Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

Brána 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 1:02 pm

Prošli jsme Branami, už teď mohl Sarutobi vidět, že se Iwa změnila. ANBU mě poznali a pustili beze slova dovnitř.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sat Jul 20, 2013 5:23 pm

Zůstala jsem zírat na tu monumentální bránu! Nádhera! Zastavila jsem se uprostřed a zavýskla. Na celou vesnici.
"Yatta! Uzumaki Yoko je v Iwagakure!" S rozpřaženýma rukama jsem se jen tak otočila na místě a vzápětí jsem si suverénně namířila dovnitř.

//Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hebi Sun Jul 21, 2013 2:13 pm

Před bránou jsem čekal na tým, který mi byl přidělen. Těšil jsem se na válku, na to, že uvidím Soru a zmocním se té techniky. Ale museli jsme to udělat chytře...
Pohlédl jsem na nebe a čekal.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yogi Sun Jul 21, 2013 2:23 pm

Povetrie ustálo a aj samotný vietor prestal viať. Doteraz nádherne pofukujúci vánok pod páľavým slnkom, zanikol v obrovskom vetrisku ktoré prihnalo čierňavu zakrývajúc slnko n oblohe, a následne ustálenie pohybu vetra do bezvetria. Nastalo ticho, dusno a dosť divná atmosféra. Čudesná zima, a pocit bezmocnosti sa vkradol do sŕdc strážam brány, na oblohe udrel blesk a neďaleko na obrovskom kameni sa z čista jasna zjavila nová postava na scéne. Jedna zo zbraní Iwagakure, postava tajomná ako aj jeho meno...

... „Sora no kuni?“ Zaznela otázka, nulový rešpekt z hlasu, zároveň toho obrovský chlad a nenávisť sálala z jeho hrdla. Pohľadom ktorý mal skrytý pod maskou sa presunul na jedinú osobu ktorá tento nápor zniesla, na Hebiho, ktorého si premeral pohľadom. Ogi samotný len prešiel rukou ku hlave, možno sa chystal hada napadnúť, ale to sa zmenilo v nasadenie si kapucne na hlavu, po čom si skryl svoju tvár aj masku do rúška temnoty a desu. Zoskočiac z kameňa sa pomalým krokom dostal až k Hebimu a spolu s ním vyrazil.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hebi Sun Jul 21, 2013 2:31 pm

"Ano, Sora má něco, co chceme, ale musíš se držet plánu!" zasyčel jsem a dorazil shinobi z Iwy. Brána Iwa_Ninja_2 Vypadal zmateně, ale ideologie Iwy byla jasná - PROTI MÍRU. Vydal se bez okolků za námi.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 7:53 pm

Objevil jsem se s Katetsuchim u brány. Ogi někam zmizel. Kašlal jsem na to a šel dál.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 9:38 am

Doběhli jsme k bráně. Počkala jsem na své společníky. Obavy se mě začali zmocňovat jen co jsem ucítila ty dvě chakry. Nebylo to zrovna příjemné. V ruce se mi objevili dvě ocelové kuličky. Podala jsem je svým společníkům.
"Kdyby něco pusťte do ní chakru udělá na vašem těle ocelovou obranu přes ní žádná technika neprojde." řekla jsem jim a už jsem přistoupila ke stráži a ukázala jim pečeť.
"Jsem Daimyo Sora no Kuni mám se vidět s Tsuchikagem."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 9:42 am

Zobral som si tú oceľovú guličku. Vypočul som si na čo to je. Predsa to bola len dobrá gulička. Stál som vedľa Daimyo-sama s maskou na hlave a v Anbu plášti. Kapucňu som mal na ramenách položenú. Bol som zvedavý ako sa to bude vyvíjať. Sharingan som samozrejme neaktivoval, lebo by som sa tak mohol ľahko odhaliť. Čakal som len na to, kým nás pustia dnu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 10:39 am

Převzal jsem kuličku a mezi prsty si s ní chvilku pohrával, zatímco nám Crystal sdělila její účinky. Vskutku zajímavá a užitečná pomůcka. Ovládal jsem sice techniku, která mi zaručovala to obdobné, ale tahle věcička byla vážně něco. Postavil jsem se k druhému rameni Daimyo a stejně jako ostatní vyčkával.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 11:35 am

(Omlouvám se za pozdní odepsání, ale musel jsem pokosit ještě trávu :/)
Stráže
 Jakmile se skupina shinobi doprovázející Daimyo Sora no Kuni dostavili ke bráně. Na tvářích stráže se objevili zlomyslné úsměvy. Úsměvy, které naznačovali, že jejich úmysly k Daimyo a její ochrance nejsou příliš vhodné. Měli v plánu s nimi naložit jak uznají za vhodné, a však kvůli příkazům Tsuchikageho, který je informoval o jejich návštěvě, je museli pustit. "Pokud si to teda přejete." Řekl jeden z strážných, a pak usoutpil společně z ostatními stranou, aby jim umožnili volný průchod. Ještě před tím však stihli vyslat shinobiho, který měl informovat Tsuchikageho.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 11:41 am

(sakra já už se začínám fakt bát Very Happy)

"Tak jdeme." zhluboka jsem se nadechla a vešla do vesnice následovaná svými schopnosti jsem šla tam kde jsem cítila chakru největší. (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 11:45 am

Nasledoval som Daimyo-sama. Bol som celkom pokojný a len som sledoval stráže. Začal som byť ostražitý a dával som si pozor. Dúfal som, že to prežijeme, ale pochyboval som, že by Tsuchikage riskoval, tým že na nás zautočí.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 11:52 am

Už z prvního kontaktu s místními jsem si říkal, že mezi Otogakure a Iwou je jeden velký rozdíl. Emoce jsem nedával najevo, ani jsem se nijak nevyjadřoval. Rozhodl jsem se, že zůstanu potichu dokud to půjde. Vyrazil jsem za Crystal a při průchodu se přes masku hluboce zahleděl do očí jednoho ze strážných.

Přesun
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 4:12 pm

Došli jsme k bráně. Počkala jsem na své společníky. Viditelně jsem si oddychla jakmile jsem opustila hlavní budovu. Spadl ze mě veškerý stres, ale zároveň jsem měla výčitky, že jsem zklamala. Nedala jsem mu tu pečeť. Vážně příště nebudu upřímná.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 4:20 pm

Došiel som taktiež k bráne zároveň s Daimyo-sama.
Z opadlo to napätie, ktoré tam bolo našťastie. Moc sa mi tam nepáčilo. Dobre, že sme odtiaľ vypadli.
"Myslím, že to nebolo podľa našich predstáv."
Poznamenal som a celkom pokojne tam stál. Sledoval som pre istotu okolie. Stať sa mohlo ešte hocičo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 4:27 pm

Jakmile jsme společně došli k bráně, lehce se mi ulevilo. Poslední část našeho setkání se stala ještě zajímavou. Měl jsem pocit, že dotaz maskovaného muže nebyl jen tak. Plán Crystal nevyšel a nám asi nezbývalo nic jiného, než odejít a počkat na vývoj událostí.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 4:28 pm

"Ale musíte uznat pánové že to byl pořádný adrenalin, co?" usmála jsem se a probrala si rukou vlasy. 
"Aspoň nejsem v mdlobách, dostanu ho příště." usmála jsem se.
"Pojďte musíme nahlásit průběh mise." a vydala jsem se pryč z Iwy (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 4:33 pm

"Určitě to bylo záživné," pokrčil jsem rameny a pod maskou se ušklíbl, zatím jsem si ji neplánoval sundávat. Dále jsem se vydal za Crystal na cestu domů. Ještě jsem se stihl ohlédnout za vesnicí a byl pryč.

přesun
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 4:35 pm

"Bol to teda adrenalín, ten Tsuchikage je pekne nepriateľský starec."
Pousmial som sa. Tak teda som sa vybral preč z Iwy aj ja. Konečne misia neprebehla síce tak ako mala, ale aspoň sme neskončili na cintoríne.
presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 1:40 pm

Nemaskovala som sa. Dokonca som stále mala aj čelenku Kirigakure pripnutú pri opasku. Na očiach som mala zaviazanú čiernu šatku a na chrbte kiby. Nevyzeralo to však tak, že som sem prišla bojovať. Prišla som až k bráne a zaregistrovala som.. v podstate hocikoho, kto bol v blízkosti. Nepustili by ma dovnútra no aj tak som sa tam musela dostať. Čakala som, kým moju prítomnosť niekto zaregistruje.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Aug 31, 2013 8:47 pm

Lizzy nečekala příliš dlouho, proto že okamžitě jakmile se dostavila k první částo opevnění (most a příkopy), se na ní zaměřili témeř všichni okolní shinobi. Byla jediná, kdo se v blízkosti první části opevnění nacházel, a tak si ji nešlo nevšimnout. Iwagakure no Shinobi ji však nechali schválně přijít o pár metrů blíže k bráně, aby... aby co? Měli snad něco v plánu? Bylo jasné, že s čelenkou shinobi vesnice jiné než Iwagakure no Sato, by se zde bylo vydat bláznostvím. Tak proč tedy Lizzy zvolila tuto metodu? Jak zní staré rčení-> PÝCHA PŘEDCHÁZÍ PÁD, který se nyní nacházel nebezpěčně blízko Lizzy. Jakmile Lizzy pokračovala dál po mostě asi cca deset metrů od dřevěnných palisád (druhá část opevnění) ji někdo oslovil. "Ale... ale... ale... že by hrdina? Respektive hrdinka, která kráči pozvednout svůj meč vůči nepříteli?" Nikdo se však v nejbližším okolí nenacházel, nebo snad ano? Jisté bylo však to, že Lizzy nemohla zaznamenat žádnou chakru poblíž ní.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 8:52 pm

Niekto na mňa chcel asi spraviť dojem. No.. nedalo sa povedať že by sa mu to podarilo. Naśťastie moja senzibilská schopnosť nespočívala v cítení chakry ale v niećom úplne inom. Hlavu som otočila za tvorcom hlasu, alebo smerom ktorým sa nachádzal. Bolo jedno ći bol hlas vytvorený chakrou .. alebo technikou či dokonca či bol lámaný o nejaké prístroje. Všetky podobné triky nemohli oklamať niekoho, kto zvuk ovládal pomocou svojej vlastnej vôle. Dokonca aj teraz.. zo šatkou cez oči som sa orientovala len pomocou neho.
"Keby som bola hrdinka ktorá pozvedne meč k nepriateľovi.. za mnou by sa práve nachádzal istý poćet mŕtvych strážnikov z Iwagakure no sato." Odpovedala som bez okolkov či bez nejakej zástery. 
"Keby som chcela prísť ku Kagemu ako jeho nepriateľ.. našla by som si spôsob." Dodala som s menším náznakom až nepríjemne milého úsmevu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Aug 31, 2013 9:02 pm

Lizzina schopnost možná spočívala v ovládání a "vnímání" zvuku, ale pak jak tedy vysvětlí to, že nyní z opačné strany než vycházel hlas, šlo zaslechnout-> "A ty si myslíš, že by ses dokázala probít?" ... hlas následně utichl, ba dokonce se vytratil. Ani Lizzyna schopnost nedokázala zjitit co za tím vězí. Nebylo nic k slyšení. Vládlo bezvětří, a tak ani vítr nebyl k zaslechnutí. Jediné co, kdyby měla tak dobrý sluch, zaslechla, by bylo "broušení" zubů Shinobi Iwagakure no Sato u její brány. Napětím to téměř nevdrželi a chystali se zaútočit i hned. Až už přišla za jakýmkoli účelem. Tohle byla válka! "Co kdybych ti řekl, že se dál nedostaneš?" Zaznělo zase z úplně jiné strany. Tohle Lizzy měl očekávat... jak si mohla myslet, že ji projde si nakráčet ke bráně Iwagakure no Sato v ochranné čelence Kiri... navykládat, že kdyby chtěla stráže by byli již dávno mrtví. Tohle bylo nepřípustné!!!
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 9:13 pm

"Heh.." Uchechtla som sa a mikla som ramenami.
"Nemyslím si že o tom rozhoduješ ty." Mohlo to vyzerať tak, že som sa obzrela, aj keď som mala zviazané oči.
"Keby som sa ďalej nedostala, nečakali by ste a už na mňa dávno zaútočili. Nezaujímali by vás moje dôvody." Nadvihla som hlavu v tázavom geste.
"Tak? Pustíte ma za vaším vodcom ktorého oćividne chcem tak udatne sťať a zachrániť svet pred ďalšou vojnou?" V mojom hlase bolo cítiť značnú dávku irónie a sarkazmu. Bolo zjavné že ma tam nebavilo stáť na mieste, nebola som nervózna ale všetko malo svoje hranice a mne sa nechcelo príliš zdržovať nejakou bránou a .. formalitami.
"Alebo sa bojíte že by tu bola čo i len mizivá šanca, že by ho nejaká Kunoichi dokázala poraziť." Tento krát to bolo takmer provokovanie. Samozrejme o svojom vodcovi museli mať vysokú mienku, inak by ho nenasledovali.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru