Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 21 z 33 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sun Dec 07, 2014 12:50 pm

Dorazím k bráně a vidím, že Keigo už se pustil do práce. Všichni pobíhají sem a tam. Čapnu za rameno jednoho genina, který moc neví co s čím a vydám mu jednoduchý rozkaz. S přikývnutím odběhne. Keigo, Hineho zařídím. Musím k němu ještě pro výbavu... prohodím zatímco procházím branou a mizím dál ve vesnici.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Dec 07, 2014 12:52 pm

Uviděl jsem přicházet Mizukageho-sama. Shunshinem jsem se dostal z hradeb do jeho blízkosti a postavil jsem se do pozoru. Čekal jsem, až si Mizukage-sama bude chtít vyslechnout moje hlášení.
Bedlivě jsem sledoval veškeré dění, před jeho příchodem a tak jsem pro něj měl veškeré informace o naší připravenosti.
Na Kashikeho vděčně kývnu, bohužel, se přes masku moc vděku ven nedostalo.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 07, 2014 12:56 pm

" Zdravím lorde Mizukage. My jsme se už na srazu potkali. Posílá mě naše Otokage ohledně muže, který vystupoval na srazu a následně odešel jako první. Jistě víte o kom je tady řeč. Byl jsem vyslán vás požádat o informace o tom muži. Byl bych vděčný za rychlou spolupráci, jak vidím tak i vy máte plno starostí ve vesnici. Proto se musím co nejrychleji vrátit na své místo " Řekl jsem co jsem měl a vyčkával na další pokyny. Doufal jsem, že to proběhne hladce, ale nikdo nikdy neví co se může stát.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Dec 07, 2014 1:11 pm

Faito

Asi tak dvě vteřiny jsem stál a díval se na Nizashiho. Měl jsem sto chutí poslat ho zpátky s nožem v zádech.
Vytáhl jsem bingo knihu a natiskl mu ji razantně na prsa.
"Může si ji nechat celou. Myslím, že tam najde poznámky o její osobě. Vyřiď jí, že jsme pod útokem a že jestli sem ještě jednou přide v tuhle debilní dobu někdo s debilníma požadavkama, už se zpátky nedostane..."
Na můj osobní rozkaz se ještě jednou otevřely tři brány hlavního vchodu do Kiri, aby mohl Nizashi ven. Pak se ale neprodyšně uzavřely.
Otočil jsem se zpět na Keiga.
"Dobrá práce...Hlášení?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 07, 2014 1:30 pm

To, že se tohle děje v Kirigakure nemohl nikdo vědět, takže si ty kecy mohl nechat pro sebe. Nebyl jsem z toho vůbec nadšený, alespoň jsem dostal bingo knihu, kterou chtěla Reina. Mohl jsem se tedy vrátit do vesnice. Uklonil jsem se a bezeslov jsem opět prošel bránou pryč z vesnice. Zamířil jsem do té své kde ukončím tuto misi. Doufal jsem ale v přívětivější přijetí než zde.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Sun Dec 07, 2014 1:43 pm

Doběhla jsem, co to jen šlo, protože v půli mé cesty sem ze Země Čaje zastihla zpráva o útoku. na nás. Objevila jsem se před Mizukagem, Měla jsem dlouhý plášt a šlo vidět jen rukojet sameady. "Rozkazy Mizukage" řekla jsem v pozorů. Je až podivné, že moje chovaní změnilo.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sun Dec 07, 2014 1:48 pm

Po chvíli jsem přiběhl k bráně, nebo spíš jsem nějak proskákal městem abych se sem dostal co nejrychleji a mohl jsem si už z dálky všimnout jak se ninjové sbíhají v uličkách a zbrojí. Co se děje? pomyslel jsem si, ale nechtěl jsem si nějak dávat na čas. U brány bylo docela živo a tak jsem nemohl nějak zvlášť rozpoznávat chakru ostatních ale možná že jsem zacítil něco povědomého. Ale to asi není divu když je tu tolik lidí. Zahlédl jsem Mizukageho, ale okolo něj stál hlouček lidí a tak jsem se rozhlížel po někom kdo má být pan Kashike. Bohužel, jsem nevěděl o koho přesně jde a tak jsem si stoupl kousek od hloučku u brány a snažil se zjistit o co zhruba jde a co je za tak naléhavou situaci.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Dec 07, 2014 2:19 pm

"Překladiště bylo vyklizeno dle rozkazů, pane. Obrana na hradbách byla navýšena na maximální možný stupeň, přesně dle posledních úprav obrany vesnice, které jste vy sám navrhoval. Munice do samostřílů byla doplněna a všechny obranné prvky byli několikrát řádně zkontrolovány. Samotný velitel ANBU sem dorazil, aby to tu rozhýbal. Vše proběhlo rychle a precizně.
Dále byly do vesnice přijaty poslední karavany, zbytek je hlídkami na cestách posílán zpět.
Všechny jednotky jsou v pohotovosti a informovány o hrozícím nebezpečí. Každý shinobi se připravuje bránit svou vesnici."

Srazil jsem paty, sklonil hlavu a vyčkával jsem na další rozkazy.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Dec 11, 2014 2:17 pm

Na další rozkaz jsem se dostavil před brány Kirigakur, vlastně ne přímo k nim, ale do jejich okolí. Nechtěl jsem aby mě zahlédly, nepřišel jsme sem se špatnými úmysly, jenže naše Otokage chce abych ten útok sledoval a kdyžtak pomohl bránit. Nic jinačího nemám v popisu práce, nějakej čas si tu odsedím a pak půjdu domů. Nebudu to oznamovat Mizukagemu, jelikož by zas měl móresy, že ho zas někdo otravuje. Raději si tu sednu do křoví a budu sledovat situaci jak se všechno vyvine.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hakuei Sun Dec 14, 2014 7:37 pm


Navzdory tomu, že sa Kirigakurčania dlhú dobu nedočkali žiadneho náznaku útoku z našej strany, všetko nasvedčovalo tomu, že sa už konečne blíži nás čas. Atmosféra zahmleného miesta v okolí Kirigakure bola čoraz hustejšia a hustejšia, skoro ako keby sa každou chvíľou mala odniekiaľ vyrútiť početná armáda. Nič podobné sa však nekonalo. Nebolo to spôsobené tým, že by nám cesta sem trvala až tak dlho. Pravdou je, že vzhľadom na našu početnú nevýhodu sme k tejto takzvanej vojne pristupovali veľmi obozretne. Až na nejaké tie výnimky, ktoré sa rozhodli jednať na vlastnú päsť, sme sa už niekoľko hodín zdržiavali v bezpečnej vzdialenosti a vyčkávali na potrebné informácie, ktoré nám mala zabezpečiť istá poverená osoba.

"Kde ten Ichishima toľko trčí?" posťažoval sa jeden z členov, ktorého čakanie už začínalo unavovať. Akoby naschvál sa však tesne potom dočkal odpovede priamo od menovaného shinobiho.
"Trpezlivosť, priateľu. Jedine tá vám môže v tejto vojne zachrániť zadky. Nemá zmysel ponáhľať sa, aj tak o nás vopred vedeli," vyslovil muž v okuliaroch, ktorý sa práve vrátil z už spomínanej misie na získanie nevyhnutných informácií.
"Ich obrana je na úplne inej úrovni, než s akou som sa doposiaľ stretol. V porovnaní s Kirigakure bolo prekonanie obranného systému v Ame detskou hrou. Plán A teda môžeme rovno vylúčiť. Z vás všetkých som pravdepodobne jediný, kto sa do dediny dokáže dostať nepozorovane," oboznámil ich s nie práve najpozitívnejšou skutočnosťou.

"Chceš povedať, že naša jediná možnosť je rozbehnúť sa im naivne naproti v nádeji, že nás neodhalia? Počul si Kurumi, nie sme organizovaní vojaci. Priama konfrontácia na ich území, keď o nás navyše vedia, je skrátka nad naše sily," zhodnotil jeden z členov danú situáciu.
"Ticho. Cez tvoje zbabelé škrípanie zubov sa nemôžem sústrediť," ozvala sa tajomná žena v maske.
"Heee? Snažíš sa tým povedať, že som strachopud? Ako chceš prekonať ich obranu a ešte ustáť boj proti desaťnásobnej prevahe?" okríkol ju nespokojne.
"Hádam si nemyslíš, že sme nedali dokopy aj plán B. Je jedno, na akej úrovni je ich obranný systém. Stačí, aby sme si na ich území vybudovali vlastný," vysvetlila žena v hádankách a položila sotva dokončený zvitok na zem.

"Doton, Uitenpen," zaznel názov jej techniky, následkom čoho sa podľa návrhov, ktoré posledných pár hodín pripravovala, začal v neuveriteľne obrovskom rozsahu budovať akýsi kaňon. Väčšina pascí, ktoré mali shinobi z mlžnej nachystané, následkom tejto veľkej zmeny terénu naraz vybuchla, pričom hmla do značnej miery redla. Mohutné bralá sa povalili až k samotnej bráne Kirigakure, vytvoriac si tak perfektnú cestu k nášmu cieľu. To však nebolo zďaleka všetko.

"Náš "vysielač" s vami ostane v neustálom spojení a bude mi posielať informácie o tom, kde sa nachádzate, rovnako ako aj o vašom okolí. Vďaka tomu budem schopná z bezpečnej vzdialenosti monitorovať váš postup a priebežne meniť vytvorený terén podľa potreby. Možnože nie sme organizovaní vojaci, ale stále sme vysoko triedni shinobi. Ubezpečujem vás, že dokážeme zvíťaziť," vysvetlila zdatná žena plán B a povzbudila tak každého prítomného člena Hakuei. Tí sa preto takmer bez váhania vydali naproti bráne Kirigakure, držiac sa až na výnimky pohromade, aby bolo pre ženu v maske jednoduchšie ich chrániť. Za ten čas si však ninjovia z mlžnej už stopercentne stačili uvedomiť, čo sa to vlastne deje. To mohlo vzhľadom na dané okolnosti znamenať jedinú vec. Vojna definitívne začala.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Dec 14, 2014 8:26 pm

Faito

Napětí při čekání by se dalo krájet. Jeden z ANBu zachytil známky chakry a došel mi to říct.
"Už jdou..." řekl jsem. Měl jsem z toho divný pocit. Přeci jen, války probíhaly buď v řádu armád nebo několikačlenných skupin. Tohle nebylo ani jedno. Byl to nový způsob války. Stejně jako naše hradby. Tohle bude test nových taktických možností.
"Počkejte, až budou sto metrů od nás, shoďte mlhu a posypte je..." rozkázal jsem.
V tu chvíli se ale ozvala minimálně stovka výbuchů. Naše minové pole bylo zničeno až na pár vyjímek.
"Shoďte mlhu!" křikl jsem a když mlha zmizela, uviděl jsem, jak se k nám řítí skály a zem se třese. Hradby proložené kovem to ale zvládaly dobře. Naše obranné systémy ale nemohly nic dělat. Budeme to muset řešit jako ninjové, a ne technikou.
"Zatopte to..." rozkázal jsem a sám jsem šel přímo tak, abych na chodbu viděl. asi čtyři shinobi se postavili okolo mě a křikli:
"Suiton: Bakusui Shōha!"
Z úst se jim začala řinout voda, která plnila chodbu. I kdyby tam byly díry, takové množství vody by nemuselo stačit odtékat.
"Namiřte samostříly na překladiště..."
Ano, překladiště. Bylo níž, bylo přímo před branou a skály tam končily. Nikomu jsem neřekl o tom, že překladiště se dá shora pokropit samostříly a lidé by tam byli jako v pasti.
Zvedl jsem ruku.
"Zatím zůstáváme všichni zde! Připravte se, tohle nebude procházka růžovou zahradou. Tohle není Iwa. Tohle je někdo, kdo si myslí, že je v právu. Je na nás připraven a myslí si, že zvítězí! Já ale nehodlám nechat svou domovinu nějakejm egoistickejm sráčům! Kirigakure stála a stát bude!"
Byl to jen krátký proslov, ale bylo v něm vše, co jsem chtěl říct. Tah je na protivníkovi.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hakuei Sun Dec 14, 2014 9:48 pm


Situácia sa z našej strany zdala byť ako tak pod kontrolou. Zatiaľ čo však väčšina členov postupovala podľa predom predpripravenej cesty, ktorú im dôkladne naplánovala ich kolegyňa v maske, Ichishima sa rozhodol, že zvolí inú cestu. Predsa len mal iné úmysly.
"Nechoď za nimi, Nozaki-kun. Boj pred bránou nie je naša starosť. Hakuei nie je povinné od nikoho prijímať rozkazy. Moje stanovisko je, že bez ohľadu na názory Kurumi nemá zmysel snažiť sa vyvraždiť Kirigakure. Keď sme už ale ráčili toľkú cestu, mohli by sme prispieť aspoň malinko. Ak budeme mať šťastie, možno sa nám aj podarí navštíviť Michiko-chan," oslovil muž v okuliaroch chlapca, ktorý stál hneď vedľa neho. Ten bez čo i len najmenšieho zaváhania a známky akýchkoľvek emócií prikývol a vydal sa za ním.

Zvyšní členovia postupovali presne tak, ako by sa to od nich očakávalo. Netrvalo ale dlho a Kirigakurčania sa ich pokúsili zastaviť obrovskou vlnou vody. Našťastie pre nich ale priestor, v ktorom sa pohybovali, nebol úplne uzavretý. Tvorkyňa súčasného terénu preto preukázala svoju schopnosť meniť terén podľa potreby a dokreslila akúsi barikádu, ktorá odklonila vodu valiacu sa spredu tak, aby tie najväčšie a najnebezpečnejšie vlny minuli postupujúcu skupinku. Shinobi z Kirigakure teda už vedeli, že nad územím má niekto takmer plnú kontrolu. Vskutku desivá technika, obzvlášť na vedenie podobnej akcie.

Členovia Hakuei bez akýchkoľvek problémov dorazili k hradbám, ktoré i naďalej boli obklopené ovládateľnými skaliskami. Ešte predtým, než ale prešli po mostoch a pokračovali ďalej, si jeden z nich uvedomil, že by nemuselo byť najrozumnejšie vykračovať si nimi ako páni. Ak by sa na nich z ničoho nič niekto rozbehol, kvôli stiesneným podmienkam by sa im nemuselo bojovať práve najlepšie. Rozhodol sa preto výrazne skomplikovať ich sledovanie použitím istej techniky.

"Počkajte. Teraz, keď je hmla preč, nie je pre shinobi z Kirigakure nijak zvlášť zložité vypátrať nás. Bude lepšie, ak sa poistíme. Shimogakure no Jutsu," vyslovil názov onoho jutsu, následkom čoho celú oblasť pred bránami dediny pokryl mráz a rosa, ktorá sa dostala až k Faitovi. Členovia Hakuei, ktorí sa v tom čase nachádzali v bezprostrednej blízkosti užívateľa, s ňou vizuálne splynuli, stanúc sa tak takmer úplne neviditeľnými. Jedine senzibilovia a majitelia očných techník ich mohli spoľahlivo vypátrať, ale vzhľadom na to, že sa tam pohybovalo priveľa chakier naraz, ich presnosť nemusela byť dokonalá. Toto dômyselné ninjutsu pochádzalo zo Shimogakure, ale keďže jeho obdobnú verziu používal aj bývalý ninja z Kiri, Chūkichi, tak o nej mlžná našťastie niečo vedela. Takto útočníci pokračovali až k prekladisku.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Dec 15, 2014 8:14 pm

Faito

Technika změny terénu byla úctyhodná. Chtělo se to zbavit jejího původce. Před Kiri se ale objevil mlze podobný, leč mnohem mrazivější opar. Upřímně jsem miloval studený, suchý mráz, ale teď jsem ho rozhodně nepotřeboval.
"Nabijde výbušné lístky a sražte ty skály. Senzoři ať se zaměří na strany, a´t víme, jestli nás někdo neobchází." zavelel jsem a jak jsem řekl, tak se stalo. Salva nebyla zrovna efektní, přeci jen, do uličky mohly střílet jen dva samostříly, leč po chvíli se skály začaly bortit a přinejmenším znesnadňovat cestu protivníkům.
"Pane, dva se oddělili, míří k severní zdi." oznámil jeden ze senzorů.
"Hine, Keigo!" křikl jsem.
"U severní zdi je vězení. Jestli osvobodí ty chudáky, budeme je muset chytat znova. To se nesmí stát!"
Jen, co jsem vydal jeden rozkaz, přiběhl ANBu.
"Pane, v lese na západě jsou dva ranění! Muž a nejspíš jeho syn. Ač vypadají zraněně a bezmocně, vyhnuli se všem minovým polím. Ten muž vypadá, že utrpěl jakési popáleniny..."
"Chakra?" zeptal jsem se na sílu.
"Neznatelná, skoro na nule, pane." odpověděl ANBu.
Lidé bez chakry, kteří se chvíli po začátku bitvy pohybují uprostřed minového pole a snaží se dostat k vesnici? Nevěřím na štěstí. Hlavní útok nás má odlákat.
"Kashike, Hirin, Kenji! Na západ (okolí Kirigakure) je nejspíš další jednotka Hakuei! Najít, zlikvidovat!"
Ani jsem nezjišťoval, zda uposlechli příkaz. Byl jsem si jistý. Shunshinem jsem se přesunul na první hradbu (shinobi jsou hlavně na druhé a třetí, na první jsou samostříly) a podíval jsem se dolů.
Uřízni hlavu a tělo odumře. Ale jak najít hlavu téhle hydry?
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 15, 2014 8:20 pm

Když jsem dorazil k bráně, představení bylo v plném proudu. Faito na mě rovnou vykřikl rozkaz, takže jsem jen srazil paty a vyběhnul směrem k západní části hradeb. Cestou jsem proběhl kolem těch dvou. Pojďte je zabít... prohodím nenuceně a čekám že mě budou následovat.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Mon Dec 15, 2014 8:34 pm

Byla jsem celkem ohromená,když si soupeř začal hrát s terén. Poskládala jsem pečetě a čekala jsem dál na rozkazy. Mezitím jsem sledovala tu "show". Za nedlouho přijdou rozkazy. Najít a zlikvidovat. Když proběhl kolem mě Kashike vydala jsem se za ním a přitom odhodila plášt. Tímhle jsem odkryla svého samehadu. Po cestě na určené místo jsem prozkoumávala okolí pomoci svých senzibilních schopnostech.
//řepsun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Dec 15, 2014 8:43 pm

Už jsem měl napnutý luk, že tam pošlu pár střel s výbušnými lístky, jen co mi senzibilové trochu upřesněj polohu nepřítele, když v tom mě Mizukage-sama odvolal jinam.
Fajn, byl jsem trochu unavenej z té dlouhé cesty... ale hlídat vězení? Na druhou stranu, poslal tam i Hineho... takže očekává, že tam nebudou nějací břídilové. Fajn, stejně nemám na vybranou.
Schoval jsem luk, postavil jsem se do pozoru a potom jsem zmizel.

(přesun)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Dec 15, 2014 9:28 pm

Vlastně jsem ještě nějakou chvíli čekal co se bude dít, až se nakonec opravdu něco stalo. Všichni shinobi zpozorněli včetně Mizukageho a najednou se začal terén u brány měnit. I já jsem zpozorněl, ale vypadalo to že tohle nebude moje bojiště. Ne, já budu bojovat na jiné frontě.
"Rozkaz!" dal jsem najevo že rozumím, ale Mizukage-sama už byl fuč.
Mezitím mi kolem hlavy prosvištěl Kashike i s Hirin a ani já jsem nechtěl být o moc pozadu, tak jsem se jim shunshinem dostal do zad a rovnou směrem na západ.


/přesun
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hakuei Mon Dec 15, 2014 10:04 pm


Čím viac sa skupinka členov Hakuei približovala k bráne, tým viac začínalo pritužovať. Faito sa rozhodol, že bude najrozumnejšie pokúsiť sa zraziť skaly k zemi, ale dokonca ani zásoba výbušných lístkov Kirigakure nebola dostatočne obrovská na to, aby absolútne otriasla týmto veľdielom. Osoba, ktorá mala onú techniku na svedomí, vonkoncom nebola len tak obyčajná užívateľka dotonu.

Tse. Ak si myslíš, že moja niekoľkohodinová práca pôjde dole tak jednoducho, si na obrovskom omyle, pomyslela si pobúrená žena v maske a už sa aj chystala opäť zakročiť. Ako je vôbec možné, že sama stvorila tak majestátne ninjutsu a ešte mala dosť síl na to, aby ho v priebehu boja bez takmer akýchkoľvek problémov menila? Pravdou je, že sa jednalo o priameho potomka Hokori Hiroshiho, Hokori Kazue. Navzdory tomu, že jej jej krv neumožnila používať žiadnu kekkei genkai, zdedila po svojich predkoch vrodenú náklonnosť k používaniu zemnej podstaty na neobyčajne vysokej úrovni. Niet preto divu, že bola schopná podobných činov. Každý z prítomných členov Hakuei bol istým spôsobom výnimočný.

Zaprisahala som sa, že svojich kolegov dovediem tak ďaleko, ako to len bude možné... a nikto mi v tom nezabráni, povzbudila samú seba, chopila sa štetca a dokreslila ďalšie podporné skaly, ktoré mali slúžiť predovšetkým k tomu, aby sa jej dielo nezrútilo. Deštrukcii však nemohla zabrániť úplne, preto väčšina členov skupinky v obavách o to, že ich úlomky skál na ich ceste zadlavia, vybehla z jej kaňonu a konečne sa pod rúškom mrazu dostala až do prekladiska.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Dec 16, 2014 8:59 pm

https://www.youtube.com/watch?v=lWlYDTH48bg

Faito

Naše útoky neměly moc velkého účinku. Díky velkému mrazu a prachu z padajících skal, se ale jen těžko zjišťovalo, že před bránu začínají padat kapky deště.
Podíval jsem se za sebe. Na té nejvyšší hradbě stálo několik shinobi, kteří byli na tyto chvíle vycvičeni.
Hijutsu: Kirisame, se pomalu snášelo na překladiště.
"Pane, už jich tam je deset...patnáct..."
"Ještě ne..." řekl jsem a pomalu jsem zvedl ruku. Tentokrát jsem plně věřil svému instinktu. Déšť sice nebral dost chakry například na kawarirmi, ale nehodlal jsem riskovat stovku S-rankových technik.
"Teď..." svěsil jsem paži a celé překladiště bylo zasypáno kunai s výbušnými lístky. Jestli tohle viděl některý z obchodníků, Kirigakure už si nikdy neškrtne. Byl to nouzový plán v případě nepokojů, ale teď se docela hodil.
"K dalšímu odtržení půjde kdyžtak Kataro a spol..." řekl jsem jen obráncům a seskočil jsem z hradeb mezi popadané kunaie a nějaké ty mrtvoly.
Tasil jsem katanu a nad mou hlavou se objevil ohromný démon (killing intent):
Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Balrog_by_Ironshod

Déšť stále dopadal na hlavy nepřátel. Sice i na mou, ale díky technice Edo tensei mi chakra neubývala.
Dával jsem mým shinobi čas. Ti teď nabíjeli kuše, chystali další jutsu a několik Oininů složilo pečetě na Meisaigakure no Jutsu a Doton: Moguragakure no Juts. Svitky jsme měli z Iwy a ti chytřejší už věděli, že i slabé jutsu dokáže zaplnit mezery a eliminovat slabiny. Rozhodli se jít pod zemí a najít tu, co mění terén.

"Až tu s vámi skončíme, řekněte vašemu vůdci, že Mizukage se nebrání žádnému vyjednávání, ale útok na svou vesnici bere jako neodpustitelnou zradu..." řekl jsem jen a vyrazil proti nim.
Snažil jsem se, ač dost brutálně, vždy po několika výpadech ustoupit zpět do překladiště a nalákat tam nějaké shinobi, aby je stráže mohli sestřelit.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hakuei Wed Dec 17, 2014 1:40 am


Bolo to tu. Navzdory tomu, že sa zatiaľ každému jednému členovi Hakuei, ktorý sa dal na túto vojnu, podarilo vyviaznuť živému, konečne poprvýkrát nadišiel bod zlomu, kedy sa to malo drasticky zmeniť. Faitova pasca bola bezpochyby premyslená a prepracovaná. Aby toho ale nebolo málo, získať o nej vopred nejaké tie informácie bolo prakticky nemožné, keďže si potrpel na jej utajovanie. Niet preto divu, že každý jeden shinobi, ktorý čo najrýchlejšie vyrazil z rúcajúcich sa skál, utrpel pomerne veľký šok. Neboli však jediní. Existoval totiž dôvod, prečo Faitov útok nebol až tak úspešný, ako to mohol očakávať.

Keďže samotnú paľbu Faito spustil až s nejakým tým časovým odstupom od vytvorenia Kirisame, muž tmavej pleti zakrytý akýmisi zvláštnymi obväzmi behom tej krátkej chvíľky vymyslel taktiku, ktorou ochránil nielen seba, ale aj všetkých, ktorí sa nachádzali v jeho blízkosti.
"To bolo odporné. Zbaviť nás našich ninjutsu a prostredníctvom nachystaných zbraní eliminovať skôr, než sa stačíme spamätať... vskutku stratégia hodná krvavej mlžnej," prehovoril so značnou dávkou obdivu. Bohužiaľ si to predsa len vyžiadalo iba prostých 6 obetí. Ako je to ale vôbec možné? Na svedomí to mala vodná masa, ktorú spomínaný jedinec pred malou chvíľou nad hlavami svojich kolegov a svojou vlastnou vytvoril. Tá nielenže zastavila nebezpečné kunaie, ale ešte aj zabránila výbušným lístkom v explózii, keďže nemohli vzplanúť. Otázkou už len zostávalo, ako je možné, že tá technika vydržala dostatočne dlho na to, aby ju nezničil dážď. Dôvod bol prekvapivo jednoduchší, ako by sa mohlo zdať.

Ešte šťastie, že to nie je prvýkrát, čo sme sa stretli s podobnou technikou. V porovnaní s Uramiame z Amegakure je to len slabá spŕška, vydýchol si v mysli. Pravdou je, že v momente, ako sa kvapky shinobi z Kirigakure dotkli vodnej masy, stali sa aj s odtekajúcou chakrou jej súčasťou. Taká bola pravá podstata jeho Nensuikai. Za úspech sa to však považovať nedalo, keďže preživších členov takmer okamžite uchvátil Faitov zabijácky inštinkt. Ako náhle sa im rozbehol naproti, zhodli sa bez váhania na tom, že bude najlepšie stiahnuť sa opäť pod ochranu meniaceho sa terénu v nádeji, že si ani mizukage netrúfne vkročiť do útrob ovládaného kaňonu. Márne sa muž tmavej pleti snažil pôsobiť pokojne, všetci tí rozumnejší veľmi dobre vedeli, že sa dostali do veľmi nepríjemnej situácie. Kirigakure bola momentálne vo výhode.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Dec 19, 2014 10:19 am

https://www.youtube.com/watch?v=sGj9roo6sAQ


Faito

Díval jsem se, jak byla naše past chytře vyblokována jedním ze shinobi. Prohlížel jsem si je jednoho po druhém. Jejich masky nic moc neprozrazovaly, ale už teď mi bylo jasné, že každý z nich umí jiné techniky. Vždy, když použiji nějakou techniku, objeví se protivník, který na ni má kontratechniku.
To znamená, že tu musí být i člověk ovládající genjutsu, který mi zabrání vyřídit je všechny najednou. Musím ho tey vylákat ven.
"Genjutsu..." řekl jsem a v mých slovech se nesla chakra mého Kekkei Genkai. Má slova ale nezasáhla naše nepřátele.
Pokud bude protivník skutečně hloupý, zkusí teď použít nějakou techniku, která by ho z genjutsu dostala, případně která by mé genjutsu zrušila.
Obránci na bráně ale slyšeli má slova více než zřetelně, neboť právě oni byli uzavřeni v mých iluzích.
"Připravte se na protiútok. Až to slovo řeknu znovu, vyražte. Máte první ránu. Část ať se dostane za ně a zkusí je vytlačit zpět do překladiště. Tam je pobijeme. Nikoho nešetřete..."
Tím jsem skončil a genjutsu jsem zrušil.
Upřel jsem oči na jednoho z protivníků. Už dlouho jsem nepoužil něco tak nehumánního, nicméně situace si žádá obětí.

"Genjutsu..." řekl jsem a tentokráte jsem se snažil uvrhnout do iluzí co nejvíce útočníků.
Upustím katanu na zem a stoupnu si. Jelikož stojím sám a za sebou mám pouze šedou zeď bez žádných větších oděrků, nad námi je šedobílá obloha (vlivem mrazu a mlhy), orientace bude velmi špatná. V iluzi jsem nezměnil vůbec nic, kromě stran. Vše bylo zrcadlově obrácené.

Kirigakurští vyrazili. Pokud se útok povede, prvních pár řad dostane krutou ránu, neboť bude krýt čepel na druhé straně, než ve skutečnosti je. Jediný problém je, zda jsem pochytal všechny (sám myslím,ž e ne, je to náročné, ale takové dvě, tři desítky v prvních řadách by mohly mít problém). Nedělám si iluze. Posílám své lidi na smrt z bezpčí hradeb. Ale protiútok je nevyhnutelný.

-----------------------------

Oinini se mezitím začali pod zemí i nad ní přesouvat z venkovní strany "chodby" směrem k místu, kde tušili tajemnou postavu se štětcem a mapou.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hakuei Fri Dec 19, 2014 3:22 pm


Doposiaľ to vyzeralo tak, že sa Hakuei v tejto vojne neudrží nijak zvlášť dlho pri živote. Formácie v kombinácii s efektívnou obranou, ktorú si Kirigakure vopred nachystala, bola ešte väčším orieškom, než to väčšina útočníkov predpokladala. Nanešťastie pre Faita sa však zdalo, že sa karta začala predsa len obracať. Vo chvíli, kedy sa totiž pokúsil o chytenie členov Hakuei do svojho nepríjemného genjutsu a rozkázal, aby ich v tomto dezorientovanom stave mlžní shinobi čo najskôr pobili, sa stal svedkom niečoho, s čím s najvyššou pravdepodobnosťou nepočítal. Útok kirigakurčanov bol jednoducho odrazený, pričom mnohých z nich stálo ich sebavedomie život. Mizukageho predpoklady sa naplnili.

"Aká krutosť... koľká bezohľadnosť... rozkazovať svojim vojakom, aby sa vydali do náručia istej smrti," ozval sa odniekiaľ z neznáma sladký ženský hlas, ktorého prenikavý tón doľahol k ušiam každého prítomného bojovníka. Sprevádzala ho navyše akási neobyčajná vôňa, typická pre najvyššie postavenú osobu v Hakuei. Niet najmenších pochýb, že sa jednalo o Kurumi. Dôvod, prečo nikto z útočníkov nevpadol do Faitovej ilúzie, bol skrátka ten, že sa už predtým v jednej nachádzali. Ich účinky sa teda museli navzájom vyrušiť. Bol to bezpochyby odporný trik, ale to nebolo to, čo mizukageho s najvyššou pravdepodobnosťou prekvapilo zo všetkého najviac. Na to, aby niečo také fungovalo, museli byť obe genjutsu techniky aspoň na rovnakej úrovni. Aby toho ale nebolo málo, Kurumi nielenže udržiavala kontrolu nad svojou vlastnou, očividne náročnou ilúziou, ale ešte nejakým spôsobom dokázala ukrývať svoju prítomnosť. To mohlo znamenať jediné. Mizukage nemá tú česť s prostým majstrom v ovládaní genjutsu. Musí to byť génius spomedzi géniov, ktorého schopnosti sú porovnateľné s ním samotným.

Shinobi, ktorí sa pokúsili dostať k Hokori Kazue, to veru nemali o nič jednoduchšie. Bez toho, aby o tom vedeli, boli vo chvíli, kedy sa dostatočne priblížili, dôkladne sledovaní. Nie však ňou samotnou, ale istou dômyselnou technikou ich takzvaného "vysielača", známou pod menom Ishindenshin (以心伝心).
Maj sa na pozore. Blížia sa k tebe nebezpečné chakry a sú od teba vzdialené už len na niekoľko metrov.
Čože, jak to myslíš? Prešli cez moje teritórium a ani som si ich nevšimla? Tiež si mi mohol dať vedieť skôr! posťažovala sa mu vo svojej mysli.
Je mi ľúto, ale sú veľmi dobrí v maskovaní. Chvíľu mi trvalo, než som ich odhalil. Niektorí z nich sa navyše schovávajú pod zemou, oboznámil ju tajomný chlapec so situáciou.
Takže pod zemou? Blázni, pomyslela si žena s úsmevom pod maskou a utvorila pečate.
"Doton, Retsudo Tenshō," vyslovila názov techniky a položila svoju dlaň na zem, následkom čoho sa pôda v jej blízkom okolí nekompromisne stala pohrebiskom každého človeka, ktorý sa pod ňou v tom čase nachádzal. Ešte sa však bolo nutné vysporiadať s ostatnými.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Dec 20, 2014 10:48 pm

Faito

Protiútok přišel naprosto nečekaně. Někteří shinobi zareagovali, ale nebylo jich mnoho. Jedna nula pro útočníky. Když se ale ozval hlas Kurumi, naděje se mi opět vrátila.
"Mám tě..." řekl jsem si s úsměvem dravce, který zaměřil svou oběť.
"Vylez a podívej se smrti do očí!" křikl jsem a očima přejížděl okolí. Vůbec se mi nelíbilo, že jsme neměli žádné úspěchy a tohle byla celkem špatná výměna. Na druhou stranu stačí porazit tuhle ženskou a bude.
Když jsem se ale opět podíval prvnímu chlapíkovi do očí, cítil jsem, že něco není v pořádku. Mé genjutsu bylo neustále rušené. A pak jsem to zavětřil. Nasládlý pach, který nepřebil ani chladný vzduch kolem Kirigakure.
Genjutsu? Já jsem v genjutsu?
Zhrozil jsem se. V první chvíli jsem skutečně ucítil strach. Musel jsem přemýšlet. Sledoval jsem okolí, abych viděl, jestli se něco mění nebo ne. Kolem mě se stáhlo několik shinobi, kteří mě začali chránit.
Ale já, má drahá, mám dostatek chakry. Vlastně... mám ji nekonečně mnoho... narozdíl od tebe.
Začal jsem počítat:
"Jedna...dva...tři..." a tak dále. Každým slovem jsem dostal část svých nepřátel do genjutsu. Pokud dedukuji správně, Kurumi by svým genjutsu měla každé mé genjutsu zrušit. Jak dlouho to asi vydrží?

Oinini byli mezitím smeteni tlakovou vlnou. Jít proti uživateli Dotonu pod zemí byl skutečně špatný nápad. Oinini ale nejsou špatní shinobi. Klony se rozpadly bez sebevětších potíží. Jejich rozptýlení ale bylo přesně tou chvílí, kterou potřebovali "viditelnější" zabijáci k rychlému přesunu směrem k jejich cílům. První senbony začaly dopadat na místo, kte seděla naše kreslířka.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hakuei Sun Dec 21, 2014 3:29 am


Niektorí oinini sa konečne dostali ku Kazue dostatočne blízko na to, aby ju mohli napadnúť. Nanešťastie pre nich ju však chlapec i naďalej priebežne o všetkom informoval.
Už sú tu. Dúfam, že si si vedomá toho, akým spôsobom oinini z Kirigakure bojujú. Na prednášku už nie je dosť času.
Ničoho sa neboj. Sú to experti v anatómii, takže sa budú zameriavať na špeciálne body na mojom tele. V prípade, že sa pokúsim obrániť technikou, odčerpajú mi chakru svojim suitonom a ako náhle budem bez nej, mihnutím oka ma eliminujú, je tak? Našťastie som pripravená na všetko pomyslela si a ešte než senbony vnikli do jej tela, aplikovala ďalšie neobyčajné ninjutsu zemnej podstaty. Jednalo sa o takzvané Iwa no Yoroi.

Vuala, čo hovoríš na toto? Absorbovaním vlastností kameňa som si na koži vytvorila tenkú obrannú vrstvu. Ich fyzické útoky fungovať nebudú, ba čo viac, keďže samotné brnenie po prevedení už nie je závislé na mojej chakre, nepreniknú ním ani tým divným dažďom.
To je... prekvapivo chytré. Radšej sa však sústreď na ich útoky, aby ti to nerozbili.
Máš ma nebodaj za idi*ta? To mi hovoriť nemusíš! pomyslela si dobre naladená kunoichi a prichystala sa na ľúty boj. Spomedzi členov Hakuei patrila bezpochyby medzi tých najschopnejších, preto oininov čakal veľmi tvrdý oriešok, ak ju chceli zlikvidovať. To sa však netýkalo iba ich, ale všetkých prítomných Kirigakurčanov, vrátane tých v predných líniách. Ten pravý súboj začal až teraz s plnohodnotným nástupom mizukageho a Kurumi.

"Ale ale, nemôžem uveriť vlastným ušiam. Mizukage-san odhalil môj trik hneď behom prvej výmeny. Aspoň teda čiastočne," vzdala Faitovi veliteľka Hakuei oprávnene poklonu. Jeho dedukcia ale mala isté nedostatky. Ilúzia, v ktorej sa aj s jej vlastnými kolegami nachádzal, bola ešte o čosi dômyselnejšia. Jednalo sa o jej jedinečnú variáciu klanovej techniky, ktorú jej pomohol stvoriť Taketori osobne. Sebestačné genjutsu, ktoré pod vplyvom jej zvláštneho pachu fungovalo bez ohľadu na jej sústredenie sa a chakru - Jōka no Jutsu (浄化の術, technika očisty). Neobyčajne mocná ilúzia, ktorá neútočí ani tak na zmysly, ako skôr na emócie. Márne sa Faito pokúšal v okolí spozorovať akúkoľvek zmenu - k žiadnej nedošlo. Aspoň teda nie k takej, ktorú by bolo možné identifikovať. Kurumi ju navyše vôbec nemusela používať zakaždým, keď sa ju niekto pokúsi prelomiť - stačilo, aby tak učinila raz v minulosti a jej účinky sa budú automaticky prejavovať vždy, keď sa bude nachádzať dostatočne blízko jej obetí na to, aby dokázali vycítiť jej pach. Tajomstvom už len zostávalo, čo presne spôsobuje...

"Začínaš ma unavovať. Nie vyčerpávaním, ale nudou. Môžeš to skúšať pokojne aj celý deň, nič tým nedocieliš. Tak sa zdá, že prvý krok budem musieť predsa len urobiť ja sama," prehovorila úlisne, následkom čoho sa spod Faitových nôh vynorila neznáma rastlina. Tá ho behom chvíľky vyniesla do vzduchu a dusila tak pevno, že sa sotva mohol zmôcť na pohyb. Ďalšie genjutsu? Nepochybne. Pocit, ktorý sa však mizukagemu dostával, rozhodne nebol prostou ilúziou, Navzdory tomu, že tam v skutočnosti nebola žiadna rastlina, Faito na sto percent cítil, že ho niečo škrtí. Jeho shinobi pritom ale nevnímali žiadnu viditeľnú zmenu. Ilúzia, ktorú je možné rozoznať, no predsa na ňu mozog obete reaguje, ako keby šlo o realitu? Aj majstrovskému bojovníkovi z klanu Dansaku čosi také muselo pripadať absurdne.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Dec 22, 2014 8:50 pm

Faito

To, že se neukazovala, mě iritovalo. Její genjutsu se očividně nedalo lámat tak dobře a rozhodně měla velký dostatek chakry.
Když mě ale rostlina začala ovíjet, nikdo nic nedělal. Nikdo z obránců se ani netvářil udiveně. To byla chyba, která byla vodítkem k přesvědčení, že jde o genjutsu. Jeho zrušení ale nešlo tak dobře, jak jsem čekal. Kousnutí se do ruky nepomohlo a rostlina mě zvedala do vzduchu.
"Kai!" křikl jsem, ale pořád nic. Tělem mi proudila bolest. Strašlivá bolest. Další vodítko k tomu, že jde o genjutsu.
A to může být poraženo jedině mojí technikou.
Kolem očí mi opět začala proudit chakra.
Zpoza hradeb Kirigakure vylétlo ohromné hejno kobylek a sesypalo se na rostlinu. Dopadnout na zem už nebyl problém.
Kobylky ale pokračovaly v letu. Pokud je zde někde osoba v neviditelnosti, kobylky přes ní neprojdou.


--------------------------------------------

Další shinobi se srocovali v překladišti a tvořili dvě řady. Ta první začala tvořit pečetě. Chtělo to čas na nějakou strategickou akci.
"Suiton: Bakusui Shōha!" zvolalo deset z nich. V momentě, kdy se začala do kaňonu opět valit voda, druhá řada složila pečetě.
"Suiton: Rekkū Suigeki"
Přes hukot vody už název nebyl slyšet, přes vodní stěnu nemohlo být vidět, o co se pokouší.
A co viděli útočníci? Jak se proti nim valí stěna z vody a těsně před nimi skrz ní proletí stovky ledových hrotů o rychlosti letícího šípu.
------------------------------------------------
Oinini se zatím rozhodli řešit podobnou technikou naši kreslířku.
Všichni Oinini složili pečetě (i když zkušený válečník by si mohl všimnout, že se pečetě přeci jen trochu liší).
Rozdělili se na třetiny (zpříma, zleva, zprava), přičemž prostřední skupinka vyslala Suiton:Rekkū Suigeki na Kazuu. Tato technika je schopná bez problémů rozstřelit kámen, otázkou je, zda bude na takové úrovni, že probije i její brnění.
Každopádně Kazua je teď přizeměná sprchou ledových střel, takže by neměla vidět činnost dalších skupin ani ovlivňovat dění před branou, díky čemuž protiútok Suitonovou stěnou a ledovými střepy přinese více obětí, než útočníci čekají.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 21 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 33 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru