Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 20 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 4:59 pm

Faito

"Nemáš za co. Je hezké vidět mladé a nadějné shinobi, jak se snaží, i když si člověk uvědomí, jak je starý. Kolik toho zažil. Když přijde válka...nikdo ze starých se už nesměje. Jen mladý a hloupý člověk si může myslet, že je to dobrá věc..." řekl jsem jedním dechem. Trochu zklamaně. Je vidět, že mě něco opravdu vyděsilo, změnilo. Rozhodně jsem nezněl povýšeně. Proč bych taky měl? Selhal jsem...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 5:17 pm

"Ale prosím vás zas tak starej nejste."Usmála jsem se na něho."hm řekl sté to tak zklamaně,vím že válka je smutná to bez debat ale zda se mi že vás trápí něco jiného,ale asi se pletu." pousmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 5:41 pm

Faito

"Nejsem tu proto, abych vyprávěl příběhy. Ti by měli vyprávět jiní. Ale řekněme, že jsem zklamal. Vše, pro co jsem žil, bylo k ničemu. A proč? Protože se jeden idiot rozhodl..." Uvědomil jsem si, že mluvím opravdu moc. Zmlkl jsem, chvíli přemýšlel a pak jsem řekl: "Jestli o mně chceš něco vědět, zeptej se těch, co mě zažili a co mě znají..." řekl jsem a pokusil jsem se o úsměv. Natočil jsem se tak, aby Hirin moc dobře viděla dva znaky na mém rukávu - odznak Kirigakure a Otogakure- oba přeškrtnuté.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 6:13 pm

"hm... to je škoda mohly jsme nějak zkrátit čas." usmála jsem se "Ale chápu vás každý nechce mluvit o své minulosti,takže mi nic nemusíte říkat,jsem dost schopna někoho najít kdo vás zná.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 6:47 pm

Faito

"Kdyby to byl výcvik ANBu, byla by to skvělá mise pro nováčky. Zjišťování informací..."
řekl jsem s lehkým úsměvem. "A jestli chceš zabít čas...jaký je tvůj příběh? Jaktože jsem o tobě nikdy neslyšel?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 30, 2013 7:19 pm

"O ANBU jsem přemýšlela že bych si podala žádost ale tet mám tým,takže na to musím momentálně zapomenout."Usmála jsem sem se."Proč? Na to je jednoduchá odpověď já jsem jen mála postava ve velkém světě. pousmála jsem se."Můj příběh začíná jako každý jiný a to narození dítěte tedy mě.Narodila jsem se do rodiny kde chyběl jedná osoba a to otec jediné co mám od něho byl tenhle meč" ukázal jsem na meč na ten co vyčuhoval na pravé straně "Když mi ho poprvé ukázala popsala jaký byl můj otec.Dala jsem jí slib,dalo by se říct že jsem ho splnil.Pak byla Academie učení,trénovaní a tak dále.Genin dalo by se říct to samé co v academii až na ty misie a první láska též první zlomené srdce.Chunin v tomhle věku byl zajisté můj nejhorší co by asi mohl být přišla jsem o matku když jsem byla na misi tam přišla další nečekána rána při té misi jsme narazili na nukenina,které ho jsme dokázali porazit ale při bližším prohledaní jsem zjistila že to byl můj otec nejspíš.Pak jsem se stala jouninem a pak přišla válka.A tet jsem tady a vypravím vám můj příběh." dořekla jsem to se slzami v očích utřela jsem je."Tet jste neřadě vy" pousmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 7:47 pm




Faito

"Hm, chytré, upřímnost za upřímnost..." řekl jsem s lehkým úsměvem, ale pak jsem zvážněl. "Narodil jsem se do rodiny Oininů. těch nejlepších. A chtěl jsem být nejlepší. Byl jsem a stále jsem arogantní a cílevědomý. Byl jsem dokonce tak namyšlený, že jsem znovu obnovil zkoušky krvavé mlžné. A zavraždil jsem všechny geniny, kteří se v tom roce ucházeli o vyšší post. Po několika misích u Oininů jsem se stal kapitánem ANBu a velitelem Oininů. A pak...Pak jsem zradil vesnici. Měl jsem své důvody a své cesty, jak dosáhnout cílů, které jsem si vytyčil. Pamatuji si, jak jsem cvičil mladou slečnu, jmenovala se Hitomi Yamada. Nikdy nezapomenu ten pohled, když mi oznámila, že se naučila používat své KG. A i přesto jsem musel z vesnice pryč. Byl jsem označen za nukenina třídy S+ a stal jsem se pravou rukou Reiny Kany. Z lovce zvěří. Byl jsem ve všech bingo knihách, podnikaly se ohromné nájezdy proto, aby mě zabili. A nikdo neuspěl. Věř mi, že jsem si to užíval. Byl to skvělý pocit. Pocit toho, že každý, kdo proti tobě jde, ví, že desítky stejně cvičených už zemřeli mou rukou.
Stojím za likvidací bývalého Mizukageho, stojím za vyvražděním a vypálením Kirigakure. Stojím za mnohým krveprolitím. A přesto jsem teď tady a nikdo neví, kdo jsem..."
Na chvíli jsem se odmlčel. Nerad jsem se k tomu vracel a při každém vyprávění má pýcha utrpěla. Nikdo neví, kdo jsem...
"Zabil jsem Reinu Kanu. Spojil jsem se s Narutem Uzumakim a zradil tu, která sužovala svět v minulé válce. A teď? Teď chci studovat. Chci si odpočinout, ale nejde to. Jen člověk vydechne a dostane se z toho všeho, když člověk zapomene, přijde další válka. Možná na to nevypadám..." podíval jsem se Hirin do očí,
"...ale já už nechci bojovat. Ale budu muset stejně jako vy ostatní. Protože kdybych nebojoval, všichni by si mě pamatovali jako zbabělce a zrádce. Bylo by to jako před léty..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Fri Aug 30, 2013 9:28 pm

Listovala som si v Bingo knihe, pri čom som narazila na celkom zaujímavé mená. Musela som sa pousmiať. Práve kvôli tej jednej osobe som sa odhodlala prísť až ku kancelárií Hitomi, pri čom som na dvere zaklopala a čakala som na vyzvanie. Tieto formality ma otravovali. Síce som pochybovala, že by som mala problém, keby že ho pôjdem sundať aj bez príkazu ale ako sa hovorí.. istota je guľomet.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 30, 2013 9:47 pm

Faito

"Není tu..." řekl jsem, když přišla Lizzy. "Šla trénovat. Co potřebuješ?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 31, 2013 10:47 am

Když to dořekl v hlavě se mi vše možné smutné myšlenky."Asi bych měla ..." nedořekla jsem větu a chvilku jsem mlčela a pak jsem se pousmála "Minulost nezměněný mé,žij mé přítomnosti a připravuj mé se na budoucnost.Myslím že by tahle válka mohla být váš poslední a pak můžete studovat a odpočívat." Usmála jsem se "No hold jsem blbá optimistka" řekla jsem si v duchu a pak přišla Lizzy.A mé myšlenky se vrátily zpět k vymyšlení svitku.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 11:12 am

Vošla som dovnútra a len som kývla na pozdrav všetkým prítomným.
"Viem že tu nie je Faito, inak by som neklopala." Povedala som a následne som mu ukázala stranu z bingo knihy.
"Vieš že nemám rada formality, idem po ňom no potrebujem to zapísať ako misiu." Samozrejme na stránke nebol nikto iný ako náš milovaný Tsuchikage
"Podľa toho čo som počula, spravil celkom problémy.. ideálny ciel pre mňa.."Dodala som a následne som mu tam stránu nechala, zatiaľ čo som si ruky založila na hrudi.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 31, 2013 11:57 am

Faito

Podíval jsem se do knihy a pak na Lizzy. "Nejsi cvičený Oinin, prakticky jdeš na smrt, nemyslím si, že tě Mizukage pustí..." podíval jsem se na ni. "Můžu se za tebe zaručit a misi ti podepsat, ale vím, že to nezvládneš. Počítala jsi i s možností tvé smrti?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 12:22 pm

"Máš pravdu, nie som cvičený Oinin.. som silnejšia a neobmedzujú ma niektoré ich zásady." Prikývla som a následne som sa na chvíľku zamyslela.
"Sme vo vojne, počítam s tým každý deň... predsa len nie si jediný pre ktorého táto vojna nie je jeho prvou." Pripomenula som mu.
"Nepodceňujem ho ale nemyslím si, že ma dokáže poraziť." Dodala som.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Sat Aug 31, 2013 12:29 pm

Přišel jsem k budově vyšel schody a postavil se ke zdi. Přitom jsem jen kývnul na pozdrav a vzal si do ruky kytaru. Pak jsem se opřel a čekal.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 31, 2013 12:34 pm

Faito

Podíval jsem se na ni. Na to, jak byla mladá, byla velmi ambiciozní. No, bylo načase zjistit, jestli je jen hloupá, nebo jestli v ní něco je. Natáhl jsem ruku. "Dej mi tu bingo knihu..." řekl jsem a když mi ji podala, podepsal jsem se pod kresbu Tsuchikageho. "Dávám ti to jako misi ranku S. Ručíš sama za sebe. Kdyby ti Mizukage nechtěla vyplatit odměnu, dám ti ji z rodového fondu sám. Hodně štěstí..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 12:44 pm

Prikývla som, na čo som si len znova zobrala bingo knihu a zastrčila som si ju za vestu.
"O kiby sa nemusíš báť, keby som zomrela, donesú ich moji kuchioysen." Dodala som ešte a následne som odišla z kancelárie a vydala sa smerom k bráne z dediny.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Sat Aug 31, 2013 12:48 pm

Zaklepal jsem na dveře a čekal až budu moci vejít. To už jsem si dal na záda kytaru,
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 31, 2013 1:03 pm

Faito

"Myslím, že bych měl Mizukage říct, že máme o legendárního šermíře míň..." řekl jsem Hirin. Pak ale přišel ten kytarista a zaklepal. "Tady je to jak u blbejch. Není tu..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Sat Aug 31, 2013 1:05 pm

Hm to se pořád nevrátila?
Zeptal jsem se dá se říct sám sebe.
Poté jsem zmizel pryč.(přesun)
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 31, 2013 3:19 pm

Faito

Ke kanceláři přiběhl posel a zcela neomylně ke mně zamířil. Předal mi dopis a já ho otevřel. Chvíli jsem četl a pak jsem natáhl ruku. Posel se uklonil a předal mi klíče. Pak odběhl. Vstal jsem, došel ke dveřím kanceláře a otočil se na Hirin. "Tak co potřebuješ? Vypadá to, že už jsem ve službě..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 01, 2013 6:29 am

"Takže zastup jo?" pousmála jsem se ."Takže nějakou raitonovou techniku,pak nějký svitek s genjutsu a pro mě nějakou suiton techniku." usmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 01, 2013 5:43 pm

Faito

Mezitím jsem odemkl a vešel do kanceláře. Urovnal jsem věci na stole, ale ještě jsem si nesedal. "Máš nějakou představu o Raitonové a suitonové technice? Něco, co bys chtěla umět?" zeptám se a mezitím přehazuji regály. Hm, na genjutsu techniky mám svitky v domě, ne tady...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 01, 2013 6:06 pm

Šla jsem za faitem do kanceláře."Raiton by měl být nejspíš do C-rank, a suiton to je jedno spíš B-rank a výš." Usmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 01, 2013 7:33 pm

Faito

"Stačí ti Suiton: Daibakufu no Jutsu? Nemám ponětí, co to dělá..." řeknu a podám jí svitek. "A tady máme Raiton: Inazuma no Jutsu. A co se týče genjutsu, jestli je pro SHina, jistě mu zatím postačí základní trénink uvržení do genjutsu. . Ještě něco?" zeptal jsem se a podal jí zbylé svitky.

//promiň, že to trvalo tak dlouho, nemám absolutní ponětí o technikách. taky doufám, že nejsou zakázané.


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Sun Sep 01, 2013 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 01, 2013 7:46 pm

(Sorry pokud vim Mizu rappa je C- Rank. Omlouvam se ze do toho vstupuji.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru