oceánu. Nebude problém vytvořit na hladině plovoucí dřevěný domek..Jen, kde takové místo najít? Proto jsem také tady. Zítra se domluvíme s Raikagem na pronájem Želvího ostrova, začneme s tréninkem bijuu."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 9:03 pm

Dívala jsem se na něj a poslouchala jeho sdělení. Takže záse práce, povzdychla jsem si v duchu. Přikývla jsem.
,,Ty umíš číst myšlenky." zamrkala jsem. ,,Chtěla jsem tě o trénink poprosit." pousmála jsem se. ,,Chci s sebou vzít ale svého Jounina. Majitele Samehdy." řekla jsem mu předem. Ukázala jsem na křeslo naproti stolu a došla jsem do skříňky pro něco sladkého a limonádu. Tu jsem mu nalila a pomocí Hyoutonu vytvořila kostky ledu.
,,Takže sraz...Chmm...Mohl by být na oceánu blízko přístavu v Kiri. Zahalí nás mlha a bude to na vodě." navrhla jsem mu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 9:11 pm

"Neumím, ale nabídl jsem trénink také Tsukikage, napadlo mě, že se to bude hodit i tobě," usmál jsem se, posadil se a napil se ze skleničky.
"Pokud si vzpomínáš, tak Orochimaru má tělo vytvořené z buněk Prvního Hokage, ten může zvládnout stejnou techniku jako já a posílit mou schopnost, ale vlastník Samehady se také bude hodit," přikývl jsem. "Je to dobrý nápad, půjdeme tam hned?" nadzvedl jsem zvědavě levé obočí, což bylo zvláštní, když jsem na levým oku měl klapku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 9:20 pm

,,Tak tě to napadlo opravdu správně." pousmála jsem se a pokývala hlavou.
,,Ona se mu taková zkušenost bude hodit. Alespoň se naučí zacházet se Samehadou, když bude kolem plno chakry." napadlo mě a také se napila.
,,Teď? Už asi ne." zavrtěla jsem hlavou. ,,Už několik dní jsem nespala, začínám na sobě cítit únavu. Můžeš v Kiri ale zůstat do zítra, brzy ráno se můžeme vydat na cestu." nbídla jsem mu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 9:25 pm

"Dobrá, já ještě zaletím do Konohy na noc. Ráno jsem tady, prozvoň mě. Uděláš to tak, že do zad soustředíš čakru, máš tam moje znamení, které je neviditelné, já to ucítím a jsem hned u tebe," usmál jsem se, dopil limonádu.
"Děkuji za limonádu, dobrou noc Hitomi," uklonil jsem se a zmizel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 9:28 pm

Přikývla jsem a usmála se. ,,Také přeji dobrou noc." popřála jsem mu, než zmizel. V tu chvíli jsem měla konečnou. Uklidila jsem limonádu, zamkla se v kanclu, ale okno nechala otevřené. Zhasla jsem a lehla si na gauč. Padla na mě obrovská únava, usnula jsem během chviličky.
-------------
Ačkoliv jsem byla opravdu unevaná, probudila jsem se poměrně brzy. Posadila jsem se na gauči a pořádně se protáhla. Rozhlédla jsem se kolem sebe. Takže je sraz? To abych něco připravila, zašklebila jsem se. Jelikož jsem tu byla opravdu často, měla thle budova jak koupelnu, záchody i kuchyňku. Malou, ale byla zde. Nejprve jsem se tedy šla osprchovat a pořádně se vydrbat. Z provizorní skříňky, kterou jsem tu měla, jsem vytáhla čisté kimono a oblékla se. Nakonec jsem zašla do té kuchyně Chtěla jsem něco uvařit, ale nevěděla jsem co. Nakonec jsem se rozhodla ro domácí ramen.
Ten byl během 45 minut hotové. Nejdéle trvalo uvařit maso. Poskládala jsem ho do krabiček, do batůžku si připravila skleničky, mističky i občerstvení a vyšla ven na tržnici.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 8:48 am

Faito

Dorazil jsem před kancelář. Přemýšlel jsem, kolik dní uplynulo od mého tréninku, a hlavně, kdy jsem se tu měl objevit. Nevypadalo to, že by tu někdo byl, tak jsem raději počkal před kanceláří.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 1:14 pm

Šla jsem po schodek a připomínala jsem si že musím zajít shinovi pro nějaký ten svitek s raitonem.Když jsem zahlédla známou tvář."Zdravím Faito-sama" řekla jsem s úsměvem na tváři a pak jsem si sedla do křesla naproti němu.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 1:27 pm

Faito

"Zdravím..." odpovím stroze, když přišla Hirin. "V pořádku po předchozím souboji?" zeptal jsem se jí na zranění. Přeci jen jsem nevyužíval nic extra, ale i tak to muselo dost bolet.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 1:29 pm

"Jo v pořádku,co čelist?" zeptala jsem se zvědavě"Jak se dneska mate?" zeptala jsem se a usmála se pak.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 2:39 pm

Faito

"Pěkná rána, ale už nebolí..." okomentoval jsem její první otázku a pak mě celkem překvapila s tou druhou. "Nemohlo být hůř, děkuji za optání." řekl jsem s takovým tím typicky hraným úsměvem. Bylo na mě celkově vidět, že pořád nad něčím přemýšlím a že i na mé poměry se našlo něco, co mě vykolejilo. "Nemůžu o tom mluvit...a...vlastně na tom ani nezáleží. Hlavně začněte pořádně cvičit své svěřence." dodám stroze a pohled mi zabloudí kamsi do země.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 2:50 pm

Poslechla jsem si jeho odpovědi ta druhá mě celkem překvapila ale vzhledem k tomu co nás čeka bych se neměla moct divit."To se vám lehce říká já musím najít Manu a Shin no přece máte svůj obrázek o něm a k tomu bych měla ho naučit raitonovi techniky ty já však neovládám a neznám nikoho kromě Yuuki-sama která umí jen jednu." Povzdechla jsem si "A to jsem si myslela že to bude lehčí. řekla jsem si v duchu.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 3:12 pm

Faito

"Shina raitonové techniky? Aby v každý depresi vyhazoval pojistky? Ten kluk má ohromný potenciál ve svém KG. Byla by škoda ho nerozvíjet tímhle směrem...Ale věřím, že to zvládneš."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 3:19 pm

"Já ale žádné genjutsu neumím a nikdy jsem se ho neučila." povzdechla jsem si Já se snažím učit to co já umím ale asi je to špatně nebo ne? zeptala jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 3:25 pm

Faito

"Pokud to, co umíš je v rozporu s tím, co umí oni, pak ano, je to špatně. Zkus je naučit základy taijutsu a kenjutsu, s tím se budou setkávat vždy a všude a je to neutrální věc. Nauč je základní manipulaci s chakrou a postupně je nuť k tomu, aby se učili sami. Když znáš princip, nemusíš mít praxi. Pokud je naučíš, jak číst ze svitků, co si z toho vzít, jak meditovat a co dělat, když se jutsu nepovede, pak není důvod, aby se nemohli učit sami." řekl jsem krátký briefing. Vzpomněl jsem si, jak jsem se učil já sám. Bylo to trochu jiné než u ostatních shinobi, ale základ byl stejný- chtít...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 4:43 pm

Poslechla jsem si jeho krátký briefing a snažila si ho zapamatovat"Pokusím se udělat vše co jste mi tet řekl.Děkuju Faito-sama.Usmála jsem se a mé myšlenky přešly k vlastním technikám v kenjutsu možná i ninjutsu.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 19 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru