Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 29 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Dec 08, 2013 7:49 pm

Faito

Podíval jsem se na toho mladíka a pousmál jsem se. Další student, co chce být ANBu namísto obyčejného shinobiho. Jounini se asi pěkně flákaj...
Když řekl poslední větu, pousmál jsem se.
"Jestli chceš být ANBu, jistě si ho zjistíš. Vyjdi ven, projdi se po vesnici a zjisti toho o mně co nejvíc. Odměnu dostaneš podle toho, co zjistíš...Ještě něco?"

//ptej se spíš hráčů, NPC toho o mně moc vědět nebudou.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ruko Terumī Sun Dec 08, 2013 9:10 pm

Pousmál jsem "Hai" odpověděl jsem vzal jsem si svou odměnu ze zametaní.A vyběhl jsem z kanclu za sebou jsem bouchl dveřmi. Když jsem vyběhl z budovy. Kam tet ? tahle otázka mi prolétla hlavou a odpověd byla docela jasná. Na cvičiště .

//přesun
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 16, 2013 7:12 pm

Kashike


Dojdu do kanceláře Kage, zaklepu a po asi vteřině vstoupím. Pane, nesu vám ten dokument, pro který jste mě poslal..zahlásím se a položím zmíněný předmět na stůl.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Dec 16, 2013 7:54 pm

Faito

Vzhlédl jsem od stolu a vida Kahikeho, s knihou v ruce, pousměju se. Vezmu si ji a otevřu na příslušné straně. "Díky, myslím, že je to ona. Co dělá oko?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 16, 2013 7:58 pm

Kashike


Je to daleko lepší pane... upřímně už se nemohu dočkat, až ho provětrám v boji. Chci vidět co to dokáže. Když mluvím, do hlasu mi pronikne trocha bojovné jiskry, kterou tam kapitán už dlouho neslyšel.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Dec 16, 2013 8:15 pm

Faito

"To rád slyším. Myslím, že boje bude už brzy dostatek. Když už jsme tak u toho, byl tu samuraj ze země železa. Sháněl se po legendárních šermířích, ale ty bys mu mohl taky stačit. Je nejspíš na cvičišti..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 16, 2013 8:30 pm

Kashike


Samuraj? optám se se zájmem. Výborně. Rád poznám dobrého soupeře, který se umí ohánět něčím jiným než slovy... což je v této vesnici zjevně hlavní zbraň. Pokloním se, otočím se k odchodu a vykročím ke dveřím. Kdybyste mě hledal, budu buď na cvičišti nebo na ošetřovně... prohodím přes rameno a zavřu za sebou dveře.  (přesun)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Jan 10, 2014 6:21 am

Přicházím ke kanceláři Mizukage-sama s nadějí, že dostanu nějakou zajímavou misi. Poslední dobou mi začínají docházet peníze a tak potřebuji zase nějaké našetřit do budoucna. Chtěl jsem také trochu pozvednout úroveň mého bojového stylu, už dlouho jsem totiž nebyl na žádné misi a svaly mi začínají ochabovat. Zaklepal jsem proto na dveře a čekal zdali mě někdo pozve dál.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Jan 11, 2014 11:20 pm

Faito

Opět jsem studoval svitky, když někdo zaklepal. "Ano? Dále" řekl jsem, možná až nezvykle vesele, i když k veselí obyčejného smrtelníka to mělo asi daleko.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Totsuki Mon Jan 20, 2014 7:03 pm

Jako obvykle jsem šel svým klidným krokem až před Mizukageho kancelář. Stoupl jsem si před dveře a rozhlédl se kolem. Moc lidí tu nebylo. Zaslechl jsem, že tu všichni jounini a oinini mají sraz. Pokrčil jsem jenom rameny a zaklepal na dveře kanceláře. Nadále jsem už jenom čekal na výzvu že mohu vstoupit.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jan 20, 2014 7:54 pm

Faito

Když se ozvalo znovu zaklepání, přeměřil jsem dveře pohledem a pomyslel jsem si něco o zkoušení mé trpělivosti. "Dále!" křikl jsem o něco hlasitěji než předtím.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jan 20, 2014 8:25 pm

Po chvilce chození ve vesnici jsem se zastavila. Hmm...kde je vůbec máma. No počkat, muhehehe, neučím se nějakou mega ultra super techniku našeho klanu. Zařechtala jsem se a namířila si to před její kancelář, kde ale stál nějaký muž, co právě zaklepal na dveře. Většinou jsem tam prostě vtrhla, ale teď jsem raději počkala. Navíc, kdo ví, jestli tam máma vůbec bude hmm...
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Totsuki Tue Jan 21, 2014 7:45 pm

Byl jsem trochu překvapen, jak hlasitě hlas zevnitř pokynul ke vstupu, ale nijak jsem to neřešil. Asi má prostě jenom hodně práce a leze mu to na nervy. Zrovna když uchopím kliku, vejde nějaká holčička. Jenom koutkem oka se na ni podívám a pak rychle zase uhnu zpět na kliku. Otevřu dveře a vstoupím do místnosti. Za stolem seděl muž, takže zástupce Mizukage.
Sejmu klobouk z hlavy a mírně se pokloním. "Dobrý den. Přišel jsem za vámi, protože jsem se doslechl že sem máme, my jouninové a oininové, přijít. Potřeboval jste něco?" zeptal jsem se a nasadil klobouk zpět na hlavu.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jan 21, 2014 8:22 pm

Faito

Podíval jsem se na příchozího. Totsuki. Zajímalo by mě, co dělá, když je vždycky všude první. "Ano, když svolávám jouniny, tak od nich něco potřebuji." řekl jsem klidně. Pak jsem se na něj podíval svým ledovým pohledem a pořádně si ho přeměřil pohledem.
"Rád bych věděl stavy jouninů ve vesnici, mimo ni, jejich činnost za poslední dva měsíce a jejich plány do budoucna. Pak jsem vám chtěl ještě něco říct jako celku, ale s tím si počkáme i na Mizukage. Pokud chceš čekat na ostatní, prosím, pokud ne, můžeš započít hlášení."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jan 22, 2014 8:38 pm

Pomalinku jsem vcházela dovnitř. Bříškem ukazováčku jsem se lehce dotýkala zdi a jela podél ní tak, jak jsem šla. Zastavila jsem se až u dveří. Malinko jsem zaváhala. Povětšinou usměvavá žena se chmuří. Usměvavá? A povětšinou? Baka! Pořád jen depkaříš, nic víc. Musela jsem se nad sebou ušklíbnout. Trochu jsem zvedla hlavu a zvedla koutky v úsměv.
,,Kairi,copak tu děláš?" optala jsem se jí jemně.
,,Změnila ses." trhla jsem sebou. Pokaždé jsem se jeho hlasu lekla.
,,Vím, ale já sama to ovlivnit nedokážu. Snažila jsem se dost, myslím, že došla síla." téměř jsem to zašeptala. Zhluboka jsem se nadechla a nasadila co nejpřívětivější úsměv.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Jan 22, 2014 8:51 pm

Houpala jsem se na patě a špičce pořád dokola. Bože můůůj, co tam ten chlap pořád dělá, oni si tam snad klábosí nebo co. Povzdechla jsem si a začala si trošku okusovat dáseň v puse. No co! Když byla nuda, tak člověku moc možností zrovna tady na chodbě nezbývá. Už jsem se nemohla ale dočkat, až požádám o nějakou S-rank misi, teda techniku! No možná i misi...kdo ví.
Mé super plány ale pohasli hned co jsem uslyšela mámu. Otočila jsem se směrem k ní a nevinně, až andělsky jsem se usmála. Jako kdybych si myslela, že mé myšlenky slyší nahlas a já se teď snažila něco předvádět, ale ne, byla jsem občas prostě trdlo.
"Já? No, víš, šla...ne...já...no prostě..." Byl to můj problém...neuměla jsem lhát! Vždycky mě popadl takový stres, div jsem se nerozklepala a lhát mámě do očí, no to by semnou asi seklo. Sklesle jsem sklopila hlavu dolů a povzdechla si.
"Když ti řeknu pravdu, tak mi to ale zakážééééééš." Začala jsem skuhral. Skoro jak bezvládné tělo jsem se doplazila k ní, opřela o ní čelo a klekla si.
"Maminko já chci být Jonin, umět S-rankové techniky!" Co to semnou dneska byla? Kdo ví, možná známka příliš vysokého procenta cukru v krvi. Nebo jsem měla tu předškoláckou pubertu, nebo jak se tomu říká? Hmmm...zajímavá to myšlenka. Byla jsem prostě vyřízená, strašně moc jsem se nudila a skoro jsem ani nevěděla, co říkám...možná, pak by připadalo jen v úvahu návštěva blázince, ale ne! Já byla v pořádku, jen prostě dítě, co se chce zabavit a neví jak, proto je schopno udělat každou blbost.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jan 22, 2014 9:12 pm

Kairi mi přišla...divná. Nejdřív se usměje jako sluníčko a následně se div nerozpláče.
,,Co se stalo?" optala jsem se starostlivě. Pak mě něco napadlo. ,,Že tys něco provedla?" zamračila jsem se. Klekla jsem si na zem a Kairi se doplazila ke mně.
,,C-cože chceš?" byla jsem vážně v šoku, když na mě vybalila svou prosbu. Pak jsem se musela ale smát.
,,Princezno." pousmála jsem se a vzala si Kairi do náruče.
,,Nejprve se musíš stát Geninem. A zlepšovat se a zlepšovat, abys dosáhla svého snu. Snažit se a nevzdat to."  usmála jsem se a promnula mezi prsty pramínek ebenových vlasů.
,,A co je důležitější, nejprve se musíš naučit ovládnout svou schopnost." pocuchala jsem jí vlasy a postavila zase na zem. Potom jsem se znovu nadechla a otevřela dveře.
V kanceláři byl Totsuki a Faito. Usmála jsem se na ně, alespoň jsem se o to pokusila.
,,Zdravím Vás, pánové." pozdravila jsem oba a vešla dovnitř.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Jan 22, 2014 9:23 pm

Povzdechla jsem si a po maminčiných slovech se ušklíbla.
"No jooo, ale jak dlouho to bude trvat, to budu muset trénovat několik let." Znovu jsem nemožně položila hlavu na její rameno a znuděně se koukala do blba. Pak se máma ale začala smát a mě to nedalo, když jsem prostě slyšela její úsměv, musela jsem se taky začít smát! Potom jsem se jen usmívala a vešla hned za ní do kanceláře. Rozběhla jsem se a skočila na sedačku. Sundala jsem si botky a usedla do tureckého sedu s tím, že jsem si vzala jeden svitek z knihovničky tu, byl o našem klanu.
"Hmm...bože můj, to musel napsat nějaký vášnivý písař, tolik slov co neznám...já...nikdy nebudu joninem." Zase mi spadla hlava a já se na sedačku položila, pak jsem si ale něco uvědomila! Sedla jsem si a jak sluníčko se podívala na Faita a pak i toho pána.
"Dooobrýýý deeeen!" Zařechtala jsem se, lehla si na záda a snažila se něco přečíst! Já se jí jednou stanu! To bylo jasný, určitě! Hned...jak se naučím číst bez chyb!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jan 22, 2014 10:17 pm

Faito

Jakmile vešla Mizukage a její dcerka, okamžitě jsem vstal a uklonil se. možná to vypadalo humorně, možná by se jeden divil, jak moc se "plazím" před vyšší hodností, já si ale kage vážil a respektoval jsem ji, byť kdysi byla pod mým velením.
"Dobrý den, lady Mizukage." řekl jsem a pohledem zavadil o tu malou repetilku. Trošku nevychovaná...no...do toho mi vlastně taky nic není.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jan 23, 2014 8:58 am

Nechtěl jsem přerušovat rozhovor matky a dcery tak jsem se raději držel stranou. Přeci jen nebudu mluvit naší Mizukage do výchovy. Když však šli dovnitř nenápadně jsem se proplížil dovnitř aniž bych se dotkl dveří a stál v rohu. Nejspíš mě viděli, možná taky ne. Nechtěl jsem zrovna moc rušit a vyčkával jsem až mě Mizukage osloví osobně, jelikož jsem byl její přímý podřízený jakožto Oinin i když jsem zrovna neměl masku na sobě abych nevyděsil tu malou holčičku. Má maska byla trošku děsivější než normálních Oininů. Proto jsem ji měl ukrytou pod oblečením a stál opřenej o zeď v rohu místnosti. Neřekl jsem ani slovo, ale přesto jsem poslouchal každé jejich slovo. Chtěl jsem se dozvědět víc.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Jan 23, 2014 11:34 am

,,Kairi." napomenula jsem svou dceru, když se tak samozřejmě chovala u mě v kanceláři. Byla tu sice jako doma už od malinka, ale taky jsem ji učila k dobrému chování. No, prázdniny u babičky a dědečka udělaly své. Měla bych si s nimi promluvit o její volnosti, povzdechla jsem si a Kairi jsem ukazováčkem před ústami naznačila, aby se alespoň chovala tiše, když už tu byla s námi a navíc před lidmi s vysokou hodností. Kývnutím hlavy jsem pozdravila také Katara.
,,Můžete se posadit, Faito, přeci jen je kancelář i Vaše." malinko jsem se pousmála.
,,Je něco nového? Ve vesnici nebo i jinde? Ostatní Kage ještě nepodali nějaké hlášení o situaci venku?" optala jsem se rovnou. Všude bylo dusno, ale nikdo nic nevěděl. Vesnice byly napjaté, včetně té naší. Navíc jsem před Kairi nechtěla zmiňovat slovo válka. Moc dobře ví, co to slovo znamená.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jan 23, 2014 11:58 am

Faito

"Ne, bohužel nic nevíme." řekl jsem a posadil se. "Jedna z věcí, proč jsem svolal vyšší hodnosti. Někteří z nich mají známé v jiných vesnicích, někteří jsou na misi, možná vědí, co se tam děje. Také bych rád věděl, kolik geninů je bez učitele a kolik geninů se jen tak fláká..."
Při poslední větě jsem se podíval na oba jouniny, kteří zde byli přítomni, velmi významným pohledem.
"Mohu rozeslat ANBu do ostatních vesnic, ale už takhle jich, kvůli špionáži jinde, máme ve vesnici málo a ještě ztenčit naše řady by vyžadovalo extrémní opatrnost, mimo jiné zavření  brány a stanné právo..."
Podíval jsem se Mizukage přímo do očí. V těch mých byly vidět obavy. "Situace není dobrá. Nepřítel má výhodu a my nevíme vůbec nic."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Jan 23, 2014 12:48 pm

Překřížila jsem ruce na prsou a zamračila se. Byla jsem znepokojená, dost.
,,Nebudu nikam posílat další shinobi a pokud, tak jen minimum. Nejsme až tak velká vesnice jako je Konoha, která si to může dovolit. Máme tu dostatek Shinobi pro vesnici, schopných Shinobi a potřebujeme je zde." povzdychla jsem si.
,,Můžu zkusit některým Kage poslat zprávu. Do té doby ale budeme muset počkat. Snížíme počet misí za branami vesnice, minimálně za hranicemi Mizu no Kuni. Nebudu riskovat ztrátu svých Shinobi." rozhodla jsem se a doufala, že jsem nerozhodla špatně.
,,Teď bude důležitější příprava. Všichni Genini budou cvičeni k boji, nezáležeje na tom, jaká jsou hodnost. Bude důležitá každá ruka." významně jsem se podívala na Jouniny, kteří tu stáli.
,,Každý přiloží ruku k dílu." pousmála jsem se. A já se potřebuji dohodnout s Hokagem, co bude, když se trénink neuskutečnil. Nehledě na to, že bych také měla trénovat.
,,A co Kairi?" Podívala jsem se na svou holčičku.
,,Zkusit to můžu, ale nic víc."
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jan 23, 2014 1:00 pm

Faito

"Hai..." řekl jsem a začal jsem psát několik rozkazů. "Pokud budete psát zprávu Hokagmu, vyřiďte mu, prosím, že urgentně potřebuji přístup k pečetícím technikám. Nejlepší by bylo, kdybych se s ním mohl setkat osobně, abych mu vysvětlil všechny podrobnosti a vzal si přesně ty techniky, které potřebuji, i když chápu, že to nebude možné."
Můj pohled opět směřoval k jouninům. "Vaši žáci se okamžitě začnou učit obranné techniky - bariéry, štíty, zdi. Bude to nezbytné pro náš budoucí plán. Až dostanu pečetící techniky, rozdám je jouninům a nadaným chuuninům. Chce to preciznost, jistotu a odhodlání. Plán vám vysvětlím později, až zde budou všichni."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Jan 23, 2014 2:14 pm

Trochu mě Faitova prosba překvapila, ale přikývla jsem.
,,Spolehněte se, určitě mu to sdělím." pousmála jsem se a trochu se zamyslela. Čeká nás těžký čas, možná ještě těžší, než samotný boj. To čekání je neúprosné a tím více ničí všechny zúčastněné..
,,Je potřeba ještě něco zařídit?" optala jsem se Faita. Mizukage jsem sice já, ale on přišel s plánem, tudíž to nechám na něm. Stratég to byl vždy dobrý.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 29 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru