Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 17 z 33 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 01, 2014 7:39 pm

Konečně doma. Sladký domov. Brána vypadala stejně jako když jsem odcházela. Už jsem se nemohla dočkat své měkoučké postýlky. Byla jsem unavená a domu to ještě byla štreka. Škoda, že tu není obětní beranek, co by mě dotáhl dom. Rozloučila jsem se se všemi a vydala se vstříc ke svému domu.

//Přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 3:51 pm

Prošel jsem branou jako jeden z posledních. Celou cestu jsem se snažil dát dohromady seznam padlých a raněných. K mému překvapení to nebylo tak zlé, čekal jsem to mnohem horší. Kýnu na stráže a vydám se rovnou do Faitova kanclu. //přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Aug 02, 2014 6:26 pm

Bola som tak neuveriteľne šťastná, keď som sa opäť objavila pred bránami svojej rodnej dediny, ktorú som nadovšetko milovala...Aj keď som toľko vystrájala. Na perách sa mi roztiahol široký úsmev. Bwaaaaah, toľko si mi chýbala! Skríkla som len tak z ničoho nič, keď v tom som si uvedomila, že tu nie som sama.
Prepálila som tých, ktorí ma akosi divne porozorovali a radšej odo mňa vzdiaľovali, vražedným pohľadom. Na čo čumíte?! Príde vám tu niečo divné?! Oborila som sa na nich, odfrkla som si a z tašky vytiahla rezne, ktoré som nestihla zožrať.
Mama ma zabije, keď zistí, že som z nich nezjedla ani maličkú omrvinku. A ešte na mňa bude nadávať, že som anorektička, no to mi ešte chýbalo! Problém bol ten, že tie rezne boli tak trochu...Čierne. Chudáci, majú krutí osud. S touto myšlienkou som s diabolským úsmevom hodila rezne do koša. Čo oko nevidí, to srdce nebolí, že? Ááááá, tu máte vy jedne svine, nikto sa o tomto nedozvie...Nikto! Problém bol v tom, že ma sledovalo hneď niekoľko párov očí, čo som si skôr uvedomila, a tak sa moje malé tajomstvo prezradilo. Ja vás sledujem...Prerieknete sa a... Zmĺkla som a prstom si prešla po krku, čím som im jasne naznačila, čo bude nasledovať, ak sa niekto z nich preriekne! Potom som sa prudko otočila na päte a prešla cez bránu, bolo na čase sa poriadne vyspať, vyliečiť z tých niekoľkých zranení, ktoré som utržila a hlavne navštíviť Naokiho. Málokedy som nasratá. Ale s týmto ma on fakt dostal, zamlčal predo mnou jednu podstatnú vec a tou bol fakt, že je rovnako ako ja hostiteľom démona. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 03, 2014 11:13 pm

Faito

Uprostřed noci byla brána výjimečně otevřena a ven vyšel člen ANBu jednotek. Dalo mi celkem zabrat, abych vypadal co nejvěrohodněji, ale snad se to podařilo.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Aug 12, 2014 2:25 pm

Dorazil jsem se svým nákladem k branám Kirigakure. To bylo už PODRUHÝ, co jsem musel absolvovat tudle strašnou cestu, ještě že jsme část cesty pluly po moři a já si mohl od tý bedny odpočinout.
Vyčerpaný, unavený a ospalý jsem prošel branou, bedny jsem odnesl do našeho skladiště a vyrazil jsem rovnou domů.

/Přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 6:39 pm

Dorazil jsem až k branám Kirigakure no Sato, kde jsem přistoupil mírumilovně k strážím. " Zdravím pánové, rád bych něco předal osobně Mizukagemu. Smím projít? " Zeptal jsem se slušně a čekal na jejich reakce. Přeci nepůjdu do vesnice bez povolení, to by ale bylo. Mám sem samozřejmě v plánu jednou zajít až budu mít propustku, o tom rovnou Mizukageho informuju, aby mě nemuseli šacovat.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 17, 2014 6:48 pm

Strážný u brány momentálně neměl moc dobrou náladu. Kupili se mu tam obchodníci a on je potřeboval trochu zrychtovat.
"Stoupněte si do fronty..." zavrčel.
Mladá kunoichi, která stála vedle něj, do něj ale dloubla.
"Vy nevíte, kdo to je? To je přece virtuóz Nizashi Shiroi!"
"Aha... V tom případě si stoupněte do fronty..." zavrčel zase velitel stráží.
"Ne, vy to nechápete, pokud nás chce poctít svou hudbou, měli bychom toho využít. Je to nejkránější zážitek v životě."
Pípla zase ona kunoichi.
"No...Omlouváme se, ale Mizukage odešel do Konohy. Jestli mu tam chcete fidlat, prosím, ale sem do vesnice vás nepustím, páč byste tu jen bral vzduchu, maestro..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 6:56 pm

Když jsem se dozvěděl, že zde Mizukage není celkem mě to zklamalo, ale co se dalo dělat. Stavím se do Konohy, pak zpět do Oto a další cesta je neznámá. " Tak děkuji za info, ale později sem stejně přijdu, ta mi můžete přichystat pódium. Zdaar " Rozloučil jsem se s přítomnými a nyní jsem byl zase na cestě, tentokrát do Konohy. Hodlám procestovat celý svět. (přesun)
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Sun Aug 17, 2014 8:24 pm

Když Rin dorazí k bráně sedne si na lavečku která je kousíček od brány. Dnes mi den připadá velmi divný nikdo po mě ještě nic nehodil ani na mě nikdo nezařval.... Umm no vskutku divné. Pošeptal si sám pro sebe, sklonil hlavu a pousmál se. Asi po pěti minutách hlavu zvedl a zavřel oči.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Aug 17, 2014 8:35 pm

Když se vracím z cvičiště,kde jsem se učil novou techniku,zvedne se trochu vítr,což mi začne ničit účes.. V tu chvíli následuje facepalm,který pokračuje tím,že si nasadím kapuci.. "Blbej vítr.. Nom mám ještě chvíli čas,než bude výcvik ANBU.. do kterého jsem se přihlásil,no.. snad mi to pomůže zesílit.. Hehe.. "No někam bych si mohl jít sednout,podle všeho teď nic na práci mít nebudu" Pomalu dojdu až k bráně,kde si sednu a sundám kapuci,načež si začnu upravovat vlasy,které rozfoukal vítr.. "Sakra,tohle je fakt na nic" Když po chvíli skončím,ignoruji okolí a podívám se na své rány,jak z války tak s tréningů... "Super,už skoro zmizeli,doktoři vážně ví co dělají" Nakonec si lehnu a zadívám na oblohu.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Sun Aug 17, 2014 8:54 pm

Když tak v klidu poslouchám vše kolem najednou uslyším cizí hlas. Otevře oči a dívá se kdo je nově příchozí. Chvíli se na něj pozorně dívá ale vůbec ho nepoznává. Spíše není nikdo z těch co ho neustále šikanují. Rin zase zavře oči a odpočívá.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Aug 17, 2014 9:00 pm

Nějakou chvíli ještě ležím,ale nakonec se zvednu,pravou rukou si prohrábnu vlasy a o levou se na chvíli opřu,nakonec vydechnu a porozhlédnu se po okolí,kdo tu vlastně je.. Jediné co vidím je nějaký Genin a zbytek jsou stráže,které zde potkávám každý den co tu procházím,nakonec se zvednu zpět na nohy a protáhnu se.. "Sakra,kolik už je? Měl bych se dostavit na tréning ANBU jednotek.. K sakru tohle nestíhám.. " Sayonara! Řeknu na ty co jsou okolo,nashromáždím chakru v nohou a vyskočím co nejrychleji na jeden z domů,poté pomalu doskakuji až ke cvičišti.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Mon Aug 18, 2014 10:18 am

Nějakou chvilku tu ještě jsem ale po chvíli mě to tu přestane bavit a proto se zvednu a pomalu odcházím.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 18, 2014 6:47 pm

Cesta byla nudná. Část cesty, která byla přes vodu, nebyla zas tak nuda. Vlny narážely do lodě a ony se houpaly. Bylo to takové zpestření cesty. Dopluli jsme a začala opět nudná chůze. Urvat se z karavany byla blbost, a proto jsme museli zůstat poblíž karavany. Po delší cestě naší zemí, jsme před námi rozprostírá naše velká brána. Konečně doma a já si opět můžu v duchu zazpívat "Nazdar výletu,výletu nezmokli jsme a jsme tu." Jak mám ve zvyku po dlouhých cestách. Jakmile jsem byla za bránou vydala jsem směrem k mému domečku.
Doma jsem si odpočinula, převlekla jsem se, vzala si tašku s věcmi na tréning a vydala se na cvičiště.
//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 21, 2014 3:19 pm

ANBU u brány mě poznali raz dva. Ačkoliv jsem byla v civilním oblečení, ačkoliv jsem neměla u sebe znak vesnice, přesto mě poznali a proto jsem neměla problém s tím, že by mě nechtěli pustit.
Hned za branou jsem se rozeběhla pryč. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 8:45 pm

Faito

Když jsem procházel hlavní branou, stráže na mě jen houkly, že ex-mizukage vyšla ven z vesnice a neměla ani henge.
Super, domácí vězení jí dám, tady si, doháje fakt každej dělá, co chce... pomyslel jsem si a zamířil do hlavní budovy.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Thu Aug 28, 2014 12:10 pm

Dovedu karavanu bezpečně až k bráně a vydám poslední rozkazy týkající se uložení věcí. Vezmu kopii seznamu a vyrazím rovnou do kanceláře, abych podal hlášení.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 9:48 pm

Když konečně doběhnu k Hlavní Bráně Kirigakure sednu si na lavičku abych si vydechl a trochu odpočinul. Dost mi vrtá hlavou jakou techniku si mám vybrat jako první.. Už to mám bude to technika přivolání Kuchiyose no Jutrsu. Rin ale pořád nabírá síli.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 28, 2014 10:02 pm

Po opravdu dlouhé líné době jsem se rozhodl opět ukázat mezi lidmi, ale stejně to asi ničemu nepomůže. Procházel jsem se jen tak po vesnici, rozhlížel co je nového a sem tam pozdravil nějakého občana. Moje cesta si to dokráčela až k bráně, abych se podíval na krajinu za hradbami Kiri.
Nemohl jsem si nepovšimnout jistého chlapce, co tam tak seděl na lavičce. Zarazím se a upřeně ho sleduji. Nic zatím neříkám, jeho ho mlčky probodávám svými pohledy.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 10:08 pm

Když Rin už klidně dýchá chvilku ještě přemýšlí a pak vztyčí hlavu vpřed, nemůže si nevšimnou osoby která se na něj upřeně dívala. Nikdy jí ještě neviděl a proto jí slušně pozdraví.. S-Saté. Rin má smíšené pocity co po něm asi chce. První věc co na muži hledal byla čelenka, když jí našel uvědomil si že to bude nejspíše zkušený Shinobi nejspíše Jounin. A tak se raději postavil.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 28, 2014 10:16 pm

Chvíli jsem se na něj ještě zamračeně díval a pak se spokojeně usmál. Alespoň, že má slušné vychování. Přišel jsem k němu blíže.
"Ohayou." pozdravil jsem ho. "Nechtěl jsem tě rušit. Klidně si sedni. Jenom mi vrtalo hlavou, co tady v tuhle dobu dělá chlapec jako ty takhle sám." vysvětlil jsem mu a sedl si na lavičku. Rukou jsem mu pokynul, aby si sedl též. Tedy pokud chce.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 10:21 pm

Znovu si sednu na lavičku. No já domů moc nechodím když tam není můj bratr. Rodiče jsou hodně přísní a noo asi to chápete.... Mimochodem jmenuji se Rin Saito a vy jste ?... Ochotně mu podá ruku na důkaz seznámení. A na tváři se mu vykouzlí mírný úsměv.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 28, 2014 10:29 pm

Poslouchal jsem a přikývl. Každý, kdo si jednou prošel pubertou, toto zažil. Zarazila mne ale jedna věc. Ušklíbl jsem se.
"Takže Rin, jo? Dám ti takovou malou radu. Příště, až potkáš cizího člověka, neříkej mu hned své jméno. Mohl by to být nukenin, či někdo horší a pak by toho mohl nějak využít." poučím ho a rychle dodám: "Ale nemusíš se obávat, já nikdo takový nejsem. Mé jméno je Totsuki. Těší mne." představím se a podám mu ruku na potřes. Ukradení identity je vcelku běžná věc.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 10:35 pm

Docela se zarazím když mě o tomto poučí. Sakra !.. Ale no chybami se člověk učí ne ? Přikývne hlavou a položí se ruce na klín..Vy jste Jounin že ano ? Rin se zeptá zvědavě, moc ho to zajímá. Možná by se mnou mohl trénovat.. Rina tato představa potěší a proto se usměje a radostně vzdychne.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 29, 2014 8:28 am

"Ano, to jsem." odpověděl jsem na jeho otázku ohledně jounina. Docela by se dalo říci i bohužel.
"Pročpak se ptáš?" zeptal jsem se ho a se stálým ůsměvem svázal ruce na hrudi.


Naposledy upravil Totsuki dne Fri Aug 29, 2014 9:32 am, celkově upraveno 1 krát
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 17 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 33 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru